HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 03:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 28 vel 2019, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Nećete dobiti ni metra RS.
Sta ti misliš da smo mi džaba krvarili? Dzaba tjerali Islamiste sa vjekovne srpske zemlje? Džaba ratovali pa da vam poklanjamo u miru?
Dobićete Istočno Sarajevo kad Grci dobiju Konstantinopol.
Dobili ste i više nego što vam pripada. Imate 24% a da je pravde imali bi 0% ko što imaju muslimani u Srbiji, Hrvatskoj, Bugarskoji, Madjarskoj, Grckoj i ostalim zemljama koje su bile pod Osmanskim carstvom.
Umjesto da se uhvatite za uši i pjevate što imate priliku dobiti državu u Evropi vi hoćete da ratujete pa i to izgubite. Samo izvolite.


mi necemo nista dobiti, nego cemo se vojno izboriti i osloboditi svoje. ko ce prije do istocnog sarajeva ? mi kojima je to par kilometara od kuce ili vi iz srbije. ko ce prije sta mislis ? nama pripada sve sto budemo mogli vojnicki osloboditi i drzati, a to je sada puno vise nego 30 %. izgubicete vi, i to krvavo.


Samo hapelaciju prvo da napišete.
Imate valjda toliko muda?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 28 vel 2019, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Jooooj opet preti.Opet histerisanje.Pa napišite apelaciju skotovi.Pa vi ne smete apelaciju jednu da napišete a vi će te otimati tuđe.Marš,piši apelaciju !

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 28 vel 2019, 13:22 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Naše je demokratsko pravo da odlučujemo hoćemo li biti članica ili ne bilo koje organizacije.Mi nećemo u nato pakt.
Ko želi neka se otcepi od Republike Srpske i ide gde hoće.Mi nikom ništa ne branimo,za razliku od drugih koji bi nama nešto branili.Sutra recimo da HRHB hoće da se pripoji Hrvatskoj.Mi ništa ne bi rekli.To je demokratija.


e super, naše je demokratsko pravo da otcijepimo svojih 10 - 11 opcina gdje smo bili vecina 1991, i gdje i danas imamo vecinu grunta, i nase povratnike, a i istocno sarajevo, jer je to dio naseg glavnog grada. dobro je sto podrzavas otcjepljenje bosnjackog dijela tzv. rs, a ne bi ti smetalo ni da hrvati uzmu svoj dio u posavini jelda... i sta ce vama ostat ? dovoljno za zivot, nedovoljno za drzavu. branite vi itekako, isto kao i mi i jos i vise jer vase nema papir da je vase. nemate vi nikakve ingerencije da odlucujete o vanjskim pitanjima bih po ustavu, sem mehanizma koordinacije eu i to iskljucivo oko eu. ovo sada sto radite je cisti secesionizam i izazivanje rata. i ne zaboravi da ste vi manjina u bih i da necete odlucivati o sudbini vecine. ti se zalazes za demokratsko pravo, jelda ?

Mi se pozivamo na popis 1910 i Hrvate kao većinu i Zenici i izjednačene sa Bošnjacima u Sarajevu.

Želimo nazad Zenicu i koridor preko Sarajeva(Barscasije) do srednje Bosne tj autocestu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
milorad dodik 'nema vremena za dangubu'

Ne vratim li BiH za godinu dana s puta samouništenja, napuštam Predsjedništvo pa nek' sve propadne!

„Nemam vremena za dangubu. Ako zajedno s drugim kolegama u Predsjedništvu, najduže za godinu, ne uspijem vratiti Bosnu i Hercegovinu sa sadašnjeg puta samouništenja na pravi put, ja napuštam Predsjedništvo, vraćam se u Banja Luku pa neka sve propadne“, staloženo je odgovorio Dodik zakovanog pogleda u oči svoga sagovornika za okruglim, besprijekorno ulickanim stolom restorana „Bocconi“.


putuj igumane, ne brini se za manastir. :kava neces ti nikuda, nego cemo ti svaki zivac izvadit koji imas. :zubati

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 18:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35909
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Samo holandski hnato bataljon Bošnjaka spašava.

Mujo stvarno misli da će tamo neki Nizozemac ili Britanac ginuti za krezubog Muju i jurišati na Srbe.
Stvarno neviđeni idioti koji ne uče niti na vlastitim greškama.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Samo holandski hnato bataljon Bošnjaka spašava.

Mujo stvarno misli da će tamo neki Nizozemac ili Britanac ginuti za krezubog Muju i jurišati na Srbe.
Stvarno neviđeni idioti koji ne uče niti na vlastitim greškama.


ne kurcite se previse. polozili smo ih 30000 komada u crnu zemljicu prakticno bez vojske i mts-a, u slucaju rata oni ce biti primarni cilj, i nece se birati sredstva i nacin da ih se posalje na spavanje. mrznja je ogromna, zelja za osvetom jos veca. nisu to supermeni, vec gomila jadova lose licne higijene i debilne genetike. mi smo njihovi prirodni predatori i ulazimo polako u modus nasih djedova koji su ih cerecili kako su htjeli, a sad smo mi na redu. nego gledaj da se ne zamjerate sa nama da se na vama kola ne slome. bolje vam je.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35909
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Pa dobro oni su vas 10 000 u jednom danu i još jedno 200 000 u 3 godine, tako barem vi tvrdite.
Znači na jednog Srbina će opet izginuti 7 muslimana.
Bome predatorski skor.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35909
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ja ne mogu zaspati od brige hoće li biti tog Vijeća ministara i naše jedne i jedine.
A ti kolega novovrijeme, šta ćemo jadni bolan bez Vijeća ministara?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Pa dobro oni su vas 10 000 u jednom danu i još jedno 200 000 u 3 godine, tako barem vi tvrdite.
Znači na jednog Srbina će opet izginuti 7 muslimana.
Bome predatorski skor.


nije 200.000, vec oko 110.000 ukupno stradalo u bih. a jeste bilo 1 naprama 7. sta reci. nakotilo se svega medju nama, jugoslovena, feminiziranih, pacifista, mijesanih brakova, raznih jebenih pravednika, pokvarenih, pa sad su u crnoj zemlji itd. prirodna selekcija, i lava moze bivo opalit nogom pa ubiti, i par hijena ubije lava kad je sam i nespreman. u nasem narodu treba da nestane sve ono sto je slugansko i slabo. oni koji ostanu i prezive su predatori. mozda me bivo i ritne i ubije, a mozda i ja ubijem i pojedem podosta antilopa, bivola, gnuova itd. ko meni i slicnima padne saka jebo je sebi mater kroz mater. za milost i dobrotu ne znam. u suze ne vjerujem. ali u osvetu vjerujem. ima nas jos mnogo i cekamo svoju sansu. nikome nije do razgovora i politike. mi sa srbima nakon onakvog rata i nemamo o cemu razgovarati i stid nas je da neko nas s njima razgovara. ali necemo se jos dugo stiditi. dolazi vrijeme najcrnjeg mraka i za njih. u paklu nema nista sem demona i samog vraga. nista drugo na dnu ne postoji.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35909
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Znači musliman tvrdi da su Srbi odradili prirodnu selekciju među Bošnjacima.
Šta ćete sljedeće, uručiti medalju Karadžiću za to ili ga postaviti u Vijeće ministara umjesto onog Tegeltije koji vam ne odgovara?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
daramo je napisao/la:
Ja ne mogu zaspati od brige hoće li biti tog Vijeća ministara i naše jedne i jedine.
A ti kolega novovrijeme, šta ćemo jadni bolan bez Vijeća ministara?


Mene najvise strah da Evropa jednog dana ne zakljuci kako BiH vise ne postoji kao onomad kad su zakljucili da Jugoslavija vise ne postoji. :crying
Pa namo onda posalju Bandinterovu komisuju da rasparča našu dragu Bejiha. :crying
Pa onda Mujo kaže kako je srećan što više ne postoji Bejiha... ko što su Srbi srećni što danas više nema jebene Juge. Skontaće i oni jednog dana ko što smo i mi skontali koliko je zlo i nesreća multikulti zajebancija. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Pa dobro oni su vas 10 000 u jednom danu i još jedno 200 000 u 3 godine, tako barem vi tvrdite.
Znači na jednog Srbina će opet izginuti 7 muslimana.
Bome predatorski skor.


nije 200.000, vec oko 110.000 ukupno stradalo u bih. a jeste bilo 1 naprama 7. sta reci. nakotilo se svega medju nama, jugoslovena, feminiziranih, pacifista, mijesanih brakova, raznih jebenih pravednika, pokvarenih, pa sad su u crnoj zemlji itd. prirodna selekcija, i lava moze bivo opalit nogom pa ubiti, i par hijena ubije lava kad je sam i nespreman. u nasem narodu treba da nestane sve ono sto je slugansko i slabo. oni koji ostanu i prezive su predatori. mozda me bivo i ritne i ubije, a mozda i ja ubijem i pojedem podosta antilopa, bivola, gnuova itd. ko meni i slicnima padne saka jebo je sebi mater kroz mater. za milost i dobrotu ne znam. u suze ne vjerujem. ali u osvetu vjerujem. ima nas jos mnogo i cekamo svoju sansu. nikome nije do razgovora i politike. mi sa srbima nakon onakvog rata i nemamo o cemu razgovarati i stid nas je da neko nas s njima razgovara. ali necemo se jos dugo stiditi. dolazi vrijeme najcrnjeg mraka i za njih. u paklu nema nista sem demona i samog vraga. nista drugo na dnu ne postoji.


Pošteno Mujo. Ja ti vjerujem da bi vi nas sutra da imate čarobni štapić sve poslali pod zemlju. Mrzite nas ko što i mi mrzimo vas.
Samo je problem sto vi nemate kila, jadni ste. Ne moze se bez kurca u kurvarluk.
I tako sva vaša mržnja završava na izlivima preko neta. Mi vas možemo svaki dan mazati *** vi ćete se brisati, jebati mater ćetnićku i na tom će sve ostati. Ti to znaš a i mi to znamo. Da ne znamo ne bi vas jebavali kako nam padne na pamet. Eno juče vam cijeli dan čačkamo Tuzlansku kapiju preko RTRS a vi ništa, to je samo jedan dan i samo jedan primjer. Sutra ćemo smisiti nešto novo i vi opet nećete ništa uraditi. Zato bolje da se ko ljudi razdruzimo da vas ne zajebavamo više jer mi nemamo druge strategije osim da vas jebemo dok vam ne dosadi i dok ne sjednete za sto da rasparčamo ovo *** od BiH.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 ožu 2019, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Nećete dobiti ni metra RS.
Sta ti misliš da smo mi džaba krvarili? Dzaba tjerali Islamiste sa vjekovne srpske zemlje? Džaba ratovali pa da vam poklanjamo u miru?
Dobićete Istočno Sarajevo kad Grci dobiju Konstantinopol.
Dobili ste i više nego što vam pripada. Imate 24% a da je pravde imali bi 0% ko što imaju muslimani u Srbiji, Hrvatskoj, Bugarskoji, Madjarskoj, Grckoj i ostalim zemljama koje su bile pod Osmanskim carstvom.
Umjesto da se uhvatite za uši i pjevate što imate priliku dobiti državu u Evropi vi hoćete da ratujete pa i to izgubite. Samo izvolite.


mi necemo nista dobiti, nego cemo se vojno izboriti i osloboditi svoje. ko ce prije do istocnog sarajeva ? mi kojima je to par kilometara od kuce ili vi iz srbije. ko ce prije sta mislis ? nama pripada sve sto budemo mogli vojnicki osloboditi i drzati, a to je sada puno vise nego 30 %. izgubicete vi, i to krvavo.


Srbija je iznad Sarajeva, a muslimanski korpus uz Drinu, koji je to ranije onemogućavao, je uspješno eliminisan. :001_smile


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 10 ožu 2019, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Sarajevska iluzija da NATO postoji da bi branio muslimane na Balkanu

Aleksandar Vranješ

SAD ostaju garant suvereniteta i teritorijalnog integriteta BiH, poručio je u svom prvom javnom obraćanju ambasador Erik Nelson. Uz to je dodao da je za njega prioritet svih prioriteta ulazak BiH u NATO i EU.

Odmah je stigla reakcija Denisa Zvizdića koji je izrazio zadovoljstvo porukama ambasadora Nelsona i zahvalnost na kontinuiranoj podršci. Sve u svemu, već viđeno!

Ambasador Nelson će nastaviti tačno tamo gdje je stala Kormakova, istom dinamikom sa istim efektom, ako je toga uopšte bilo u mandatu bivše ambasadorke.

Nešto je drugo ovde interesantno. Ako država SAD ostaje garant suvereniteta i teritorijalnog integriteta BiH, kao što veli ambasador Nelson, zašto su onda Bošnjaci toliko navalili u NATO, kao da im od toga zavisi opstanak države? Kao da im nije dovoljno što najveća ekonomija svijeta, sa svojim političkim, vojnim, finansijskim, kulturnim i svim drugim kapacitetima, garantuje suverenitet?

Uz takve garancije, zar je onda bitno da li je BiH u NATO ili nije?

Na kraju i sama Sjevernoatlanska alijansa zavisi prvenstveno od ekonomije SAD, koja izdvaja oko 3,5 odsto svog BDP-a za potrebe NATO pakta, što je otprilike 70 odsto od ukupnog budžeta Alijanse.

Sve u svemu, ako je SAD svojim kapacitetima garant suvereniteta BiH, kako se onda stvorio politički strah u Sarajevu da samo NATO može da zaštiti BiH od prijetnji kao što su secesija ili disolucija? Na kraju, postavlja se i pitanje da li bi stvarno NATO branio suverenitet BiH u slučaju nekih sukoba?

U julu 2018. godine predsjednik Donald Tramp gostovao je u emisiji kod Takera Karlsona na Foks njuz, koji mu je postavio otprilike sljedeće pitanje: "Kada bi Crna Gora kojim slučajem bila napadnuta, zašto bi moj sin morao ići da je brani?", aludirajući na princip kolektivne odbrane iz Člana 5. Tramp je na to odgovorio: "Razumijem vaše pitanje i sam se isto pitam! Crna Gora je mala zemlja sa veoma snažnim ljudima. Oni su veoma agresivan narod. Oni postanu agresivni i čestitam, nalazite se u Trećem svjetskom ratu".
...

Uslijedila je poplava kritika na Trampov račun. Protivnici su se utrkivali sa izjavama kako američki predsjednik ne vjeruje u savezništvo i obaveze unutar Alijanse, kao ni u lojalnost prema saveznicima, niti poštuje sistem vrijednosti evropskih partnera.

Na udaru se našao i državni sekretar Majk Pompeo kojeg su novinari konkretno upitali da li bi SAD poslale svoje vojnike da brane Crnu Goru, na šta je uslijedio neodređen odgovor: "Ne želim da ulazim u hipotetisanje".

Ako bismo ovu pometnju sa Crnom Gorom upotrijebili u slučaju BiH, Tramp bi vjerovatno slično odgovorio: "Zašto bismo vas mi branili?". Tako da i nije najjasnije zašto se bošnjački političari toliko uzdaju u NATO, utoliko što ni Alijansa nema neku blistavu budućnost, sudeći prema aktuelnim polemikama.

Uzmimo sad ponovo hipotetičku situaciju da BiH nekim čudom uđe u NATO i sa trenutnih 1,33 odsto BDP-a, poveća izdvajanje za odbranu na dva odsto, dovede vlastitu ekonomiju do izdisaja, a onda se SAD povuče iz Alijanse i "kola krenu nizbrdo".

Mislite da je ovo nemoguće? Ako je vjerovati Trampu, ovo je sasvim realan scenario.
...

Ova dva autora razrađuju i drugačiji scenario - šta ako Tramp ponovo pobijedi 2020. godine? U tom slučaju NATO bi mogao doživjeti transformaciju u "populističko, nacionalističko i rasističko partnerstvo između SAD, Mađarske, Poljske, Italije i ostalih", čije bi osnovne vrijednosti bile mržnja prema islamu i migrantima.

Šta ako bi se ostvario ovaj scenario? Da li bi NATO i MAP i dalje bili prioritet Bakiru Izetbegoviću i Denisu Zvizdiću? Ili šta bi bilo da BiH kojim slučajem uđe u NATO u narednoj godini, a onda dođe do transformacije po ovom drugom scenariju?

Šta onda? Kako bi Bošnjaci opstali u nekom savezu zasnovanom na islamofobiji, iz kojeg bi Turska vjerovatno prva izašla?

U julu 2018. godine uredništvo Njujork tajmsa potpisalo je tekst "Zašto je NATO bitan" u kojem se navodi da je nakon Hladnog rata Sjevernoatlanska alijansa dobila sasvim novu namjenu - odbranu muslimana na Balkanu, a nakon "11. septembra" - pomoć Sjedinjenim Američkim Državama u borbi sa terorizmom.

Prema ovoj tvrdnji, ispada da je jedina svrha NATO pakta odbrana muslimana na Balkanu i ubijanje muslimana na Bliskom istoku i sjeveru Afrike!

Bilo kako bilo, ne treba sumnjati da upravo ovakvu viziju NATO pakta imaju bošnjački politički prvaci, kada uslovljavaju formiranje Savjeta ministara atlanskim integracijama, čak i na uštrb evropske budućnosti i statusa kandidata.

Na kraju, prije nego razmisle da li NATO može da sačuva budućnost BiH od disolucije ili secesije, možda bi trebalo prvo da se zapitaju u kojem pravcu ide Alijansa. Da li postoji realna mogućnost da ih NATO iznevjeri u njihovim očekivanjima da će silom disciplinovati Srbe i braniti BiH od Republike Srpske?

Možda ne bi bilo loše da bošnjački političari o tome porazgovaraju i sa novim ambasadorom Nelsonom, prije nego što se oduševljeno prime na već poznate floskule iz američke ambasade.

Ko zna, možda će im ambasador iskreno odgovoriti šta njegovi šefovi Tramp i Pompeo stvarno misle o očekivanjima bošnjačke političke elite i vrijede li sve te zablude novca, vremena i evropske perspektive, a možda čak i budućnosti BiH.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=329165


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 10 ožu 2019, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
losa srpska takija burazeru, pravo losa. dajte nesto bolje ako ima, ako nema da se razilazimo. sta bi bilo, kad bi bilo ... putuj igumane i ne brini za manastir.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 16 ožu 2019, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
Wigemark je istaknuo da BiH ne mora biti članica NATO-a da bi pristupila EU, te da je pitanje godišnjeg plana za NATO i njegovo usvajanje ovdje pretjerano izdramatizirano i ispolitizirano sa svih strana.

“Svi znaju da BiH u skorije vrijeme neće postati članica NATO-a, kao ni EU. Na vama je odluka. Nesretna okolnost je da se odgađa formiranje vlasti zbog ovog pitanja koje je prenapuhano, ocijenio je Wigemark.

http://hms.ba/wigemark-bih-ne-moze-post ... stavnikom/


Sad ce ga Muje optužiti da je Proćetnik. :aleale

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 16 ožu 2019, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Sad ce ga Muje optužiti da je Proćetnik.


nije on cetnik, već fasista i nacista iz danske spreman kao holandjani 1995 da bosnjake baci vukovima. prokuzen je vec i moze samo kao i ostali eu zvanicnici da svira kurcu onom iz austrije. eu je za sva vremena izgubila kredibilitet kod vecine naroda u bih. da nato nije vazan i da nije garant mira, pa ne bi srbi i hrvati i nogama i rukama rovarili protiv natoa.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 16 ožu 2019, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Novovrijeme: Majmunko ajde skoči, evo jedna banana.
Stinger19: Jesam dovoljno daleko skočio ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 16 ožu 2019, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
Ko se god ne slaže sa velikomuslimanskim ideama,taj je ćetnik,ustaša,fašista.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 07:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Dupli aršini
Lovrinović bi pristao da se MAP odloži, ali ne odlaže svoj put po Evropi gdje raspravlja o NATO-u


https://www.klix.ba/vijesti/bih/lovrinovic-bi-pristao-da-se-map-odlozi-ali-ne-odlaze-svoj-put-po-evropi-gdje-raspravlja-o-nato-u/190531146

hdz otvoreno protiv nato-a. u hrvatskoj moze domovinski rat, moze i eu i nato, u bih ne moze nista. tako hdz potkopava kolektivnu sigurnost europe i svijeta i zbog svojih petparackih interesa bi srusio citav svijet. ali ... ne ide poso. institucije bih i federacije su vec toliko godina blokirane i u sluzbi s-h interesa da je potpuno svejedno da li ce postojati. ono malo sto rade i isplata placa treba i srbima i hrvatima, pa ako im se blokira, nek i to blokiraju, nece imati ni oni. ne daj zeljko ruke ti se pozlatile.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 07:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Ko se god ne slaže sa velikomuslimanskim ideama,taj je ćetnik,ustaša,fašista.


ko se god ne slaze sa sirenjem nato-a na bih,taj je cetnik, rusofil, fasista, putinista, kozacki koljac, okupator a evo sad i hdz-hrvat.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 07:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30386
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Dupli aršini
Lovrinović bi pristao da se MAP odloži, ali ne odlaže svoj put po Evropi gdje raspravlja o NATO-u


https://www.klix.ba/vijesti/bih/lovrinovic-bi-pristao-da-se-map-odlozi-ali-ne-odlaze-svoj-put-po-evropi-gdje-raspravlja-o-nato-u/190531146

hdz otvoreno protiv nato-a. u hrvatskoj moze domovinski rat, moze i eu i nato, u bih ne moze nista. tako hdz potkopava kolektivnu sigurnost europe i svijeta i zbog svojih petparackih interesa bi srusio citav svijet. ali ... ne ide poso. institucije bih i federacije su vec toliko godina blokirane i u sluzbi s-h interesa da je potpuno svejedno da li ce postojati. ono malo sto rade i isplata placa treba i srbima i hrvatima, pa ako im se blokira, nek i to blokiraju, nece imati ni oni. ne daj zeljko ruke ti se pozlatile.


Lijepo da smo se složili da institucije BiH i Federacije ne trebaju postojati. :zivili

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 07:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24626
Lokacija: Heartbreak Hotel
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Ko se god ne slaže sa velikomuslimanskim ideama,taj je ćetnik,ustaša,fašista.


ko se god ne slaze sa sirenjem nato-a na bih,taj je cetnik, rusofil, fasista, putinista, kozacki koljac, okupator a evo sad i hdz-hrvat.


Vi hoćete cijeli paket? Ne samo da budete islamo-teroristi već i NATO teroristi. Pa kakav ste to vi narod ts ts ts?
U vama je neki teroristički gen.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 08:43 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6813
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Kako stvari stoje,nit će bit vijeća ministara,nit nato.


nema veze zasada, bitno je da ste vi prekrsili zakon o nato-u i konacno javno srusili daytonsku strukturu bih kojom se zaklinjete. mozda i nato presijece, a mozda svi konacno shvate da je krajnje vrijeme da se pravi nova demokratska struktura bih, koju manjine ne mogu blokirati i gdje se postuje vecinska demokratska volja gradjana. kako god da bude, nece vama srbima na korist. ne cvili dodik djaba. kuac ce u martu vijece ministara. a i prilika je da hrvati pokazu svoje pravo lice. ne pada snijeg da pokrije brijeg, vec da svaka zvijer pokaze svoj trag.

Nema nikakvog zakona o natou niti pravne obaveze za pristupanje tom savezu.To je običan spin.Rješenje ove cijele situacije jeste da Dodik i Čović pod pokroviteljstvom Vučića i Plenkovića vide šta i kako odnosno dogovore šta sa Bosnom ?.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
prestanite se sluziti lazima. zakonom o odbrani bih iz 2005, clanak 84. koji je usvojio snsd takodjer, nikola spiric bio sef vijeca ministara tada, svi politicki subjekti odn. organi vlasti su se obvezali da ce provoditi aktivnosti za ulazak u nato. da nije toga bilo, ne bi bilo ni os bih, ne bi bilo nijednog bosnjackog kompromisa. ja mislim da se sa vama kao prevarantima nije to tako trebalo raditi, ali sda ... nije zakon svedski stol kao dayton da biras sta ces provoditi. vi krsite zakon i samim tim vodite politicku pobunu koja svakog trenutka moze prerasti u vojnu. imali ste 14 godina da mijenjate ovaj zakon, sta ste cekali ... niste nista, nemate politicku moc da ga mijenjate. naprotiv provodili ste zakon i prihvatali sve korake ka nato-u koji su doveli do map-a. ako nema nato-a nema vise daytonske strukture bih. dajte vise taj dogovor plenkovic-vucic ... sta se vise ceka. :kava

http://www.mod.gov.ba/files/file/zakoni/Zakon-o-odbrani-bs.pdf

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 176 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO