HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 21:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća

Postoji li realna šansa za Konfederaciju?
1. Da 16%  16%  [ 8 ]
2. Ne 84%  84%  [ 42 ]
Ukupno glasova : 50
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
carles je napisao/la:


Evo ga na, do zadnjeg HB Hrvata samo da nije srbija na Uni.

Stvarno počinješ ić debelo na živce s tim dodrinašenjem. smatrao sam te solidnim forumašem ali u zadnje vrime sve više pokazuješ pravo lice. Što ne odgovoriš Kvačici za onaj prijedlog, Konfederacija RH sa federacijom plus tvoja županija?

Jebli te srbi više

Kao prvo nije to dodrinašenje, kao drugo to nije do zadnjeg Hrvata to je način da se osigura Hrvatska država i njena sigurnost.

Slažeš li se da se Vučićeva Srbija ekspresno naoružava i da šalje otrovne strelice?

Očito se naoružavaju i idu u projekt velike Srbije po drugi put.

Je li vama jasno da oni bruse noževe na nas ili se pravite samo blesavi?

Muslimani su ogroman problem zato što se ponašaju nerzumno ali muslimani nemaju potencijal uništiti Hrvatsku državu, nemaju potencijal uništiti ni vas par sto tisuća. a Srbi bome mogu uništit Hrvatsku već su jednom pokušali.

Stabilizacijom federacije se čuva konstitutivnost i položaj Hrvata i blokira se širenje Srbije preko Drine.

I na vašem mjestu bi ja psovao BiH, i nek sutra propadne, ali vi ne shvaćate što bi vi izazvali da se sutra ista raspadne.

Što nam vrijedi ako se vi odovjite a onda sutra imamo na istoku dva sigurnosna problema koja bi nam život učinila nepodnošljivim.

Jesi li ti spreman živjeti kao Izralci? Svaki dan pod punom ratnom spremom? Da nam država bude militarizirana?

VI to zazivate a niste ni svjesni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5939
Lokacija: Zavelim
Sljedeće što čekamo od Turke Wisela je da nam objasni kako je Herceg Bosna Velikosrpski projekt.

U biti ovim postovima si to i rekao.

Ne trebaju nama neprijatelji pored ovakvih prijatelja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 7667
Čekaj malo Weasel, sad si se potpuno zapetljao, tvoj projekt "Konfederacija RH i FBiH" podrazumijeva Srbiju na Uni, to ne blokira nego omogućava širenje Srbije na RS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:07 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 509
ma čovik je beznadežan slučaj. Njegov strah od srba je toliko iracionalan da nema koristi s njim uopće pričat. Da ono, krvoločni srbi na uni dežuraju s dugim cijevima....

a oblizuje se na svaki iole mali mig komšićevih glasača da s njima uspostavi suradnju protiv srba. Patologija.

uz to, ne zna razlikovat č i ć, dž i đ. Stvarno sam blizu da pomislim da je muslimanski agent....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19101
Na stranu što smo u vojnom savezu, izbacimo ga iz jednadžbe. Srbija se naoružava, naoružavamo se i mi. Kvalitetnijim naoružanjem.
Neće biti invazije Srbije na Hrvatsku. Zaboravi to. Jedno su želje drugo mogućnosti. Oni ako ikad krenu igdje ić će na Kosovo a ne na nas.
Postoji teoretska šansa kad bi uspješno bez previše muke i mrtvih anektirali RS, CG i Kosovo da zaluđeni velikosrpstvom i mantrama ''ne može nam nitko ništa mi smo najjači nebenski narod'' krenu i na Hrvatsku.
U tom slučaju oslobađamo Prijedor , Banja Luku, Brod i cijelu Posavinu. Pa nismo mi sisali vesla

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18059
Da sam ja musliman, zalagao bih se za potpuno ujedinjenje Hrvatske i FBiH u jedinstvenu drzavu.
Sa komunistima i pravasima, musliman bi npr. mogli da biraju predsednika. Miroslava Skora npr. Komunisti i pravasi cak ne bi imali problem s tim da kandiduju muslimana za predsednika Hrvatske. Koji bi mozda cak i dobio izbore!
Mnogo bi ih uslo u parlament.
Mogli bi lepo da se naseljavaju po priobalnim grdovima, imali bi bolji zivotni standard.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19101
Na vlasti bi nam bili Muslimani u koaliciji sa SDP i možemo. Svuda bi se gradile džamije. Muslimanski demografski krah bi prestao i počeli bi kolonizirat i Hrvatsku, mi bi morali ulagat u njihove kasabe, bolnice, škole, socijale.
Katastrofa. Dok ne padnu na ispod 3000 rođenih ništa od toga.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Čekaj malo Weasel, sad si se potpuno zapetljao, tvoj projekt "Konfederacija RH i FBiH" podrazumijeva Srbiju na Uni, to ne blokira nego omogućava širenje Srbije na RS.


To je opcija u slučaju da se BiH raspadne, vi ne čitate nego preletite i onda izvlačite zaključke.

Prva opcija je vračanje daytona na izvorne postavke i očuvanje BiH što hrvatska radi.

Međutitm ukoliko se Srbi odvoje a činjenica je da naši trenutno tu ništa ne mogu zato što nam je diplomacija katastrofa, eto nisu sposbni ni avion kuput obični.... tada pod svaku cijenu Hrvatska mora imati neke poluge geopolitičke kontrole. Zadravanjem Federacije bi HV imao legitiman pristup pola BiH odakle bi mogao djelovati na neke ključne točke. Prvenstveno dok držimo Sarajevo Srbima podrinje ništa ne vrijedi zato što su to puste zabiti, druga stvar čitava zapadna RS je u hrvatskim klještima zbog koridora. Da pokušaju nešto prječemo ih i gotovi su.

Raspadom na tri države Hrvati imaju perec banovinu i u slučaju rata sa Srbijom se mogu slikat, ne možemo ništa, još bi nas i mujage napali i imao bi situaciju kao 1993 godine malo možda bolju zato što nema "krajine".

Naš cilj je jednostavan ako Hrvatska ne može imati kontrolu nad svojim mekim trbuhom onda barem treba osigurati da ju nema Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:22 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5939
Lokacija: Zavelim
carles je napisao/la:
ma čovik je beznadežan slučaj. Njegov strah od srba je toliko iracionalan da nema koristi s njim uopće pričat. Da ono, krvoločni srbi na uni dežuraju s dugim cijevima....

a oblizuje se na svaki iole mali mig komšićevih glasača da s njima uspostavi suradnju protiv srba. Patologija.

uz to, ne zna razlikovat č i ć, dž i đ. Stvarno sam blizu da pomislim da je muslimanski agent....


Došao je i taj dan, druže Wisel, zakuni se Allahom da nisi Musliman?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
Planina je napisao/la:
Sljedeće što čekamo od Turke Wisela je da nam objasni kako je Herceg Bosna Velikosrpski projekt.

U biti ovim postovima si to i rekao.

Ne trebaju nama neprijatelji pored ovakvih prijatelja.

Ti se činiš kao pošten čovjek ali razmišljaš odviše naglo i srcem. Politika se vodi hladnom glavom. Tvoj stav je kao Paraga iz 1991. godine, Hrvatska do Drine, "Tuđman je izdajnik i udbaš" a Srbi nam pred Karlovcem, Osijekom i Zagrebom.

Tako i vi danas, htjeli bi Hrvatsku do Zenice a Mujage vam u Mostaru skoro prevele HDZ žedne preko vode.

I onda je lasica dodrinaš, izdajnik, pacjent, kad to kaže.

Nema većeg pro hercegosanca od mene, da vas mrzim što bi radio tu na forumu i interesirao se van perec granica?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
Rika sv Vida je napisao/la:
Na vlasti bi nam bili Muslimani u koaliciji sa SDP i možemo. Svuda bi se gradile džamije. Muslimanski demografski krah bi prestao i počeli bi kolonizirat i Hrvatsku, mi bi morali ulagat u njihove kasabe, bolnice, škole, socijale.
Katastrofa. Dok ne padnu na ispod 3000 rođenih ništa od toga.

Koji dio značenja konfederacije niste razumjeli?

Nema sisanja hrvatskih kuna, Hrvatska za sebe federacija za sebe.

Svako pravi svoje škole i bolnice.

Hrvatska propada pokraj Zagreba u Petrinji i Sisku a po vama bi se nekako dogodio demografski boom i procvat u raspaloj Tuzli ili Bihaću?

Oni će se u idućih 10 godina svest na narod od 800k ljudi a u daljnih 15 godina nakon toga na 500-600k ljudi.

Čega se bojite?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19101
weasel je napisao/la:
Hrvatska propada pokraj Zagreba u Petrinji i Sisku a po vama bi se nekako dogodio demografski boom i procvat u raspaloj Tuzli ili Bihaću?


Manje čitaj index

Sisačko-moslavačka živorođeni
2015 1271
2016 1343
2017 1229
2018 1215
2019 1222
2020 1228

Dakle najzapuštenija iseljenička županija
Sad usporedi s USK koji je 2015 imao 2400 rođenih ili S TK s preko 4000
Propada bošnjakistan a ne Hrvatska

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19101
Svim silama se trudiš spasit Muslimane, neka nestanu i uzimamo našu zemlju koju su okupirali a od Srbije smo jači i moćniji u svakom pogledu. Ne smiju nas pipnut.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19101
Ja se slažem da treba cijelu Federaciju pripojit Hrvatskoj ali ne sad, za 20ak god. Kad padnu ispod 2999 rođenih.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 20:26
Postovi: 1701
Svakom 2 apartmana, prvi red do mora. Za odmor i razonodu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
Rika sv Vida je napisao/la:
Svim silama se trudiš spasit Muslimane, neka nestanu i uzimamo našu zemlju koju su okupirali a od Srbije smo jači i moćniji u svakom pogledu. Ne smiju nas pipnut.

Ja samo upozoravam na neke stvari,nisam u poziciji spašavati nikog, to je posao vlade. A od Srbije očito nismo jači kad njihova diplomacija redovito briše pod s našima.

Rika sv Vida je napisao/la:
Ja se slažem da treba cijelu Federaciju pripojit Hrvatskoj ali ne sad, za 20ak god. Kad padnu ispod 2999 rođenih.


Pa to sam i ja napisao i sad me napadaju... :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19101
weasel je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Svim silama se trudiš spasit Muslimane, neka nestanu i uzimamo našu zemlju koju su okupirali a od Srbije smo jači i moćniji u svakom pogledu. Ne smiju nas pipnut.

Ja samo upozoravam na neke stvari,nisam u poziciji spašavati nikog, to je posao vlade. A od Srbije očito nismo jači kad njihova diplomacija redovito briše pod s našima.

Rika sv Vida je napisao/la:
Ja se slažem da treba cijelu Federaciju pripojit Hrvatskoj ali ne sad, za 20ak god. Kad padnu ispod 2999 rođenih.


Pa to sam i ja napisao i sad me napadaju... :neznam



Pa jasno, ali ti se zalažeš i predlažeš stvari koje bi indirektno spasile Muslimane nestanka a nama naštetile.
Za 20 god nikakve konfederacije ni Muslimani konstituivni narod igdje. Klasična aneksija.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:51 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2021, 15:41
Postovi: 738
Kakva je to konfederacija ako mujage ne mogu da budu birani na saveznom nivou ,primer konfederacije Srbije i Crne Gore ,gde su Crnogorci imali pola mimistara i predsednika te države , misli neko ,da bi mujage pristale da ne mogu biti birani na saveznom nivou


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
Rika sv Vida je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ja samo upozoravam na neke stvari,nisam u poziciji spašavati nikog, to je posao vlade. A od Srbije očito nismo jači kad njihova diplomacija redovito briše pod s našima.



Pa to sam i ja napisao i sad me napadaju... :neznam



Pa jasno, ali ti se zalažeš i predlažeš stvari koje bi indirektno spasile Muslimane nestanka a nama naštetile.
Za 20 god nikakve konfederacije ni Muslimani konstituivni narod igde. Klasična aneksija.


Srbi iz geopolitičkih razloga žele uništiti muslimane, to ne znaći da to odgovara nama, štoviše to je suprotno našem interesu.
Nama je u interesu da nam se skinu s grbače i da se održi ravnoteža snaga.

Zamisli da danas Srbija kontrolira 2/3 BiH? i to ova agresivna Vučićeva Srbija. Muslimani kad prođe ovo iseljavanje će smiriti apetite.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19101
Tako je i imali bi pravo na blokade, svake odluke i šta ja znam šta sve ne. Bukvalno bi ta vjerska grupa postala konstituivni narod u Hrvatskoj, ovako nestaju.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19101
weasel je napisao/la:
Srbi iz geopolitičkih razloga žele uništiti muslimane


Nije točno. Briga njih za Muslimane koji izumiru. Oni žele izvuć RS.



weasel je napisao/la:
Zamisli da danas Srbija kontrolira 2/3 BiH? i to ova agresivna Vučićeva Srbija. Muslimani kad prođe ovo iseljavanje će smiriti apetite.


Neće proć iseljavanje, to će se nastavit u nedogled jer BiH ne može ekonomski napredovat, samo će nazadovat.

Srbija ne može napadat Federaciju. Može ali to je kao napad na neku drugu suverenu državu.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
Kako ne bi mogli napadat federaciju? Bile su i 1991. međunarodne granice pa su to Srbi potrgali kao trošan papir.

Muslimani su problem dok su zaista problem, kad dobijemo izborni zakon oni mogu lajat na mjesec. Nakon toga se treba okrenuti povampirenim kralobagašima koji ne spavaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19101
Jednonacionalna država nema alternative!! Više od 5% Muslimana u državi od kojih su većina penzioneri je neprihvatljivo.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 16:06 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1815
Ma pusti ih Weasel, oni su navalili da prave "srpski svet" i dobro im ide.
Nisu oni hrvatski nacionalisti kao ti i ja, već sektaši katolici strogi.
Najstroži.
Neka im bude, pokusaće i oni popašu na kraju, i to baš od voljenih Srba.
U povijesti nema drugih šansi.

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako ćemo zbrinuti sve gradŽane.
PostPostano: 16 ožu 2021, 16:08 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1815
Ideja konfederacije je odlična, ali bi se Srbima moralo povratiti još teritorija.
Još jedan rat sa Srbima, ovaj put da "muslimani" potegnu najviše, da ih stučemo na 30% BiH, pa da pravimo hrvatsku državu kako je Bog zapovijedio.

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO