HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 tra 2024, 06:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 536 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:
Zamjeraju jer misle da takijaju. Ali ko ih yebe. Svaki Bosnjak koji se odrekne islama zbog njh je izgubljen i sve da pristane na sve njihovo, nece biti prihvacen.

Zato treba maksimalno povecati muslimansku frekvenciju a ne ko ti nebula.


:sega vidi ovog padobranca

Islam je kao i svaka druga religija ljudska izmišljotina. Bajkovita filozofija. Nažost moj narod je izabrao religiju koja je globalno meta. To itekako šteti mom narodu. Mene izrazito boli da zbog izmišljotine i bajkovite filozofije imamo dodatni problem (opkoljenost i nedostatak izlaza na more ili plovnu rijeku bi bio dovoljno velik problem i bez religije).

Alija je po mom mišljenju bio izvrstan strateg i taktičar. Mudar vođa koji je pravno i teritorijalno izvukao maksimum za Bošnjake. Ali unatoč tome istorija će ga zapamtiti kao velikog zlotvora Bošnjaka. Upravo zato što ih je on (i njegova SDA) vratio u islam. I dalje tvrdim da je samo manjina radikalna ali bez obzira bilo kakav islam se smatra problemom i uteg je na leđima bošnjačkog naroda. Nisu ovi fašisti na temi ovakvi samo zbog svog prirodnog fašističkog svjetonazora. Oni su ovakvi jer znaju da je islam ahilova peta Bošnjaka i koriste to.


Tvoj narod kad je uzeo islam, islam je bio turbo hit.
Večere se djelile novopečenim islamistima.
Ko bi znao da ce islam za par vijekova poslati globalni sinonim za terorizam...
Tvoj narod da se danas odrekne islama prestao bi postojati, vratili bi se u Srbe i Hrvate, vas jedino islam drzi kao posebnu skupinu i donekle istorijsko sjecanje koje ste sami sebi osmislili. Tipa pjesmice "Znas Bosnjace blablablausrahseblablabla

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69356
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
novovrijeme je napisao/la:
Nebula je napisao/la:

:sega vidi ovog padobranca

Islam je kao i svaka druga religija ljudska izmišljotina. Bajkovita filozofija. Nažost moj narod je izabrao religiju koja je globalno meta. To itekako šteti mom narodu. Mene izrazito boli da zbog izmišljotine i bajkovite filozofije imamo dodatni problem (opkoljenost i nedostatak izlaza na more ili plovnu rijeku bi bio dovoljno velik problem i bez religije).

Alija je po mom mišljenju bio izvrstan strateg i taktičar. Mudar vođa koji je pravno i teritorijalno izvukao maksimum za Bošnjake. Ali unatoč tome istorija će ga zapamtiti kao velikog zlotvora Bošnjaka. Upravo zato što ih je on (i njegova SDA) vratio u islam. I dalje tvrdim da je samo manjina radikalna ali bez obzira bilo kakav islam se smatra problemom i uteg je na leđima bošnjačkog naroda. Nisu ovi fašisti na temi ovakvi samo zbog svog prirodnog fašističkog svjetonazora. Oni su ovakvi jer znaju da je islam ahilova peta Bošnjaka i koriste to.


Tvoj narod kad je uzeo islam, islam je bio turbo hit.
Večere se djelile novopečenim islamistima.
Ko bi znao da ce islam za par vijekova poslati globalni sinonim za terorizam...
Tvoj narod da se danas odrekne islama prestao bi postojati, vratili bi se u Srbe i Hrvate, vas jedino islam drzi kao posebnu skupinu i donekle istorijsko sjecanje koje ste sami sebi osmislili. Tipa pjesmice "Znas Bosnjace blablablausrahseblablabla


Treba napomenuti da je dotični autor pjesme preminuo kao izjašnjeni i uvjereni Hrvat, nakon proučavanja otomanskih spisa o Bosni nastalih netom nakon pada pod Turke. Recimo, on je pronašao u istanbulskom arhivu i preveo ovo u potpisu od Kvačice.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Robbie MO je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Tvoj narod kad je uzeo islam, islam je bio turbo hit.
Večere se djelile novopečenim islamistima.
Ko bi znao da ce islam za par vijekova poslati globalni sinonim za terorizam...
Tvoj narod da se danas odrekne islama prestao bi postojati, vratili bi se u Srbe i Hrvate, vas jedino islam drzi kao posebnu skupinu i donekle istorijsko sjecanje koje ste sami sebi osmislili. Tipa pjesmice "Znas Bosnjace blablablausrahseblablabla


Treba napomenuti da je dotični autor pjesme preminuo kao izjašnjeni i uvjereni Hrvat, nakon proučavanja otomanskih spisa o Bosni nastalih netom nakon pada pod Turke. Recimo, on je pronašao u istanbulskom arhivu i preveo ovo u potpisu od Kvačice.


Zamisli da od cijele svoje istorije imas jednu pjesmicu koju je napisao Hrvat.
Muslimani cijelu svoju istoriju temelje na pjesmici. Pjesmici o geografskom nazivu.

Zamisli da su se Dalmatinci 1993. proglasili posebnim narodom na osnovu pjesmice "Ko ne piva Dalmatinac nije". I jos izaberu neki starinski geografski naziv tipa "Dalmatinjani". Dobri Dalmatinjani. :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
useless je napisao/la:

Pa naravno da bi se ponasali ko Bosnjaci jer bi tada doslovno bili Bosnjaci. Napravio si presliku, izbrisao svaku razliku, time nisi dokazao nista. U eksperimentima postoji kontrolna grupa i eksperimentalna grupa koja se razlikuje za jedan parametar. U tebe obje kontrolne grupe.


Dokazao sam da bi svi na mjestu Bošnjaka radili isto kao i Bošnjaci. Religija koja se globalno pokušava suzbiti (jer je jedina preostala prava religija), okruženi bez izlaza na more i savu, žrtve genocida i etničkog čišćenja, globalno prepoznati kao jedina korektna strana u prošlom ratu....

Svi koji bi se našli u takvoj situaciji radili bi isti što rade Bošnjaci. Tražili bi rupe u ustavu i zakonu jer su ti zakoni i taj ustav rezultat agresije i genocida. Tražili bi način da što više kontrolišu svoju sudbinu i da što više smanje mogućnosti blokada koje su praktično kontrolisane od dvije susjedne zemlje.

Zato i ova tema pita: šta zamjerate sekularnim Bošnjacima kada je njihovo ponašanje sasvim razumljivo, logično, opravdano i normalno. Svi bi se na njihovom mjestu isto ponašali.


:smijeh Usta moja hvalite me.
Aj jos dokazi da bi na mjestu Srba svi radili isto što i mi radimo pa da se više niko ni na koga ne ljuti.
Mi ćemo vas jebati u mozak al nema veze, vama to ne smeta jer bi i vi tako nama radili da ste na nasem mjestu. Ha ja.
Teorija relativiteta by Mujo. :thumbup1

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 14:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30515
novovrijeme je napisao/la:
Nebula je napisao/la:

Dokazao sam da bi svi na mjestu Bošnjaka radili isto kao i Bošnjaci. Religija koja se globalno pokušava suzbiti (jer je jedina preostala prava religija), okruženi bez izlaza na more i savu, žrtve genocida i etničkog čišćenja, globalno prepoznati kao jedina korektna strana u prošlom ratu....

Svi koji bi se našli u takvoj situaciji radili bi isti što rade Bošnjaci. Tražili bi rupe u ustavu i zakonu jer su ti zakoni i taj ustav rezultat agresije i genocida. Tražili bi način da što više kontrolišu svoju sudbinu i da što više smanje mogućnosti blokada koje su praktično kontrolisane od dvije susjedne zemlje.

Zato i ova tema pita: šta zamjerate sekularnim Bošnjacima kada je njihovo ponašanje sasvim razumljivo, logično, opravdano i normalno. Svi bi se na njihovom mjestu isto ponašali.


:smijeh Usta moja hvalite me.
Aj jos dokazi da bi na mjestu Srba svi radili isto što i mi radimo pa da se više niko ni na koga ne ljuti.


:zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Starac Vjest je napisao/la:
Slabo poznajes islam. Procitaj Kuran kronoloskim redom...


:sega Eto nek ti poznaješ. Sve što si naveo je izvlačenje iz konteksta. Čista propaganda. U Kuranu kaže "ako vas napadnu branite se i ubijajte ih". Ti tvoji idioti samo stave ovaj dio "ubijajte ih". I sve tako redom :sega

Kakvim kronološkim redom? LOL Knjiga kao i svaka druga. Čitaš je redom od početka do kraja. Umjesto što čitaš propagandu po internetu uzmi Kuran pa pročitaj lično. Ja jesam 2 puta. Plus što sam satima raspravljao sa bradatim selefijama o istom. Nemam namjeru i sa takvima kao što si ti raspravljati. Internet stručnjaci :001_rolleyes


Samim tim sto si mu predlozio da čita Kuran si ko pokazao ko si i sta si.
Zato bi Srbin citao Kuran? Jesi li ti normalan? Samo dokazujes da vi zivite po pravilima Kurana i uzimate ga kao temelj. Vas ne zanimaju ovozemaljski zakoni. Vi hocete kuranske zakone, necete ih dobiti. Boli mene kita sta pise u tom vasem kuranu. Drzi ga na polici ako hoces al nece ti nikad biti dozvoljeno da Srbinu ispred nosa mases kuranom i njega guras kao primjer bilo cega.
Mi smo jos 1992. znali sta mozemo od vas očekivati al nije vam uspjelo.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 15:11 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6290
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Uze mi rijec iz usta... :zubati

Ljudi male pameti, rijetko se boje da ne budu dosadni. :zubati Odustajem. :zivili

Valjda ćeš odustat bar na 2 dana da odmorimo malo od vasih fantazija gospodine pametni...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Velocidad je napisao/la:
postave porez kladionicama 20%, sumarije prebace sa zupanijskog na federalni nivo?

Ovde se slažem sa Muslimanima, da jebene kladionice, od svega, imaju niži pdv je neverovatna svinjarija na kojoj insistirate. Umanjeni pdv treba da bude za prehrambene proizvode i nizašta više. Puniti već nabrekle džepove polukriminalcima koji se bave tim poslom koji bi realno trebalo da bude ilegalan je travestija. Ja bih im pukao veći pdv od standardnog, a ne tu ološ još nagrađivati tako što ih se oslobađa pdv-a. Jel moguće da ste toliki jad i beda da su vam kladionice strateška grana privrede.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 15:39 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Kladionice i Aluminijum.I Vitezit..

Tj. Ipak samo kladionice...

Sto je najgore u svemu tome..Na kladionicama profitira ustvari samo par glavonja koji imaju dovoljno novca da potplacuju politicare na vlasti..

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nebula je napisao/la:
Dokazao sam da bi svi na mjestu Bošnjaka radili isto kao i Bošnjaci.


Ne baš. Milorad Dodik je do sad imao bar 10 prilika da prevari i zajebe Čovića bez ikakve štete po sebe i svoj narod. Ali nije, obećao je nešto i držao se toga. Stisnuo je ruku drugom čovjeku i ostao pošten.
Nema smisla da vaše majmunarije projicirate na druge narode. Ogromna je razlika između nas.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 18:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2012, 22:49
Postovi: 1281
Nebula je napisao/la:
Tražili bi način da što više kontrolišu svoju sudbinu i da što više smanje mogućnosti blokada koje su praktično kontrolisane od dvije susjedne zemlje.


:hrvatinic ovo da nije toliko smijehotresno bi bilo za ban. Ja uopce ne znam kako netko moze biti toliko neukusan da drzavu kojoj su na celu bili Mesic i Josipovic, a operativno ju vodio Sanader, koji je rasturao HDZ BiH, optuzi za ikakve blokade. Zbilja moras imati smanjene kapacitete da tako nesto izjavis. I to jos pripadnik nacije koji sanja da ce blokirati Hrvate u naumu izgradnje peljeskog mosta. Jel tebi dobro?


Nebula je napisao/la:
Zato i ova tema pita: šta zamjerate sekularnim Bošnjacima kada je njihovo ponašanje sasvim razumljivo, logično, opravdano i normalno. Svi bi se na njihovom mjestu isto ponašali.


Zamjeramo im islamizam. Evo ti se na ovoj temi ne mozes od islama maknuti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7556
novovrijeme je napisao/la:
:smijeh Usta moja hvalite me.
Aj jos dokazi da bi na mjestu Srba svi radili isto što i mi radimo pa da se više niko ni na koga ne ljuti.


Pa naravno da bi radili. Sve su to normalna ponašanja u skladu sa okolnostima u kojima se svaki od naših naroda nalazi. Zato ja i razumijem sve. Zato me pripadnici sva tri naša naroda smatraju neprijateljem. Jer razumijem druga 2 naroda :zivili

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
:smijeh Usta moja hvalite me.
Aj jos dokazi da bi na mjestu Srba svi radili isto što i mi radimo pa da se više niko ni na koga ne ljuti.


Pa naravno da bi radili. Sve su to normalna ponašanja u skladu sa okolnostima u kojima se svaki od naših naroda nalazi. Zato ja i razumijem sve. Zato me pripadnici sva tri naša naroda smatraju neprijateljem. Jer razumijem druga 2 naroda :zivili


Ma sve ok samo sto si ti u takijanju sjebao svoj vlastiti mozak.
Znaci tebe lopov opljcka al tebe boli *** jer razumijes lopova, shvatas da mu trebaju pare. I ti bi krao da si na njegovom mjestu.
Ljudski mozak tako ne funkcionise.

Svi mi razumijemo zasto vi Muslimani hocete da unistite Srbe i Hrvate, niko nije lud da ne shvata vas motiv. Nisi ti genije, to sto ti razumijes razumije i moja baba. Al to sto vas razumijemo, i sto bi to isto radili na vasem mjestu, ne znaci da cemo vam to dopustiti. Naprotiv.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7556
novovrijeme je napisao/la:
Ma sve ok samo sto si ti u takijanju sjebao svoj vlastiti mozak.
Znaci tebe lopov opljcka al tebe boli *** jer razumijes lopova, shvatas da mu trebaju pare. I ti bi krao da si na njegovom mjestu.
Ljudski mozak tako ne funkcionise.

Svi mi razumijemo zasto vi Muslimani hocete da unistite Srbe i Hrvate, niko nije lud da ne shvata vas motiv. Nisi ti genije, to sto ti razumijes razumije i moja baba. Al to sto vas razumijemo, i sto bi to isto radili na vasem mjestu, ne znaci da cemo vam to dopustiti. Naprotiv.


Pa naravno da nećete dopustiti to jest pokušaćete se tome suprostaviti.

Ja i tog lopova razumijem ali i lopov mora mene razumjeti da ću ga pokušati spriječiti i da ću mu sve kosti polomiti ako ga uhvatim.

Ti si taj koji je zbunjen ovdje. Ja ne očekujem da Srbi i Hrvati promjene svoje strategije i planove zato što razumiju Bošnjake. Naravno da neće. Mene samo nervira taj neki diskurs koji ovdje dominira kao da su Bošnjaci neki negativci. Nema ovdje negativaca. Svi rade ono što moraju. Kada bi ljudi barem to razumjeli i to bi bio neki pomak. Ništa se suštinski ne bi promjenilo ali barem bi se smanjio ovaj retardirani diskurs o Bošnjacima negativcima. To je tako infantilno i glupo da vrijeđa inteligenciju. Imam dojam da sam među retardima koji ne razumiju ništa.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7556
Da se razumijemo, isti sam problem imao i na klix forumu. Izrazito mi je smetao taj tamošnji retardirani diskurs prema Srbima i Hrvatima. To nerazumijevanje da svi narodi ovdje rade ono što moraju da rade. Nijedan narod ne može raditi ništa drugačije od onoga što radi.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20900
Nebula je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Ma sve ok samo sto si ti u takijanju sjebao svoj vlastiti mozak.
Znaci tebe lopov opljcka al tebe boli *** jer razumijes lopova, shvatas da mu trebaju pare. I ti bi krao da si na njegovom mjestu.
Ljudski mozak tako ne funkcionise.

Svi mi razumijemo zasto vi Muslimani hocete da unistite Srbe i Hrvate, niko nije lud da ne shvata vas motiv. Nisi ti genije, to sto ti razumijes razumije i moja baba. Al to sto vas razumijemo, i sto bi to isto radili na vasem mjestu, ne znaci da cemo vam to dopustiti. Naprotiv.


Pa naravno da nećete dopustiti to jest pokušaćete se tome suprostaviti.

Ja i tog lopova razumijem ali i lopov mora mene razumjeti da ću ga pokušati spriječiti i da ću mu sve kosti polomiti ako ga uhvatim.

Ti si taj koji je zbunjen ovdje. Ja ne očekujem da Srbi i Hrvati promjene svoje strategije i planove zato što razumiju Bošnjake. Naravno da neće. Mene samo nervira taj neki diskurs koji ovdje dominira kao da su Bošnjaci neki negativci. Nema ovdje negativaca. Svi rade ono što moraju. Kada bi ljudi barem to razumjeli i to bi bio neki pomak. Ništa se suštinski ne bi promjenilo ali barem bi se smanjio ovaj retardirani diskurs o Bošnjacima negativcima. To je tako infantilno i glupo da vrijeđa inteligenciju. Imam dojam da sam među retardima koji ne razumiju ništa.

Što očekuješ od nas? Da svi plješču i s razumijevanjem odobravaju vašu politiku? Naravno da ste vi negativci iz naše perspektive kao što smo i mi negativci iz vaše perspektive. Uz politiku ide i propaganda, uvijek išla i uvijek će ići. Mogli ste si napravit vlastitu državu gdje ne bi morali pitat ni nas ni Srbe ali vi ste odabrali ovo. Sami ste si odabrali neuređenu državu i konstantnu igru mačke i miša. Kad već živimo u istoj državi shvatite da svatko ima svoje legitimne ciljeve i da se vlast dijeli na tri i svako vuče u svoju stranu.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Ma sve ok samo sto si ti u takijanju sjebao svoj vlastiti mozak.
Znaci tebe lopov opljcka al tebe boli *** jer razumijes lopova, shvatas da mu trebaju pare. I ti bi krao da si na njegovom mjestu.
Ljudski mozak tako ne funkcionise.

Svi mi razumijemo zasto vi Muslimani hocete da unistite Srbe i Hrvate, niko nije lud da ne shvata vas motiv. Nisi ti genije, to sto ti razumijes razumije i moja baba. Al to sto vas razumijemo, i sto bi to isto radili na vasem mjestu, ne znaci da cemo vam to dopustiti. Naprotiv.


Pa naravno da nećete dopustiti to jest pokušaćete se tome suprostaviti.

Ja i tog lopova razumijem ali i lopov mora mene razumjeti da ću ga pokušati spriječiti i da ću mu sve kosti polomiti ako ga uhvatim.

Ti si taj koji je zbunjen ovdje. Ja ne očekujem da Srbi i Hrvati promjene svoje strategije i planove zato što razumiju Bošnjake. Naravno da neće. Mene samo nervira taj neki diskurs koji ovdje dominira kao da su Bošnjaci neki negativci. Nema ovdje negativaca. Svi rade ono što moraju. Kada bi ljudi barem to razumjeli i to bi bio neki pomak. Ništa se suštinski ne bi promjenilo ali barem bi se smanjio ovaj retardirani diskurs o Bošnjacima negativcima. To je tako infantilno i glupo da vrijeđa inteligenciju. Imam dojam da sam među retardima koji ne razumiju ništa.


Pa jel lopov negativac?
Vi ste lopovi, koji hocete da ukradete tudje. Negativci. To sto mi razumijemo da ste zlo ne mjenja cinjeicu da ste zlo.
To sto bi mi bili lopovi da smo na vasem mjestu vas ne amnestira.

Ako su nama slomili kosti u Jugoslaviji jer smo bili lopovi, znajte da vas ista sudbina čeka.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7556
weasel je napisao/la:
Što očekuješ od nas? Da svi plješču i s razumijevanjem odobravaju vašu politiku? Naravno da ste vi negativci iz naše perspektive kao što smo i mi negativci iz vaše perspektive. Uz politiku ide i propaganda, uvijek išla i uvijek će ići.


Očekujem promjenu diskursa. Propaganda na forumu? LOL

Šta misliš koliko ljudi čita ovaj forum? 1% stanovništa? Pa to bi bio neviđeni uspjeh. Možda 0,5% u najboljem slučaju. Čemu onda propaganda? Daj brate piši kako misliš. Kao što ja radim sve ove godine na svim forumima. Nema potrebe za onim "muje su takve. gadovi" i sličnim glupostima. Svi smo isti. Svi težimo svojim ciljevima koji su svi redom legitimni. Da ne budemo manjina, da nas ne blokira manjina, da umjesto nas ne odlučuje većina itd. Sve je to sasvim noramalno i svi narodi planete imaju iste želje. Svi kolektiviteti uopšte.

Naš je problem što se nismo razgraničili na vrijeme kada su to uradile zapadne zemlje. Jebiga, bili pod nečijom čizmom svo vrijeme i nismo se razgraničili kad je trebalo. Sad nam ne daju da se razgraničimo da ne bi otvarali jebenu pandorinu kutiju. I moramo ovako zajedno sa radikalno suprostavljenim interesima. Ali možemo bar da jedni druge poštujemo jer svi smo u istim ***.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7556
novovrijeme je napisao/la:
Pa jel lopov negativac?
Vi ste lopovi, koji hocete da ukradete tudje. Negativci. To sto mi razumijemo da ste zlo ne mjenja cinjeicu da ste zlo.
To sto bi mi bili lopovi da smo na vasem mjestu vas ne amnestira.

Ako su nama slomili kosti u Jugoslaviji jer smo bili lopovi, znajte da vas ista sudbina čeka.


Mamlaze, to ko je lopov zavisi koga pitaš. Za Bošnjake su Srbi i Hrvati lopovi. Imaju i presude međunarodnih sudova koje se slažu sa tim pa im je još teže dokazati da nisu u pravu. Za vas Srbe lopovi su Bošnjaci i Hrvati. Idete daleko u istoriju da dokažete da ste upravo vi najveće žrtve. I svi tako.

I taj lopov što meni krade novčanik misli da je on u pravu. Naime, po njegovom mišljenju ja imam previše a on premalo para pa čovjek samo ispravlja nepravdu. Po njegovom mišljenju naravno.

Sve je u životu relativno i zavisi ko prosuđuje o stvarima.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 12:12 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Nebula je napisao/la:

Očekujem promjenu diskursa.


A kakvu promjenu diskursa? Bošnjacima je cilj zgazit Hrvate, ljudi su ti na ovoj temi iznijeli niz argumenata u potporu toj tezi, a ti ih nisi uspio srušit, a ti si ovdje ipak cijenjen kao pametniji lik. U takvoj situaciji diskurs nestaje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Pa jel lopov negativac?
Vi ste lopovi, koji hocete da ukradete tudje. Negativci. To sto mi razumijemo da ste zlo ne mjenja cinjeicu da ste zlo.
To sto bi mi bili lopovi da smo na vasem mjestu vas ne amnestira.

Ako su nama slomili kosti u Jugoslaviji jer smo bili lopovi, znajte da vas ista sudbina čeka.


Mamlaze, to ko je lopov zavisi koga pitaš. Za Bošnjake su Srbi i Hrvati lopovi. Imaju i presude međunarodnih sudova koje se slažu sa tim pa im je još teže dokazati da nisu u pravu. Za vas Srbe lopovi su Bošnjaci i Hrvati. Idete daleko u istoriju da dokažete da ste upravo vi najveće žrtve. I svi tako.

I taj lopov što meni krade novčanik misli da je on u pravu. Naime, po njegovom mišljenju ja imam previše a on premalo para pa čovjek samo ispravlja nepravdu. Po njegovom mišljenju naravno.

Sve je u životu relativno i zavisi ko prosuđuje o stvarima.


Pusti Mujo istoriju. Ako kopiras Srbe nemoj bas 100%.
Pogotovo sto za razliku od Srba vi nemate istoriju.
Pricamo o sadasnjosti.
Vi ste ti koji postavljate Sejdu, ko mi na Kosovu, vi ste ti koji govorite da je Banja Luka muslimanska ko mi da je Knin srpski, vi ste ti koji zelite jedan covjek jedan glas... itd. itd. vi ste kopija nas iz Jugoslavije. Losa kopija.
Kad mi ovako pametni nismo uspjeli necete ni vi tako glupi. Ista vas sudbina ceka. Samo sto smo mi pametni pa smo izvukli pola Juge a vi cete izgubiti i taj frtalj sto drzite.
Zlo cinite Muslimani... zlo...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7556
useless je napisao/la:
Nebula je napisao/la:

Očekujem promjenu diskursa.


A kakvu promjenu diskursa? Bošnjacima je cilj zgazit Hrvate, ljudi su ti na ovoj temi iznijeli niz argumenata u potporu toj tezi, a ti ih nisi uspio srušit, a ti si ovdje ipak cijenjen kao pametniji lik. U takvoj situaciji diskurs nestaje.


Nisi u pravu. Bošnjacima je cilj da sami upravljaju svojom sudbinom kao što to rade Hrvati u Hrvatskoj ili Srbi u Srbiji. Da kao većina mogu odlučivati o najvažnijim stvarima u svojoj državi a ne da ih susjedne države blokiraju preko svojih manjina u BiH. Bošnjacima NIJE cilj zgaziti Hrvate već onemogućiti da ih Hrvati blokiraju. To je velika razlika. Promjena diskursa bi i to uključivala. Da se ne kaže "Bošnjacima je cilj zgaziti Hrvate" već da se kaže "Bošnjacima je cilj da ih Hrvati ne blokiraju"

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 12:17 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6290
Nebula je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Što očekuješ od nas? Da svi plješču i s razumijevanjem odobravaju vašu politiku? Naravno da ste vi negativci iz naše perspektive kao što smo i mi negativci iz vaše perspektive. Uz politiku ide i propaganda, uvijek išla i uvijek će ići.


Očekujem promjenu diskursa. Propaganda na forumu? LOL

Šta misliš koliko ljudi čita ovaj forum? 1% stanovništa? Pa to bi bio neviđeni uspjeh. Možda 0,5% u najboljem slučaju. Čemu onda propaganda? Daj brate piši kako misliš. Kao što ja radim sve ove godine na svim forumima. Nema potrebe za onim "muje su takve. gadovi" i sličnim glupostima. Svi smo isti. Svi težimo svojim ciljevima koji su svi redom legitimni. Da ne budemo manjina, da nas ne blokira manjina, da umjesto nas ne odlučuje većina itd. Sve je to sasvim noramalno i svi narodi planete imaju iste želje. Svi kolektiviteti uopšte.

Naš je problem što se nismo razgraničili na vrijeme kada su to uradile zapadne zemlje. Jebiga, bili pod nečijom čizmom svo vrijeme i nismo se razgraničili kad je trebalo. Sad nam ne daju da se razgraničimo da ne bi otvarali jebenu pandorinu kutiju. I moramo ovako zajedno sa radikalno suprostavljenim interesima. Ali možemo bar da jedni druge poštujemo jer svi smo u istim ***.

Ovome ste direktno vi krivci te samim time i ovakva mrznja prema vama, jos ste podlo optuzivali druge za podjelu bih,etiketirali za UZP ljude koji su branili svoje,nastavili ste rat drugim sredstvima uz pomoc MZ. Sve to polako popusta,nestaje vam municije te moc polako prelazi u ruke kjafira. Zasto vam se isti nebi brutalno osvetili kad za to dođe vrijeme, a doc ce :zubati ??
Znaci kad vam je propala politika,ideja trebalo bi se automatski izjednaciti s drugima nebi li popravili stetu, oprali malo obraz?
Vas nametnuti rat svim sredstvima su prihvatili srbi i hrvati donekle, tako da se drzimo tog pravca... Do vaseg il naseg unistenja :aleale

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 12:19 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6290
Nebula je napisao/la:
useless je napisao/la:

A kakvu promjenu diskursa? Bošnjacima je cilj zgazit Hrvate, ljudi su ti na ovoj temi iznijeli niz argumenata u potporu toj tezi, a ti ih nisi uspio srušit, a ti si ovdje ipak cijenjen kao pametniji lik. U takvoj situaciji diskurs nestaje.


Nisi u pravu. Bošnjacima je cilj da sami upravljaju svojom sudbinom kao što to rade Hrvati u Hrvatskoj ili Srbi u Srbiji. Da kao većina mogu odlučivati o najvažnijim stvarima u svojoj državi a ne da ih susjedne države blokiraju preko svojih manjina u BiH. Bošnjacima NIJE cilj zgaziti Hrvate već onemogućiti da ih Hrvati blokiraju. To je velika razlika. Promjena diskursa bi i to uključivala. Da se ne kaže "Bošnjacima je cilj zgaziti Hrvate" već da se kaže "Bošnjacima je cilj da ih Hrvati ne blokiraju"

90 tih je bosna bila na meniju dok su Hrvatska i Srbija sjedile za stolom . Zasto ta 3 naroda pokusavas izjednacit, pogotovo njihove pozicije? Kad je bosna bila vasa pa da određujete samostalno na cijelom njenom teritoriju??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 05 stu 2019, 12:20 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6290
useless je napisao/la:
Nebula je napisao/la:

Očekujem promjenu diskursa.


A kakvu promjenu diskursa? Bošnjacima je cilj zgazit Hrvate, ljudi su ti na ovoj temi iznijeli niz argumenata u potporu toj tezi, a ti ih nisi uspio srušit, a ti si ovdje ipak cijenjen kao pametniji lik. U takvoj situaciji diskurs nestaje.

Većinu argumenata je presutio te samo nastavio brstit svoje, nesto u stilu sarajlije bosanca...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 536 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 36 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO