HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 23:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 906 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
dudu je napisao/la:
Nacionalne države će ispasti samo jedan kratkotrajan bljesak u povijesti, njihovo postojanje se dogodilo u trenutku kad je postojao populacijski prirast, tako reći bilo je i viška ljudi pa se moglo maštati o etnički čistim državama. To je sad daleka prošlost, a realnost je da koje kakvi dolaze u Europu.

Ne bih se složio, trenutno ova imigracijska politika funkcionira dok zapadne zemlje imaju koga usisavati i krasti stanovništvo.
Misliš da ostatak svijeta neće nekada proći demografsku tranzicjiju kao i Europa? To je neminovnost i dogodit će se prije ili kasnije.
Do kraja ovog stoljeća će sve zemlje svijeta imati demografske pokazatelje kao Europa danas. Neće više biti te mase migranata koje europa
može usisavati. A što ćemo onda, kada čitav svijet bude imao takav problem?

To je kao situacija na Titaniku, Europski fertilitet je na pramcu koji je odavno zaronio pa se bježi prema krmi (ostatak svijeta) koja još pluta ali kad tad će i ona zaroniti.
Jedino pravo i dugoročno rješenje je održavati 2.1 dijete po obitelji kako znamo i umijemo. Zar zaista želimo da Zagreb 2060. izgleda kao Brisel ili Pariz ili London danas?

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 13:57 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
I čemu ova tema? kako može nekome padati na pamet strance naseljavati? Treba jednostavno poticati domaću demografiju, i pod cijenom da zabranimo protunatalitetne uzroke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Junuzu nedostaje Zenica.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
S obzirom na razvijenost RH teško možemo razmišljati o migrantima sa zapada, i teško možemo usisavati ljude kao zapad zbog naših uvjeta.
Najbolje bi bilo pokušati vratiti naše ljude iz svijeta pa makar se 5% njih vratilo to je uspjeh. Svi Hrvati iz zapadne Europe su izgubljena priča za nas, ti svi će se vratiti eventualno u mirovinu ili ni to. Vrlo malen postoak tih ljudi se vraća, da ne govorimo o nekim Australijama ili Amerikama i Kanadama. Ljudi tamo žive jednostavno predobro i ne pada im na pamet vratiti se.
Hrvatska bi trebala pucati na ljude s Hrvatskim podrjetlom u Južnoj Americi zato što je to jedina regija svijeta gdje Hrvati imigranti žive lošije nego u domovini. U samoj Argentini i Čileu nas ima skoro 500k. Za takve bi trebali napraviti poseban zakon o povratku i planski ih naseljavati po Zagrebu, obali i većim gradovima. Budite sigurni da bi barem 10-20% njih došlo nazad kad bi im se dali dobri uvjeti i kada bi se lako integrirali. Samo treba uzeti Izraelski model i primjeniti ga kod nas. Tek nakon što se malo podigne BDP možemo hvatati ove po zapadu EU da se vrate.
Recimo mogli bi planski naseljavati Liku, koja je blizu i mora i blizu je Zagreba. Gospić pretvorimo u grad od barem 50k ljudi. Prvih 10 godina za sve doseljene nema nikakvih poreza i nikakvih davanja. Otvori firmu napravi kuću stan i radi. Tako to radi Izrael i zato brutalno poklapaju Arape.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 14:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
weasel je napisao/la:
Jedino pravo i dugoročno rješenje je održavati 2.1 dijete po obitelji kako znamo i umijemo.


Upravo tako. :palacgore1

Junuz će na to reći neće narod praviti djecu ne isplati im se. Puno toga narod ne bi htio. Recimo da je na dragovoljnoj bazi neki ne bi plaćali porez, neki drugi ne bi zakopčali pojas u autu, neki treći bi možda bacali smeće po ulici itd.

Ozbiljno porezno opteretiti ljude bez djece i staviti im stigmu nacionalnog izdajnika, pa ćeš vidjeti kako će im se isplatiti. :kava

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Sve bih ja ovo bez djece potjerao s foruma neka se razmnožavaju, bar kao ja.


Pravite djecu, bilo kakvim ženama, ne morate se ni ženit, samo ih odgojite. Bit će vam život smisleniji, bit ćete zadovoljniji. Tako se danas postaje i ostaje bojovnikom. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
dudu je napisao/la:
Nacionalne države će ispasti samo jedan kratkotrajan bljesak u povijesti, njihovo postojanje se dogodilo u trenutku kad je postojao populacijski prirast, tako reći bilo je i viška ljudi pa se moglo maštati o etnički čistim državama. To je sad daleka prošlost, a realnost je da koje kakvi dolaze u Europu.


slika
:zivili

Osim ako ne bude totalno drugacije pa jednog dana krenes u Split a na putu balvani i sa razglasa se ori "Oni bii katolici a ja Pakistanac!" :thumbup

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 14:51 
Online

Pridružen/a: 23 lip 2009, 18:32
Postovi: 582
dudu je napisao/la:
Nacionalne države će ispasti samo jedan kratkotrajan bljesak u povijesti, njihovo postojanje se dogodilo u trenutku kad je postojao populacijski prirast, tako reći bilo je i viška ljudi pa se moglo maštati o etnički čistim državama. To je sad daleka prošlost, a realnost je da koje kakvi dolaze u Europu.


Ideja da će djeca stranaca hraniti, njegovati i uzdržavati starce koji nemaju svoju djecu i koji im nisu ni rod ni pomoz bog će ispasti puno kraći bljesak u povijesti. Ideja je potpuno apsurdna i može pasti na pamet samo potpuno dekadentnoj kulturi koja je izgubila svaki kontakt sa stvarnošću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Smiješno je govoriti o imigraciji u Hrvatsku dok ti trenutno vlastiti narod iseljava.
Hrvatska prvo valjda treba prestati biti emigracijska zemlja da bi postala imigracijska.
Kad se to riješi uz plansku demografsku politiku tek onda se može razmišljati o planskom naseljavanju.
Samo što smo već propustili prlike, bazen Ukrajine, Bugarske i Balkana crpe ostale srednjoeuropske zemlje.
Hrvatskoj jedino može ostati niskokvalificirana radna snaga iz Indije, Nepala, Filipina i sl.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 15:56 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
dudu je napisao/la:
Nacionalne države će ispasti samo jedan kratkotrajan bljesak u povijesti, njihovo postojanje se dogodilo u trenutku kad je postojao populacijski prirast, tako reći bilo je i viška ljudi pa se moglo maštati o etnički čistim državama. To je sad daleka prošlost, a realnost je da koje kakvi dolaze u Europu.


Nacionalna država i etnički čista država nisu ista stvar.

Drugo, nacionalne države su jedino moguće dok postoji demokracija. Sve multikulti države ili imaju asimilaciju, ili melting-pot ili se PRIJE ILI KASNIJE balkaniziraju.

Broj država u svijetu raste, ne smanjuje se. Getoizacija migranata u europskim zemljama je put u njihov budući raspad. Sve će te zemlje imati svoja Kosova, a u nekima će domicilni postti manjina pa će oni tražiti svoje Kosovo. Očekujem odcijepljenje Engleske od Londonistana, Leisterlabada i Birminghamdana za koje desetljeće.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 16:05 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:
Ne bih se složio, trenutno ova imigracijska politika funkcionira dok zapadne zemlje imaju koga usisavati i krasti stanovništvo.
Misliš da ostatak svijeta neće nekada proći demografsku tranzicjiju kao i Europa? To je neminovnost i dogodit će se prije ili kasnije.


Nije samo to bitno, bitno je i što Europa brže gubi udio u globalnom GDPu nego u globalnom stanovništvu (a gubi oba). Europa je od 2000. pala sa 35% na 17% globanog BDPa. To se posebno odnosi na južnu i zapadnu Europu.

Svi koji misle da će Zapad biti vječno privlačan migrantima, varaju se. Upravo će se ti migranti pobrinuti da ne bude. Zapad u kojem je domicilno stanovništvo dekadentno i staro, a mlado je sve više treći svijet u prvom, neće zadržati poziciju gospodarskog vodića svijeta. Njemačku su stvorili Njemaci, ne Turci ni Bosanci. Kad zamijeniš Njemce Turcima, Njemačka se počne i ekonomski približavati Turskoj.

Ono što sada imaš u Italiji, da ti Salvini prijeti apsolutnom većinom na izborima, to je budućnost čitave Europe kako joj gospodarska situacija bude se relativni pogoršavala. A starenje stanovništva i kvarenje kvalitete stanovništva jamči da bude. To će dovoditi do sve jaće ksenofobije domicilnih, sve jače getoizacije dotepenaca koji se nisu asimilirali, i sve veće prijenje balkanizacijom.

U tom kontekstu nije isključeno i da se naša dijaspora počne masovnije vraćati, jer vas uvjeravam da Švabija neće vječno biti Švabija, kako etnički, tako ni gospodarski.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
divizija je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ne bih se složio, trenutno ova imigracijska politika funkcionira dok zapadne zemlje imaju koga usisavati i krasti stanovništvo.
Misliš da ostatak svijeta neće nekada proći demografsku tranzicjiju kao i Europa? To je neminovnost i dogodit će se prije ili kasnije.


Nije samo to bitno, bitno je i što Europa brže gubi udio u globalnom GDPu nego u globalnom stanovništvu (a gubi oba). Europa je od 2000. pala sa 35% na 17% globanog BDPa. To se posebno odnosi na južnu i zapadnu Europu.

Svi koji misle da će Zapad biti vječno privlačan migrantima, varaju se. Upravo će se ti migranti pobrinuti da ne bude. Zapad u kojem je domicilno stanovništvo dekadentno i staro, a mlado je sve više treći svijet u prvom, neće zadržati poziciju gospodarskog vodića svijeta. Njemačku su stvorili Njemaci, ne Turci ni Bosanci. Kad zamijeniš Njemce Turcima, Njemačka se počne i ekonomski približavati Turskoj.

Ono što sada imaš u Italiji, da ti Salvini prijeti apsolutnom većinom na izborima, to je budućnost čitave Europe kako joj gospodarska situacija bude se relativni pogoršavala. A starenje stanovništva i kvarenje kvalitete stanovništva jamči da bude. To će dovoditi do sve jaće ksenofobije domicilnih, sve jače getoizacije dotepenaca koji se nisu asimilirali, i sve veće prijenje balkanizacijom.

U tom kontekstu nije isključeno i da se naša dijaspora počne masovnije vraćati, jer vas uvjeravam da Švabija neće vječno biti Švabija, kako etnički, tako ni gospodarski.

Dokaz ovoj tvojoj tvrdnji je intervju s jednim starijim gospodinom iz Njemačke inače sinom bogate oligarhije industrijalaca koji tvrdi da će ova nova Njemačka ( kako ju zove) trajati sve dok ekonomija raste i cjetaju ruže. Na prve naznake veće oluje Nijemci se prebacuju u pre 1945. mod gdje nisu toliko demokratski i miroljubivi. Ukoliko ova koronakriza bude imala ozbiljnije posljedice mogli bi na žalost gledati reprizu 1930-ih na steroidima.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 16:34 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Ajde za junuza nista novo, standard prica koja moze doci samo od nekoga tko je i sam asimilirani ex yu musliman ili nekakav mijesani brak, a koliko se da zakljuciti i robbie je bar 1/4 srbin/yugoslav, to zakljucujem s obzirom na vas cjelokupni opus, forum citam od 2011. I naglasavam nije ovo nikakav osobni napad, i ne nisam hitler, samo pokusavam objasnit odakle takva razmisljanja koja se npr. zasigurno ne mogu naci u skutorlandu i od koga ozbiljnijeg, a vas ipak drzim za ozbiljne ljude, tako da mi je to jedino objasnjenje, zenica i mostar zna se da su bili jako multietnicki tako da nista cudno. Ali recimo citati jednog dudua zadnjeg vremena mi je postalo jako mucno, ne znam sta mu se dogodilo i otkud njemu takvi defetisticki stavovi, osobno kad bih se slozio s njim da ce nam biti po tim predvidjanjima automatski bih digao ruke od svega, za sto se onda boriti ako prihvacam da nece biti ni hrvatske ni hrvata (barem u ovakvom "obliku")?
Znaci ne pricamo ovdje o 5% asimiliranih ceha, slovaka, itd. I niti sam ja neki hitler koji bi protjerao sve koji nisu 100% i2a jer znam da smo kao narod teski mix kao i svi drugi i cak u vlastitom selu npr. Imamo ogranak di su pun k tamniji, "garaviji" od ostalih, znaci neki pradid je ozenio neku albanku ili nesto jos jace, evo sad ovi praunuci su im skroz svijete puti i plave kose i ociju, jednako kao i susjedi mi u splitu, teski mix (ukljucuje cak i turkinju) ali ovaj najmladji narastaj ista stvar, svijetla put, plava kosa, plave oci, to je pretpostavljam jer je ovaj ozenio istu takvu slavonku. Uglavnom protiv vas svih takvih nemam apsolutno nista i to je prirodno sporo mjesanje koje traje stoljecima a ovo o cemu sad pricamo, ovo sto vi neki predlazete, to su svedska, francuska, engleska, itd. To su malmo, pariz, london, berlin, amsterdam, itd. Jer je kljucno naglasit sto je bobovac objasnio da ne mozemo birat, pa covjece tek tada ispadate teski rasisti kad podjete tako ko mala djeca ja bi ukrajince ja bi kineze ja bi slovake ja bi argetince ja bi srbe ali crnce ni slucajno! Halo ba?? U kojem svemiru mislite da ce to tako funkcionirat? Ili ga primas ili nisi. Ili imas orbana koji ne prima nista ili imas plenkovica koji po europskim direktivama prima sve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Svi se slažemo da je osvježavanje pomalo uz raspršenost kako bi se izbjegla getoizacija sasvim o.k. proces. Što smo sličniji to lakše. Evo imamo problem s cigićima u Međimurju.

Nego, kako vam se čini novi trener Dinama, mislim dobar je kao i stari, posebno su mi dragi jer su obojica po očevima Crnogorci. :D

Ja ne živim u Širokom ili Busovači gdje su skoro svi rodbina. U Zagrebu je ovo normalno.
Možda nemaju ti ljudi baš simpatije za forsiranje etničke čistoće, ali nemam ni ja. Primitivna je.

Što se mene tiče, iako ja osobno nemam poznatih primjesa kod predaka, meni je to super.

Ajde vi što govorite 'sazad' i slično probajte ovak spikat:

https://youtu.be/DQxGU_UwTpY

Dakle, najbolje je s-h govorno područje imigrirati pomalo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Pa uskoro bi mogla cijela Hrvatska biti Međimurje, berače rajčica i sobarice koji žele raditi za hrvatsku siću jedino možeš naći u Indiji i Nepalu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:
[
Dokaz ovoj tvojoj tvrdnji je intervju s jednim starijim gospodinom iz Njemačke inače sinom bogate oligarhije industrijalaca koji tvrdi da će ova nova Njemačka ( kako ju zove) trajati sve dok ekonomija raste i cjetaju ruže. Na prve naznake veće oluje Nijemci se prebacuju u pre 1945. mod gdje nisu toliko demokratski i miroljubivi. Ukoliko ova koronakriza bude imala ozbiljnije posljedice mogli bi na žalost gledati reprizu 1930-ih na steroidima.


Švabe su sada preslabi za to. U najboljem slučaju Njemačka se može podijeliti na Njemačke i tuđe djelove.

Realnije je da će ovi novi potjerati lagano preostale Njemce iz zemlje ili da se bivši DDR otcijepi. Naravno, ta nova "Njemačka" će biti ekonomski qrac od ovce i onda će dobar dio stranaca otići iz nje ko skakavci kad poharaju polje pa idu dalje.

Otprilike ko Vareš i Bugojno otkad Hrvata nemaju.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
daramo je napisao/la:
Pa uskoro bi mogla cijela Hrvatska biti Međimurje, berače rajčica i sobarice koji žele raditi za hrvatsku siću jedino možeš naći u Indiji i Nepalu.


Otkad je krenula korona ima ih i po Hrvatskoj i biti će ih koliko hoćeš..

Ali bera rajčica je ionako sezonski posao, takvi dođu i odu. Nisu ti problem.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 17:49 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Politikant je napisao/la:
Ajde za junuza nista novo, standard prica koja moze doci samo od nekoga tko je i sam asimilirani ex yu musliman ili nekakav mijesani brak, a koliko se da zakljuciti i robbie je bar 1/4 srbin/yugoslav, to zakljucujem s obzirom na vas cjelokupni opus, forum citam od 2011. I naglasavam nije ovo nikakav osobni napad, i ne nisam hitler, samo pokusavam objasnit odakle takva razmisljanja koja se npr. zasigurno ne mogu naci u skutorlandu i od koga ozbiljnijeg, a vas ipak drzim za ozbiljne ljude, tako da mi je to jedino objasnjenje, zenica i mostar zna se da su bili jako multietnicki tako da nista cudno. Ali recimo citati jednog dudua zadnjeg vremena mi je postalo jako mucno, ne znam sta mu se dogodilo i otkud njemu takvi defetisticki stavovi, osobno kad bih se slozio s njim da ce nam biti po tim predvidjanjima
automatski bih digao ruke od svega,

Ili imas orbana koji ne prima nista ili imas plenkovica koji po europskim direktivama prima sve.



Sam si sebi odgovorio - to ti je utjecaj HDZa na umove članova i simpatizera. Pogubno. To ti je ko Islam, ubija mentalno. Tisućama godina vodeći dio svijeta je islamiziran i sada je šupak svijeta.
Bojim se da HDZ ima isti utjecaj. Najbolji ljudi, ako se predugo vežu uz tu stranku, transformiraju se do jezivosti.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 17:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
daramo je napisao/la:
Pa uskoro bi mogla cijela Hrvatska biti Međimurje, berače rajčica i sobarice koji žele raditi za hrvatsku siću jedino možeš naći u Indiji i Nepalu.


U vezi berača rajčica, o tome uopće ne treba razmišljati. Ako Hrvat neće brati rajčice za 4000kn, onda ne treba dozvoliti ni imigrantu. Ili ne saditi rajčice nikako, ili dizajnirati robota.

Ako će se primiti imigrant, on se mora prihvatiti u potpunosti kao dio nas. Primati imigranta sa namjerom da bude niža klasa ili neka vrsta roba, a mi tu pokušavati glumiti neke plemiće, je uvod u segregaciju a onda i buduće sukobe.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
Ne vrti se svijet oko Hrvatske, ovo o etničkim državama pišem u kontekstu ovih koji su ih i izmislili, Talijani, Nijemci pa onda svi drugi, kakva nacionalna i etnička država kad bez zadrške uvoziš milijune neeuropskog stanovništva, da sad više nikad ne uvezu nijednog pitanje je mogu li se izvući iz ovog.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 18:19 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Etnički nacionalizam je vjerojatno prošlost.
Budućnost svijeta su korporacije, a ne države.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 18:28 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Hrvati jesu uspjesno asimilirali ali u neko drugo vrijeme dok nije bilo gotovo nikakve tehnologije,izrazene nacionalne svijesti i ostalog.
Junuz bi danas vrsio asimilaciju sa bazom od 3,5 m Hrvata iako ima zive "vece" primjere koji su propali poput Francuske,Njemacke,Austrije,Svedske,GBR-a. Kako doticnog etiketirat vec kao psihickog bolesnika il nacionalnog neprijatelja??

Hrvati trebaju raditi na povratku vlastitog naroda iz juzne amerike,australije,europe... jacanju pozicije Hrvata iz bih koji mogu biti odlican bazen. Čak nebih primao ni europljane koji bjeze od islama, sta ce nam degenerici koji su upropastili vlastitu drzavu??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
Diablo je napisao/la:
. Čak nebih primao ni europljane koji bjeze od islama, sta ce nam degenerici koji su upropastili vlastitu drzavu??

Upravo to, pa da nam ti švedski libtardi naprave Malmo od Zagreba.... :no

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 18:41 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Pazite vi ste rasisti jer ne bi primali nikoga osim Hrvata a ovi su naprednjaci jer bi primali sve osim crnaca. :sega

Doduše da se ne lažemo, to bi se brzo okrenulo na "mogu crnci ali samo kršćani"
Pa bi se onda otišlo do kraja i govorili bi i za crne muslimane kao što danas govore za Ex Yu muslimane, može ali umjereno. :sega
Robbie i Junuz su Šveđani i zapad prije 50-70 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 tra 2020, 18:42 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Etničke skupine, plemena, narodi... oduvijek je to postojalo i postojat će zbog jezika. Nijedno svjetsko carstvo nije dovoljno dugo i široko dominiralo svijetom da nametne jedan jezik i da ostali jezici lagano odumru. Amerikanci su došli dosta blizu, ali izgleda da ni oni neće uspjeti. Pitanje je što će biti sa zapadnim neoliberalnim kapitalizmom, dobiva udarce i s lijeva i s desna, a da ne pričam o globalizmu čiji je skori kraj neminovan. Imigracija kao fenomen će propasti jer će doći do sudara civilizacija. Države će se morati direktno i odgovorno pozabavit pitanjem demografski mjera usmjerenih na stimuliranje nataliteta.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 906 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO