HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 15:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 341  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Srpsčanin je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Kod vraga ove oporbene junoše ovdje gube vrijeme propagirajući SDS, PDP, etc...
Nije ovo srpski forum, a i ono Srba što ima, ovi već odavno imaju formirane stavove o političkim pitanjima koje ih takovi miševi ne mogu promijeniti.

Jednostavno, ne vidim vam računicu.. Gubite vrijeme.

Ovaj padobranac je neki federalni da ne kažem muslimančina.

Ja sam prije 4 godine dosao na ovaj forum prije tebe tako da i sami moderatori ovog foruma su upoznati sa mojim prijasnjim pisanjem hvala lijepo. Vase vrijeme je proslo. Sada dolaze narodne snage na red.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Drugim riječima, dosad je identifikovan samo jedan od tih "oporbenih junoša" a lako ga je prepoznati jer u toj svojoj opsjednutosti, samo što nije počeo citirati i bivšeg reisa Cerića jer sve što on napiše o Dodiku, potpisao bi i bivši reis.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Mile je bog otac, Srpska pod njegovim vodtsvom nikad jača, poslije izbora pod moranje je obracun sa plačenicima i izdajicama, uraditi im ono sto je Erdogan uradio u Turskoj ...

Plačenici i izdajnici svojom propagandom ustvari vrse najgoru mogucu antipropagandu koja ce ih skupo kostati u oktobru, prozivaju i kace se sa borcima, ratnim veteranima, obicnim svijetom, a ovaj mali iz Brckog je ustvari najbolja slika i prilika zasto ce vecina naroda izabrati SNSD umjeto plačenika Soroša i USAID-a, sve je sada vec jasno, izbori su samo formalnost ...

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ne treba ni Mileta vazdisati u nebesa, to nipošto ali eksperimenta radi, uporedite njegovu popularnost među Bošnjacima i popularnost glavne perjanice SDS, Mektića. Ovog prvog bi najradije na kolac nabili a drugi bi bio ozbiljna konkurencija svakom kandidatu na sljedećem izboru za reisa IZ BiH, pod uslovom da se može kandidovati, a ja ne vidim neku drugu prepreku za to osim i da formalno primi islam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Agathonikos je napisao/la:
Drugim riječima, dosad je identifikovan samo jedan od tih "oporbenih junoša" a lako ga je prepoznati jer u toj svojoj opsjednutosti, samo što nije počeo citirati i bivšeg reisa Cerića jer sve što on napiše o Dodiku, potpisao bi i bivši reis.


Pa to je najbolji moguci prikaz sta rade i sta bi radili kada bi dosli na vlast, zadnje 4.g vidimo sta Sorošev i USAID placenici rade u Sarajevu, pod njihovim vodtsvom Srpska bi u roku od godinu dana otisla u propast ...

Samo uporediti period vladavine starog SDS-a i zadnjih 12.g SNSD-a, pametnom dosta, a vjeruj mi da su svi oni identifikovani i da se prate, ovaj malac je tek obicna dilajla koja nema nikakvog uticaja, dosta njih ima u institucijama Srpske, javnim sluzbama i dr. organizacijama i oni su itekako opasni jer iznutra pokusavaju podrivati Srpsku, po meni identican primjer problema u Turskoj sa Gulenovcima, vjerujem da cemo i mi jednog dana biti u tom problemu ako se na vrijeme sa njima ne obracunamo, i na vrijeme im ne stanemo u kraj

Dodik je penicilin za sve njih i samo po tom pitanju treba mu odati priznanje, dovesti tkzv. opoziciju i islamiste da na istom fonu reže, je zaista vrhunski oradjeno, jos se izmedju sebe utrkuju ko ce vise lajati, u toj konstalaciji najbolja moguca reklama za Dodika, SNSD i Srpsku i po tome meni je bog otac ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Neki Sorosa izmuzu za novac. Neki i dalje od mame žicaju 2 KM za kavu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
LakePlacid je napisao/la:
Mile je bog otac, Srpska pod njegovim vodtsvom nikad jača, poslije izbora pod moranje je obracun sa plačenicima i izdajicama, uraditi im ono sto je Erdogan uradio u Turskoj ...

Plačenici i izdajnici svojom propagandom ustvari vrse najgoru mogucu antipropagandu koja ce ih skupo kostati u oktobru, prozivaju i kace se sa borcima, ratnim veteranima, obicnim svijetom, a ovaj mali iz Brckog je ustvari najbolja slika i prilika zasto ce vecina naroda izabrati SNSD umjeto plačenika Soroša i USAID-a, sve je sada vec jasno, izbori su samo formalnost ...

Riječ, dvije o izdajnicima:
Ako se ovako nastavite prepucavati mogli bi sa malim zakašnjenjem dostojno obilježiti 200-godišnjicu tj. 1817 godinu.
Samo ne znam ko će sada bi Obrenović, a ko Karađorđe pa Sultanu podno Trebevića odnijeti glavu suparnika na pladnju.

Doista smarate šupljom ko je najveći Srbin u Bosni. (Mada Dodik po definiciji to nemere biti jer on kao što znamo ne živi u Bosni. :zubati )

Prostu borbu oko fetelja među Srbima pretvarate u neki novi kosovski boj, kao da će se šta relevantno promjeniti neovisno koji zasjedne na minderluk u Šeheru.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jebeš Dodika i RS, budite graDŽani. Poslušajte me jer vam želim sve najbolje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Svi se sjećamo Žike Rešetke, alias Živka Budimira.
E i taj Žika je bio bošnjački ljubimac kao što je i danas Mektebić, samo što je Žika dolazio iz male strančice dok je Mektebić iz relativno velike pa im je kudikamo draži od Žike, jer na Žike se navikli u poslednjih 100 godina a Mektebić im je otkrovenje, i to Mektebić koji dolazi iz gle, SDS koji dolazi iz sasvim drugog političko-istorijskog koncepta za razlku od Žikinog. Mada tu i griješe, jer nekadašnji SDS i ovaj današnji veze nemaju, što ne shvataju ni mnogi glasači današnjeg tzv sds. To je jedna potpuno nova stranka, uzurpatorska, koja je samo vješto maznula taj naziv varajući u prvom redu one koji i dalje vjeruju da se radi o istoj stranci pa i dalje glasaju za ta tri identična slova koja su uzurpatori hladno maznuli. Mnogi bivši SDS-ovci su to davno prepoznali pa su danas listom za SNSD, mnogi će prepoznati vremenom a neki vjerovatno neće nikad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:
Jebeš Dodika i RS, budite graDŽani. Poslušajte me jer vam želim sve najbolje.

S Kur'anom u desnoj i tespihom u lijevoj ruci.
Stvarno su te bošnjačke liberalnograđanske ideje uznepredovale u odnosu na ostatak svijeta, valjalo bi ih kopirati i proširiti svijetom. Na kraju krajeva, bolje i liberalnograđanski tespih u ruci nego *** u bulji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Eto Suljagić je svima čestitao bajram na turskom jeziku, i kaže da se prežderao baklava. Što bi i nama nedostajalo da budemo takvi graDŽani ?
Nemojte biti takvi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Bajram barećola, gospodine Emire.
Baklava je mama svim slasticama. Pojedeš 1-2, ko da si pojeo 3 torte. Ošamuti te onom svojom divnom i moćnom slatkoćom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Budi kao Marjan Mijajlović. Budi graDŽanin.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Te živi i umri s Đekom na usnicama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Sandalj je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Mile je bog otac, Srpska pod njegovim vodtsvom nikad jača, poslije izbora pod moranje je obracun sa plačenicima i izdajicama, uraditi im ono sto je Erdogan uradio u Turskoj ...

Plačenici i izdajnici svojom propagandom ustvari vrse najgoru mogucu antipropagandu koja ce ih skupo kostati u oktobru, prozivaju i kace se sa borcima, ratnim veteranima, obicnim svijetom, a ovaj mali iz Brckog je ustvari najbolja slika i prilika zasto ce vecina naroda izabrati SNSD umjeto plačenika Soroša i USAID-a, sve je sada vec jasno, izbori su samo formalnost ...

Riječ, dvije o izdajnicima:
Ako se ovako nastavite prepucavati mogli bi sa malim zakašnjenjem dostojno obilježiti 200-godišnjicu tj. 1817 godinu.
Samo ne znam ko će sada bi Obrenović, a ko Karađorđe pa Sultanu podno Trebevića odnijeti glavu suparnika na pladnju.

Doista smarate šupljom ko je najveći Srbin u Bosni. (Mada Dodik po definiciji to nemere biti jer on kao što znamo ne živi u Bosni. :zubati )

Prostu borbu oko fetelja među Srbima pretvarate u neki novi kosovski boj, kao da će se šta relevantno promjeniti neovisno koji zasjedne na minderluk u Šeheru.


selam i bajrambarećola za početak

moramo paziti nacionalne manjine na forumu da sutra ne kazes kako vas ignorisemo barem na ovim Srpskim temama, mi ipak nismo k'o Rvati

Ne moze narod koji po muslimanskim intelektualcima u vidu rejsa i biznismena Čengića ima najvise izdajnika kroz istoriju pricati o izdajama i izdajnicima zar ne? od Skendera i Meše do danasnje kolektivne izdaje i prodaje ono malo identitea sto imate braći turbanlijama i kozojebima, nije okej, pusti se ti Srpskih placenika koje toliko volite i gotovite u šeheru, i malo ste fulili poentu ne pricam o tome ko je veci Srbin vec o tome ko je izdajnik, sa druge strane vi ste u mnogo vecim da prostite gofnima, jer ako vam Fahro dodje za predsjednika 24% on kao Srbin musliman iz Raške, pored svega mislim da vas moze predstavljati na najbolji moguci nacin, morate i vi biti tolerantni pa napraviti izuzetak da vam bude neko predsjednik ko nije rodjen na teritoriji 24%, to bi uistinu bio i izuzetak, i odlican PR., dosegli bi svjetsku paznju kao 1992., naravno ja opet mislim da je Fahro izdajnik a da je Alijin mali od skandala mnogo veci Bosnjoook

Kod nas je sve jasno ko dan, a kako muslimani na to gledaju mislim da zaista nije bitno, ali lijepo od tebe sto drugi dan vaseg svetog praznika posvecujete paznje ovoj temi, znam da vas vuće kao i malog Sulejmana Muratovića poznatijeg danas kao Dušana Obrenovića ...

I ako ostane sta baklave molim da je ostavite u gornji dio frizidera, dobro znate da znamo "naletiti" i iznenaditi dok je pita još vruća, dok se još puši i dok cijela kuća miriše i odiše bajramskim veseljem, isto naravno važi i za baklavu ja barem ne pravim razliku ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
LakePlacid je napisao/la:
I ako ostane sta baklave molim da je ostavite u gornji dio frizidera, dobro znate da znamo "naletiti" i iznenaditi dok je pita još vruća, dok se još puši i dok cijela kuća miriše i odiše bajramskim veseljem, isto naravno važi i za baklavu ja barem ne pravim razliku ...

Vidiš upravo u tome je razlika moje i generacije mojih roditelja. Kao što vidiš mi za Bajram više ne spavamo i imamo spremljene "baklave" za doček nepozvanih gostiju.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Drugim riječima, dosad je identifikovan samo jedan od tih "oporbenih junoša" a lako ga je prepoznati jer u toj svojoj opsjednutosti, samo što nije počeo citirati i bivšeg reisa Cerića jer sve što on napiše o Dodiku, potpisao bi i bivši reis.

On je naucen u spijunsko-teroristickim centrima da sve pamti. :zubati

Ah stari dobri "Balkanski spijun".



Ujedno i dobar nacin da se opise djelovanje sljedbenika Dodikovog propadajuceg i odlazeceg rezima.

A ovo je moja pjesma za isti taj rezim.



:thumbup1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Mile je bog otac, Srpska pod njegovim vodtsvom nikad jača, poslije izbora pod moranje je obracun sa plačenicima i izdajicama, uraditi im ono sto je Erdogan uradio u Turskoj ...

Plačenici i izdajnici svojom propagandom ustvari vrse najgoru mogucu antipropagandu koja ce ih skupo kostati u oktobru, prozivaju i kace se sa borcima, ratnim veteranima, obicnim svijetom, a ovaj mali iz Brckog je ustvari najbolja slika i prilika zasto ce vecina naroda izabrati SNSD umjeto plačenika Soroša i USAID-a, sve je sada vec jasno, izbori su samo formalnost ...

slika

Milorad Dodik bice upamcen kao RSrpski Al Kapone, kao i BiH i regiona. Uveliko je premasio Sanadera i sve druge politicare u politicko-ekonomskom kriminalu. Nadam se da ce pravna drzava kad-tad da profunkcionise i da ce isti odgovarati za ekonomski kriminal i to ne samo od 2006 pa do danas vec i od 1998 s obzirom da je i u tadasnjem periodu vodjena istraga protiv njega pa obustavljena, moguce iz politickih razloga.

Republika Srpska je pod njegovom upravom najzaduzenija i postaje prazna ljustura iz koje ljudi svih kategorija stanovnistva (osim penzionera) bjeze glavom bez obzira usljed nedostatka posla, prezaduzenosti i sve vecih troskova zivota dok fabrika, a kamoli velikih fabrika, nema ni na vidiku.

A ti LakePlacidu, ti moralni kepecu i gnjido ljudska, nadam se da ce te moderacija kad-tad trajno banovati zbog odavanja podataka iz privatnog zivota. Mora da si u teskom psihickom stanju cim i kroz politicku raspravu protezes neciji licni privatni zivot nejavne osobe. To ujedno govori i o tome kakvi su likovi koji brane ovaj odlazeci, propadajuci, nakardni i kriminalni rezim Milorada Dodika, a koji ce u oktobru usljed dovodjenja RS u katastrofalni ekonomski polozaj, dozivjeti poraz njegove uzasavajuce politike koju vodi vec godinama.

Kriminalci iz Dodikovog krimonalnog rezima, kao i sam Dodik, nakon izbora osjetice snazan stisak pravne drzave koja ce, uz uvodjenje zakona o ispitivanju porijekla nelegalno stecene imovine, uvesti i niz drugih ekonomskih zakona koji ce Dodika, Dodikovr tajkune i druge ljude povezane sa Dodikom, a koji su se na nelegalan nacin strahovito obogatili preko tog kriminalca, takodje biti gonjeni rukom zakona.

6. oktobar bice velicanstven i pobjednicki dan za Republiku Srpsku, a katastrofalan za Dodikov nakaradni rezim, kao i samog Dodika.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Ne treba ni Mileta vazdisati u nebesa, to nipošto ali eksperimenta radi, uporedite njegovu popularnost među Bošnjacima i popularnost glavne perjanice SDS, Mektića. Ovog prvog bi najradije na kolac nabili a drugi bi bio ozbiljna konkurencija svakom kandidatu na sljedećem izboru za reisa IZ BiH, pod uslovom da se može kandidovati, a ja ne vidim neku drugu prepreku za to osim i da formalno primi islam.

Dragan Mektic je veliki srpski patriota i borac VRS koji je, za razliku od Mileta Ronhila, branio srpski narod na svom ognjistu dok je Dodik se bavio svercom u ratu, dok su neki borci ostali bez dijelova svoga tijela, izranjavani, mrtvi itd.
To je slika i prilika i danasnjeg rezima. Dok u RS sve vise caruje prezaduzenost, neimastina, korupcija, organizovani kriminal i masovni odlazak stanovnistva iz iste, Dodikova vlast zatupljuje i zaglupljuje narod RS posredstvom rezimskog RTRS-a i ATV-a narod da je sve u redu i da srecu kvari opozicija koja prima pare od USAID-a. Istog onog USAID-a od kojeg i vlast prima para kao i obicni gradjani, institucije, u stvari svi i to jos od 1992 godine. Dodikov rezim je toliko postao paranoican da bi uskoro i Coca Cola mogla doci pod lupu rezima. Hahaha. Iz ovog je vidljivo da Dodikov rezim je u debelom kurcu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Drugim riječima, dosad je identifikovan samo jedan od tih "oporbenih junoša" a lako ga je prepoznati jer u toj svojoj opsjednutosti, samo što nije počeo citirati i bivšeg reisa Cerića jer sve što on napiše o Dodiku, potpisao bi i bivši reis.


Pa to je najbolji moguci prikaz sta rade i sta bi radili kada bi dosli na vlast, zadnje 4.g vidimo sta Sorošev i USAID placenici rade u Sarajevu, pod njihovim vodtsvom Srpska bi u roku od godinu dana otisla u propast ...

Samo uporediti period vladavine starog SDS-a i zadnjih 12.g SNSD-a, pametnom dosta, a vjeruj mi da su svi oni identifikovani i da se prate, ovaj malac je tek obicna dilajla koja nema nikakvog uticaja, dosta njih ima u institucijama Srpske, javnim sluzbama i dr. organizacijama i oni su itekako opasni jer iznutra pokusavaju podrivati Srpsku, po meni identican primjer problema u Turskoj sa Gulenovcima, vjerujem da cemo i mi jednog dana biti u tom problemu ako se na vrijeme sa njima ne obracunamo, i na vrijeme im ne stanemo u kraj

Dodik je penicilin za sve njih i samo po tom pitanju treba mu odati priznanje, dovesti tkzv. opoziciju i islamiste da na istom fonu reže, je zaista vrhunski oradjeno, jos se izmedju sebe utrkuju ko ce vise lajati, u toj konstalaciji najbolja moguca reklama za Dodika, SNSD i Srpsku i po tome meni je bog otac ...

Ko o cemu, sljedbenici Dodikovog nakaradnog rezima o Sorosu i USAID-u. Isti taj Dodikov rezim je saradjivao sa Soros fondacijom koju je Dodik pohvalio 1998 kada je na tenkovima SFOR-a i sa Bosnjacima dosao na vlast u Republici Srpskoj i prenio mnoge nadleznosti RS na nivo BiH ukljucujuci i sam status Brckog kojeg je prenio u nadleznost BiH.

Osim toga, sasvim je ocigledno da Dodiku je drzavni nivo neprijatelj kad on i njegovi nisu na vlasti na tom nivou, a kad jesu, niko veci bosanskohercegovacki patriota od SNSD-ovaca. Danas ovako, sutra onako. To je Dodikova politika - politika kameleona i covjeka koji jedno prica, drugo radi, trece misli i cetvrto saopstava u javnost.

To je politika dezorijentisanog i propalog rezima koji narodu nema nista novo da ponudi osim zaduzenja i zaduzenja. Zaduzenja za ovo, zaduzenja za ono, zaduzenja zbog zaduzenja, kao i zaduzenja zbog toga sto najveci duznici su i najvece neplatise i tako u krug.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Jebeš Dodika i RS, budite graDŽani. Poslušajte me jer vam želim sve najbolje.

S Kur'anom u desnoj i tespihom u lijevoj ruci.
Stvarno su te bošnjačke liberalnograđanske ideje uznepredovale u odnosu na ostatak svijeta, valjalo bi ih kopirati i proširiti svijetom. Na kraju krajeva, bolje i liberalnograđanski tespih u ruci nego *** u bulji.

Ti to najbolje znas.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Neki Sorosa izmuzu za novac. Neki i dalje od mame žicaju 2 KM za kavu.

Dok neki drugi sljede Dodikovu pogubnu i nakaradnu politiku i pisaju i seru po mrtvoj djeci.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Svi se sjećamo Žike Rešetke, alias Živka Budimira.
E i taj Žika je bio bošnjački ljubimac kao što je i danas Mektebić, samo što je Žika dolazio iz male strančice dok je Mektebić iz relativno velike pa im je kudikamo draži od Žike, jer na Žike se navikli u poslednjih 100 godina a Mektebić im je otkrovenje, i to Mektebić koji dolazi iz gle, SDS koji dolazi iz sasvim drugog političko-istorijskog koncepta za razlku od Žikinog. Mada tu i griješe, jer nekadašnji SDS i ovaj današnji veze nemaju, što ne shvataju ni mnogi glasači današnjeg tzv sds. To je jedna potpuno nova stranka, uzurpatorska, koja je samo vješto maznula taj naziv varajući u prvom redu one koji i dalje vjeruju da se radi o istoj stranci pa i dalje glasaju za ta tri identična slova koja su uzurpatori hladno maznuli. Mnogi bivši SDS-ovci su to davno prepoznali pa su danas listom za SNSD, mnogi će prepoznati vremenom a neki vjerovatno neće nikad.

Narodu je poznatiji ozbiljniji slucaj, a to je slucaj Nikole Spirica poznatijeg i kao Bijeli Spiro, Slatki Spiro, Spiro Secerana Brcko itd. On je se kupio svojoj kcerki stan u Becu na osnovu mita od 2 i po miliona KM kojeg je dobio od vlasnika Secerane u Brckom.

http://www.rtvbn.com/mobile/vijest/336087/Spiric-uzeo-mito-od-25-miliona

Bijeli Spiro je tokom svog mandata na celu Savjeta ministara BiH bio omiljeni Srbin medju Bosnjacima, kao i veliki bosanskohercegovacki patriota, a i zena mu je muslimanka, bas kao i Igoru Dodiku - sinu Milorada Dodika. Toliko licemjerja i to na samo dva slucaja.

Nije ni Dodiku i njegovom rezimu lako. Svi putevi kriminala Dodikovog rezima vode u Brcko. Tu su AUDI-ji koje foteljas Dodik i njegovi ministri-gizonje imaju fetis, a ti isti AUDI-ji se jos od 2006 nabavljaju u Brcko-Gasu koji je u vlasnistvu jednog mocnog brcanskog SNSD-ovca.

Pare svih nas u RS, bez obzira na stranku, odlaze na tendere koje redovno dobijaju clanovi SNSD-a. Da ne zaboravim ni najnoviji IT firme Prointer iza koje stoji Dodikov sin Igor, a koji dobija mnoge poslove vezane za servis i nabavku racunara kada su u pitanju javne institucije i javna preduzeca. Pa nije ni cudo zasto je Amerika lupila sankcije Dodiku. Pa covjek je apsolutni kralj korupcije i organizovanog zdruzenog ekonomskog zlocinackog poduhvata, ako ne i na Balkanu. Ne mozes od njegai njegove mafije da zivis koliko je prisutna u RS. Da ovo Dodik radi u Americi, vjerujem da bi dobio 1000 godina zatvora i to ne zbirno on i njegova mafija vec nego pojedinacno po toliko. U Evropi i u svijetu danas samo u RS mozes da pokrades milione KM i time jos kupujes glasace. Poslije pada ovog sektaskog Dodikovog rezima u kojem samo sekti je dobro dok svi ostali, a to je 90 odsto ljudi, ispasta zbog toga sto je Dodiku i njegovoj mafiji dobro.

Nadam se da ce do promjene na izborima doci i da ce velekriminalac Dodik i njegova banda odgovarati za ekonomski zlocin protiv covjecnosti pocinjen protiv svog vlastitog naroda.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Dobro sad ode ga ti u neke donje ladice, nekako šablonski, ja znam da su muslimanske kuće za bajram sirom otvorene, nema pozvanih i nepozvanih gostiju, kako ces spavati kada gosti od ranog jutra dolaze i odlaze, na sta bi to licilo? dobro je dosao svako onaj ko dodje, druga je prica sada kakav je gost i kakve namjere ima ali necemo o tome, bitno je da gost udje i sjedne, uloga domaćice Fate je da iznese baklavu, hurmasicu, kafu, sok, a uloga Muje da sjedi, procaska koju, ako je bas pravi domaćin iznijet ce iz vitrine i domaću ljutu, tako je u mojoj zgradi i komšiluku oduvjek bilo i bit će, a ti ako imas neke nove obicaje i vidike to je vjerovatno pod uticajem ovih novih muslimana poslije 1992., turaka, arapa i sl., Srbi i Hrvati islamske vjere su oduvijek bili posebni i znatno su se razlikovali od ovih divljaka sa istoka, na zalost rat je ucinio svoje, pa je i sve vise domacih muslimana koji postaju kao oni, bili ste i bit ce te "Evropski muslimani" ne dozvolite da vas oni kao onaj hafiz Pakistanac izbjeglica mijenjaju ...

Ali necemo vise o tome, nije umjesno nazivu teme ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Sendvičaru je lakše turiti metar u guzicu nego centimetar u glavu. Vidio od Mektebića i Vaskovića da se od antidodikovštine može odlično živiti pa se primio ko som na durdubak u pokušaju da i njemu upali, samo što ovi primaju masnu lastru za to a njemu je sendvič plafon. A možda ni njega ne dobija pa otud i ovoliki trud da bar kroz njega ostvari makar najminimalniju materijanu korist, jer konta ako Muslimani Mektebić na antidodikovštini može zgrtati lovu i privilegije i imati za ličnog trenera i tjelohranitelja Muslimani Hrvata Zejda Dukmenića iz Crnih labudova, može i on zgrtati sendviče a vremenom i jogurte.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 341  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Tomba17 i 499 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO