HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 03:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3458 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 139  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 26 tra 2011, 23:37 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 742
Rondo je napisao/la:
... Radovi su ponovno poceli. Radi se nekih 2 mjeseca vec. Uglavnom uredjuju okolo i ispred crkve i sad se dobiva potpuno novi izgled crkve a i prilaz samoj crkvi je 1000 puta bolji nego ranije. Nakon sto se uradi prilaz zapocinju radovi na crkvi(fasada)...


Iskreno se nadam da će početi već jednom stavljat fasadu. Crkva već deset godina stoji onako ogoljena, nikakva, a tuda non-stop prolaze turisti. Baš me zanima koliko će trebat da se na zvonik nabaci fasada... :smajl007

Sve u svemu, bit će fino kad se završi. :palacgore1

Nadam se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 28 tra 2011, 18:22 
Offline

Pridružen/a: 07 stu 2009, 10:11
Postovi: 61
piše u župnom listu franjevaca da se 2.5.2011. počinje s postavljanjem fasade na crkvu sv. petra i pavla.
10 cm stiropora i tako 1850 m2.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 29 tra 2011, 00:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
ledolomac je napisao/la:
Rondo je napisao/la:
... Radovi su ponovno poceli. Radi se nekih 2 mjeseca vec. Uglavnom uredjuju okolo i ispred crkve i sad se dobiva potpuno novi izgled crkve a i prilaz samoj crkvi je 1000 puta bolji nego ranije. Nakon sto se uradi prilaz zapocinju radovi na crkvi(fasada)...


Iskreno se nadam da će početi već jednom stavljat fasadu. Crkva već deset godina stoji onako ogoljena, nikakva, a tuda non-stop prolaze turisti. Baš me zanima koliko će trebat da se na zvonik nabaci fasada... :smajl007

Sve u svemu, bit će fino kad se završi. :palacgore1

Nadam se.



starmo je napisao/la:
piše u župnom listu franjevaca da se 2.5.2011. počinje s postavljanjem fasade na crkvu sv. petra i pavla.
10 cm stiropora i tako 1850 m2.


?
slika
?
slika
?
slika
Veće slike:
http://img832.imageshack.us/img832/908/mosu.jpg
http://img28.imageshack.us/img28/3453/mosiy.jpg
http://img580.imageshack.us/img580/2225/mosw.jpg

Eto nekih mojih zamišljenih verzija.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 29 tra 2011, 01:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
slika

Svaka sličnost s verzijom C je slučajna. :zubati

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 29 tra 2011, 22:27 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1650
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Kani se ti fasada :laugh

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 30 tra 2011, 16:40 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 742
Ma nek bude svijetlo-žuta kao i samostan...


Uostalom neka bude kakva bilo, samo da nije goli beton :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 01 svi 2011, 13:56 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 14229
Lokacija: ZG
Vratiše se neki dan neki poznanici Purgeri i Puljani iz Mostara i zapadne Hercegovine, pohvališe Mostar da je extra ;)
Eto na Mostarci ;)

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 03 svi 2011, 02:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
slika

veća! :
http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2010/ ... 2z57br.jpg

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 03 svi 2011, 18:52 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1650
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
MaMo je napisao/la:
Samo jako! je napisao/la:
Ko da nema drugog stila osim austrougraskog.
Nešto slično bi uljepšalo i obogatilo grad.A moderno je i prikladno.Samo što u nas nema ni volje ni pameti za ovako nešto.

Mislim da su ipak dva najveća problema što nema para,a ni dozvole :D


Oprosti što kasnim,govorio sam samo o dizajnu,nije sve ni u betonini.
Pogledaj npr. projekt olimpijskog bazena u Tuzli.

slika

slika

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 04 svi 2011, 02:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5137
Robbie MO je napisao/la:
slika

Svaka sličnost s verzijom C je slučajna. :zubati

Robbie-u se izgleda na svidja Vatikanska garda ili njihova uniforma?
Meni se bas svidja! Razlikuje se od svakidasnjih i stereotipnih shablona.
A šta češ Robbie, ukusi su različiti ...

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 04 svi 2011, 02:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Opet ne razumiješ moje postove mir, ovo je po drugi put u par tjedana, c, c, c.

Sviđa mi se jako, zato sam i stavio smajl!

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 04 svi 2011, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64237
Lokacija: DAZP HQ
Emaus-Mostar, duhovno-obrazovni centar u Potocima.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 04 svi 2011, 17:22 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11633
Lokacija: Varta drzava
Stolni grad... :HercegBosanac

Osobno bih bolio malo vise zelenila (mislim na biljni svijet :zubati ) Fasde treba isto u red dovesti... Ali ima potencijal...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 04 svi 2011, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 25345
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Robbie MO je napisao/la:


La capitale :zubati

Ovo veća slika je :klanjam

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 04 svi 2011, 21:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Aztec je napisao/la:
Stolni grad... :HercegBosanac

Osobno bih bolio malo vise zelenila (mislim na biljni svijet :zubati ) Fasde treba isto u red dovesti... Ali ima potencijal...


Narast će.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 04 svi 2011, 22:46 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1650
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
BiH dobila organizaciju Svjetskog rukometnog prvenstva 2013. godine za igrače do 21 godine.

Gradovi domaćini Svjetskog prvenstva su Sarajevo, Ljubuški i Zenica, te Banja Luka (potrebno renoviranje dvorane), Doboj i Mostar (potrebna izgradna dvorana).

Sada postoji i ultimatum do kada treba bit izgrađena :HercegBosanac

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 06 svi 2011, 15:51 
Offline

Pridružen/a: 13 srp 2009, 21:54
Postovi: 294
Ja vjerujem da će se to prije prebaciti u neko drugo mjesto , npr. Široki nego da će ovo ubrzati izgradnju dvorane. Sad su na potezu naši "platformaši" pa da vidimo koliko će sredstava pogurati da se dovrši izgradnja na vrijeme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 06 svi 2011, 15:58 
Offline

Pridružen/a: 13 srp 2009, 21:54
Postovi: 294
Evo, da ne crnjačim :D
Brodomerkur je već završio prizemlje i tri etaže,a četvrta se već počela poolako raditi.
U isto vrijeme je na dvorani zaposleno 15ak ljudi, a rezultat se vidi na ovoj slici.
Privitak:
BM 6.Svib. 2011.jpg
BM 6.Svib. 2011.jpg [ 145.43 KiB | Pogledano 5392 put/a. ]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 06 svi 2011, 18:37 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1650
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
MaMo je napisao/la:
Ja vjerujem da će se to prije prebaciti u neko drugo mjesto , npr. Široki nego da će ovo ubrzati izgradnju dvorane. Sad su na potezu naši "platformaši" pa da vidimo koliko će sredstava pogurati da se dovrši izgradnja na vrijeme.


Čini mi se da dvorana na Pecari ne ispunjava uvijete pa SP/EP prvenstva zbog nedovoljnog kapaciteta.Sad ne znam odnosi li se to i za mlađe kategorije ili samo na A reprezentacije.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 06 svi 2011, 19:05 
Offline

Pridružen/a: 13 srp 2009, 21:54
Postovi: 294
Samo jako! je napisao/la:
Čini mi se da dvorana na Pecari ne ispunjava uvijete pa SP/EP prvenstva zbog nedovoljnog kapaciteta.Sad ne znam odnosi li se to i za mlađe kategorije ili samo na A reprezentacije.

U Ljubuškom nije ništa puno veća,a i Borik u BL ima sličan kapacitet cca 4000.
Nadam se da će se u gradskoj upravi moći dogovoriti (ne podapinjati jedni drugima) oko finaciranja jer je ovo ipak bitna stvar i za sport u gradu ali i za samu promociju Mostara kao nekog "wanabe" turisitčkog odredišta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 07 svi 2011, 20:06 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2011, 00:42
Postovi: 151
Lokacija: Mostar
Dvorana
slika
slika

Puzevim korakom ali ide koliko toliko...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 07 svi 2011, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 25345
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Odkad su slike?

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 07 svi 2011, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2011, 00:42
Postovi: 151
Lokacija: Mostar
Kad je svojoj guzici kako se zna biti pedantan. Nevjerovatno nesto... :)

slika
slika
slika
slika

Inace po meni ovo ce biti jedna od najljepsih zgrada u Mostaru. Radovi idu znacajno brzo i ako se ovim tempom nastavi za jedno 1,5-2 mjeseca zgrada ce biti useljiva...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 07 svi 2011, 20:13 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2011, 00:42
Postovi: 151
Lokacija: Mostar
lider30 je napisao/la:
Odkad su slike?

Par sati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izgradnja u Mostaru
PostPostano: 07 svi 2011, 20:20 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2011, 00:42
Postovi: 151
Lokacija: Mostar
Nema sretnijeg covjeka od mene. Napokon su nastavljeni zapoceti radovi na franjevackoj crkvi.
slika
slika
slika
Na drugoj i trecoj slici pretpostavljam da ce ovdje biti neka suvenirnica ili nesto slicno mozda cak i kafic. A ovo u skroz desnom kutu od ove kucice mi izgleda da bi mogao biti bankomat.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 139  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO