|
|
Stranica: 17/82.
|
[ 2046 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 15 srp 2020, 00:01 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Nije me bilo 3 mjeseca na ovoj temi.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Planina
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 15 srp 2020, 00:05 |
|
Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28 Postovi: 5939 Lokacija: Zavelim
|
Robbie MO je napisao/la: Nije me bilo 3 mjeseca na ovoj temi. Još držiš da ova korona nije ništa posebno i da se ne treba previše paziti?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 15 srp 2020, 14:42 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
223 danas, ovo preko 200 postaje standard. 4 umrlih
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 15 srp 2020, 18:23 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Fadil završio u bolnici na kisiku. Pozitivan i premijer RS-a Radovan Višković.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 16 srp 2020, 16:23 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Danas 275
Bolnica u Tuzli hitno traži 25 necertificiranih respiratora. Dotle već došlo, Muslimani će skupo životima plaćati korupciju i kriminal SDA.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 16 srp 2020, 18:29 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35506
|
|
KS glavni klaster u BiH - Do jučer, zadnih 9 dana, 531 novih slučajeva. Realni broj je sigurno x10.
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 16 srp 2020, 18:34 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Valjda si određenije mislio kozarački klaster? Rezultati masovnih prosvjeda i nepoštivanja epidemioloških mjera zabrane masovnih okupljanja jasno daju posljedice.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 16 srp 2020, 18:37 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35506
|
Je, da se malo prisjetimo. 
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 17 srp 2020, 12:29 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35506
|
Citat: Federacija BiH ponovo proglasila stanje epidemije koronavirusa
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 17 srp 2020, 12:33 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Ma to je samo da lakše ruku mogu gurnuti ruku u buđet, SDA sebi olakšava krađu. Lakše Sebiji, Fadilu, Fikretu i ekipi krasti u izvanrednoj situaciji. Nikakvih drugih mjera neće biti samo lakše dobijanje sredstava iz proračuna.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 17 srp 2020, 14:51 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Što čekaju hrvatske županije ? Moraju sve blokirati prema muslimanskim kantonima.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dunno
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 17 srp 2020, 15:26 |
|
Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53 Postovi: 3246
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ivica
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 17 srp 2020, 16:23 |
|
Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13 Postovi: 1743
|
|
Prvi brk HNŽa zaražen,uskoro će i Čovića pa ostatak adezea,dalje znate i sami,treći entitet piši propalo,samo Herceg Bosna.
_________________ https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 18 srp 2020, 11:27 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
84 samo u Kantonu Sarajevo, 244 ukupno u BiH.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
OptimisticniVeSeljak
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 19 srp 2020, 11:19 |
|
Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04 Postovi: 4934
|
|
Evo i Čovke pobrao koronu.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 19 srp 2020, 11:24 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Sarajevo danas opet 78. U Sarajevu dnevno zaraženih koliko u cijeloj Hrvatskoj.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 19 srp 2020, 12:32 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
ivica je napisao/la: Prvi brk HNŽa zaražen,uskoro će i Čovića pa ostatak adezea, Ma! Kako si znao??! Za koga ti radiš i tko stoji iza tebe??!!
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ivica
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 19 srp 2020, 13:06 |
|
Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13 Postovi: 1743
|
Bobovac je napisao/la: ivica je napisao/la: Prvi brk HNŽa zaražen,uskoro će i Čovića pa ostatak adezea, Ma! Kako si znao??! Za koga ti radiš i tko stoji iza tebe??!! Fali još, ko te plaća i čiji kruh jedeš  . Bil vjerovao da sam osjećao da će pokojni General uraditi onakvo nešto,samo me stra bilo izreći, napisati,lakše bilo slagati sam sebe i reći ono "ma neće",bit će to drugačije,sutra je novi dan,. Iako čovjeka osjetiš,znaš kakav je,znaš mu bitak,al lažeš sebe ... jednostavno, dišeš sa Herceg Bosnom,pa neke stvari se nametnu same a intuicija odradi svoje ;). pS zajebajem se ja sam iz istog sela ko i čovke pa mi te informacije prolaze kraj kuće 
_________________ https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 19 srp 2020, 19:56 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Fasovali u svatovima, ništa čudno kad se okupi 800 ljudi u zatvorenom. Premijer i ministar HNŽ, bivša kandidatkinja za predsjednicu, bit će toga još. Zaražena i Zelenika.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ivica
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 19 srp 2020, 21:08 |
|
Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13 Postovi: 1743
|
|
Kako ih samo sreća prati,nevjerojatno,strefi ih mutirani virus,a ne ko onog jadnog Pralasa...HDZ i Ratni profiteri Žive vječno.
_________________ https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 20 srp 2020, 14:38 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
|
Korona došla do susjedove kuće, praktički na korak do mene. Da li će učiniti i taj finalni korak?
Zanimljivo, za razliku od prošlih mjeseci kada je svaki slučaj bio registriran ovaj put nigdje u medijima ne vidim info o tomu. Jer ako njegov slučaj ne spominju koliko tek slučajeva do sada nisu spomenuli??
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 22 srp 2020, 13:20 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Danas rekord 331.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 22 srp 2020, 14:13 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
daramo je napisao/la: Danas rekord 331. Sjedim prekjučer sa likom koji radi u lokalnom domu zdravlja. Počeo da mi nabraja gdje sve ima korone u Čapljini - te u ovom selu zaraženo toliko i toliko obitelji, te u ovom toliko i toliko... u gradu u toj ulici toliko i toliko, u jednoj zgradi toliko u drugoj toliko... nikad stati. Još mi na kraju izlista gdje sve po mom susjedstvu ima korone - te u ovoj kući samo sin zaražen, ovamo iznad tebe ona familija sa puno djece, malo ispod ona frizerkina familija... Da čovjek ne povjeruje. Ovo smo prije nekoliko mjeseci mogli zamisliti samo u istom rangu sa zombi apokalipsom. Danas čovjek i žena izlaze iz auta i ja prođoh nekako između njih. Sekund kasnije se sjetih da i oni imaju covid. Shit!! Zadnji vikend imao sam prehladu. Napatio se od temperature. Kako bi se tek razvalio od Sarsa 2? Osim ako to nije bila prehlada već nešto drugo...
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 22 srp 2020, 15:39 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47302 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
I Švicarska zatvorila granicu za državljane BiH.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dunno
|
Naslov: Re: Koronavirus u BiH Postano: 22 srp 2020, 17:12 |
|
Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53 Postovi: 3246
|
Bobovac je napisao/la: Zadnji vikend imao sam prehladu. Napatio se od temperature. Kako bi se tek razvalio od Sarsa 2? Osim ako to nije bila prehlada već nešto drugo...
Ne bih te htio uznemiravat, ali sasvim je realna mogućnost da je covid u pitanju... Nadam se da nisi imao puno kontakata okolo. Inače dobivaš prehlade u toplijem dijelu godine? Ja sam recimo izuzetno sklon prehladama tijekom jeseni-zime, ali ljeti nikad. Da me sad uhvate bilo kakvi simptomi tog tipa, prilično bih bio uvjeren da je korona u pitanju.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|