HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 17:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 175 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
JNA je napisao/la:
Mariooo je napisao/la:
Ne vidim graničare. Iza tog znaka udaraju pečate?



Nema nikakvih pečata Mujo, izmedju Srbije i Republike Srpske se ide samo sa ličnom kartom.. ne treba pasoš..

Kao izmedju Beograda i Novog Sada kad ideš.. :)






SMETA IM REPUBLIKA SRPSKA! Tabla na granici sa Crnom Gorom izazvala buru u Sarajevu (FOTO)

slika

https://www.google.rs/amp/s/www.novosti ... ajevu-foto






A vidi tek ovo…

Zašto Srbija ne graniči sa BiH

https://balkans.aljazeera.net/amp/teme/ ... ici-sa-bih

slika

Citat:
“Mislio sam cijelo vrijeme da je zastava Republike Srpske na graničnom prelazu BiH i Srbije ustvari zastava BiH”, tvrdi vozač kamiona Cornelius Polak koji često dolazi u Bijeljinu kako bi istovario robu koju dovozi iz Poljske.

Nakon što smo ga uvjerili da zastava entiteta RS-a nije državna zastava BiH, već samo jednog entiteta unutar države BiH, Polak nam je kazao da u Bijeljini, gdje ima puno kolega, uopće ne spominju BiH te da njih nije briga za tu zemlju.


Zašto, zašto.. :crying


Poljak se zabezeknuo.. :D

..



Citat:
Na samoj granici je, doduše, postavljena i tabla s natpisom “Bosna i Hercegovina”, što nalaže zakon, ali entitetska obilježja dominiraju.


Tabla s natpisom “Bosna i Hercegovina” postavljena je i na prelazu Rača, ali odmah iza nje na jarbolu se vijori velika zastava RS-a.


Dakle sve po propisu.

Vladimir je najbolje opisao, koga boli *** za zastavama dok radi svoj posao:

Citat:
Vozač kamiona Vladimir iz Čačka tvrdi da mu je tek drugi put da prelazi granicu Rača te da zastave uopće nije primijetio.

“Znate, kada radite ovaj posao fokusirate se na istovar robe i kako će te to uraditi. Nisam obraćao pažnju”, istakao je.



Da zaključimo, ono što neće promijeniti nikakva priča:

Citat:
Bosna i Hercegovina ima 83 granična prelaza, od čega je 55 međunarodnih, a 28 za pogranični saobraćaj.

U međunarodne granične prelaze se ubrajaju i četiri međunarodna aerodroma u BiH – Sarajevo, Tuzla, Mostar i Banjaluka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:30 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 19:59
Postovi: 4514
Sta ce muslimanima vise od 23%? kao da ce oni to nesto da obradjuju? Oni jednostavnu teraju inat jer im je antisrpstvo u identitetu. Prokleta sudbina konvertitskih otpadnika da vecito mrze izvor, u ovom slucaju Srbe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7608
Lokacija: Jug
Ovo si promašio...


Citat:
Sve zastave na graničnim prelazima koje je posjetila Al Jazeera su bile zastave Republike Srpske i potpuno nove, ali zastave BiH nismo uočili – da li zbog toga što entitetske dominiraju ili što ih uopće nema.


https://balkans.aljazeera.net/amp/teme/ ... ici-sa-bih


:crying :crying :crying :crying

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
JNA je napisao/la:
Ovo si promašio...


Citat:
Sve zastave na graničnim prelazima koje je posjetila Al Jazeera su bile zastave Republike Srpske i potpuno nove, ali zastave BiH nismo uočili – da li zbog toga što entitetske dominiraju ili što ih uopće nema.


https://balkans.aljazeera.net/amp/teme/ ... ici-sa-bih


:crying :crying :crying :crying


Jel po ovom formatu?

slikapics uploading site

Ako jeste, nema problema da na nekoj livadi bude stožina za sijeno sa zastavom RS.

I kako je to sad kako vi kažete AL Lažira dobra, a inače ne valja?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Pojedeni u svakom smislu.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
ShahidMaker je napisao/la:
Sta ce muslimanima vise od 23%? kao da ce oni to nesto da obradjuju? Oni jednostavnu teraju inat jer im je antisrpstvo u identitetu. Prokleta sudbina konvertitskih otpadnika da vecito mrze izvor, u ovom slucaju Srbe.

Šta ima ko da vas mrzi, konkretno u RS?
Da vidimo, sve banke su propale (domaći kapital), strani investitori koji su dolazili pokrali i još tužili RS, pa im je dužna isplatiti milione za odštetu.
Poslovi idu uskom krugu ljudi, protekcionizam i nepotizam na najvišem nivou.
Završava se sve za siću i rade se sulude kompenazcije. Dužan sam ti 1000 KM, evo ti objekat od 100 000 KM. Karikiram.
U takvim uslovima nema sistema koji može opstati.
I na sve to zadužuješ se neplanski i ta sredstva trošiš na servisiranje nepotizma i korupcije.
Pa ne znam ko može da vas mrzi u toj situaciji. Ja kažem samo nastavite :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7608
Lokacija: Jug
Mariooo je napisao/la:
Jel po ovom formatu?



Sitno vam je to "bosansko"
Neko će pomisiti da je saobraćajni znak.. :laugh


Vidi ovo..

slika
slika


Poljak, kamiondžija…

Citat:
“Mislio sam cijelo vrijeme da je zastava Republike Srpske na graničnom prelazu BiH i Srbije ustvari zastava BiH”, tvrdi vozač kamiona Cornelius Polak koji često dolazi u Bijeljinu kako bi istovario robu koju dovozi iz Poljske.

Nakon što smo ga uvjerili da zastava entiteta RS-a nije državna zastava BiH, već samo jednog entiteta unutar države BiH, Polak nam je kazao da u Bijeljini, gdje ima puno kolega, uopće ne spominju BiH te da njih nije briga za tu zemlju.


“Rijetko sam čuo nekoga od mojih kolega tamo da spominju BiH. Oni samo pričaju o Srpskoj i Srbiji. Za mene to nije nikakav problem”, naveo je Polak.


https://balkans.aljazeera.net/teme/2016 ... ici-sa-bih

:laugh


.

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
Vi mislite ako postavite na livadu neki veliki znak sa natpisom RŠ da ste nešto promijenili.
Jel znaš kako se zovu oni levati što vodaju velike cuke? Zašto to rade?
Zato što im je mali :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:40 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 19:59
Postovi: 4514
Odgovori mi, sta bi vi radili sa 100% BiH, i recimo da svi Srbi se presele u Srbiju?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Ne moramo da cekamo, nismo ti mi Hrvati, vec ste se iselili iz Republike Srpske.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
ShahidMaker je napisao/la:
Odgovori mi, sta bi vi radili sa 100% BiH, i recimo da svi Srbi se presele u Srbiju?

To se neće desiti samim tim nema potrebe da ti odgovaram.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Mariooo je napisao/la:
ShahidMaker je napisao/la:
Odgovori mi, sta bi vi radili sa 100% BiH, i recimo da svi Srbi se presele u Srbiju?

To se neće desiti samim tim nema potrebe da ti odgovaram.

pa sta oces onda od nas?

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
Tankosic je napisao/la:
Mariooo je napisao/la:
To se neće desiti samim tim nema potrebe da ti odgovaram.

pa sta oces onda od nas?

Da kažem da nema razlaza.
U skladu sa naslovom teme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:50 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 19:59
Postovi: 4514
Mariooo je napisao/la:
ShahidMaker je napisao/la:
Odgovori mi, sta bi vi radili sa 100% BiH, i recimo da svi Srbi se presele u Srbiju?

To se neće desiti samim tim nema potrebe da ti odgovaram.



Logicno da se nece desiti, jer bi unistili ceo protektorat i kad bi nas NATO napao, kamoli vi. Ali hipoteticki sta bi radili? posto vas se cela nacionalna politika svodi na to... ono sto ja pokusavam, jeste da ti objasnim koliko to nema smisla i jos jedna potvrda teze o identitetskoj konfuziji konvertita.

Umesto da se okrenete sebi, napretku, saradnji sa drugima, vi idete u samodestrukciju, jer mislite da ce komsija pre vas da bude unisten (a nije to slucaj). Doduse, da ste za ovo bili sposobni, dogovorili bi se 90-ih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:52 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
novovrijeme je napisao/la:
Mariooo je napisao/la:

Neću, ne volim te ljigavce.
Oni i čede šumljaci, tu je to negdje.
Sve divljina neka.


A hoćeš li ako te budemo zvali Čečnik?
Ja Četnik ti Čečnik?
:thumbup

2 brata koje vezuje ljubav za noževe.

Uživali bi naši Ćećenci u pažnji i maženju.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
SarajkaDjevojka je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ne vraćamo mi ništa što smo krvlju srpskom odbranili i pečatirali. Srpsku Srebrenicu pogotovo. Niko ti to nikad neće potpisati, samozavaravaš se.
Jebaćete se sa nama 50 godina ako želite. Mi državu imamo. Dvije. :wub Mi ne žurimo...



Za 50 g ti i takvi pocrkaćete u mrskoj BiH. A šumska ni tad neće biti u Srbiji. Ima da ti trava po grobu poraste. I ne samo trava, nego šiprazje. :biceovodobro

Za pola stoljeća će svećom tražiti Bošnjake.
Koji će svi ubosni stati pod 1 maslačak.
Biće ih na buljuke od Dijarbakira do Detroita.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
ShahidMaker je napisao/la:
Mariooo je napisao/la:
To se neće desiti samim tim nema potrebe da ti odgovaram.



Logicno da se nece desiti, jer bi unistili ceo protektorat i kad bi nas NATO napao, kamoli vi. Ali hipoteticki sta bi radili? posto vas se cela nacionalna politika svodi na to... ono sto ja pokusavam, jeste da ti objasnim koliko to nema smisla i jos jedna potvrda teze o identitetskoj konfuziji konvertita.

Umesto da se okrenete sebi, napretku, saradnji sa drugima, vi idete u samodestrukciju, jer mislite da ce komsija pre vas da bude unisten (a nije to slucaj). Doduse, da ste za ovo bili sposobni, dogovorili bi se 90-ih.


Pa ja nisam nerealan kao većina vas.
Ako mene lično pitaš, ja nemam nikakve pretenzije da bih kao Bošnjak želio da se isprazni Banja Luka, Prijedor, Bijeljina, Trebinje....pa kao da mi nešto radimo s tim.
Jedino kad smo željeli to isprazniti je bilo tokom rata kad smo se borili protiv agresije. I tu prestaje bilo kakva želja za čišćenjem nekoga.

Ovdje svako duva u svoju tikvu. Vi krivite nas, odnosno matrica vam tako diktira kako smo mi krivi za rat 90-tih, pa kako smo sad krivi za ovo stanje, jer eto mi sve nešto nećemo, a vi ko i bi.
Koliko je ko sposoban ili ne, to se vidi na terenu. Konkretno u BiH, to je takmičenje ko će više ukrasti bez obzira šta će propasti.
Nema tu velike ili bitne razlike. Nemoj sad samo da mi argumentuješ sa Buk Bijelom, aerodromom koji nikad neće biti ni započet ili nekakvim autoputevima koji nemaju ni nacrt.
Sve je to politička propaganda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
Mariooo je napisao/la:
ShahidMaker je napisao/la:
Sta ce muslimanima vise od 23%? kao da ce oni to nesto da obradjuju? Oni jednostavnu teraju inat jer im je antisrpstvo u identitetu. Prokleta sudbina konvertitskih otpadnika da vecito mrze izvor, u ovom slucaju Srbe.

Šta ima ko da vas mrzi, konkretno u RS?
Da vidimo, sve banke su propale (domaći kapital), strani investitori koji su dolazili pokrali i još tužili RS, pa im je dužna isplatiti milione za odštetu.
Poslovi idu uskom krugu ljudi, protekcionizam i nepotizam na najvišem nivou.
Završava se sve za siću i rade se sulude kompenazcije. Dužan sam ti 1000 KM, evo ti objekat od 100 000 KM. Karikiram.
U takvim uslovima nema sistema koji može opstati.
I na sve to zadužuješ se neplanski i ta sredstva trošiš na servisiranje nepotizma i korupcije.
Pa ne znam ko može da vas mrzi u toj situaciji. Ja kažem samo nastavite :palacgore1


Ono kad ti gubava sirotinja od 45% nezaposlenosti prica o necemu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
Crnivuk je napisao/la:
Mariooo je napisao/la:
Šta ima ko da vas mrzi, konkretno u RS?
Da vidimo, sve banke su propale (domaći kapital), strani investitori koji su dolazili pokrali i još tužili RS, pa im je dužna isplatiti milione za odštetu.
Poslovi idu uskom krugu ljudi, protekcionizam i nepotizam na najvišem nivou.
Završava se sve za siću i rade se sulude kompenazcije. Dužan sam ti 1000 KM, evo ti objekat od 100 000 KM. Karikiram.
U takvim uslovima nema sistema koji može opstati.
I na sve to zadužuješ se neplanski i ta sredstva trošiš na servisiranje nepotizma i korupcije.
Pa ne znam ko može da vas mrzi u toj situaciji. Ja kažem samo nastavite :palacgore1


Ono kad ti gubava sirotinja od 45% nezaposlenosti prica o necemu.


Idi plači za Rio Tintom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 13:02 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Tankosic je napisao/la:
Gospodja zvana "pusenje Svabama", nas ubedjuje da je ona zadovoljna time sto je Dodik odlozio povratak vojske na 6 meseci, a da mi treba da placemo sto je to uradio, sada kada se izborio za ono sto je bila sustina problema, imovina.


A svaki Srbin ovde sto je pisao, ili bar apsolutna vecina ukljucujuci moju malenkost non stop pisemo da je vojska takija, i da ce na kraju da proglasite pobedu sto ce Dodik da "poklekne" po pitanju vojske i time vas narani, zedne preko vode.


Eto toliko o pusenju Svabama, to su te auto projekcije. :D

Moraš imati ogromne NEREALNE ciljeve da bi oni bili sretni ako ostvariš, bar 3/4 i da žive u iluziji i imaginarijumu da su zahebali Srbeke.
Da se keze i krevelje....dok otiču ko talasi Nijagare.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7608
Lokacija: Jug
Šaban ostao poslednji na braniku Sebije direktor'ce i 23% teritorije sa njenim pacijentima.. :)

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
Svaka ćas', sad je jasno što vi imate ogromne nerealne ciljeve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 13:04 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 19:59
Postovi: 4514
Za rat 90-ih odgovoran je Alija i SDA-a, jer teza o Velikoj Srbiji ne stoji, zasto onda nismo napali Makedoniju 92? Makedonija je usla u sastav Srbije 1912, 6 godina pre Bosne i Hercegovine. Alija je poslusao strance koji su bili za raspad Jugoslavije, a zbog konvertitske mrznje koja je urodjena u vama to nije bilo tesko sprovesti medju obicnim plebsom. E sada, zbog svih tih ratova, mrznji, klanja jos od turskog vremena pa do ovog zadnjeg, Srbi su izgubili svaku volju za zajednistvom sa vama. Dakle cilj Srba je politicka, ekonomska i svaka druga nezavisnost u odnosu na vas. Ni jednog Srbina ne interesuje sta se desava kod vas, niti zeli da zna.

Kada sve ovo uzmes u obzir, onda ti je jasna politika ,,secesionizma'' kod Srba, to sprecava medjunarodna zajednica (zapadna uglavnom) jer vide svoj interes tu, zato silom i odrzavaju u zivotu ovog frankestajna zvanog BiH. Interes im je pod broj 1 - plase se da ce Srbija postati mnogo ekonomski, demografski, teritorijalno dominantna u odnosu na region, a Srbiju i Srbe vide kao male Ruse, odnosno ruskog saveznika ovde. Broj 2- boje se islamske drzave, odnosno rasadnika belih islamskih terorista po Evropi. Broj 3 - ovako napravljene drzave uvek mogu lako da zapale i da naprave rat i krizu sa kojom ce da upravljaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 18:25
Postovi: 5596
ShahidMaker je napisao/la:
Za rat 90-ih odgovoran je Alija i SDA-a, jer teza o Velikoj Srbiji ne stoji, zasto onda nismo napali Makedoniju 92? Makedonija je usla u sastav Srbije 1912, 6 godina pre Bosne i Hercegovine. Alija je poslusao strance koji su bili za raspad Jugoslavije, a zbog konvertitske mrznje koja je urodjena u vama to nije bilo tesko sprovesti medju obicnim plebsom. E sada, zbog svih tih ratova, mrznji, klanja jos od turskog vremena pa do ovog zadnjeg, Srbi su izgubili svaku volju za zajednistvom sa vama. Dakle cilj Srba je politicka, ekonomska i svaka druga nezavisnost u odnosu na vas. Ni jednog Srbina ne interesuje sta se desava kod vas, niti zeli da zna.

Kada sve ovo uzmes u obzir, onda ti je jasna politika ,,secesionizma'' kod Srba, to sprecava medjunarodna zajednica (zapadna uglavnom) jer vide svoj interes tu, zato silom i odrzavaju u zivotu ovog frankestajna zvanog BiH. Interes im je pod broj 1 - plase se da ce Srbija postati mnogo ekonomski, demografski, teritorijalno dominantna u odnosu na region, a Srbiju i Srbe vide kao male Ruse, odnosno ruskog saveznika ovde. Broj 2- boje se islamske drzave, odnosno rasadnika belih islamskih terorista po Evropi. Broj 3 - ovako napravljene drzave uvek mogu lako da zapale i da naprave rat i krizu sa kojom ce da upravljaju.


Ne znam. Zašto ste napali Hrvatsku? Koje je tu objašnjenje? Osnovali RSK?
Makedonija vam nije bila interesantna.
Jugoslavija se raspala prije nego ste se počeli dogovarati sa Alijom.
Zajednica Srbije i Crne Gore zvana Jugoslavija je neka druga država.
Vidiš kako znaš da je Alija poslušao strance, a Milošević nije?
Pa je ta nezainteresovanost rezultirala zločinima?
Tako je, vide vas kao male Ruse i shodno tome će vas držati pod kontrolom. Ako odlučite da se usprotivite, zna se.
Vaša nesreća je da se geografski nalazite na neprijateljskom dijelu planete (shodno tome da se okrećete Rusiji).
U tim uslovima te politike koje gajite ispod žita ostaju nedosanjani snovi.
Sljedeći rat koji bi se desio morali bi sami da pokrenete, dakle da direktno Srbija udari recimo na BiH. Tu nemate nikakvih šansi.
Islamske države od cca milion i po ljudi? Ko se boji? To su nebuloze.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li bi i kakav razlaz Muslimani prihvatili?
PostPostano: 21 tra 2022, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Mariooo je napisao/la:
Tankosic je napisao/la:
pa sta oces onda od nas?

Da kažem da nema razlaza.
U skladu sa naslovom teme.


Kako nema, razlaz se vec desio 1995te.

Ovo je sada samo ozvanicenje da nas apsolutno vise ne zanimate, i da cemo da razvijamo Republiku Srpsku potpuno nezavisno od vas i vase volje i to je sve.

A razlaza nece biti samo u slucaju da hocete da udjete u Hrvatsku ili Srbiju, ocigledno ne znate i ne mozete da napravite sopstvenu drzavu.

A mi u Srbiji vas prvi necemo, kamoli braca u Srpskoj.

Nece vas niko uz sebe, prebolite to kao sto su i Srbi, mada kome pisem ja.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 175 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Bošnjak..007 i 213 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO