HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 08:55 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
zrikavac se u vojsku i vojne stvari kuži ko kata u krivi ***.
možda i zato jer je umjesto da je služio vojsku, odrađivao civilno služenje vojnog roka mijenjajući pelene starcima u ubožnici i šiljeći olovke u nekom ministarstvu, u sebi proklinjući i ismijavajući ze-gej ******** ponajviše zato jer ga ljevičari nikada nisu prihvatili do kraja u svoje društvo, pa i nije nešto pozivan na tulume a i anarhisitice ga neće.
jer gdje bi normalan čovjek nego slušajući žuđeno mu društvo, pokupio priču o oluji kao igrokazu samo zato jer mu je broj poginulih pre mali?
amera je u iraku 2003. poginulo 3 puta manje a zauzeli državu 5 puta veću i brojniju od hrvatske.
zriki kao obožavalac partizanskog filma misli da su se onako vodile borbe. =)) =))

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ
caporegime je napisao/la:
zrikavac se u vojsku i vojne stvari kuži ko kata u krivi ***.
možda i zato jer je umjesto da je služio vojsku, odrađivao civilno služenje vojnog roka mijenjajući pelene starcima u ubožnici i šiljeći olovke u nekom ministarstvu, u sebi proklinjući i ismijavajući ze-gej ******** ponajviše zato jer ga ljevičari nikada nisu prihvatili do kraja u svoje društvo, pa i nije nešto pozivan na tulume a i anarhisitice ga neće.
jer gdje bi normalan čovjek nego slušajući žuđeno mu društvo, pokupio priču o oluji kao igrokazu samo zato jer mu je broj poginulih pre mali?
amera je u iraku 2003. poginulo 3 puta manje a zauzeli državu 5 puta veću i brojniju od hrvatske.
zriki kao obožavalac partizanskog filma misli da su se onako vodile borbe. =)) =))


da mu Pervan objasni kako se ratuje :zubati


_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
još se bavite sa onim malim budalašom s poskoka, koji bi zabranio Vranjine, Šuškove i Bobanove javatare :sega

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
zrikavac je napisao/la:
[
TI nisi shvatio rečenicu ,misli se na Babiće tog vremena one koji su kao Šagolj kod nas odrađivali prljav posao za državu. misli se na propagandne novinare. di je tada bio babić?


Jedini HR novinar koji je došao 93/94 u opkoljenu Lašvansku dolinu.Jedini...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Mar-kan je napisao/la:
zrikavac je napisao/la:
[
TI nisi shvatio rečenicu ,misli se na Babiće tog vremena one koji su kao Šagolj kod nas odrađivali prljav posao za državu. misli se na propagandne novinare. di je tada bio babić?


Jedini HR novinar koji je došao 93/94 u opkoljenu Lašvansku dolinu.Jedini...


Šagolj jer bio legenda. rekli su da je izmišljao. Ništa nije zimislio. Samo je štos bio u tome, da su oni željeli prikriti, izmanipulirati.

šagolj snimi hrvatska sela di gore, a ovi kažu, laže lopov. A sela gore.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 14:32 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Tacno, ovi su htjeli prikriti istinu, a Sagolj im je smetao jer je istinu razotkrivao. Mislim na mundjose, a rvacki levicari ko levicari, njima je Sagoljanje sve sto nije na valu druga Tita i narodne armije.

Sagolj emitira snimke poginulih mudjahedina, mundjosi proseru da to Sagolj laze vec snima crnce placenike i ubice bosnjacke djece u uniformama HVO-a i podmece muslimanima. To je bilo jos u vrijeme dok su Alijini negirali da ikakvi mudjahedini ratuju na strani Armije BiH.

Danas svi znamo sve o mudjahedinima.

Sagolj je po Neretvici snimao poklane hrvatske civile, to nikada necu zaboraviti, mundjosi da popizde, jer Sagolj je jedini dokumentirao njihove zlocine koje su oni uglavnom cinili u tim zabacenim krajevima, kako su vec imali sustav djelovanja.. po gradovima ne diraju bogomolje i civile uglavnom ne ubijaju, jer tu su kamere CNN-a i ostalih tv kuca. Ali zato po selima.... i onda dodje Smiljko i dokumentira njihovu borbu za multikulti cjelovitu i visenacionalnu BiH. U slici i rijeci, baba Kata koja je povjerovala Aliji kad je rekao ne bjezite vi ste nasi Hrvati, sa rezom preko grla.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Crni bombarder je napisao/la:
Tacno, ovi su htjeli prikriti istinu, a Sagolj im je smetao jer je istinu razotkrivao. Mislim na mundjose, a rvacki levicari ko levicari, njima je Sagoljanje sve sto nije na valu druga Tita i narodne armije.

Sagolj emitira snimke poginulih mudjahedina, mundjosi proseru da to Sagolj laze vec snima crnce placenike i ubice bosnjacke djece u uniformama HVO-a i podmece muslimanima. To je bilo jos u vrijeme dok su Alijini negirali da ikakvi mudjahedini ratuju na strani Armije BiH.

Danas svi znamo sve o mudjahedinima.

Sagolj je po Neretvici snimao poklane hrvatske civile, to nikada necu zaboraviti, mundjosi da popizde, jer Sagolj je jedini dokumentirao njihove zlocine koje su oni uglavnom cinili u tim zabacenim krajevima, kako su vec imali sustav djelovanja.. po gradovima ne diraju bogomolje i civile uglavnom ne ubijaju, jer tu su kamere CNN-a i ostalih tv kuca. Ali zato po selima.... i onda dodje Smiljko i dokumentira njihovu borbu za multikulti cjelovitu i visenacionalnu BiH. U slici i rijeci, baba Kata koja je povjerovala Aliji kad je rekao ne bjezite vi ste nasi Hrvati, sa rezom preko grla.


To je to. Zato ga toliko i mrze.

što im je taktiku sjebo skroz. Kad ih pitaš ajde navedi šta je to šagolj izmislio, ne znaju reć, onda sabur, kahva, ćutisanje.

ali u globalu, lažljivac, zlo, sotona.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 14:45 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Najjace mi je bilo kad je otisao u Neum i pitao ljude sta misle o Alijom zahtjevu da dobije Neum za bosnjacku republiku (zanimljvo jos i za temu Alijine borbe za multikulti cjelovitu drzavu) :D

Najsmjesnije mi je sto je Mirko Sagolj njegov rodjeni brat, da ne povjerujes.

Mada, i Smiljko je bio komunisticki novinar TVSA u vrijeme osamdesetih, on i Guzina udarne perjanice. Ali kod Smiljka se uvijek osjecala svojevrsna averzija prema tom sustavu, recimo njegov dokumentarac o Aliji Sirotanovicu, Smiljko pozicionirao Aliju pred kameru i da mu ovaj bifla o tome kako zive rudari u Jugoslaviji, sa cime se suocavaju, razvezao Alija pricu kako je razocaran, kako nista od obecanog nije ispunjeno... i odmah sljedeca scena, Smiljko utrpa Aliju u kola i pravac crnogorsko primorje, drito na terasu viletine tadasnjeg ministra energetike i rudarstva Svetozara Vukmanovica Tempa, kamera zumira neki predobar viski na stolu Tempa, ovaj se sav unervozio, nezgodna pitanja mu se postavljaju, pred njim sjedi legenda ne jugoslovenskog vec svjetskog rudarstva, ne mozes mu nista, a Alija sipa razocarenje, sipa pitanja, Tempo se meskolji, "mi smo obecali, mi cemo ispuniti, znas Alija da mi nikad nismo slagali" :D

Zna Smiljko svoj posao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Čovjek je došao ovdje u najvećim sranjima,dodijele mu jednog domaćeg "novinara" koji je dobio metak na Buhinim,zaboravi čovjek da snima,misli da ima kalaš:))E,sad možete zamisliti šta je jadni Smiljko preživljavao sa njim,mogao je postati i zarobljenik!

Zato mu kapa dole,imao je muda tada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
A ovaj Zrikavac, smijesan tip, on si pretvara da je nekakva alternativa Tudjmanu, da postoji alternativa Hrvatskoj, da Hrvati u BiH valjda trebaju okrenuti ledja Hrvatskoj koja je valjda nekakva nakardna drzava koja se rijesila Srba, protjerala ih, "podmukli su i pokvareni i mi ne trebamo nista imati sa njima".

Stvarno djecije teze, ne znam je li on upoznat sa cinjenicom da nijedna vojna akcija HV-a `94 i `95 nije prosla bez direktne potpore i sudjelovanja HVO-a, da su casnici cesto bili pripadnici i jedne pa zatim druge vojne formacije, da je HVO postojao zahvaljujuci potpori Hrvatske i posebno tehnickoj potpori hrvatske vojske, da su mnogi od nas i bili pripadnici HV-a i to ne samo oni koji imaju ili su imali i prebivaliste u Hrvatskoj... nije valjda svjestan da svojim pisanijama o dogovorenom ratu, i Hrvate iz BiH trpa u tu pricu o progonu i etnickom ciscenju Srba.
Oluja trajala par dana pa je to kao dokaz da je sve dogovoreno, jebo me pas ako sam to od nekog ko se Hrvatom smatra ocekivao da cu cuti. Kuzim Srbe, izgubili utakmicu pa sad kriv sudac i prodao golman utakmicu, ali koji je klinac ovima sa nase strane. Oluja se majstore pripremala mjesecima, ne znam gdje si ti onda bio ali mi smo mjesecima gubili bubrege po vukojebinama zapadne Bosne da bi stvorili preduvjete da se Oluja moze odraditi u sto kracem roku. To je bio samo zavrsni udarac svih prethodnih akcija, od Maslenice kao prekretnice rata pa do onih nadjebavanja po Satoru i Dinari.

I ta teza koja im je zvijezda vodilja, svim takvim, da je Tudjman zrtvovao BiH Hrvate zarad cjelovitosti Hrvatske. Zar neko stvarno misli da je Tudjman bio toliko mocan da on diktira stvari na ex yu prostorima, da on crta granice i presudujuje? sta nije smijesno da mu to prisivaju upravo oni koji su se crtanjem granica bavili i prekrajanjem igrali.
Mozda je mogao izvuci nesto vise za BiH Hrvate, mozda nije, ali sam sasvim siguran da Susak nikada nebi pristao na Federaciju da nije morao. A Susak se itekako pitao. Zasto morao, to neka zirdum sam pokusa shvatiti, ako moze, ako se vec smatra nekim analiticarem politickih zbivanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 15:06 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
ma zrikavcu i nije do ikakvog poboljšanja položaja bih hrvata. njemu je draže da ostane sve isto da bi mogao dalje lupetati svoje konstrukcije po poskoku.
zamisli da hrvati dobiju svoj entitet?
šta bi zriki? po kom bi srao? ko bi uopće slušao, ko bi obraćao pažnju na njega?

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
koja je razlika izmedu poskoka i index.yu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
jbt nikad se više prašine nije dizalo oko tupavijeg lika. Pa čovjek je mrtav ' ladan rekao da je HB ukinuta jer se nije koincidirala sa međunarodnim pravom. Kad to netko kaže pored žive RS onda znaš da imaš posla sa totalnim kretenom.

svaka reklama pa i ovo njegovo spominjanje u negativnom konekstu njemu samo hrani ego.

dalmatinci imaju izraz za takve mali ptić-velik krić...tako nešto..puno puno laje, i misliš, ko je to..zmaj neki...prestraviš se....kad ono kokoš, pile..

zrikavac kurca ne zna, niti kurca kuži..

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 15:59 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2009, 23:58
Postovi: 129
Neda mi se temu otvorat novu, ali sam cital Zirduma koji je napisal da su partizani docekani pljeskom u zagrebu, pa vam evo slika kak je to stvarno zgledalo :

http://img509.imageshack.us/img509/559/ ... najst0.jpg


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ
lostcase je napisao/la:
Neda mi se temu otvorat novu, ali sam cital Zirduma koji je napisal da su partizani docekani pljeskom u zagrebu, pa vam evo slika kak je to stvarno zgledalo :

http://img509.imageshack.us/img509/559/ ... najst0.jpg


pravi Zagrepčani su uglavnom završili na Bleiburgu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:21
Postovi: 556
Lokacija: na rijeci
lostcase je napisao/la:
Neda mi se temu otvorat novu, ali sam cital Zirduma koji je napisal da su partizani docekani pljeskom u zagrebu, pa vam evo slika kak je to stvarno zgledalo :

http://img509.imageshack.us/img509/559/ ... najst0.jpg



http://www.zabranjeni.hr/istina-o-anti-pa ... 1/?foto=81


Kako???


Ovako !!!


Imaš i slika Zagreba i par godina prije ;)

_________________
"Teško domu bez ljubavi bratske, ko i Bosni bez zemlje Hrvatske"
Tiocfaidh ár lá


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 16:41 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2009, 23:58
Postovi: 129
goLLe je napisao/la:

http://www.zabranjeni.hr/istina-o-anti-pa ... 1/?foto=81


Kako???


Ovako !!!


Imaš i slika Zagreba i par godina prije ;)


Ovako : http://img509.imageshack.us/img509/559/ ... najst0.jpg

Ovo tvoje je slika nakon sto su ga ocistili jel.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 16:54 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1747
Mar-kan je napisao/la:
zrikavac je napisao/la:
[
TI nisi shvatio rečenicu ,misli se na Babiće tog vremena one koji su kao Šagolj kod nas odrađivali prljav posao za državu. misli se na propagandne novinare. di je tada bio babić?


Jedini HR novinar koji je došao 93/94 u opkoljenu Lašvansku dolinu.Jedini...


I u Žepče i u Ravne-Brčko ako me sjećanje dobro služi.

a ovaj lik zrikavac baca kost među Hrvate

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
ivica je napisao/la:
a ovaj lik zrikavac baca kost među Hrvate


Ne mislim da mu je to cilj, ili Poskoku,...možda su u zabludi da će ako napadaju i ocrnjuju sve strane postati "neutralci", uostalom i cijela Hrvatska je skrenula malo u lijevo pa ih je možda ponijela inercija jer ipak važe za "prohrvatski portal", bar je tako bilo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8100
Nema nikakvog smisla ocrniti poskok jer je to upravo jedan od još uvijek hrvatskih medija,
to upravo žele oni koji su sve hrvatske medije kupili i kontroliraju ih. Njima samo treba ocrniti
poskok i slične i da posao bude završen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 19:14 
Offline

Pridružen/a: 30 pro 2009, 19:08
Postovi: 78
i_jopet je napisao/la:
Nema nikakvog smisla ocrniti poskok jer je to upravo jedan od još uvijek hrvatskih medija,
to upravo žele oni koji su sve hrvatske medije kupili i kontroliraju ih. Njima samo treba ocrniti
poskok i slične i da posao bude završen.


Dajme najme zajebavat. Portal koji protura pod istinu da je Posavina prodana, da je "Oluja" bila dogovorena i da je u njoj protjerano 250 000 Srba...pa Štrbčev "Veritas" je na istoj liniji. Meni dosta.

Alo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
i_jopet je napisao/la:
Njima samo treba ocrniti
poskok i slične i da posao bude završen.


..., a možda su i završili posao :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 22:25 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
i_jopet je napisao/la:
Nema nikakvog smisla ocrniti poskok jer je to upravo jedan od još uvijek hrvatskih medija,
to upravo žele oni koji su sve hrvatske medije kupili i kontroliraju ih. Njima samo treba ocrniti
poskok i slične i da posao bude završen.


Ja mislim da poskok ipak sam sebe crni.

Sad su poceli, vidim, i povlaciti teze kako su partizani docekani aplauzom i cvijecem u Zagrebu... sta je sljedece, Trbosjek nije klao po Londonu, vec po Zagrebu, i to samo cure hercegovke.

Fakat smrdi na attention seeking.

Mada realno, taj portal nije vrijedan tolike buke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kako ja dosad vidim njegove pizdarije, mada ima tu elemenata o kojima se da raspravljat i drago mi je da su prestale bit dogme, on se sadašnjom retorikom bori za RS do posljednjeg Hrvata iz Hrvatske i BiH.

Ne vidim ja drugog cilja. Ako se misli jačanjem RS-a doći do hrvatskog entiteta to je zabluda neostvariva, može samo dovest do pripojenja Federacije Hrvatskoj ako bi RS baš ojačala ali tendencija je zadnjih godina da RS polako kopni i mislim da će se tako i nastavit. Dopizdilo mi brate uvijek bit na "pogrešnoj" strani.


Kako ti zamišljaš jačanje ravnopravnosti, demontiranjem nadležnosti entiteta u korist državne razine?

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poskokova i druga laprdanja o "protjeranim pacifistima u RH"
PostPostano: 18 sij 2010, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
ivica je napisao/la:
I u Žepče i u Ravne-Brčko ako me sjećanje dobro služi.


Dobro te sjećanje služi :wink


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, mrnjav, nesorta, Patriota, Robbie MO i 271 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO