HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 05:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Najidealnije rješenje za tzv. BIH je...
(kao Hrvat mislim da je...)status quo - sadašnje stanje 0%  0%  [ 0 ]
građanska, unitarna BIH i ukidanje RS 0%  0%  [ 0 ]
HB kao entitet -"treći entitet" 6%  6%  [ 3 ]
HB neovisna država, ostatak Federacije i RS mi je svejedno 10%  10%  [ 5 ]
HB pripojena RH, za ostatak Federacije i RS mi je svejedno 25%  25%  [ 13 ]
HB neovisna država, RS pripojena Srbiji i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 6%  6%  [ 3 ]
pripajanje Federacije RH, za RS mi je svejedno 2%  2%  [ 1 ]
pripajanje Federacije Hrvatskoj, a RS Srbiji -granica RH i Srbije u nekadašnjoj BIH 2%  2%  [ 1 ]
Hrvatska pripaja cijelu BIH -"dodrinaško rješenje" 4%  4%  [ 2 ]
HB i RS kao neovisne države i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 6%  6%  [ 3 ]
neko drugo rješenje 4%  4%  [ 2 ]
(kao Bošnjak mislim da je...)status quo - sadašnje stanje 0%  0%  [ 0 ]
građanska, unitarna BIH i ukidanje RS 2%  2%  [ 1 ]
HB kao entitet -"treći entitet" 2%  2%  [ 1 ]
unitarna Federacija, RS neovisna država 0%  0%  [ 0 ]
unitarna Federacija, RS pripojena Srbiji 2%  2%  [ 1 ]
unitarna Federacija, za RS mi je svejedno 0%  0%  [ 0 ]
Federacija neovisna država, za RS mi je svejedno 0%  0%  [ 0 ]
Hrvatska pripaja cijelu BIH - "dodrinaško rješenje" 2%  2%  [ 1 ]
neko drugo rješenje 0%  0%  [ 0 ]
(kao Srbin mislim da je...)status quo - sadašnje stanje 2%  2%  [ 1 ]
građanska, unitarna BIH i ukidanje RS 0%  0%  [ 0 ]
HB kao entitet -"treći entitet" 0%  0%  [ 0 ]
RS neovisna država, za Federaciju mi je svejedno 6%  6%  [ 3 ]
RS pripojena Srbiji, za Federaciju mi je svejedno 2%  2%  [ 1 ]
pripajanje Federacije Hrvatskoj, a RS Srbiji - granica Hrvatske i Srbije u nekadašnjoj BIH 2%  2%  [ 1 ]
pripajanje RS Srbiji, Federacija neovisna država 2%  2%  [ 1 ]
Federacija neovisna država, RS neovisna država 0%  0%  [ 0 ]
pripajanje HB Hrvatskoj, RS Srbiji i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 8%  8%  [ 4 ]
Srbija pripaja cijelu BIH -"velikosrpsko rješenje" 2%  2%  [ 1 ]
Srbija pripaja RS i dijelove Federacije, HB neovisna ili dio RH, bez muslimanske države 2%  2%  [ 1 ]
HB neovisna država, RS pripojena Srbiji i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 0%  0%  [ 0 ]
HB i RS kao neovisne države i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 2%  2%  [ 1 ]
neko drugo rješenje 2%  2%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 52
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koliko teksta na arapsko-bošnjačkom za "molimo vas nemojte nas jebavati":

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 15:46 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
BBC je napisao/la:
Koliko teksta na arapsko-bošnjačkom za "molimo vas nemojte nas jebavati":


Obično onaj koji misli da jebe, toga najviše pojebu. Zakon prirode.

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6283
Kad Bakir shvati da od unitarne nema nista, tj kad muslimansko nacionalno bice dođe do minimuma sansi za opstanak i samoodrzivosti tada ce Hrvati dobit treci entitet cime ce svi biti na dobitku:

-međunarodna zajednica jer je sprijecila raspad ove nakarade cime je ugasila ideju separatizma nekim drugim narodima u europi i van nje

-Hrvatska, koja je u win-win situaciji jer ce njihov narod ostat politicki faktor a srbije nema kraj Une
-Hrvati u bih ce naivno,slusajuci zagreb postat najveci zagovaratelji takve drzave. Pušit će pricu kako je ovo igra na duge staze, kako imamo dvije domovine itd itd...
-Republika Srpska ce također biti na dobitku jer prilikom formiranja treceg entiteta prestaju svi nasrtaji islamske politike na njihov narod
-Srbiji je bitnije da ovakva bih opstane nego da dobije RS sa ovakvim granicama. Takav status ce pokusat iskoristit za dodatne benefite kako vrijeme bude odmicalo

Raspad bih nije moguc jos minimalno 20 godina jer isti akteri drze uzde jos od daytona

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 18:01 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Grumpy je napisao/la:
Formiranje trećeg entiteta bi vrlo brzo dovelo do podjele BiH


BiH je ionako podijeljena na RS i kantone... zna se svaku županiju/kanton kome šta pripada... jedino je SBŽ nespretna...

A raspad je neminovan... treći entitet bi ga vjerojatno odgodio, ali šta je tu je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Grumpy je napisao/la:
weasel je napisao/la:

Jedini način na koji vi možete u Hrvatsku je da se svi pokrstite do zadnjeg. Nitko više ne vjeruje u cvieće i Hrvate muslimane. Hrvati su katolički narod i naša je kultura i način života nespojiv s tim orijentalnim nametnikom.

To je sve naklapanje i teoretiziranje, realniji je raspad, samo je pitanje na koliko dijelova i koliko će tko uzeti.
Vi imate 2 realne opcije, prva je da ostajete sami u trokutistanu ili čitavoj federaciji, sasvim nebitno zato što će vaši i to upropastiti i opet će se narod iseliti i druga je da ne dobijete državu već budete nacionalne manjine. U svakom slučaju ne bi vam bio u koži.


Mi odavno ulazimo u RH ne samo kao turisti, nego i kao vlasnici tvrtki koje Hrvatska objeručke prihvaća kao porezne obveznike, praktički lobiraju da dolazimo sve više po toj liniji, a i kao vlasnici nekretnina na Jadranu. Da ne spominjem kao radna snaga i stručan kadar. Novac ne smrdi. To je proces koji traje od 1945 godine, i ne čini se da se Hrvatska tomu opire. Dapače. To je stvarnost, i samo trebaš otići negdje u Dalmaciju i raspitati se tko su vlasnici kuća i apartmana, a u Makarskoj i većim mjestima možeš čitati i prezimena na zvonima od zgrada.
Iznenadio bi se kako skladno funkcioniramo, doduše to su sekularni Bošnjaci bez ikakave značajnije veze sa Islamom, ali ipak nisu formalno u RKC.
Sloboda je došla i takvi mračnjaci neće moći ugasiti svjetlo. :zivili
Dajte pokušajte ako možete.

Ako nastavite sa kursom konfrontacije i otuđivanja svih Bošnjaka od sebe, pa i onih koji su očigledno dio hrvatskog korpusa, a nije ih malo, ja vam ne bih bio u koži, jer se pakao koji zazivate vrlo lako može olomiti o vaša leđa. Ko drugom jamu kopa ...
Scenario koji priželjkuješ ide na ruku Srbima, Rusima i Islamistima, i imam svaki razlog da sumnjam u tvoje dobre namjere.

Inače na ovom forumu ima vas dvadesetak koji se javljate i koji kao klonovi ponavljate jednu te istu mantru. Nedostatak raznolikosti i nijansiranja upućuje na botovsku operaciju. Kad vas 3-4 piše za 20 likova, a ostali padobranci doprinose da se Turci ne dosjete.


Stingeru baš si simpatičan u svojoj šizofreniji… radite sve na biološkom uništenju Hrvata BiH a u isto vrjeme prodajete šuplje da su Bošnjaci dio Hrvatskog korpusa.

Ali, ajde da zamislim da to što pišeš ima malo istine (da su Bošnjaci dio Hrvatskog korpusa) pa ako takvih ima gdje su ti Bošnjaci u javnom prostoru? Koji je to Muslimanski političar iz BiH pro Hrvatski?

Vi (proporcionalno broju stanovnika) imate pun *** medija koji su uglavnom u službi nacionalističke propagande i ratnog huškanja. Gdje su ti Bošnjaci? Nema ih - ne postoje!

Današnja Muslimanska politička elita se uglavnom utrkuje ko je više neprijateljski nastrojen prema Hrvatima (ili kako Muslimaski mediji spinuju Čović i HDZ) i što su radikalniji prema Hrvatima ti uglavnom pobjeđuju na izborima.

Jedini put ka normalizaciji odnosa je da Muslimani naprave 180 stupnjeva zaokret u odnosima prema Hrvatima Herceg-Bosne to jeste da nas prihvate kao ravnopravne sebi, ništa više - ništa manje.

Ali, ta priča je završena i u to više niko nevjeruje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21513
Glasao sam za drugo rješenje.
Mislim da bi se BiH trebala podjeliti između Srbije i Hrvatske.

Pri tome vjerujem da bi Hercegbosna, a pod njom podazumjevam 5 naših županija, Žepče i Usoru, trebala ići nama.

Muslimanija se treba podijeliti, ionako im stanovništvo klizi u Dojčland.
Bihać i Zenica idu nama, Tuzla (Kozlarevo), Sarajevo (Principovo) i Goražde idu Srbima.

RS se isto treba podijeliti, tako da nama pripadne većina teritorija zapadno od Brčkog, uz neku izmjenu granica oko Gradačca i Doboja, a možda i Trebinja, Ljubinja i slično.
Tamo je ionako par sela, Mišljen, Prhinje i Šćepan Krst koja bi trebala ući u hb.

Što se Broda tiče, on će pripast Slavonskom Brodu, skupa sa Samcem i cijelim trokutom između Ukrine, Bosne i Save.
Južnom Baranjom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Ceha je napisao/la:
Glasao sam za drugo rješenje.
Mislim da bi se BiH trebala podjeliti između Srbije i Hrvatske.

Pri tome vjerujem da bi Hercegbosna, a pod njom podazumjevam 5 naših županija, Žepče i Usoru, trebala ići nama.

Muslimanija se treba podijeliti, ionako im stanovništvo klizi u Dojčland.
Bihać i Zenica idu nama, Tuzla (Kozlarevo), Sarajevo (Principovo) i Goražde idu Srbima.

RS se isto treba podijeliti, tako da nama pripadne većina teritorija zapadno od Brčkog, uz neku izmjenu granica oko Gradačca i Doboja, a možda i Trebinja, Ljubinja i slično.
Tamo je ionako par sela, Mišljen, Prhinje i Šćepan Krst koja bi trebala ući u hb.

Što se Broda tiče, on će pripast Slavonskom Brodu, skupa sa Samcem i cijelim trokutom između Ukrine, Bosne i Save.
Južnom Baranjom.


Danas sam u lošem raspoloženju, slažem se 100% s tobom :zubati :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21513
Fela Kuti je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Glasao sam za drugo rješenje.
Mislim da bi se BiH trebala podjeliti između Srbije i Hrvatske.

Pri tome vjerujem da bi Hercegbosna, a pod njom podazumjevam 5 naših županija, Žepče i Usoru, trebala ići nama.

Muslimanija se treba podijeliti, ionako im stanovništvo klizi u Dojčland.
Bihać i Zenica idu nama, Tuzla (Kozlarevo), Sarajevo (Principovo) i Goražde idu Srbima.

RS se isto treba podijeliti, tako da nama pripadne većina teritorija zapadno od Brčkog, uz neku izmjenu granica oko Gradačca i Doboja, a možda i Trebinja, Ljubinja i slično.
Tamo je ionako par sela, Mišljen, Prhinje i Šćepan Krst koja bi trebala ući u hb.

Što se Broda tiče, on će pripast Slavonskom Brodu, skupa sa Samcem i cijelim trokutom između Ukrine, Bosne i Save.
Južnom Baranjom.


Danas sam u lošem raspoloženju, slažem se 100% s tobom :zubati :palacgore1

Rješenje je bar jednostavno :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 18:50 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
Fela Kuti je napisao/la:
Grumpy je napisao/la:

Mi odavno ulazimo u RH ne samo kao turisti, nego i kao vlasnici tvrtki koje Hrvatska objeručke prihvaća kao porezne obveznike, praktički lobiraju da dolazimo sve više po toj liniji, a i kao vlasnici nekretnina na Jadranu. Da ne spominjem kao radna snaga i stručan kadar. Novac ne smrdi. To je proces koji traje od 1945 godine, i ne čini se da se Hrvatska tomu opire. Dapače. To je stvarnost, i samo trebaš otići negdje u Dalmaciju i raspitati se tko su vlasnici kuća i apartmana, a u Makarskoj i većim mjestima možeš čitati i prezimena na zvonima od zgrada.
Iznenadio bi se kako skladno funkcioniramo, doduše to su sekularni Bošnjaci bez ikakave značajnije veze sa Islamom, ali ipak nisu formalno u RKC.
Sloboda je došla i takvi mračnjaci neće moći ugasiti svjetlo. :zivili
Dajte pokušajte ako možete.

Ako nastavite sa kursom konfrontacije i otuđivanja svih Bošnjaka od sebe, pa i onih koji su očigledno dio hrvatskog korpusa, a nije ih malo, ja vam ne bih bio u koži, jer se pakao koji zazivate vrlo lako može olomiti o vaša leđa. Ko drugom jamu kopa ...
Scenario koji priželjkuješ ide na ruku Srbima, Rusima i Islamistima, i imam svaki razlog da sumnjam u tvoje dobre namjere.

Inače na ovom forumu ima vas dvadesetak koji se javljate i koji kao klonovi ponavljate jednu te istu mantru. Nedostatak raznolikosti i nijansiranja upućuje na botovsku operaciju. Kad vas 3-4 piše za 20 likova, a ostali padobranci doprinose da se Turci ne dosjete.


Stingeru baš si simpatičan u svojoj šizofreniji… radite sve na biološkom uništenju Hrvata BiH a u isto vrjeme prodajete šuplje da su Bošnjaci dio Hrvatskog korpusa.

Ali, ajde da zamislim da to što pišeš ima malo istine (da su Bošnjaci dio Hrvatskog korpusa) pa ako takvih ima gdje su ti Bošnjaci u javnom prostoru? Koji je to Muslimanski političar iz BiH pro Hrvatski?

Vi (proporcionalno broju stanovnika) imate pun *** medija koji su uglavnom u službi nacionalističke propagande i ratnog huškanja. Gdje su ti Bošnjaci? Nema ih - ne postoje!

Današnja Muslimanska politička elita se uglavnom utrkuje ko je više neprijateljski nastrojen prema Hrvatima (ili kako Muslimaski mediji spinuju Čović i HDZ) i što su radikalniji prema Hrvatima ti uglavnom pobjeđuju na izborima.

Jedini put ka normalizaciji odnosa je da Muslimani naprave 180 stupnjeva zaokret u odnosima prema Hrvatima Herceg-Bosne to jeste da nas prihvate kao ravnopravne sebi, ništa više - ništa manje.

Ali, ta priča je završena i u to više niko nevjeruje.


Nisam ja šizofren, već oni koji u SDA (et al.) i HDZ misle da mogu biti u ratu,a formirati neakvu vlast i funkcionirat u BiH. Ja sam naprotiv vrlo normalan.

Jedno je biti pro-hrvatski ili integralno hrvatski nastrojen, a nešto sasma drugo biti ostrašćeni H92 Hrvat HDZ tipa.
Priznanje ne može biti jednostrano, već mora biti povijesno i dvostrano, tj. sveobuhvatno.
Hrvatska je jača i veća, i samim tim i odgovornija, i morala bi prednjačiti u tome.
Neće niko da bude siromašni rođak koji kuca na vrata, a rodbina se pravi da ne čuje.
Hrvatski katolički HB element će od Bošnjaka biti priznat kao ravnopravan, kada Hrvatska prizna svakom europskom Bošnjaku pravo da bude etnički Hrvat. Quid pro quo. I konačno liječenje posljedica turske okupacije hrvatskih zemalja.

Hrvatski element među Bošnjacima je protjeran na margine i u duboku ilegalu politikom Izetbegovića i Tuđmana, odn. vjerskim milletskim sustavom u BiH i nije u poziciji ni stidljivo da pisne od baraža mržnje i histerije koja se prosipa na obje strane.
Kad bi dobili priliku da govore i delaju i nude alternativu postojećem stanju, bilo bi i birača i mogućnosti da se stvari mijenjaju.

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20627
Grumpy je napisao/la:
Fela Kuti je napisao/la:

Stingeru baš si simpatičan u svojoj šizofreniji… radite sve na biološkom uništenju Hrvata BiH a u isto vrjeme prodajete šuplje da su Bošnjaci dio Hrvatskog korpusa.

Ali, ajde da zamislim da to što pišeš ima malo istine (da su Bošnjaci dio Hrvatskog korpusa) pa ako takvih ima gdje su ti Bošnjaci u javnom prostoru? Koji je to Muslimanski političar iz BiH pro Hrvatski?

Vi (proporcionalno broju stanovnika) imate pun *** medija koji su uglavnom u službi nacionalističke propagande i ratnog huškanja. Gdje su ti Bošnjaci? Nema ih - ne postoje!

Današnja Muslimanska politička elita se uglavnom utrkuje ko je više neprijateljski nastrojen prema Hrvatima (ili kako Muslimaski mediji spinuju Čović i HDZ) i što su radikalniji prema Hrvatima ti uglavnom pobjeđuju na izborima.

Jedini put ka normalizaciji odnosa je da Muslimani naprave 180 stupnjeva zaokret u odnosima prema Hrvatima Herceg-Bosne to jeste da nas prihvate kao ravnopravne sebi, ništa više - ništa manje.

Ali, ta priča je završena i u to više niko nevjeruje.


Nisam ja šizofren, već oni koji u SDA (et al.) i HDZ misle da mogu biti u ratu,a formirati neakvu vlast i funkcionirat u BiH. Ja sam naprotiv vrlo normalan.

Jedno je biti pro-hrvatski ili integralno hrvatski nastrojen, a nešto sasma drugo biti ostrašćeni H92 Hrvat HDZ tipa.
Priznanje ne može biti jednostrano, već mora biti povijesno i dvostrano, tj. sveobuhvatno.
Hrvatska je jača i veća, i samim tim i odgovornija, i morala bi prednjačiti u tome.
Neće niko da bude siromašni rođak koji kuca na vrata, a rodbina se pravi da ne čuje.
Hrvatski katolički HB element će od Bošnjaka biti priznat kao ravnopravan, kada Hrvatska prizna svakom europskom Bošnjaku pravo da bude etnički Hrvat. Quid pro quo. I konačno liječenje posljedica turske okupacije hrvatskih zemalja.

Hrvatski element među Bošnjacima je protjeran na margine i u duboku ilegalu politikom Izetbegovića i Tuđmana, odn. vjerskim milletskim sustavom u BiH i nije u poziciji ni stidljivo da pisne od baraža mržnje i histerije koja se prosipa na obje strane.
Kad bi dobili priliku da govore i delaju i nude alternativu postojećem stanju, bilo bi i birača i mogućnosti da se stvari mijenjaju.

Dakle ti bi ucjenjivao Hrvate iz RH političkim i biološkim uništenjem Hrvata u BiH ako se muslimani ne prime u Hrvatski tor. :ucelo
Najbolji način na koji ste to mogli napraviti je da ste 1990 zaokružili HDZ a Iliju Živkovića poslali na Mars. To što ti pričaš se možda moglo izvesti 90-ih da nikad nije bilo međusobnog rata. Tada bi vi na kraju gotovo sigurno završili u nekakvom obliku federacije ili čak izravno dio Hrvatske. Danas je to nemoguće ni 1 promil šanse.
Da sam na vašem mjestu, pokušao bi što prije napraviti samostalni trokutistan, zatim se obračunati s islamistima i nakon toga moliti boga da vas Hrvati prime prod skute.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30347
Fela Kuti je napisao/la:
Grumpy je napisao/la:

Mi odavno ulazimo u RH ne samo kao turisti, nego i kao vlasnici tvrtki koje Hrvatska objeručke prihvaća kao porezne obveznike, praktički lobiraju da dolazimo sve više po toj liniji, a i kao vlasnici nekretnina na Jadranu. Da ne spominjem kao radna snaga i stručan kadar. Novac ne smrdi. To je proces koji traje od 1945 godine, i ne čini se da se Hrvatska tomu opire. Dapače. To je stvarnost, i samo trebaš otići negdje u Dalmaciju i raspitati se tko su vlasnici kuća i apartmana, a u Makarskoj i većim mjestima možeš čitati i prezimena na zvonima od zgrada.
Iznenadio bi se kako skladno funkcioniramo, doduše to su sekularni Bošnjaci bez ikakave značajnije veze sa Islamom, ali ipak nisu formalno u RKC.
Sloboda je došla i takvi mračnjaci neće moći ugasiti svjetlo. :zivili
Dajte pokušajte ako možete.

Ako nastavite sa kursom konfrontacije i otuđivanja svih Bošnjaka od sebe, pa i onih koji su očigledno dio hrvatskog korpusa, a nije ih malo, ja vam ne bih bio u koži, jer se pakao koji zazivate vrlo lako može olomiti o vaša leđa. Ko drugom jamu kopa ...
Scenario koji priželjkuješ ide na ruku Srbima, Rusima i Islamistima, i imam svaki razlog da sumnjam u tvoje dobre namjere.

Inače na ovom forumu ima vas dvadesetak koji se javljate i koji kao klonovi ponavljate jednu te istu mantru. Nedostatak raznolikosti i nijansiranja upućuje na botovsku operaciju. Kad vas 3-4 piše za 20 likova, a ostali padobranci doprinose da se Turci ne dosjete.


Stingeru baš si simpatičan u svojoj šizofreniji… radite sve na biološkom uništenju Hrvata BiH a u isto vrjeme prodajete šuplje da su Bošnjaci dio Hrvatskog korpusa.


Fascinantno, zar ne? :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

800 of 2558 - 31.27%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Kakvi mrtvi bošnjaci u hrvatskom korpusu. Pa ljudi moji di mi živimo? Je li vidite ispred vlastitog nosa?

Ovo je neki muslimanski trol...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 20:55 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Citat:
Najbolji način na koji ste to mogli napraviti je da ste 1990 zaokružili HDZ a Iliju Živkovića poslali na Mars.


Svuda pođi, kući dođi.

Sonda NASA sleće na Mars, opština Jezero u fokusu svetske javnosti
https://www.rtv.rs/sr_lat/region/sonda- ... 48777.html

BANJALUKA - Stanovnici male opštine Jezero, nedaleko od Mrkonjić Grada, sutra će biti u fokusu pažnje svetske javnosti, jer Američka svemirska agencija lansira sondu "Persiverens", koji treba da sleti na Mars i to u krater Jezero, koji je ime dobio po toj maloj opštini u RS.

Nema mira niđe do Svemira. :sega

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Citat:
Nisam ja šizofren, već oni koji u SDA (et al.) i HDZ misle da mogu biti u ratu,a formirati neakvu vlast i funkcionirat u BiH. Ja sam naprotiv vrlo normalan.

Jedno je biti pro-hrvatski ili integralno hrvatski nastrojen, a nešto sasma drugo biti ostrašćeni H92 Hrvat HDZ tipa.
Priznanje ne može biti jednostrano, već mora biti povijesno i dvostrano, tj. sveobuhvatno.
Hrvatska je jača i veća, i samim tim i odgovornija, i morala bi prednjačiti u tome.
Neće niko da bude siromašni rođak koji kuca na vrata, a rodbina se pravi da ne čuje.
Hrvatski katolički HB element će od Bošnjaka biti priznat kao ravnopravan, kada Hrvatska prizna svakom europskom Bošnjaku pravo da bude etnički Hrvat. Quid pro quo. I konačno liječenje posljedica turske okupacije hrvatskih zemalja.

Hrvatski element među Bošnjacima je protjeran na margine i u duboku ilegalu politikom Izetbegovića i Tuđmana, odn. vjerskim milletskim sustavom u BiH i nije u poziciji ni stidljivo da pisne od baraža mržnje i histerije koja se prosipa na obje strane.
Kad bi dobili priliku da govore i delaju i nude alternativu postojećem stanju, bilo bi i birača i mogućnosti da se stvari mijenjaju.


Europski (mitski) Bošnjak koji ne prihvaća Europsko iskustvo multietničkih država nije Europljanin!
Tako se u Aziji i Africi narodi ponašaju (npr. Turci vs Kurda) i pusti ti sad Tuđmana i prestani relativizirati vaš problem sa na obje strane.

Odakle tebi taj optimizam da između dva izgrađena nacionalna identiteta i to dobrim djelom su izgrađeni na našim povijesnim antagonizmima (mainstream Muslimanski mediji danas isključivo govore o 2 agresora i UZP) pa da neko nekoga može asimilirati?Ozbiljno?! ili takijaš ili nemaš dodira sa stvarnošču!

Da se ne lažemo, ja i moji preci se više od 500 godina gonjamo sa tobom i tvojim precima i mi možemo djeliti mirno i sa uvažavanjem samo što veći i deblji zid i to za dobrobit i tvog i mog naroda!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 21:35 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
Fela Kuti je napisao/la:
Citat:
Nisam ja šizofren, već oni koji u SDA (et al.) i HDZ misle da mogu biti u ratu,a formirati neakvu vlast i funkcionirat u BiH. Ja sam naprotiv vrlo normalan.

Jedno je biti pro-hrvatski ili integralno hrvatski nastrojen, a nešto sasma drugo biti ostrašćeni H92 Hrvat HDZ tipa.
Priznanje ne može biti jednostrano, već mora biti povijesno i dvostrano, tj. sveobuhvatno.
Hrvatska je jača i veća, i samim tim i odgovornija, i morala bi prednjačiti u tome.
Neće niko da bude siromašni rođak koji kuca na vrata, a rodbina se pravi da ne čuje.
Hrvatski katolički HB element će od Bošnjaka biti priznat kao ravnopravan, kada Hrvatska prizna svakom europskom Bošnjaku pravo da bude etnički Hrvat. Quid pro quo. I konačno liječenje posljedica turske okupacije hrvatskih zemalja.

Hrvatski element među Bošnjacima je protjeran na margine i u duboku ilegalu politikom Izetbegovića i Tuđmana, odn. vjerskim milletskim sustavom u BiH i nije u poziciji ni stidljivo da pisne od baraža mržnje i histerije koja se prosipa na obje strane.
Kad bi dobili priliku da govore i delaju i nude alternativu postojećem stanju, bilo bi i birača i mogućnosti da se stvari mijenjaju.


Europski (mitski) Bošnjak koji ne prihvaća Europsko iskustvo multietničkih država nije Europljanin!
Tako se u Aziji i Africi narodi ponašaju (npr. Turci vs Kurda) i pusti ti sad Tuđmana i prestani relativizirati vaš problem sa na obje strane.

Odakle tebi taj optimizam da između dva izgrađena nacionalna identiteta i to dobrim djelom su izgrađeni na našim povijesnim antagonizmima (mainstream Muslimanski mediji danas isključivo govore o 2 agresora i UZP) pa da neko nekoga može asimilirati?Ozbiljno?! ili takijaš ili nemaš dodira sa stvarnošču!

Da se ne lažemo, ja i moji preci se više od 500 godina gonjamo sa tobom i tvojim precima i mi možemo djeliti mirno i sa uvažavanjem samo što veći i deblji zid i to za dobrobit i tvog i mog naroda!


Ništa ja ne relativiziram, problemi postoje na obje strane. Ja mislim da ti miješaš nacionalni i vjerski identitet. Povijesni i stvarni svakodnevni antagonizam dva vjerska identiteta postoji. To ti ne sporim, ali ne može meni nešto tursko ili arapsko, čiji jezik ja i ne poznajem, biti bliže nego hrvatsko. Dakle nacionalna odbojnost NIJE, već vjersko-kulturna. Ne možeš ti mene asilimirati. Ja sam potomak i list velike ugarsko-hrvatske grane. Moji preci koji su dulje bili kršćani i katolici nego muslimani, ako su ikad i bili muslimani kako treba, i od mene očekuju da ih budem dostojan i radim na ujedinjenju hrvatskih zemalja i hrvatskih ljudi gdje god da postoje. Mene pokreće ljubav i moja duša je dotaknuta Duhom Svetim, a tebe mržnja. Ne bih se mijenjao s vama nikad.

Nema mog i tvog naroda, ako si korijenom odavde, u tebi teče hrvatska krv, ali ima nominalno moja i tvoja vjerska grupa. Ja zidove po svetoj hrvatskoj zemlji podizati neću i vazda ću se borit protiv toga.

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 30 srp 2020, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20627
Grumpy je napisao/la:


Ništa ja ne relativiziram, problemi postoje na obje strane. Ja mislim da ti miješaš nacionalni i vjerski identitet. Povijesni i stvarni svakodnevni antagonizam dva vjerska identiteta postoji. To ti ne sporim, ali ne može meni nešto tursko ili arapsko, čiji jezik ja i ne poznajem, biti bliže nego hrvatsko. Dakle nacionalna odbojnost NIJE, već vjersko-kulturna. Ne možeš ti mene asilimirati. Ja sam potomak i list velike ugarsko-hrvatske grane. Moji preci koji su dulje bili kršćani i katolici nego muslimani, ako su ikad i bili muslimani kako treba, i od mene očekuju da ih budem dostojan i radim na ujedinjenju hrvatskih zemalja i hrvatskih ljudi gdje god da postoje. Mene pokreće ljubav i moja duša je dotaknuta Duhom Svetim, a tebe mržnja. Ne bih se mijenjao s vama nikad.

Nema mog i tvog naroda, ako si korijenom odavde, u tebi teče hrvatska krv, ali ima nominalno moja i tvoja vjerska grupa. Ja zidove po svetoj hrvatskoj zemlji podizati neću i vazda ću se borit protiv toga.

Vama je vjerski identitet=nacionali identitet.
Što je to specifično Muslimanu(Bošnjaku) osim vjerosipovjesti? Sve kulturne i narodne običaje dijelite s Hrvatima i Srbima koji žive u BiH. Vjera je jedino ljepilo koje vas drži na okupu. Naravno da smo si svima međusobno bliži nego neki tamo arapi ili Norvežani ali vjera je snažan dio identiteta nekog naroda do te mjere da se skupina može otuđiti i nakon nekog vremena smatrati zasebnim narodom. U našem slučaju je taj dio nepovratno otišao.
Albanci su recimo uspjeli sačuvati zajednički identitet iako su pukli po tri šava ( Katolici, Pravoslavci, Muslimani).
Kotač povijesti je nemoguće okrenuti i vaše političke elite nikada neće pokrenuti niti će im pasti na pamet ideja priključenja Hrvatskoj.
To jedino može biti stvar svake osobe, osobno nemam ništa protiv toga.

Tko tebi sada brani, dok si u BiH (ako jesi) proglasiti se Hrvatom? Ne postoji inspektorat za krvna zrnca. Svaki čovjek u duši osjeća što je.
Problem dolazi kad se neki zlonamjerno proglašavaju Hrvatima za potrebe izbora, to nije u redu.

Također mogu razumjeti antagonizme prema HDZ-u, osobno ih također ne podnosim ali iz drugih razloga nego ti.
Koliko god napadao politiku HDZ.a i Franje Tuđmana sjeti se da je on morao razgovarati s tvrdim islamistom Alijom koji bi sve tvoje ideje zajedno s tobom pribio na križ i zapalio.
Franjo je čak bio i naivan u samim početcima te je 90-te izvalio kako će i muslimani odabrati HDZ kao novu demokratsku vlast u BiH.
Ako je Franjo mislio da ćete vi glasati za njegovu stranku onda on sigurno nije planirao dijeliti BiH sa Srbima ili vršiti agresiju na nju s ciljem priključenja područja gdje su Hrvati. To naprosto nema smisla.

Shvatite da put prema Hrvatskoj vodi preko Hrvata BiH, ne možemo očekivati da ćete prihvačati i voljeti Hrvatsku ako ne podnosite naše sunarodnjake.
Ljudi i jesu država a ne ustav ili zakoni.
Hrvati=Hrvatska

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 31 srp 2020, 07:06 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Purger111 je napisao/la:
Kakvi mrtvi bošnjaci u hrvatskom korpusu. Pa ljudi moji di mi živimo? Je li vidite ispred vlastitog nosa?

Ovo je neki muslimanski trol...


99% ih se izjasnilo Bošnjak- Islam- Bosanski, političar i stranka koji su iole prohrvatski kod njih ne da ne postoje nego se svi skupa natječu u mržnji prema Hrvatima, dalje ne trebamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 31 srp 2020, 09:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 2229
Lokacija: Negdi na granici svitova
weasel je napisao/la:
Grumpy je napisao/la:


Ništa ja ne relativiziram, problemi postoje na obje strane. Ja mislim da ti miješaš nacionalni i vjerski identitet. Povijesni i stvarni svakodnevni antagonizam dva vjerska identiteta postoji. To ti ne sporim, ali ne može meni nešto tursko ili arapsko, čiji jezik ja i ne poznajem, biti bliže nego hrvatsko. Dakle nacionalna odbojnost NIJE, već vjersko-kulturna. Ne možeš ti mene asilimirati. Ja sam potomak i list velike ugarsko-hrvatske grane. Moji preci koji su dulje bili kršćani i katolici nego muslimani, ako su ikad i bili muslimani kako treba, i od mene očekuju da ih budem dostojan i radim na ujedinjenju hrvatskih zemalja i hrvatskih ljudi gdje god da postoje. Mene pokreće ljubav i moja duša je dotaknuta Duhom Svetim, a tebe mržnja. Ne bih se mijenjao s vama nikad.

Nema mog i tvog naroda, ako si korijenom odavde, u tebi teče hrvatska krv, ali ima nominalno moja i tvoja vjerska grupa. Ja zidove po svetoj hrvatskoj zemlji podizati neću i vazda ću se borit protiv toga.

Vama je vjerski identitet=nacionali identitet.
Što je to specifično Muslimanu(Bošnjaku) osim vjerosipovjesti? Sve kulturne i narodne običaje dijelite s Hrvatima i Srbima koji žive u BiH. Vjera je jedino ljepilo koje vas drži na okupu. Naravno da smo si svima međusobno bliži nego neki tamo arapi ili Norvežani ali vjera je snažan dio identiteta nekog naroda do te mjere da se skupina može otuđiti i nakon nekog vremena smatrati zasebnim narodom. U našem slučaju je taj dio nepovratno otišao.
Albanci su recimo uspjeli sačuvati zajednički identitet iako su pukli po tri šava ( Katolici, Pravoslavci, Muslimani).
Kotač povijesti je nemoguće okrenuti i vaše političke elite nikada neće pokrenuti niti će im pasti na pamet ideja priključenja Hrvatskoj.
To jedino može biti stvar svake osobe, osobno nemam ništa protiv toga.

Tko tebi sada brani, dok si u BiH (ako jesi) proglasiti se Hrvatom? Ne postoji inspektorat za krvna zrnca. Svaki čovjek u duši osjeća što je.
Problem dolazi kad se neki zlonamjerno proglašavaju Hrvatima za potrebe izbora, to nije u redu.

Također mogu razumjeti antagonizme prema HDZ-u, osobno ih također ne podnosim ali iz drugih razloga nego ti.
Koliko god napadao politiku HDZ.a i Franje Tuđmana sjeti se da je on morao razgovarati s tvrdim islamistom Alijom koji bi sve tvoje ideje zajedno s tobom pribio na križ i zapalio.
Franjo je čak bio i naivan u samim početcima te je 90-te izvalio kako će i muslimani odabrati HDZ kao novu demokratsku vlast u BiH.
Ako je Franjo mislio da ćete vi glasati za njegovu stranku onda on sigurno nije planirao dijeliti BiH sa Srbima ili vršiti agresiju na nju s ciljem priključenja područja gdje su Hrvati. To naprosto nema smisla.

Shvatite da put prema Hrvatskoj vodi preko Hrvata BiH, ne možemo očekivati da ćete prihvačati i voljeti Hrvatsku ako ne podnosite naše sunarodnjake.
Ljudi i jesu država a ne ustav ili zakoni.
Hrvati=Hrvatska


Kao narod koji nikada nije imao države oni su i razvili vlastiti identitet na osnovu vjeroispovjesti, drugo je što su oni, nakon što su razvili vlastiti identitet, kopali po povijesti neke podatke ne bi li opravdali službeni "osnutak" svoje nacije. I ne znam šta ste se uhvatili tog isisavanja njih, nek ih Njemačka usisava mi ćemo polako. Zašto biti slijepi pratitelj raspalog zapada?

_________________
Kažnjenik uvijek su me zvali svi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 31 srp 2020, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 5121
Lokacija: Memorandum 2.0
Ceha je napisao/la:

RS se isto treba podijeliti, tako da nama pripadne većina teritorija zapadno od Brčkog, uz neku izmjenu granica oko Gradačca i Doboja, a možda i Trebinja, Ljubinja i slično.
Tamo je ionako par sela, Mišljen, Prhinje i Šćepan Krst koja bi trebala ući u hb.


Metar srpske zemlje necete dobiti. Da se razumijemo.

Prijedor, Novi, Dubica, Kostajnica, itd. su odbranjeni '95. Sa tim je prica zavrsena.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 31 srp 2020, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7447
Grumpy je napisao/la:
Mala Muslimanija ni teritorijalno ni ideološki, ma nikako ne može sama opstat u Europi. Već sada je svojevrstan pakao, a tada bi bila privatna islamska država. Pod krinkom jednakih prava svih složili bi nam Šerijat. Da nije BiH i S-H politike već bi to imali u ugovoru sa Islamskom zajednicom. Nakon radikalizacije bi uslijedila vojna intervencija bilo susjeda bilo MZ, rešetanja i raketanje, i na kraju krajeva vrlo vjerojatno podjela Muslimanija na srpski i hrvatki dio, a nas bi potrpali na brodove i poslali šupku Erdoganu.
Jesi ti zdrav čovjek?


Ako bi nakon podjele BiH bosnjacki dio postao radikalna islamska drzava sa serijatom, onda nas i treba potrpati na brodove i poslati Erdoganu. Ako nismo u stanju biti normalni sekularni evropljani onda i ne pripadamo evropi. Simple as that.

Na moze glavni argument Bosnjaka za jedinstvenu BiH biti strah od muslimaske drzave. Prakticno, strah od samog sebe. Sta nam je argument? Necemo sami jer smo budale? Koga boli ona stvar kakvi smo. Ako nismo samoodrzivi onda ne treba da postojimo.

Budimo realni, 2 su osnovna argumenta umnih Bosnjaka kada razmisljaju protiv podjele:
1. Demografski cemo dobiti cijelu BiH
2. Necemo da budemo opkoljeni. Dok god imamo Srbe i Hrvate u BiH, susjedne zemlje nam nece zatvoriti granicu.

Prvi argument nestaje pred nasim ocima. Sasvim je jasno da Bosnjaci radikalno gube stanovnistvo i da im sigurno ne treba cijela BiH

Drugi argument je tehnicki ispravan ali moralno nije. Ako si takav da te sve komsije hoce unistiti onda trebas biti unisten. Zasto bi Srbi i Hrvati u BiH bili taoci cinjenice da mi ne smijemo sami?

BIH se treba raspasti na 3 dijela. Bosnjacki dio ce imati buducnost onakvu kakvu Bosnjaci zasluze. Ako ne budu znali da se izbore za buducnost onda je to sasvim ok. Svako dobija prema zasluzi.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 31 srp 2020, 22:22 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
Nebula je napisao/la:
Grumpy je napisao/la:
Mala Muslimanija ni teritorijalno ni ideološki, ma nikako ne može sama opstat u Europi. Već sada je svojevrstan pakao, a tada bi bila privatna islamska država. Pod krinkom jednakih prava svih složili bi nam Šerijat. Da nije BiH i S-H politike već bi to imali u ugovoru sa Islamskom zajednicom. Nakon radikalizacije bi uslijedila vojna intervencija bilo susjeda bilo MZ, rešetanja i raketanje, i na kraju krajeva vrlo vjerojatno podjela Muslimanija na srpski i hrvatki dio, a nas bi potrpali na brodove i poslali šupku Erdoganu.
Jesi ti zdrav čovjek?


Ako bi nakon podjele BiH bosnjacki dio postao radikalna islamska drzava sa serijatom, onda nas i treba potrpati na brodove i poslati Erdoganu. Ako nismo u stanju biti normalni sekularni evropljani onda i ne pripadamo evropi. Simple as that.

Na moze glavni argument Bosnjaka za jedinstvenu BiH biti strah od muslimaske drzave. Prakticno, strah od samog sebe. Sta nam je argument? Necemo sami jer smo budale? Koga boli ona stvar kakvi smo. Ako nismo samoodrzivi onda ne treba da postojimo.

Budimo realni, 2 su osnovna argumenta umnih Bosnjaka kada razmisljaju protiv podjele:
1. Demografski cemo dobiti cijelu BiH
2. Necemo da budemo opkoljeni. Dok god imamo Srbe i Hrvate u BiH, susjedne zemlje nam nece zatvoriti granicu.

Prvi argument nestaje pred nasim ocima. Sasvim je jasno da Bosnjaci radikalno gube stanovnistvo i da im sigurno ne treba cijela BiH

Drugi argument je tehnicki ispravan ali moralno nije. Ako si takav da te sve komsije hoce unistiti onda trebas biti unisten. Zasto bi Srbi i Hrvati u BiH bili taoci cinjenice da mi ne smijemo sami?

BIH se treba raspasti na 3 dijela. Bosnjacki dio ce imati buducnost onakvu kakvu Bosnjaci zasluze. Ako ne budu znali da se izbore za buducnost onda je to sasvim ok. Svako dobija prema zasluzi.


Većina Bošnjaka koji su ostali u BiH jednostavno nisu u stanju da budu sekularni Europljani, jer se nalaze pod nezdravim utjecajem islamske zajednice, vjeronauka i SDA, i zato jer im se dan-za-dan nameće priča da su im se sve nesreće dogodile, jer su muslimani, pa jelte sada trebaju dati gas u tome. Dodaj tome Srbe sa genocidnom namjerom kod kojih nemaju što tražiti, i Hrvate katolike kojih i nema toliko u BiH da bi bili neki korektivni faktor, a također ih ne vole i doći ćeš do eksplozivne mješavine.

Mi smo davno izgubili i genetičku homogenost jednog predominatno europskog naroda kao prirodni korektiv koji ljude drži podalje od neeuropskih religija i utjecaja, a ljudi tursko-arabljanskog izgleda su promovirani kao društveni standard. Možda nas je još samo pola pravi Europljani.

Niti imamo ideološki instrumentarij i sredstva, niti nas ima dovoljno Europljana cijepljenih protiv Islamskog ekstremizma genetikom da odredimo sudbinu društva. Ja sam dugo bio u nevjerici da je uopće moguće da među nama netko može biti vehabija. Njih ima malo danas, ali ako im se stvore odgovarajući uvjeti, raširit će se ko vatra. Svatko kome se utuvi u glavu da je musliman, ima kratak put do ekstremizma, jer je vjera sama po sebi sveobuhvatna i krajnje ekstremna za današnje uvjete.

Mala muslimanija ne bi živjela jako dugo i za vrlo kratko vrijeme bi se samouništila utoliko više što nemamo dostatan teritorij i imali bi ogromne probleme sa gospodarstvom i zatvorenošću od susjeda koji bi nas blokirali, jer bi nam tako ubrzali kraj. Lokvica je premala da se ne osuši i zato ne može biti muslimanije.
Volim poginuti u obrani opstanka BiH kakva-je-da-je nego da me Islamisti sa migrantima ubiju u maloj Muslimaniji.

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 31 srp 2020, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2012, 23:31
Postovi: 1384
Lokacija: Hercegovina
Kad baznianmazlumsi žele držati Hrvate i Srbe u ovoj nakaradi jer ne vjeruju da mogu imati svoju državu.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 31 srp 2020, 23:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Nebula je napisao/la:
Grumpy je napisao/la:
Mala Muslimanija ni teritorijalno ni ideološki, ma nikako ne može sama opstat u Europi. Već sada je svojevrstan pakao, a tada bi bila privatna islamska država. Pod krinkom jednakih prava svih složili bi nam Šerijat. Da nije BiH i S-H politike već bi to imali u ugovoru sa Islamskom zajednicom. Nakon radikalizacije bi uslijedila vojna intervencija bilo susjeda bilo MZ, rešetanja i raketanje, i na kraju krajeva vrlo vjerojatno podjela Muslimanija na srpski i hrvatki dio, a nas bi potrpali na brodove i poslali šupku Erdoganu.
Jesi ti zdrav čovjek?


Ako bi nakon podjele BiH bosnjacki dio postao radikalna islamska drzava sa serijatom, onda nas i treba potrpati na brodove i poslati Erdoganu. Ako nismo u stanju biti normalni sekularni evropljani onda i ne pripadamo evropi. Simple as that.

Na moze glavni argument Bosnjaka za jedinstvenu BiH biti strah od muslimaske drzave. Prakticno, strah od samog sebe. Sta nam je argument? Necemo sami jer smo budale? Koga boli ona stvar kakvi smo. Ako nismo samoodrzivi onda ne treba da postojimo.

Budimo realni, 2 su osnovna argumenta umnih Bosnjaka kada razmisljaju protiv podjele:
1. Demografski cemo dobiti cijelu BiH
2. Necemo da budemo opkoljeni. Dok god imamo Srbe i Hrvate u BiH, susjedne zemlje nam nece zatvoriti granicu.

Prvi argument nestaje pred nasim ocima. Sasvim je jasno da Bosnjaci radikalno gube stanovnistvo i da im sigurno ne treba cijela BiH

Drugi argument je tehnicki ispravan ali moralno nije. Ako si takav da te sve komsije hoce unistiti onda trebas biti unisten. Zasto bi Srbi i Hrvati u BiH bili taoci cinjenice da mi ne smijemo sami?

BIH se treba raspasti na 3 dijela. Bosnjacki dio ce imati buducnost onakvu kakvu Bosnjaci zasluze. Ako ne budu znali da se izbore za buducnost onda je to sasvim ok. Svako dobija prema zasluzi.


Potpis od prve do zadnje gospodine Nebula :palacgore1
Dogodine u Dayton (2) tebe vodimo :zubati :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 01 kol 2020, 03:33 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
Fela Kuti je napisao/la:
Nebula je napisao/la:

Ako bi nakon podjele BiH bosnjacki dio postao radikalna islamska drzava sa serijatom, onda nas i treba potrpati na brodove i poslati Erdoganu. Ako nismo u stanju biti normalni sekularni evropljani onda i ne pripadamo evropi. Simple as that.

Na moze glavni argument Bosnjaka za jedinstvenu BiH biti strah od muslimaske drzave. Prakticno, strah od samog sebe. Sta nam je argument? Necemo sami jer smo budale? Koga boli ona stvar kakvi smo. Ako nismo samoodrzivi onda ne treba da postojimo.

Budimo realni, 2 su osnovna argumenta umnih Bosnjaka kada razmisljaju protiv podjele:
1. Demografski cemo dobiti cijelu BiH
2. Necemo da budemo opkoljeni. Dok god imamo Srbe i Hrvate u BiH, susjedne zemlje nam nece zatvoriti granicu.

Prvi argument nestaje pred nasim ocima. Sasvim je jasno da Bosnjaci radikalno gube stanovnistvo i da im sigurno ne treba cijela BiH

Drugi argument je tehnicki ispravan ali moralno nije. Ako si takav da te sve komsije hoce unistiti onda trebas biti unisten. Zasto bi Srbi i Hrvati u BiH bili taoci cinjenice da mi ne smijemo sami?

BIH se treba raspasti na 3 dijela. Bosnjacki dio ce imati buducnost onakvu kakvu Bosnjaci zasluze. Ako ne budu znali da se izbore za buducnost onda je to sasvim ok. Svako dobija prema zasluzi.


Potpis od prve do zadnje gospodine Nebula :palacgore1
Dogodine u Dayton (2) tebe vodimo :zubati :zivili


Ljude poput Nebule je gotovo pa nemoguće sresti u bošnjačkom korpusu u realnom svijetu. Idealan Bošnjak po S/H mjeri. Ne traži ništa. Spreman je da postane Palestinac na svoju štetu i propast za malo prolaznog tapšanja po forumu i tako. Idealan član Naše Stranke.
Muslimanija je uvijek opcija i zadnja opcija.
Neka se ova priča oko BiH nastavi, jer za to postoji plebiscitarna podrška Bošnjaka i većine MZ, a ovi eksperimenti - to će malo da počeka. :kava

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 01 kol 2020, 05:37 
Offline

Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:24
Postovi: 579
Grumpy je napisao/la:
Fela Kuti je napisao/la:

Potpis od prve do zadnje gospodine Nebula :palacgore1
Dogodine u Dayton (2) tebe vodimo :zubati :zivili


Ljude poput Nebule je gotovo pa nemoguće sresti u bošnjačkom korpusu u realnom svijetu. Idealan Bošnjak po S/H mjeri. Ne traži ništa. Spreman je da postane Palestinac na svoju štetu i propast za malo prolaznog tapšanja po forumu i tako. Idealan član Naše Stranke.
Muslimanija je uvijek opcija i zadnja opcija.
Neka se ova priča oko BiH nastavi, jer za to postoji plebiscitarna podrška Bošnjaka i većine MZ, a ovi eksperimenti - to će malo da počeka. :kava


Evo i ispravka. Nisi ti Nebula Bošnjo po S/H mjeri, jer bi valjda nešto i hrvatskog interesa bilo kod tebe. Ipak si ti srbizirani, da ne velim potpuno Srbin musliman. Eto da ti dadnem pravo na sumnju, ti si po S/HDZ BiH mjeri. Da gluho bilo ne umiješam integralno hrvatstvo kod tebe, jer ga doista nema. I možda kolateralna šteta ti si korisni idiot za islamiste.

_________________
Krenimo ka miru i dobru.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 42 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO