HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 14:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 359 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 19 vel 2012, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Normalno da su bolji. Ali to ima više veze sa tim što je Sarajevo mentalno blokirano Dodikom i sa RS.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 22 vel 2012, 20:25 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2010, 15:12
Postovi: 65
zapovjednik je napisao/la:
Pessimus dux je napisao/la:
Izvrstan potez! :smajl007

Stvarno, svaka čast upravi na tome, uz stvarnu veličinu i športsku vrijednost Mirze Delibašića, čije ime apsolutno zaslužuje nositi taj trofej, ovo je i šah-mat nadobudnim sarajevskim "urbanim" mangupima, multietniĆarima koji su godinama trubili o Širokom kao jednoj fašistoidnoj, separatističkoj, zatucanoj, kamenjarskoj sredini (ne znam kojim ju sve epitetima nisu častili), koja nije u stanju ući u dijalog s drugačijima.

Bravo Široki! :palacgore2

Da promijene ime u KK Siroki,i da dovedu kojeg Bosnjaka ili Srbina u ekipu,mogao bih onda i ja poceti navijati za njih... :bih


Hahahahahahahahaha,još mi samo tebe da takvi kao ti počnu navijat za ovu svetinju :evotigana

Inace 8. trofej kupa u vitrinama ,imamo uz to i 8 prvenstava tako da dominacija se nastavlja
Imamo ekstra ekipu koja ce po svemu sudeci sljedece godine bit drugacija ,jer proculo se za Spartance sa Pecare (ako mogu tako rec) i realno 2-3 transfera ocekujem sljedece godine ,s tim da Vladovic i Collins ce vjerojatno nastavit karijeru negdje drugdje ,jer tako je to kad potpisemo na 1 godinu ,budu dobri,odu za bolju lovu
DA ŠIROKI VJEČNO OSTANE PONOS NAŠE HERCEGOVINE ,DA NIKAD NIJE PROLAZNA LJUBAV ZA NJEGA
NE JA NIKAD NECU PRESTATI,TEBI PJEVAT ,TEBE PRATITI
U ŽIVOTU SAMO JEEEE ,ŠIROKI MI SVEEE


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 25 vel 2012, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Gledam danas Široki pobjedio jučer Laško u regionalnoj ligi, a kao BiH predstavnik nije zanimljiv
sanatorijumu da se izvjesti o tome, naime ako odete na njihove stranice zadnji izvještaj je prije 15 dana
samo 3 minute nakon što su izgubili od partizana prenijeli su vijest.
Gubi nije bila ni zanimljiva vijest o kupu Mirze D., nisu je ni prenijeli, niti žele,
zato postoje izvještaji od mladih muslimana koji igraju atp čelendžere po gornjoj maoči za 1000 eura.
Nema riječi kojom bi se opisala ova bijeda ljudskog roda i zaostalost!
A što se tiče ove inicijative Širokog neka si je zabiju u dupe jer im je Muslimani očito ne cijene niti će, pa neka
se još malo ponižavaju, ima li kup u nogometu ime,NEMA, e pa ne treba ni u košarci.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 25 vel 2012, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
..

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 25 vel 2012, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
zapovjednik je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Jeste li vi ono u Širokom dobili po pizdi ? Navijači Sarajeva.

Svako ko se razumije u navijacke okrsaje,a da simpatizira Siroki bi to presutio...

Nema se tu šta ćutat, dobili ste po pički ko prave droljice, to je bilo trpanje koje ćete zapamtiti za sva vremena

i prepričavati unucima!To vam je nauk za sva vremena kako ćete proći dole, dobro to zapamti muhamedanac!

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 26 vel 2012, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
škripar šb je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Da promijene ime u KK Siroki,i da dovedu kojeg Bosnjaka ili Srbina u ekipu,mogao bih onda i ja poceti navijati za njih... :bih


Hahahahahahahahaha,još mi samo tebe da takvi kao ti počnu navijat za ovu svetinju :evotigana

Inace 8. trofej kupa u vitrinama ,imamo uz to i 8 prvenstava tako da dominacija se nastavlja
Imamo ekstra ekipu koja ce po svemu sudeci sljedece godine bit drugacija ,jer proculo se za Spartance sa Pecare (ako mogu tako rec) i realno 2-3 transfera ocekujem sljedece godine ,s tim da Vladovic i Collins ce vjerojatno nastavit karijeru negdje drugdje ,jer tako je to kad potpisemo na 1 godinu ,budu dobri,odu za bolju lovu
DA ŠIROKI VJEČNO OSTANE PONOS NAŠE HERCEGOVINE ,DA NIKAD NIJE PROLAZNA LJUBAV ZA NJEGA
NE JA NIKAD NECU PRESTATI,TEBI PJEVAT ,TEBE PRATITI
U ŽIVOTU SAMO JEEEE ,ŠIROKI MI SVEEE

Cuj svetinja...nema par godina kako je klub osnovan... :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 26 vel 2012, 10:50 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
POL_GASOL je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Svako ko se razumije u navijacke okrsaje,a da simpatizira Siroki bi to presutio...

Nema se tu šta ćutat, dobili ste po pički ko prave droljice, to je bilo trpanje koje ćete zapamtiti za sva vremena

i prepričavati unucima!To vam je nauk za sva vremena kako ćete proći dole, dobro to zapamti muhamedanac!

Zasto koristite pistolj ako su navijaci Sarajeva dobili po picki...hahaha


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 11 ožu 2012, 15:41 
Offline

Pridružen/a: 18 svi 2009, 00:06
Postovi: 552
Tebe veseli fiesta koju napravili u gradicu od niti 15k stanovnika?..
svatko tko se razumije u navijacke obracune bi presutio tu cinjenicu..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 13 ožu 2012, 12:38 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2010, 15:12
Postovi: 65
zapovjednik je napisao/la:
škripar šb je napisao/la:

Hahahahahahahahaha,još mi samo tebe da takvi kao ti počnu navijat za ovu svetinju :evotigana

Inace 8. trofej kupa u vitrinama ,imamo uz to i 8 prvenstava tako da dominacija se nastavlja
Imamo ekstra ekipu koja ce po svemu sudeci sljedece godine bit drugacija ,jer proculo se za Spartance sa Pecare (ako mogu tako rec) i realno 2-3 transfera ocekujem sljedece godine ,s tim da Vladovic i Collins ce vjerojatno nastavit karijeru negdje drugdje ,jer tako je to kad potpisemo na 1 godinu ,budu dobri,odu za bolju lovu
DA ŠIROKI VJEČNO OSTANE PONOS NAŠE HERCEGOVINE ,DA NIKAD NIJE PROLAZNA LJUBAV ZA NJEGA
NE JA NIKAD NECU PRESTATI,TEBI PJEVAT ,TEBE PRATITI
U ŽIVOTU SAMO JEEEE ,ŠIROKI MI SVEEE

Cuj svetinja...nema par godina kako je klub osnovan... :sega


Sam pokazuješ kolko si balav,glup i neinformiran,da ne bi ja morao dokazivat
Klub je osnovan 1974 ,pa ti otiđi babe pitaj da oduzme to od 2012 i vidi kolko vec postoji ,i uvijek se pratio i kad je imao rezultate i kad nije ,a ne kao npr. KK Bosnu koju je vise ljudi gledalo na PF kupa u Širokom ,nego na domacim tekmama u Sarajevu

Jebena atmosfera protiv Cedevite ,odlicno smo predstavili se hrvatskoj publici koja je tekmu mogla vidjeti na HRT 2
Eurocup je osiguran ,neki igraci ce otic posle prvenstva ,treba jos malo virtinu popunit
SAMO JEDNO IME SIROKI


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 13 ožu 2012, 14:28 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
škripar šb je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Cuj svetinja...nema par godina kako je klub osnovan... :sega


Sam pokazuješ kolko si balav,glup i neinformiran,da ne bi ja morao dokazivat
Klub je osnovan 1974 ,pa ti otiđi babe pitaj da oduzme to od 2012 i vidi kolko vec postoji ,i uvijek se pratio i kad je imao rezultate i kad nije ,a ne kao npr. KK Bosnu koju je vise ljudi gledalo na PF kupa u Širokom ,nego na domacim tekmama u Sarajevu

Jebena atmosfera protiv Cedevite ,odlicno smo predstavili se hrvatskoj publici koja je tekmu mogla vidjeti na HRT 2
Eurocup je osiguran ,neki igraci ce otic posle prvenstva ,treba jos malo virtinu popunit
SAMO JEDNO IME SIROKI

Tad se ni grad nije zvao pod danasnjim imenom.
Kada je par ljudi gledalo taj klub da igra u nekoj Fildzan ligi,govorilo je naprijed Mladost ili naprijed Listica,a ne naprijed Siroki.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 14 ožu 2012, 08:30 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2010, 15:12
Postovi: 65
zapovjednik je napisao/la:
škripar šb je napisao/la:

Sam pokazuješ kolko si balav,glup i neinformiran,da ne bi ja morao dokazivat
Klub je osnovan 1974 ,pa ti otiđi babe pitaj da oduzme to od 2012 i vidi kolko vec postoji ,i uvijek se pratio i kad je imao rezultate i kad nije ,a ne kao npr. KK Bosnu koju je vise ljudi gledalo na PF kupa u Širokom ,nego na domacim tekmama u Sarajevu

Jebena atmosfera protiv Cedevite ,odlicno smo predstavili se hrvatskoj publici koja je tekmu mogla vidjeti na HRT 2
Eurocup je osiguran ,neki igraci ce otic posle prvenstva ,treba jos malo virtinu popunit
SAMO JEDNO IME SIROKI

Tad se ni grad nije zvao pod danasnjim imenom.
Kada je par ljudi gledalo taj klub da igra u nekoj Fildzan ligi,govorilo je naprijed Mladost ili naprijed Listica,a ne naprijed Siroki.


Posto se igralo u školskoj dvorani ,nije bilo tribina ,al bilo je malo vise nego u Sekenderiji jucer ,gdje je igrao ponos šeher Sarajeva ,osvajac Euroliga KK Bosna protiv Igokee


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 14 ožu 2012, 09:21 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1295
Ne bih htio ulaziti u neke dublje analize ali HKK Široki je danas jedna respektabilna i vrlo dobra momčad,dosta sređen klub sa jakim sponzorima.Imaju vrlo dobru posjetu na domaćim utakmicama i u Širokom su redom padale 'velike zvjerke'.
U ono postratno vrijeme,sjećam se onih žestokih okršaja sa Brotnjom,nerijetko su bili pokradani od sudaca,uglavnom u Čitlluku,atmosfera na tribinama je uglavnom bila usijana do vrhunca.
Sjećam se i tih devedesetih,kako su govorili da će napraviti veliki klub i da im Brotnjo neće moći ništa,sve i da dovedu Jordana.Tad mi se to činilo smiješno...nedugo zatim sam se uvjerio da su ljudi mislili ozbiljno.
Veliki respekt za Široki :kk_siroki


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 14 ožu 2012, 21:02 
Offline

Pridružen/a: 18 svi 2009, 00:06
Postovi: 552
Imaju istu upravu vec 17 godina..imaju fenomenalno poslozen omladisnki pogon..vjerovatno najbolji od svih hr klubova u kosarci..imaju uvjerljivo najmanji proracun u nlb ligi..samo 450k eura..
baza im domaci igraci i perspektivni otpadci hr kosarke,kao sakic i pilepic..imaju vrhunskog trenera,najperspektivnijeg uz perasa danas..
dobili su pobjednicki mentalitet i to usadjuju kroz mladje generacije koje dolaze..pokrili su cijelo podrucje hercegovine,koje uvijek vrvjelo talentima(danilovic,savic,bodiroga,petrovici,dalipagic,bogdanovic,teletovic,sesar,planinic,barac itd),a postali su sredina koja atraktivna mladim igracima za dobiti priliku uz pravilno usmjeren razvoj samih igraca..

Nevjerovatno nesto..doslovno na razini znatsvene fantastike..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 16 ožu 2012, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
http://www.sarajevo-x.com/sport/kosarka ... /120316160


Trijumf košarkaša Širokog u Zagrebu
Košarkaši Širokog Wwin pobjedom su završili nastup u regionalnoj ABA ligi u sezoni 2011./2012.

U susretu 26. kola prvak BiH je u gostima pobijedio Zagreb sa 72:48 i na taj način ovjerio petu poziciju na tabeli i plasman u Eurokup u narednoj sezoni.

Zahvaljujući odličnim nastupima Širokog, Bosna i Hercegovina u poretku zemalja čiji klubovi učestvuju u ABA ligi trenutno ima najveći koeficijent (15), zbog čega će u narednoj sezoni najvjerovatnije imati još jednog predstavnika.

Širokobriježani su sezonu završili s učinkom od 15 pobjeda i 11 poraza, a malo im je nedostajalo da osiguraju i plasman na završni turnir najbolje četiri ekipe u Tel Avivu.

Najzaslužniji za pobjedu u Zagrebu bili su Šakić sa 13, Planinić sa 12 te Butorac i Collins sa po 10 poena.

Ostali susreti 26. kola bit će odigrani tokom vikenda.



Jebote. Svaka čast.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 16 ožu 2012, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Sad će bit još više sponzora.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 16 ožu 2012, 23:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58709
Lokacija: DAZP HQ
jedno vrijeme je i moja firma sponzorirala KK Široki Brijeg, stajale reklame ispod koša prije 5-6 godina. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 16 ožu 2012, 23:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
dudu je napisao/la:
jedno vrijeme je i moja firma sponzorirala KK Široki Brijeg, stajale reklame ispod koša prije 5-6 godina. :D


Svaka čast. :palacgore2

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 16 ožu 2012, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Androić: Široki je najveće iznenađenje lige

http://www.zagrebancija.com/hr-sport/an ... ige_316948


Široki me podsjeća na hrvatsku reprezentaciju među velikim državama i "silama". Slična priča, slična motivacija, slične pobjede i smotani padovi.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 16 ožu 2012, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58709
Lokacija: DAZP HQ
Robbie MO je napisao/la:
dudu je napisao/la:
jedno vrijeme je i moja firma sponzorirala KK Široki Brijeg, stajale reklame ispod koša prije 5-6 godina. :D


Svaka čast. :palacgore2


najjače je što nisam znao dok nisam slučajno vidio tjedni pregled Jadranske lige na HTV-u. =)) eh šta je to bilo u vrijeme debelih krava, dijelilo se šakom i kapom. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 16 ožu 2012, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
dudu je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Svaka čast. :palacgore2


najjače je što nisam znao dok nisam slučajno vidio tjedni pregled Jadranske lige na HTV-u. =))


Hehe.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 17 ožu 2012, 07:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
slika

ŠIROKI BRIJEG - Višestruki prvaci Bosne i Hercegovine, košarkaši Širokog WWina, igraju ponajbolju košarku u svojoj povijesti. Spoj mladosti i iskustva pod palicom Ivana Velića redom bilježi pobjede i trofeje. Svoj doprinos u svakoj utakmici bilježi sve bolji Coleman Collins, Amerikanac u redovima momčadi iz Širokog Brijega, koji s pozicije krilnog centra izluđuje svoje protivnike atraktivnim zakucavanjima kojima se dive i protivničke momčadi. Požrtvovnost, atrakcija, želja i borba samo su neke od odlika koje krase ovog igrača. Došao je pred sam početak ABA lige kao igrač koji će rasteretiti mladog Planinića. Već je punih pet mjeseci u klubu u kojem je postao ljubimac publike. U tijeku ove sezone Collins je igrao u 20 službenih utakmice ABA lige, uz statistiku 17.2 minuta po utakmici, uz učinak od 9.4 koševa i 5.6 skokova. Ovaj bivši košarkaš Virginia Techa, Phoenix Sunsa, Ludwigburga i Ulma u ekskluzivnom razgovoru za ABCportal govori o iskustvu igranja u Širokom Brijegu, navijačima i samom klubu u koji nastoji ugraditi američki stil borbe i atrakcije…

1. Već ste 5 mjeseci u Širokom Brijegu. Kakvi su vaši dosadašnji utisci na ovaj mali gradić?
Mislim da je Široki Brijeg jedan zanimljiv gradić s mnogo povijesnih znamenitosti. Nikad nisam mogao zamisliti da ću doći živjeti u jedno ovako malo mjesto, stoga je dolazak ovdje za mene bio jedno veliko iskustvo.

2. Prije vašeg dolaska u klub, jeste li znali išta o Širokom?
Nikad prije nisam čuo za Široki Brijeg. Znao sam tek ponešto o Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini.

3 . Iznenađuje li vas ova velika sportska atmosfera i ozračje u klubu?
Definitivno sam iznenađen i oduševljen. Svaki košarkaš samo poželjeti može igrati u uvijek odlično popunjenoj dvorani pred navijačima koji ga bodre tijekom cijele utakmice.

4. Jeste li zadovoljni svojim učinkom u klubu?
Nisam u potpunosti zadovoljan učinkom. Drago mi je kad mogu pomoći momčadi da pobijedimo, međutim uvijek se može bolje. Želim da ovu sezonu završimo u velikom stilu i osvojimo naslov te da ova sezona kao takva uđe u povijest.

5. Svojim atraktivnim zakucavanjima i borbenošću postali ste miljenik navijača, što mislite o publici u Širokom?
Svi su prema meni zaista korektni i, da kažem, gostoprimljivi. Drago mi je da publika cijeni moj trud i zalaganje za momčad. Jednostavno osjetim energiju u dvorani i publiku koja te ponese na zakucavanje. Ujedno, ta atmosfera ponese i cijelu momčad za veliku učinkovitost u napadu, ali i u obrani.

6. Nedavno ste osvojili prvi trofej sa Širokim. Nadate li se i osvajanju lige?
Nadam se naslovu prvaka. Imamo vrlo izjednačenu i snažnu momčad. Neki igrači koji u nas ne igraju puno, bi u drugim momčadima u BIH bili starteri i ključni igrači

7. Koji je cilj u regionalnoj ABA ligi? Je li to 5. mjesto i plasman u Eurocup?
Moj osobni cilj je pomoći momčadi koliko je god moguće. Mislim da smo među četiri ponajbolje momčadi lige. Apsolutno smo dominirali protiv momčadi od 6 do 14 mjesta. Neke od tih momčadi su nas tijesno pobjeđivale, dok bi ih mi u drugom susretu definitivno dotukli. Znam da su očekivanja momčadi na početku sezone bila zaista niska, no moje je mišljenje da se uvijek treba boriti i vjerovati u pobjedu. To je jedan poseban stav nas Amerikanaca. Opet, u Americi su ogromne plaće i ne može se dogoditi da neka momčad ima 10 do 20 puta veći proračun u odnosu na drugu momčad, kakav je primjerice slučaj Maccabija ili Zagreba u odnosu na Široki. Svi imaju otprilike iste proračune. Ako pratite sport u Americi vidjet će te momčadi uglavnom imaju podjednake šanse za pobjedu, tako da jedna Oklahoma može pobijediti u New Yorku koji je mnogo veći grad i klub. Takav slučaj nažalost nije ovdje. Stoga, mi trebamo zaboraviti na novce i proračun. Kad imaš srce i kad ulažeš veliki trud uz veliku podršku navijača i grada onda je sve moguće. Ovaj američki stav pokušavam ugraditi i među svoje suigrače.

8. Iako ste potpisali na godinu dana, može li se očekivati da ipak ostanete u Širokom?
Moguće je da ostanem u klubu. Očekujem da ćemo nastaviti s odličnim utakmicama te izboriti plasman u Eurocup. Prije tri godine sam igrao Eurocup natjecanju i volio bih ponoviti to zanimljivo iskustvo. Na kraju sezone moji menadžeri će vjerojatno ponovno razgovarati s upravom kluba i dogovoriti nove korake. Međutim, još je prerano govoriti o tome.

9. Ima li potencijala među tvojim suigračima koji bi mogao zaigrati u nekoj jačoj europskoj košarkaškoj ligi?
Današnja momčad Širokog ima zaista nadarene košarkaše. Imamo zaista odličnu momčad prepunu mladih igrača i sjajnih šutera. Svi su mlađi od 26 godina i njihove karijere tek počinju. Uzbuđen sam oko budućnosti svojih mladih suigrača. Mislim da će svi dobiti priliku igrati izvan regije i zato toliko volim pričati engleski s njima. Ne znaju zašto to radim, ali to radim jer očekujem da će igrati u Španjolskoj ili Italiji ili možda Euroligi, a tada će morati govoriti engleski. To još ne znaju ali ih potajno pripremam za njihove sljedeće izazove.

10. Vaša poruka navijačima…
Svim navijačima: Hvala vam za svu podršku koju nam pružate tijekom cijele sezone! Ali ne zaboravite: OVO JE NAJVAŽNIJE RAZDOBLJE U GODINI. IMAMO PRILIKU UČINIT NEŠTO VELIKO ZA OVAJ KLUB. DRAGI NAVIJAČI, TO NE MOŽEMO BEZ VAS. DOĐITE NA UTAKMICE I PODRŽITE NAS U BORBI ZA OSTVARENJE POVIJESNOG USPJEHA.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 17 ožu 2012, 07:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
slika

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurocup_Basketball


slika

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 17 ožu 2012, 07:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
http://www.hercegbosna.org/vijesti/spor ... -5302.html

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 17 ožu 2012, 07:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
slika

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HKK Široki HT Eronet
PostPostano: 25 ožu 2012, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
zapovjednik je napisao/la:
škripar šb je napisao/la:

Sam pokazuješ kolko si balav,glup i neinformiran,da ne bi ja morao dokazivat
Klub je osnovan 1974 ,pa ti otiđi babe pitaj da oduzme to od 2012 i vidi kolko vec postoji ,i uvijek se pratio i kad je imao rezultate i kad nije ,a ne kao npr. KK Bosnu koju je vise ljudi gledalo na PF kupa u Širokom ,nego na domacim tekmama u Sarajevu omu.

Jebena atmosfera protiv Cedevite ,odlicno smo predstavili se hrvatskoj publici koja je tekmu mogla vidjeti na HRT 2
Eurocup je osiguran ,neki igraci ce otic posle prvenstva ,treba jos malo virtinu popunit
SAMO JEDNO IME SIROKI

Tad se ni grad nije zvao pod danasnjim imenom.
Kada je par ljudi gledalo taj klub da igra u nekoj Fildzan ligi,govorilo je naprijed Mladost ili naprijed Listica,a ne naprijed Siroki.


HKK Široki Wwin-KK Bosna 93:62
slika

Juče igrali, reko da te informišem pošto vam nisu javili na kandahar i avaz komu :wink

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 359 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO