HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 02:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 17:03 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Sindjelic je napisao/la:
sokoli je napisao/la:

Na taj nacin razmisljali su albanci prije 30 godina.Cu da rodim desetoro dece.Polla ce da mi ubiju srski okupatori ali opet ce neko ostati.Mi nemamo vise potrebe za to.Mi smo nezavisna drzhava.vec ih imamo dvije.Ubrzo ces imati i trecu.Mi ne mislimo to da izvedemo ubijanjem ostalih ko vi sta ste radili sa vasim komsijama.To ce kod nas ici civilizirano


A zasto lazes bez razloga. Toliko su vas Srbi "ubijali" da vam se ucetvorostrucio broj za 50 godina. Navedi mi da je i jedan Albanac ubijen do 95 godine zato sto je Albanac.

Vas je zapad urnisao, za Srbiju ste bili opasni dok ste bili Albanci, Arbanasi, a sada ste obicna kopija najgorih zapadnjacnih vrednosti.
Sve to ide veoma na ruku Srbiji i Srbima, tako da apsolutno podrzavam tu vasu konverziju....i da zivela Dua Lipa, koja poducava mlade Albanke o raskalasnom zivotu i promiskuitetu.


Sindjelicu danas ti je bursa grad sa najvecim brojem albanaca na svetu.Oces statistiku o broju iseljenih albanaca od trenutka kada kosovski vilajet ili bolje receno dardanija pada pod srpskom okupacijom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Hahahahahhahaha druze, dok Kosovo i Metohija nije pala pod Turke, vi niste postojali ni u Albaniji a kamoli na Kosmetu, i to dokazuju VASI TURCI I NJIHOVI PORESKI POPISI.

A Dardanija ima veze sa vama koliko i Island, vi ste zaostaci Otomana i niste postojali na Balkanu pre njih, sve drugo su vase magije kao sto je bilo za Skenderbega dok na kraju niste priznali i sami, zastavu nosite od Crnojevica, smesni ste koliko i Bosnjaci koji furaju Kotormanicevu zastavu, prema tome ta vasa Ilirska prica, dok ste prosecne visine metar i zgazen andol, dok su Srbi/Hrvati/Bosnjaci visoki dinaroidi gde se i nalazi centar Iliria (a vase danasnje teritorije su periferija Ilira bila), najvisi narodi u Evropi i to ubedljivo Hercegovci, prema tome te vase bajke nece da prihate ni medju bajkama, ona Bugarka je napisala vasu etno-genezu 1kroz1.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Ma it-ijevac koji bi uposlio 1 000 000 it- ijevaca ( nema veze što bi im tad opala cena rada jer bi ih bilo na svakom ćošku ,a kad ih ima manje samim tim im je i cena rada veća ) on zna najbolje .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 17:35 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Tankosic je napisao/la:
I ne samo ona, vec nekoliko njih na svetskom nivou poznatih pevacica Albanskog porekla, oni misle da je to tako slucajno se desilo, hoce to tako u industriji Americke/Britanske muzike i Holivuda.

Jebiga hajda vidimo razliku medju ovoga.
https://www.youtube.com/watch?v=TACMBAWIJJI&t=17s
i ovoga
https://www.youtube.com/watch?v=jznH_fltcYA
To nesto oko 341 milion anrufa na ovaj video
https://www.youtube.com/watch?v=uEJuoEs1UxY
Pa i ova je allbanka vjerovao ti ili ne
https://www.youtube.com/watch?v=vyDTbJ4wenY
I ova je isto i bogami gledam 612 miliona anrufa
https://www.youtube.com/watch?v=u3u22OYqFGo
To je ono sta vi ne mozete da razumijete.Mi smo svijet.Ima nas svugde.Istorija se ponavlja.Arapi su izgonili jevreje na cetiri strane sveta.Oni se vracaju danas u svoju zemlju i vracaju im milo za drago stotinama miliona arapa.I pazi cijella nafta je u arapskim rukama.Vi nemaate nita bas nista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 17:39 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Sokoli, vi ekonomiju nemate, vojsku nemate, vas tvorac SAD se raspada... Vama je jedina nada bio jak natalitet, ali sada ste izgubili i to zahvaljujuci toj Dua Lipi, Ava Max, i ostalima kurhavama. Mada, ne bi vam pomogao ni tu i najjaci natalitet, kada imate najvecu emigraciju na celom Balkanu. Vise vas zivi van drzave, nego u njoj, evo i ti si primer.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
SAD se još nisu raspale , a kad će ne znamo.

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 17:47 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Tankosic je napisao/la:
Hahahahahhahaha druze, dok Kosovo i Metohija nije pala pod Turke, vi niste postojali ni u Albaniji a kamoli na Kosmetu, i to dokazuju VASI TURCI I NJIHOVI PORESKI POPISI.

A Dardanija ima veze sa vama koliko i Island, vi ste zaostaci Otomana i niste postojali na Balkanu pre njih, sve drugo su vase magije kao sto je bilo za Skenderbega dok na kraju niste priznali i sami, zastavu nosite od Crnojevica, smesni ste koliko i Bosnjaci koji furaju Kotormanicevu zastavu, prema tome ta vasa Ilirska prica, dok ste prosecne visine metar i zgazen andol, dok su Srbi/Hrvati/Bosnjaci visoki dinaroidi gde se i nalazi centar Iliria (a vase danasnje teritorije su periferija Ilira bila), najvisi narodi u Evropi i to ubedljivo Hercegovci, prema tome te vase bajke nece da prihate ni medju bajkama, ona Bugarka je napisala vasu etno-genezu 1kroz1.

Karadjordjevic koliko ja znam je bio necak gjergja marasha kelmendija.
Dok za skenderbega ste me terali u zatvor.Tipicno srpski. kada ga ne pobedite aj da ga prisvojimo.Do sada niste pevali skenderbegu ni daraniji.Trebate da uradite to


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 17:50 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Jussi je napisao/la:
Sokoli, vi ekonomiju nemate, vojsku nemate, vas tvorac SAD se raspada... Vama je jedina nada bio jak natalitet, ali sada ste izgubili i to zahvaljujuci toj Dua Lipi, Ava Max, i ostalima kurhavama. Mada, ne bi vam pomogao ni tu i najjaci natalitet, kada imate najvecu emigraciju na celom Balkanu. Vise vas zivi van drzave, nego u njoj, evo i ti si primer.

Pristajemo.Ako se raspadne sad.Neka i mi.Dotad zdravi bili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 17:51 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
storarare je napisao/la:
SAD se još nisu raspale , a kad će ne znamo.

Dotada ??????????????


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Kako su metiljavi ovi srpski "desničari" koji bi da čekaju 50 godina da se Kosovo reši dok sasvim ne zamoćaju ,ili pak da im pitanje Kosova reši neko drugi (Kina).
Tačno se po njima vidi da su EPP-ijevci tj mekušci .
Sreća pa ne pripadam u tu grupu srpskih "desničara" nego onih tvrđih .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 18:15 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
storarare je napisao/la:
Kako su metiljavi ovi srpski "desničari" koji bi da čekaju 50 godina da se Kosovo reši dok sasvim ne zamoćaju ,ili pak da im pitanje Kosova reši neko drugi (Kina).
Tačno se po njima vidi da su EPP-ijevci tj mekušci .
Sreća pa ne pripadam u tu grupu srpskih "desničara" nego onih tvrđih .


Jel nas ti trolujes tebra? Pocecu opet da mislim da si Musliman brate...

Ko kaze da mora Kina da resi? Zasto bi kada smo mi sami jaci x20 puta, u svakom smislu, od Siptara,

Dovoljno samo SAD da se raspadnu, za nekih 20 godina, i gotova prica. Koji ce nam Kina?

Kina sluzi samo da ubrza raspad SAD, ona nema nikakve veze sa nasim preuzimanjem Kosmeta.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija Kosova
PostPostano: 13 srp 2021, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Eto ja mujaga , a na primeru CG se videlo da sam bio u pravu .
I nisi mi se izvinio za napade na mene zbog tiča što sam bio u pravu , ili makar da priznaš da sam bio u pravu.

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 30 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO