HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 05 ožu 2016, 20:31 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
http://www.hrsvijet.net/index.php/vijes ... rceg-bosna

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 25 ožu 2016, 05:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27107
SKANDALOZNO: Kako su izvještavali javni servisi presudu Karadžiću

Središnji Dnevnik FTV-e u trajanju od pola sata na dan objave presude Karadžiću uz početne izjave pet Bošnjaka, objavio je i izvještaje, gdje se sve u svemu dva puta napominje zločin nad Bošnjacima i Hrvatima, iz Srebrenice, Prijedora, Sarajeva, Banja Luke i Palea. Iako je Karadžić osuđen i u skoro svim točkama optužnice za zločine nad Hrvatima, koja obuhvata i ne samo sedam općina, za koje nije presuđen genocid, masovna stradanja Hrvata ovoj medijskoj kući bila su vrijedna kratke napomene o zločinu u Briševu (18 sekundi) te pismima biskupa Komarice o progonima, ubojstvima i drugim zločinima (29 sekundi). U nizu izjava od Bakira Izetbegovića, srpskih političara u BiH, nigdje izjave nekog bh Hrvata, kao ni stranke. FTV su očigledno bilo važnije izjave iz "regiona" i što prenosi strani tisak o presudi. Tako su Hrvati na dan objave prvostupanjske presude o tragičnim događanjima koja su i oni tragično prošli, na televiziji koja bi trebala biti i njihova i koja od njih zahtjeva novac, bili zastupljeni sve u svemu 47 sekundi.

Dnevnik BHT-a trajao je skoro sat vremena na dan objave. Reakcije i izjave bile su iz Haaga, gdje se od interview partnera i sugovornika također na početku nizaju pet Bošnjaka, jedan za drugim.
Nadalje reakcije iz Srebrenice, šest osoba te dva novinara, potom Vlasenice (2 Srbina, 3 Bošnjaka) uz poznato navođenje događaja.
Potom reakcije iz Palea i Banje Luke s poznatim pro Karadževićevim izjavama.
Foča: Opet različita stajališta Srba i Bošnjaka s naznakama koliko je i gdje ubijeno Bošnjaka i spaljeno džamija.
Izvještaj iz Prijedora slično kao predhodno s rekacijama bošnjačkih udruga i žrtava, dok Srbi ustaljeno obrnute izjave. Nadalje interview s bošnjačkim logorašem.
Iz Sanskog Mosta također samo rekacije bošnjačkih žrtava s naznakama o njihovom broju, dok se kod Ključa u brojčanosti spominju i Hrvati. Izjava imama i Bošnjaka iz udruge poginulih obitelji i šehida.
Izvještaj iz Sarajeva za tamošnje zločine uz običajne rekacije građana da je kazna neprimjerena uz komentare "da je bitno je da je potvrđen genocid, da je izvršen genocid, to je najbitnija stvar". Opet o poznatim masakrima. Gost Jovan Divjak.
Iz Beograda uživo Nataša Kandić, zatim komentari na presudu Bakira Izetbegovića, Ramiza Salkića, Milorada Dodika, Petra Đokića i mišljenje Američkog veleposlanstva, te poznate reakcije iz "regiona" i svjetskih medija.
Cijelih sat vremena nigdje ništa o stradanju Hrvata, njihovim stratištima i reakcijama njihovih udruga ili bh političara, kao da se događao isključivo neki muslimansko-srpski sukob.

Doista, postavlja se pitanje, imali u toj kući iti još jedan novinar Hrvat, da ukaže na ovakav odnos prema jednom narodu, gdje su u presudi jednom od glavnih osoba za zločine nad Hrvatima i njihova stradanja jasno naglašena, a oni svojim izvještavanjem je posve ignoriraju. Naravno i oni će kao i FTV i dalje od Hrvata kamikati za plaćanjem tv pristojbe, tvrdeći i uvjeravajući nas u svoju objektivnost, koja se po ovome sudeći očituje samo u pamfletima kada hrvatski političari trebaju da produže sistem naplate i zahtjevaju svoj kanal, jer su cijelo vrijeme, kao što se na ovom izuzeto bitnom događaju vidi, od javnih servisa posve medijski zanemareni.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 12 tra 2017, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj N1 postao gore muslimansko propagandno *** nego klislam. U rekordnom vremenu.

Ne, u rat se ide da se puca u medvjede.

Ruski novinar priznao da je pucao po ljudima u ratu u BiH

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 20 srp 2017, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27107

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 30 lip 2020, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27107
https://radiosarajevo.ba/anketa/273

Ponuđeni odgovori:

- "Mrzim Hrvatsku, nebih tamo ni da je besplatno"
- "Svejedno mi je, mrzim ih"
- "Promjeniti ću plan, ne želim tamo ići"

Klix ne smije u Neumu slikati crkvu, šahovnicu i zaljev gdje
se nazire Pelješki most i svaki dan broji manjak turista na Jadranu,
a ovi u anketi nude sva tri ista - negativna odgovora.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 30 lip 2020, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
https://www.klix.ba/vijesti/regija/aust ... /200630104

Citat:
Austrijanci trajno zabranjuju okupljanja na Bleiburgu, zakonom onemogućavaju i kupovinu zemlje


Kolega Dane, imate li komentar? :cool

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 30 lip 2020, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27107
Ne može se to tek tako zabraniti.
post1314165.html#p1314165

Imaš tu temu na drugom mjestu.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 30 srp 2020, 08:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27107
Citat:
Izjava dana (Oslobođenje)

Kao građanin BiH i politički predstavnik hrvatskog naroda, ne mogu uopće prihvatiti da se Izborni zakon neće promijeniti sukladno konstitutivnosti naroda kao “natkrovljujućem principu Ustava BiH”

Ortoped u politici Božo Ljubić


Kad misliš da su već davno dosegnuli dno, oni te ubijede da mogu i niže.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 29 ruj 2020, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Slobodna muslimanska Bosna. Pa mi recite da je to normalan narod.
Dižu Musliće do oblaka, pa ih sljedećim naslovom tresnu na pod i završe krvavih noseva. Čelik bi se slomio kako neće ti imbecili. Prognoziram im sve brži egzodus na zapad. Ljudsko biće nije stvoreno za ovakva mentalna divljanja.

IZ SRBIJE PORUČUJU, DODIK PREŠAO CRVENU LINIJU: "Međunarodna zajednica mora hitno da reaguje..."

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 24 srp 2021, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
REZON SARAJEVSKIH MEDIJA Da nije Mesića i Komšića nitko od Hrvata ne bi bio normalan
HB.hteam.org 22 srpnja, 2021 4 min read

Nije nepoznato da sarajevski mediji promoviraju netrpeljivost prema legitimnim hrvatskim liderima. Posljednjih dana su na udaru predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović i uobičajeno Dragan Čović, predsjednik HDZ-a i Hrvatskog narodnog sabora u BiH. Ne bi trebalo propustiti podsjećanje da su na ovaj način na udaru i sami Hrvati u BiH.
Govoreći o posjetu hrvatskog predsjednika Zorana Milanovića BiH, javni rtv servis Federacije BiH, koji bi trebao biti i javni servis Hrvata u BiH, organizirao je dijalog o tom posjetu. S nekim političkim predstavnikom Hrvata u BiH? Ma, ni govora.

Ni manje ni više nego sa dojučerašnjim predsjednikom Preporoda, prof.dr. Senadinom Lavićem. Ništa tu ne bi bilo, možda, ni čudno da se Lavić nije bavio legitimitetom izbora Željka Komšića za člana Predsjedništva BiH. Imajući u vidu da Hrvati (kako žitelji BiH, hrvatski intelektualci tako i njihovi legitimni politički predstavnici) spore njegov izbor, onda Lavićev stav da je to „podmetanje jednog modela izbora i glasanja“, ne znači ništa drugo nego podmetanje upravo Hrvatima u BiH da su „etnonacionalisti“. Lavić precizira da je to „srž suvremene etnopolitike na tlu BiH koja želi da manipulira tim ljudima“.

Dakle, hrvatski narod manipulira sam sobom. To, očigledno, rade i sve političke stranke s hrvatskim predznakom. I konačno, to radi najviše političko tijelo hrvatskog naroda u BiH: Hrvatski narodni sabor. No, i za to postoji rješenje, tvrdi Lavić i kaže: „Političke stranke iz Sarajeva treba da se ujedine jer je stvar mnogo ozbiljnija“.

Ovo bi značilo da sve bošnjačke stranke, jer samo te stranke imaju sjedište u Sarajevu, treba da se odupru volji hrvatskog naroda. Odbacujući „paternalizam iz Hrvatske“ on Hrvatima nudi jedino valjano rješenje: paternalizam iz Sarajeva jer „oni samo u Sarajevu imaju svoju političku centralu, mozak, budućnost“.

A kako sarajevska centrala skrbi o Hrvatima i njihovim političkim liderima, pogledajmo zorno.

Osporavajući Milanovićev posjet BiH u kojem je Sarajevo izostavljeno, Lavić čak i prijeti. U ime koga? Hrvata u BiH? Ne! Srba u BiH? Ne! Tko ostaje? Bošnjaci i „građani“ ili građani Bošnjaci. Nakon što je Milanovića etiketirao kao: ”neizraslog”, ”manipulatora”, ”policajca”, ”glumca” i ”bezobraznika”, rekao je ono što čini bit bošnjačko-građanske vizije pravog Hrvata, Željka Komšića, koji ima „mozak“ i „centralu“ u Sarajevu: „To je naš predsjednik i on nema prema njemu pravo da se odnosi na taj način“. Upravo tako. Evo u ovome se i Hrvati, listom, slažu kako s Lavićem tako i sarajevskim strankama i bošnjačkom sarajevskom intelektualnom elitom: Komšić je bošnjački član Predsjedništva BiH.

Osim javnog rtv servisa i neki drugi mediji sa sjedištem u Sarajevu su se bavili Milanovićevim posjetom u Sarajevu. Tako sarajevski dnevni list Oslobođenje piše za Milanovića: da je ”zadnja rupa na svirali”; da je ”u BiH došao bez pitanja”; da ”liči na teroristu”; da je ”kao poslovođa u kineskim marketima”; da je ”nesreća jedna”, ”nahod”, ”neželjen”; da ”davi ukućane bedastim pričama”; da je ”šega od čovjeka”; ”smeće od političara”, ”eurokenjac”, ”jado”, ”đubre”; da se ”smuca po Hercegovini” i ”zakuhava”; da je ”ukoljica”, ”prznica”, ”bezobrazan”; da je ”za psihijatrijsko posmatranje”; da je ”kukavica”, ”ulojen”….

Dakle, ovako se etiketira predsjednik susjedne Republike Hrvatske u Sarajevu u „centrali Hrvata“.
No, ni to nije sve. Malo prije toga je ista dnevna novina opisala predsjednika HNS-a i HDZ-a u BiH. Dragan Čović: „uništava sve što vrijedi u Hercegovini”; ”ako se ne crveni na sve konstatacije o njemu onda je rođen bez obraza”; ”najgora je opcija za normalne Hrvate”; nudi ”napetost”, ”ucjene”, ”nacionalističke floskule”.

Saznajemo tu još neke važne stvari: da je ”bahat”, da ”blokira sve oblike vlasti u BiH”, da ”nije točno da su Hrvati nejednakopravni u BiH”, da ga ”krasi borba za sopstveni interes”, da ”daje potporu presuđenim ratnim zločincima”, da je UZP i još mnogo toga.

Dakle, Hrvati nisu normalni jer ne osluškuju puls građanske demokracije i naputke iz Sarajeva.

Sarajevski Hrvati su jedini normalni Hrvati jer su blizu ”centrale”. A aktualni predsjednik je jedan i „naš“ jer stoji centrala iza njega. Mozak Hrvata su Bošnjaci i jedino oni ne manipuliraju Hrvatima. A na Tuđmana, koji je navodno započeo „proces manipuliranja“ Hrvatima, samo nastavljaju Milanović, Plenković i Čović. Da nije Mesića i Komšića nitko od Hrvata ne bi bio normalan.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 14 ruj 2021, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Klix pun članaka o Mostaru. U Sarajevu prpblema neIma. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 19 ruj 2021, 21:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68207
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Za Čanka u nadnaslovu naveli da je lider LDPa

https://vijesti.ba/clanak/546750/canak- ... skih-ideja

Lako se zbuniti, kod minornog političara i minorne stranke.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 07 lis 2021, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Otkako je Bakir bio kod Zokija riganje po Hrvatima se smanjilo. Vijesti iz Hrvatske i o Hrvatima kao da zive u Hrvatskoj a ne u BiH.

Sad ne znam je li to slučajnost još. I Avaz piše da će Muslimani pustit Komšića niz vodu. HDZ će naprosto bez obzira na IZ bit najbolji partner u vlasti.

Nema potrebe za dizanjem tenzija. Tenzije ih guraju od RH prema OB. Pa neka ih dižu ako źele u društvo s Albanijom i Srbijom.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 08 lis 2021, 08:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68207
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Muslimani ne trebaju ni Hrvatima ni Srbima, nego Njemačkoj.

Za dugoročnu sigurnost Hrvatske i Srbije, očito je povoljno što manje islama na granicama.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 09 lis 2021, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Junuz Djipalo je napisao/la:
Otkako je Bakir bio kod Zokija riganje po Hrvatima se smanjilo. Vijesti iz Hrvatske i o Hrvatima kao da zive u Hrvatskoj a ne u BiH.

Sad ne znam je li to slučajnost još. I Avaz piše da će Muslimani pustit Komšića niz vodu. HDZ će naprosto bez obzira na IZ bit najbolji partner u vlasti.

Nema potrebe za dizanjem tenzija. Tenzije ih guraju od RH prema OB. Pa neka ih dižu ako źele u društvo s Albanijom i Srbijom.

Tolko o tome da je prkacin naivan u vezi onoga sto je rekao.
Neki ovdije slabo kuze mehanizme koje ima RH i znacenje nasih izdajica za muslimane.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 09 lis 2021, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Evo i dalje na Klixu nema riganja vatre na Hrvate. Čudo.

Ne da mi se upalit FTV dnevnik, ne znam je li i dalje rigaju vatru.

Ljetos sam malo gledao, bilo je odvratno. Ispod svake razine.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 10 lis 2021, 00:13 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 21:56
Postovi: 1137
"Klix.ba" https://www.klix.ba

Ko je Alexander Schallenberg? Novi kancelar Austrije koji je poručio da BiH neće ostaviti na cjedilu.


Ide li defile?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 11 lis 2021, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Guraju pa će dogurati do Anadolije i imati iste naslove u medijima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 12 lis 2021, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
I dalje nema rokanja po Hrvatima. Nakon višegodišnjih bar 2 vijesti na portalu kontra Hrvata na klixu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 12 lis 2021, 22:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68207
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ja citam 30% Klix, 30% dnevnik.ba , 10% Index i 30% me Google ili YouTube salju na razne globalne vijesti i tako se informiram.

Nekad sam čitao i vijesti.ba ali sam u zadnje vrijeme zaboravio da postoje, a i previše bi bilo pratiti 3 domaća portala, ionako vecinom prepisuju od FENE a vijesti.ba skoro nemaju nikakve vise vlastite vijesti. Imam dojam da propadaju ko portal, čak im je i dizajn star. Moguće da su ga zapustili u korist O kanal portala, jer je isti vlasnik.

Nekad bi bacio pogled i na Bljesak, sada prodje i po 3 tjedna da ih ne otvorim, a provedem 5 sekundi, jer nikad ništa nemaju, lokalni magazin za žene a mene najvise zanima politika, svijet i ekonomija, a oni od toga nemaju ništa.

Naravno, totalno sam zanemario da se ustvari 50% informiram na ovom forumu. Probiremo medjusobno i dijelimo vijesti, a neki forumaši imaju reputaciju dobrih preporuka, ili čak sami sažimaju najvažnije u postovima, i još ti izanaliziraju. :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 14 lis 2021, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Robbie MO je napisao/la:
Ja citam 30% Klix, 30% dnevnik.ba , 10% Index i 30% me Google ili YouTube salju na razne globalne vijesti i tako se informiram.

Nekad sam čitao i vijesti.ba ali sam u zadnje vrijeme zaboravio da postoje, a i previše bi bilo pratiti 3 domaća portala, ionako vecinom prepisuju od FENE a vijesti.ba skoro nemaju nikakve vise vlastite vijesti. Imam dojam da propadaju ko portal, čak im je i dizajn star. Moguće da su ga zapustili u korist O kanal portala, jer je isti vlasnik.

Nekad bi bacio pogled i na Bljesak, sada prodje i po 3 tjedna da ih ne otvorim, a provedem 5 sekundi, jer nikad ništa nemaju, lokalni magazin za žene a mene najvise zanima politika, svijet i ekonomija, a oni od toga nemaju ništa.

Naravno, totalno sam zanemario da se ustvari 50% informiram na ovom forumu. Probiremo medjusobno i dijelimo vijesti, a neki forumaši imaju reputaciju dobrih preporuka, ili čak sami sažimaju najvažnije u postovima, i još ti izanaliziraju. :zubati


Ko im je zaprijetio pa su morali skloniti sve komentare na koje su bili tako ponosni ? Vlasnik skužio da može u zatvoru završiti zbog muslimanskog nacizma.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 24 lis 2021, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27107
Muslimanski fašizam na FTV-u ga nikad nije smetao.

Citat:
Abdulah Sidran: Od ovog trenutka bojkotovati FTV! Treba da krepa i to što prije

24.10.2021 22:00 Autor: Raport.ba

Akademik i književnik Abdulah Sidran pozvao je svoje pratioce na bojkot Federalne televizije.

“Jer je apsolutno neshvatljivo da i ona i druge ovdašnje Televizije ustupaju hiljade minuta svoga programa advokatima zločinačke strane!

Šta nama ima kazati problematični tip koji sa mjesta predsjednika VSTV BiH (Visoko sudsko/tužilačko vijeće) odlazi u kabinet MD, na mjesto ‘savjetnika’?”, pita se Sidran.

“Zašto ‘savjetniku’ osobe koja deset godina svakodnevno izlaže sprdnji i državu i njenih milion-dva stanovnika – davati da se obraća populaciji FBiH? Zašto naši pravni eksperti i političari uopće pristaju da s tim i takvima i o čemu raspravljaju? O čemu se uopće ima raspravljati?”, navodi dalje akademik.

Sidran ističe da sa četničkom ideologijom stvarnog dijaloga nema i da se ovim samo daje prostor za promociju.

“Četnička ideologija pravne regule prihvata samo ukoliko one tolerišu njeno rušenje legalnih institucija države i kontinuirano nezakonito postupanje, od 1990. godine do danas. Jasno je da tu stvarnoga dijaloga nema, i da takve emisije služe isključivo afirmaciji ideja i odbrani postupaka čet. separatističkog pokreta. Nema primjera da se u prostoru Četniteta takav medijski prostor ustupa onima koji brane i zastupaju cjelovitu i suverenu državu Bosnu i Hercegovinu! Ovakva FTV – makar i nikakve druge ne imali, kao što i nemamo – treba da krepa! Što prije”, zaključio je Sidran.


_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 27 lis 2021, 00:32 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Nikako da krepa taj zlobni patuljak cipelica broj 25.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 13 stu 2021, 21:45 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Ne znam gdje ovo inace da stavim..



Nije da mi se ne dopada sta prica ali ne znam, da li i vi imate osjecaj da je lik, ne retardiran, vec cisto da prica nekakve zbunjoze i teorije - buducih - zavjera...

Sta je ovo jebote, kvalitet nula.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mediji u BiH
PostPostano: 15 sij 2022, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Youtube zaključao ATV.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/youtube ... /220115103


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO