HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 08:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2046 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 82  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 15 srp 2020, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Nije me bilo 3 mjeseca na ovoj temi.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 15 srp 2020, 00:05 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5939
Lokacija: Zavelim
Robbie MO je napisao/la:
Nije me bilo 3 mjeseca na ovoj temi.


Još držiš da ova korona nije ništa posebno i da se ne treba previše paziti?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 15 srp 2020, 14:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
223 danas, ovo preko 200 postaje standard.
4 umrlih

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 15 srp 2020, 18:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Fadil završio u bolnici na kisiku.
Pozitivan i premijer RS-a Radovan Višković.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 16 srp 2020, 16:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Danas 275

Bolnica u Tuzli hitno traži 25 necertificiranih respiratora.
Dotle već došlo, Muslimani će skupo životima plaćati korupciju i kriminal SDA.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 16 srp 2020, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35506
KS glavni klaster u BiH - Do jučer, zadnih 9 dana, 531 novih slučajeva.
Realni broj je sigurno x10.

_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 16 srp 2020, 18:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Valjda si određenije mislio kozarački klaster?
Rezultati masovnih prosvjeda i nepoštivanja epidemioloških mjera zabrane masovnih okupljanja jasno daju posljedice.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 16 srp 2020, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35506
Je, da se malo prisjetimo.





slika

_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 17 srp 2020, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35506
Citat:

Federacija BiH ponovo proglasila stanje epidemije koronavirusa


_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 17 srp 2020, 12:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma to je samo da lakše ruku mogu gurnuti ruku u buđet, SDA sebi olakšava krađu.
Lakše Sebiji, Fadilu, Fikretu i ekipi krasti u izvanrednoj situaciji.
Nikakvih drugih mjera neće biti samo lakše dobijanje sredstava iz proračuna.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 17 srp 2020, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što čekaju hrvatske županije ? Moraju sve blokirati prema muslimanskim kantonima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 17 srp 2020, 15:26 
Online

Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53
Postovi: 3246
https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-saraj ... /200717107

https://avaz.ba/vijesti/bih/582050/tuga ... in-mujovic


Očekivano, čim se ljudi prestanu pridržavati mjera i virus krene masovnije cirkulirati, ovakvi slučajevi su statistički neizbježni. Dokaz da ni mlađa dob ne garantira bezbolan ishod.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 17 srp 2020, 16:23 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1743
Prvi brk HNŽa zaražen,uskoro će i Čovića pa ostatak adezea,dalje znate i sami,treći entitet piši propalo,samo Herceg Bosna.

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 18 srp 2020, 11:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
84 samo u Kantonu Sarajevo, 244 ukupno u BiH.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 19 srp 2020, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 4934
Evo i Čovke pobrao koronu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 19 srp 2020, 11:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Sarajevo danas opet 78.
U Sarajevu dnevno zaraženih koliko u cijeloj Hrvatskoj.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 19 srp 2020, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
ivica je napisao/la:
Prvi brk HNŽa zaražen,uskoro će i Čovića pa ostatak adezea,


Ma! Kako si znao??! Za koga ti radiš i tko stoji iza tebe??!!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 19 srp 2020, 13:06 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1743
Bobovac je napisao/la:
ivica je napisao/la:
Prvi brk HNŽa zaražen,uskoro će i Čovića pa ostatak adezea,


Ma! Kako si znao??! Za koga ti radiš i tko stoji iza tebe??!!

Fali još, ko te plaća i čiji kruh jedeš :zubati. Bil vjerovao da sam osjećao da će pokojni General uraditi onakvo nešto,samo me stra bilo izreći, napisati,lakše bilo slagati sam sebe i reći ono "ma neće",bit će to drugačije,sutra je novi dan,. Iako čovjeka osjetiš,znaš kakav je,znaš mu bitak,al lažeš sebe ... jednostavno, dišeš sa Herceg Bosnom,pa neke stvari se nametnu same a intuicija odradi svoje ;). pS zajebajem se ja sam iz istog sela ko i čovke pa mi te informacije prolaze kraj kuće :zubati

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 19 srp 2020, 19:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Fasovali u svatovima, ništa čudno kad se okupi 800 ljudi u zatvorenom.
Premijer i ministar HNŽ, bivša kandidatkinja za predsjednicu, bit će toga još.
Zaražena i Zelenika.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 19 srp 2020, 21:08 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1743
Kako ih samo sreća prati,nevjerojatno,strefi ih mutirani virus,a ne ko onog jadnog Pralasa...HDZ i Ratni profiteri Žive vječno.

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 20 srp 2020, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
Korona došla do susjedove kuće, praktički na korak do mene. Da li će učiniti i taj finalni korak?

Zanimljivo, za razliku od prošlih mjeseci kada je svaki slučaj bio registriran ovaj put nigdje u medijima ne vidim info o tomu.
Jer ako njegov slučaj ne spominju koliko tek slučajeva do sada nisu spomenuli??

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 22 srp 2020, 13:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Danas rekord 331.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 22 srp 2020, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
daramo je napisao/la:
Danas rekord 331.


Sjedim prekjučer sa likom koji radi u lokalnom domu zdravlja.

Počeo da mi nabraja gdje sve ima korone u Čapljini - te u ovom selu zaraženo toliko i toliko obitelji, te u ovom toliko i toliko... u gradu u toj ulici toliko i toliko, u jednoj zgradi toliko u drugoj toliko... nikad stati.
Još mi na kraju izlista gdje sve po mom susjedstvu ima korone - te u ovoj kući samo sin zaražen, ovamo iznad tebe ona familija sa puno djece, malo ispod ona frizerkina familija...

Da čovjek ne povjeruje. Ovo smo prije nekoliko mjeseci mogli zamisliti samo u istom rangu sa zombi apokalipsom.

Danas čovjek i žena izlaze iz auta i ja prođoh nekako između njih. Sekund kasnije se sjetih da i oni imaju covid. Shit!!

Zadnji vikend imao sam prehladu. Napatio se od temperature. Kako bi se tek razvalio od Sarsa 2?
Osim ako to nije bila prehlada već nešto drugo...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 22 srp 2020, 15:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47302
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
I Švicarska zatvorila granicu za državljane BiH.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 22 srp 2020, 17:12 
Online

Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53
Postovi: 3246
Bobovac je napisao/la:

Zadnji vikend imao sam prehladu. Napatio se od temperature. Kako bi se tek razvalio od Sarsa 2?
Osim ako to nije bila prehlada već nešto drugo...


Ne bih te htio uznemiravat, ali sasvim je realna mogućnost da je covid u pitanju... Nadam se da nisi imao puno kontakata okolo. :zubati

Inače dobivaš prehlade u toplijem dijelu godine? Ja sam recimo izuzetno sklon prehladama tijekom jeseni-zime, ali ljeti nikad. Da me sad uhvate bilo kakvi simptomi tog tipa, prilično bih bio uvjeren da je korona u pitanju.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2046 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 82  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Fredericktown i 35 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO