HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 18:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Ima sa čim i da se razmeće.
Najveći Srbin u zadnjih 100 godina.
Alal vera Predsjedniče!



Koliko vi u RS nemate pojma o Srbiji to je strašno.

Znaš li šta je Krušik?
To je deo namenske industrije. Vrlo perspektivne, sa gladnim inostranim tržištem, sa perspektivom razvoja.
Taj Krušik može da izvozi preko državne kompanije, pa da tako na zahvaljujući njemu još neki ljudi dobro žive.
Ali, ne! Krušik izvozi preko privatnih kompanija, preko nekog lika koji pod snakcijama USA, preko neke firme gde je otac ministra Sline savetnik.
Te firme "kupuju" oružje od Krušika po ceni nižoj od troškova proizvodnje. Čak ni te obaveze ne izvršavaju, pa je Krušik primoran da uzima kredite od banaka da bi pokrio tekuće troškove.

To je zlo, sadizam. Zbog čega? Pa da bi Vučić i Neša Slina mogli da uzimaju taj novac.
To je da ridaš u suzama od nemoći, da kuneš jer ne možeš ništa dok ti jedna džukela odvratna uništava zemlju, i ono malo što valja u njoj. A Krušik nije jedini, sličnosu uradili i sa Niškim aerodromom.

Koliko je Vučić Srbin, toliko mu Bog platio. Prokletnik i gad.


Jest jest blablabla prije Vučića je sve bilo super u Srbiji.
Svakoj vlasti se mogu naći zamjerke, kako u Srbiji tako i na svakom dijelu planete, pogotovo ih može naći neko zlonamjeran kome je jedini cilj i uspjeh u životu da kritikuje.
Znam ja dovoljno o mojoj matici da bih mogao primjetiti kako napreduje gigantskim koracima. Al baš gigantskim.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
chubura je napisao/la:
Vrlo je upitno da li je to istina.To je udar na namensku industriju od onih koji su milion puta veci gadovi od Vucica,ima tu i stranig faktora koji vrsi propagandu.


Ma daj, molim te...
Neka pusti sve ove koji imaju primedbe na poslovanje Krušika na Pink i RTS, pa neka ih sve rasturi argumentima.
Ali, ne. Sve krije kao zmija noge.
Tata Slina čas nema veze sa Krušikom, Čas je običan zaposleni, a onda se ispostavi da je išao u Arabiju u delagaciji trgovinske firme.

Najlakše je reći "to je napad na mene, i na namensku industriju"... Pa ajde majstore daj malo da to vidimo o čemu se radi.
Ovo je napad na kriminalni menadžment Krušika, i na reketaše u vidu Sline i saradnika. Krušik se zadžuje kod banaka, čoveče, eej.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A što je najjače, sada moram da preletim jebenu Savu i da pređem i još minimun 30km da stoka iz Obrenovca ne bi išla po gužvi. A to što ja iz Beograda non stop imam gužvu, to te seljake iz Obrenovca ne zanima. Oni hoće čist autoput do Mostarske petlje i njih dalje bolii ***!


Pa kako sad Obrenovčani dolaze do "Mostara"? Preko mosta pa do Surčina pa autoputem? Ne preko Savskog Venca?

Oni prolaze preko Savskog venca kao i ranije. Ja moram da prelazim jebenu Gazelu i idem obilaznicom da bih se uključio na taj auto put.

Što naravno ne radim. Idem obrenovačkim autoputem i dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Ima sa čim i da se razmeće.
Najveći Srbin u zadnjih 100 godina.
Alal vera Predsjedniče!



Koliko vi u RS nemate pojma o Srbiji to je strašno.

Nemoj da genealizuješ, samo je @novovriijeme u tom fazonu. Verujem da ima i njegovu ikonu okačenu u stanu.

Mada, istina, ima dosta ljudi u RS koji ga smatraju za nekog mesiju, što je komično.

Svejedno, daleko su mi simpatičniji oni budale od vas budala kojii ga smatrate diktatorom i smenili bi ga na ukrajinski način. A kakvo gađenje osećam prema onima koji bi za to navijali iz udobne američke fotelje, nemam reči da opišem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chubura je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pa nije moralo da čeka, ali onda nije moralo da sad posebno otvara i ovih 18. Ustvari, ne znam, liči mi na Vučićevo razmetanje, pa zbog toga velim...

To da,dosadan je sa ceremonijama i samohvalisanjem.

Barem nije u fazonu otvaranja trznih centara i slicno.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
aleksije radicevic je napisao/la:
chubura je napisao/la:
Vrlo je upitno da li je to istina.To je udar na namensku industriju od onih koji su milion puta veci gadovi od Vucica,ima tu i stranig faktora koji vrsi propagandu.


Ma daj, molim te...
Neka pusti sve ove koji imaju primedbe na poslovanje Krušika na Pink i RTS, pa neka ih sve rasturi argumentima.
Ali, ne. Sve krije kao zmija noge.
Tata Slina čas nema veze sa Krušikom, Čas je običan zaposleni, a onda se ispostavi da je išao u Arabiju u delagaciji trgovinske firme.

Najlakše je reći "to je napad na mene, i na namensku industriju"... Pa ajde majstore daj malo da to vidimo o čemu se radi.
Ovo je napad na kriminalni menadžment Krušika, i na reketaše u vidu Sline i saradnika. Krušik se zadžuje kod banaka, čoveče, eej.

Hoces transparentno poslovanje namjenske industrije? Da neces mozda i uputstvo za pravljenje raketa, bombi, puski...? Taman da teroristi, Amerikanci i Hrvati znaju sta im Srbija pravi pred nosom. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vladimir RUS je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Ma daj, molim te...
Neka pusti sve ove koji imaju primedbe na poslovanje Krušika na Pink i RTS, pa neka ih sve rasturi argumentima.
Ali, ne. Sve krije kao zmija noge.
Tata Slina čas nema veze sa Krušikom, Čas je običan zaposleni, a onda se ispostavi da je išao u Arabiju u delagaciji trgovinske firme.

Najlakše je reći "to je napad na mene, i na namensku industriju"... Pa ajde majstore daj malo da to vidimo o čemu se radi.
Ovo je napad na kriminalni menadžment Krušika, i na reketaše u vidu Sline i saradnika. Krušik se zadžuje kod banaka, čoveče, eej.

Hoces transparentno poslovanje namjenske industrije? Da neces mozda i uputstvo za pravljenje raketa, bombi, puski...? Taman da teroristi, Amerikanci i Hrvati znaju sta im Srbija pravi pred nosom. :D

Krušik ne pravi komponente za nuklearno oružje. Ne treba ti obaveštajna služba da bi znao šta šta prave. Sami objave na sajtu šta prave.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Hoces transparentno poslovanje namjenske industrije? Da neces mozda i uputstvo za pravljenje raketa, bombi, puski...? Taman da teroristi, Amerikanci i Hrvati znaju sta im Srbija pravi pred nosom. :D

Krušik ne pravi komponente za nuklearno oružje. Ne treba ti obaveštajna služba da bi znao šta šta prave. Sami objave na sajtu šta prave.

Ne govorim o tome sta prave, jer to i nije tajna. Govorim o skicama, shemama i slicno.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa ni to nije tajna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Nije na Google-u (dovoljno je samo ukucati npr. how to make a bomb), dok kod vojske jeste, a pored industrijske, postoji i vojna i poslovna tajna.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 21:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30430
A što se dogodi ako to pretražuješ? Ne bih probao da me CIA ne zapiše negdje u bilježnicu.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Onda se obicno desi neka "svjetlost". :D

http://kliker.info/akcija-svjetlost-velika-policijska-akcija-u-vehabijskoj-zajednici-u-gornjoj-maoi/

=))

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vladimir RUS je napisao/la:
Nije na Google-u (dovoljno je samo ukucati npr. how to make a bomb), dok kod vojske jeste, a pored industrijske, postoji i vojna i poslovna tajna.

Krušik ne pravi ništa što se već ne pravi u gomili zemalja. Nema tu nikakvih tajni, pogotovo naših.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Prave i Kinezi Kalasnjikove, ali srpski Kalasi su cijenom kao kineski, a kvalitetom nista manje ne zaostaju od zapadne konkurencije, gdje najvise oruzja iz Srbije i zavrsi, narocito u Americi. To je samo jedan od primjera. Ima ih bezbroj. Nije svacije oruzje isto. Ima tu mnogo cega vezanog za oruzje, ne samo samo oruzje.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 10:48
Postovi: 618
Ovo je zajebano-krusik pitanje

Dal ima malverzacija-verovatno ima...dal se neko ugradjuje-skoro 100%

Nisam za Vucica,mnogo mi je bliza ideja Belog Preletacevica :D (zajebavam se),ali mi opozicija ide na zivce skoro isto kao i on sam...On izlece iz pastete,ali ovi drugi toliko nemaju ideju niti program,sve im se zasniva na blacenju lika i dela p..ustog

Nasa namenska industrija je bila 0% posle bombardovanja...Krusik pogotovo..Igrom slucaja moji su iz sela koje se naslanja na Valjevo,stric mi je 15 god radio u Krusiku kao uostalom i pola sela...Nesto se izmestilo al veliki deo je sjeban,infrastruktura sravnjena sa zemljom....Sta hocu reci...radi se sa matorom tehnologijom,izvoz je dobar zbog starih veza sa arapima i Afrikom i sto se pravi municija koju mnoge zemlje i dalje koriste a jeftina radna snaga snizava cenu robe.Mozda su ti krediti za poboljsanje tehnologije i uslova rada.Ne znam,kazem MOZDA...u nasoj namenskoj svako malo se desi neko sranje bas zbog zastarele tehnologije

I da se promeni vlast i nova bi drzala Krusik cak i da je neisplativ jer hrani pola grada i okoline.

I jos nesto sto bas primecujem otkad sam se vratio na forum..SRBI..koj vam je???Cemu tolika svadja izmedju sebe...i to na hrvasko bosanskom forumu ...Znate,misljenje je kao guzica..svako ga ima...treba postovati svacije,niko nije posisao svu pamet..Treba se drzati nekog iole pristojnog vida komunikacije..nasladjuju nam se protivnici ovako...Srbi smo,najvise se svadjamo izmedju sebe..i to je aksiom,al dajte malo vise postovanja medju sagovornicima....Najlakse je nekog oterati u *** i reci mu da je glup....al mislim da forum ne sluzi za to

I ovo vezano za krusik je samo moje misljenje i verovatno je samo delom tacno i verovatno samo uski krug ljudi tacno zna sta se tamo petlja al umesto da malo polemisemo i bacimo par teorija..i ova i skoro svaka druga tema se pretvori u neku pljuvacinu izmedju nas...a vidim da moderatori uopste ne brisu nase "citate" tako da Amidza verovatno misli...jos 10 god i ljiljani ce da se vijore u Bg-u :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 pro 2019, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Koliko vi u RS nemate pojma o Srbiji to je strašno.

Nemoj da genealizuješ, samo je @novovriijeme u tom fazonu. Verujem da ima i njegovu ikonu okačenu u stanu.

Mada, istina, ima dosta ljudi u RS koji ga smatraju za nekog mesiju, što je komično.

Svejedno, daleko su mi simpatičniji oni budale od vas budala kojii ga smatrate diktatorom i smenili bi ga na ukrajinski način. A kakvo gađenje osećam prema onima koji bi za to navijali iz udobne američke fotelje, nemam reči da opišem.


Jest u tom sam fazonu i nije me sramota.
Kad bude ikona Vucica kupicu je.
Samo neka moja Srbija napreduje a napreduje. I to se vidi iz dana u dan.
Prije 10 godina u BG su se vozale Lade, Jugici i Stojadini a danas od Range Rovera i Mereceda GLE ne mozes proci gradom, svjeze okrecenim Beogradom. Kome nije puno srce zbog toga taj nije Srbin.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 pro 2019, 03:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Svejedno, daleko su mi simpatičniji oni budale od vas budala kojii ga smatrate diktatorom i smenili bi ga na ukrajinski način. A kakvo gađenje osećam prema onima koji bi za to navijali iz udobne američke fotelje, nemam reči da opišem.


Od kakve je koristi za čovečanstvo to što dobije informaciju da ti osećaš gađenje prema nekome ili nečemu?
Daj neku relevantnu informaciju, daj nešto razborito izloži, protumači, ako si u stanju. Ovo drugo je besmisleno.

Vodiš razgovor na nekorektan način.
Ako je kažem neku tvrdnju, korektno bi bilo reći da li je tačna ili ne. Kakve veze ima odakle nešto pišem. Može se reći da ti onda misliš da je ovo što sam rekao o kriminalu u Krušiku tačno, ali mi oduzimaš legitimitet da to kažem jer ne živim u Srbiji više? =)) Nadam se da ti je jasno koliko je to sumanuto.

Dalje, uopštavaš diskusiju. Ako sam pisao o Krušiku, ajde da završimo o Krušiku, a ne da utvrđujemo da li mi "budale" smatramo da li Vučić dikatator ili ne. Kad to bude tema, reći ću ti i o tome, sve upotrebljavajući definicija i sličana određenja.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 pro 2019, 03:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
novovrijeme je napisao/la:
Jest u tom sam fazonu i nije me sramota.
Kad bude ikona Vucica kupicu je.
Samo neka moja Srbija napreduje a napreduje. I to se vidi iz dana u dan.
Prije 10 godina u BG su se vozale Lade, Jugici i Stojadini a danas od Range Rovera i Mereceda GLE ne mozes proci gradom, svjeze okrecenim Beogradom. Kome nije puno srce zbog toga taj nije Srbin.


Nije te sramota sada, ali biće te sramota jednog dana, kad RTS bude slobodan i kad dopru do tebe informacije o tome šta se radi.

A neće mnogo vremena proći.
Idiot se raspada, a i njegov sistem.
Danas je oslobođen iz kućnog pritvora Aleksandar Obradović. Tog čoveka koji je ukazao na kriminal u Krušiku, držali su nezakonito u zatvoru, dvadeset dana su sprečavali da za njegovo zatvaranje sazna javnost.
Ali pritisak sa naše strane je urodio plodom.
Pod tim pritiskom počeli su razogovore o izbornim uslovima, otustili su Hrkalovićku, smenili Jutku, Simonovića, Babića, pod tim pritiskom Maliju je oduzeta doktorska diploma...
Pod tim našim pritiskom stranci prestaju da se prostituišu za Vučićem, pa o aferi izveštavaju Rusi, nemački Spiegel, Ameri su čak snakcionisali neke kriminalce bliske režimu.

Kad ti postane jasno da je Trg Slobode (neki kažu Republike), "renovoran" tako da košta kao da će ga zlatom popločati, a uništili su ga, kad ti postane jasno da gradnja puteva košta mnogo skuplje nego što je realno, što ukazuje da se radi o pranju novca, kad ti postane jasno kakav je kriminal u pitanju u BG na vodi, kako se krade novac na kićenju Beograda za Novu godinu... Onda ćeš verovatno pričati da si ti uvek intimno bio protiv Vučića, ali eto, okolnosti ti nisu dale da se izraziš u tom pravcu.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 pro 2019, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Jest u tom sam fazonu i nije me sramota.
Kad bude ikona Vucica kupicu je.
Samo neka moja Srbija napreduje a napreduje. I to se vidi iz dana u dan.
Prije 10 godina u BG su se vozale Lade, Jugici i Stojadini a danas od Range Rovera i Mereceda GLE ne mozes proci gradom, svjeze okrecenim Beogradom. Kome nije puno srce zbog toga taj nije Srbin.


Nije te sramota sada, ali biće te sramota jednog dana, kad RTS bude slobodan i kad dopru do tebe informacije o tome šta se radi.

A neće mnogo vremena proći.
Idiot se raspada, a i njegov sistem.
Danas je oslobođen iz kućnog pritvora Aleksandar Obradović. Tog čoveka koji je ukazao na kriminal u Krušiku, držali su nezakonito u zatvoru, dvadeset dana su sprečavali da za njegovo zatvaranje sazna javnost.
Ali pritisak sa naše strane je urodio plodom.
Pod tim pritiskom počeli su razogovore o izbornim uslovima, otustili su Hrkalovićku, smenili Jutku, Simonovića, Babića, pod tim pritiskom Maliju je oduzeta doktorska diploma...
Pod tim našim pritiskom stranci prestaju da se prostituišu za Vučićem, pa o aferi izveštavaju Rusi, nemački Spiegel, Ameri su čak snakcionisali neke kriminalce bliske režimu.

Kad ti postane jasno da je Trg Slobode (neki kažu Republike), "renovoran" tako da košta kao da će ga zlatom popločati, a uništili su ga, kad ti postane jasno da gradnja puteva košta mnogo skuplje nego što je realno, što ukazuje da se radi o pranju novca, kad ti postane jasno kakav je kriminal u pitanju u BG na vodi, kako se krade novac na kićenju Beograda za Novu godinu... Onda ćeš verovatno pričati da si ti uvek intimno bio protiv Vučića, ali eto, okolnosti ti nisu dale da se izraziš u tom pravcu.


Kao što rekoh, ko ima cilj da kritikuje taj će uvijek naći nešto.
Al to sve što si ti napisao je *** u odnosu na sve što je Vučić uradio.
Argumentu su ti u fazonu opozicije u RS, isti šablon, isto sranje. Nema u pozadini tvog pisanja ničega osim "kritikovanja da bi se kritikovalo". Šta god da Vučić uradi ti ćeš ga kritikovati jer ga mrziš i kao takav nisi objektivan.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 pro 2019, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kao što ćeš ga ti uzdizati jer ga voliš i kao takav nisi objektivan. A nijedan ni drugi ne živite u Srbiji.

Ja, kao objektivan, ne izlazim na izbore.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 pro 2019, 11:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Svejedno, daleko su mi simpatičniji oni budale od vas budala kojii ga smatrate diktatorom i smenili bi ga na ukrajinski način. A kakvo gađenje osećam prema onima koji bi za to navijali iz udobne američke fotelje, nemam reči da opišem.


Od kakve je koristi za čovečanstvo to što dobije informaciju da ti osećaš gađenje prema nekome ili nečemu?
Daj neku relevantnu informaciju, daj nešto razborito izloži, protumači, ako si u stanju. Ovo drugo je besmisleno.

Vodiš razgovor na nekorektan način.
Ako je kažem neku tvrdnju, korektno bi bilo reći da li je tačna ili ne. Kakve veze ima odakle nešto pišem. Može se reći da ti onda misliš da je ovo što sam rekao o kriminalu u Krušiku tačno, ali mi oduzimaš legitimitet da to kažem jer ne živim u Srbiji više? =)) Nadam se da ti je jasno koliko je to sumanuto.

Dalje, uopštavaš diskusiju. Ako sam pisao o Krušiku, ajde da završimo o Krušiku, a ne da utvrđujemo da li mi "budale" smatramo da li Vučić dikatator ili ne. Kad to bude tema, reći ću ti i o tome, sve upotrebljavajući definicija i sličana određenja.

Mi ovde pravimo korist za čovečanstvo!? Mislio sam da samo gubimo vreme.

Ne znam ništa o dešavanjima u Krušiku. Niti sam inspektor, niti tužilac, niti sudija. Znam samo ono što sam pročitao u medijima, a u "činjenice" iz medija verujem koliko i u deda mraza. Tako da ne znam šta bih ti rekao o Krušiku, jednostavno nisam upućen u situaciju. Možda je bilo korupije, možda nije. Ali sigurno neću uzeti kao referencu za istinu članak iz medija i verovati šta je neki novinar napisao, kao da je to sad sveto pismo. Bilo da brani Slininog ćaleta, bilo da ga napada. Našim novinarima ne verujem ništa. Dak si ti vidim, samo na osnovu članaka u novinama, već pripremio vešala i nemaš zrno sumnje da li ih treba upotrebiti.

Zato mi idete na *** i vi anti Vučić fanatici i vi Vučić fanatici. Dovoljan vam je članak iz novina i već planirate ili giljotiniranje ili trijmfalnu paradu kroz Kralja Milana. Čak mislim da se to kod vas toliko izdegenerisalo da je postalo lično.

I zato ne izlazim na izbore već deset godina, neću da budem u društvu sa vama fanatičnim kretenima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 pro 2019, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
novovrijeme je napisao/la:
Kao što rekoh, ko ima cilj da kritikuje taj će uvijek naći nešto.
Al to sve što si ti napisao je *** u odnosu na sve što je Vučić uradio.
Argumentu su ti u fazonu opozicije u RS, isti šablon, isto sranje. Nema u pozadini tvog pisanja ničega osim "kritikovanja da bi se kritikovalo". Šta god da Vučić uradi ti ćeš ga kritikovati jer ga mrziš i kao takav nisi objektivan.


Npr. Srozavanje rejtinga Beogradskog univerziteta, ili stanja demokratije i ljudskih prava su nalazi nekih koji i nemaju ništa lično protiv Vučića. Korupciju uočavaju i neki spolja, pa i iz zemalja koje ga podržavaju jer im je potreban.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 pro 2019, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kao što ćeš ga ti uzdizati jer ga voliš i kao takav nisi objektivan. A nijedan ni drugi ne živite u Srbiji.

Ja, kao objektivan, ne izlazim na izbore.


Jednom prilikom sam ti skoro matematički ukazao da tvoj neizlazak na izbore je isto što i podrška Vučiću. Naravno, ako ne izlaziš na izbore. Način na koji "argumentuješ" jasno ukazuje da ti ustvari direktno podržavaš Vučića, a razlog za to može biti jer si klijent njegovog režima.
Šta u tvojoj priči ukazuje na direktnu podršku Vučiću? Pa to što ti je priča šešeljevska. "Ne volim Vučića, ali ovi drugi su još gori". To samo znači da ne bi ništa menjao, šta više sugerišeš da bi svaka promena bila pogoršanje. Kome to odgovara? Pa sigurno ne opoziciji nego onima koji vladaju.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 pro 2019, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Mi ovde pravimo korist za čovečanstvo!? Mislio sam da samo gubimo vreme.

Ne znam ništa o dešavanjima u Krušiku. Niti sam inspektor, niti tužilac, niti sudija. Znam samo ono što sam pročitao u medijima, a u "činjenice" iz medija verujem koliko i u deda mraza. Tako da ne znam šta bih ti rekao o Krušiku, jednostavno nisam upućen u situaciju. Možda je bilo korupije, možda nije. Ali sigurno neću uzeti kao referencu za istinu članak iz medija i verovati šta je neki novinar napisao, kao da je to sad sveto pismo. Bilo da brani Slininog ćaleta, bilo da ga napada. Našim novinarima ne verujem ništa. Dak si ti vidim, samo na osnovu članaka u novinama, već pripremio vešala i nemaš zrno sumnje da li ih treba upotrebiti.

Zato mi idete na *** i vi anti Vučić fanatici i vi Vučić fanatici. Dovoljan vam je članak iz novina i već planirate ili giljotiniranje ili trijmfalnu paradu kroz Kralja Milana. Čak mislim da se to kod vas toliko izdegenerisalo da je postalo lično.

I zato ne izlazim na izbore već deset godina, neću da budem u društvu sa vama fanatičnim kretenima.


Ako ne veruješ novinarima, veruj svojim očima, nakon što uložiš neki napor da ih otvoriš. nemoj da psomatraš novinare, nego posmtraj ponašanje režimlija prema vestima koje dolaze. Pa ako ti njihovo ponašanje ne izaziva barem neku malu sumnju, onda ništa. Uživaj u svom svetu.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 pro 2019, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kao što ćeš ga ti uzdizati jer ga voliš i kao takav nisi objektivan. A nijedan ni drugi ne živite u Srbiji.

Ja, kao objektivan, ne izlazim na izbore.


Jednom prilikom sam ti skoro matematički ukazao da tvoj neizlazak na izbore je isto što i podrška Vučiću. Naravno, ako ne izlaziš na izbore. Način na koji "argumentuješ" jasno ukazuje da ti ustvari direktno podržavaš Vučića, a razlog za to može biti jer si klijent njegovog režima.
Šta u tvojoj priči ukazuje na direktnu podršku Vučiću? Pa to što ti je priča šešeljevska. "Ne volim Vučića, ali ovi drugi su još gori". To samo znači da ne bi ništa menjao, šta više sugerišeš da bi svaka promena bila pogoršanje. Kome to odgovara? Pa sigurno ne opoziciji nego onima koji vladaju.

Kao što je i vaše "svako, pa i moja baba je bolji izbor od Vučića", besmislen argument. Nađite nekog za koga ću da glasam, pa ću da glasam za njega. Samo srušiti Vučića mi nije dovoljan razlog, koliko god se tebi u tvojoj malo bolesnoj opsesiji njim to činilo čudnim. I da, znam da neizlaskom na izbore pomažem Vučiću, ali pošto ste vi nesposobni idioti, koji već osam godina niste u stanju da se organizujete i ponudite bolju alternativu, nastaviću da apstiniram od izbora. Da glasam za Đilasa, Balšu, pijanog Zokija jaknu, blentavog Jeremića, uskrslog Tađića i ostatak te družine skupljene s koca i konopca, neću. Ne smatram da su zaslužili moj glas. I ne smatram ih boljom alternativom Vučiću.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 87 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO