HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 01:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2280 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 92  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 30 pro 2022, 00:10 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 18:32
Postovi: 582
Velebit je napisao/la:
Nakon duge analize zakljucia san nekoliko stvari, naravno nije ista od tog originalno vec sta cujem ljude koje interesira donekle nogomet no ne ide im se na utakmice.

1. Hrvatski ultrasi odbijaju sve osim odredenog psiholoskog profila mladih muskaraca. Ovo sam narocito cuo od starijih i od cura. Onda sam gledao utakmice najpopunjenijih liga di klubovi stalno sire stadione da akomodiraju nove gledatelje. Stalno bi nanovo bia (ugodno) iznenaden kako su gledalji doslovno 2m od terena a mirni ka bubice. Nitko ne skace, ne urla, nema iskezenih faca koje se grle, nitko ne mase svojom znojavom majicom drugima isprid glave itd. Mnogo starijih ljudi, bakica i didica, mladih cura koje skupa idu isl. Mnogi ljudi cak fino odjeveni.

2. Nasi stadioni nisu dovoljno komforni. Nema eskalatorskih stepenica ka u soping centrima za starije, daleko su prodavaonice, sjedala su neudobna ili u losem stanju, tribine cesto nisu pokrivene, hodnici su uski pa roditeljima nije ugodno da im dica budu u neposrednog guzvi sa ultrasima, nema nekog modernog sustava nadzora situacije, konstrukcije su cesto stare i nesigurne ali i ruzne. Zahodi koji su daleko, malobrojni ili prljavi.

Vec znam sta ce dosadni clanovi ultrasa na ovo rec i da oni vole svoj space za bit divljak i da je njima taman da nista ne valja jer ne tribaju bit pitomi i normalni.


Nema u Hrvatskoj ni stanovništva ni kupovne moći za te stadione zapadnoeuropskog tipa. Stavi ti najljepši mogući stadion od 10 ili 15 tisuća mjesta u Pulu ili Šibenik i opet nećeš imat više od 3 000 gledatelja u prosjeku. To ako ostaviš cijene ulaznice kakve jesu. A morale bi bit barem duplo skuplje nego što jesu da bi to imalo smisla. Samo što bi onda bilo još manje gledatelja nego sada.

Uglavnom, u Hrvatskoj se puno više isplati živjeti od prodaje igrača nego od navijača, tako da se većina klubova ni ne trudi previše oko njih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 30 pro 2022, 03:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Vidit cemo sa Osijekom kako ce ispast. Na zapadu se ulaganje u stadione isplatilo.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 30 pro 2022, 09:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
pakovic je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Nakon duge analize zakljucia san nekoliko stvari, naravno nije ista od tog originalno vec sta cujem ljude koje interesira donekle nogomet no ne ide im se na utakmice.

1. Hrvatski ultrasi odbijaju sve osim odredenog psiholoskog profila mladih muskaraca. Ovo sam narocito cuo od starijih i od cura. Onda sam gledao utakmice najpopunjenijih liga di klubovi stalno sire stadione da akomodiraju nove gledatelje. Stalno bi nanovo bia (ugodno) iznenaden kako su gledalji doslovno 2m od terena a mirni ka bubice. Nitko ne skace, ne urla, nema iskezenih faca koje se grle, nitko ne mase svojom znojavom majicom drugima isprid glave itd. Mnogo starijih ljudi, bakica i didica, mladih cura koje skupa idu isl. Mnogi ljudi cak fino odjeveni.

2. Nasi stadioni nisu dovoljno komforni. Nema eskalatorskih stepenica ka u soping centrima za starije, daleko su prodavaonice, sjedala su neudobna ili u losem stanju, tribine cesto nisu pokrivene, hodnici su uski pa roditeljima nije ugodno da im dica budu u neposrednog guzvi sa ultrasima, nema nekog modernog sustava nadzora situacije, konstrukcije su cesto stare i nesigurne ali i ruzne. Zahodi koji su daleko, malobrojni ili prljavi.

Vec znam sta ce dosadni clanovi ultrasa na ovo rec i da oni vole svoj space za bit divljak i da je njima taman da nista ne valja jer ne tribaju bit pitomi i normalni.


Nema u Hrvatskoj ni stanovništva ni kupovne moći za te stadione zapadnoeuropskog tipa. Stavi ti najljepši mogući stadion od 10 ili 15 tisuća mjesta u Pulu ili Šibenik i opet nećeš imat više od 3 000 gledatelja u prosjeku. To ako ostaviš cijene ulaznice kakve jesu. A morale bi bit barem duplo skuplje nego što jesu da bi to imalo smisla. Samo što bi onda bilo još manje gledatelja nego sada.

Uglavnom, u Hrvatskoj se puno više isplati živjeti od prodaje igrača nego od navijača, tako da se većina klubova ni ne trudi previše oko njih.


..realno u hr jedino luturu navijačku u smislu posjeta utakmicama ima hajduk..dinamo u izvanrednim situacijama al nemaju taj kult u sebi...izbaci bbb ostaje ništa par hercegovaca i bosanaca dodju i to je maximum..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 02 sij 2023, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
VELIKI REDIZAJN NA RUJEVICI: RIJEKA DOVELA I SEDMO POJAČANJE, POTPISAO REPREZENTATIVAC!

Banda je neupitno dobar igrač, centralni veznjak, koji igra u oba smjera, a zna zabiti gol i asistirati.

Emmanuel Banda (25) novi je igrač Rijeke. Riječ je o veznjaku, reprezentativcu Zambije, koji je posljednje tri godine igrao za švedski Djurgården. Riječani su ga ljetos imali priliku vidjeti i uživo, u dvije europske utakmice u kojima je Djurgården uvjerljivo (2:1 i 2:0) eliminirao hrvatskog predstavnika, u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu. Banda je doduše u obje utakmice bio rezerva, ali oba je puta ušao u igru, te je stigao upisati asistenciju.

Banda je zato bio sjajan u Konferencijskoj ligi, u utakmicama u skupini zabio je dva gola uz jednu asistenciju, a tri je puta bio starter. Djurgården je skupinu osvojio uvjerljivo, a u njoj su mu suparnici bili Molde i Gent, dvije nama jako dobro poznate momčadi.

Rijeka je Zambijca dovela kao igrača koji bi trebao držati vezni red, dovoljno iskusnog, a još uvijek željnog prave afirmacije. Veznjak koji je zabijao Moldeu i Gentu sigurno bi trebao imati klasu s kojom može raditi razliku u HNL-u.

Na Rujevici tako nastavljaju s velikim redizajnom momčadi koja je jesenas odigrala ispod svih očekivanja. Dilaver, Janković, Jurić, Marin, Banda, Bogojević, Goda..., kao i novi trener Jakirović na proljeće najavljuju Rijeku na kakvu smo navikli od kada klub vodi Damir Mišković.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... c-15291873

Dobri Zambijci u HNL, smeće iz Hrvatske u Zambiju...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 03 sij 2023, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Nikakvi zambijci nemaju sta radit u Hrvatskoj a ponajmanje oduzimat misto Hrvatima da se dokazu.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 03 sij 2023, 17:02 
Offline

Pridružen/a: 03 stu 2022, 22:07
Postovi: 113
Velebit je napisao/la:
Nikakvi zambijci nemaju sta radit u Hrvatskoj a ponajmanje oduzimat misto Hrvatima da se dokazu.

klub živi od nogometnih rezultata. Rijeka preko 10 godina nije izbacila dobrog mladog igrača, i ovih par što imaju nisu top marka. Dobar stranac koji će donijeti kvalitetu više je uvijek dobrodošao. S takvima je i mladem igraču koji je projekt kluba i kojeg želiš prodati lakše rasti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 06 sij 2023, 16:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Konj je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Nikakvi zambijci nemaju sta radit u Hrvatskoj a ponajmanje oduzimat misto Hrvatima da se dokazu.

klub živi od nogometnih rezultata. Rijeka preko 10 godina nije izbacila dobrog mladog igrača, i ovih par što imaju nisu top marka. Dobar stranac koji će donijeti kvalitetu više je uvijek dobrodošao. S takvima je i mladem igraču koji je projekt kluba i kojeg želiš prodati lakše rasti.

Ne. Mi smo drzava nacija a ne ekonomska zona. HNL mora bit hrvatska liga.

Uvik mi je drago vidit Goricu na samom dnu jer je nakrcana Mumbekeima i Habibijima. Kad san cita debilne 'inovativne strategije' kako ce oni naci 'mlade talente tamo gdje drugi ne gledaju' (treci svit) a onda im 'pruziti priliku koju ce tesko naci drugdje' pa zaradit na njima, zgadilo mi se sve.

Imas pruzat priliku Hrvatima pa sta bude.

A sustav koji uopce ima mehanizam koji MOZE nagradit izdaju, i da, to je izdaja jer ekonomija sluzi narodu a ne narod ekonomiji... takav sustav mora bit izminjen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 06 sij 2023, 16:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
Velebit je napisao/la:
Nikakvi zambijci nemaju sta radit u Hrvatskoj a ponajmanje oduzimat misto Hrvatima da se dokazu.

..lipi komunizam niko nije dolazio a nisi smio van prije tridesete..san snova svakog desničara.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 08 sij 2023, 18:25 
Offline

Pridružen/a: 03 stu 2022, 22:07
Postovi: 113
Velebit je napisao/la:
Ne. Mi smo drzava nacija a ne ekonomska zona. HNL mora bit hrvatska liga.

Uvik mi je drago vidit Goricu na samom dnu jer je nakrcana Mumbekeima i Habibijima. Kad san cita debilne 'inovativne strategije' kako ce oni naci 'mlade talente tamo gdje drugi ne gledaju' (treci svit) a onda im 'pruziti priliku koju ce tesko naci drugdje' pa zaradit na njima, zgadilo mi se sve.

Imas pruzat priliku Hrvatima pa sta bude.

A sustav koji uopce ima mehanizam koji MOZE nagradit izdaju, i da, to je izdaja jer ekonomija sluzi narodu a ne narod ekonomiji... takav sustav mora bit izminjen.

mogu se složiti s tobom, ali činjenica da ovi manji klubovi nemaju pull da bilo kojeg perspektivnog igrača koji se pojavi zadrže. Npr. Slaven je prodao Zvonareka u Bayern prije 17og rođendana, a opet nemaju školu da bi svake dvije, tri godine izbacili takvog.

čak i Hajduk razmišlja prodati malog Vuškovića, a pričamo o dečku koji je '07. i kojem bi sigurno više odgovaralo da skupi par sezona u HNLu nego da odmah ide u PSG i Barcu gdje je samo broj.

inače, treći svijet nema puno za ponuditi. većina afričkih reprezentacija uzima igrače iz Francuske, Nizozemske, Engleske itd. Realno domaći proizvodi im imaju previše falingi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 08 sij 2023, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
..desničarske fore nebi nikoga u HNL a naši nek beru eure i dolare.. :rigam :evotigana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 09 sij 2023, 10:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Konj je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Ne. Mi smo drzava nacija a ne ekonomska zona. HNL mora bit hrvatska liga.

Uvik mi je drago vidit Goricu na samom dnu jer je nakrcana Mumbekeima i Habibijima. Kad san cita debilne 'inovativne strategije' kako ce oni naci 'mlade talente tamo gdje drugi ne gledaju' (treci svit) a onda im 'pruziti priliku koju ce tesko naci drugdje' pa zaradit na njima, zgadilo mi se sve.

Imas pruzat priliku Hrvatima pa sta bude.

A sustav koji uopce ima mehanizam koji MOZE nagradit izdaju, i da, to je izdaja jer ekonomija sluzi narodu a ne narod ekonomiji... takav sustav mora bit izminjen.

mogu se složiti s tobom, ali činjenica da ovi manji klubovi nemaju pull da bilo kojeg perspektivnog igrača koji se pojavi zadrže. Npr. Slaven je prodao Zvonareka u Bayern prije 17og rođendana, a opet nemaju školu da bi svake dvije, tri godine izbacili takvog.

čak i Hajduk razmišlja prodati malog Vuškovića, a pričamo o dečku koji je '07. i kojem bi sigurno više odgovaralo da skupi par sezona u HNLu nego da odmah ide u PSG i Barcu gdje je samo broj.

inače, treći svijet nema puno za ponuditi. većina afričkih reprezentacija uzima igrače iz Francuske, Nizozemske, Engleske itd. Realno domaći proizvodi im imaju previše falingi.

Ne zanima me pragmaticnost ni prakticnost.

Nemaju sta uvozit ljude sa drugih kontinenata i tjt.

Mali klubovi se tribaju snac kako znaju a to da ce nekako Sibenik ili Varazdin pristic velegradove nema sanse bez obzira kako organiziras sustav. Uvik se oni s vise resursa bit na vrhu, neovisno koliki je kadar dostupan.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 11 sij 2023, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4806
Je da je Oršić uhvatia 30., ali čovik vridi više od onih 6,5 ili koliko već milijuna eura. Bezveznjak sa Zapada proda se za više u toj dobi.
Da je Oršić Englez, Nimac, Francuz, Argentinac, vridia bi 30 milijuna eura. I afrički crnci se danas prodadu za veće novce. Ali Slaveni su za Zapad uvik ostali niža rasa. Crnce ne smidu gazit zbog vladajuće leftardske agende, pa onda svoje kolonijalističke reflekse iživljavadu na Slaveniman.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 11 sij 2023, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
zaba1111 je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Prije drugog svjetskog rata su bila 4 kluba s navijačkom bazom u Zagrebu, a 3 najveća Gradjanski, HAŠK i Concordija, sva tri prvaci u Jugoslaviji. Četvrti je bio Željezničar. Nasljednik Željezničara je današnja Lokomotiva

Concordia je bio klub mladeži, njegov stadion je u Kranjčevićevoj.

HAŠK je bio akademski klub, stadion u Maksimiru.

Gradjanski je pak narodni klub, osnovan kao čin protumadjarizacije, njegov stadion je bio u Koturaškoj. Tradicija Gradjanskog je prebačena na Dinamo, a ovo ostalo je zamrlo.

HAŠK je imao više navijača, ali Gradjanski je rezultatski bio najveći klub. HAŠK je bio ogromno sportsko društvo koje je imalo skoro sve sportove, a i stariji je klub. Concordia je pak bila kvartovski, trešnjevački klub, kao kasnije Zagreb, ali uz odredjenu potporu radništva.

NK Zagreb nikad nije zaživio kao rival nego su bili simpatični klub kojeg su svi Zagrepčani podržavali kao drugog omiljenog. Nije nastavljena tradicija HAŠKa, odnosno vjerojatno se sve zajebalo jer je Dinamo odmah s Koturaške prešao na Maksimir i tako praktički od Gradjanskog uzeo boje, navijače, nadimak, kasnije i grb, a od HAŠKa stadion. Da je ostao u Koturaškoj vjerojatno bi neki jači klub nastao u Maksimiru kao rival. Šteta zapravo.

Danas postoje klubovi pod imenima HAŠK i Concordia, ali su osnovani 1990. i 1977. godine i iako se pozivaju na tradiciju, imaju i originalne boje (HAŠK crveni dresovi, a Concordia zeleni) zapravo se radi o niželigaškim zagrebačkim klubovima bez apsolutno ikakvih rezultata i navijača.


Onda je Zagreb nasljednik Concordie, ispod današnjeg stadiona je nekad bio noćni klub Concordia u koji sam znao zalaziti. Jel to još postoji?
A Građanski je znači bio odmah pored, 200 metara dalje, jer Koturaška je u prpdužetku?
Ovo za Zagreb- Osijek ipak mislim da je pretjerivanje, ja sam čuo za 65 000, ali se i to spominjalo da je pretjerano.

..nije sicam se dobro drugo iza toga je bilo hajduk Dinamo mislim 82,83 kad tada nisam glavu izgubio..nije bilo sjedalica beton covik na coviku..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 11 sij 2023, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Velebit je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Ja san, s obzirom da znan dosta navijaca uvik bia pod dojmom da 'svi idu na utakmice'. No gledajuci sad ove neke snimke dok san trazia imamo li neki talent za reprezentaciju za 10 godina svatia da su nasi stadioni prazni.

Igra Hajduk i Dinamo na Maksimiru i ja ocekujem bit ce to puno ipak je to najveca stvar.

Kad Maksimir prazan, na jednoj sekciji je mozda 30% puno a na drugoj, valjda di je Torcida 20% puno i tjt. Dakle stadion valjda 20% pun ukupno.

Sta je s tim?

Gledam neki sazetak utakmice Istre da vidim Belju a tribine prazne, broj ljudi manji nego na vjencanju prosjecnom.

Tko uopce financira Istru te neke random klubove? Zasto nitko je ide na utakmice i zasto ljudi koji idu gaslightaju sve normalne ljude?


Nakon duge analize zakljucia san nekoliko stvari, naravno nije ista od tog originalno vec sta cujem ljude koje interesira donekle nogomet no ne ide im se na utakmice.

1. Hrvatski ultrasi odbijaju sve osim odredenog psiholoskog profila mladih muskaraca. Ovo sam narocito cuo od starijih i od cura. Onda sam gledao utakmice najpopunjenijih liga di klubovi stalno sire stadione da akomodiraju nove gledatelje. Stalno bi nanovo bia (ugodno) iznenaden kako su gledalji doslovno 2m od terena a mirni ka bubice. Nitko ne skace, ne urla, nema iskezenih faca koje se grle, nitko ne mase svojom znojavom majicom drugima isprid glave itd. Mnogo starijih ljudi, bakica i didica, mladih cura koje skupa idu isl. Mnogi ljudi cak fino odjeveni.

2. Nasi stadioni nisu dovoljno komforni. Nema eskalatorskih stepenica ka u soping centrima za starije, daleko su prodavaonice, sjedala su neudobna ili u losem stanju, tribine cesto nisu pokrivene, hodnici su uski pa roditeljima nije ugodno da im dica budu u neposrednog guzvi sa ultrasima, nema nekog modernog sustava nadzora situacije, konstrukcije su cesto stare i nesigurne ali i ruzne. Zahodi koji su daleko, malobrojni ili prljavi.

Vec znam sta ce dosadni clanovi ultrasa na ovo rec i da oni vole svoj space za bit divljak i da je njima taman da nista ne valja jer ne tribaju bit pitomi i normalni.


O čemu ti pričaš?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 12 sij 2023, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Četvrti u Hrvatskoj

Predsjednik ističe da je ipak iznad svega svima u klubu daleko najbitniji zadatak da se što prije osigura ostanak u Supersport HNL-u kako bi više prilike bez pritiska dobili talentirani igrači iz vlastite škole.

- Srećom, pokazalo se da smo do sada bili uspješni u odabiru igrača. Imamo karakternu momčad, koju vodi izuzetno kvalitetni trener Mario Kovačević.

Ne smijem pritom zaboraviti na naše vjerne navijače jer po svim pokazateljima mi smo danas četvrti klub u Hrvatskoj što se tiče potpore i gledanosti. A to je velika stvar i na nju smo jako ponosni! - završio je Dražen Vitez.

GRIJANI TRAVNJAK

Pisali smo već da će varaždinski prvoligaš, poput Dinama, uskoro dobiti grijani travnjak. Radovi na stadionu su praktično završeni i već bi se idućeg tjedna taj grijači sustav trebao pustiti u probni rad.

DOGRADNJA STADIONA

I dom varaždinskog nogometnog prvoligaša jedan je od onih koji se nalazi u planu za dogradnju i rekonstrukciju nogometnih stadiona, o čemu je nedavno komunicirala i Vlada Republike Hrvatske. Predsjednik Dražen Vitez ističe da je klub već iznio svoje želje za izradu projektne dokumentacije, a prema njima bi budući kapacitet varaždinskog stadiona bio oko 14.000 sjedalica.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15294825

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 12 sij 2023, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
..a koja su ostala dva..?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 14 sij 2023, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Krah "velike četvorke" HNL-a, šteta. Djelovalo je kao da bi moglo potrajati, a možda i bi, da je bilo iskoraka u Europi.

Slaba cijena po kojoj je Osijek prodao Belju sugerira da je istina ono što se govori o manjem angažmanu Mađara u pokrivanju rupa u proračunu.

Rijeka je isto tako gotova priča.

Osijek se možda najviše usrećio i omastio brk kad su u pitanju strani vlasnici, jer će barem iz cijele priče dobiti stadion.

Ovi ostali koji su ušli u klubove očito imaju plitke džepove i ulazili su samo sa idejom da će brzo povratiti uloženo kroz neki transfer ili iskorak u Europi. Doista, moguće je dobre novce zaraditi ako se prođe nekoliko kola u Europi, i ostvare 2-3 dobra izlazna transfera, ali ne ide nikako.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 14 sij 2023, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Druga stvar koja me je zanimala je koliko Livaju košta ostanak u HNL-u.

Pogledao sam plaće u HNL-u i drugim ligama: https://salarysport.com/football/croatian-first-football-league/highest-paid/

Ovo je otprilike godinu dana staro, jer još ima podatak o Oršićevoj plaći prije nego je dobio osjetnu povišicu jer se nije realizirao onaj raniji transfer u Englesku.

Apropos Livaje, ne može se biti 100% siguran, ali gledajući neki njegov rang (Grčka, Turska, neku slabiju ekipu u Italiji), vjerojatno bi imao 25-50% više nego što ima u Hajduku.

Mada, i sa ovom plaćom koju ima u Hajduku, bi bio treće najbolji plaćeni igrač u svom bivšem AEK-u.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 14 sij 2023, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2010, 16:57
Postovi: 746
Kako je BiH izopćena iz svih statistika i istraživanja. Još jedan dokaz slučajne države.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 14 sij 2023, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
Ministry of Sound je napisao/la:
Druga stvar koja me je zanimala je koliko Livaju košta ostanak u HNL-u.

Pogledao sam plaće u HNL-u i drugim ligama: https://salarysport.com/football/croatian-first-football-league/highest-paid/

Ovo je otprilike godinu dana staro, jer još ima podatak o Oršićevoj plaći prije nego je dobio osjetnu povišicu jer se nije realizirao onaj raniji transfer u Englesku.

Apropos Livaje, ne može se biti 100% siguran, ali gledajući neki njegov rang (Grčka, Turska, neku slabiju ekipu u Italiji), vjerojatno bi imao 25-50% više nego što ima u Hajduku.

Mada, i sa ovom plaćom koju ima u Hajduku, bi bio treće najbolji plaćeni igrač u svom bivšem AEK-u.

..a osmi deveti u prciji koja ima nerealne plaće i samo jedno ispadanje neplanirano u Europi stečaj i rasprodaja a to će ubrzo bit..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 14 sij 2023, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5202
Oršić je imo najbolju plaću u Dinamu.

Međutim možda je najvažniji porez i davanja nogometaša na plaću...


Privitak/ci:
Porez.png
Porez.png [ 154.52 KiB | Pogledano 952 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 14 sij 2023, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
..Katarina ima 80 000 misecno ademi isto Oršić ..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 14 sij 2023, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Ministry of Sound je napisao/la:
Druga stvar koja me je zanimala je koliko Livaju košta ostanak u HNL-u.

Pogledao sam plaće u HNL-u i drugim ligama: https://salarysport.com/football/croatian-first-football-league/highest-paid/

Ovo je otprilike godinu dana staro, jer još ima podatak o Oršićevoj plaći prije nego je dobio osjetnu povišicu jer se nije realizirao onaj raniji transfer u Englesku.

Apropos Livaje, ne može se biti 100% siguran, ali gledajući neki njegov rang (Grčka, Turska, neku slabiju ekipu u Italiji), vjerojatno bi imao 25-50% više nego što ima u Hajduku.

Mada, i sa ovom plaćom koju ima u Hajduku, bi bio treće najbolji plaćeni igrač u svom bivšem AEK-u.

Tko je sastavljao tu listu? Ti brojevi nikako ne izgledaju točno.
Sad kad sam pogledao još detaljnije vidim da su na listi igrači koji su otišli još na ljeto. Teške gluposti i nagađanja. Čim sam vidio da su plaće navedene u funtama trebalo mi je bit jasno.
Igrač Gorice je naveden da ima 462 800 funti godišnje =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 14 sij 2023, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16433
..Dinamov bilten sn izadje s naslovom :rasprodaja u Hajduku a hajduk se riješava škarta a prekinutog sramotnog biltena na dnevnoj bazi prodaju ključne igrače prcije:ademi,Bruno,livakovic,Šutalo inusput broje skude od gvardiole i olma..nize da ne moze bit nekad list koji sam kupova na dnevnoj bazi..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1. HNL
PostPostano: 14 sij 2023, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5202
laganini je napisao/la:
..Dinamov bilten sn izadje s naslovom :rasprodaja u Hajduku a hajduk se riješava škarta a prekinutog sramotnog biltena na dnevnoj bazi prodaju ključne igrače prcije:ademi,Bruno,livakovic,Šutalo inusput broje skude od gvardiole i olma..nize da ne moze bit nekad list koji sam kupova na dnevnoj bazi..

Valencia je veliki klub idealno za Ademia, teško da može otić u jači klub u La Ligi s obzirom na godine.
Makar bi se ja prije riješio Mišića koji nikako ne odgovara Dinamovoj igri, pretrom je na lopti i nema okomiti probijanja.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2280 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 92  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO