HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 03:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Najidealnije rješenje za tzv. BIH je...
(kao Hrvat mislim da je...)status quo - sadašnje stanje 0%  0%  [ 0 ]
građanska, unitarna BIH i ukidanje RS 0%  0%  [ 0 ]
HB kao entitet -"treći entitet" 6%  6%  [ 3 ]
HB neovisna država, ostatak Federacije i RS mi je svejedno 10%  10%  [ 5 ]
HB pripojena RH, za ostatak Federacije i RS mi je svejedno 25%  25%  [ 13 ]
HB neovisna država, RS pripojena Srbiji i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 6%  6%  [ 3 ]
pripajanje Federacije RH, za RS mi je svejedno 2%  2%  [ 1 ]
pripajanje Federacije Hrvatskoj, a RS Srbiji -granica RH i Srbije u nekadašnjoj BIH 2%  2%  [ 1 ]
Hrvatska pripaja cijelu BIH -"dodrinaško rješenje" 4%  4%  [ 2 ]
HB i RS kao neovisne države i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 6%  6%  [ 3 ]
neko drugo rješenje 4%  4%  [ 2 ]
(kao Bošnjak mislim da je...)status quo - sadašnje stanje 0%  0%  [ 0 ]
građanska, unitarna BIH i ukidanje RS 2%  2%  [ 1 ]
HB kao entitet -"treći entitet" 2%  2%  [ 1 ]
unitarna Federacija, RS neovisna država 0%  0%  [ 0 ]
unitarna Federacija, RS pripojena Srbiji 2%  2%  [ 1 ]
unitarna Federacija, za RS mi je svejedno 0%  0%  [ 0 ]
Federacija neovisna država, za RS mi je svejedno 0%  0%  [ 0 ]
Hrvatska pripaja cijelu BIH - "dodrinaško rješenje" 2%  2%  [ 1 ]
neko drugo rješenje 0%  0%  [ 0 ]
(kao Srbin mislim da je...)status quo - sadašnje stanje 2%  2%  [ 1 ]
građanska, unitarna BIH i ukidanje RS 0%  0%  [ 0 ]
HB kao entitet -"treći entitet" 0%  0%  [ 0 ]
RS neovisna država, za Federaciju mi je svejedno 6%  6%  [ 3 ]
RS pripojena Srbiji, za Federaciju mi je svejedno 2%  2%  [ 1 ]
pripajanje Federacije Hrvatskoj, a RS Srbiji - granica Hrvatske i Srbije u nekadašnjoj BIH 2%  2%  [ 1 ]
pripajanje RS Srbiji, Federacija neovisna država 2%  2%  [ 1 ]
Federacija neovisna država, RS neovisna država 0%  0%  [ 0 ]
pripajanje HB Hrvatskoj, RS Srbiji i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 8%  8%  [ 4 ]
Srbija pripaja cijelu BIH -"velikosrpsko rješenje" 2%  2%  [ 1 ]
Srbija pripaja RS i dijelove Federacije, HB neovisna ili dio RH, bez muslimanske države 2%  2%  [ 1 ]
HB neovisna država, RS pripojena Srbiji i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 0%  0%  [ 0 ]
HB i RS kao neovisne države i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH 2%  2%  [ 1 ]
neko drugo rješenje 2%  2%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 52
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
ikmandvaradtist je napisao/la:
weasel je napisao/la:
I ti i ja jako dobro znamo da u BiH nema ljubavi, vi bi nas sutra izdali da se možete odvojiti ali ne možete pa nas još trebate. Isto vrijedi i obrnuto.


Uvek bi radije sa Hrišćanima nego da nam Kalifat pusti korenje u komšiluku, ali ako vi nećete FER DOGOVOR... :neznam

Pogledaj sam što se dogodilo na temi Cvetković Maček. Fer dogovor je jako rastezljiv pojam osobito ako pitaš obije strane.
Treba jednostavno prihvatiti činjenicu da surađujemo zbog interesa te da od krščanse ljubavi nema ništa...

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
weasel je napisao/la:
Treba jednostavno prihvatiti činjenicu da surađujemo zbog interesa te da od krščanse ljubavi nema ništa...


Ko pominje Ljubav? Nama je interes da ne nastane Kalifat! :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
ikmandvaradtist je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Treba jednostavno prihvatiti činjenicu da surađujemo zbog interesa te da od krščanse ljubavi nema ništa...


Ko pominje Ljubav? Nama je interes da ne nastane Kalifat! :neznam

Jedini način da se to ne dogodi je da svatko od 2 strana preuzme po pola trokutistana. Misliš da bi mi imali mira pored njih kad se odvojimo?
Morali bi živjeti kao Izrael pored pojasa gaze...

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
weasel je napisao/la:
Jedini način da se to ne dogodi je da svatko od 2 strana preuzme po pola trokutistana. Misliš da bi mi imali mira pored njih kad se odvojimo?
Morali bi živjeti kao Izrael pored pojasa gaze...


Kako to zamišljaš bez rata?

Bez rata bi morali da ih imamo kao Gazu... malu, sprčenu, okruženu, slabu... prilično bezopasnu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
ikmandvaradtist je napisao/la:

Bez rata bi morali da ih imamo kao Gazu... malu, sprčenu, okruženu, slabu... prilično bezopasnu!


To, ajte vi dva smarača konačno raspravljat o mojoj temi :D

Muslimanska država, da ili ne?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
ikmandvaradtist je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Jedini način da se to ne dogodi je da svatko od 2 strana preuzme po pola trokutistana. Misliš da bi mi imali mira pored njih kad se odvojimo?
Morali bi živjeti kao Izrael pored pojasa gaze...


Kako to zamišljaš bez rata?

Bez rata bi morali da ih imamo kao Gazu... malu, sprčenu, okruženu, slabu... prilično bezopasnu!

Gdje nam se žuri, sebi stvaramo uvjete za život, ne tuđinu. Još 10-20 godina razvlačiti merhametlije kao Dodik i Čović oko proračuna, kad im demografija totalno kolabira, kad ih iseljavanje svede na narod od jedva pola miliona e tada je vrijeme za rasparčavanje.
250 k merhametlija nama
250k vama

Beznačajna manjina u obije države, a nama osiguran miran gaza free život. Neće ni muje loše proči, dobit će ili građansku Švedsku i Njemačku ili će se sjetiti domovnica i ikona s tavana.

Što nas briga ako Bih bude imala 1.5 miliona stanovnika ili manje. Od zagađenih prenapučenih kotlina napravimo divna šumska prostranstva i nacionalne parkove. :palacgore2

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:51 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
weasel je napisao/la:
ikmandvaradtist je napisao/la:

Uvek bi radije sa Hrišćanima nego da nam Kalifat pusti korenje u komšiluku, ali ako vi nećete FER DOGOVOR... :neznam

Pogledaj sam što se dogodilo na temi Cvetković Maček. Fer dogovor je jako rastezljiv pojam osobito ako pitaš obije strane.
Treba jednostavno prihvatiti činjenicu da surađujemo zbog interesa te da od krščanse ljubavi nema ništa...

Sve si ti započeo sa tvrdnjom o Bosanskom brodu tj oduzimanju djelova Srpske nakon čega je se aktivirao pacijent Mujadin uz onog Amerikanca.

Uvijek isto želiš, kladim se da ti ponude opciju da svim Hrvatima sutra islamisti odrube glavu ali da Srpska izgubi 20 posto teritorija ti bi izabrao to.

To bi bila tvoja opcijica, tvoja jedina svrha je podjebavanje ovdje planirano i kladim se da navijaš za muslimančiće.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:52 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
HB i RS kao neovisne države i muslimanska država na ostatku nekadašnje BIH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
weasel je napisao/la:
Gdje nam se žuri, sebi stvaramo uvjete za život, ne tuđinu. Još 10-20 godina razvlačiti merhametlije kao Dodik i Čović oko proračuna, kad im demografija totalno kolabira, kad ih iseljavanje svede na narod od jedva pola miliona e tada je vrijeme za rasparčavanje.
250 k merhametlija nama
250k vama

Beznačajna manjina u obije države, a nama osiguran miran gaza free život. Neće ni muje loše proči, dobit će ili građansku Švedsku i Njemačku ili će se sjetiti domovnica i ikona s tavana.

Što nas briga ako Bih bude imala 1.5 miliona stanovnika ili manje. Od zagađenih prenapučenih kotlina napravimo divna šumska prostranstva i nacionalne parkove. :palacgore2


Joj, nemoj me projekcija... tako su i oni pravili pa se ispostavila budućnost skroz drugačijom... a i ova Korona gasi "usisivače" i remeti predviđanja... :neznam

Nice Boy,

pa, ako nas ne napadnu moramo im pustiti da imaju svoju Državu... jedino ako nas napadnu-onda ih eventualno osvojiti...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 28 srp 2020, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
bobanovski je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Pogledaj sam što se dogodilo na temi Cvetković Maček. Fer dogovor je jako rastezljiv pojam osobito ako pitaš obije strane.
Treba jednostavno prihvatiti činjenicu da surađujemo zbog interesa te da od krščanse ljubavi nema ništa...

Škorin štakore sve si ti započeo sa tvrdnjom o Bosanskom brodu tj oduzimanju djelova Srpske nakon čega je se aktivirao pacijent Mujadin uz onog Amerikanca.

Uvijek isto želiš, kladim se da ti ponude opciju da svim Hrvatima sutra islamisti odrube glavu ali da Srpska izgubi 20 posto teritorija ti bi izabrao to.

To bi bila tvoja opcijica, tvoja jedina svrha je podjebavanje ovdje planirano i kladim se da navijaš za muslimančiće.

Ostavi se patetike i odrubljivanja glava to su gluposti. Ja jesam za zajedničko rješenje ali nisam od onih što se uvlače srbima.
A ovo za Brod, lako je tebi pametovati iz Dalmacije, nisu tebi susjedi. Baš me zanima bi li tako lako otpisao odcjepljenje Srpske da je recimo Glamoč, Grahovo i Drvar u sastavu Srpske...tada bi se tresle gaće...

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
weasel je napisao/la:
tada bi se tresle gaće...


O kakvom tresenju gaća ti pričaš, čoveče? Pa, Hrvatska je na par 10ina km od Bg! I da je u Zemunu-nikom se ne bi tresle gaće, jebote... dal' ste normalni vi, ljudi? Zar ste tolike pičke? I ono "jooooj, samo da Srbi ne izađu na more!" Poješćemo vas, šta? Koji vam je ***, bre? :smajl043


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
weasel, nisam se prije uplitao u to, ali ako je netko patetičan onda si to ti s tim Bosanskim Brodom. Zar misliš da to ide kao u crtiću, Srbi će dok ne gledamo preko noći zauzeti ili granatirati Slavonski Brod ukoliko se na to odluče? Znaš li koliko je relativno i sam Beograd blizu hrvatskoj granici pa oni ne kmeče kao ti?
Srbi na ovom forumu nas dobro ismijavaju da govorimo da smo najjači ovo-ono, a onda se ponašamo paranoično i zastrašeno od njih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:02 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
weasel je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Škorin štakore sve si ti započeo sa tvrdnjom o Bosanskom brodu tj oduzimanju djelova Srpske nakon čega je se aktivirao pacijent Mujadin uz onog Amerikanca.

Uvijek isto želiš, kladim se da ti ponude opciju da svim Hrvatima sutra islamisti odrube glavu ali da Srpska izgubi 20 posto teritorija ti bi izabrao to.

To bi bila tvoja opcijica, tvoja jedina svrha je podjebavanje ovdje planirano i kladim se da navijaš za muslimančiće.

Ostavi se patetike i odrubljivanja glava to su gluposti. Ja jesam za zajedničko rješenje ali nisam od onih što se uvlače srbima.
A ovo za Brod, lako je tebi pametovati iz Dalmacije, nisu tebi susjedi. Baš me zanima bi li tako lako otpisao odcjepljenje Srpske da je recimo Glamoč, Grahovo i Drvar u sastavu Srpske...tada bi se tresle gaće...

Šta bi radije? Da su Mustafa, Kenan i teroristički kampovi ti na granici?
To bi bilo super za turizam?

Čuj nisi za uvlačenje Srbima :D Tvoja jedina svrha ovdje je borba protiv Hrvata još od poraza tvog Škore na izborima.

Zašto ovome u Dubrovniku ne smeta Trebinje iako su napadani iz Trebinja pa opet ovi rade u Trebinju? Zašto Srbi iz Srpske mogu kupovati imovinu u RH a Muslimani Federacije ne mogu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
NiceBoyZg je napisao/la:
Srbi na ovom forumu nas dobro ismijavaju da govorimo da smo najjači ovo-ono, a onda se ponašamo paranoično i zastrašeno od njih.


ikmandvaradtist je napisao/la:
U enciklopediji Psihologije pod "Kognitivna disonanca" stoji samo jedna reč: "Hrvati"... :zubati

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:04 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Srećom da je predsjednik Tuđman bio pametan i shvatio da je metar srpske zemlje bolji i kvalitetniji za naše interese, Muslimani sanjaju o Makarskoj, Dubrovniku i natalitetu sve sa terorističkim kampovima dok ti imaš fobije od JNA iz devedesetih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
ikmandvaradtist je napisao/la:
weasel je napisao/la:
tada bi se tresle gaće...


O kakvom tresenju gaća ti pričaš, čoveče? Pa, Hrvatska je na par 10ina km od Bg! I da je u Zemunu-nikom se ne bi tresle gaće, jebote... dal' ste normalni vi, ljudi? Zar ste tolike pičke? I ono "jooooj, samo da Srbi ne izađu na more!" Poješćemo vas, šta? Koji vam je ***, bre? :smajl043

Smanji doživljaj to je čisto metafora.
Što li je DGG nego buffer zona za Dalmaciju i taj dio Hrvatske?
Poanta je u tome da se nama pametuje što želimo isto u posavini,
Neka se stave malo u našu kožu i ponovno razmisle...
Kako bi njima bilo bez DGG...
Ne "tresemo" se niti vas se bojimo ali nije bome ista situacija.

Je li Srbima svejedno koliko je širok koridor kod Brčkog? Naravno da nije, tako i mi imamo svoje poglede.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:07 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
weasel je napisao/la:
ikmandvaradtist je napisao/la:

O kakvom tresenju gaća ti pričaš, čoveče? Pa, Hrvatska je na par 10ina km od Bg! I da je u Zemunu-nikom se ne bi tresle gaće, jebote... dal' ste normalni vi, ljudi? Zar ste tolike pičke? I ono "jooooj, samo da Srbi ne izađu na more!" Poješćemo vas, šta? Koji vam je ***, bre? :smajl043

Smanji doživljaj to je čisto metafora.
Što li je DGG nego buffer zona za Dalmaciju i taj dio Hrvatske?
Poanta je u tome da se nama pametuje što želimo isto u posavini,
Neka se stave malo u našu kožu i ponovno razmisle...
Kako bi njima bilo bez DGG...
Ne "tresemo" se niti vas se bojimo ali nije bome ista situacija.

Je li Srbima svejedno koliko je širok koridor kod Brčkog? Naravno da nije, tako i mi imamo svoje poglede.

Drvar je legitiman, naš je i nikakva predaja ne dolazi u obzir.

Brod je s druge strane srpski, dio buduće Srbije i ne vidim u čemu je problem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:12 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Milion puta bi radije i naseljavao Srbe u Zagreb, Rijeku , Osijek.

Imao bi novog Filipovića, Šarića, Petrovića itd.

Srpska ti je više oslonac sigurnosti prema tvom Brodu, provozaj se jednom preko Federacije npr od Mostara, Bugojna pa preko Srpske :D

U Srpskoj se osjećaš na slobodnoj teritoriji jer nema vehabija na svako drugom koraku i opušteniji. Da Srpske nema mi bi bili nacionalna manjina u BiH i Muslimani bi slobodno krenuli sa terorističkim napadima i sanjali bi o Jadranu. Srpska ti je nešto kao vojna krajina :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
NiceBoyZg je napisao/la:
weasel, nisam se prije uplitao u to, ali ako je netko patetičan onda si to ti s tim Bosanskim Brodom. Zar misliš da to ide kao u crtiću, Srbi će dok ne gledamo preko noći zauzeti ili granatirati Slavonski Brod ukoliko se na to odluče? Znaš li koliko je relativno i sam Beograd blizu hrvatskoj granici pa oni ne kmeče kao ti?
Srbi na ovom forumu nas dobro ismijavaju da govorimo da smo najjači ovo-ono, a onda se ponašamo paranoično i zastrašeno od njih.

Najbolje da mi pustimo Srbe do granice VKK i lijepo im pokažemo kako nas ne impresioniraju što su na 50 km od Zagreba...
Ja sam predlagao zamjenu i dogovor a ne uporabu puške oko teritorija.
Briga i nastojanje za ostvarivanje što bolje geostrateške i sigurnosne pozicije nije kmečanje. Kmečanje je ono što rade merhametlije, heljp baznija...

bobanovski je napisao/la:

Šta bi radije? Da su Mustafa, Kenan i teroristički kampovi ti na granici?
To bi bilo super za turizam?

Čuj nisi za uvlačenje Srbima :D Tvoja jedina svrha ovdje je borba protiv Hrvata još od poraza tvog Škore na izborima.

Zašto ovome u Dubrovniku ne smeta Trebinje iako su napadani iz Trebinja pa opet ovi rade u Trebinju? Zašto Srbi iz Srpske mogu kupovati imovinu u RH a Muslimani Federacije ne mogu?

Kakvi kampovi o čemu ti pričaš, sa svake teme o srbima ti dođeš do islamista. :ucelo

Moja radna teorija za Dubrovčane je da su poblesavili, pored tolikog profita i eura, umjesto Hrvata dovode Srbe i to još Trebinjce koji su palili njihov grad.
Da sam na njihovom mjestu ne bi euro jedan vidjeli.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Mogu li se javiti ta dvojica koja su glasovala za dodrinaško i velikosrpsko rješenje ako vide ovo? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Ima više opcija, ali nisu sve podjednako aktuelne.

- Cela BiH Srbiji. Sa 38% stanovništa Srbi su kontrolisali celu Kraljevinu SHS/Jugoslaviju. Sa 40% Srbi mogu da drže celu BiH, naročito ako je ista prisajedinjena Srbiji, čime se procenat Srba dramatično uvećava!
- Podela Federacije između Srbije (+ RS) i Hrvatske. USK dolinom Une, DGG, Goražde, Sarajevo i Tuzla Srbiji, ostalo Hrvatskoj.
- RS Srbiji, Nezavisna multietnička Federacija.
- RS Srbiji, FBiH kao autonomna teritorija unutar Srbije!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:18 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Srbin iz Trebinja se neće raznijeti, imali smo problema u 20 stoljeću ali imali su i Francuzi i Britanci.

Iako ne podnosim Mujadina zatrolao si jednu temicu toliko da je drugi lik stavio neku šiptarku u crkvi i neke nakaze sa Sandzaka.

Problem islamista? Zašto iz Broda jednom ne napraviš jedan krugić po Federaciji? Čim iz Mostara napustiš Jablanicu osjećaš se kao na teritoriju ISIL-a a kad uđeš u Srpsku priroda, sve je ljepše i prirodnije.

Pomiri se s tim da je i Tuđman računao na to, još je 1993 Amerikancima tvrdio da će ISIL kad tad biti stvoren :D On je čovjek ispred svog vremena


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:20 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Svakog dodrinaša treba provozati po Federaciji i Srpskoj, pratiti mu grand tour.

Mislim da bi postao najveći simpatizer nezavisne Srpske sutra.

Šta ja imam od Broda da ga uzmem u teoriji i da Srpska ne postoji? Hoće li Hrvati naseliti taj kraj ili muslimančići?

Hoće li u tom kraju cvjetati teroristički kampovi? Hoće li Suljagić tvrditi da su antiterorističke vježbe protiv bombaša samoubojica UZP?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
aleksije radicevic je napisao/la:
Ima više opcija, ali nisu sve podjednako aktuelne.

- Cela BiH Srbiji. Sa 38% stanovništa Srbi su kontrolisali celu Kraljevinu SHS/Jugoslaviju. Sa 40% Srbi mogu da drže celu BiH, naročito ako je ista prisajedinjena Srbiji, čime se procenat Srba dramatično uvećava!
- Podela Federacije između Srbije (+ RS) i Hrvatske. USK dolinom Une, DGG, Goražde, Sarajevo i Tuzla Srbiji, ostalo Hrvatskoj.
- RS Srbiji, Nezavisna multietnička Federacija.
- RS Srbiji, FBiH kao autonomna teritorija unutar Srbije!


I što si izabrao na kraju, Amer?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najkvalitetnije rješenje za tzv. BIH - VELIKI POLL
PostPostano: 29 srp 2020, 00:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
bobanovski je napisao/la:
Srbin iz Trebinja se neće raznijeti, imali smo problema u 20 stoljeću ali imali su i Francuzi i Britanci.

Iako ne podnosim Mujadina zatrolao si jednu temicu toliko da je drugi lik stavio neku šiptarku u crkvi i neke nakaze sa Sandzaka.

Problem islamista? Zašto iz Broda jednom ne napraviš jedan krugić po Federaciji? Čim iz Mostara napustiš Jablanicu osjećaš se kao na teritoriju ISIL-a a kad uđeš u Srpsku priroda, sve je ljepše i prirodnije.

Pomiri se s tim da je i Tuđman računao na to, još je 1993 Amerikancima tvrdio da će ISIL kad tad biti stvoren :D On je čovjek ispred svog vremena

Kakve sad veze imaju islamisti sa Hrvatsko-Srpskim razgraničenjem?
Ako bi Hrvati i Srbi podjelili trokutistan po pola i na taj način spriječili stvaranje bilo kakve islamske države takvih problema neće biti.
Kao što sam rekao, BiH treba opstati jo neko vrijeme dok se oni ne isele, kad se isele i puknu demografski tada ih neće biti problem pacifirati.
Što može manjina od 250k ljudi u Hrvatskoj? Mogu samo takijati i glumiti pravaše. Pereci ne vole islamiste ali vole cvieće.

Malo bi češće viđali Hassane i dodrinaše po TV-u ali dalje od toga štete nema. Asimilirali bi mi njih poprilično brzo.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 240 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO