|
|
Stranica: 4/4.
|
[ 91 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 25 svi 2016, 19:37 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
Ministry of Sound je napisao/la: Još jedan dan za glasanje ili promjenu mišljenja. Koliko po vama traje JEDAN DAN? Anketu ste zatvorili pre nagoveštaja odnosno isteka dana, a taj "jedan dan" još uvek traje. Dakle, nekorektni ste a ni anketa nije mnogo bolja. Ovu zatvarate pre vremena dok vam druge stoje po nekoliko godina otvorene. Moj glas u najpozitivnijem smislu ide gospodinu pod nikom Tuta. Čovek je neodoljivo šarmantan, nonšalantan a i lepo mu stoji cigareta. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ministry of Sound
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 29 srp 2016, 12:33 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25 Postovi: 43692 Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
|
Najjači trol svih vremena: https://www.facebook.com/jure.bolotinCitat: Evo jedan lipi pozdrav za belohorizonteanke od 20 do 22 god. koje su visoke najmanje 175 cm bez štikli koje su bogate koje su lipe i jako dobro građene koje nisu kost i koža.
Ovo je pozdrav za moju simpatiju hrv. manekenku anju bijelić.
Ej švicarski hrvati ajte mi nađite kakvu zgodnu i lipu švicarsku hrvaticu od 20 do 22 god. pa da je oženim pa da mi rodi 3 dice pa da dođem s njom živit u švicarsku skupa s vama.
Uh da je meni dobit milijun eura na zimbabveanskom lotu onda bi kupio velik stan da se oženim s hrvaticom od 21 god. koja bi mi rodila 3 dice.
Ja bi jako volio radit u tvrtki hyndai u zapadnoj evropi, u americi (usa), u zagrebu ili u splitu; ja bi puno više volio živit u speyeru ili u marburgu nego u livnu,
živilo 62% hrvata u općini rama koliko ih je bilo 1991.g.; ajde ramski hrvati ajte se naselite u općine jajce, uskoplje, ramu, mostar, vitez, usora, novi travnik, busovaču, žepče, glamoč, bos. grahovo, drvar, bugojno, travnik, fojnicu, vareš, kreševo, kiseljak, stolac, derventu, bos. brod i bos. šamac ajde možete vi to;
meni je grozan partiz. četn. film signali nad gradom; meni je super film komedija šumska družina u kojem glumi brendan fraser; ja ne bi nikad oženio curu od 23 do 40 god. (šta će mi kad je mala šansa da rodi 3 dice ako ne virujete meni pitajte doktore oni će vam to potvrdit),
ja bi jako volio oženit lipu i zgodnu torresanku od 20 god.,
hrv. starleta ivana mišerić ljubavi moja anđele moj ajde se udaj za mene pa me vodi iz ovog livna ako boga znaš;
uaaaa (ne)prijatna talib. bošnj. fudb. reprez. krmad koji su kurv. sinovi i koji se jako puno množe j ih hotac šta ne znaju lopte igrat,
živio bi ja u grborezima da mi država napravi đavliju prokletu kuću od 277.000 eura besplatno ko nekima i da je imam di napravit;
triba se republika srpska s 49% ili 44% teritorija BiH pripojit srbiji (tribaju srbi dat bošnj. talib. 5% teritorija BiH tako da bošnj. pristanu na raspad BiH) a nakon toga bi se hrv. hercegbosna s 25% teritorija BiH pripojila hrvatskoj;
živio murat, a je moj muratina bio mećka on je se u svoje vrime borio protiv turaka po ševarima;
evo jedan dobar vic: Zovu muju na proslavu 20 godina mature a mujo im odgovara: pa kud baš sad usrid sam ispitnog roka.;
evo još jedan dobar vic Virtuoz: Fali se jedna mater svojoj prijateljici: moj sin je pravi virtuoz, kad zasvira svoj instrument 100 ljudi odma ostavi svoj poso. Prijateljica: a šta svira tvoj sin? Mater: u tvorničku sirenu.;
_________________ sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 29 srp 2016, 12:48 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47288 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Gdje nam je Tuta i njegovo vrhunsko trolanje koje je barem imalo neku podlogu?
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amiđa
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 29 srp 2016, 16:55 |
|
Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17 Postovi: 7719 Lokacija: Сарај Чадор
|
|
Što? Nedostaje ti šamaranje? Ti bi još?
_________________ Skidanje okova je imperativ.
Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.
The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.
Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 29 srp 2016, 17:58 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47288 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Šamaranje u tvom stilu, kad ostanete bez argumenata onda pokazivanje čobanske kulture. Dobro ne baš u tvom jer Tuta je znao pogoditi s nekim temama, problem je bio izričaj, s druge strane tvoj opus se svodi na intelektulnu razinu razgovora dvojice čobana na proplancima Majevice.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 29 srp 2016, 20:22 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
daramo je napisao/la: Gdje nam je Tuta i njegovo vrhunsko trolanje koje je barem imalo neku podlogu? I meni Tuta nedostaje.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 29 srp 2016, 21:57 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
Meni ne. Aj' Tuti vrati se, eto vi's placu za tobon.
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 29 srp 2016, 22:04 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
puntar2.0 je napisao/la: Meni ne. Aj' Tuti vrati se, eto vi's placu za tobon. Za tobom ne znam dali bi i mater plakala.
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 29 srp 2016, 22:33 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
|
Oooo, pa di si, glupsone.
Idi napisi opet kako ces dva Albanca pribiti, cuclati Moet, ili neko drugo sranje, i ne dosadjuj ljudima.
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 29 srp 2016, 22:47 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
Mirni! 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 30 srp 2016, 10:11 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
puntar2.0 je napisao/la: Oooo, pa di si, glupsone.
Idi napisi opet kako ces dva Albanca pribiti, cuclati Moet, ili neko drugo sranje, i ne dosadjuj ljudima. Socijalac. 
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 30 srp 2016, 16:02 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
Ksenija je napisao/la: Mirni!  Sirotan nema zašta besan ker da ga ujede.Nije ni do Zagreba stigao a on nešto dramoseri. 
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 30 srp 2016, 18:48 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
|
Srbo, smiri se. Nije posteno da lupas Albance na vagone, ti i Golubovic ste glavni frajeri, svakome po 20 da bude fair.
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 30 srp 2016, 19:07 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
puntar2.0 je napisao/la: Srbo, smiri se. Nije posteno da lupas Albance na vagone, ti i Golubovic ste glavni frajeri, svakome po 20 da bude fair. Izvini što sam ti malo tukao rođake sa sela.Mora to tako.Nije im ništa.Malo batina je zdravo.
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 30 srp 2016, 19:14 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
E takvi ste vi meni najdrazi. 
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tuta
|
Naslov: Re: Kvalitetno (high-energy) trolanje Postano: 04 ruj 2016, 19:18 |
|
Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41 Postovi: 9712
|
puntar2.0 je napisao/la: Meni ne. Aj' Tuti vrati se, eto vi's placu za tobon. Evo, ja se vratio, a tebe nema... "Ni mater ne plače za tobom".
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|