|
|
Stranica: 2/4.
|
[ 100 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
korrisnik
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 13 kol 2015, 14:52 |
|
Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10 Postovi: 15072 Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
|
|
Helem nejse.
_________________ Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa! Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SarajkaDjevojka
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 13 kol 2015, 14:57 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08 Postovi: 22090 Lokacija: među zvijezdama
|
|
Pustite Saju i njene mozdane driblinge. Nafata kompleksasa i da im status na smetljistu da stalkiraju a neke obradi lafo joj frajeri. Pa desetak nickova zena ima od 2009 na kliksu. Progoni one djevojke sto banirala sa svog foruma. Plus da joj uradim pshiholoski profil? Pa za tu akciju ne treba psuholog. U onom tekstu vristi "bolest" cuj mlin za kafu je ne bi razocarao A nick japanske prostitutke iz knjige. Sad ce nevino pitati ciju amidza klon opet. Al necu nista lijepiti. Nego mrs bolesnici. Jesi cuo Amidza?
_________________ Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!
Ponesi zastavu!!!!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 13 kol 2015, 16:41 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
korrisnik je napisao/la: Helem nejse. Korrisnice, sto ti velis na sve ovo. Poludilo sve, a.
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
korrisnik
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 13 kol 2015, 17:31 |
|
Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10 Postovi: 15072 Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
|
puntar2.0 je napisao/la: korrisnik je napisao/la: Helem nejse. Korrisnice, sto ti velis na sve ovo. Poludilo sve, a. Ma sve je to od temperature i vremena.
_________________ Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa! Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa
|
|
| Vrh |
|
 |
|
KiM
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 13 kol 2015, 17:33 |
|
Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16 Postovi: 5996
|
Podrska Sari, Amidza je opet ispao isil ovca . Samoispaljen . Ljubomoran sto Sara zeli svetla velegrada. Nece ona da muze krave po Podrinju i debla po sumi da obara. Ovaj bi je zabradio i zabulio. Takvu lepotinju. Ostario je Amidza. Evo kako Mitke zali.... https://www.youtube.com/watch?v=tzur_dZQbYI
_________________ Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08
Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4
|
|
| Vrh |
|
 |
|
korrisnik
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 13 kol 2015, 17:38 |
|
Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10 Postovi: 15072 Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
|
_________________ Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa! Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amidza
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 13 kol 2015, 23:22 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40 Postovi: 3288 Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
|
SarajkaDjevojka je napisao/la: Pustite Saju i njene mozdane driblinge. Nafata kompleksasa i da im status na smetljistu da stalkiraju a neke obradi lafo joj frajeri. Pa desetak nickova zena ima od 2009 na kliksu. Progoni one djevojke sto banirala sa svog foruma. Plus da joj uradim pshiholoski profil? Pa za tu akciju ne treba psuholog. U onom tekstu vristi "bolest" cuj mlin za kafu je ne bi razocarao A nick japanske prostitutke iz knjige. Sad ce nevino pitati ciju amidza klon opet. Al necu nista lijepiti. Nego mrs bolesnici. Jesi cuo Amidza? Odyebi od mene. Nisam poslan od sayuri niti sam Lebowski, nemam ništa s njima osim što smo Bošnjaci, za razliku od tebe Zadnji profil mi je bio Melcher. Samo ti nastavi s svojom "djelatnoscu" gledanja s visoka iz sigurne beçke udaljenosti, poklapanjem svih lonaca, pljuvanjem Bošnjaka i uvlacenjem forumašima i moderaturi u pakaš. Od sada ideš ignore kako ne bi morao čitati tvoje bljuvotine.
_________________ A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chat nick
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 02:55 |
|
Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32 Postovi: 6273
|
korrisnik je napisao/la: Šta uradiše od teme,mi počeli o narodnim običajima.. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
korrisnik
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 09:55 |
|
Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10 Postovi: 15072 Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
|
chat nick je napisao/la: korrisnik je napisao/la: Šta uradiše od teme,mi počeli o narodnim običajima..  Eto šta ćeš treslo se brdo rodio se miš.
_________________ Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa! Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SarajkaDjevojka
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 10:36 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08 Postovi: 22090 Lokacija: među zvijezdama
|
Amidza, ja odlicno znam da ti nisi Leb. A znamo oboje i ko si. Zar ne? Kvazi povjesnicar i patriJot sa smetljista sa statusom. I pazi ja nikad ne grijesim  Ni kod pametnijih dupljaka. A tvoj identitet je potvrdilo desetak osoba koje ste odstranili sa smetljista intrigama. Cemu lazi? I pretvaranje? Kad onaj zenski bolesnik nedefiniranog spola po konstrukciji lica i tijela Sayuri pocne se hvaliti odnosima i prijateljatvom na forumu koji vodi zahvaljujuci donacijama neka se sjeti (ruznog, dacine, nica, trepavice, papija, te svoje sugradjanke koja je nasla u hercegovackoj pripizdini i ostalih) pa onda moze drzati slovo nekom o odnosima na forumu ukljucujci i minija jos je toplo posjecam na razvaljivanje tudji veza i brakova te opcenito privatnog zivota iskoristavanje privatnih podataka od ljudi. U zivotu se sve placa. Toliko. Ja sam prepoznatljiva po stilu a kliks je ogromno mjesto. Ne lazite narod.
_________________ Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!
Ponesi zastavu!!!!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 10:40 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Emt, morate pod hitno uraditi nešto na problemu ovakvih kao Amidža. Rušitelji bejha i širitelji mržnje između konstitutivnih naroda. U rat i novo klanje vas vode.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amidza
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 10:42 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40 Postovi: 3288 Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
|
|
Ja mislim da ni sama nije razumila ove škrabotine koje je napisala.
_________________ A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SarajkaDjevojka
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 10:43 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08 Postovi: 22090 Lokacija: među zvijezdama
|
|
Debil. Kakav rusitelj. Trol sa smetljista po nalogu bolesne osobe. A lafo ima svoj neki pol stav dodatak forumskom opusu.
_________________ Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!
Ponesi zastavu!!!!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
KiM
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 10:56 |
|
Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16 Postovi: 5996
|
|
Amidzica je skroz kul za maskoticu. Onu Blisko istocnu.
Saro furaj svoj fazon urbane legende i uvek popljuj neotesane i proste papke.
Oni se neopisivo pale na tvoj fazon, ali ih je strah i blam da te pitaju. Plase se korpiranja. Hodza im rekao samo zabradjene i zabuljene Betmenke su dobre muslimanke,zene i majke.
Da sam musliman odma bi te startovao sa porukama u pp. Nebi ti dao mira da dises.
_________________ Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08
Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amidza
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 11:02 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40 Postovi: 3288 Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
|
|
Yebo ti amidza mater dosadnu i nedokaznu. Okani me se čovjece. Nisi zanimljiv.
_________________ A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Agathonikos
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 11:21 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36 Postovi: 25801 Lokacija: СРПСКА
|
|
hahha otkad nisam čuo ovu pjesmu. Ima dobar ritam.
P.S. Prestanite se svađati
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 12:02 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47318 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Svaku temu u kojoj ostanu bez argumenata i normalnog riječnika srozaju isti likovi koji se u manjku inteligencije spuštaju na čobansko osobno vrijeđanje.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
DzoniBG
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 12:10 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54 Postovi: 13005
|
|
Jebes ti svadbu bez harmonike...
Kad vidim one snobove i cobane u balskim cipelama koji pocnu uz neki valcer... a iz usta mu se oseca luk lose prikriven sa 3 orbit zvake... tragikomedija... ja koji sam odrastao u gradu, grozim se toga...
Moze neka fina muzika dok se nesto pojede, i dok alkohol ne pocne da opseda mozdane vijuge... posle toga se hvatas za dzep i narucujes cirilicu... ne turbofolk, Stoje i pizdarije... nego nasu staru narodnu muziku... kad harmonika oplete sitan vez... pa neko kolce, pa malo borbenih...
Kuci slusam r'n'r, punk, metal... al za svadbu zna se sta je... ili ne pravis uopste, ili ako pravis, zna se red... sve drugo je bedan pokusaj da se izgleda "civilizovano"... moderno a sranje... ako ima negde dobrog slavlja, to je na Balkanu... gruva posle mamurluk 3 dana, ali ne zalim se...
_________________ Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 12:18 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
|
Lol, antipod Stoji može da bude isključivo valcer...
I može svadba da bude odlična i bez Stoje, samo treba probati. Oni koji nisu, ne veruju...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Agathonikos
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 12:20 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36 Postovi: 25801 Lokacija: СРПСКА
|
|
I meni je šugavo po tim svadbama. U principu, ne volim mesta gde ti satima uši para muzika koju ne slušaš ili ne voliš a nemaš mogućnost da to promeniš. Samo trpiš, sediš i čekaš da sav taj cirkus završi.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 12:25 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
Agathonikos je napisao/la: Samo trpiš, sediš i čekaš da sav taj cirkus završi. Mislim da besplatno piće i klopa ipak i više nego kompenzuje tu muku. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 12:26 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Mene ta narodna muzika tjera na agresiju, imam želju da nekog zadavim. I bez alkohola.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
DzoniBG
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 12:29 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54 Postovi: 13005
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Lol, antipod Stoji može da bude isključivo valcer...
I može svadba da bude odlična i bez Stoje, samo treba probati. Oni koji nisu, ne veruju... Nije Stoja nasa narodna muzika... to je jedna degeneracija... Pre par godina sam bio kum drugaru sa Zabljaka...zena mu iz Vojvodine... bila je serija prvo crnogorskih narodnih, pa vojvodjanskih... naizmenicno... fenomenalno bilo... gledas izbliza sudar gorstaka i panonaca... sve razlicito, a ipak se negde uklapa... Ne mora i ne sme da izgleda to kao one svadbe iz Azerbedzana i Dagestana gde se polivaju alkoholom i gadjaju pecenjem... moze sve da zadrzi nivo, a opet da bude autenticno srpska svadba... Ima ljudi koji se toga stide... pa furaju neke obicaje koje su gledali u zapadnim filmovima... ili jos gore sa nekim beckim valcerom...  Sa da radis nego da sedis i ovako se smeskas... koji su to kompleksi inferiornosti...
_________________ Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 12:32 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
BBC je napisao/la: Mene ta narodna muzika tjera na agresiju, imam želju da nekog zadavim. I bez alkohola. Pa zadavi nekog, to je jako dobro za živce i ukupni duševni mir. Ali moraš da nađeš nekog ko ne voli karanfile i da budeš pažljiv da te policija ne uhvati.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Agathonikos
|
Naslov: Re: Pevaljke, harmonika & janjetina - Balkan calling... Postano: 14 kol 2015, 12:33 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36 Postovi: 25801 Lokacija: СРПСКА
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Agathonikos je napisao/la: Samo trpiš, sediš i čekaš da sav taj cirkus završi. Mislim da besplatno piće i klopa ipak i više nego kompenzuje tu muku.  Razumem šta hoćete da kažete ali uzalud. To je onaj osećaj konstantne blage nelagode s povremenim osećajima one jako izražene. Malo to zamaskiram klopom i pićem ali mi u takvom ambijentu nikako ne uspeva da maskiram glavni razlog za takvo stanje a to je muzika koju se trudim da ne čujem ali uzalud.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|