|
|
Stranica: 3/3.
|
[ 64 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
granica
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:33 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
ti sarajka ovdje svakog menscini znas siguran sam da znas i sve konobare u becu  ispravi me ako se varam 
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
boksnamnik
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:34 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58 Postovi: 2333 Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
|
granica je napisao/la: SarajkaDjevojka je napisao/la: Kakva ikona bog ti pomogao?  pa ikona  unikatna neka vrsta srpskog medjugorja, ako tako hoces s duzom tradicijom boksamnik, a odakle si ti ako nije tajna? Iskreno, iz dva mjesta Visegrad i Rudo (tesko je objasniti), ali ni to nije u potpunosti tacno (jos teze objasnjivo)
_________________ Za dobar zivot nije rodjen svako
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:36 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
|
meni visegrad ko dzep od pantola
posto 50% familije potice iz tog grada
al ok sad znam otprilike..mislio sam da si banjalucanin il tako nesto
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:36 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
|
mozda zbog one robne kuce u bl
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
boksnamnik
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:39 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58 Postovi: 2333 Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
|
|
Sad shvatam zasto si "granica" :) Sta ces ako BiH i mne udju u eu :)
_________________ Za dobar zivot nije rodjen svako
|
|
| Vrh |
|
 |
|
boksnamnik
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:41 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58 Postovi: 2333 Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
|
granica je napisao/la: mozda zbog one robne kuce u bl boska Ja i Banjaluka se ukupno druzili 10 dana. To je sva moja veza sa BL. gdje si sad ... van ... ili .... u .... (naravno, ako nije tajna)
_________________ Za dobar zivot nije rodjen svako
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SarajkaDjevojka
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:44 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08 Postovi: 22090 Lokacija: među zvijezdama
|
granica je napisao/la: ti sarajka ovdje svakog menscini znas siguran sam da znas i sve konobare u becu  ispravi me ako se varam  Ne znam lika. Novi je a ni sve forumase.. imam eidetsko pamćenje .. koje je nekad opterećenje a nekada blagodat. :)
_________________ Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!
Ponesi zastavu!!!!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:45 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
ma to je dobro.. zato si se ti i sjetila mene nekidan ;) cudilo me iskreno da ti kazem kako god..ti bogami ko tunjo  i taj lik pamti sve ko kompjuter trebace nam novi kad njega jednog dana ne bude 
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SarajkaDjevojka
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:49 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08 Postovi: 22090 Lokacija: među zvijezdama
|
_________________ Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!
Ponesi zastavu!!!!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:56 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SarajkaDjevojka
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 05 stu 2015, 23:58 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08 Postovi: 22090 Lokacija: među zvijezdama
|
_________________ Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!
Ponesi zastavu!!!!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 06 stu 2015, 00:02 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SarajkaDjevojka
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 06 stu 2015, 00:04 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08 Postovi: 22090 Lokacija: među zvijezdama
|
_________________ Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!
Ponesi zastavu!!!!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: skompleksiranost Postano: 06 stu 2015, 00:08 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|