HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 635 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 18:50 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28
Postovi: 135
granica je napisao/la:
a ovi su ti pretke gazili 500 godina..shaka njih.turci sem vezira rijetko da su ikoga i slali u nashe krajeve

dakle 500 godine

slovima petstotina godina

Da 500 godina smo imali petu kolonu,nego sta bi od nje,od tih Srba muhamedanaca ,nekako nestase .dosli do Drine ,prema Bosni i nestali...niko ih vidijo nije od tada ovi sa druge strane su svi Iliri jos od faraona Ramze treceg sto je piramidu izgradijo .Neznam da ijedan Tur...pardon Bosnjak voli cut da je Srbin petokolonaski i svi tvrde da su iz Bosne ali opet mi nije jasno kako onda Goranci mogu bit Bosnjaci ,mora da su neligitimni sinovi Ramze treceg pobjegli iz Bosne zbog bjesa faraona Muje treceg koji je uspostavijo Sarijat u Bosni osamsto godina pre Muhameda i nije teo da mu ovi dodju do glave posto je puno trosijo na gradnju Dzamije u Jagodini koja je tad bila Bosnjacki grad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 18:53 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Robbie MO je napisao/la:
To je jedinica turske vojske u kojoj su tadasnji turski drzavljani, a nose religijsku varijantu zastave Osmanskog carstva.

http://www.crwflags.com/page0950ottomanreligious.html



ma ja


a hrvati imali uniju s madjarima tisuc godina :D

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
granica je napisao/la:
nisu turski..to su - ako se ne varam - zastave muslimana

al nek kaze korrisnik

da, to su bosnjaci..jjuznoslavenski muslimani

kao sto su juznoslavenski pravoslavci srbi (sem bugara)

ili juznoslavenski katolici hrvati (sem slovenaca)

logika balkanskih nationbuildinga



Zelena zastava sa Polumjesecom i zvijedom je muslimanska i označavala je odanost Hilafetu.
slikahttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2b/Osmanli-nisani.svg/800px-Osmanli-nisani.svg.png
Dok crvena označava Sultanat.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Leeroy Jenkins je napisao/la:
granica je napisao/la:
a ovi su ti pretke gazili 500 godina..shaka njih.turci sem vezira rijetko da su ikoga i slali u nashe krajeve

dakle 500 godine

slovima petstotina godina


Teško gaziti goloruki narod kada imaš moć Otomanske imperije iza sebe.
Čim se slomila imperija, "šaka" njih je i pokazala koliko zaista vredi.


A gdje to vlastela nije vladala na takav nacin?

Gdje to vlastela nije nakon urusavanja imperije izgubila vlast nad podanicima?

Normala.

Nego samo malo jebem ovog sto je dosho radi jebanja.

Mislim ja slicno ko i ti. ;)

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 18:56 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
babun je napisao/la:
granica je napisao/la:
a ovi su ti pretke gazili 500 godina..shaka njih.turci sem vezira rijetko da su ikoga i slali u nashe krajeve

dakle 500 godine

slovima petstotina godina

Da 500 godina smo imali petu kolonu,nego sta bi od nje,od tih Srba muhamedanaca ,nekako nestase .dosli do Drine ,prema Bosni i nestali...niko ih vidijo nije od tada ovi sa druge strane su svi Iliri jos od faraona Ramze treceg sto je piramidu izgradijo .Neznam da ijedan Tur...pardon Bosnjak voli cut da je Srbin petokolonaski i svi tvrde da su iz Bosne ali opet mi nije jasno kako onda Goranci mogu bit Bosnjaci ,mora da su neligitimni sinovi Ramze treceg pobjegli iz Bosne zbog bjesa faraona Muje treceg koji je uspostavijo Sarijat u Bosni osamsto godina pre Muhameda i nije teo da mu ovi dodju do glave posto je puno trosijo na gradnju Dzamije u Jagodini koja je tad bila Bosnjacki grad



bla bla

p e t s t o t i n a godina

da se na prste popnes to ce ti ustati ugravirano u srz bica..po nekim teorijama cak i genima (znas ono, zakon prve bracne noci - ako cemo vjerovati u crkvene basne)

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 18:57 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Postavim najobicniju sliku cisto jer je interesantna...nema puno tog materijala...ono..na temi nista sedmicama..a ovi se nalijepe ko muhe na *** :D

Mislim da petovijekovni kompleks lezi duboko.


Ovo sad nije zajebancija, dakle ozbiljno mislim.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 18:59 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28
Postovi: 135
granica je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:

Teško gaziti goloruki narod kada imaš moć Otomanske imperije iza sebe.
Čim se slomila imperija, "šaka" njih je i pokazala koliko zaista vredi.


A gdje to vlastela nije vladala na takav nacin?

Gdje to vlastela nije nakon urusavanja imperije izgubila vlast nad podanicima?

Normala.

Nego samo malo jebem ovog sto je dosho radi jebanja.

Mislim ja slicno ko i ti. ;)

Sad nista nerazumem.Jesu Bosnjaci Muslimani vlastela i populacija Slovenske populacije pa i Srba ili su Bosnjaci narod Ilirski od Teute potomci od stoleca osmog pre nove ere kako nam kaze svaki Bosnjak na svakom forumu odavde pa do Stokholma ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:02 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Bosnjaci su skupina svega i svacega, kao i Hrvat i Srbi. Skupina koja je prije svega na osnovu pripadnosti odredjenoj religiji (kao i Hrvati i Srbi) formirala zajednicku kolektivnu svijest. Integrirajuci vremenom ovaj ili onaj mit, pa i historijsku istinu, u srz onoga sto bi nazvali nacionalnim bicem - a prije svega vezanost za zemlju Bosnu.

Sta je to toliko tesko geneticaru (hebo te Teuta)...?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:04 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28
Postovi: 135
granica je napisao/la:
babun je napisao/la:
Da 500 godina smo imali petu kolonu,nego sta bi od nje,od tih Srba muhamedanaca ,nekako nestase .dosli do Drine ,prema Bosni i nestali...niko ih vidijo nije od tada ovi sa druge strane su svi Iliri jos od faraona Ramze treceg sto je piramidu izgradijo .Neznam da ijedan Tur...pardon Bosnjak voli cut da je Srbin petokolonaski i svi tvrde da su iz Bosne ali opet mi nije jasno kako onda Goranci mogu bit Bosnjaci ,mora da su neligitimni sinovi Ramze treceg pobjegli iz Bosne zbog bjesa faraona Muje treceg koji je uspostavijo Sarijat u Bosni osamsto godina pre Muhameda i nije teo da mu ovi dodju do glave posto je puno trosijo na gradnju Dzamije u Jagodini koja je tad bila Bosnjacki grad



bla bla

p e t s t o t i n a godina

da se na prste popnes to ce ti ustati ugravirano u srz bica..po nekim teorijama cak i genima (znas ono, zakon prve bracne noci - ako cemo vjerovati u crkvene basne)

Muslimani jarane ,ja sam iz Bosne ,samo u jednoj turi su Turci odveli sebi petnest iljada mladica ,ne cura ili zena ,i to ne za rat pa sad kako da gledam na tu stvar .Ili da kazem da su ti mladici nad kojima su se Turci izivljavali peta kolona ili da kazem da su Turci jeb... Srpske djecake ,ovo prvo mi je nekako milije ,a i tebi sigurno bolje pase nego da ti kazem da si potomak Srpskog djecaka kojeg su Turci otpustili posto su ga izjasili i konvertirali a on od sramote vise u crkvu nije smijo i jos zavolijo Tursku ku.... da nebi bijo batinan ako odbije .Nego objasni mi taj Jugoslovenski/Titoslavski mentalitet ,ponosan si jel si potomak petokolonasa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:07 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
bla bla bla

da ponovimo

petstotina godina

poserem ti se na ideologiju i to od A do Z :D


ugodnu vecer i tebi i ostaloj raji

moram dalje

zovu me ugodnije obaveze :D

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:07 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28
Postovi: 135
granica je napisao/la:
Bosnjaci su skupina svega i svacega, kao i Hrvat i Srbi. Skupina koja je prije svega na osnovu pripadnosti odredjenoj religiji (kao i Hrvati i Srbi) formirala zajednicku kolektivnu svijest. Integrirajuci vremenom ovaj ili onaj mit, pa i historijsku istinu, u srz onoga sto bi nazvali nacionalnim bicem - a prije svega vezanost za zemlju Bosnu.

Sta je to toliko tesko geneticaru (hebo te Teuta)...?

Da ali Bosnjaci to nekazu ,znas ono o babunima koji su ustvari preci Bosnjaka i muslimani pre muslimana,e vidis ti babuni su u Bosnu dosli iz Srbije ,iz tog razloga nosim nik ,imam cudan smisao humora ,jel ta nelogicnost je najveselija u Bosnjackim mitovima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:09 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
PS: sta mene boli kita "sta bosnjaci kazu"

ja kazem ono sta ja kazem i mislim a ne sta se misli u "centrali"

znam ja sta su babuni jadan nebio

mislim da ti nisu ni pelene otpale od guzice kad sam ja objavio knjigu na tu temu

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Ako ima išta gore a to je kad se nemusliman Bošnjak ponosi vaktom Osmanlija i diči se tom vladavinom.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:10 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
PPS: a ti bi se mogo malo pobrinuti i srpskim mitovima koji su isto tako prepuni govana. Ja sam prvo rascistio s bosnjackim. Pa onda sa ostalim. Hocu reci, prvo ispred vlastite avlije, pa onda pogled preko ograde kod komshe. Ovo kao dobronamjeran savjet.

Svi lazu!

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:12 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
korrisnik je napisao/la:
Ako ima išta gore a to je kad se nemusliman Bošnjak ponosi vaktom Osmanlija i diči se tom vladavinom.



haj ti na sedzdadu ili kako se kaze vakat ti je

ne mjesaj se u ovozemaljske stvari

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:13 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
sace joe enter da te malo vrijedja na vjerskoj bazi

ja zaista moram dalje

pozzzz

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:13 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28
Postovi: 135
granica je napisao/la:
PS: sta mene boli kita "sta bosnjaci kazu"

ja kazem ono sta ja kazem i mislim a ne sta se misli u "centrali"

znam ja sta su babuni jadan nebio

mislim da ti nisu ni pelene otpale od guzice kad sam ja objavio knjigu na tu temu

Ozbiljno.Imali ste mogucnost birat izmedju stotinu sekti ,i stotinu naroda od koji ocete da poticete,i izaberete sektu koju su u Srbiji sasekli i popalili Nemanjici,covek bi pomislijo da ocete da iskoristite u propagandu ali cak ni to nemozete jel su jedine paljevine koje su Nemanjici priredili cenjenoj gospodi na teritoriji Bosne toliko mizerni da sam dosad naso samo dva spomena pa nikako da svatim zasto.Sto je najgore cenjena sekta se nikako neda ugraditi u sistem Crkve Bosanske pa da ih si.... u dupe ,potpuno razlicita tumacenja ...pa u ime svega sto ako si objavijo knjigu objasni mi ?Sto bas izabraste Milorada i Ratka za pretke i to bas tim imenima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:14 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28
Postovi: 135
granica je napisao/la:
sace joe enter da te malo vrijedja na vjerskoj bazi

ja zaista moram dalje

pozzzz

ajd pozdrav ,uzivaj i povali sta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68236
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
korrisnik je napisao/la:
granica je napisao/la:
nisu turski..to su - ako se ne varam - zastave muslimana

al nek kaze korrisnik

da, to su bosnjaci..jjuznoslavenski muslimani

kao sto su juznoslavenski pravoslavci srbi (sem bugara)

ili juznoslavenski katolici hrvati (sem slovenaca)

logika balkanskih nationbuildinga



Zelena zastava sa Polumjesecom i zvijedom je muslimanska i označavala je odanost Hilafetu.
slikahttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2b/Osmanli-nisani.svg/800px-Osmanli-nisani.svg.png
Dok crvena označava Sultanat.



Hvala na objasnjenju.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 19:17 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28
Postovi: 135
korrisnik je napisao/la:
Ako ima išta gore a to je kad se nemusliman Bošnjak ponosi vaktom Osmanlija i diči se tom vladavinom.

Sta je to?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 27 pro 2015, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
babun je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Ako ima išta gore a to je kad se nemusliman Bošnjak ponosi vaktom Osmanlija i diči se tom vladavinom.

Sta je to?


To ti je granica.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 28 pro 2015, 19:56 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
babun je napisao/la:
granica je napisao/la:
PS: sta mene boli kita "sta bosnjaci kazu"

ja kazem ono sta ja kazem i mislim a ne sta se misli u "centrali"

znam ja sta su babuni jadan nebio

mislim da ti nisu ni pelene otpale od guzice kad sam ja objavio knjigu na tu temu

Ozbiljno.Imali ste mogucnost birat izmedju stotinu sekti ,i stotinu naroda od koji ocete da poticete,i izaberete sektu koju su u Srbiji sasekli i popalili Nemanjici,covek bi pomislijo da ocete da iskoristite u propagandu ali cak ni to nemozete jel su jedine paljevine koje su Nemanjici priredili cenjenoj gospodi na teritoriji Bosne toliko mizerni da sam dosad naso samo dva spomena pa nikako da svatim zasto.Sto je najgore cenjena sekta se nikako neda ugraditi u sistem Crkve Bosanske pa da ih si.... u dupe ,potpuno razlicita tumacenja ...pa u ime svega sto ako si objavijo knjigu objasni mi ?Sto bas izabraste Milorada i Ratka za pretke i to bas tim imenima



Ali nije do toga doslo slucajno jer je to stav koji je furala historiografija 19. vijeka s Franjom R. na celu..Solovjevom, itd.. Ovima se samo svidjela i nadogradili mitoloski i to je to...daj da je nesta sto nema veze sa Srbima ili Hrvatima, pa sta god da je...a Bogumili ustvari krscanski Talibani per excellance..

Ali to je nacionalna mitologija. Radi se o distinkciji i diferencijaciji.

Nafuravanje.

Napumpavanje.

Vid kolki mi je..


Citat:
ajd pozdrav ,uzivaj i povali sta


fala jesam al se ne broji posto mi je to vec duze vremena razradjena shema..ko kad si ozenjes pa jebesh..

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 28 pro 2015, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68236
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Postojanje Novog Pazara jedini je garant opstanka Bosnjaka na Sandzaku.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 28 pro 2015, 21:04 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Pa sta ako je. Ako treba da nestanu nestace. Svi cemo nestati. Vazno je samo da do toga ne dodje uticajem sile. Od vijeka vijekova su narodi nestajali, novi nastajali, pretapali se jedni u druge, itd..transformacija, asimilacija,..

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjaci u Sandžaku imaju pravo na svoju državu
PostPostano: 29 pro 2015, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2015, 04:49
Postovi: 521
Nije njima dole dosadno.

Citat:
Djevojka iz Sandžaka morala da dokaže da je nevina da bi ostala na poslu!

Prijepolje – Zuma Stršević, šef računovodstva prijepoljskog Doma kulture, odlučila je da se za svoj obraz i dostojanstvo bori na nesvakidašnji način. Naime, nakon što je, kako tvrdi, bila izložena mobingu na radnom mestu od strane v.d direktora ustanove, Mirka Malešića, jer se usprotivila njegovim nezakonitim radnjama, odlučila je da svoju nevinost dokaže i uz pomoć lekara ginekologa.

„Bila sam prinuđena da prijavim mobing, svakodnevno sam trpela ponižavanja, prećeno mi je otkazom jer nisam pristala da prećutim i prikrijem nezakonite postupke. Opomena pred otkaz mi je uručena dva puta, želeli su da me na sve moguće načine oteraju sa posla”, navodi ona u razgovoru za Glas zapadne Srbije.

„Pokušali su da me slome, ne prezajući od laži. Proglasili su me za nemoralnu osobu i da sam u ljubavnom odnosu s bivšim direktorom, govorili da urušavam ustanovu. Nastoje da prikriju nečiji lopovluk i opravdaju to mojim navodnim ljubavnim vezama”, izjavila je Strševićeva.

Ona je zbog toga odlučila da pribavi još jedan dokaz u prilog svoje odbrane, i to od ginekologa, a kao dokaz svoje nevinosti prilaže nalaz dr Aide Rovčanin od 26. februara 2015. godine. U nalazu je potvrđeno virgo (lat.devica).


„Stojim iza nalaza koji je naveden u rezultatu pregleda”, rekla nam je dr Rovčanin, poznati ginekolog Doma zdravlja u Prijepolju.

Zuma Stršević (30) je ekonomista za računovodsto, finansije i bankarstvo, diplomirala je u Beogradu 2006. godine, a od 2008. je šef računovodstva u Domu kulture Prijepolje.

„Ako nađu makar jedan moj nečastan postupak napustiću radno mesto bez reči, ali neću dozvoliti da me ponižavaju i ucenjuju” – kazala nam je ova Prijepoljka koja je i lekarskom potvrdom odbranila devojačku čast.


http://sandzakpress.net/djevojka-iz-sandzaka-morala-da-dokaze-da-je-nevina-da-bi-ostala-na-poslu

Citat:
Muftija Muamer Zukorlić ima tri žene!

Sandžački muftija već ima dve supruge, što je prema muslimanskom zakonu - šerijatu - dozvoljeno. Kandidatkinja za treću suprugu Belkisa Crnovršanin bila je student na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru

Muftija Muamer Zukorlić (43) je već izvesno vreme u vezi s novinarkom TV Sandžak Belkisom Crnovršanin (25), koja bi uskoro mogla da mu postane treća žena.

Sandžački muftija već ima dve supruge, što je prema muslimanskom zakonu – šerijatu – dozvoljeno.

Kandidatkinja za treću suprugu Belkisa Crnovršanin bila je student na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru, a svojevremeno je zaposlenje na TV Jedinstvo dobila upravo zahvaljujući poznanstvu sa ovim verskim poglavarom. Iako ima dve supruge, muftija ne krije vezu sa svojom novom izabranicom.

– Muftija i Belkisa se ne kriju, za njihovu vezu zna ceo Novi Pazar. Muftija joj je kupio auto “ford fokus”, čija je vrednost oko 3.000 evra. Belkisa nosi najmoderniju odeću, obuću i nakit, što, naravno, svima upada u oči jer joj je plata na toj televiziji na kojoj radi oko 200 evra, a nije dete iz situirane porodice – kaže jedan od ljudi iz Zukorlićevog okruženja, i dodaje da je lepa Belkisa navodno već bila udata u Tutinu.

- Njih dvoje su nedavno bili i na zajedničkom odmoru – gde drugo nego u Istanbulu, zbog čega se posle po Pazaru pričalo da su se tamo i venčali – dodaje on.

O raskalašnom ljubavnom životu glavnog muftije nedavno je pisao i sarajevski “Dnevni avaz”. Pored Belkise, prema navodima tog lista, muftija je blizak i sa izvesnom A. Z. L. iz Novog Pazara i N. R. iz Priboja.


http://www.telegraf.rs/vesti/878400-muftija-muamer-zukorlic-ima-tri-zene

Citat:
Muftiji na tablicama piše Mufty

Muamer Zukorlić, glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji, provozao je novi BMW sa registarskim tablicama na kojima piše NP MUFTY, prenosi informativni portal "SandžakNews.com" iz Novog Pazara.


http://mondo.rs/a206338/Info/Drustvo/Muftiji-na-tablicama-pise-Mufty.html


Privitak:
BMWMuamerov.jpg
BMWMuamerov.jpg [ 33.11 KiB | Pogledano 2962 put/a. ]


Baš mi je krivo, ali ne mogu da iskopam na onom njihovom urbanijem glasilu članak o skandalu za doček prošle Nove godine.

Dve Novopazarke se napile, kikotale i teturale po ulici.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 635 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 71 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO