HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 21:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1010 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sljedeća

Ko će pobjediti?
Aleksandar Vučić 80% 9%  9%  [ 3 ]
Aleksandar Vučić 70% 34%  34%  [ 11 ]
Aleksandar Vučić 60% 28%  28%  [ 9 ]
Aleksandar Vučić-tijesna pobjeda u prvom krugu 22%  22%  [ 7 ]
Aleksandar Vučić- pobjeda u drugom krugu 6%  6%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 32
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2022, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7608
Lokacija: Jug
Pa eto.. :)

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2022, 13:24 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 15:13
Postovi: 827
Pa dobro i nije tako strašno .
SNS je pobedio u svakoj opštini tj može samostalno da formiira vlast .

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2022, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
bwa je napisao/la:
I ja počinjem da verujem da tebe masno plaća oporba da botuješ za njih , jer tebe apsolutno ništa drugo ne interesuje osim da oporba dođe na vlast .


Mnogo si nepravedan prema meni, Cicko! Prati situaciju, ja ne bih pristao da oporba dodje na vlast ako je cena da mora uvesti sankcije Rusima. A Grobi se bas nada da ce Vucica zapad ostaviti na vlasti zato sto oporba ne bi uvela sankcije, a on bi. I cak bi tako naseg Jussija doveo u situaciju da popije sopstveni urin, da se snimi i da to pokaze ovde...
Surovi ste vi avovci, ali zaista...

E ako su sankcije Rusiji sudbonosno pitanje za Srbiju, nek idemo svi u pičku materinu, zaslužili smo ako smo toliki konjušari. Prodao bih Rusiju bez razmišljanja ako bi to bilo u našem interesu. Jer znam da bi i oni prodali nas bez razmišljanja ako bi odnos uloženo/dobijeno bio pozitivan. A to je zato što su ozbiljna država, a ne romantičarske budaletine. Jebale te sankcije Rusiji da te jebale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2022, 13:54 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 15:13
Postovi: 827
A šta mi dobijamo za uzvrat?
Ali mnogo toga gubimo ..
Kako sankcije Rusiji mogu biti u našem interesu?
Znači u našem interesu je i da Republika Srpska postane genocidna tvorevina ,a Srbi genocidan narod .
Jer ako bi smo uveli sankcije Rusiji to bi se desilo .

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2022, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
bwa je napisao/la:
A šta mi dobijamo za uzvrat?
Ali mnogo toga gubimo ..
Kako sankcije Rusiji mogu biti u našem interesu?
Znači u našem interesu je i da Republika Srpska postane genocidna tvorevina ,a Srbi genocidan narod .
Jer ako bi smo uveli sankcije Rusiji to bi se desilo .

Nisu nam u interesu. Niti sam za to da ih uvodimo. Samo me nervira što je to pitanje kod većine ljudi na emotivnom nivou. Rusi naša braća i ostale dečije budalaštine. Aleksije možda nije jedan od takvih, ali većina jesu i idu mi na *** koliko su glupi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2022, 14:15 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 15:13
Postovi: 827
Carmello Šešelj je napisao/la:
bwa je napisao/la:
A šta mi dobijamo za uzvrat?
Ali mnogo toga gubimo ..
Kako sankcije Rusiji mogu biti u našem interesu?
Znači u našem interesu je i da Republika Srpska postane genocidna tvorevina ,a Srbi genocidan narod .
Jer ako bi smo uveli sankcije Rusiji to bi se desilo .

Nisu nam u interesu. Niti sam za to da ih uvodimo. Samo me nervira što je to pitanje kod većine ljudi na emotivnom nivou. Rusi naša braća i ostale dečije budalaštine. Aleksije možda nije jedan od takvih, ali većina jesu i idu mi na *** koliko su glupi.

Pa sistem štapa i sargarepe tako što će Srbiji davati novca iz pristupnih kako bi nadomestili štetu prouzrokovanom sankcijama.

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2022, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
JNA je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Ce da vidimo... :001_cool



A to se nadaš..
Misliš da će po nalogu zapada SPS, Bole Ljotić, Kosovka Devojka, mali Koštunica da naprave koaliciju sa Kenjamo i Ćutimo i da uvedu sankcije Rusiji.. :laugh


Daj se probudi.. :D


Hahahaha, ovaj Aleksije kao da on pije droge, a ne gospodin Sesa. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2022, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
aleksije radicevic je napisao/la:
JNA je napisao/la:


A to se nadaš..
Misliš da će po nalogu zapada SPS, Bole Ljotić, Kosovka Devojka, mali Koštunica da naprave koaliciju sa Kenjamo i Ćutimo i da uvedu sankcije Rusiji.. :laugh


Daj se probudi.. :D


I za tvoju informaciju, prica se po gradu, da su se Ljotic, Kosovka i mini Voja udruzili sa Obavljamo nuzdu i Cutimo. Na nivou BG. Pa sto da ne bi bilo moguce i na nivou Republke?


Zato sto su izricito rekli svi 3 da je republika drugo od lokala i da ne postoji teoreteske sanse da tamo idu sa Cutom, Zelenovicem, i Marinikom majkom Srebrenice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 06:16 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 15:13
Postovi: 827
Crnivuk je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

I za tvoju informaciju, prica se po gradu, da su se Ljotic, Kosovka i mini Voja udruzili sa Obavljamo nuzdu i Cutimo. Na nivou BG. Pa sto da ne bi bilo moguce i na nivou Republke?


Zato sto su izricito rekli svi 3 da je republika drugo od lokala i da ne postoji teoreteske sanse da tamo idu sa Cutom, Zelenovicem, i Marinikom majkom Srebrenice.

Tako je .
Pa svud u Evropi su desničarske stranke svetonazorksi bliže desnim centru nego leftardima .
Pa čak i u SAD desničari saradnju saGOP tj sa desnim centrom .

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 08:04 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
Citam jutros clanak o izborima u Srbiji na austrijskom portalu liberalne provencijencije, iako ga tokom zadnjih dana izbjegavam jer zaista nije dobro za cir otkako su ruske trupe usle u Ukrajinu, a samo kratak pogled mi je pokazao da su se jos jace zalaufali ("oruzje za Ukrajinu" je nadomjestilo "dobrojutro"), i to clanak koji se zove "Vucic postaje sad jos autoritarniji". Direktno poredjenje s Orbanom i zahtijevi za pritisak na Srbiju od strane EU.

Reko hajd da vidim sta se pise ispod dole u komentarima, kadli maltene sve i jedan u fazonu - tacno vidis koliko oni mrze Rusiju jer ne mogu tri komentara napisati o Srbiji bez spominjanja Rusije:



Citat:
Aus meiner persönlichen Sicht ein "failed state"
Was kümmert es die stolze Eiche
1
vor 43 Minuten
0
1
Druck auf Serbien ist sinnlos. Das Volk ist russophil und wird es bleiben. Die EU würde sich bei einem Beitritt nur ein großes Problem einhandeln. Umso absurder ist es, dass die EU in das Land im Zuge des Beitrittsprozesses schon Geld steckt.
nkdzg
vor einer Stunde
0
1
Dort sind verurteilte Kriegsverbrecher Helden und sind gern gesehene Gäste in Talkshows. Die sind so weit weg von allem....
Die IP
1
vor 10 Stunden
Das serbische Volk benötigt eben eine führende Hand....und cevap
Sanderer
2
vor einem Tag
1
2
Westputistan.


Duobus certantibus tertius gaudet.
vor 2 Tagen
2
3
Und was am allerallerschlimmsten ist:
Serbien beteiligt sich nicht an den Sanktionen, und:
Putin hat zur Wahl gratuliert!





Samo nekoliko tih komentara, i to neselektivno, cisto copy paste zahvatio one prve odozgo:


Citat:
Iz mog ugla gledano failed state.


Citat:
Pritisak na Srbiju nema smisla. Taj narod je rusofilan i ostace takav. Primanje Srbije u uniju bi bio jedan veliki problem, zbog cega je jos apsurdnije da im vec sad saljemo novac.


Citat:
Tamo su presudjeni ratni zlocinci heroji i zvijezde reality TV-a. Oni su tako daleko od svega ....


Citat:
Srpskom narodu je potrebna celicna ruka, kao i ... cevap.



Citat:
Westputistan.



Citat:
Sto je najgore, oni ne ucestvuju u sankcijama Rusiji. Jos je i Putin cestitao na izborima..

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
Na kineskim sajtovima sve suprotno, bukvalno se dive Vucicu i Srbiji kako samara Zapad i kako nismo uveli sankcije Rusiji.

To ti je nacija ******** (Nemacka) i nacija stara 5000 godina koja osvaja svet trenutno (NR Kina). Kina, Srbija, Rusija, braca zauvek!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 08:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
jednoumlje je napisao/la:
Citam jutros clanak o izborima u Srbiji na austrijskom portalu liberalne provencijencije, iako ga tokom zadnjih dana izbjegavam jer zaista nije dobro za cir otkako su ruske trupe usle u Ukrajinu, a samo kratak pogled mi je pokazao da su se jos jace zalaufali ("oruzje za Ukrajinu" je nadomjestilo "dobrojutro"), i to clanak koji se zove "Vucic postaje sad jos autoritarniji". Direktno poredjenje s Orbanom i zahtijevi za pritisak na Srbiju od strane EU.

Reko hajd da vidim sta se pise ispod dole u komentarima, kadli maltene sve i jedan u fazonu - tacno vidis koliko oni mrze Rusiju jer ne mogu tri komentara napisati o Srbiji bez spominjanja Rusije:



Citat:
Aus meiner persönlichen Sicht ein "failed state"
Was kümmert es die stolze Eiche
1
vor 43 Minuten
0
1
Druck auf Serbien ist sinnlos. Das Volk ist russophil und wird es bleiben. Die EU würde sich bei einem Beitritt nur ein großes Problem einhandeln. Umso absurder ist es, dass die EU in das Land im Zuge des Beitrittsprozesses schon Geld steckt.
nkdzg
vor einer Stunde
0
1
Dort sind verurteilte Kriegsverbrecher Helden und sind gern gesehene Gäste in Talkshows. Die sind so weit weg von allem....
Die IP
1
vor 10 Stunden
Das serbische Volk benötigt eben eine führende Hand....und cevap
Sanderer
2
vor einem Tag
1
2
Westputistan.


Duobus certantibus tertius gaudet.
vor 2 Tagen
2
3
Und was am allerallerschlimmsten ist:
Serbien beteiligt sich nicht an den Sanktionen, und:
Putin hat zur Wahl gratuliert!





Samo nekoliko tih komentara, i to neselektivno, cisto copy paste zahvatio one prve odozgo:


Citat:
Iz mog ugla gledano failed state.


Citat:
Pritisak na Srbiju nema smisla. Taj narod je rusofilan i ostace takav. Primanje Srbije u uniju bi bio jedan veliki problem, zbog cega je jos apsurdnije da im vec sad saljemo novac.


Citat:
Tamo su presudjeni ratni zlocinci heroji i zvijezde reality TV-a. Oni su tako daleko od svega ....


Citat:
Srpskom narodu je potrebna celicna ruka, kao i ... cevap.



Citat:
Westputistan.



Citat:
Sto je najgore, oni ne ucestvuju u sankcijama Rusiji. Jos je i Putin cestitao na izborima..

Mešćini da je broj komentatora kojima je Ratko Mladić kupio autobusku kartu za BRD nepropocionalno visoko zastupljen u komentarima u odnosu na ukupan broj te nacionalne zajednice u Nemačkoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 09:55 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
Carmello Šešelj je napisao/la:
jednoumlje je napisao/la:
Citam jutros clanak o izborima u Srbiji na austrijskom portalu liberalne provencijencije, iako ga tokom zadnjih dana izbjegavam jer zaista nije dobro za cir otkako su ruske trupe usle u Ukrajinu, a samo kratak pogled mi je pokazao da su se jos jace zalaufali ("oruzje za Ukrajinu" je nadomjestilo "dobrojutro"), i to clanak koji se zove "Vucic postaje sad jos autoritarniji". Direktno poredjenje s Orbanom i zahtijevi za pritisak na Srbiju od strane EU.

Reko hajd da vidim sta se pise ispod dole u komentarima, kadli maltene sve i jedan u fazonu - tacno vidis koliko oni mrze Rusiju jer ne mogu tri komentara napisati o Srbiji bez spominjanja Rusije:





Samo nekoliko tih komentara, i to neselektivno, cisto copy paste zahvatio one prve odozgo:















Mešćini da je broj komentatora kojima je Ratko Mladić kupio autobusku kartu za BRD nepropocionalno visoko zastupljen u komentarima u odnosu na ukupan broj te nacionalne zajednice u Nemačkoj.


Nije, vjeruj mi. Ako ista poznam onda su to dva portala: ovaj i onaj. Sve je antiruski naelektrisano i u Srbima vide produzenu ruku Kremlja. Pa oni i svoje hoce da rascerece zato sto se nisu odmah ustimali u sankcije, vec malo sacekali. Oni znaju slabo sta o Balkanu, ali znaju da Srbi vole Ruse.


Uopsteno im sve prsti - barem u mojim ocima - od jeftine manipulacije. Tepaju si medjusobno "kvalitativni mediji" a to ustvari znaci: mediji s jasnom agendom. Oni oblikuju i stvaraju svijest. Imam frenda, super inteligentan, muzicar, neki polufaks zavrsio, i znam da ga sva ova sranja geopoliticka interesuju samo povrsno. Ali zato itekako ima jasno izgradjene temeljne stavove koji baziraju na povrsnom interesovanju za tematike i propagandi kojoj je izlozen i koju jednostavno ne zeli da oznaci kao takvu, da prizna. Ponekad, kad mu neke veoma ocigledne stvari prezentujem, onda kaze, okeeej u pravu si, ali vecinom se svadjamo oko tih stvari.

Uglavnom mu je sve u fazonu: ok ameri itd. prave njesra ali su Rusi gori.

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7608
Lokacija: Jug
55% Austrije smatra da su sankcije Rusiji greška, tako da ta dva portala ne predstavljaju većinu, već manjinu. ..

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 17:12 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
JNA je napisao/la:
55% Austrije smatra da su sankcije Rusiji greška, tako da ta dva portala ne predstavljaju većinu, već manjinu. ..



Odakle ti taj podatak? Prvi put ga cujem, tj. da je uopste iko pravio ankete.

Cisto sumnjam da je to tako. Prosto nemoguce kad se uzme sveobuhvatnost negativnog prikazivanja Rusije u gotovo svim pogledima. Evo bas su danas izbacili ostatak ruskih diplomata - a ko fol neutralna zemlja.

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7608
Lokacija: Jug
Prenosio je BBC na negde na forumu, mrzi me da tražim..

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 17:20 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 15:13
Postovi: 827
Oporba već ima plan za 2024 ( naravno ako i ne uspe plan da Dačić prede kod njih )


Privitak/ci:
Screenshot_20220407_181733.jpg
Screenshot_20220407_181733.jpg [ 119.31 KiB | Pogledano 991 put/a. ]
Screenshot_20220407_181831.jpg
Screenshot_20220407_181831.jpg [ 99.58 KiB | Pogledano 991 put/a. ]

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
bwa je napisao/la:
Oporba već ima plan za 2024 ( naravno ako i ne uspe plan da Dačić prede kod njih )


Krstarica je ozbiljan izvor informacija, od kad to?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 17:26 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 15:13
Postovi: 827
https://pbs.twimg.com/media/FPwLmiNWUAg ... name=small
Srbija glasala za izbacivanje Rusije iz Veća za ljudska prava UN-a
To znači da uskoro idu i sankcije .

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 17:27 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 15:13
Postovi: 827
buenos aires je napisao/la:
bwa je napisao/la:
Oporba već ima plan za 2024 ( naravno ako i ne uspe plan da Dačić prede kod njih )


Krstarica je ozbiljan izvor informacija, od kad to?

Pa to sam stavio jer on piše i na ovom forumu .

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 17:40 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10444
bwa je napisao/la:
https://pbs.twimg.com/media/FPwLmiNWUAgaryG?format=jpg&name=small
Srbija glasala za izbacivanje Rusije iz Veća za ljudska prava UN-a
To znači da uskoro idu i sankcije .

Srbija se saginjati hoće.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 17:59 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2013, 00:51
Postovi: 1877
bwa je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

Krstarica je ozbiljan izvor informacija, od kad to?

Pa to sam stavio jer on piše i na ovom forumu .


Znači to je taj Miloš Trunić sa Krstarice za koga misliš da sam ja :smijeh
Baš nemam druga posla nego da visim po svim živim forumima kao ti i još da smišljam ovakve stvari koje mi deluju kao žešće gluposti. Ionako se trudim da smanjim učešće na forum.hr i ovde na minimum, a ne da otvaram profil i pišem na nekom trećem.

Ti slobodno misli da sam ja taj lik, ali to je isključivo tvoj problem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7608
Lokacija: Jug
Lucho otkriven si, ne izmotavaj se sad...

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 18:05 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 15:13
Postovi: 827
Lucho je napisao/la:
bwa je napisao/la:
Pa to sam stavio jer on piše i na ovom forumu .


Znači to je taj Miloš Trunić sa Krstarice za koga misliš da sam ja :smijeh
Baš nemam druga posla nego da visim po svim živim forumima kao ti i još da smišljam ovakve stvari koje mi deluju kao žešće gluposti. Ionako se trudim da smanjim učešće na forum.hr i ovde na minimum, a ne da otvaram profil i pišem na nekom trećem.

Ti slobodno misli da sam ja taj lik, ali to je isključivo tvoj problem.

Pa na krstarici Miloš Trunić nije napisao da nije Lucho .
Ja sam ga samo tako prvi put oslovio , i on se nije bunio zbog , pa sam tako mislio da si ti Miloš .

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 18:05 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2013, 00:51
Postovi: 1877
JNA je napisao/la:
Lucho otkriven si, ne izmotavaj se sad...


Otkrio me Poaro =))


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1010 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 50 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO