|
|
Stranica: 46/139.
|
[ 3458 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
ledolomac
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 26 tra 2011, 23:37 |
|
Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39 Postovi: 742
|
Rondo je napisao/la: ... Radovi su ponovno poceli. Radi se nekih 2 mjeseca vec. Uglavnom uredjuju okolo i ispred crkve i sad se dobiva potpuno novi izgled crkve a i prilaz samoj crkvi je 1000 puta bolji nego ranije. Nakon sto se uradi prilaz zapocinju radovi na crkvi(fasada)... Iskreno se nadam da će početi već jednom stavljat fasadu. Crkva već deset godina stoji onako ogoljena, nikakva, a tuda non-stop prolaze turisti. Baš me zanima koliko će trebat da se na zvonik nabaci fasada... Sve u svemu, bit će fino kad se završi. Nadam se.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
starmo
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 28 tra 2011, 18:22 |
|
Pridružen/a: 07 stu 2009, 10:11 Postovi: 61
|
|
piše u župnom listu franjevaca da se 2.5.2011. počinje s postavljanjem fasade na crkvu sv. petra i pavla. 10 cm stiropora i tako 1850 m2.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 29 tra 2011, 00:38 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90144 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
ledolomac je napisao/la: Rondo je napisao/la: ... Radovi su ponovno poceli. Radi se nekih 2 mjeseca vec. Uglavnom uredjuju okolo i ispred crkve i sad se dobiva potpuno novi izgled crkve a i prilaz samoj crkvi je 1000 puta bolji nego ranije. Nakon sto se uradi prilaz zapocinju radovi na crkvi(fasada)... Iskreno se nadam da će početi već jednom stavljat fasadu. Crkva već deset godina stoji onako ogoljena, nikakva, a tuda non-stop prolaze turisti. Baš me zanima koliko će trebat da se na zvonik nabaci fasada... Sve u svemu, bit će fino kad se završi. Nadam se. starmo je napisao/la: piše u župnom listu franjevaca da se 2.5.2011. počinje s postavljanjem fasade na crkvu sv. petra i pavla. 10 cm stiropora i tako 1850 m2. ?  ?  ?  Veće slike: http://img832.imageshack.us/img832/908/mosu.jpghttp://img28.imageshack.us/img28/3453/mosiy.jpghttp://img580.imageshack.us/img580/2225/mosw.jpgEto nekih mojih zamišljenih verzija.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 29 tra 2011, 01:59 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90144 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
 Svaka sličnost s verzijom C je slučajna. 
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Samo jako!
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 29 tra 2011, 22:27 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46 Postovi: 1650 Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
|
Kani se ti fasada 
_________________
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ledolomac
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 30 tra 2011, 16:40 |
|
Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39 Postovi: 742
|
Ma nek bude svijetlo-žuta kao i samostan... Uostalom neka bude kakva bilo, samo da nije goli beton 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
PCM
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 01 svi 2011, 13:56 |
|
Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01 Postovi: 14229 Lokacija: ZG
|
|
Vratiše se neki dan neki poznanici Purgeri i Puljani iz Mostara i zapadne Hercegovine, pohvališe Mostar da je extra ;) Eto na Mostarci ;)
_________________ Muslimane ko je kleo, nije dangubio.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 03 svi 2011, 02:25 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90144 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Samo jako!
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 03 svi 2011, 18:52 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46 Postovi: 1650 Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
|
MaMo je napisao/la: Samo jako! je napisao/la: Ko da nema drugog stila osim austrougraskog. Nešto slično bi uljepšalo i obogatilo grad.A moderno je i prikladno.Samo što u nas nema ni volje ni pameti za ovako nešto. Mislim da su ipak dva najveća problema što nema para,a ni dozvole  Oprosti što kasnim,govorio sam samo o dizajnu,nije sve ni u betonini. Pogledaj npr. projekt olimpijskog bazena u Tuzli.  
_________________
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MIR
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 04 svi 2011, 02:00 |
|
Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56 Postovi: 5137
|
Robbie MO je napisao/la:  Svaka sličnost s verzijom C je slučajna.  Robbie-u se izgleda na svidja Vatikanska garda ili njihova uniforma? Meni se bas svidja! Razlikuje se od svakidasnjih i stereotipnih shablona. A šta češ Robbie, ukusi su različiti ...
_________________ MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama! Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti! Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 04 svi 2011, 02:17 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90144 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Opet ne razumiješ moje postove mir, ovo je po drugi put u par tjedana, c, c, c.
Sviđa mi se jako, zato sam i stavio smajl!
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 04 svi 2011, 10:16 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64237 Lokacija: DAZP HQ
|
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 04 svi 2011, 17:22 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
Stolni grad...  Osobno bih bolio malo vise zelenila (mislim na biljni svijet  ) Fasde treba isto u red dovesti... Ali ima potencijal...
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
lider30
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 04 svi 2011, 19:59 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11 Postovi: 25345 Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
|
Robbie MO je napisao/la: La capitale Ovo veća slika je 
_________________ Safe European Home
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 04 svi 2011, 21:47 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90144 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Aztec je napisao/la: Stolni grad... Osobno bih bolio malo vise zelenila (mislim na biljni svijet  ) Fasde treba isto u red dovesti... Ali ima potencijal... Narast će.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Samo jako!
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 04 svi 2011, 22:46 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46 Postovi: 1650 Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
|
BiH dobila organizaciju Svjetskog rukometnog prvenstva 2013. godine za igrače do 21 godine. Gradovi domaćini Svjetskog prvenstva su Sarajevo, Ljubuški i Zenica, te Banja Luka (potrebno renoviranje dvorane), Doboj i Mostar (potrebna izgradna dvorana).Sada postoji i ultimatum do kada treba bit izgrađena 
_________________
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MaMo
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 06 svi 2011, 15:51 |
|
Pridružen/a: 13 srp 2009, 21:54 Postovi: 294
|
|
Ja vjerujem da će se to prije prebaciti u neko drugo mjesto , npr. Široki nego da će ovo ubrzati izgradnju dvorane. Sad su na potezu naši "platformaši" pa da vidimo koliko će sredstava pogurati da se dovrši izgradnja na vrijeme.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MaMo
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 06 svi 2011, 15:58 |
|
Pridružen/a: 13 srp 2009, 21:54 Postovi: 294
|
Evo, da ne crnjačim  Brodomerkur je već završio prizemlje i tri etaže,a četvrta se već počela poolako raditi. U isto vrijeme je na dvorani zaposleno 15ak ljudi, a rezultat se vidi na ovoj slici. Privitak:
BM 6.Svib. 2011.jpg [ 145.43 KiB | Pogledano 5392 put/a. ]
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Samo jako!
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 06 svi 2011, 18:37 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46 Postovi: 1650 Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
|
MaMo je napisao/la: Ja vjerujem da će se to prije prebaciti u neko drugo mjesto , npr. Široki nego da će ovo ubrzati izgradnju dvorane. Sad su na potezu naši "platformaši" pa da vidimo koliko će sredstava pogurati da se dovrši izgradnja na vrijeme. Čini mi se da dvorana na Pecari ne ispunjava uvijete pa SP/EP prvenstva zbog nedovoljnog kapaciteta.Sad ne znam odnosi li se to i za mlađe kategorije ili samo na A reprezentacije.
_________________
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MaMo
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 06 svi 2011, 19:05 |
|
Pridružen/a: 13 srp 2009, 21:54 Postovi: 294
|
Samo jako! je napisao/la: Čini mi se da dvorana na Pecari ne ispunjava uvijete pa SP/EP prvenstva zbog nedovoljnog kapaciteta.Sad ne znam odnosi li se to i za mlađe kategorije ili samo na A reprezentacije. U Ljubuškom nije ništa puno veća,a i Borik u BL ima sličan kapacitet cca 4000. Nadam se da će se u gradskoj upravi moći dogovoriti (ne podapinjati jedni drugima) oko finaciranja jer je ovo ipak bitna stvar i za sport u gradu ali i za samu promociju Mostara kao nekog "wanabe" turisitčkog odredišta.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rondo
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 07 svi 2011, 20:06 |
|
Pridružen/a: 19 tra 2011, 00:42 Postovi: 151 Lokacija: Mostar
|
Dvorana   Puzevim korakom ali ide koliko toliko...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
lider30
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 07 svi 2011, 20:08 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11 Postovi: 25345 Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
|
|
Odkad su slike?
_________________ Safe European Home
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rondo
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 07 svi 2011, 20:12 |
|
Pridružen/a: 19 tra 2011, 00:42 Postovi: 151 Lokacija: Mostar
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rondo
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 07 svi 2011, 20:13 |
|
Pridružen/a: 19 tra 2011, 00:42 Postovi: 151 Lokacija: Mostar
|
lider30 je napisao/la: Odkad su slike? Par sati...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rondo
|
Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru Postano: 07 svi 2011, 20:20 |
|
Pridružen/a: 19 tra 2011, 00:42 Postovi: 151 Lokacija: Mostar
|
Nema sretnijeg covjeka od mene. Napokon su nastavljeni zapoceti radovi na franjevackoj crkvi.    Na drugoj i trecoj slici pretpostavljam da ce ovdje biti neka suvenirnica ili nesto slicno mozda cak i kafic. A ovo u skroz desnom kutu od ove kucice mi izgleda da bi mogao biti bankomat.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|