HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 22:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 00:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4427
to je i moj logican zakljucak bio.
Nisam imao tri godine jer nisam ni htio neta u sezoni vec sada ;)
Nitko me neshvaca,ja sam tio ostat dobar sa njom i da me upamti a to jesam i tek sad kad se vrati nesta pokusat ali eto odbio sam je ovoga ljeta,jbg. dopizilo.

Nznam za luzer jer tako nikad nitko nebi preoteo curu.Pa nebi pizdio ja njoj nja nja ovo ono nego eto dao do znanja da nesta ima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 01:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69325
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Luzerski bi bilo da izjavljujes osjecaje tako iz vedra neba, to se ionako nikad ne radi u pocetnoj fazi, a i tek tada ce vjerojatno izgubiti interes za tebe, promptno.

Ali ju mozes oteti od tog lika, a u odlicnoj si poziciji da ti uspije (nema bolje).

No moras zadrzati tu poziciju dominacije, da si ti i dalje taj koji je toboze manje zainteresiran (bez obzira sto nije tocno), no omoguci puno vise situacija gdje moze doci do "vatre".

Pozovi ju na nesto, nisam citao onaj vrlo dugi post i ne znam u kakvim situacijama ju sreces, ali probaj ju pozvati na neku aktivnost i onda mozes pokazati afinitet prema njoj ponasanjem i fizickom blizinom, neka se opet zapali. Ali nikako nekim rijecima, izjavama ljubavi i serenadama.

Nije luzerski pokazat da si zainteresiran (ok je da znas sto hoces i da ides za tim), luzerski je priznat da nemas nikakve druge opcije pored nje, a sto prerana izjava "ljubavi" u biti predstavlja. Ako kazes da je "savrsena, princeza" bla bla bla u biti joj govoris "nemam nikave druge opcije, nijedna druga dobra me nece pa zato mi ti izgledas savrseno, na gornjoj si granici mojih mogucnosti". Zene vise vjeruju percepciji tvoje potraznje od strane drugih, negoli vlastitim ocima. Zato je ljubomora uvijek faktor. A tvoj očaj će detektirati kao sonar sa 5 kilometara, bitno je da ukloniš taj očaj istinski jer je to teško sakriti, ona će ga nanjušiti na najsuptilnije načine. :zubati

Pleti mrezu pomalo, i vidi. Ubacuj joj lagano mastarije u glavu. :zubati

Ok je namignuti i onda ju ignorirati pa onda ju nasmijavati pa opet ignorirati, ali nije ok reci "savrsena si!". :zubati To apsolutno nikada, to je pucanje u svoju nogu. Kavaliri ne jebu, osim ako nije neka domina u pitanju a to je vec rijedak fetis. :zubati

Ne mislim da se ista brzo moze sada napraviti. A i ova vjerojatno ne zeli ispast kurva koja tako brzo mijenja misljenje. Za to vrijeme mjeseci ili godinu dana ce proci, koncentriraj se paralelno na druge opcije (a tada neka kozmicka sila kao da natjera sve ove prethodne da odjednom probude interes za tebe) a ova mozda probudi interes a mozda ne.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 06:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24677
Lokacija: Heartbreak Hotel
Eminencija je napisao/la:
Što ako nenamjerno nedjelovanjem otjerate curu od sebe a ona se zanimala(jako) vrtila oko vas i to dugo pa ona nađe drugog brzo u smislu da ju je on pokupio dok je bila na podu :( ??
Dali je to izgubljeno ili se da popravit,dali joj priznat osjecaje?
Iskustva?itko?


Je li ovo onaj slučaj kada prvo ne primjećujemo curu oko sebe a onda nam srce zaigra kad je jednog dana vidimo s drugim?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 08:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30506
Eminencija,

Nisi luzer naravno. Jesi mlad i malo naivan, a to može boljeti.

Ne ide to tako. Pod uvjetom da je sve kako ti pretpostavljaš, cura te čeka tri godine a ti se premišljaš. Pa koliko bi godina to još trajalo dok ti odlučiš napraviti korak. Što je mogla zaključiti osim da nisi zainteresiran?

To je nedopustivo. Žene su većinom reaktivne, tj. neće baš inicirati stvari. Ali hoće reagirati pozitivno ili negativno na mušku inicijativu. Ako je ona tebi davala neke naznake da joj se sviđaš, to je velika stvar s njene strane. To je za nju 10 puta veća stvar nego što bi bila za tebe. Ona je kako da kažem, izašla iz svoje komforne zone i riskirala. A ti onda s druge strane ostaneš cool.

Imaš sreće ako je mislila da imaš drugu, jer onda može pomisliti da nije dovoljno dobra za tebe, tj. da si ti tražen muškarac, a to je dobro. :zubati

Evo recimo Dudu s druge strane :zubati , sad je napravio korak prema toj djelatnici (@dudu radite li vi išta u toj firmi? :sega ), i ona reagira na njegovu inicijativu. Problem je što će sad? Ako nastavi onda će pokvariti brak ili vezu koju već ima. A ako ne nastavi, i djelatnica primijeti da se Dudu povlači, onda će to shvatiti kao slabost i izgubiti privlačnost koju osjeća za njega.

Ti bi trebao odlučiti što želiš. Neću ti ja savjetovati ni hajde ni nemoj, ali nešto trebaš odlučiti. Nema smisla da sad opet godinama razmišljaš i taktiziraš. Imam osjećaj ta cura će dvoje djece imat dok se ti smisliš. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 08:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Eminencija je napisao/la:
2 ljeta dok je bila leteca :)
trece nisam znao sta napravit i imli koga.


Imaš ti još puno učiti.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako ću sa ovakvima stvarati Herceg-Bosnu. Samo na ljubav misle.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 15:30 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Zar nije ovakve iste priče imao Heero?

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 15:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4427
Naša Kvačica je napisao/la:
Eminencija,

Nisi luzer naravno. Jesi mlad i malo naivan, a to može boljeti.

Ne ide to tako. Pod uvjetom da je sve kako ti pretpostavljaš, cura te čeka tri godine a ti se premišljaš. Pa koliko bi godina to još trajalo dok ti odlučiš napraviti korak. Što je mogla zaključiti osim da nisi zainteresiran?

To je nedopustivo. Žene su većinom reaktivne, tj. neće baš inicirati stvari. Ali hoće reagirati pozitivno ili negativno na mušku inicijativu. Ako je ona tebi davala neke naznake da joj se sviđaš, to je velika stvar s njene strane. To je za nju 10 puta veća stvar nego što bi bila za tebe. Ona je kako da kažem, izašla iz svoje komforne zone i riskirala. A ti onda s druge strane ostaneš cool.

Imaš sreće ako je mislila da imaš drugu, jer onda može pomisliti da nije dovoljno dobra za tebe, tj. da si ti tražen muškarac, a to je dobro. :zubati

Evo recimo Dudu s druge strane :zubati , sad je napravio korak prema toj djelatnici (@dudu radite li vi išta u toj firmi? :sega ), i ona reagira na njegovu inicijativu. Problem je što će sad? Ako nastavi onda će pokvariti brak ili vezu koju već ima. A ako ne nastavi, i djelatnica primijeti da se Dudu povlači, onda će to shvatiti kao slabost i izgubiti privlačnost koju osjeća za njega.

Ti bi trebao odlučiti što želiš. Neću ti ja savjetovati ni hajde ni nemoj, ali nešto trebaš odlučiti. Nema smisla da sad opet godinama razmišljaš i taktiziraš. Imam osjećaj ta cura će dvoje djece imat dok se ti smisliš. :zubati


pa sve se ja slazem sa tobom,najbolje govoris.
Onaj lik kaze ako joj priznas a ima decka-luzer LOL
Pa ja sam bio zaljubljen ko kreten davno jednom i svi su vidili da patim,cijelo mijesto.Bio sam unisten,izgubio 27 kila i slicno.Jebote kad sam se zalio i prepricavao prijateljicama o situaciji one pocele pitat za vezu LOL!

Mislim ja da je sve to do izgleda,ono ako joj pases i ako te oce prolazi sve.
Necu taktizirat i nemogu,recu joj,moram.Jebiga imam skoro pa zensko srce znam da sam pasivan po prirodi ali sa izgledom i to nemam problema, ljudi me zovu nadimcima kao glumac,ljepi i slicno a i cure me ocjenjuju visokim brojem hehe :)
Pa to i primjetim na njoj da je velika stvar a i intrigira me zenska nekako mi se cini da me gleda nekim velikim ocima (mescini bulji,misli ona da ja nevidim :) smotana je nije prvi put)to kad sam bio u kaficu sa prijateljima a ona sijedila dalje pa onda nacin na koji se uvjek javi i javljla se ono mase mi svom snagom i baci osmijeh.Kad je sa deckom samo podigne dlan i ima facu ko SS-ovac :p (znam da je to normalno) Neda mi mira taj njen osmijeh i ta njena neka faca koda stisce zube kad je sa deckom prolazila ulicom prekjucer mescini a prijatelj i ja sjedili vani u kaficu i imali ih tocno u vidiku i ona me vidila a prolazili su okrenuti bokom prema nama,ona je zakrenula malo glavu na nasu stranu i imala je cvike,gledala je u mene i prolazila a kasnije kad su skrenuli u jednu ulicu 100 metara dalje odmaknuti opet je gledala vamo na moj stol.Znam da ovako textovno nista neznaci kad napisem ali ja koji je viđam imam osjecaj nekako da se ona cudi u vezi mene i da joj nije jasno sta sam ja tio,izvodio.

Istina da im je to velika stvar jer ja sam njoj na upit o idem li vani odgovorio "ne puno","sve mi isto u mjestu" i nije me nikad viđala u klubu kojem je radila ali kad sam se pojavio da malo proskiljim a ona je mene prva nasla i sleđa dirala da se okrenem popela na police od sanka dala mi pet iskesila se cijela i gledala me par trenutaka a ja ostao paff njenom reakcijom,bas se vidilo neko uzbuđenje,euforija te da sam je jako pozitivno iznenadio a tek sam je do tad susreo par puta uopce lol.Tada sam debelo poceo padat na nju i jebalo me to sto ce otici a ako nesta i bude između ns sta cu sa sobom nakon sto ode tako da sam rekao ostati dobar paliti je,nedati da se ladi pa valjda dobijem priliku kad tad.Stvarno nisam znao sta sam trebao napravit a iduce godine nas je oboje zajebala ona glupaca pa onda sam se i ja umorio,eto tako je bilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 15:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69325
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Ok, mislim da je vrijeme za oklade pa da vidimo ko je bio u pravu. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 15:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24677
Lokacija: Heartbreak Hotel
Eminencija je napisao/la:
Ma ova cura ima 22 godine i prije ovoga lika nije ni hodala ni sa kime :)
Inace to mi prijateljica kaze koja zivi pokraj nje a i najbolji prijatelj koji je zna od pete,bivsi susjed.
Cura je inace povucena,preljepa,mirna a ima zlatnu dusu.Svi za nju govore da je dobra,pristojna etc.Stvarno je plemenita!Kako je moj kolega za nu rekao "vidi se da je dobra" :) Jedna od onih iskrenih cura sto se stalno smiju.
Pamtna je relativno,ono vokabular jaci od 70% zena.


Ja bih na tvom mjestu prvo vidio da li je stvarno još želim. Zatim dobro ispitao situaciju. Ti si rekao da je viđaš svako ljeto, znači stanje će se možda promijeniti do početka nove sezone. Ima svoje špijune, prijatelja i prijateljicu, informiraj se. Možda nije više sa konobarom.
Ako je veza jaka, onda ništa ne diraj.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 16:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4427
Bobovac je napisao/la:
Eminencija je napisao/la:
Što ako nenamjerno nedjelovanjem otjerate curu od sebe a ona se zanimala(jako) vrtila oko vas i to dugo pa ona nađe drugog brzo u smislu da ju je on pokupio dok je bila na podu :( ??
Dali je to izgubljeno ili se da popravit,dali joj priznat osjecaje?
Iskustva?itko?


Je li ovo onaj slučaj kada prvo ne primjećujemo curu oko sebe a onda nam srce zaigra kad je jednog dana vidimo s drugim?

Nije i nije ego znam na sta ciljaš!
Odma me zanimala ali i frustrirala baksuzna sreca.
Da ja nisam mogao na nju naletit ranije prije nego je studirala CCC.
Evo sada je viđam cesto kako je lijepo vrijeme.
Tu je ona sada :) javlja mi se i draga je još uvijek.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 16:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4427
Robbie MO je napisao/la:
Luzerski bi bilo da izjavljujes osjecaje tako iz vedra neba, to se ionako nikad ne radi u pocetnoj fazi, a i tek tada ce vjerojatno izgubiti interes za tebe, promptno.

Ali ju mozes oteti od tog lika, a u odlicnoj si poziciji da ti uspije (nema bolje).

No moras zadrzati tu poziciju dominacije, da si ti i dalje taj koji je toboze manje zainteresiran (bez obzira sto nije tocno), no omoguci puno vise situacija gdje moze doci do "vatre".

Pozovi ju na nesto, nisam citao onaj vrlo dugi post i ne znam u kakvim situacijama ju sreces, ali probaj ju pozvati na neku aktivnost i onda mozes pokazati afinitet prema njoj ponasanjem i fizickom blizinom, neka se opet zapali. Ali nikako nekim rijecima, izjavama ljubavi i serenadama.

Nije luzerski pokazat da si zainteresiran (ok je da znas sto hoces i da ides za tim), luzerski je priznat da nemas nikakve druge opcije pored nje, a sto prerana izjava "ljubavi" u biti predstavlja. Ako kazes da je "savrsena, princeza" bla bla bla u biti joj govoris "nemam nikave druge opcije, nijedna druga dobra me nece pa zato mi ti izgledas savrseno, na gornjoj si granici mojih mogucnosti". Zene vise vjeruju percepciji tvoje potraznje od strane drugih, negoli vlastitim ocima. Zato je ljubomora uvijek faktor. A tvoj očaj će detektirati kao sonar sa 5 kilometara, bitno je da ukloniš taj očaj istinski jer je to teško sakriti, ona će ga nanjušiti na najsuptilnije načine. :zubati

Pleti mrezu pomalo, i vidi. Ubacuj joj lagano mastarije u glavu. :zubati

Ok je namignuti i onda ju ignorirati pa onda ju nasmijavati pa opet ignorirati, ali nije ok reci "savrsena si!". :zubati To apsolutno nikada, to je pucanje u svoju nogu. Kavaliri ne jebu, osim ako nije neka domina u pitanju a to je vec rijedak fetis. :zubati

Ne mislim da se ista brzo moze sada napraviti. A i ova vjerojatno ne zeli ispast kurva koja tako brzo mijenja misljenje. Za to vrijeme mjeseci ili godinu dana ce proci, koncentriraj se paralelno na druge opcije (a tada neka kozmicka sila kao da natjera sve ove prethodne da odjednom probude interes za tebe) a ova mozda probudi interes a mozda ne.


eto vidis da tu nemozes bit pametan posto nije pocetna faza,ja sam tu mrezu uspijesno ispleo :) ali nisam povukao odma zadnje ljeto.Kada bi je pozvao to je opet cudno jer kako moze ici na kave samnom ako ima decka?Mislim ovako preko fb-a jer je nisam nikad zvao na kave pa nemamo tradiciju e sad kad bi je trefio na ulici samo to bi bilo drugo.Danas sam oko podne autom prolazio mijestom i vidio je samu kako sece pasa,kad bi je tako mogao ulovit pa da je zovnem ono kao prijatelja kojeg vidim na ulici bilo bi optimalno :)

Znam da nezeli ispast kurva to mi i je briga,takve stvari a ovo sa konkurencijom i ne bas posto je dugo imala jak interes ovo je vjerojatno proteza :P nadam se jer nevjerujem da lako mozes zamjenit nekoga koga bas zelis.

Nebi joj nista ocajnicki izjavio niti plakao ti si meni sve nja nja volim te nja nja....
To ja niti nemogu nego vise nesta kao:znam da imas momka i ja neciljam da tebi ovo nesta mora znacit ali ja osjecam ovako i ovako.Nece ona mene unistit predobra je,najgore sto ocekujem je ajme ja sam sad zauzeta i nemogu tek tako.Da nema momka znam da bi bila moja.


Ma neznam ja ovo sve skupa!!!
Ako je pozoves na nesta i pokazes interes pa opet ti dojde na isto da nezeli prekinuti sa momkom.Nego neznam ja da je ona izgubila interes vec nadu.Ja mislim da bi joj trebao jednostavno reci pa nek bude s njim kolko oce ili ne.Kako mislis predomislja kad ja nisam bio na stolu,mislim nije ona znala da ja ocu:(


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 16:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30506
Ma dobro si ti smiren i razuman. Meni da se neka tako sviđa ja je ne bi mogao gledat s drugim pet minuta. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 16:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4427
Jesam,nisam skršen ;) Ti si vjerojatno nabrijan bio na naku prezgodnu sisatu ono sponzu koja gleda sa visoka i neznas dali imas sanse kod nje a ja na malu slatku curu sa lijepom facom i skroz mrsavim tijelo sa najmanjim mogucim brojem prsa :P koja nije niti malo umisljena nego ima neki najmanji ego od svih cura u gradu.


A zato jer znam da mogu proci kod nje a cak i vjerujem da bi ona to prizeljkivla.
Samo kako doci do druzenja sa njom jer malo je mijesto i to se odma gleda kao "ima momka a sa drugim na kavi".
E sad meni je to sa tim druzenjem i paljenjem logicno da ja nju nisam imao na dlanu :( a vjerujem da jesam.Nisam se smio opustit i pokusat je odgodit,jbg. nije lako svaki put nasmijat,ispast frajer i tako glumatat ako nemas volje a podcijenio sam njenu nesigurnost-inace jako nesigurna osoba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 17:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30506
Eminencija je napisao/la:
Jesam,nisam skršen ;) Ti si vjerojatno nabrijan bio na naku prezgodnu sisatu ono sponzu koja gleda sa visoka i neznas dali imas sanse kod nje a ja na malu slatku curu sa lijepom facom i skroz mrsavim tijelo sa najmanjim mogucim brojem prsa :P koja nije niti malo umisljena nego ima neki najmanji ego od svih cura u gradu.


Ne znam na osnovu čega misliš da sam ja nabrijan na sponzorušu, dok ti vidiš vrijednosti prave cure. Ne znam ni kakve veze imaju male sise sa dobrotom u duši, i u ovom trenutku se ustručavam da pitam. :zubati

Ne smeta meni, nego mi se čini da provlačiš na neki način da si moralno superiorniji od drugih muškaraca. Misliš li da "nisi kao drugi", a ženu smatraš uzvišenim bićem? Ako to misliš, to može biti simptom ozbiljnih problema o kojima neću za sad u detalje.

Nije pajdo bitno je li ti mala ima velike ili male sise i lijepu facu. Sto ljudi, sto ukusa. Poenta je da joj taj momak svršava po toj lijepoj faci dok ti tipkaš po forumu.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 19:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4427
Ma nisam mislio tako,nego da je to neka nabrijana opasna pa ono "ko ce do nje" dok je ova obicna zenska i nemislim da je sad tolko bolja od mene kužiš ne.
Ne povlacim da sam moralno superiorniji.Nisam ja nikad nikome napravio zlo.
Covjek pa ja cu se ubit radi nje,nemoj me.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 19:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4427
Bobovac je napisao/la:
Eminencija je napisao/la:
Ma ova cura ima 22 godine i prije ovoga lika nije ni hodala ni sa kime :)
Inace to mi prijateljica kaze koja zivi pokraj nje a i najbolji prijatelj koji je zna od pete,bivsi susjed.
Cura je inace povucena,preljepa,mirna a ima zlatnu dusu.Svi za nju govore da je dobra,pristojna etc.Stvarno je plemenita!Kako je moj kolega za nu rekao "vidi se da je dobra" :) Jedna od onih iskrenih cura sto se stalno smiju.
Pamtna je relativno,ono vokabular jaci od 70% zena.


Ja bih na tvom mjestu prvo vidio da li je stvarno još želim. Zatim dobro ispitao situaciju. Ti si rekao da je viđaš svako ljeto, znači stanje će se možda promijeniti do početka nove sezone. Ima svoje špijune, prijatelja i prijateljicu, informiraj se. Možda nije više sa konobarom.
Ako je veza jaka, onda ništa ne diraj.

Šta znaci jaka veza?
Ko to moze znati dali ona voli :(

Ovo je tako ocajno.Ja drzim da od negovorenja nema nista :(


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 21:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Zar nije ovakve iste priče imao Heero?


:biceovodobro

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 21:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69325
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Pismenost ga odaje. :zubati

Ali ok, to je irelevantno za temu, mada otezava citanje.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 22:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4427
lol


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 22:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30506
Eminencija je napisao/la:
Ma nisam mislio tako,nego da je to neka nabrijana opasna pa ono "ko ce do nje" dok je ova obicna zenska i nemislim da je sad tolko bolja od mene kužiš ne.
Ne povlacim da sam moralno superiorniji.Nisam ja nikad nikome napravio zlo.
Covjek pa ja cu se ubit radi nje,nemoj me.


Ok.

Kako lider reče, imaš puno za naučiti.

Prva lekcija, zbog koje me je nekad davno napadalo pola foruma. :zubati

Zaboravi ljevičarska glupiranja. Žene i muškarci nisu jednaki. Muškarac je glava obitelji, što znači da donosi odluke. Žena ne želi biti glava i ne želi donositi odluke. Žena želi biti poslušna.

To je npr. kao kapetan broda. Kapetan donosi odluke, mornari slušaju. Na što bi ličilo da kapetan pita mornare, ajde recite mi što ćemo sad? Pa ti mornari bi izgubili poštovanje prema kapetanu. To se dogodi i ženi kada je muškarac pita za mišljenje. Znači uvijek moraš imati svoje mišljenje, svoje odluke i nikada se ne ispričavati zbog toga.

To je također recimo kao da unajmiš vodiča kroz prašumu. I ideš za njim cijeli dan, probijate se mačetama, siječete lijane i grmlje. I onda uvečer vodič tebe pita: "Šta misliš gdje smo sad?". Kako bi se osjećao? Vjerojatno ogorčeno, ljuto, razočarano itd. E tako se žena osjeća kad ti kao muškarac ne znaš što radiš. Trebaš uvijek znati gdje se nalaziš, što radiš i posebno gdje ideš. Njezino nije da ti govori gdje ćeš ići, nego da te prati tamo gdje ideš.

Kada će te žena slušati? Pa onda kada misli da znaš zapovijedati. Nitko ne bi slušao nesposobnog kapetana broda. Nitko ne bi išao za nesposobnim vodičem u džunglu.

Zato žena želi vidjeti da si sposoban. Po mogućnosti da si najbolji.

Nije čak ni bitno u čemu si sposoban i najbolji, samo da si dobar u tome. Možeš biti npr. šef ili direktor u firmi, pjevač u bendu, najbolji nogometaš, član HDZ-a :zubati ... Bitno je da ono čime se baviš, da to jako dobro radiš.

Čuo si da iza svakog uspješnog muškarca stoji žena. Ono što je manje poznato, je da nije žena napravila tog muškarca uspješnim. Razlog zašto iza uspješnog muškarca stoji žena je zato jer žene prate uspješne muškarce. Žene ne stoje iza neuspješnih muškaraca.

Znači, tvoja neodlučnost je jedan od velikih problema koji može ubiti njenu seksualnu privlačnost prema tebi. Imao si sreće jer je ona mislila da je to zato jer imaš drugu, pa ispada natječu se žene za tebe, a to je odlika uspješnog muškarca. Za sada je sve dobro. :palacgore1

Ali ako želiš da išta bude, ti moraš pokazati odlučnost i sposobnost naređivanja. Kako da te posluša ako ne znaš jasno reći što želiš?

E sad, nagla iskrenost bi je realno mogla preplašiti.

Moja omiljena fora je (bila ranije, sad volim samo svoju ženu :zubati ) ići postepeno, korak po korak, kuhati žabu. Eno ti krasan primjer toga u Dudu-ovom postu ranije, sve prekopiraj :zubati Znači, jedan dan je srdačno pozdraviš, ono malo kako ja kažem "viška vrijednosti". Pozdravi je više nego što je normalno. Drugi dan joj kažeš da si je sanjao u sporednoj ulozi :sega i kako ono dalje reče Dudu ispričaj vic ... i što to u stvari znači je pomalo ali uporno eskaliraj.

Onda ti to nije rizično da se bojiš šta će reć, znači ako vidiš da ne reagira na eskaliranje povuci se nazad. Nisi ništa uradio, samo si ispričao vic. Ako vidiš da joj je zabavno, e onda obvezno mali korak naprijed, pratiš situaciju pojačavaš pomalo itd.

Ako slučajno ona odgovori pozitivno na male stvari, tada moraš nastaviti opet pomalo eskalirati. Ukoliko ona odgovori pozitivno a ti se povučeš tad sve pada u vodu i onda je to jako teško popravit.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 23:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69325
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Slažem se s Kvačicom.

Ovo sto je napisao je eksperimentalna cinjenica.

E sad ja se ne sjecam (imam lose pamcenje) sto je Heero prije godinu dana pisao. Je li tada ista pitanja postavljao? To je sada ista zenska? Je li potpunu istinu govori ili nesto presucuje?

Prosle godine je pisao o nekoj zenskoj koju nije mogao uhvatiti dvije godine. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 04 tra 2019, 23:30 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
I prošli put si ga savetovao.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 05 tra 2019, 00:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69325
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Leeroy Jenkins je napisao/la:
I prošli put si ga savetovao.


:zubati :zubati :zubati

Prošle godine je pričao o ženskoj koju pokušava uhvatiti dvije godine.
Sada priča o ženskoj koja luduje za njim tri godine ali je otišla za drugoga. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 05 tra 2019, 05:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
iJozo je napisao/la:
A što bi joj rekao? Da ti se sviđa? To bi bilo pogrešno kako god okreneš. I ako ju želiš preotet i ako ne želiš to bi bio pogrešan korak. Jer ispadaš luzer, imao si dovoljno vremena za inicirati stvar, čekao si tri godine i sad joj izjavljuješ ljubav što li kada je u vezi. To bi bio totalni fail.

Pusti ju na miru. Bolje za sve.

Amin.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO