HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 lip 2026, 22:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Najkvalitetniji trollovi
Anketa je završila: 25 svi 2016, 14:58.
1. Ko drugi nego ja 3%  3%  [ 2 ]
2. BarackObama 19%  19%  [ 11 ]
3. KiM 7%  7%  [ 4 ]
4. Heero 3%  3%  [ 2 ]
5. MIR 2%  2%  [ 1 ]
6. Wind/Škerac 5%  5%  [ 3 ]
7. Tuta 21%  21%  [ 12 ]
8. Pravoslavac 5%  5%  [ 3 ]
9. joe enter 14%  14%  [ 8 ]
10. dane-croatia 0%  0%  [ 0 ]
11. POL_GASOL 0%  0%  [ 0 ]
12. seherzada 7%  7%  [ 4 ]
13. Hunter 0%  0%  [ 0 ]
14. hinterland 9%  9%  [ 5 ]
15. Leeroy Jenkins 5%  5%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 58
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 25 svi 2016, 19:37 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5864
Ministry of Sound je napisao/la:
Još jedan dan za glasanje ili promjenu mišljenja.


Koliko po vama traje JEDAN DAN? Anketu ste zatvorili pre nagoveštaja odnosno isteka dana, a taj "jedan dan" još uvek traje. Dakle, nekorektni ste a ni anketa nije mnogo bolja. Ovu zatvarate pre vremena dok vam druge stoje po nekoliko godina otvorene.

Moj glas u najpozitivnijem smislu ide gospodinu pod nikom Tuta. Čovek je neodoljivo šarmantan, nonšalantan a i lepo mu stoji cigareta. :wink


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 29 srp 2016, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Najjači trol svih vremena:

https://www.facebook.com/jure.bolotin

Citat:
Evo jedan lipi pozdrav za belohorizonteanke od 20 do 22 god. koje su visoke najmanje 175 cm bez štikli koje su bogate koje su lipe i jako dobro građene koje nisu kost i koža.

Ovo je pozdrav za moju simpatiju hrv. manekenku anju bijelić.

Ej švicarski hrvati ajte mi nađite kakvu zgodnu i lipu švicarsku hrvaticu od 20 do 22 god. pa da je oženim pa da mi rodi 3 dice pa da dođem s njom živit u švicarsku skupa s vama.

Uh da je meni dobit milijun eura na zimbabveanskom lotu onda bi kupio velik stan da se oženim s hrvaticom od 21 god. koja bi mi rodila 3 dice.

Ja bi jako volio radit u tvrtki hyndai u zapadnoj evropi, u americi (usa), u zagrebu ili u splitu; ja bi puno više volio živit u speyeru ili u marburgu nego u livnu,

živilo 62% hrvata u općini rama koliko ih je bilo 1991.g.; ajde ramski hrvati ajte se naselite u općine jajce, uskoplje, ramu, mostar, vitez, usora, novi travnik, busovaču, žepče, glamoč, bos. grahovo, drvar, bugojno, travnik, fojnicu, vareš, kreševo, kiseljak, stolac, derventu, bos. brod i bos. šamac ajde možete vi to;

meni je grozan partiz. četn. film signali nad gradom; meni je super film komedija šumska družina u kojem glumi brendan fraser; ja ne bi nikad oženio curu od 23 do 40 god. (šta će mi kad je mala šansa da rodi 3 dice ako ne virujete meni pitajte doktore oni će vam to potvrdit),

ja bi jako volio oženit lipu i zgodnu torresanku od 20 god.,

hrv. starleta ivana mišerić ljubavi moja anđele moj ajde se udaj za mene pa me vodi iz ovog livna ako boga znaš;

uaaaa (ne)prijatna talib. bošnj. fudb. reprez. krmad koji su kurv. sinovi i koji se jako puno množe j ih hotac šta ne znaju lopte igrat,

živio bi ja u grborezima da mi država napravi đavliju prokletu kuću od 277.000 eura besplatno ko nekima i da je imam di napravit;

triba se republika srpska s 49% ili 44% teritorija BiH pripojit srbiji (tribaju srbi dat bošnj. talib. 5% teritorija BiH tako da bošnj. pristanu na raspad BiH) a nakon toga bi se hrv. hercegbosna s 25% teritorija BiH pripojila hrvatskoj;

živio murat, a je moj muratina bio mećka on je se u svoje vrime borio protiv turaka po ševarima;

evo jedan dobar vic: Zovu muju na proslavu 20 godina mature a mujo im odgovara: pa kud baš sad usrid sam ispitnog roka.;

evo još jedan dobar vic Virtuoz: Fali se jedna mater svojoj prijateljici: moj sin je pravi virtuoz, kad zasvira svoj instrument 100 ljudi odma ostavi svoj poso. Prijateljica: a šta svira tvoj sin? Mater: u tvorničku sirenu.;

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 29 srp 2016, 12:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47288
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Gdje nam je Tuta i njegovo vrhunsko trolanje koje je barem imalo neku podlogu?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 29 srp 2016, 16:55 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7719
Lokacija: Сарај Чадор
Što? Nedostaje ti šamaranje? Ti bi još?

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 29 srp 2016, 17:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47288
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šamaranje u tvom stilu, kad ostanete bez argumenata onda pokazivanje čobanske kulture.
Dobro ne baš u tvom jer Tuta je znao pogoditi s nekim temama, problem je bio izričaj, s druge strane tvoj opus se svodi na intelektulnu razinu razgovora dvojice čobana na proplancima Majevice.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 29 srp 2016, 20:22 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3508
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
daramo je napisao/la:
Gdje nam je Tuta i njegovo vrhunsko trolanje koje je barem imalo neku podlogu?


I meni Tuta nedostaje.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 29 srp 2016, 21:57 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
Meni ne. :zubati

Aj' Tuti vrati se, eto vi's placu za tobon.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 29 srp 2016, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6608
puntar2.0 je napisao/la:
Meni ne. :zubati

Aj' Tuti vrati se, eto vi's placu za tobon.

Za tobom ne znam dali bi i mater plakala.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 29 srp 2016, 22:33 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
Oooo, pa di si, glupsone.

Idi napisi opet kako ces dva Albanca pribiti, cuclati Moet, ili neko drugo sranje, i ne dosadjuj ljudima.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 29 srp 2016, 22:47 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5864
Mirni! :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 30 srp 2016, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6608
puntar2.0 je napisao/la:
Oooo, pa di si, glupsone.

Idi napisi opet kako ces dva Albanca pribiti, cuclati Moet, ili neko drugo sranje, i ne dosadjuj ljudima.

Socijalac. :kava

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 30 srp 2016, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6608
Ksenija je napisao/la:
Mirni! :zubati

Sirotan nema zašta besan ker da ga ujede.Nije ni do Zagreba stigao a on nešto dramoseri. :rolleyes

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 30 srp 2016, 18:48 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
Srbo, smiri se. Nije posteno da lupas Albance na vagone, ti i Golubovic ste glavni frajeri, svakome po 20 da bude fair.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 30 srp 2016, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6608
puntar2.0 je napisao/la:
Srbo, smiri se. Nije posteno da lupas Albance na vagone, ti i Golubovic ste glavni frajeri, svakome po 20 da bude fair.

Izvini što sam ti malo tukao rođake sa sela.Mora to tako.Nije im ništa.Malo batina je zdravo.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 30 srp 2016, 19:14 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
E takvi ste vi meni najdrazi.

:001_smile

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje
PostPostano: 04 ruj 2016, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9712
puntar2.0 je napisao/la:
Meni ne. :zubati

Aj' Tuti vrati se, eto vi's placu za tobon.


Evo, ja se vratio, a tebe nema... "Ni mater ne plače za tobom".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO