HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 22:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2433 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 98  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 14:57 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Kad rece kacamak, gdje je on?

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Permaban.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ja njoj pomognem, ona sere po meni. Tako mi i treba. Inače, nisu te banovali zato što si psovala i vređala nego zato što si bila dosadna i trolovala ozbiljne teme glupostima.

Seki, kako si mi pomogao? Jesam bila dosadna. A i ti si. Neko da postavi temu ,,muva mi se posrala na gace,, ti bi poceo o tome kako je strik bio vani, a trebao ga je postaviti u zatvorenu prostoriju, kupiti pips za muve, gace okrenuti naopaku prije vjesanja, dezurati ima li muva i na kraju izvesti zakljucak da je glup sto gace ne susi u susilici. E, to si ti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ja njoj pomognem, ona sere po meni.


Ona i još nekoliko nas. Stvrano smo bezobrazni prema tako dobronamernom i pametnom magar... ovaj, čoveku. :D

Citat:
Tako mi i treba. Inače, nisu te banovali zato što si psovala i vređala nego zato što si bila dosadna i trolovala ozbiljne teme glupostima.


Nemoguće je da za to banišu. Znam magar... ovaj, forumaša koji baš to radi, a i dalje ga iz nekog razloga drže na forumu. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Si video? Za osam godina nijedno upozorenje i nijedan ban. Kako to da su baš svi moderatori slepi, a samo ti vidiš? Tu nema nikakve logike, da su oni u pravu, a ti nisi, jer bi to onda bilo protivno zakonima fizike. Treba pod hitno osnovati naučnu komisiju i utvrditi u čemu je reč.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 16:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Si video? Za osam godina nijedno upozorenje i nijedan ban. Kako to da su baš svi moderatori slepi, a samo ti vidiš? Tu nema nikakve logike, da su oni u pravu, a ti nisi, jer bi to onda bilo protivno zakonima fizike. Treba pod hitno osnovati naučnu komisiju i utvrditi u čemu je reč.


Sve je logično. Mene su banisali u više navrata na duge vremenske periode iz prostog razloga jer nisam na njihovoj strani. Razmišljam i o saradnji sa Bošnjacima. A nikada ne kršim pravila.
S druge strane, imaju forumaša, navodno Srbina, koji po sopstvenom priznanju, najviše neprijatnosti proizvodi Srbima, da bi ih navodno upozorio da ne pišu gluposti, a u stvari unosi razdor u srpski tabor na forumu. Pa normalno je da će takvom da tolerišu sve.

Što bi rekao kralj Nikola:

Milost, milost, gospodaru,
Nesrećnome izdajniku,
Milost, Knjaže milostivi,
Otačastva otpadniku.

Milost daruj, pak udavi,
evo glava nek opane,
Ali ime izdajnika
da mi u narod ne ostane.

Ah, griješan sam, al' se kajem
no pomiluj Milostivi,
jer još iskra Crnogorstva,
u kutu mi srca živi.

:wink

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Unosim razdor tako što kažem idiotu da prestane da lupeta gluposti i sramoti nas u društvu!? Ne, ja tako ne unosim razdor, nego obeshrabrujem idiote da svojim pisanjem proizvode utisak da smo kreteni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 19:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69042
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Lapo-lapo je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Inace...

3 upozorenja = ban 7 dana, nije trajni

Za trajni ima posebno dugme.


Je li crveno?
Sta toliko imas protiv mene? Drugi su pisali uvrede, provocirali, psovali....ja ni metka!


Imam problem kad rušiš kvalitetu foruma.

Kvaliteta se može rušiti i super lijepim ponašanjem, kad spammas gluparijama.

Potrazi definiciju rijeci spam.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Robbie MO je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:

Je li crveno?
Sta toliko imas protiv mene? Drugi su pisali uvrede, provocirali, psovali....ja ni metka!


Imam problem kad rušiš kvalitetu foruma.

Kvaliteta se može rušiti i super lijepim ponašanjem, kad spammas gluparijama.
Potrazi definiciju rijeci spam.


Znam sta je spam. Pa ne diram vise politiku, na chatu sam, ili zenski kutak...sta ima tu da spamujem? Ne moze forum biti kvalitetan s dvije, tri teme i sa dva, tri sagovornika koji sve odobravaju jedan drugom, pa i ne tako rijetko aplaudiraju jedan drugome na istom misljenju. Bez razlicitih misljenja, rasprave i sl. nema kvalitetne diskusije. Evo, ja ne smijem na temu RS, jer znam sta slijedi. Aga ima svoje misljenje, Laki svoje, Seselj pitanja koja odgovaraju vec utvrdjenom i napisanom i sta? NISTA. Ja imam svoje misljenje, ma kako tebi zvucalo glupo, nerazumljivo ili nakaradno, i nisam jedina s takvim misljenjem, ali nije ,,dobrodoslo,, na forumu. Umjesto da suprotna misljenja rasplamsaju diskusiju, analiziraju situaciju ili potaknu na drugacije misljenje, sve u svemu ,,zivnu,, diskusiju, ovdje se izlazu stvari koje odgovaraju samo jednoj strani sacinjenoj od najjacih forumasa, laktasa koji brane teren ne birajuci sredstva, a to su optuzbe, laz, cinkarenje, manipulisanje i sl.
I kazes gluparijama? Ima i toga, ruku na srce, ali nemam sansu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА



Znači obožavam ovu pesmu. Slušalice na uši i opušteno, gospođice Lapo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 22:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69042
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Agathonikos je napisao/la:



Znači obožavam ovu pesmu. Slušalice na uši i opušteno, gospođice Lapo.


Evo nasao si mi soundtrcack za citanje.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 23:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69042
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Gospodine Aga, slobodno nastavite s preporukama :zubati

Mozda jos neku dobru ideju imate

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 02:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Unosim razdor tako što kažem idiotu da prestane da lupeta gluposti i sramoti nas u društvu!? Ne, ja tako ne unosim razdor, nego obeshrabrujem idiote da svojim pisanjem proizvode utisak da smo kreteni.


Šešo, ti pametnim ljudima govoriš da prestanu lupati gluposti. Niko od njih nije idiot. I tako napraviš među nama (Srbima) omrazu i time nas sramotiš u društvu. Ako ti za nekog kažeš da je idiot, ne znači da je on to stvarno. Naprotiv, svi oni za koje znam da si se posvađao s njima, od tebe su pametniji. Ne kažem ti to da da bih ti nešto protivrečio. Evo, izaberi bilo koga od tih ljudi s kojima se prepireš, i ja ću ti obrazložiti zašto je ta osoba pametnija od tebe.

Dalje, interesatno je da sam ja friendly sa svima na nekom ličnom nivou. Ali me banišu zbog politike. A ti opet neprijatan prema svima, a drže te iako često svojom neprijatnošću odvedeš temu u spam. Ili svesno radiš posao za Hrvate, ili si im koristan na drugi način.

Možda bi gosn Robbie mogao da objasni u čemu je fora, zbog čega se trpi tvoja arogancija?!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 07:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Daleko od toga da sam neprijatan prema svima, to je tvoja uobrazilja. Na primer, vidi kako sam prema tebi prijatan, a bukvalno niko ne bi bio s obzirom na tvoj odnos i ponašanje u poslednjih par dana. Jel stvarno ne primećuješ da sa ogromnom većinom srpskih forumaša normalno razgovaram? Idiota je samo nekoiko i jedva im broj stane na prste jedne ruke. Ti si baš gadno istripovao neke stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Robbie MO je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:



Znači obožavam ovu pesmu. Slušalice na uši i opušteno, gospođice Lapo.


Evo nasao si mi soundtrcack za citanje.

:palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 15:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Carmello Šešelj je napisao/la:
Daleko od toga da sam neprijatan prema svima, to je tvoja uobrazilja. Na primer, vidi kako sam prema tebi prijatan, a bukvalno niko ne bi bio s obzirom na tvoj odnos i ponašanje u poslednjih par dana. Jel stvarno ne primećuješ da sa ogromnom većinom srpskih forumaša normalno razgovaram? Idiota je samo nekoiko i jedva im broj stane na prste jedne ruke. Ti si baš gadno istripovao neke stvari.


Aleksije to uvijek radi. Smisli priču najprije u glavi pa onda okolo traži potvrdu, a mi pojma nemamo o čemu govori. :neznam

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Naša Kvačica je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Daleko od toga da sam neprijatan prema svima, to je tvoja uobrazilja. Na primer, vidi kako sam prema tebi prijatan, a bukvalno niko ne bi bio s obzirom na tvoj odnos i ponašanje u poslednjih par dana. Jel stvarno ne primećuješ da sa ogromnom većinom srpskih forumaša normalno razgovaram? Idiota je samo nekoiko i jedva im broj stane na prste jedne ruke. Ti si baš gadno istripovao neke stvari.


Aleksije to uvijek radi. Smisli priču najprije u glavi pa onda okolo traži potvrdu, a mi pojma nemamo o čemu govori. :neznam


Pa može biti da ja to radim, ali ovde ti čovek sam kaže:
Citat:
Unosim razdor tako što kažem idiotu da prestane da lupeta gluposti i sramoti nas u društvu!? Ne, ja tako ne unosim razdor, nego obeshrabrujem idiote da svojim pisanjem proizvode utisak da smo kreteni.


Znači, neki forumaš se bavi nekom temom, a onda Carmellito zaključi da je taj forumaš idiot (što ne mora da znači da je tačno, ali Carmello misli da je pozvan da prepoznaje idiote), i onda kaže tom forumašu da ne lupa gluposti.I tako tema ode dođavola, tebi ne smeta, a ja navodno izmišljam.

I ovo je drugi put kako ga neprincipijelno braniš. :D Ima tu neka hemija, kkao bi rekao Čovke. Tamo ga podržavaš u suludoj ideju da sam ja nekulturan jer pišem o Srbiji a ne živim u Srbiji, a ti pišeš o izborima u Hrvatskoj a živiš u Mostaru. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Daleko od toga da sam neprijatan prema svima, to je tvoja uobrazilja. Na primer, vidi kako sam prema tebi prijatan, a bukvalno niko ne bi bio s obzirom na tvoj odnos i ponašanje u poslednjih par dana. Jel stvarno ne primećuješ da sa ogromnom većinom srpskih forumaša normalno razgovaram? Idiota je samo nekoiko i jedva im broj stane na prste jedne ruke. Ti si baš gadno istripovao neke stvari.


Pa mene si prozivao zbog mesta sa kojeg pišem, što znači da ti nije bitno ko je idiot, a ko nije. Bitno ti je da prozivaš okolo, a povod ćeš izmisliti.

To što si mene naveo da se odnosim prema tebi ovako, razlog je da se zapitaš. Od frendli odnosa sa svima pa i sa tobom, ti si uspeo da me motivišeš na drugačiji odnos s tobom. I pretvaraš se da je to iz čista mira. :wink

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ako sam nekog pogrešno procenio da je idiot, onda ne bi trebalo da mu odgovorom bude problem da opovrgne da je idiot. A to se skoro nikad ne desi. Obično odgovor bude prizemna psovka (i to ne kao odgovor na prizemnu psovku, nego kao odgovor na sarkastičan ad homnem komentar).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Daleko od toga da sam neprijatan prema svima, to je tvoja uobrazilja. Na primer, vidi kako sam prema tebi prijatan, a bukvalno niko ne bi bio s obzirom na tvoj odnos i ponašanje u poslednjih par dana. Jel stvarno ne primećuješ da sa ogromnom većinom srpskih forumaša normalno razgovaram? Idiota je samo nekoiko i jedva im broj stane na prste jedne ruke. Ti si baš gadno istripovao neke stvari.


Pa mene si prozivao zbog mesta sa kojeg pišem, što znači da ti nije bitno ko je idiot, a ko nije. Bitno ti je da prozivaš okolo, a povod ćeš izmisliti.

To što si mene naveo da se odnosim prema tebi ovako, razlog je da se zapitaš. Od frendli odnosa sa svima pa i sa tobom, ti si uspeo da me motivišeš na drugačiji odnos s tobom. I pretvaraš se da je to iz čista mira. :wink

Hoćeš ti to da prevaziđeš već jednom? Rekao sam ti da ti neću to više pominjati, rekao sam ti da nisam bio svestan koliko te je to povredilo i ne pominjem ti to više već par dana.

Šta još treba da bi ti prošla ta trauma?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Hoćeš ti to da prevaziđeš već jednom? Rekao sam ti da ti neću to više pominjati, rekao sam ti da nisam bio svestan koliko te je to povredilo i ne pominjem ti to više već par dana.

Šta još treba da bi ti prošla ta trauma?


Nije me ništa povredilo. Opet izmišljaš, iako sam ti rekao u čemu je stvar. Stvar je u tome da si to ponavljao, i ponavljao, iako je za temu nevažno, i time si me ometao da se posvetim temi.
Dakle, trebalo je da mi se izviniš zbog ometanja u bavljenju temom, kao i u slučaju "Fatmir". A na koji konkretan način si to izveo, nije uopšte toliko bitno. :001_smile

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nije mi nikad bio problem ni da se izvinim, i to ceo forum može da ti potvrdi.

Dakle, izvinjavam se.

Jel to dovoljno da prestaneš da se ponašaš kao da sam ti spalio kuću ili je potreban i prigodan muzički spot?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nije mi nikad bio problem ni da se izvinim, i to ceo forum može da ti potvrdi.

Dakle, izvinjavam se.


OK.

Citat:
Jel to dovoljno da prestaneš da se ponašaš kao da sam ti spalio kuću ili je potreban i prigodan muzički spot?


Evo, vidiš, opet sugerišeš da sam ja ponašam nenormalno. Kao i onom rečenicom da me nešto povredilo. Čemu to? I sad ako nastavim, opet ćeš tvrditi da ti, tako nisi ništa kriv.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Izvinio sam ti se iskreno, ali takođe sugerišem da si debelo preterao u reakciji i ne mislim da grešim kada to kažem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 26 pro 2019, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10009
Carmello Šešelj je napisao/la:
Izvinio sam ti se iskreno, ali takođe sugerišem da si debelo preterao u reakciji i ne mislim da grešim kada to kažem.

Mislim da je na tebi iskalio bijes što ga je Inkvi banovo na svom forumu.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2433 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 98  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO