HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 15:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 11:19 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
novovrijeme je napisao/la:
tangata je napisao/la:
Jesu nas bombardovali, jesu nam nepravdu ucinili, tu se slazem, ali.... Koliko su nas rodoljubi srpski unazadili, raselili, sjeb. imas li taj podatak? Napravili su privatnu krajisku drzavu, u kojoj izbjeglice tretiraju kao nepismene maloumnike, koje ismijavaju, daju im trecerazredna radna mjesta, i jednostavno receno svaki dan im pokazuju da nema mjesta za njih. Vise i ne znam ko su nam prijatelji, ko neprijatelji. Najgore sto se covjeku moze desiti je da izgubi vjeru u ljude, e tada ni sam ne zna na koju stranu.


Znaš ti sve.
Prijatelji su ti Musimani neprijatelji Srbi.
Hanaliziraj nešto drugo, dzaba gubiš vrijeme.



Ti si tipican uzorak krajiske sorte. Ja sam u toku rata napustila Federaciju i ne vracam se nikada vise, ali da sam sretna ovdje NISAM, ni ja ni desetine hiljada drugih koji isto misle ,,pojeo-la sam g...o i sta je tu je. Meni se iskreno ne priklanja ni jednom narodu, sita sam svih naroda i nacija, a i vas glupandera koji mislite da je neko lud i ne kuzi sta radite. Vi cete da rasparcate BiH na forumu, branite nepravdu i bezakonje, vidi se da vas neko dobro placa za sirenje ovakve vrste propagande. Ja znam da vas je tek nekolicina na ovom forumu, koja ima vise nickova a jednu te istu ulogu. Cak sumnjam da i ima hrvata, a ako i ima to je nekakav sporazum radi istih ciljeva tj.sirenja iste propagande. BiH se nece nikada podijeliti, to i budala zna. A sta ce biti u sljedecem periodu to cemo tek da vidimo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 11:22 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Muslimanska blokada ce za posledicu imati da se relevantni svetski drzavnici uvere da BiH pored toga sto nema demokratski kapacitet da postoji, nije u stanju da elementarno funkcionise posto nema zakonodavnu i izvrsnu vlast, čime će polako počrti da dižu ruke od nje, kao što je vec učinio Erdogan.

Što se tiče NATO, jedno je sigurno: RS nikada nece uci u NATO u sastavu BiH, eventualno kao samostalna drzava ili deo Srbije ili nece uopste.

Stingeru, ako vam se tolko zuri u NATO bolje odmah proglasite ulazak u NATO vasih 5 kantona dok vam Hrvati nisu preoteli Bihac posto ga ozbiljno merkaju.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 11:24 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6813
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Stinger19 je napisao/la:
prestanite se sluziti lazima. zakonom o odbrani bih iz 2005, clanak 84. koji je usvojio snsd takodjer, nikola spiric bio sef vijeca ministara tada, svi politicki subjekti odn. organi vlasti su se obvezali da ce provoditi aktivnosti za ulazak u nato. da nije toga bilo, ne bi bilo ni os bih, ne bi bilo nijednog bosnjackog kompromisa. ja mislim da se sa vama kao prevarantima nije to tako trebalo raditi, ali sda ... nije zakon svedski stol kao dayton da biras sta ces provoditi. vi krsite zakon i samim tim vodite politicku pobunu koja svakog trenutka moze prerasti u vojnu. imali ste 14 godina da mijenjate ovaj zakon, sta ste cekali ... niste nista, nemate politicku moc da ga mijenjate. naprotiv provodili ste zakon i prihvatali sve korake ka nato-u koji su doveli do map-a. ako nema nato-a nema vise daytonske strukture bih. dajte vise taj dogovor plenkovic-vucic ... sta se vise ceka. :kava

http://www.mod.gov.ba/files/file/zakoni/Zakon-o-odbrani-bs.pdf

Tumačenje prava je jedna složena disciplina kojom se laici načelno ne bi trebalo da bave.Države u ustave pa i u zakone stvaljaju ponešto što zbunjuje laike.Tako je na primjer u vrijeme tzv.socijalizma stajalo da "svako ima pravo na rad" odnosno zaposlenje pa su pojedini to tumačili da je država dužna da ih zaposli dok u propisima liberalnih država često može da nađe forumulacija da su "svi građani jednaki pred zakonom" pa se na primjer siromašni pojedinci mogu da pitaju kako su to oni ravnopravni kad bogati na sudu mogu da plate skupe advokate a oni ne mogu,gdje je tu ravnopravnost ? i sl.To što je u nekom propisu kao cilj stoji i to da će BiH pristupiti natou ne znači i obavezu zakonodavnog tijela odnosno poslanika-zastupnika da kad ponovo odlučuje o istom isto i glasa. Narodni poslanik uvijek glasa po svom nahođenju i nije vezan time kako je ranije glasao a nije vezano ni zakonodavno tijelo u cjelini.Okolnosti se mijenjaju pa se i mišljenja mijenjaju mada ja ne vidim razlog da Repulika Sprska jednog dana ali kao suverena država ne pristupi tom savezu.Sasvim bi drugi par cipela bio članstvo BiH u Nato-u.To je jednostavno neprihvaljivo kao što bi bilo neprihvatljivo i FBiH da BiH pristupi vojnom savezu sa Srbijom ili Rusijom.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 11:26 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
tangata je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Znaš ti sve.
Prijatelji su ti Musimani neprijatelji Srbi.
Hanaliziraj nešto drugo, dzaba gubiš vrijeme.



Ti si tipican uzorak krajiske sorte. Ja sam u toku rata napustila Federaciju i ne vracam se nikada vise, ali da sam sretna ovdje NISAM, ni ja ni desetine hiljada drugih koji isto misle ,,pojeo-la sam g...o i sta je tu je. Meni se iskreno ne priklanja ni jednom narodu, sita sam svih naroda i nacija, a i vas glupandera koji mislite da je neko lud i ne kuzi sta radite. Vi cete da rasparcate BiH na forumu, branite nepravdu i bezakonje, vidi se da vas neko dobro placa za sirenje ovakve vrste propagande. Ja znam da vas je tek nekolicina na ovom forumu, koja ima vise nickova a jednu te istu ulogu. Cak sumnjam da i ima hrvata, a ako i ima to je nekakav sporazum radi istih ciljeva tj.sirenja iste propagande. BiH se nece nikada podijeliti, to i budala zna. A sta ce biti u sljedecem periodu to cemo tek da vidimo.


Mozda se tzv bejha i nece podijeliti al sasvim sam siguran da ce vas u njoj hrvat i srbin drzat na lancu sto vam i prilici. Jednom vam mora dosadit a nama se ne zuri dok ovako demografski propadate... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Stingeru ovi tvoji postovi u kojima prijetiš ratom i to ni manje ni više nego ovih dana su čisti dokaz koliko ste frustrirani što ste nemoćni u ovom protektoratu.

Možeš ti prijetit koliko hoćeš, ali sve što možeš je sam probat srušit RS i HB jer tvoji sunarodnjaci i političari ili nemaju muda ili znaju da je to nemoguće

Što se tiće Hrvata, stav je jasan da se zalažemo i za EU i za NATO, a što se tiće Srba oni ne žele u NATO jer nemaju lijepa sjećanja. Samo razlika između nas i vas je ta što mi ne želimo nikoga prisiljavati na nešto što ne želi ili ga ucjenjivati. Jednostavno prihvatimo ili kompromiziramo.

Uostalom, ne znam ćemu tolika frka oko NATO-a. Ja znam da kad je Hrvatska ulazila, nije nitko toliko gledao na to da smo nedodirljivi, već na to da simbolički pripadamo tamo gdje smo oduvijek pripadali, ali ono najvažnije, da će nam se oružane snage modernizirati.

Nadam se da ti je jasno da i ako uđete u NATO, on vas neće naoružavati kao nas jer nije u duhu daytona, BiH mora ostati demilitarizirana, a i ako bude donacija, one idu podjednako i nama. Drugo, članstvo u NATO-u ne garantira Muslimanima sigurnost ako se država krene raspadat iznutra. Doslovce oni nemaju ništa s tim.

Sad fino hladan peškir na glavu, dođi sebi i prihvati da nećete ući u NATO jer jedan od naroda koji tvori ovu zemlju to ne želi i da nećete "reagovati" ni vi ni Inzko kao što niste ni onu apelaciju napisali, čim je Dodik zalajo ukakilo se cijela Vrhbosna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 11:40 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
Diablo je napisao/la:
tangata je napisao/la:


Ti si tipican uzorak krajiske sorte. Ja sam u toku rata napustila Federaciju i ne vracam se nikada vise, ali da sam sretna ovdje NISAM, ni ja ni desetine hiljada drugih koji isto misle ,,pojeo-la sam g...o i sta je tu je. Meni se iskreno ne priklanja ni jednom narodu, sita sam svih naroda i nacija, a i vas glupandera koji mislite da je neko lud i ne kuzi sta radite. Vi cete da rasparcate BiH na forumu, branite nepravdu i bezakonje, vidi se da vas neko dobro placa za sirenje ovakve vrste propagande. Ja znam da vas je tek nekolicina na ovom forumu, koja ima vise nickova a jednu te istu ulogu. Cak sumnjam da i ima hrvata, a ako i ima to je nekakav sporazum radi istih ciljeva tj.sirenja iste propagande. BiH se nece nikada podijeliti, to i budala zna. A sta ce biti u sljedecem periodu to cemo tek da vidimo.


Mozda se tzv bejha i nece podijeliti al sasvim sam siguran da ce vas u njoj hrvat i srbin drzat na lancu sto vam i prilici. Jednom vam mora dosadit a nama se ne zuri dok ovako demografski propadate... :zubati


Nama obespravljenima je svejedno hoce li se dijeliti ili nece, nama je samo stalo da se probude intelektualci, posteni i radni ljudi, da kazu j..m vam mater vise i vama i vasoj supljoj prici, hocemo zivot dostojan covjeka, a ne porobljavanje i etiketiranje. Tako malo, a tako nedostizno u ovom trenutku....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 11:54 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6813
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
tangata je napisao/la:
Diablo je napisao/la:

Mozda se tzv bejha i nece podijeliti al sasvim sam siguran da ce vas u njoj hrvat i srbin drzat na lancu sto vam i prilici. Jednom vam mora dosadit a nama se ne zuri dok ovako demografski propadate... :zubati


Nama obespravljenima je svejedno hoce li se dijeliti ili nece, nama je samo stalo da se probude intelektualci, posteni i radni ljudi, da kazu j..m vam mater vise i vama i vasoj supljoj prici, hocemo zivot dostojan covjeka, a ne porobljavanje i etiketiranje. Tako malo, a tako nedostizno u ovom trenutku....

Sve dok je BiH do toga neće doći.BiH postoji da bi poličari mogli da kradu a da se radnička klasa,radni ljudi i građani pate.Srušimo prvo nametnutu tvorevinu a onda će se radnička klasa i RS i HercegBosne i Bošnjačkih enklava,svaka u svojoj državi, revolucijiom obračunati sa kapitialistima i reakcionarima.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6229
Lokacija: Izvan sebe
1986 je napisao/la:
Stingeru ovi tvoji postovi u kojima prijetiš ratom i to ni manje ni više nego ovih dana su čisti dokaz koliko ste frustrirani što ste nemoćni u ovom protektoratu.

Možeš ti prijetit koliko hoćeš, ali sve što možeš je sam probat srušit RS i HB jer tvoji sunarodnjaci i političari ili nemaju muda ili znaju da je to nemoguće

Što se tiće Hrvata, stav je jasan da se zalažemo i za EU i za NATO, a što se tiće Srba oni ne žele u NATO jer nemaju lijepa sjećanja. Samo razlika između nas i vas je ta što mi ne želimo nikoga prisiljavati na nešto što ne želi ili ga ucjenjivati. Jednostavno prihvatimo ili kompromiziramo.

Uostalom, ne znam ćemu tolika frka oko NATO-a. Ja znam da kad je Hrvatska ulazila, nije nitko toliko gledao na to da smo nedodirljivi, već na to da simbolički pripadamo tamo gdje smo oduvijek pripadali, ali ono najvažnije, da će nam se oružane snage modernizirati.

Nadam se da ti je jasno da i ako uđete u NATO, on vas neće naoružavati kao nas jer nije u duhu daytona, BiH mora ostati demilitarizirana, a i ako bude donacija, one idu podjednako i nama. Drugo, članstvo u NATO-u ne garantira Muslimanima sigurnost ako se država krene raspadat iznutra. Doslovce oni nemaju ništa s tim.

Sad fino hladan peškir na glavu, dođi sebi i prihvati da nećete ući u NATO jer jedan od naroda koji tvori ovu zemlju to ne želi i da nećete "reagovati" ni vi ni Inzko kao što niste ni onu apelaciju napisali, čim je Dodik zalajo ukakilo se cijela Vrhbosna.

Ovo je sasvim u redu sto si napisao. Uostalom da hrvati u bih svim srcem zele u nato u sta ja zaiste ne vjerujem, hrvati mogu cekati za ulazak bih u nato, mogu cekati toliko dugo dok srbi promjene misljenje ako ga promjene.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 11:56 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Srpsčanin je napisao/la:
tangata je napisao/la:

Nama obespravljenima je svejedno hoce li se dijeliti ili nece, nama je samo stalo da se probude intelektualci, posteni i radni ljudi, da kazu j..m vam mater vise i vama i vasoj supljoj prici, hocemo zivot dostojan covjeka, a ne porobljavanje i etiketiranje. Tako malo, a tako nedostizno u ovom trenutku....

Sve dok je BiH do toga neće doći.BiH postoji da bi poličari mogli da kradu a da se radnička klasa,radni ljudi i građani pate.Srušimo prvo nametnutu tvorevinu a onda će se radnička klasa i RS i HercegBosne i Bošnjačkih enklava,svaka u svojoj državi, revolucijiom obračunati sa kapitialistima i reakcionarima.

:zubati :smajl007

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 12:04 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
Srpsčanin je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
prestanite se sluziti lazima. zakonom o odbrani bih iz 2005, clanak 84. koji je usvojio snsd takodjer, nikola spiric bio sef vijeca ministara tada, svi politicki subjekti odn. organi vlasti su se obvezali da ce provoditi aktivnosti za ulazak u nato. da nije toga bilo, ne bi bilo ni os bih, ne bi bilo nijednog bosnjackog kompromisa. ja mislim da se sa vama kao prevarantima nije to tako trebalo raditi, ali sda ... nije zakon svedski stol kao dayton da biras sta ces provoditi. vi krsite zakon i samim tim vodite politicku pobunu koja svakog trenutka moze prerasti u vojnu. imali ste 14 godina da mijenjate ovaj zakon, sta ste cekali ... niste nista, nemate politicku moc da ga mijenjate. naprotiv provodili ste zakon i prihvatali sve korake ka nato-u koji su doveli do map-a. ako nema nato-a nema vise daytonske strukture bih. dajte vise taj dogovor plenkovic-vucic ... sta se vise ceka. :kava

http://www.mod.gov.ba/files/file/zakoni/Zakon-o-odbrani-bs.pdf

Tumačenje prava je jedna složena disciplina kojom se laici načelno ne bi trebalo da bave.Države u ustave pa i u zakone stvaljaju ponešto što zbunjuje laike.Tako je na primjer u vrijeme tzv.socijalizma stajalo da "svako ima pravo na rad" odnosno zaposlenje pa su pojedini to tumačili da je država dužna da ih zaposli dok u propisima liberalnih država često može da nađe forumulacija da su "svi građani jednaki pred zakonom" pa se na primjer siromašni pojedinci mogu da pitaju kako su to oni ravnopravni kad bogati na sudu mogu da plate skupe advokate a oni ne mogu,gdje je tu ravnopravnost ? i sl.To što je u nekom propisu kao cilj stoji i to da će BiH pristupiti natou ne znači i obavezu zakonodavnog tijela odnosno poslanika-zastupnika da kad ponovo odlučuje o istom isto i glasa. Narodni poslanik uvijek glasa po svom nahođenju i nije vezan time kako je ranije glasao a nije vezano ni zakonodavno tijelo u cjelini.Okolnosti se mijenjaju pa se i mišljenja mijenjaju mada ja ne vidim razlog da Repulika Sprska jednog dana ali kao suverena država ne pristupi tom savezu.Sasvim bi drugi par cipela bio članstvo BiH u Nato-u.To je jednostavno neprihvaljivo kao što bi bilo neprihvatljivo i FBiH da BiH pristupi vojnom savezu sa Srbijom ili Rusijom.


Koje tumacenje prava? Nemoj ti meni te socijalisticke price da prosipas. Znas ti dobro na sta ja mislim. Znas ti dobro kako se zaposljavaju, kako dolaze do ,,dodatnog,, novca, kako se bahate i ostalo. A neko im je to omogucio, zar ne?
Napravi anketu za pristup NATO-u, pa ces da vidis. Hocemo i u NATO i u EU, Ma nije da hocemo, sanjamo. A zasto se ti i takvi protivite tome? Udarate na najbolnije mjesto - bombardovanje. A da malo obavjestite pucanstvo i o tome da bi lopovluk i bezakonje tada bili bar djelimicno ,,skresani,,? Da bi mnoge stvari dosle na svoje mjesto. Da bi zivot bio bolji, ulaganja, izvoz, vece plate, bolja socijalna zastita i dr.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Stingeru ovi tvoji postovi u kojima prijetiš ratom i to ni manje ni više nego ovih dana su čisti dokaz koliko ste frustrirani što ste nemoćni u ovom protektoratu.
Možeš ti prijetit koliko hoćeš, ali sve što možeš je sam probat srušit RS i HB jer tvoji sunarodnjaci i političari ili nemaju muda ili znaju da je to nemoguće


da, nije ni ljigavi bakir prijetio ratom, a nije ni sefer. eto samo stinger prijeti ratom. :kava da li ti vidis izludjenost na licima pro-bosanskih politicara ? ja je vidim samo na dodikovom. pjeni covjek. toliko smo mocni da srbima i hrvatima ako bude potrebno za sva vremena zaprijecimo ucestvovanje u vlasti. bih ima vanjsku suverenost i sarajevo ostaje glavni grad. da vidimo kako funkcionira to provincijsko cekanje godoa. :biceovodobro bosnjacki i pro-bosanski politicari su raznoliko drustvance. vi ste ih sada pritjerali uza zid. cestitam. :klanjam

Citat:
Što se tiće Hrvata, stav je jasan da se zalažemo i za EU i za NATO, a što se tiće Srba oni ne žele u NATO jer nemaju lijepa sjećanja. Samo razlika između nas i vas je ta što mi ne želimo nikoga prisiljavati na nešto što ne želi ili ga ucjenjivati. Jednostavno prihvatimo ili kompromiziramo.


vi ste trecerazredni faktor u bih. i kao takav niste principijelni da ustrajete u podrsci eu i nato-u, vec posto-poto ispunjavate srpske i ruske zelje. za svoje politicke interese i dominaciju bi sve prodali. nije dovoljno verbalno podrzavati eu i nato. to se mora djelom pokazati, a vase djelo je pro-srpsko i pro-rusko, jer vam treba saveznik protiv bosnjaka. mi smo zrtvovali sav svoj politicki kapital za nato.

Citat:
Uostalom, ne znam ćemu tolika frka oko NATO-a. Ja znam da kad je Hrvatska ulazila, nije nitko toliko gledao na to da smo nedodirljivi, već na to da simbolički pripadamo tamo gdje smo oduvijek pripadali, ali ono najvažnije, da će nam se oružane snage modernizirati.
Nadam se da ti je jasno da i ako uđete u NATO, on vas neće naoružavati kao nas jer nije u duhu daytona, BiH mora ostati demilitarizirana, a i ako bude donacija, one idu podjednako i nama. Drugo, članstvo u NATO-u ne garantira Muslimanima sigurnost ako se država krene raspadat iznutra. Doslovce oni nemaju ništa s tim.


nato garantira da rusija i srbija nece intervenirati u bih u slucaju secesije tzv. rs, a i hrvatskoj se smanjuje manevarski prostor. to je sasma dovoljno. ne moraju nas naoruzavat, ako i naoruzavaju nek naoruzavaju, opet ce bosnjaci biti jak faktor. bez nato-a mi ostajemo na ledini.

Citat:
Sad fino hladan peškir na glavu, dođi sebi i prihvati da nećete ući u NATO jer jedan od naroda koji tvori ovu zemlju to ne želi i da nećete "reagovati" ni vi ni Inzko kao što niste ni onu apelaciju napisali, čim je Dodik zalajo ukakilo se cijela Vrhbosna.


srbi ne tvore bih, da tvore mogli bi i izaci, bih je postojala i moze postojati bez srba, i bez hrvata, samo bez bosnjaka ne moze postojati. mi se pisamo na dodika. bojimo ga se ko pizda kise. pratimo temu, izbori su bili u oktobru, sad je juni, vi ste mislili davno imati vlast. vlasti nema i nece je biti dok se map ne posalje. imamo svo vrijeme ovog svijeta. bosnjacima nije stalo do vlasti koja ne vrijedi ni pišiva boba ni najmanje. ne uzdajte se u ruse i dodika toliko.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Sve dok je BiH do toga neće doći.BiH postoji da bi poličari mogli da kradu a da se radnička klasa,radni ljudi i građani pate.Srušimo prvo nametnutu tvorevinu a onda će se radnička klasa i RS i HercegBosne i Bošnjačkih enklava,svaka u svojoj državi, revolucijiom obračunati sa kapitialistima i reakcionarima.


jel kao u srbiji, jel kao u hrvatskoj :zubati nacionalisticke elite sa vjerskim zajednicama nece nikada dozvoliti sirotinji da zivi. samo demokratska bih sa najvisim stupnjem ljudskih prava garantira buducnost radnickoj klasi i sirotinji.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Tumačenje prava je jedna složena disciplina kojom se laici načelno ne bi trebalo da bave.Države u ustave pa i u zakone stvaljaju ponešto što zbunjuje laike.Tako je na primjer u vrijeme tzv.socijalizma stajalo da "svako ima pravo na rad" odnosno zaposlenje pa su pojedini to tumačili da je država dužna da ih zaposli dok u propisima liberalnih država često može da nađe forumulacija da su "svi građani jednaki pred zakonom" pa se na primjer siromašni pojedinci mogu da pitaju kako su to oni ravnopravni kad bogati na sudu mogu da plate skupe advokate a oni ne mogu,gdje je tu ravnopravnost ? i sl.To što je u nekom propisu kao cilj stoji i to da će BiH pristupiti natou ne znači i obavezu zakonodavnog tijela odnosno poslanika-zastupnika da kad ponovo odlučuje o istom isto i glasa. Narodni poslanik uvijek glasa po svom nahođenju i nije vezan time kako je ranije glasao a nije vezano ni zakonodavno tijelo u cjelini.Okolnosti se mijenjaju pa se i mišljenja mijenjaju mada ja ne vidim razlog da Repulika Sprska jednog dana ali kao suverena država ne pristupi tom savezu.Sasvim bi drugi par cipela bio članstvo BiH u Nato-u.To je jednostavno neprihvaljivo kao što bi bilo neprihvatljivo i FBiH da BiH pristupi vojnom savezu sa Srbijom ili Rusijom.


mozemo i mi protumaciti da tzv. rs ne postoji kad se tako relativizira. kad je dernek nek i wc gori. ti si bolan zastupnik misljenja manjine u bih. nismo mi vase sluge i roblje da vi nad nama upravljate. vidis kako vas prcamo i ne damo vam u vlast. da postoji strah, islo bi sve glatko. imamo muda itekako za otpor.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Tumačenje prava je jedna složena disciplina kojom se laici načelno ne bi trebalo da bave.Države u ustave pa i u zakone stvaljaju ponešto što zbunjuje laike.Tako je na primjer u vrijeme tzv.socijalizma stajalo da "svako ima pravo na rad" odnosno zaposlenje pa su pojedini to tumačili da je država dužna da ih zaposli dok u propisima liberalnih država često može da nađe forumulacija da su "svi građani jednaki pred zakonom" pa se na primjer siromašni pojedinci mogu da pitaju kako su to oni ravnopravni kad bogati na sudu mogu da plate skupe advokate a oni ne mogu,gdje je tu ravnopravnost ? i sl.To što je u nekom propisu kao cilj stoji i to da će BiH pristupiti natou ne znači i obavezu zakonodavnog tijela odnosno poslanika-zastupnika da kad ponovo odlučuje o istom isto i glasa. Narodni poslanik uvijek glasa po svom nahođenju i nije vezan time kako je ranije glasao a nije vezano ni zakonodavno tijelo u cjelini.Okolnosti se mijenjaju pa se i mišljenja mijenjaju mada ja ne vidim razlog da Repulika Sprska jednog dana ali kao suverena država ne pristupi tom savezu.Sasvim bi drugi par cipela bio članstvo BiH u Nato-u.To je jednostavno neprihvaljivo kao što bi bilo neprihvatljivo i FBiH da BiH pristupi vojnom savezu sa Srbijom ili Rusijom.


mozemo i mi protumaciti da tzv. rs ne postoji kad se tako relativizira. kad je dernek nek i wc gori. ti si bolan zastupnik misljenja manjine u bih. nismo mi vase sluge i roblje da vi nad nama upravljate. vidis kako vas prcamo i ne damo vam u vlast. da postoji strah, islo bi sve glatko. imamo muda itekako za otpor.


Cuj ne da u vlast a SDS i HDZ vec u vlasti. :smijeh
Vi ne date tzv. BiH i FBiH da izadje iz tehnickog mandata i hvala vam na tome.
Slobodno blokirajte te dvije nakaredne tvorevine dok totalno ne krahiraju. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Cuj ne da u vlast a SDS i HDZ vec u vlasti. :smijeh
Vi ne date tzv. BiH i FBiH da izadje iz tehnickog mandata i hvala vam na tome.
Slobodno blokirajte te dvije nakaredne tvorevine dok totalno ne krahiraju. :zivili


blokirati dok ne istruhnete i ne poludite. bih ostaje. ali vasi zivci ne ostaju. zivot prolazi, a vlasti nemas u zemlji u kojoj se kurcis da si nesto i vi i hrvati. :kava

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Cuj ne da u vlast a SDS i HDZ vec u vlasti. :smijeh
Vi ne date tzv. BiH i FBiH da izadje iz tehnickog mandata i hvala vam na tome.
Slobodno blokirajte te dvije nakaredne tvorevine dok totalno ne krahiraju. :zivili


blokirati dok ne istruhnete i ne poludite. bih ostaje. ali vasi zivci ne ostaju. zivot prolazi, a vlasti nemas u zemlji u kojoj se kurcis da si nesto i vi i hrvati. :kava


U RS vlast formirana ima vise od pola godine.
Nasa drzava funkcionise ko Svicarski sat.
Propale tvorevine ne funkcionisu i broje svoje posljednje sate. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
U RS vlast formirana ima vise od pola godine.
Nasa drzava funkcionise ko Svicarski sat.
Propale tvorevine ne funkcionisu i broje svoje posljednje sate.


tzv. rs je provincija bih, entitet, skupile se opcine i kurce se da su drzava. nista bez vijeca ministara. nista bez prave vlasti i lica ka vani. nista bez place drzavnih institucija. prave drzave. sad ste i od eu dobili sup-kartu. ukinut cemo vam i mehanizam koordinacije. inace nema ulaska u eu. a vi necete - pa to care ... :biceovodobro jos ce volina dodik da pizdi, godine su pred nama. mnoge i mnoge ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Stinger19 je napisao/la:
da, nije ni ljigavi bakir prijetio ratom, a nije ni sefer. eto samo stinger prijeti ratom. :kava da li ti vidis izludjenost na licima pro-bosanskih politicara ? ja je vidim samo na dodikovom. pjeni covjek. toliko smo mocni da srbima i hrvatima ako bude potrebno za sva vremena zaprijecimo ucestvovanje u vlasti. :klanjam

Da, Dodik poludio što neće ući u NATO, a BiH neće funckionirati, stvarno ste ga zajebali.

Toliko ste moćni da imate istu moć kao i druga dva naroda :neznam
Citat:
vi ste trecerazredni faktor u bih. i kao takav niste principijelni da ustrajete u podrsci eu i nato-u, vec posto-poto ispunjavate srpske i ruske zelje. za svoje politicke interese i dominaciju bi sve prodali. nije dovoljno verbalno podrzavati eu i nato. to se mora djelom pokazati, a vase djelo je pro-srpsko i pro-rusko, jer vam treba saveznik protiv bosnjaka. mi smo zrtvovali sav svoj politicki kapital za nato.

Zbog trećerazrednog faktora nećete dobit mirovine i plaće dok nam ne date izborni zakon.

Hrvati su se izjasnili da će podržati NATO, a to što ništa ne poduzimamo oko toga šalje poruku da nam je svejedno i ako ne uđete u NATO. I neznam stvarno šta smo vam mi tu skrivili što smo vas podržali i u svađi sa Srbima se držimo sa strane? Po tradiciji vaše neuspjehe protiv Srba iskaljujete na Hrvate i onda se čudite što u Širokom ne vide BiH kao svoju domovinu...

Citat:
srbi ne tvore bih, da tvore mogli bi i izaci, bih je postojala i moze postojati bez srba, i bez hrvata, samo bez bosnjaka ne moze postojati. mi se pisamo na dodika. bojimo ga se ko pizda kise. pratimo temu, izbori su bili u oktobru, sad je juni, vi ste mislili davno imati vlast. vlasti nema i nece je biti dok se map ne posalje. imamo svo vrijeme ovog svijeta. bosnjacima nije stalo do vlasti koja ne vrijedi ni pišiva boba ni najmanje. ne uzdajte se u ruse i dodika toliko.

BiH bez Srba i Hrvata može postojati samo na teritoriju današnje EP BiH.

Ja nemam ništa ni sa Dodikom ni sa BiH, ali kao promatrač sa strane, sve što mogu primjetiti je da je Dodik taj koji piša po vama i drago mi je samo zato što ste jedino vi još veća đubrad od Srba.

Nemoćni ste i nemate izlaza.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 13:30 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6813
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Tumačenje prava je jedna složena disciplina kojom se laici načelno ne bi trebalo da bave.Države u ustave pa i u zakone stvaljaju ponešto što zbunjuje laike.Tako je na primjer u vrijeme tzv.socijalizma stajalo da "svako ima pravo na rad" odnosno zaposlenje pa su pojedini to tumačili da je država dužna da ih zaposli dok u propisima liberalnih država često može da nađe forumulacija da su "svi građani jednaki pred zakonom" pa se na primjer siromašni pojedinci mogu da pitaju kako su to oni ravnopravni kad bogati na sudu mogu da plate skupe advokate a oni ne mogu,gdje je tu ravnopravnost ? i sl.To što je u nekom propisu kao cilj stoji i to da će BiH pristupiti natou ne znači i obavezu zakonodavnog tijela odnosno poslanika-zastupnika da kad ponovo odlučuje o istom isto i glasa. Narodni poslanik uvijek glasa po svom nahođenju i nije vezan time kako je ranije glasao a nije vezano ni zakonodavno tijelo u cjelini.Okolnosti se mijenjaju pa se i mišljenja mijenjaju mada ja ne vidim razlog da Repulika Sprska jednog dana ali kao suverena država ne pristupi tom savezu.Sasvim bi drugi par cipela bio članstvo BiH u Nato-u.To je jednostavno neprihvaljivo kao što bi bilo neprihvatljivo i FBiH da BiH pristupi vojnom savezu sa Srbijom ili Rusijom.


mozemo i mi protumaciti da tzv. rs ne postoji kad se tako relativizira. kad je dernek nek i wc gori. ti si bolan zastupnik misljenja manjine u bih. nismo mi vase sluge i roblje da vi nad nama upravljate. vidis kako vas prcamo i ne damo vam u vlast. da postoji strah, islo bi sve glatko. imamo muda itekako za otpor.

Otpor čemu ? Sve ti se izokrenulo.Vi muslimani ste u nekoj vrsti koletkivnog ludila.Ne spopada vas niko da pristupite nekom savezu u kome ne želite da budete odnsono da se mijenja status quo nego je obrnuto, vi ste ti koji spopadate nas da se promijeni status quo.Niko vama ne postavlja smetnje da se udružujete u kakve hoćete saveze i s kim hoćete uključujući i taj famozni nato.Što se nas tiče,samo izvolite !
Ne postoji ponavljam pravna obaveza za pristupanje natou .Pravni propis koji ne može da se neposredno primijeni bez usvajanja drugog propisa nije nešto što obavezuje.Tačnije nije pravni propis u punom smislu riječi.To što ti pišeš,imalo bi smisla da je BiH članica natoa i da Srbi traže da BiH istupi iz tog saveza.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 13:34 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2018, 13:50
Postovi: 115
Nevjerojatno je kada čitam ove stingerove komentare na koliku količinu gluposti naletim. Rekao bi Bošnjaci su toliko dominantan faktor da Balkan strijepi od njih a Hrvati i Srbi drže sve konce u držaci od Federacije do nivoa države. Prije svega mislim na financijske tokove i pravosuđe kao jedne od najbitnijih stupova. Pa jadan nebio vašu snagu svakodnevno kroz par dana pokazuju bošnjački političari u pozivu i noljenju inzka da primjeni bonnske ovlasti. A ovaj nema muda za to. Jeli ti to sam primjer da se u ovoj državi ništa ne pitate i da će sada Hrvati primjenjivati vašu jedini moguću desetljetne taktiku "čekati ćemo da demografija učini svoje". Kada krene vaše curenje neće biti kraja. I živ bio pogledaj samo funkcije koje ne držite i gdje se ne pitate bi milimetra. Od Granične policije, UINO, pravosuđa......itd. itd. I dalje živite svoja uvjerenja jer nama odgovara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Administracijo, ima li ovaj stinger ip adresu da ga prijavimo sipi i tuziteljstvu bh zbog prijetnji ratom, progonima, zlocinima?

@stinger, zanimljivo dosao si pisati na hrvatski forum i prijetiti NATO savezom, a svaki hrvat ovdje je drzavljanin clanice EU i NATO saveza. Nepojmljivo.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 13:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20731
Možda je i boblje da oni misle kako pobjeđuju. Samo nek oni blokiraju sve, nama ne smeta. Nakon ove blokade Federacija se raspada jer Bakir i SDA nikad neće progutat izborni zakon jer bi nakon svega što se desilo to izgledalo za njihove birače kao kapitulacija. Ako se raspadne federacija nama super, ostaju nam mini države kantoni u kojima imamo vlast. U tom slučaju bi se ovlasti FBiH raspodjelile na državu i na kantone i probleme riješen. Tko bi nam tad branio da većinski Hrvatske kantone spojimo u jedan i eto nam Herceg-Bosne.

:herceg_bosna

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 14:00 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2018, 13:50
Postovi: 115
Ma mi smo iskreni. Hrvati u BiH su što se tiče utjecaja najslabiji. Zašto? Zato što nemamo jaku silu koja nam štiti leđa. Neki misle da je to EU. Uopće nije. EU je samo jedna zajednica gdje velike sile diktiraju tempo. Srbi imaju Ruse iza sebe, Bošnjaci Amerikance. Mi smo na vjetrometini i izabrali smo stranu očekujući da ćemo izvući korist i za sebe iako teško. Ali opet što se tiče utjecaja u državi nismo nimalo bezazleni. Držimo isto koliko i Bošnjaci samo nas jebe diplomacija o nezaštićena leđa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30403
Hrvati su već NATO, tako da ne vidim što mi dobijamo ako i Bošnjaci uđu u NATO. Što se nas tiče, najbolje da se o toj temi raspravlja nakon rješavanja puno bitnijih tema, kao što su izborni zakon i uspostava hrvatske federalne jedinice.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 02 lip 2019, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Naša Kvačica je napisao/la:
Hrvati su već NATO, tako da ne vidim što mi dobijamo ako i Bošnjaci uđu u NATO. Što se nas tiče, najbolje da se o toj temi raspravlja nakon rješavanja puno bitnijih tema, kao što su izborni zakon i uspostava hrvatske federalne jedinice.

Evo šta dobijate..

Citat:
nato garantira da rusija i srbija nece intervenirati u bih u slucaju secesije tzv. rs, a i hrvatskoj se smanjuje manevarski prostor. to je sasma dovoljno. ne moraju nas naoruzavat, ako i naoruzavaju nek naoruzavaju, opet ce bosnjaci biti jak faktor. bez nato-a mi ostajemo na ledini.

Zato će takozvana BiH zajednica da uđe u nato... nikad. :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Eradicator, Hagresor, zet i 338 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO