HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 lip 2026, 23:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 64 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:33 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3587
ti sarajka ovdje svakog menscini znas

siguran sam da znas i sve konobare u becu :D

ispravi me ako se varam :D

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2333
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
granica je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Kakva ikona bog ti pomogao? :D



pa ikona :D

unikatna


neka vrsta srpskog medjugorja, ako tako hoces s duzom tradicijom


boksamnik, a odakle si ti ako nije tajna?


Iskreno, iz dva mjesta Visegrad i Rudo (tesko je objasniti), ali ni to nije u potpunosti tacno (jos teze objasnjivo)

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:36 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3587
meni visegrad ko dzep od pantola

posto 50% familije potice iz tog grada

al ok sad znam otprilike..mislio sam da si banjalucanin il tako nesto

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:36 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3587
mozda zbog one robne kuce u bl

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2333
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Sad shvatam zasto si "granica" :)
Sta ces ako BiH i mne udju u eu :)

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2333
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
granica je napisao/la:
mozda zbog one robne kuce u bl


boska :zubati
Ja i Banjaluka se ukupno druzili 10 dana. To je sva moja veza sa BL.
gdje si sad ... van ... ili .... u .... (naravno, ako nije tajna)

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
granica je napisao/la:
ti sarajka ovdje svakog menscini znas

siguran sam da znas i sve konobare u becu :D

ispravi me ako se varam :D

Ne znam lika. Novi je a ni sve forumase.. imam eidetsko pamćenje .. koje je nekad opterećenje a nekada blagodat. :)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:45 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3587
ma to je dobro..

zato si se ti i sjetila mene nekidan ;)

cudilo me iskreno da ti kazem

kako god..ti bogami ko tunjo :D i taj lik pamti sve ko kompjuter

trebace nam novi kad njega jednog dana ne bude :D

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
:bih

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:56 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3587
:HercegBosanac

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 05 stu 2015, 23:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
:herceg_bosna

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 06 stu 2015, 00:02 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3587
:bihzastava

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 06 stu 2015, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
:zastava_Hrvata

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: skompleksiranost
PostPostano: 06 stu 2015, 00:08 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3587
:zastava_Hrvata :tank :basket

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 64 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO