HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 03:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 18 svi 2009, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Aztec je napisao/la:
Zahvaljujuc Vanjuski bas sam pogledao dio 2, i moram rec da je dosta losiji od 1 djela, pa di samo zaboga nadje onog lika u Zepcu :shock: , kod autobusne stanice, ja misli ono cedo na kvadrat, kad lik prozbori tisuca :shock:


kao sto rece u prilogu, valjda zbog kolodvora kojeg je taj tip zajedno s rodbinom izgradio jos prije rata, koliko je meni poznato bili su financijski medu najjacim u zepcu i okolici, ali za vrieme rata popusili, jer nisu imali dovoljno jake veze u hdz-ovskom establishmentu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 18 svi 2009, 19:50 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
horus je napisao/la:
Aztec je napisao/la:
Zahvaljujuc Vanjuski bas sam pogledao dio 2, i moram rec da je dosta losiji od 1 djela, pa di samo zaboga nadje onog lika u Zepcu :shock: , kod autobusne stanice, ja misli ono cedo na kvadrat, kad lik prozbori tisuca :shock:


kao sto rece u prilogu, valjda zbog kolodvora kojeg je taj tip zajedno s rodbinom izgradio jos prije rata, koliko je meni poznato bili su financijski medu najjacim u zepcu i okolici, ali za vrieme rata popusili, jer nisu imali dovoljno jake veze u hdz-ovskom establishmentu...


Ma ok i to, zapravo nije tu Milic, al mogao se taj lik barem obrijat ipak je pred kamerom i to najavljeno.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 18 svi 2009, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Šta fali. Lik je baš faca. narodski čovjek. kad je reko..moglo se i 90-te nazvati "kolodvor", samo je trebali imati jaja za to. :mrgreen:

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 18 svi 2009, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
Inkvizitor je napisao/la:
Na onom spomeniku u Tuzli piše "proučite fatihu i pomolite se" no Milić je to preveo u "proučite fatinu".

proučite fatinu..to je malo bezobrazno.


:-umirem :-umirem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 18 svi 2009, 21:34 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Inkvizitor je napisao/la:
Šta fali. Lik je baš faca. narodski čovjek. kad je reko..moglo se i 90-te nazvati "kolodvor", samo je trebali imati jaja za to. :mrgreen:



Ee, stojim ispravljen, :-ujko sad sam to opet pregledao, ono je bilo na brzaka, lik je jeben definitivno, nisam ga ni cuo kad je rekao za jajca :-zubati

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 18 svi 2009, 21:41 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Drvar je grozan, steta sto nije obisao Jajce, Vares...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 19 svi 2009, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
Hroboatos je napisao/la:
vanjushka je napisao/la:

U drugoj emisiji o Bosni i Hercegovini, Goran Milic obilazi Sarajevo, Mostar, Zenicu, Posusje, Drvar i Zepce i biljezi sto je obnovljeno i izgradjeno.
Zasto je Sarajlija prebacio cijelu zgradu s lijeve na desnu stranu Miljacke i nazvao je "Inat".
Kako je Gojko Jelacic, vlasnik hidroraznja kod Jablanice, uspio nesmetano raditi tijekom rata?
U zenickom zatvoru robijasi rade za placu od 200 maraka, a glavni je slogan "Izvozimo domace".
U Mostaru, gopodarski sajam s velikim brojem inovacija.


http://rapidshare.com/files/230730825/I ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/230731073/I ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/230731396/I ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/230731648/I ... .part4.rar
http://rapidshare.com/files/230731707/I ... .part5.rar

U trecoj emisiji iz Bosne i Hercegovine Goran Milic donosi reportaze iz Tuzle, Orasja, Brckog, Gradacca, Modrice, Odzaka, Banje Luke, s Plehana. Kako je Tuzla izasla na Panonsko more? Za razliku od ostatka BiH, Orasje proizvodi hranu i za izvoz. U Odzaku umirovljenici milijunasi? Distrikt Brcko jedinstveno je uredjeni prostor u inace kompliciranoj drzavi. S trznice Arizone otisli Kinezi! Banja Luka u velikom usponu, na ulicama nema ni papirica, a gradonacelnik Davidovic zeli grad po uzoru na Salzburg. S biskupom Komaricom na Veliki petak. BiH je drzava u kojoj ni premijer ne zna koliko jos ima premijera.

http://rapidshare.com/files/232868078/I ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/232868484/I ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/232868857/I ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/232869336/I ... .part4.rar
http://rapidshare.com/files/232869371/I ... .part5.rar

Citam bas komentar jednog zepcaka (jel se tako zovu?) pa necu objasnjavati, samo cu citirati covjeka

Iako ce ovo biti okarakterizirano kao spam, moram se osvrnit na ovu zadnju epizodu serijala, jer sam iskreno razocaran povrsnim prikazom Žepča. Ja dolazim iz toga grada i shvacam da je to malo mjesto i da mu nece biti posveceno puno vremena ali ne mogu shvatit da jedan novinar Miliceva kalibra ostavi toliko vremena reportaze u razgovoru s nekim likom(citaj: idiotom), umjesto da spomene neke vaznije stvari kao npr. KŠC "Don Bosco", srednju skolu koja je pocela sa radom 1999 i koja je najsuvremenije opremljena srednja skola u BiH, u sklopu koje je ove godine osnovan i fakultet racunalstva.

Mozda je ovo neko sa naseg foruma, ne znam :-zubati


O super, nisam gledao pa ću pogledati. Milića inače ne mogu lako svrstati- dugo bio Yutelovac, branio Tuđmana kad je to bilo nepopularno (emisija 2003 ili 2004), inače OK. Glede BH ne sjećam se da je išta rekao, politički, ni amo ni tamo.

Ćiro je muljator, no isto nisam protiv njega. On ostaje Hrvat, a od Muslimana radi kino. Hebiga, njima treba uvijek neki Tito.

Točno je da napose mediji ostentativno guraju jugo-priču (kretenska farma koju ne gledam, Dionisije Ćirilov u svojim sranjim od emisije,...)- no ne bih rekao da su Milić i Ćiro dio projekta Zapadni Balkan.

I osobno ne mislim da taj projek ima uspjeh- no, možda je to tema za neki novi slijed. Kao i svinjarije na forumu.hr, koliko ja mogu vidjeti.


Isuse, koje je sranje postao ovaj rapidshare. Prije sam kao slobodni korisnik mogao, uz strpljenje, skinuti koliko sam htio, a sada svega jednu datoteku dnevno.

Neka, seronje, radije dan po dan nego da se registriram. Crkli dabogda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 20 svi 2009, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Hroboatos je napisao/la:

Isuse, koje je sranje postao ovaj rapidshare. Prije sam kao slobodni korisnik mogao, uz strpljenje, skinuti koliko sam htio, a sada svega jednu datoteku dnevno.

Neka, seronje, radije dan po dan nego da se registriram. Crkli dabogda.


nepotrebno, samo prekini vezu, i uspustavi ponove, tako ces dobit novu ip adresu, te ces morat pricekat onih 30sek do minutu dvije, i skidaj...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Mogu vam reci da Milic nije lose to odradio, Naravno da moze i bolje, puno bolje. Trebao je maloo vise da "odradi" HR dijelove ili barem da posjeti vise bitnih mjesta za Hrvate i ostale katolike BiH kao sto su samostani srednje Bosne, Jajce i Podmilacje, ali na kraju krajeva, velim, nije lose. Najvise me nanerviro onaj hodzica iz Pocitelja i ne spominjenje povijesti istog prije Turske okupacije..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 10:37 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
horus je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:

Isuse, koje je sranje postao ovaj rapidshare. Prije sam kao slobodni korisnik mogao, uz strpljenje, skinuti koliko sam htio, a sada svega jednu datoteku dnevno.

Neka, seronje, radije dan po dan nego da se registriram. Crkli dabogda.


nepotrebno, samo prekini vezu, i uspustavi ponove, tako ces dobit novu ip adresu, te ces morat pricekat onih 30sek do minutu dvije, i skidaj...


Ne moze ako mu je staticka IP adresa.

Ali cudi me ovo "jednu datoteku dnevno", sa statickom IP ceka se paksimalno sat vremena, ovisno o velicini vec skinutog filea.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
vanjushka je napisao/la:
horus je napisao/la:

nepotrebno, samo prekini vezu, i uspustavi ponove, tako ces dobit novu ip adresu, te ces morat pricekat onih 30sek do minutu dvije, i skidaj...


Ne moze ako mu je staticka IP adresa.

Ali cudi me ovo "jednu datoteku dnevno", sa statickom IP ceka se paksimalno sat vremena, ovisno o velicini vec skinutog filea.


nisam primjetio da je reko static ip...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Inkvizitor je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Ma jebo ih smisao emisije...šta se prave Amerikanci, to bi ko fol trebala biti neka reportaža iz udaljene, egzotične zemlje BiH koja sve domorodce predstavlja podjednako. Kako HRT može praviti seriju o BiH, a veći dio nje ne posvetiti upoznavanju gledatelja diljem Lijepe Naše sa Hrvatima i hrvatskim regijama te BiH. Evo i ja tek preko foruma saznao za hrvatsku općinu Komušinu kod Teslića, kako će prosječni Hrvat znati o Kiseljaku, Vitezu, Rami, Žepču i sl????.....većina ih je eventualno čula za Sarajevo, Mostar, Hercegovinu (isključivo kao negativan pojam).


Baš tako. Jedno vrijeme je bio u hrvatski medijima i u politici barem neutralan stav a u zadnje vrijeme je opet bratstvo jedinstvo u điru. Propagira se taj multietnićki šarm. Pa se kako kaže vanjushka divi repki BiH, a ni riječ o kolektivnom masturbiranju na Turke na prošlom EU. Ovi naprave nezamisliv nacioanlni dernek kad Hrvatska izgubi od Turske, ono mrze Hrvatsku više nego ikoga a ovi se dive Ćiri i zmajevima. Hrvati su generalno uvijek bili glupi.

pa vidjeli smo na onom Forumu kako su se Hrvati iz HR divili pobjedi zmajeva a banirali su svakoga ko se usudio podsjetiti na turkoeforiju u Bosni lani.

No da se vratimo Miliću, on sam po sebi i nije toliko kriv, mada ono spominjanje ratnih mjesta na kraju reportaže ide njemu na dušu. To mu nitko nije pisao. Ali da pretpostavi zenicu, Tuzlu, Banjaluku npr Vitezu, Novoj Biloj to ne mogu razumjet. Npr nije posjetio nijedan naš samostan koji je i u europskim mjerilima sakralno i kulturno poznato mjesto. Kreševo, Fojnica, Guča Gora. Ništa.


"ONO MRZE HRVASTKU VIŠE NEGO IKOGA"

Ovo što si ti napsiao nije istina.

Ono navijanje za Turke je bila reakcija na vaše ponašanje tokom slavlja na prijašnjim utakmicama protiv Njemačke i neznam koga.
Da nije bilo provokacija od navijača hrvatSke tipa "nož žica...", ili " kolji ******" ono navijanje za Tursku ne bi bilo u onolikoj mjeri izraženo...SIGURNO...Ž

Ne kažem ja da ne bi niko navijao za Tursku, al je činjenica da nije bilo provokacija sa vaše strAne da bi većina nas bošnjska navijala za Hrvatsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:21
Postovi: 556
Lokacija: na rijeci
Sultan je napisao/la:

"ONO MRZE HRVASTKU VIŠE NEGO IKOGA"

Ovo što si ti napsiao nije istina.

Ono navijanje za Turke je bila reakcija na vaše ponašanje tokom slavlja na prijašnjim utakmicama protiv Njemačke i neznam koga.
Da nije bilo provokacija od navijača hrvatSke tipa "nož žica...", ili " kolji ******" ono navijanje za Tursku ne bi bilo u onolikoj mjeri izraženo...SIGURNO...Ž

Ne kažem ja da ne bi niko navijao za Tursku, al je činjenica da nije bilo provokacija sa vaše strAne da bi većina nas bošnjska navijala za Hrvatsku.



Kralju pa kakve su onda zastave turske i saudi arabije širom BiH nakon pobijede iste protiv Belgije ??? Nešto ti ne drži vode ta teorija da je to reakcija na naše ponašanje, i još uz to u istoćnom Mostaru se poziva na klanje ustaša itd. A općepoznato je da je Belgija prepuna krvožednih ustaša :-*


" Ali fazon je da smo mi p...e , a HRVATI mudonje " :-zubati :-zubati :-zubati

_________________
"Teško domu bez ljubavi bratske, ko i Bosni bez zemlje Hrvatske"
Tiocfaidh ár lá


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
bravo Sultane, Hrvati su uvijek krivi, pa naravno da nije moguće da su dobri Bošnjani nešto krivo uradili, bože sačuvaj, ako urade nešto krivo, mora bit da su ih Hrvati izazvali @-)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
vanjushka je napisao/la:
horus je napisao/la:

nepotrebno, samo prekini vezu, i uspustavi ponove, tako ces dobit novu ip adresu, te ces morat pricekat onih 30sek do minutu dvije, i skidaj...


Ne moze ako mu je staticka IP adresa.

Ali cudi me ovo "jednu datoteku dnevno", sa statickom IP ceka se paksimalno sat vremena, ovisno o velicini vec skinutog filea.


Probat ću, no sumnjam da ću uspjeti. Svejedno- to nije bilo tako pred kojih 6-8 mjeseci, kad sam skidao za jednoga prijatelja 10-12 emisija "Na rubu znanosti", svaka 4-5 rarova.

Heb'o im pas mater....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Starfucker226 je napisao/la:
bravo Sultane, Hrvati su uvijek krivi, pa naravno da nije moguće da su dobri Bošnjani nešto krivo uradili, bože sačuvaj, ako urade nešto krivo, mora bit da su ih Hrvati izazvali @-)


Bez obzira kakvo ti imao mišljenje o tome, ovo što sam ja napisao je istina jer sam bio svijedok tih provokacija.Ne kažem ja da smo i mi tu čisti ali hrvatSki navijači su ti koji su skandirali " jebem te bosno, kolji ******, nož žica" i td. I sada je tim istim krivo što je neko od naših skandirao "kolji ustaše"ovo-ono...Smiješno

Kada smo pobijedili Belgiju prije mjesec dana slavilo se po čitavom gradu u kojem ja živim i niko nije spomenuo ni hrvate ni hrvatsku niti im psovao ovo-ono...niti je zabilježen ijedan manji incident.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
znači Hrvati su odgovorni za muslimansko mahanje turskim zastavama i izljeve anti-hrvatske mržnje, pišanje po sarajevskoj katedrali i uzvikivanje; Nož, žica, Grabovica, Bit će Zagreb turska mahala, itd.

nisi se mogao savladati nego si za muslimansko divljanje optužio, gle čuda, Hrvate

istina da je bilo provokacija sa obadvije strane, samo ti si eto uvjeren da su provocirati počeli baš Hrvati, a jadni dobri Bošnjani samo su odgovorili na provokacije, inače ništa oni proti Hrvata nemaju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 21 svi 2009, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
Speaking of the Devil.....
http://www.zabranjeni.hr/spektakli/estrad ... ,164056.jl


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 22 svi 2009, 09:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
horus je napisao/la:

nepotrebno, samo prekini vezu, i uspustavi ponove, tako ces dobit novu ip adresu, te ces morat pricekat onih 30sek do minutu dvije, i skidaj...


Probao sam, radi. Malo je dosadno spajati se i odspajati, no, bolje i to nego čekati danima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 22 svi 2009, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Hroboatos je napisao/la:
horus je napisao/la:

nepotrebno, samo prekini vezu, i uspustavi ponove, tako ces dobit novu ip adresu, te ces morat pricekat onih 30sek do minutu dvije, i skidaj...


Probao sam, radi. Malo je dosadno spajati se i odspajati, no, bolje i to nego čekati danima.


kao sto si reko, bolje i ta procedura, nego cekati satima...

bilo bi cudno da si imo staticnu ip adresu, jer to nije uobicajena poslovna praksa dsl isp-a...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 23 svi 2009, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
Pogledao sam sada na DVD uređaju 2. emisju (Mostar, Sarajevo, Zenica, Žepče, Posušje,..).
Ne bih se složio da je to neka jugo-priča, niti
da Milić mulja. Milić je tamo doma, neka je ikona,
zna kako se rade takove emisije- mješavina
propagande za lokalni turizam plus nekoliko blago peckavih,
no ne uvrjedljivo provokativnih pitanja koje bi narušilo
ritam gledanja. Npr. jasno u Žepču pita biznismena
Jukića kako je smio u doba socijalizma nazvati postaju
"kolodvor", a ne "stanica"; u Sarajevu mali blic na
žene umotane u rupce bez komentara; jasno
je rekao da je izgubio iluzije o međunacionalnoj idili;..
Turistički dobra promičba za sve te gradove, no nije
mogao ići baš od sela do sela- još se najviše zadržao u
Posušju i tamo napravio pravu ditirambsku reportažu.

To je pristup dobroćudan, mješavina lokalnoga kolorita
i znamenitosti koje razna mjesta mogu ponuditi, a uvijek
se može kritizirati da nije snimio ovo ili ono. No- te emisije
nisu sociološka studija.

Usput- ima li gdje za preuzimanje 1. emisije, jer ovo su
2. i 3. ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 23 svi 2009, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Prvu emisiju imaš ovdje:
http://www.livno-online.com/zupanija/11 ... iliem-bih-

Klikni na drugi video, prvi je samo isječen dio o Livnu. ;)

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 23 svi 2009, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
Robbie MO je napisao/la:
Prvu emisiju imaš ovdje:
http://www.livno-online.com/zupanija/11 ... iliem-bih-

Klikni na drugi video, prvi je samo isječen dio o Livnu. ;)


E, baš ti hvala, da ih imam sve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 29 svi 2009, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
Milić, dok još beše Jugosloven:
http://www.youtube.com/watch?v=hivAiXuv ... re=related

:-loptam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Putešestvije po Bosni
PostPostano: 29 svi 2009, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
Ovo mi je nejasno.
Našao sam stranicu s hrpom Milićevih putešestvija:
http://yuforum.net/dokumentarci/idemo-n ... cem-44347/
Tu je sve- Kanada, Rusija, BH,..

OK, skinem ja BH 1. dio- i ne ide jer traži lozinku ?
Što je to ? Kakve su to igre ?
2 RAR-a, a traži lozinku kod razmotavanja.
Prvi put vidim takvo nešto.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 473 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO