HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 20:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 280 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 25 svi 2021, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1788
Lokacija: Strateška autonomija
Stvarno ne znam koji je više vrag sa nekad velikim Nijemcima,jedan Werder i Schalke,koji bi po svim kriterijima trebali bit u TOP 7-8 Bundeslige,ispadoše u Cvajtu...

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 26 svi 2021, 08:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
:zubati

Marca objavila 11 Realovih najgorih igrača u povijesti: Baljić, Spasić…

https://narod.hr/sport/marca-objavila-1 ... jic-spasic


Bosansko – hercegovački reprezentativac Elvir Baljić igrao je za turski Fenerbahče, Real ga je platio tada zaista velikih 15 nilijuna eura. Baljić je otišao na posudbu u Rayo Vallecano kod Elvira Bolića. Ozljede su ga spriječila da napravi u Realu nešto ozbiljnije… Marca je čitateljima ukazala na to da je Baljić kasnije postao profesionalni pjevač.

Predrag Spasić bio je igrač koji je svojedobno igrao za jugoslavensku reprezentaciju, nije bio pretjerano tehnički talentiran, no bio je veliki borac, ali u Realu nije uspio. Na Camp Nouu je postigao autogol protiv Barcelone. Odigrao je oko 20 utakmica, ali je nakon toga otišao u Osasunu.

s druge strane... :kava

Modrić nakon potpisivanja novog ugovora s Realom otkrio tajnu svoje dugovječnosti

“To mi puno znači i ispunjava me s ponosom. Puno mi znači jer ću ovdje biti punih deset godina. Nisam to očekivao jer sam i klub stigao kao 27-godišnjak, a ovdje su zahtjevi jako veliki i morate biti na visokoj razini da biste ovdje nastavili. Nema ničega boljeg nego biti igrač Reala, nema boljeg osjećaja od igranja na Bernabeuu. Svi ovdje žele doći, a ja ću ovdje biti deset godina”, rekao je Modrić, koji je za potpisi novog ugovora pristao na smanjenje plaće od 10%.

“Bilo je puno takvih trenutaka, poput osvajanja La Decime 2016/17, a 2018. godina bila mi je spektakularna i na osobnoj razini. A osvajanje čak četiri Lige prvaka, iskreno, to nisam očekivao…”, rekao je Modrić.


https://narod.hr/sport/modric-nakon-pot ... ovjecnosti

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 26 svi 2021, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Viljareal do Pehara, idemoooooo Žuta podmornice! :aleale


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 29 svi 2021, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Večeras navijam za Ruske naftaše protiv Arapskih! :aleale A i "Ruski" dres je lepši:


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 29 svi 2021, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
:aleale :aleale :aleale :punk


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 30 svi 2021, 00:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3284
9 godinu zaredom Hrvati osvajaju LP, ikman na aparatima

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 30 svi 2021, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Gazda je napisao/la:
9 godinu zaredom Hrvati osvajaju LP, ikman na aparatima



Wow, ku' ćete sa tolikim Trofejima? Imate li dovoljno veliku vitrinu? :confused1

Ah, da... :zubati

Lično, neverovatna mi je ta Nivelacija:

ono čime se vi hvalite do neba (DoPrvaštvo, DoDoPrvaštvo, igrači u Finalima), to mi - ni ne računamo (Partizan '66, Urugvaj '30e, igrači osvajači u klubovima kao Vidić, Jugović, Stanković, Ivanović i ko sve ne)!

Zamisli tu Mentalnu visinsku razliku... :zubati

Ostanite CROfejni i hvalite se time i dalje! :zastava_Hrvata

I ne britinte za nas - mi ćemo ostati Trofejni:


slika


Svakom svoje! :yes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 15 lip 2021, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 16 lip 2021, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Reconquista je napisao/la:



Englezi ne žale za stadione - u ostalim Ligama samo najveći troše toliko na stadione a ovde i poslednji na tabeli budži čudo od fudbalskog Doma....

Dinamo u izvlačenju protivnika za LŠ prošao gore od Zvezde, iako su i jedni i drugi dobili neugodne ekipe:


https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1875751


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 17 lip 2021, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Neverovatno, Real kapitensku traku prosleđuje - redom:

1. Marselu,
2. Benzemi,
3. Varanu,
4. Naću, pa tek onda eventualno
5. Lukici!

Iako verujem da je Zlatna lopta bila idiotarija (ne zato što je Hrvat već jer dok god Mesi igra NEMA SMISLA dodeljivsti je ikom drugom), Lukica je zaslužio da bude kapiten Reala!

Ali 'ajde inekako Benzemi... pa i Marselu... ali Varanu?! Naću??!! :ucelo Zamisli da se kurčiš da si Najveći klub na svetu a Kapiten ti neki Naćo...

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ina/390418


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 17 lip 2021, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23305
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Je li moguce da prisustvujemo eri nogometa kad je na vrhuncu. Imate li vi osjecaj dace sljedecih desetljeca ova igra ce stagnirati ili cak padati?

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 17 lip 2021, 22:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9391
lider30 je napisao/la:
Je li moguce da prisustvujemo eri nogometa kad je na vrhuncu. Imate li vi osjecaj dace sljedecih desetljeca ova igra ce stagnirati ili cak padati?

Klinci vise igraju igrice nego fudbal. Ovo su jos uvijek generacije odrasle u ranim 2000-im jureci za loptom. Za 20 godina fudbal ce biti drugaciji. Vjerovatno manje lijep ali mozda tehnicki napredniji. Bit ce manji "bazen" za prikupljanje novih talenata jer klinci se vise i ne bave time ali oni koji budu bit ce masine jebene. Znaci bice sve manje Messija a sve vise Ronalda.

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 17 lip 2021, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Mnogi odavno tvrde da je vrhunac fudbala Calcio 1997-2003. Ne znam da li je tako ali ja primećujem pad najmanje jednu deceniju...

Nikada neću zaboraviti meč Liverpul-Junajted kad sam bio klinac... ne sećam se tačno koje godine ali Owen je još igrao za Liverpul, dakle možda negde kraj 90ih... bešika mi je bila pred pucanjem i nadao sam se nekoj pauzi (ležanje igrača, povreda, pad Tempa igre, sporo izvođenje prekida, ... BILO ŠTA!) ali nisam mogao da odem u klonju jer je meč bio prepun šansi, poteza, driblinga, šuteva, odbrana,... LUDILO. Zamalo sam se upišao! A sad možeš da odeš i da kenjaš na tenane bez straha da ćeš mnogo propustiti...

Ove godine cenim jedino duel Bajern-PSŽ... ono je bila utakmica za pamćenje! Proletela mi je, ostao sam iznenađen da je već prošlo 90 minuta! Takvih je pre bilo mnogo više... sada se dosađujem i prebacujem na druge kanale koliki su smor tekme... nemaš šta da vidiš ceo meč...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 19 lip 2021, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1788
Lokacija: Strateška autonomija
Netko se na drugom forumu dotakao Bugara i Rumunja koji su 90-ih imali sjajne generacije,ali od tada su skroz propali.
Oba tima su zadnji put na SP bili 1998.,na europskim smotrama Bugari su zadnji nastup imali 2004,Rumunji su nešto ažurniji,bili su na prošlom turniru 2016.

Što se to dogodilo s njima?

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 03 srp 2021, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Flamel je napisao/la:
Netko se na drugom forumu dotakao Bugara i Rumunja koji su 90-ih imali sjajne generacije,ali od tada su skroz propali.
Oba tima su zadnji put na SP bili 1998.,na europskim smotrama Bugari su zadnji nastup imali 2004,Rumunji su nešto ažurniji,bili su na prošlom turniru 2016.

Što se to dogodilo s njima?



Nestanu narodi sa fudbalske scene povremeno.... Mađara nije bilo pola veka...

Počeo je Prelazni rok a nema Transfera uživo ni na jednom portalu?! :confused1 Kako to, zna li ko?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 05 srp 2021, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Konačno krenuli Transferi uživo! :aleale


https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... emo/392187


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 05 srp 2021, 22:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9391

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 06 srp 2021, 02:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
Nogomet nikad nije bia bolji. Zadnjih deset godina najbolji je nogomet koji gledan u životu.
Modrić je zaslužia onin put dobit godišnju nagradu za najboljeg igrača na svijetu. Messi je po meni najbolji igrač svih vrimena, ali Modrić je i onda a i danas više nego onda dokaza zašto je bia naj na svitu te godine.
Kompleksaški mi izgledadu srpska dobacivanja Hrvatima o "neosvojenin" nogometnin trofejima. Srbi su nestali ka' čimbenik u europskon i svitskome nogometu evo će bit 30 godina, a ovin lik ovdi baš se sad uhvatia natrljavat ništo Hrvatima o neosvojenin trofejima. Svake godine zadnjih desetak godina uvik se niki Hrvat vraća s europskin klupskin trofejima i to ka bitni igrač, a ne ka niki sporedni čiji se izostanak ne vidi i koji nikad ne pogodi branku kad je bitna utakmica. Hrvatska reprezentacija redovna je sudionica europskih i svitskih prvenstava, a di je njihova? Hodi čoviče ća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 06 srp 2021, 07:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23305
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Da. Kada geldas snimke iz sedamdesetih i osamdesetih izgledaju kao usporeni snimak u odnosu na ove sadasnje. Bi klinac danas Maradona onako prosetao protivnickom obranom kao na SP u Meksiku 1986 godine protiv Engleske.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 06 srp 2021, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Sokolić je napisao/la:
Svake godine zadnjih desetak godina uvik se niki Hrvat vraća s europskin klupskin trofejima i to ka bitni igrač, a ne ka niki sporedni čiji se izostanak ne vidi i koji nikad ne pogodi branku kad je bitna utakmica. Hrvatska reprezentacija redovna je sudionica europskih i svitskih prvenstava, a di je njihova? Hodi čoviče ća.




Lično, neverovatna mi je ta Nivelacija:

ono čime se vi hvalite do neba (DoPrvaštvo, DoDoPrvaštvo, igrači u Finalima), to mi - ni ne računamo (3. mesto na svetu - Urugvaj 1930., finala Evropskog 1960. & 1968. , finale LŠ 1966. , igrači-osvajači u stranim Klubovima).

Zamisli tu Mentalnu visinsku razliku... :zubati Ali OK - kapiramo da se time TEŠITE... :neznam

Nema problema: ostanite CROfejni i hvalite se time i dalje! :zastava_Hrvata

I ne britinte za nas - mi ćemo ostati Trofejni:


slika


Svakom svoje! :yes


lider30 je napisao/la:
Da. Kada geldas snimke iz sedamdesetih i osamdesetih izgledaju kao usporeni snimak u odnosu na ove sadasnje. Bi klinac danas Maradona onako prosetao protivnickom obranom kao na SP u Meksiku 1986 godine protiv Engleske.



Zapravo, Maradona bi danas neuporedivo LAKŠE driblao. Tada si za crveni karton morao da UBIJEŠ čoveka, za slomljenu nogu ni žuti ne bi fasovao. Postojali su kostolomci u svakom timu čiji je jedini zadatak bio da povredi i izbaci najboljeg igrača protivnika (ono, zamislite tako vama da neko uradi, slomi Lukicu - i ostaste na nivou Albanije).

Maradonu su lomili iz sve snage, bez milosti, tukli, grebali, laktali, pesničili,... a danas Kristijana pogledaš popreko i - fasuješ žuti karton. Iznudio je Milion penala na lake kontakte.

A i današnji defanzivci su toliko slabi postali u branjenju Driblinga (jer više niko ne ume da dribla, da nije Mesija ne bih video dribling mesecima) da bi ih Maradona UNIŠTAVAO.

A u kakvom bednom stanju je današnji fudbal najbolje govori top lista najboljih driblera današnjice na kojoj su poluigrači kao Ben Arfa, Sen Maksiman, Traore i sl bezveznjakovići:


https://www.planetfootball.com/quick-re ... essi-more/


Nekad Ronaldinjo, Ronaldo, Rivaldo, Zidan, Bergkamp, Figo, Rui Kosta itd danas ovi prosečnjakovići... Tuga! :sad

A ti meni pričaš "ne bi mogao Maradona..." Kad mogu ovi jadovi, Maradona bi driblao od gola do gola kao od šale!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 06 srp 2021, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 18:32
Postovi: 582
lider30 je napisao/la:
Da. Kada geldas snimke iz sedamdesetih i osamdesetih izgledaju kao usporeni snimak u odnosu na ove sadasnje. Bi klinac danas Maradona onako prosetao protivnickom obranom kao na SP u Meksiku 1986 godine protiv Engleske.



Snimke iz 70-ih i 80-ih su vrlo često sa svjetskih prvenstava, sa utakmica igranih na +40 i na nadmorskoj visini (Meksiko), tako da je dobro da je tu itko mogao potrčat. Već ako je snimka iz 74. u Njemačkoj možeš vidjet puno dinamičniji tempo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 07 srp 2021, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
ikmandvaradtist je napisao/la:

I ne britinte za nas - mi ćemo ostati Trofejni:


vi nemate ni jedan jedini trofej, niste se u stanju ni kvalificira na nikakvo natjecanje.

jeidno što imate je kičenje tuđim perjem.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 07 srp 2021, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
divizija je napisao/la:
vi nemate ni jedan jedini trofej, niste se u stanju ni kvalificira na nikakvo natjecanje.

jeidno što imate je kičenje tuđim perjem.



Ako ono na slici nisu Trofeji - onda si u pravu, nemamo.

Šta god da je ono na slici: mi to imamo a vi to nemate.

Slobodno dođite u Beograd da uživo vidite ONE LJUPKE PREDMETE SA SLIKE... treba vama Kiflatima besplatne karte za naše Trofejne sobe dati kao nama Makedonci neplaćanje putarine...


Karabaja je napisao/la:
:zubati


U, jebote, kako ovo izvode? :ohmy


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 08 srp 2021, 15:21 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ako ono na slici nisu Trofeji - onda si u pravu, nemamo.

Šta god da je ono na slici: mi to imamo a vi to nemate.

Slobodno dođite u Beograd da uživo vidite ONE LJUPKE PREDMETE SA SLIKE... treba vama Kiflatima besplatne karte za naše Trofejne sobe dati kao nama Makedonci neplaćanje putarine...


na tvojoj slici nije ni jedan trofej Srbije niti Srbija ima ikakv trofej

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nogomet: sve i svašta
PostPostano: 08 srp 2021, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
divizija je napisao/la:
vi nemate ni jedan jedini trofej



divizija je napisao/la:
na tvojoj slici nije ni jedan trofej Srbije niti Srbija ima ikakv trofej



Znači, ovo nisu Trofeji, niti Srbi ni Srbija:


slika


slika


slika


:smajl043

A ja siromah mislio da jesu... :sad Kako sam samo naivan... hvala ti što si mi otvorio oči!

Ne ozbiljno, otvorio si mi oči: mislio sam da si ozbiljna glava - samo malo prevaziđenih shvatanja... sad tek uviđam da ti imaš neuporedivo većih problema od toga... :001_rolleyes

Na Temu: eno Arapi prave od PSGa nove "Galaktikose" - da li će srebrna amfora naredne sezone konačno da se uzme? Mislim da Mbape odlazi sigurno sledeće godine tako da im je "sad il' nikad"... imali su jak tim i prošlih godina ali ovo što sada grade je BRUKA Tim... :scared


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 280 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO