HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 05:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2277 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 92  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 lis 2022, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5056
Dinamo i Rijeka izgubili...


Privitak/ci:
Screenshot 2022-10-29 at 20-15-37 HNL live score fixtures and results - Sofascore.png
Screenshot 2022-10-29 at 20-15-37 HNL live score fixtures and results - Sofascore.png [ 57.37 KiB | Pogledano 1420 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 lis 2022, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5056
Cosmi stjero sve u k... :zubati
(Prije toga nahvalio talijanima HNL)
slika


Privitak/ci:
Screenshot 2022-10-29 at 20-27-59 Serse Cosmi za La Repubblicu 'U Rijeci sam otkrio drugačiji svijet ponovo odlazim trenirati sretan' - Novi list.png
Screenshot 2022-10-29 at 20-27-59 Serse Cosmi za La Repubblicu 'U Rijeci sam otkrio drugačiji svijet ponovo odlazim trenirati sretan' - Novi list.png [ 44.23 KiB | Pogledano 1408 put/a. ]
Screenshot 2022-10-29 at 20-28-21 Serse Cosmi za La Repubblicu 'U Rijeci sam otkrio drugačiji svijet ponovo odlazim trenirati sretan' - Novi list.png
Screenshot 2022-10-29 at 20-28-21 Serse Cosmi za La Repubblicu 'U Rijeci sam otkrio drugačiji svijet ponovo odlazim trenirati sretan' - Novi list.png [ 43.02 KiB | Pogledano 1408 put/a. ]
Screenshot 2022-10-29 at 20-20-34 Cosmi poludio Mourinho ne bi izvukao više od ovih nakon polusezone ih šaljemo sve u ku c.png
Screenshot 2022-10-29 at 20-20-34 Cosmi poludio Mourinho ne bi izvukao više od ovih nakon polusezone ih šaljemo sve u ku c.png [ 26.92 KiB | Pogledano 1414 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 30 lis 2022, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4779
Zanimjiva je bila Hajdukova utakmica, ali sam si je kriv za ovo.
Sudac je napravia par pogrišaka. Nije svira penal na Simiću kod 0:0. Baš očigledni penal. Drugo, Mikanović je triba dobit za ono divjaštvo odmah crveni karton i bar tri utakmice kazne. Kod zadnjeg gola daje mi na zaleđe. Zbog takvih stvari Hajduku su poništavali pogodke. Dok nije Hajduk primia gol, bia je odigra u redu. Bilo bi isto i s Livajon. A onda 10 minuta debilizma. Skoro su izgubili. Štaviše, sudac je nepotribno produljia utakmicu za minutu i pol. No i da je Hajduk izgubia ne bih žalia. Onakav pristup je nedopustiv. Triba držat balun u noge, a ne ić u nike akcije brzinskih dodavanja pa izgubit balun, tako je Rakitić usra protiv Turaka. Uzet balun, ogradit se i trpit udarce, a suigrači mu se moradu otkrivat i onda se međusobno dodavat u kolo. "Bezvezna" kendanja daleko dolazidu u obzir samo kad je lopta u šesnaestercu.

Prvenstvo je s ovim gotovo. Ka' i lani, Hajduk moli Boga da Dinamo kiksa, čudo se napokon dogodi i onda Hajduk usere.
Jest da je ovo gol koji je Tuci da i to je onaj "jednom u životu", i da se opet Hajduku dogodilo da padaju luđački golovi iz daljine kroz blok od dvojice tik uz gredu da vratar ne more obranit, stvarno pegula, ali ne smi se dogodit doć u tu situaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 30 lis 2022, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4779
Ne opravdavan Hajduka, ali evo kaže sudac da su svirali nepostojeći faul onega Mikanovića i iz teg prikida pa je drugi gol.

slika

https://dalmatinskiportal.hr/sport/duplin-osvrt--potpuni-pad-koncentracije-u-zavrsnici--ali-hajduk-je-i-ozbiljno-zakinut/149704

Citat:
Ivan Milićević u 58. minuti udario rukom u lice Sahitija, što je bio prekršaj za žuti karton, a to bi značilo isključenje za igrača Lokomotive koji ga je već imao...u 68. minuti Kulenović prošao bez kartona nakon preoštrog starta na Awaziemu.


Citat:
Suca Lovrića iz prošle sezone pamtimo po tome što je bio u VAR-sobi u dvoboju Lokomotive i Hajduka na istom stadionu (3:3), kada je u nadoknadi Cipetić ispred Biuka gurnuo loptu rukom, iz terena što sudac Pejin nije vidio-svirao, a VAR ga nije pozvao na pregled snimke. Također, u dvoboju Istre i Dinama, u akciji iz koje su gosti postigli pogodak za pobjedu, nije svirao prekršaj Ademija, iako ga je igrač Dinama sam priznao. Bile su to jako bitne odluke u prošlom prvenstvu.


https://dalmatinskiportal.hr/sport/komentar-utakmice--izgubili-smo-dva-boda--a-dvoboj-cu-pamtiti-po-82--minuti/149714
Citat:
Vidimo i lakat Milićevića, koji ima već žuti karton, u glavu Sahitija, ali Lovrić je blizu, i vidi da to ne bi trebao vidjeti.


Dodajem naknadno:

Nisu na TV puno ponavljali ono zbog čega je Mikanović onako eksplodira. Ako je ono zbilja bia start na civanicu od Mikanovića, triba je bit crveni Miličeviću. Za sličnu stvar Teklić je izletia van u prošlen kolu.

Ako je bilo Miličevićevo udaranje Mikanovića nogom s poda, to je nešportski potez, to nije neoprezni start na loptu, to je ciljano udaranje protivničkog igrača. Čak i samo fintiranje nakane udaranja protivničkog igrača je za crveni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 30 lis 2022, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58668
Lokacija: DAZP HQ
ovi samo kmeče o suđenju, non stop neke analize, ni dva VARa im nije dosta, čim jedno kolo ne dobiju penal drame.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 01 stu 2022, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4779
dudu je napisao/la:
ovi samo kmeče o suđenju, non stop neke analize, ni dva VARa im nije dosta, čim jedno kolo ne dobiju penal drame.


Nije isto povest u 20. minuti pa se protivnik mora otvorit i ranije intenzivnije napadat i tako se i zamarat, ili u 68. minuti.
Jest, dva VAR-a i nijedan ne vidi prikršaj u šesnaestercu. Šema je da je penal bia. Najboje da sad ne ćemo svirat penale jer se "prikoviše sudi penale jednom klubu". Penal jest bia, ne smiš faulirat protivničke igrače u šesnaestercu i igrat rukom kad ti padne na pamet.

Naučila se ekipa da smiš krast Hajduka u HNL-u kako ti padne na pamet, a da oni budu protežirani. I onda ih bolno prizemlji u Europi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 01 stu 2022, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58668
Lokacija: DAZP HQ
Tko nas bolno prizmelji? Mi igramo četvrti put u Ligi prvaka od 2010. godine, 3 puta prezimili u zadnje 4 godine, pobjeđujemo koga stignemo. Kako bismo vaša poniženja u Europi nazvali? Uzemljenje?

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 01 stu 2022, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4779
Jako je lipo proslavit se bit ka' kanta za napucavanje u Ligi prvaka.

Hajduk je u Europi sâm sebi kriv šta je odbaciva igrače s područja Dalmacije a dovozia kojekakvu bezveznjačku drvnu građu iz BiH i ostatka Balkana i Bliskog Istoka. Svoje je juniore odbaciva i zanemariva. Ta mu se je politika obila o glavu i poslidice plaća i danas.

A šta se tiče poniženja u Europi općenito, postojidu dobra i loša vrimena. Dinama od 1971. praktično je nesta iz eurokupova, a i ono šta je bia bia je jad, i tako do 2010-ih. U isto je vrime Hajduk ima dobre rizultate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 01 stu 2022, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4779
Daklen, kladionice su za naslov prvaka davale ove koeficijente
uoči početka sezone
https://www.index.hr/sport/clanak/je-li ... 94022.aspx
Dinamo - 1,70
Hajduk - 2,20
Osijek - 5
Rijeka - 40

u prvom kolu, u srpnju
https://www.24sata.hr/sport/kladionice- ... ulu-848466
Dinamo - 1,35
Hajduk - 3,00
Osijek - 10,00
Rijeka - 20,00

10. rujna nakon kiksa u Poljudu
https://www.index.hr/sport/clanak/je-li ... 94022.aspx

Dinamo - 1,15
Hajduk - 3
Osijek - 150
Slaven - 350
Rijeka, Lokomotiva - 750
Šibenik, Varaždin, Istra, Gorica - 999

25. listopada koeficijenti pri utakmice Hajduk - Dinamo 1:1 su bili
https://dalmatinskiportal.hr/sport/klad ... tao/149194

Dinamo - 1,10
Hajduk - 10 (pri utakmice bia je 6)
Osijek - 500
Slaven - 750
ostali - 999


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 05 stu 2022, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6876
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ove sezone je Livaja dao čini mi se oko 13 golova,od toga ih je 14 sa bijele točke. :neznam

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 05 stu 2022, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Opet samo jedan penal za Hajduk na Poljudu, ne može se uz takvo suđenje do naslova.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 05 stu 2022, 22:09 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10426
kiler je napisao/la:
Ove sezone je Livaja dao čini mi se oko 13 golova,od toga ih je 14 sa bijele točke. :neznam

Kme kme

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 05 stu 2022, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Znao sam da će te to dozvati iz mrtvih. I jel gradimo novi ili renoviramo stari Poljud?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Penal i stadion
PostPostano: 05 stu 2022, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4779
Pa bia je penal. Em Osijekov igrač underhookom drža Livaju u gol-prigodi na 5 metara od vrata, em je rukon omea putanju lopte. Gotovo je s vrimeniman kad si u svomen šesnaestercu protiv Hajduka moga glumit Igora Vorija, Ivana Balića i Dikembea Mutomba.

Što se tiče stadiona, ekipa je na anketi kazala 75% da triba samo obnovit, a ne gradit novi stadion.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 06 stu 2022, 06:36 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10426
Reconquista je napisao/la:
Znao sam da će te to dozvati iz mrtvih. I jel gradimo novi ili renoviramo stari Poljud?

Prvo Dinamo i njegov stadion pa onda Hrvatska, Petrinja, Sisak i ostala naselja na kojima se stadion napuni više od 2 puta godišnje! :dinamo1

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 06 stu 2022, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Super da smo se složili. Vidiš da nije teško.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 06 stu 2022, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
kiler je napisao/la:
Ove sezone je Livaja dao čini mi se oko 13 golova,od toga ih je 14 sa bijele točke. :neznam

Dinamo ove sezone 4 penala, od toga 3 nepostojeća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 06 stu 2022, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
HHerceg je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:
Znao sam da će te to dozvati iz mrtvih. I jel gradimo novi ili renoviramo stari Poljud?

Prvo Dinamo i njegov stadion pa onda Hrvatska, Petrinja, Sisak i ostala naselja na kojima se stadion napuni više od 2 puta godišnje! :dinamo1

Maksimir se ne može napuniti ni sad kad mu je kapacitet smanjen za 25%. Ipak, novi stadion će ljepše izgledati prazan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 06 stu 2022, 19:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Opće nije bitno. Treba nam stadion ko kulisa. Prazan ili pun vizualno će bolje izgledat.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 06 stu 2022, 20:53 
Offline

Pridružen/a: 03 stu 2022, 22:07
Postovi: 113
Zagreb je grad s najgorom sportskom kulturom u Europi, ali novi stadion bi napravio veliku razliku. Čak i ako se mentalitet većine da je HNL nedovoljno dostojan da dođu na stadion ne promjeni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 16 pro 2022, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Ja san, s obzirom da znan dosta navijaca uvik bia pod dojmom da 'svi idu na utakmice'. No gledajuci sad ove neke snimke dok san trazia imamo li neki talent za reprezentaciju za 10 godina svatia da su nasi stadioni prazni.

Igra Hajduk i Dinamo na Maksimiru i ja ocekujem bit ce to puno ipak je to najveca stvar.

Kad Maksimir prazan, na jednoj sekciji je mozda 30% puno a na drugoj, valjda di je Torcida 20% puno i tjt. Dakle stadion valjda 20% pun ukupno.

Sta je s tim?

Gledam neki sazetak utakmice Istre da vidim Belju a tribine prazne, broj ljudi manji nego na vjencanju prosjecnom.

Tko uopce financira Istru te neke random klubove? Zasto nitko je ide na utakmice i zasto ljudi koji idu gaslightaju sve normalne ljude?

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 16 pro 2022, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5056
U Istri je problem nastao što su promijenili ime kluba NK Pula u NK Istra, a realno Pula je siromašan grad, treba radit na navijačkoj kulturi.

Zagreb je bojkotiro Dinamo zbog imena, kasnije Mamića, imaš generacije koje su odrasle bez odlaska na utakmice, Maximir je prahistorija.

Nove generacije, nova kultura, nekad se na tekmu išlo busom, vlakom, danas svi idu autom i nemaš se di parkat nego po ulicama na Ravnicama (to je kvart uz stadion). Jednostavno je nepraktično za danas.
Maximir je rupa teška od WC-a do cuge ili pića, nema krova tako da dobar dio ekipe neće kisnut itd.

Maximir 1996 i ja sam tu negdje na jugu :zubati


_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 16 pro 2022, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16278
..ko želi gledat prciju..a taman se pomalo počeli navijači vracat..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2022, 13:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Velebit je napisao/la:
Ja san, s obzirom da znan dosta navijaca uvik bia pod dojmom da 'svi idu na utakmice'. No gledajuci sad ove neke snimke dok san trazia imamo li neki talent za reprezentaciju za 10 godina svatia da su nasi stadioni prazni.

Igra Hajduk i Dinamo na Maksimiru i ja ocekujem bit ce to puno ipak je to najveca stvar.

Kad Maksimir prazan, na jednoj sekciji je mozda 30% puno a na drugoj, valjda di je Torcida 20% puno i tjt. Dakle stadion valjda 20% pun ukupno.

Sta je s tim?

Gledam neki sazetak utakmice Istre da vidim Belju a tribine prazne, broj ljudi manji nego na vjencanju prosjecnom.

Tko uopce financira Istru te neke random klubove? Zasto nitko je ide na utakmice i zasto ljudi koji idu gaslightaju sve normalne ljude?


Nakon duge analize zakljucia san nekoliko stvari, naravno nije ista od tog originalno vec sta cujem ljude koje interesira donekle nogomet no ne ide im se na utakmice.

1. Hrvatski ultrasi odbijaju sve osim odredenog psiholoskog profila mladih muskaraca. Ovo sam narocito cuo od starijih i od cura. Onda sam gledao utakmice najpopunjenijih liga di klubovi stalno sire stadione da akomodiraju nove gledatelje. Stalno bi nanovo bia (ugodno) iznenaden kako su gledalji doslovno 2m od terena a mirni ka bubice. Nitko ne skace, ne urla, nema iskezenih faca koje se grle, nitko ne mase svojom znojavom majicom drugima isprid glave itd. Mnogo starijih ljudi, bakica i didica, mladih cura koje skupa idu isl. Mnogi ljudi cak fino odjeveni.

2. Nasi stadioni nisu dovoljno komforni. Nema eskalatorskih stepenica ka u soping centrima za starije, daleko su prodavaonice, sjedala su neudobna ili u losem stanju, tribine cesto nisu pokrivene, hodnici su uski pa roditeljima nije ugodno da im dica budu u neposrednog guzvi sa ultrasima, nema nekog modernog sustava nadzora situacije, konstrukcije su cesto stare i nesigurne ali i ruzne. Zahodi koji su daleko, malobrojni ili prljavi.

Vec znam sta ce dosadni clanovi ultrasa na ovo rec i da oni vole svoj space za bit divljak i da je njima taman da nista ne valja jer ne tribaju bit pitomi i normalni.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 29 pro 2022, 16:07 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10426
Hrvatski ultrasi mogu smetat samo na utakmicama Hajduka, Dinama, Rijeke i Osijeka. Na ostalim utakmicama nema ultasa ali nema ni gledatelja. A osim toga ultrasi su većinom na ostalim tribinama fizički odvojeni od ostalih gledatalja. Također najviše gledatelja je na utakmicama Hajduka a također i najviše ultrasa.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2277 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 92  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO