HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 26 lip 2026, 17:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Opet :((

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 13:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Wind je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Umjetnost ?

Orginalna djela starih filozofa ?:)


Vruće, vruće... :D
Ajd Sarajka da čujemo tvoj podvig 2013? :smajl007


Sunčanje u Neumu u toplesu :blushing

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34236
Wind je napisao/la:

Samo da nadodam VELIČINU ovoga mog podviga, utoliko što me muž ne tako davno znao tražiti preko razglasa. Toliko. :zubati

Ako ličiš na Mojcu,isplati mu se :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 20874
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Wind je napisao/la:

Vruće, vruće... :D
Ajd Sarajka da čujemo tvoj podvig 2013? :smajl007


Sunčanje u Neumu u toplesu :blushing


Onda smo te vidjeli i snimili, prije par dana :)

_________________
🇭🇷🇧🇦


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jebali vas podvizi, u vrijeme Facebook-a. Jeste staromodni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19712
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Wind je napisao/la:

Vruće, vruće... :D
Ajd Sarajka da čujemo tvoj podvig 2013? :smajl007


Sunčanje u Neumu u toplesu :blushing

To je prizor koga Neumljani i svi drugi turisti koji su tog kobnog dana i tog kobnog trena bili tu u tvojoj neposrednoj blizini nikada neće moći zaboraviti niti izbrisati iz svojih sjećanja. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 25801
Lokacija: СРПСКА
Recimo da ceo dan vrtim ovu pesmu i da mi još nije dosadila.






A zakaj je tomu tako, nemam pojma :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17414
Lokacija: יום טוב
Agathonikos je napisao/la:
A zakaj je tomu tako, nemam pojma :D


jamačno imadete nekih dvojbi o postanku svijeta pa ih pokušavate potisnuti. :zubati


on topic - I'm still standing. :smajl014

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.

I know who I am 'cause I know who You are.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6569
Lokacija: kašeta brokava
volvoks je napisao/la:
*Počeo čitati s pet i pol
*Znao sve glavne gradove Europe sa šest.
*Bio predsjednik razreda i osnovao vlastitu republiku sa zastavom,grbom i himnom :zubati
*Naučio srpsku ćirilicu sa 11
*S biciklom se popeo na Sljeme
*Pješke se popeo na Japetić
*Preronio udaljenost od 60m(s perajama)
*10. u državi u poznavanju geografije
*Učenik generacije u osnovnoj


Hm, kao da čitam o sebi (90% toga). :D

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

Jutarnji list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kakvi su vam to podvizi ? Slušali mamu, dobro učili i bili uzorni u razredu. Očito se kriteriji toga mijenjaju sa generacijama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6569
Lokacija: kašeta brokava
BBC je napisao/la:
Kakvi su vam to podvizi ? Slušali mamu, dobro učili i bili uzorni u razredu. Očito se kriteriji toga mijenjaju sa generacijama.


Puno sam ja generacijski bliže Vama gospodine BBC, nego njemu. Ovo moje je značilo da sam napravio i te stvari, a o onim drugima nećemo (uostalom, neke su pravo u tijeku :zubati ).

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

Jutarnji list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne mogu se sjetiti mojih podviga. Jedan period života sam pravio osobni dnevnik (početak srednje škole), i kad mi dosadio gurnuo ga na jedno skrovito mjesto. Poslije 15 godina to našao i čitao i nisam mogao vjerovati da sam sve te stvari radio.
Postoji jedan fenomen kod ljudskog mozga, da "zaboravi" sve zajebane i ludo avanturističke događaje u životu, da zaštiti vlasnika od ludila. To nam je priroda dala.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 09 kol 2013, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6569
Lokacija: kašeta brokava
Zato ja nikad nisam vodio dnevnik. Doduše, nekih stvari kojih se sramim se sjećam, recimo pjevanja "ima jedan čovjek čudan" na Maksimiru (Jug i Istok stajanje dok je Sjever bio za strane navijače).

Smiješno je to što sam u svemu drugome branio Franju gdje god sam mogao. Sjećam se kako sam udario po pelinu to jutro kad su javili da je umro...

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

Jutarnji list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 00:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Đizus, forum pun overachievera. Ja se iskreno ne mogu posebno pohvaliti sa bilo čime, iznadprosječni all-rounder (ko je igrao FIFU ili PES zna tip igrača koji u svakoj kategoriji ima između 70 ili 80).

Jedini pravi "podvizi" su:

1. Zapovjednik u vojsci mi na kraju regrutnog dana rekao da sam "zao čovjek", bez daljeg elaboriranja
2. Igrač utakmice (rang nižerazrednog Vratnika) pred solidnom publikom (200-ak ljudi), nakon samo par sati sna i na pogon alkoholnih para
3. U zraku sa chopstickom uhvatio leteći komad kozice kojeg je japanski tepanyaki kuhar lansirao u zrak
4. Nisam igrao košarke od 2002. a sad u Neumu pod nadzorom lokalne djece (ko je ovaj, i šta radi na našem igralištu), pogodio 12 slobodnih bacanja za redom, na kraju 18/20. Ne dobih zahtjeve za autogram, no dobih par pozdrava sljedećih par dana kada sam prošetao pored igrališta, daj šta daš.

Nadam se da će broj 5. biti nešto van svake kategorije.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 07:15 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2571
Lokacija: Mahala
Ministry of Sound je napisao/la:
Đizus, forum pun overachievera. Ja se iskreno ne mogu posebno pohvaliti sa bilo čime, iznadprosječni all-rounder (ko je igrao FIFU ili PES zna tip igrača koji u svakoj kategoriji ima između 70 ili 80).

Jedini pravi "podvizi" su:

1. Zapovjednik u vojsci mi na kraju regrutnog dana rekao da sam "zao čovjek", bez daljeg elaboriranja
2. Igrač utakmice (rang nižerazrednog Vratnika) pred solidnom publikom (200-ak ljudi), nakon samo par sati sna i na pogon alkoholnih para
3. U zraku sa chopstickom uhvatio leteći komad kozice kojeg je japanski tepanyaki kuhar lansirao u zrak
4. Nisam igrao košarke od 2002. a sad u Neumu pod nadzorom lokalne djece (ko je ovaj, i šta radi na našem igralištu), pogodio 12 slobodnih bacanja za redom, na kraju 18/20. Ne dobih zahtjeve za autogram, no dobih par pozdrava sljedećih par dana kada sam prošetao pored igrališta, daj šta daš.

Nadam se da će broj 5. biti nešto van svake kategorije.


:sega

Pjehane do izletista Skakavac. Ne ponovilo se. :001_huh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15511
Izdvojio bih taslačinu s dvije ekstra seksualne radnice i zamalo čin desetara u vojsci...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 25801
Lokacija: СРПСКА
Metemma je napisao/la:
Izdvojio bih taslačinu s dvije ekstra seksualne radnice i zamalo čin desetara u vojsci...


=))

Nisam bio u prilici za čin desetara u vojsci ali jesam jednu noć bio požarni u auto-parku i onako zagorio ko kaubojska tava, odlučim ući u jednu kampanjolu da bih otresao pitona. Ali avaj, komandant kasarne je bio težak lik pa bi me ta avantura da je bila viđena, koštala barem pritvora pa sam, u gušterskom strahu da ne budem uočen, pitona razvlačio punu smjenu, znači dva sata i na kraju opet nisam uspeo u poduhvatu, iz straha od pritvora i možebitnog produženja vojnog roka :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Uvijek je Srbin volio u vojsku ići.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 25801
Lokacija: СРПСКА
Nisam ja Srbin, gospodine BBC. Ja sam Bosanac i Hercegovac :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 12:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64238
Lokacija: DAZP HQ
moji podvizi su neka kombinacija volvoksa i bobovca. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6569
Lokacija: kašeta brokava
Ministry of Sound je napisao/la:
Đizus, forum pun overachievera. Ja se iskreno ne mogu posebno pohvaliti sa bilo čime, iznadprosječni all-rounder (ko je igrao FIFU ili PES zna tip igrača koji u svakoj kategoriji ima između 70 ili 80).

Jedini pravi "podvizi" su:

1. Zapovjednik u vojsci mi na kraju regrutnog dana rekao da sam "zao čovjek", bez daljeg elaboriranja
2. Igrač utakmice (rang nižerazrednog Vratnika) pred solidnom publikom (200-ak ljudi), nakon samo par sati sna i na pogon alkoholnih para
3. U zraku sa chopstickom uhvatio leteći komad kozice kojeg je japanski tepanyaki kuhar lansirao u zrak
4. Nisam igrao košarke od 2002. a sad u Neumu pod nadzorom lokalne djece (ko je ovaj, i šta radi na našem igralištu), pogodio 12 slobodnih bacanja za redom, na kraju 18/20. Ne dobih zahtjeve za autogram, no dobih par pozdrava sljedećih par dana kada sam prošetao pored igrališta, daj šta daš.

Nadam se da će broj 5. biti nešto van svake kategorije.


Ne vjerujem. :zubati Vidiš, dobro si me sjetio što se basketa tiče, jednom smo frend i ja koji nikad nismo ozbiljno trenirali skoro dobili dva lika koji su trenirali valjda desetak godina. Onda sam se ja morao kurčit i pucat preko ruke za pobjedu dok nikog nije bilo pod košem. To je naravno završilo spominjanjem uže i šire familije idućih 5-6 godina. :kava

Trenutno mi je glavna ambicija dobiti u basketu jednog javno poznatog intelektualca koji me uvijek dobije za nijansu što je 5 cm viši. :HercegBosanac

P.S. A ti lafo nisi overachiever onim što si napravio Down Under. :zubati

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

Jutarnji list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6569
Lokacija: kašeta brokava
..

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

Jutarnji list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 25801
Lokacija: СРПСКА
SDB je napisao/la:
Trenutno mi je glavna ambicija dobiti u basketu jednog javno poznatog intelektualca koji me uvijek dobije za nijansu što je 5 cm viši. :HercegBosanac




slika

slika





:sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64238
Lokacija: DAZP HQ
sve, sve, ali nikako mi nije jasan položaj njegove šake u odnosu na loptu. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši podvizi
PostPostano: 10 kol 2013, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6569
Lokacija: kašeta brokava
Agathonikos je napisao/la:
SDB je napisao/la:
Trenutno mi je glavna ambicija dobiti u basketu jednog javno poznatog intelektualca koji me uvijek dobije za nijansu što je 5 cm viši. :HercegBosanac




slika

slika




=)) =))

Rekoh intelektualca, gospodine Agathone. :D


:sega

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

Jutarnji list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO