HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 14 lip 2019, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
dane - Hrvatski Vladimir Rus aka kroatiše pupi ... =))

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 14 lip 2019, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lip 2019, 14:56
Postovi: 29
LakePlacid je napisao/la:
dane - Hrvatski Vladimir Rus aka kroatiše pupi ... =))


Hajde što si za rat u BiH, a sada si se nameračio i na Kosovo. Ratovao bi po cijelom svijetu. Vidiš da si pristalica ulaska u NATO savez, samo ti teško da priznaš.

_________________
Ja sam ja Jeremija
prezivam se Krstić,
imam sito i karlicu
imam ženu vračaricu
služio sam stari kadar artiljerija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 14 lip 2019, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Kačamak je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Svemu se možeš nadat, ali da se Albanci povuku s KiMa ne možeš niti sanjat...

Pa daaaa..to je najbitnije,jel da? :D
Kaži mi hoćeš da mnogo plačeš za šiptarima kada Srbi budu postavljali nove standarde u ............ koji će se desiti na KiM čim se ukaže prilika?
Dićićemo lestvicu mnogo visoko. :palacgore1
:D


Možeš li malo obširnije pojasnit koji su to novi standardi i malo o toj ,,lestvici'' :zubati

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 17 lip 2019, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Uživaćemo. :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 18 lip 2019, 08:31 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Dane ukoliko podržavaš Albance podržavaš i okupaciju Boke, BiH kao i djelova Vojvodine i kolonizaciju.

Ne volim Dačića ali smiješno je kad netko u društvu britanskog ambasadora naziva treću stranu "imperijalnom".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 19 lip 2019, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Dugo nisam bio tu.Vidim da se zaratillo.Zvekce se oruzhjem sa svih strana.Okupiralo se cijelo kosovo pa se stiglo do draca.Srbija definitivno dobila izlaz na albansko more poslije davljenja par miliona albanaca.I sa kim? naravno sa dacicem na celu.Puno srece u sledecim krstaskim ratovima braco srbi.
P.S.
Nikad niste mogli da sanjate da cete ostati bez kosova.Da vam se snovi ne ponove u vojvodini pa i u sandzhaku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 20 lip 2019, 07:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
bobanovski je napisao/la:
Dane ukoliko podržavaš Albance podržavaš i okupaciju Boke, BiH kao i djelova Vojvodine i kolonizaciju.

Ne volim Dačića ali smiješno je kad netko u društvu britanskog ambasadora naziva treću stranu "imperijalnom".


Srbi su pokušali uzeti naš stari Knin, a sad su dobili pravednu kaznu što su izgubili svoje staro Kosovo. Umjesto što su poslije 45-te naseljavali Vojvodinu ili Knin, mogli su se naseljavat na Kosovo. Širenje prema zapadu je očito uviek slađe od zaostalog iztoka...
Naravno da ću podupirat stare saveznike Albance, protiv onih koji stalno otvoreno priete mom narodu i mojoj državi...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 04 srp 2019, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
dane-croatia je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Dane ukoliko podržavaš Albance podržavaš i okupaciju Boke, BiH kao i djelova Vojvodine i kolonizaciju.

Ne volim Dačića ali smiješno je kad netko u društvu britanskog ambasadora naziva treću stranu "imperijalnom".


Srbi su pokušali uzeti naš stari Knin, a sad su dobili pravednu kaznu što su izgubili svoje staro Kosovo. Umjesto što su poslije 45-te naseljavali Vojvodinu ili Knin, mogli su se naseljavat na Kosovo. Širenje prema zapadu je očito uviek slađe od zaostalog iztoka...
Naravno da ću podupirat stare saveznike Albance, protiv onih koji stalno otvoreno priete mom narodu i mojoj državi...

Svako ima svoje Kosovo. Ja nikada neću podržati bosanske muslimane u borbi protiv totalnog sloma Herceg Bosne.
U Hrvatskoj ima više izdajnika, nego u Srbiji, jer nije normalno da neko ko ima deo hrvatsku teritoriju koja je pod okupacijom, to gura pod tepih, a sa druge strane se liže sa istim ISIL okupatorima protiv Srba.
Kaži otvoreno da želiš da pokloniš deo hrvatske teritorije ISILu, kako bi bio sa njima u bratskoj slozi protiv Srba.
To je cena koja se plaća. Ne možeš pre podne biti protiv islama, a popodne najveći saveznik islama.
Tako je i sa vašim krajiškim Srbima, ako im se ne svidja ovde i naš nacionalizam, neka se vrate vama, pa zajedno se ližite sa muslimanima i idite u ISIL.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 05 srp 2019, 04:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Blitz je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Srbi su pokušali uzeti naš stari Knin, a sad su dobili pravednu kaznu što su izgubili svoje staro Kosovo. Umjesto što su poslije 45-te naseljavali Vojvodinu ili Knin, mogli su se naseljavat na Kosovo. Širenje prema zapadu je očito uviek slađe od zaostalog iztoka...
Naravno da ću podupirat stare saveznike Albance, protiv onih koji stalno otvoreno priete mom narodu i mojoj državi...

Svako ima svoje Kosovo. Ja nikada neću podržati bosanske muslimane u borbi protiv totalnog sloma Herceg Bosne.
U Hrvatskoj ima više izdajnika, nego u Srbiji, jer nije normalno da neko ko ima deo hrvatsku teritoriju koja je pod okupacijom, to gura pod tepih, a sa druge strane se liže sa istim ISIL okupatorima protiv Srba.
Kaži otvoreno da želiš da pokloniš deo hrvatske teritorije ISILu, kako bi bio sa njima u bratskoj slozi protiv Srba.
To je cena koja se plaća. Ne možeš pre podne biti protiv islama, a popodne najveći saveznik islama.
Tako je i sa vašim krajiškim Srbima, ako im se ne svidja ovde i naš nacionalizam, neka se vrate vama, pa zajedno se ližite sa muslimanima i idite u ISIL.


Meni je zanimljivo da u ,,okupiranoj'' Herceg-Bosni postoje ulice posveće Juri Francetiću, dok u Hrvatskoj takve ulice nema. Ništa ja ne bih poklanjao ISILU, čiji pripadnici po izgledu i ponašanju vrlo sliče na pripadnike četničkog pokreta, već mi je cilj da ciela BiH i Hrvatska budu jedna država. A za početak, s obzirom na realnost, makar da to budu Hrvatska i Federacija...
Imam svoje stavove da su hrvatski i bosanski katolici i muslimani jedan narod, i po meni bi to trebao biti dugoročni hrvatski cilj, pak kome se sviđaju ili ne sviđaju moji stavovi meni je svejedno. ISIL, četnici ili komunisti su za mene jedna skroz druga priča...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 05 srp 2019, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
dane-croatia, pa ti si veći izdajnik nego što sam mislio. Sad ozbiljno sumnjam da si neki melezar, polumusliman.

Bosanski katolici ??? Jesi priznao i bosanski jezik ? Ili čekaš da muslimani izmisle i hercegovački, pošto u nazivu države imaju i taj region ?

Pa sasvim je normalno da na okupiranim teritorijama imaš ustaške ulice i spomenike, jer ta sredina se bori za opstanak i nezavisnost. Tako je i sa Republikom Srpskom i tamo imaš četničkih ulica i spomenika svuda, dok u Srbiji imaš samo na Ravnoj Gori i to su opet sasvim drugi četnici i vodje.

Pomiri se sa činjenicom da muslimani mrze vas, a sada je očigledno da vas nisu voleli ni dok su bili vaše cveće, već su bili u ustašama, samo da bi bili protiv Srbi i zato što nisu imali drugi izbor i nikada nisu bili sposobni da sami urade nešto.
Evo ti primera iz Mostara. Hrvati ispisuju ustaške parole i simbole muslimanima. Čekaj malo, pa ako su ti preci bili u ustašama, zašto te onda vredjaju te ustaške parole ? Pa zato što su oni samo iskoristili ustaški pokret dok im je trebao, a sada su oprali ruke i glume antifašiste. Sada prijavljuju svaki ustaški i četnički ''incident'', jer zamisli oni su sada svi bili u partizanima.
Valjda 45e se slikali pored nekoga.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 05 srp 2019, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Blitz je napisao/la:
dane-croatia, pa ti si veći izdajnik nego što sam mislio. Sad ozbiljno sumnjam da si neki melezar, polumusliman.

Bosanski katolici ??? Jesi priznao i bosanski jezik ? Ili čekaš da muslimani izmisle i hercegovački, pošto u nazivu države imaju i taj region ?

Pa sasvim je normalno da na okupiranim teritorijama imaš ustaške ulice i spomenike, jer ta sredina se bori za opstanak i nezavisnost. Tako je i sa Republikom Srpskom i tamo imaš četničkih ulica i spomenika svuda, dok u Srbiji imaš samo na Ravnoj Gori i to su opet sasvim drugi četnici i vodje.

Pomiri se sa činjenicom da muslimani mrze vas, a sada je očigledno da vas nisu voleli ni dok su bili vaše cveće, već su bili u ustašama, samo da bi bili protiv Srbi i zato što nisu imali drugi izbor i nikada nisu bili sposobni da sami urade nešto.
Evo ti primera iz Mostara. Hrvati ispisuju ustaške parole i simbole muslimanima. Čekaj malo, pa ako su ti preci bili u ustašama, zašto te onda vredjaju te ustaške parole ? Pa zato što su oni samo iskoristili ustaški pokret dok im je trebao, a sada su oprali ruke i glume antifašiste. Sada prijavljuju svaki ustaški i četnički ''incident'', jer zamisli oni su sada svi bili u partizanima.
Valjda 45e se slikali pored nekoga.


Znači ja sam izdajica jerbo bosanske katolike i muslmane smatram Hrvatima :zubati

S obzirom da je po tebi normalno da u okupiranim dielovima postoje ustaške ulice i spomenici, onda predpostavljam da je po toj logici i u Jugoslaviji bilo takvih ulica i spomenika ili mi tad nismo bili okupirani :zubati
Inače, nisam skužio da postoji razlika (bilo zakonska ili praktična) po poštivanju četnika u Srbiji ili rs-u, osim što u rs-u možda vlada veći inat i mržnja...

Osobno sam bio i u Sarajevu, iztočnoj Bosni, iztočnoj Hercegovini, Tuzli, Bihaću, ter i Hercegovini i srednjoj Bosni. U ovih prvih pet, nikakvih problema s muslimanima i to na način da nisam skrivao svoje hrvatstvo i stavove. Slikanje u javnosti sa zastavom s prvim bielim poljem i slično (među njima čak i pojedini imami kojima nije smetala krunica oko mog vrata)...
Tako da, muslimani uglavnom ne mrze Hrvate, pogotovo ne Hrvate iz Hrvatske. Što se tiče politike, pogotovo bošnjačke, ona je jako loša, ter stvara dodatan razdor s Hrvatima. Nedostaju ljudi poput Hasanbegovića, ter istinskih pravaša da pokušaju spasiti kretanje odnosa na gore.
Velikosrbi poput tebe imaju dobre okolnosti da dodatno huškaju Hrvate i Bošnjake jedne na druge, ali ja se nadam da ne ćete u tome uspjet do kraja...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 05 srp 2019, 14:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30043
Što se mene tiče uspjeli su. Ako se ikad pridruže Hrvatskoj, ja se ispisujem i upisujem u Čehe.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 05 srp 2019, 14:27 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Muslimani su loši ali prečanski Srbi su gori, oni su pogani.
Prečanski Srbi nisu kršćani, većina ih nije vidjela unutrašnjost crkve uživo.
Shvaćam neku suradnju iz interesa ali pozivati se na nekakvu "kršćansku solidarnost" s likovima čiji se heroj hvalio da je poljednji skinuo petokraku je najblaže rečeno retardirano.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 05 srp 2019, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vidi muslimančine kako zna ko su "people of the book".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 05 srp 2019, 14:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24530
Lokacija: Heartbreak Hotel
dane-croatia je napisao/la:


Znači ja sam izdajica jerbo bosanske katolike i muslmane smatram Hrvatima :zubati



Ti si izdajica jer stavljaš znak jednakosti između te dvije skupine u smislu njihova hrvatstva, Također, termin bosanski katolici je zabranjen na ovome forumu jer ga u pravilo koriste velikoislamsku unitaristi.



Citat:
Tako da, muslimani uglavnom ne mrze Hrvate, pogotovo ne Hrvate iz Hrvatske.

O Bože moj...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 06 srp 2019, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
dane-croatia ti što više pišeš, više sam sebe diskredituješ.

Istin, pa šta fali i biti ateista ? To kod vas muslimana još uvek nije dozvoljeno ? Turska je hiljadu milja ispred vas, kao jedna polusekularna država, koja možda ima mnogo dzamija, ali nema toliko zatucanih muslimana, kao ovde na Balkanu.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 06 srp 2019, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Blitz je napisao/la:
dane-croatia ti što više pišeš, više sam sebe diskredituješ.


Jedini je problem taj da si ti već oddavno diskreditiran, da biš o tome mogao suditi... :kava

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 07 srp 2019, 10:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
dane-croatia je napisao/la:
Blitz je napisao/la:
dane-croatia ti što više pišeš, više sam sebe diskredituješ.


Jedini je problem taj da si ti već odavno diskreditiran, da biš o tome mogao suditi... :kava

Ti si zaostao u prošlosti i čak i na zapadu medju ekstremno desničarskim krugovima bio bi obeležen kao izdajnik.
Spominjem zapad, zato što zbog užasne ekonomske situacije u Srbiji i Hrvatskoj (uključujući srpske i hrvatske teritorije u takozvanoj BiH) tamo se nalazi dobar deo populacije obe nacije.

Ni Hrvati ni Srbi nemaju više dodirnih tačaka kada je u pitanju teritorijalno razgraničenje, ne računam pitanje KiM, jer se zna da balkanske države kao vazali S.A.D. moraju da slušaju Vašington.

Šta ostaje ? Srbi imaju nerešeno teritorijalno razgraničenje sa šiptarima zbog KiM i na zapadu sa bosanskim muslimanima, zbog budućnosti RS.
Dakle problem sa muslimanima.
Hrvati na jugo-istoku imaju nerešeno teritorijalno razgraničenje sa bosanskim muslimanima, zbog budućnosti HB.
Dakle problem sa muslimanima.

Ko bi trebao da bude generator srpskog i hrvatskog nacionalizma ? Pa islamofobija.
Dakle potpuno isto kao i na zapadu.

Kolinda, Vučić, Josipović i Tadić su klasični kvislinzi koji nikada nisu spomenuli problem islama na Balkanu, jer je to tabu tema na zapadu, zato što ovaj zapadni poredak njih gura pod tepih, smatrajući da će oni postati sekularni kao svi drugi hrišćani na Balkanu i širom Evrope.
Oni ili ne poznaju prirodu islama ili su plaćeni da ćute i da izmišljaju neke fiktivne probleme.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 08 srp 2019, 08:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Blitz je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Jedini je problem taj da si ti već odavno diskreditiran, da biš o tome mogao suditi... :kava

Ti si zaostao u prošlosti i čak i na zapadu medju ekstremno desničarskim krugovima bio bi obeležen kao izdajnik.
Spominjem zapad, zato što zbog užasne ekonomske situacije u Srbiji i Hrvatskoj (uključujući srpske i hrvatske teritorije u takozvanoj BiH) tamo se nalazi dobar deo populacije obe nacije.

Ni Hrvati ni Srbi nemaju više dodirnih tačaka kada je u pitanju teritorijalno razgraničenje, ne računam pitanje KiM, jer se zna da balkanske države kao vazali S.A.D. moraju da slušaju Vašington.

Šta ostaje ? Srbi imaju nerešeno teritorijalno razgraničenje sa šiptarima zbog KiM i na zapadu sa bosanskim muslimanima, zbog budućnosti RS.
Dakle problem sa muslimanima.
Hrvati na jugo-istoku imaju nerešeno teritorijalno razgraničenje sa bosanskim muslimanima, zbog budućnosti HB.
Dakle problem sa muslimanima.

Ko bi trebao da bude generator srpskog i hrvatskog nacionalizma ? Pa islamofobija.
Dakle potpuno isto kao i na zapadu.

Kolinda, Vučić, Josipović i Tadić su klasični kvislinzi koji nikada nisu spomenuli problem islama na Balkanu, jer je to tabu tema na zapadu, zato što ovaj zapadni poredak njih gura pod tepih, smatrajući da će oni postati sekularni kao svi drugi hrišćani na Balkanu i širom Evrope.
Oni ili ne poznaju prirodu islama ili su plaćeni da ćute i da izmišljaju neke fiktivne probleme.


Što se tiče islamske zajednice u Hrvatskoj, oni se uviek predstavljaju kano uzor uklapanja u neku europsku državu. Islamska zajednica u HR sudjeluje u svim važnijim državničkim proslavama, pak čak i na onima za koje se smatra da pripadaju desničarskim krugovima (Bleiburg, Jazovka...). U sklopu islamskih centara u Hrvatskoj nalaze se spomenici braniteljima (muslimanima) koji su branili Hrvatsku. Također je poznato, kako islamska zajednica u HR aktivno sudjeluje s hrvatskim obavještajnim službama u razodkrivanju i praćenju terorista povezanih s ISILom.

Prosječan Hrvat u Hrvatskoj može razvijat strah od migranata iz Sirije ili Pakistana, zbog nedavnih migrantskih nedjela po Gorskom Kotaru ili Lici, ali obćenito da bude nešto protiv muslimana ili islamske zajednice u RH, nema nikakvog smisla niti podloge za to. Štoviše to bi bilo kontraproduktivno, jerbo bi to omogućilo da hrvatsku islamsku zajednicu preuzmu neki manje snošljivi ljudi iz arabskog svieta.

S druge strane srbski predstavnici u Hrvatskoj neprestalno rade na rušenju hrvatskog ustavnog poredka. U Hrvatskoj, posebno gdje imaju nekakav ozbiljniji udio, srbska djeca se odgajaju da mrze Hrvatsku ili da ju u najboljem slučaju samo ne poštuju. Srbi u HR su izrazito nelojalni građani, ter im trenutno u HR nema konkurencije. A to da li će u nekoj buduućnosti Srbi postat zanemariv činbenik, a njihovu rušilačku ulogu preuzet neki drugi, moguće divlji Sirijci ili Pakistanci, još ćemo vidjet...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 08 srp 2019, 09:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šta si ti, neki odvjetnik hrvatskog naroda. Ko Pavelić bi bez izbora "vodio Hrvate". Pričaj u svoje mizerno ime, singular.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 08 srp 2019, 09:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30043
dane-croatia je napisao/la:
Što se tiče islamske zajednice u Hrvatskoj, oni se uviek predstavljaju kano uzor uklapanja u neku europsku državu. Islamska zajednica u HR sudjeluje u svim važnijim državničkim proslavama, pak čak i na onima za koje se smatra da pripadaju desničarskim krugovima (Bleiburg, Jazovka...). U sklopu islamskih centara u Hrvatskoj nalaze se spomenici braniteljima (muslimanima) koji su branili Hrvatsku. Također je poznato, kako islamska zajednica u HR aktivno sudjeluje s hrvatskim obavještajnim službama u razodkrivanju i praćenju terorista povezanih s ISILom.


Naravno da se predstavljaju zlatni, a razlog je jer ih nema ni 2%. Prestanite misliti da su islamisti glupi. Dok ih je 2% oni su umiljati i dražesni, to je opće poznato. Toliko su umiljati da bi ih na ranu privio.

Problem je što se povampire kad ojačaju. Zadnji primjer u BiH. Kad je Armija bila slaba onda su bili tako divni. Hrvatska im primila žene i djecu u hotele. Slala oružje Armiji BiH. A kad je Armija ojačala, onda je uslijedila akcija Neretva 93.

Muslimani u Hrvatskoj šute jer im gradite islamske centre i doseljavate ih. Zašto bi se bunili kad glupi Hrvati sami najbolje rade na širenju kalifata. Islamisti trebaju samo naručiti kavu i uživati gledajući kako se grade nove džamije i broj muslimana u Hrvatskoj raste.

E, a kad im naraste broj, e onda će polako početi htjeti ovo pa ono. Onda ćeš im ti moj Dane odjednom nešto biti krivi.

dane-croatia je napisao/la:
Prosječan Hrvat u Hrvatskoj može razvijat strah od migranata iz Sirije ili Pakistana, zbog nedavnih migrantskih nedjela po Gorskom Kotaru ili Lici, ali obćenito da bude nešto protiv muslimana ili islamske zajednice u RH, nema nikakvog smisla niti podloge za to. Štoviše to bi bilo kontraproduktivno, jerbo bi to omogućilo da hrvatsku islamsku zajednicu preuzmu neki manje snošljivi ljudi iz arabskog svieta.


Jadni islamisti. Ili neka bude po njihovom ili će postati teroristi. Upravo na tu prijetnju su do sada računali u BiH, računajući da svijet neće dopustiti raspad BiH jer će islamisti postati teroristi. Ono popustite nam inače ćemo postat ludi.

Ne postoji dobri islam u Hrvatskoj i loši islam u Pakistanu. Svatko pa i Šefko Omerbšić, će ti reći da je islam samo jedan, da je Kuran samo jedan i da je kalifat jedini oblik društvenog uređenja kojeg podržavaju islamisti.

Šefko ti isto podržava kalifat kao i onaj u Pakistanu. Ajde pitaj Šefku da kaže kalifat je bezveze. Mora ti reći da je kalifat super, jer inače nije musliman. :zubati

dane-croatia je napisao/la:
S druge strane srbski predstavnici u Hrvatskoj neprestalno rade na rušenju hrvatskog ustavnog poredka. U Hrvatskoj, posebno gdje imaju nekakav ozbiljniji udio, srbska djeca se odgajaju da mrze Hrvatsku ili da ju u najboljem slučaju samo ne poštuju. Srbi u HR su izrazito nelojalni građani, ter im trenutno u HR nema konkurencije. A to da li će u nekoj buduućnosti Srbi postat zanemariv činbenik, a njihovu rušilačku ulogu preuzet neki drugi, moguće divlji Sirijci ili Pakistanci, još ćemo vidjet...


Sa Srbima smo ratovali 100 godina, a sa tvojim cvijećem smo ratovali 500 godina. :kava

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 12 srp 2019, 09:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Nikakvog novog rata na Kosovu neće biti. Nema tko i s čim ratovati za tu veliku guduru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 21 ruj 2021, 23:24 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Navijam za Rat bar 6 mjeseci , da se pošteno namlatite , ne volim ni jedne ni druge .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 21 ruj 2021, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Prvo vi morate u Federaciji da se razgranicite od vas zavisi, mi cekamo Vas ili Bosnjake kada cete to da resite da zaokruzimo Republiku Srpsku samostalnoscu, pa da mozemo da ti ispunimo zelju.

A i kojih 6 meseci, za 6 sati bismo bili na granici sa Albanijom, nema tu rata.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 21 ruj 2021, 23:52 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Tankosic je napisao/la:
Prvo vi morate u Federaciji da se razgranicite od vas zavisi, mi cekamo Vas ili Bosnjake kada cete to da resite da zaokruzimo Republiku Srpsku samostalnoscu, pa da mozemo da ti ispunimo zelju.

A i kojih 6 meseci, za 6 sati bismo bili na granici sa Albanijom, nema tu rata.

Prijatelju morat ćeš se suočit sa 10 000 naoružanih albanaca na kosovu te albanskom vojskom njih 10 000 iz albanija , 20 000 vojnika nije mala brojka a dobro su sad naoružani i obučeni ( amerikanci ih obučili ) .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 45 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO