HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 22:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 02 lis 2009, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Fidekter je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:
Da se i vama jednom posreći. :zubati


Pa red je i bio... Šta sve dinamov navijač mora da istrpi, za malo sreće...

Jesi vidio kako su juče poletjele neke pepeljare za maminjom, a.... Bolt mu nije ravan kad se dao u bijeg :smajl008


Sad ste probili led. A Maminho je priča za sebe... Ali oprašta im on to sve, kao što je rekao... :sega

p.s.
Piksi izjavio da bi trebalo zabraniti Delije i Grobare. :smajl006


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 02 lis 2009, 14:18 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
PA naravno da bi trebalo ukinut Grobare i Delije . Hrpetina degeneriranih idiota koji se ubijaju kad im se kita digne , a trenutni death toll u Srbiji je 11.

Onog trena ako padne prva mrtva glava u RH vezana za navijačke tučnjave , ja ću biti prvi za ukidanje svih navijačkih skupina u Hrvatskoj , premda nisam jedan od onih koji sam seru po internetu a stadiona vidjeli u životu nisu , manje više sam redovit na Dinamovim tekmama ,i poznam ekipe koji ide na gostovanja što onako solo što BBB-i , i sve mi je to super dok mrtvih glava nema . Kad prva padne (a nadam se da neće nikada) - ćao đaci ...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 02 lis 2009, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
http://www.youtube.com/watch?v=IrWa1r1a3Yk

Rekoh ja jucer da nikakvih batina nasi ne spusise (sem malo od murije, al jebi ga spada sve u navijaski staz), moj izvor ne laze..
A Corto prijatelju, da niste i sa Steauinim navijacima braca pa ih toliko hvalis? Ebi ga prcite se s pola Europe (topla navijacka braca :zubati )pa rekoh da niste i s njima??

Rajvo.. ako si ikada bio onaj pravi ultras u dusi shvatit ces Capoa

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 02 lis 2009, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Tulkas je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=IrWa1r1a3Yk

Rekoh ja jucer da nikakvih batina nasi ne spusise (sem malo od murije, al jebi ga spada sve u navijaski staz), moj izvor ne laze..
A Corto prijatelju, da niste i sa Steauinim navijacima braca pa ih toliko hvalis? Ebi ga prcite se s pola Europe (topla navijacka braca :zubati )pa rekoh da niste i s njima??

Rajvo.. ako si ikada bio onaj pravi ultras u dusi shvatit ces Capoa


:sega
Ja da kažem da su Fenerovi navijači dobri, bi li i onda pitao jesu li i s njima braća? :klanjam

Steaua je sam vrh, po meni, među top 10 u Europi. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 02 lis 2009, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
PCM je napisao/la:
PA naravno da bi trebalo ukinut Grobare i Delije . Hrpetina degeneriranih idiota koji se ubijaju kad im se kita digne , a trenutni death toll u Srbiji je 11.

Onog trena ako padne prva mrtva glava u RH vezana za navijačke tučnjave , ja ću biti prvi za ukidanje svih navijačkih skupina u Hrvatskoj , premda nisam jedan od onih koji sam seru po internetu a stadiona vidjeli u životu nisu , manje više sam redovit na Dinamovim tekmama ,i poznam ekipe koji ide na gostovanja što onako solo što BBB-i , i sve mi je to super dok mrtvih glava nema . Kad prva padne (a nadam se da neće nikada) - ćao đaci ...


Ti bi onda zabranio navijače Rome, Lazija, Palerma, Catanije, Juventusa i ostalih talijanskih klubova? Navijače PSG-a? Navijače Olympiakosa, Panathinaikosa, AEK-a, PAOK-a, Arisa? Navijače Boce i Rivera? Iako su ove zadnje 2 skupine možda i najbolje na svijetu?

Zabraniti svima da imaju organizirane navijačke skupine jer država ne uhićuje odgovorne pojedince? Glupost. Koliki je uopće postotak onih koji sudjeluju u neredima? :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 02 lis 2009, 15:23 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
Cort0 Maltese je napisao/la:
PCM je napisao/la:
PA naravno da bi trebalo ukinut Grobare i Delije . Hrpetina degeneriranih idiota koji se ubijaju kad im se kita digne , a trenutni death toll u Srbiji je 11.

Onog trena ako padne prva mrtva glava u RH vezana za navijačke tučnjave , ja ću biti prvi za ukidanje svih navijačkih skupina u Hrvatskoj , premda nisam jedan od onih koji sam seru po internetu a stadiona vidjeli u životu nisu , manje više sam redovit na Dinamovim tekmama ,i poznam ekipe koji ide na gostovanja što onako solo što BBB-i , i sve mi je to super dok mrtvih glava nema . Kad prva padne (a nadam se da neće nikada) - ćao đaci ...


Ti bi onda zabranio navijače Rome, Lazija, Palerma, Catanije, Juventusa i ostalih talijanskih klubova? Navijače PSG-a? Navijače Olympiakosa, Panathinaikosa, AEK-a, PAOK-a, Arisa? Navijače Boce i Rivera? Iako su ove zadnje 2 skupine možda i najbolje na svijetu?

Zabraniti svima da imaju organizirane navijačke skupine jer država ne uhićuje odgovorne pojedince? Glupost. Koliki je uopće postotak onih koji sudjeluju u neredima? :kava



Naravno da bi .

Bolje i to nego prešutno odobravat skidanje glava i izbjegavanje odgovornosti za problem ...

Čuj molim te ja bi treba suze ronit za ultrasima ... Smiješno do bola ... Serem im se i na njihove koreografije i na trofeje ... Za mene postoji Dinamo i amen . Navijaš ZA svoj klub a ne PROTIV drugoga , ako potegneš 5 ili 500 km za svoj klub potegneš valjda zato jer to želiš i voliš , a ne da se nekom dokažeš i da bi bio u kvartu ili u selu faca i kurčeviti ultras ...

Navijalo se za klubove i prije ultrasa i njima sličnih navijat će se i poslije , a oni ako se ne mogu toliko upristojit da se pošibaju između sebe bez smrtnih posljedica , onda ne preostaje ništa druge nego da se debili ukinu ...

Onog jadnika su toliko izgazili čovječe božji da mu je prsnula aorta ako se ne varam , pored one glave koju su mu uneredili totalno ... Jel tebi jasno Corto šta ti moraš čovjek učinit da mu prsne jebena aorta u tučnjavi ...

E onda o čemu mi pričamo ...

Zbog hrpe ljudi koje vodi neke "mačor" na štangi i koji znaju napravit atmosferu i koreografiju , treba sve ostavit postrance , i zažmirit na njihova orgijanja koja kod vas vidimo vode u smrt redovito. Oni su u tim obračunima ubili nečije djete , oca , brata , možda nekog budućeg književnika , biznismena , nobelovca , možda i običnog klošara ili pak nekog radnika običnog od 8-16 , al svejedno , nikakvo skrivanje iza kluba i mitova poput "pape i dida bili su torcida" i sličnih im ne daje za pravo da skidaju glave niti im se to u normalnoj zemlji smije tolerirati ...

DAkle ponovit ću onog trena (a ja se nadam da se to neće dogoditi nikada) kad prvi hrvatski navijač plati glavom , treba ih u Hrvatskoj dekretom ukinuti sve . Zaboli me *** što su talijani kreteni pa nemaju muda da je obračunaju sa svojima ... ZAboli me *** i ako se francuzi međusobno ubijaju ... Ako su svi navedeni kreteni , ne moram biti i ja ...

Sve ima svoju granicu i tu granicu i nije baš tako lako prijeći kao što oni pričaju da jeste ...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 02 lis 2009, 18:29 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
RajvoSa je napisao/la:
caporegime je napisao/la:

evo capo se vratio poručuje ti onako zamotane glave od kamenčuge da ne sereš mali jer si glup ko točak a sereš o svemu o čemu se ne razumiješ

http://www.net.hr/sport/page/2009/10/01/0524006.html

evo ti na prvom videu i capo u napadu.
na više mjesta rumunji dobili po lampi ali ovdje snimak najmanje pokazuje šta je zapravo bilo. tu su par minuta prije pobjegli što u birc što po okolnim uličicama gdje su dobivali po lampi ali su izašli iz birtije i probali ponovo. na 0:50 sirene, dolazi murja prekida se naš napad i bjež od murje koja je itekako pristrana.
murja im je puno blaža prema njima, puštaju ih odmah nakon hapšenja.
ozljede od murje i kamenja a nikako od rumunja koji zbog blizine znaju srpski pa znaju i povikati "ajde bre pičke2
ali nisu bili beograđani.
ima ozlijeđenih policajaca. kod stadiona bitka na život i smrt s murjom.
zadovoljan?


Ne volim popovat i pametovat, ali moram pitati. Opasna gostovanja su bila cool dok smo bili mladi, znaš ono mladost-ludost, u juriš bez obzira na posljedice. Ne znam je li primjereno da se jedan obiteljski čovjek tuče sa mladim huliganima, policijom, vraća sa gostovanja krvave glave, možda i skoro skončao u prdekani? :neznam Nekako mi djeluje kao sebično upražnjavanje nekih niskih strasti bez sagledavanja posljedica što bi ti bilo sa obitelji ako ti jednog dana ponestane sreće? :neznam

Toliko, nemoj shvatit kao kritiku nego više kao pitanje, i naravno ne mislim na sva gostovanja, nego na ova inozemna gdje možeš bit 100% siguran da će bit sranja.



:neznam :neznam :neznam
nemam racionalan komentar. sve što si rekao stoji. ali opet...
:neznam :neznam
ima nešto u tome vjeruj mi.
a da im tek vidiš policijske stanice :crying :scared :w00t :cursing :smajl026 :rigam

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 02 lis 2009, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Nije vrag da je gore no u Skoplju???

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 03 lis 2009, 04:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
caporegime je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Ne volim popovat i pametovat, ali moram pitati. Opasna gostovanja su bila cool dok smo bili mladi, znaš ono mladost-ludost, u juriš bez obzira na posljedice. Ne znam je li primjereno da se jedan obiteljski čovjek tuče sa mladim huliganima, policijom, vraća sa gostovanja krvave glave, možda i skoro skončao u prdekani? :neznam Nekako mi djeluje kao sebično upražnjavanje nekih niskih strasti bez sagledavanja posljedica što bi ti bilo sa obitelji ako ti jednog dana ponestane sreće? :neznam

Toliko, nemoj shvatit kao kritiku nego više kao pitanje, i naravno ne mislim na sva gostovanja, nego na ova inozemna gdje možeš bit 100% siguran da će bit sranja.



:neznam :neznam :neznam
nemam racionalan komentar. sve što si rekao stoji. ali opet...
:neznam :neznam
ima nešto u tome vjeruj mi.
a da im tek vidiš policijske stanice :crying :scared :w00t :cursing :smajl026 :rigam


Privremeni osjećaj slobode od obveza (vidi stihova ispod) kao i adrenalin koji dobiješ za vrijeme fajta :palacgore2

Citat:
Pamtim to kao da je bilo danas
Kada je babo Atif otiš'o od nas
U ruci mu piva, za reverom značka
FK Sarajeva

Kazo je da mu je dosta žene i djece i kuće
I da ga neka nostalgija vuče
I da će se vratit' kad mu bude ćeif


...............


_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 03 lis 2009, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Vise je to od osjecaja same slobode. To je i osjecaj pripadnosti necemu, ali i ljubav prema klubu.. To je jednostavno lifestyle uz koji ide (na zalost ili radost) sve sto se vidi i cuje.. I navijanje i cuga i frka..jbg tako je to uzmi ili ostavi..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 03 lis 2009, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
http://www.youtube.com/watch?v=idT1RYr7f3A&NR=1

A i Mamić, baš k'o da namjerno prolazi kraj BBB-a. U drugom dijelu clipa se vidi bježanija Mamića.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 08 lis 2009, 14:40 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
http://www.youtube.com/watch?v=h4KQ8mOTV-c

e ovo je ekipa. čisti old school. možete otići na tešku nuždu, skuhati kavu, skinuti zavjese, otiću u dućan .... oni će i dalje prolaziti.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 08 lis 2009, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
http://www.youtube.com/watch?v=lSzAzKNS ... re=related

...i dalje prolaziti...

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 08 lis 2009, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
RajvoSa je napisao/la:
Citat:
Pamtim to kao da je bilo danas
Kada je babo Atif otiš'o od nas
U ruci mu piva, za reverom značka
FK Sarajeva

Kazo je da mu je dosta žene i djece i kuće
I da ga neka nostalgija vuče
I da će se vratit' kad mu bude ćeif


...............



Nije li njega "satr'o voz"? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 08 lis 2009, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
caporegime je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=h4KQ8mOTV-c

e ovo je ekipa. čisti old school. možete otići na tešku nuždu, skuhati kavu, skinuti zavjese, otiću u dućan .... oni će i dalje prolaziti.


Ovo je gostovanje. Sigurno preko 5 tisuća ljudi u gostima.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 13 lis 2009, 17:21 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
http://www.zabranjeni.hr/Modules/Gallerie ... %2f012.jpg

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 31 lis 2009, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
slika

Danas je 10 godina od pogibije Ace Radovića.

R.I.P.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 31 lis 2009, 16:19 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
šta ima tužno u mrtvom ciganu?
mrtav cigan :zivili :aleale
da ih je bar više.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 28 lis 2010, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 28 lis 2010, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
Nakon što je RedBull preuzeo Austriju Salzburg i promjenio ime i boje kluba, su oni "pravi" navijači Austrije po uzoru na Wimbledon osnovali svoj klub " SV Austria Salzburg" i počeli takmičenje u najnižem rangu tj. 7.liga, dolaze u velikom broju na sve utakmice i stvarno zaslužuju veliki respekt.

:palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 01 sij 2011, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Pogle ni mirni Skandinavci nisu imauni za pofajtati se. :zubati I to na hokejaškoj tekmi.


_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 01 sij 2011, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
prika skandinavci su ludi ko struja, furaju oni istocni stil, vise se oni tuku nego mi ozloglaseni balkanci ;)

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 31 kol 2011, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Tudi i tukaj je Europa (EU).


Olimpija-Maribor na Stožicama. Viole vs policija.
Policija im je dosta plaha. :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 13 vel 2012, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Citat:
Nož, žica, Srebrenica odjekivalo u Mariboru

RSBiH od EHF-a traži sankcije za domaćina

"U subotu su rukometaši Gradačca u prvom susreto osmine finala Challenge Kupa u Mariboru poraženi od istoimene ekipe (30:22).
Međutim, susret su umjesto aktera po ko zna koji put obilježili huligani, odnosno oni koji u ovom slučaju sebe nazivaju navijačima Maribora.

Naime, razuzdana horda iz Maribora rukometaše bh. predstavnika dočeka je skandiranjem "Nož, žica, Srebrenica". Predstavnici Gradačca odmah su se žalili delegatu susreta koji je upozorio slovenačke primitivce, no pred sami kraj susreta skandiranje je ponovoljeno.

Delegatu nije preostalo ništa drugo nego izbaciti pomenute primitivce iz dvorane, koji su nakon toga oštetili autobus bh. predstavnika."

http://sportsport.ba/rukomet/rsbih-od-e ... cina/74581


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europa
PostPostano: 13 vel 2012, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Zajebani SLovenci.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 30 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO