HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 536 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 02 stu 2019, 17:05 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Imas li kakve dokaze za ove srbe katolike i odgovori mi nešto zdravorazumski. Mislis li da je eventualno pokatolicavanje uspjelo s obzirom da je NDH trajala 4 godine? Nije se nijedan mogao vratiti za vrijeme juge na vjeru svojih pradjedova vec su svi ostali katolici kako im gubitnik Pavelić naredi?? Tezak psihicki bolesnik moras bit pa vjerovat u ovakve gluposti, gospodine Kačamak...

Drugi par opanaka ste vi, gdje je SPC srbizirala raznog otpada, krenuvsi od naših izdajnika pa do vlaha,turaka,siptara,bugara,cigana itd... :palacgore1

I tebi savjetujem da provjeriš svoje porijeklo. Jer, lijepo je biti pripadnik srpskog naroda i baštiniti svu njegovu slavnu istiriju, predanja i zavjete.
Lijepo je imati za učitelje Svetog Savu, Kneza Lazara, Njegoša, Nikolaja Velimirovića, Oca Justina....
Lijepo je stati zajedno sa njima, u vječnosti, pred licem Božijim. Lijepo i obavezujuće.

Ukratko, lijepo je maštat zar ne gospon Kačamak ?? :aleale

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 02 stu 2019, 17:09 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Jefferson Davis je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Imas li kakve dokaze za ove srbe katolike i odgovori mi nešto zdravorazumski. Mislis li da je eventualno pokatolicavanje uspjelo s obzirom da je NDH trajala 4 godine? Nije se nijedan mogao vratiti za vrijeme juge na vjeru svojih pradjedova vec su svi ostali katolici kako im gubitnik Pavelić naredi?? Tezak psihicki bolesnik moras bit pa vjerovat u ovakve gluposti, gospodine Kačamak...

Drugi par opanaka ste vi, gdje je SPC srbizirala raznog otpada, krenuvsi od naših izdajnika pa do vlaha,turaka,siptara,bugara,cigana itd... :palacgore1



Tocno tako, dovoljno je da jednom odgledas emisiju Zvezde Granda ili neki srpski reality show da vidis ustvari koliko su oni Roma/Cigana popravoslavili i srbizirali.

Ma nisam to pogledao u zivotu nit me zanima takva vrsta zabave. Činjenično stanje sam vidio mnogo puta uzivo, na osnov cega se mozes dobro nasmijat kad te takvi svojataju :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 02 stu 2019, 17:41 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Diablo je napisao/la:
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
I tebi savjetujem da provjeriš svoje porijeklo. Jer, lijepo je biti pripadnik srpskog naroda i baštiniti svu njegovu slavnu istiriju, predanja i zavjete.
Lijepo je imati za učitelje Svetog Savu, Kneza Lazara, Njegoša, Nikolaja Velimirovića, Oca Justina....
Lijepo je stati zajedno sa njima, u vječnosti, pred licem Božijim. Lijepo i obavezujuće.

Ukratko, lijepo je maštat zar ne gospon Kačamak ?? :aleale

Tanak si, a očekivao sam puno više od tebe. Stvarno si podbacio. :zubati :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 02 stu 2019, 17:46 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ukratko, lijepo je maštat zar ne gospon Kačamak ?? :aleale

Tanak si, a očekivao sam puno više od tebe. Stvarno si podbacio. :zubati :zivili

Jesi me verbalno ponizio, kakva intelektualna gromada... Nema druge vec da se povucem :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 02 stu 2019, 18:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ukratko, lijepo je maštat zar ne gospon Kačamak ?? :aleale

Tanak si, a očekivao sam puno više od tebe. Stvarno si podbacio. :zubati :zivili


I slavnog kraljevića Marka, i pobjedu na Kosovu, i nepomaganje antikristu kod Nikopolja, sve slavno dok se ne provjere činjenice, a činjenice su da ste bili manji od makova zrna. :zubati

A zamisli slave hrvatske, dok ste kao petokolonaši pomagali osvajanje Europe, Hrvatska je žestoko branila svaki grad. Sve popadalo okolo, pala Srbija, pala i Mađarska, Turci došli sve do Beča, a Hrvatska se i dalje brani. E to se zove slavna povijest. :zivili

Hrvatska ratuje sa Osmanskim carstvom u 100 godišnjem ratu, dok Srbi vjerno služe agresoru. Što biste pričali tek da imate jednog Petra Kružića, Nikolu Šubića, Hrvoja Vukčića, Petra Zrinskog, Nikolu Jurišića, Ivana Lenkovića, Petra Berislavića itd. Dobro imate hrabrosti javljati se. :kava

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 02 stu 2019, 18:13 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
KASAP je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ali najjača mi je Muslimanska tvrdnja, da su na zasedanju AVNOJ-a neke tada nepostojeće republike odlučile da se udruže i stvore novu državu. Na prostoru koji je do tada bila gola i pravno neuređena ledina. Ništa nije postojalo na ovim prostorima do zasedanja u Jajcu, Deluje kao da karikiram, ali oni stvarno u to veruju kao u kuran časni.


Da, kao sto svi mi svoje mitove imamo. Primjerice Srbi sa svojim mitom o visevjekovnoj borbi protiv "turskog okupatora", itd., da ne nabrajam.

Viševjekovna borba srpskog naroda, protiv turskog okupatora nije mit. Međutim, Srbi imaju dosta mitova, kao što ih imaju svi evropski narodi, jer su kod svih naroda ''mitovi'' osnova za naciju! Dok ste vi mit i mitomanija sami po sebi, na način kako to radi vaša današnja istoriografija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 02 stu 2019, 18:27 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Naša Kvačica je napisao/la:
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Tanak si, a očekivao sam puno više od tebe. Stvarno si podbacio. :zubati :zivili


I slavnog kraljevića Marka, i pobjedu na Kosovu, i nepomaganje antikristu kod Nikopolja, sve slavno dok se ne provjere činjenice, a činjenice su da ste bili manji od makova zrna. :zubati

A zamisli slave hrvatske, dok ste kao petokolonaši pomagali osvajanje Europe, Hrvatska je žestoko branila svaki grad. Sve popadalo okolo, pala Srbija, pala i Mađarska, Turci došli sve do Beča, a Hrvatska se i dalje brani. E to se zove slavna povijest. :zivili

Hrvatska ratuje sa Osmanskim carstvom u 100 godišnjem ratu, dok Srbi vjerno služe agresoru. Što biste pričali tek da imate jednog Petra Kružića, Nikolu Šubića, Hrvoja Vukčića, Petra Zrinskog, Nikolu Jurišića, Ivana Lenkovića, Petra Berislavića itd. Dobro imate hrabrosti javljati se. :kava

Čudne su vaše iluzije u kojima vi živite. Vaša povijest je jasna kao dan.....Jadna i ********** sa dodacima bajki. :smajl054


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 02 stu 2019, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
KASAP je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ali najjača mi je Muslimanska tvrdnja, da su na zasedanju AVNOJ-a neke tada nepostojeće republike odlučile da se udruže i stvore novu državu. Na prostoru koji je do tada bila gola i pravno neuređena ledina. Ništa nije postojalo na ovim prostorima do zasedanja u Jajcu, Deluje kao da karikiram, ali oni stvarno u to veruju kao u kuran časni.


Da, kao sto svi mi svoje mitove imamo. Primjerice Srbi sa svojim mitom o visevjekovnoj borbi protiv "turskog okupatora", itd., da ne nabrajam.


Kasap, kasapin, mesar...turcizam.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 03 stu 2019, 05:16 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Nakaza spominje 1941 i "Srbe katolike" iako ste 500 godina služili Turcima u prvim redovima i Hrvate prevodili na pravoslavlje u mjestima poput Trebinja nakon što ste im nametali 10 puta veće poreze nego što postoje.

Mi Hrvati smo u Bosni izgubili većinu u 17 stoljeću kada je Savojski spalio Sarajevo pa su Turci protjerali desetine tisuća Hrvata, Boka je prvi put za srpske doseljenike čula u 18 stoljeću koji su kolonizirali taj kraj dok svi znamo kako ste došli u Vojvodinu.

To nije science fiction nego činjenica, pravoslavlje je bilo prihvatljivo za Carstvo i vi ste se širili. Mi Hrvati katolici smo bili prvi neprijatelji Turcima, to je razumljivo.

Zbog toga su Hrvati prelazili na Islam i pravoslavlje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 03 stu 2019, 08:15 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
bobanovski je napisao/la:
Nakaza spominje 1941 i "Srbe katolike" iako ste 500 godina služili Turcima u prvim redovima i Hrvate prevodili na pravoslavlje u mjestima poput Trebinja nakon što ste im nametali 10 puta veće poreze nego što postoje.

Mi Hrvati smo u Bosni izgubili većinu u 17 stoljeću kada je Savojski spalio Sarajevo pa su Turci protjerali desetine tisuća Hrvata, Boka je prvi put za srpske doseljenike čula u 18 stoljeću koji su kolonizirali taj kraj dok svi znamo kako ste došli u Vojvodinu.

To nije science fiction nego činjenica, pravoslavlje je bilo prihvatljivo za Carstvo i vi ste se širili. Mi Hrvati katolici smo bili prvi neprijatelji Turcima, to je razumljivo.

Zbog toga su Hrvati prelazili na Islam i pravoslavlje

Mislio sam da si obrazovaniji :no .....ccccc uvijek me prevari ova moja dobrota srpska. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 03 stu 2019, 11:59 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Nakaza spominje 1941 i "Srbe katolike" iako ste 500 godina služili Turcima u prvim redovima i Hrvate prevodili na pravoslavlje u mjestima poput Trebinja nakon što ste im nametali 10 puta veće poreze nego što postoje.

Mi Hrvati smo u Bosni izgubili većinu u 17 stoljeću kada je Savojski spalio Sarajevo pa su Turci protjerali desetine tisuća Hrvata, Boka je prvi put za srpske doseljenike čula u 18 stoljeću koji su kolonizirali taj kraj dok svi znamo kako ste došli u Vojvodinu.

To nije science fiction nego činjenica, pravoslavlje je bilo prihvatljivo za Carstvo i vi ste se širili. Mi Hrvati katolici smo bili prvi neprijatelji Turcima, to je razumljivo.

Zbog toga su Hrvati prelazili na Islam i pravoslavlje

Mislio sam da si obrazovaniji :no .....ccccc uvijek me prevari ova moja dobrota srpska. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 03 stu 2019, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27119
Kakvu bi frku stvorili ovi isti muslimani da Čović ode u ZG i predstavi prijedlog za Treći, iako za
to imaju veću osnovu, nego Sandžaklije?


Citat:
Sulejman Ugljanin u Sarajevu predstavio prijedlog za specijalni status Sandžaka u Srbiji
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sulejma ... /191103036

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 03 stu 2019, 17:46 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Nebula je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Zar nisu fašisti oni koji drugima,drugacijima od sebe ne daju konzumirati njihova politicka prava


Ne. Fašisti su oni koji u ime kolektiviteta narušavaju individualna ljudska prava (pravo na život, pravo na rad, pravo na slobodu govora, pravo na slobodu vjeroispovjesti itd)

Svako ima svoju definiciju fasizma i fasista.Ja sam pristalica misljenja da je fasizam postojao samo u Italji.
Kad je o temi rijec,nama Srbima u Srpskoj sasvim je svejedno da li su Bosnjaci ili kako mi kazemo Muslimani vjernici tj.muslimani ili ateisti,gnostici... Za nas je jedini kriterijum da li nas Federacija BiH koju vidimo kao susjednu zemlju,ugrozava ili ne.Cak je u nasem interesu sto izrazenija islamizacija Muslimana kako je Alija govorio jer vjerujemo da cemo tako lakse pridobiti jedan dio javnosti evropskih drzava za nase ciljeve.Znaci sto se nas tice islamska ili bosnjacka drzava su prakticno jedno isto.Nemamo nista protiv ni jednog ni drugog ali naravno ne na teritoriji Republike Srpske.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
useless je napisao/la:
Nebula je napisao/la:
Zato i kažem da se pod ovim "da su na mjestu Bošnjaka" treba sve uzeti u obzir. Znači da su bukvalno na mjestu Bošnjaka. Da žive večinski gdje Bošnjaci žive. Da imaju religiju koju imaju Bošnjaci. Sve.


Pa naravno da bi se ponasali ko Bosnjaci jer bi tada doslovno bili Bosnjaci. Napravio si presliku, izbrisao svaku razliku, time nisi dokazao nista. U eksperimentima postoji kontrolna grupa i eksperimentalna grupa koja se razlikuje za jedan parametar. U tebe obje kontrolne grupe.


Dokazao sam da bi svi na mjestu Bošnjaka radili isto kao i Bošnjaci. Religija koja se globalno pokušava suzbiti (jer je jedina preostala prava religija), okruženi bez izlaza na more i savu, žrtve genocida i etničkog čišćenja, globalno prepoznati kao jedina korektna strana u prošlom ratu....

Svi koji bi se našli u takvoj situaciji radili bi isti što rade Bošnjaci. Tražili bi rupe u ustavu i zakonu jer su ti zakoni i taj ustav rezultat agresije i genocida. Tražili bi način da što više kontrolišu svoju sudbinu i da što više smanje mogućnosti blokada koje su praktično kontrolisane od dvije susjedne zemlje.

Zato i ova tema pita: šta zamjerate sekularnim Bošnjacima kada je njihovo ponašanje sasvim razumljivo, logično, opravdano i normalno. Svi bi se na njihovom mjestu isto ponašali.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
Starac Vjest je napisao/la:
Slabo poznajes islam. Procitaj Kuran kronoloskim redom...


:sega Eto nek ti poznaješ. Sve što si naveo je izvlačenje iz konteksta. Čista propaganda. U Kuranu kaže "ako vas napadnu branite se i ubijajte ih". Ti tvoji idioti samo stave ovaj dio "ubijajte ih". I sve tako redom :sega

Kakvim kronološkim redom? LOL Knjiga kao i svaka druga. Čitaš je redom od početka do kraja. Umjesto što čitaš propagandu po internetu uzmi Kuran pa pročitaj lično. Ja jesam 2 puta. Plus što sam satima raspravljao sa bradatim selefijama o istom. Nemam namjeru i sa takvima kao što si ti raspravljati. Internet stručnjaci :001_rolleyes

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
Amiđa je napisao/la:
Zamjeraju jer misle da takijaju. Ali ko ih yebe. Svaki Bosnjak koji se odrekne islama zbog njh je izgubljen i sve da pristane na sve njihovo, nece biti prihvacen.

Zato treba maksimalno povecati muslimansku frekvenciju a ne ko ti nebula.


:sega vidi ovog padobranca

Islam je kao i svaka druga religija ljudska izmišljotina. Bajkovita filozofija. Nažost moj narod je izabrao religiju koja je globalno meta. To itekako šteti mom narodu. Mene izrazito boli da zbog izmišljotine i bajkovite filozofije imamo dodatni problem (opkoljenost i nedostatak izlaza na more ili plovnu rijeku bi bio dovoljno velik problem i bez religije).

Alija je po mom mišljenju bio izvrstan strateg i taktičar. Mudar vođa koji je pravno i teritorijalno izvukao maksimum za Bošnjake. Ali unatoč tome istorija će ga zapamtiti kao velikog zlotvora Bošnjaka. Upravo zato što ih je on (i njegova SDA) vratio u islam. I dalje tvrdim da je samo manjina radikalna ali bez obzira bilo kakav islam se smatra problemom i uteg je na leđima bošnjačkog naroda. Nisu ovi fašisti na temi ovakvi samo zbog svog prirodnog fašističkog svjetonazora. Oni su ovakvi jer znaju da je islam ahilova peta Bošnjaka i koriste to.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

I slavnog kraljevića Marka, i pobjedu na Kosovu, i nepomaganje antikristu kod Nikopolja, sve slavno dok se ne provjere činjenice, a činjenice su da ste bili manji od makova zrna. :zubati

A zamisli slave hrvatske, dok ste kao petokolonaši pomagali osvajanje Europe, Hrvatska je žestoko branila svaki grad. Sve popadalo okolo, pala Srbija, pala i Mađarska, Turci došli sve do Beča, a Hrvatska se i dalje brani. E to se zove slavna povijest. :zivili

Hrvatska ratuje sa Osmanskim carstvom u 100 godišnjem ratu, dok Srbi vjerno služe agresoru. Što biste pričali tek da imate jednog Petra Kružića, Nikolu Šubića, Hrvoja Vukčića, Petra Zrinskog, Nikolu Jurišića, Ivana Lenkovića, Petra Berislavića itd. Dobro imate hrabrosti javljati se. :kava

Čudne su vaše iluzije u kojima vi živite. Vaša povijest je jasna kao dan.....Jadna i ********** sa dodacima bajki. :smajl054

"Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno"

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Nebula je napisao/la:
useless je napisao/la:

Pa naravno da bi se ponasali ko Bosnjaci jer bi tada doslovno bili Bosnjaci. Napravio si presliku, izbrisao svaku razliku, time nisi dokazao nista. U eksperimentima postoji kontrolna grupa i eksperimentalna grupa koja se razlikuje za jedan parametar. U tebe obje kontrolne grupe.


Dokazao sam da bi svi na mjestu Bošnjaka radili isto kao i Bošnjaci. Religija koja se globalno pokušava suzbiti (jer je jedina preostala prava religija), okruženi bez izlaza na more i savu, žrtve genocida i etničkog čišćenja, globalno prepoznati kao jedina korektna strana u prošlom ratu....

Svi koji bi se našli u takvoj situaciji radili bi isti što rade Bošnjaci. Tražili bi rupe u ustavu i zakonu jer su ti zakoni i taj ustav rezultat agresije i genocida. Tražili bi način da što više kontrolišu svoju sudbinu i da što više smanje mogućnosti blokada koje su praktično kontrolisane od dvije susjedne zemlje.

Zato i ova tema pita: šta zamjerate sekularnim Bošnjacima kada je njihovo ponašanje sasvim razumljivo, logično, opravdano i normalno. Svi bi se na njihovom mjestu isto ponašali.

Nema veće mitomanije u poslednjih 30 godina, nego mrtve Orićeve mudžahedine u Srebrenici, nazivati žrtvama genocida. To je od početka, najveća laž moderne Evropske istorije. Patološki lažovi i oni koji to podržavaju i slijede, biće kažnjeni od Boga, prije ili poslije.
Objavite spisak umrlih od starosti i bolesti, ubijenih u borbi, ubijenih u međumuslimanskim sukobima, u periodu od '92. - '95. godine. General Ratko Mladić je civile iz Srebrenice evakuisao, a kad neprijateljska vojska gine, to nije genocid.
Zamislite kakva je pravda Haškog tribunala, koji kao genocid definiše kako su muškarci i stariji dječaci ODVAJANI od ostalih i odvođeni na pogubljenje. Sama riječ ODVAJANI, negira genocid, jer pri činjenju genocida NEMA ODVAJANJA. Tad se ubija od malena do golema.
Samo plitkoumni kreten može da povjeruje u sve budalaštine koje im bjelosvjetski hoštapleri serviraju. Samo kreten može da povjeruje da bi onaj, ko hoće da počini genicid, odvajao žene djecu i starce od terorista.
Zato, dok god budete o tome srali, mi ćemo vas tim go***ma mazati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 11:20 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
@Nebula, jedan pogled u ogledalo ...

Zamisli sad tu tamo nekog liberalnog Hrvata, s foruma HR, koji ide na forum islambosna ubjedjivati bracu da nisu kjafiri (citaj Hrvati, a mozes uzeti i Srbe) bas toliko losi kao sto oni to misle. Mislim, ono, dovoljno je procitati prve odgovore na tvoju temu pa da ti bude jasno da radis sizifov posao. Od nekoga, za koga si "ostatak turskog okupatora" kojeg bi najbolje bilo pomesti s lica zemlje (pa onda izjavljivati kako to nije bio "bas genocid, vec samo zlocin"), traziti odgovore na pitanje sta ti zamjeraju iako ne vjerujes u Allaha, a kamoli da si islamista, je pomalo..ne znam..nije ni naivno, vec smijesno.

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 11:22 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Diablo je napisao/la:
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Čudne su vaše iluzije u kojima vi živite. Vaša povijest je jasna kao dan.....Jadna i ********** sa dodacima bajki. :smajl054

"Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno"

Par riječi izvađenih i konteksta. No, za niskoumne neoboriv dokaz. :yes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 11:30 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
KASAP je napisao/la:
@Nebula, jedan pogled u ogledalo ...

Zamisli sad tu tamo nekog liberalnog Hrvata, s foruma HR, koji ide na forum islambosna ubjedjivati bracu da nisu kjafiri (citaj Hrvati, a mozes uzeti i Srbe) bas toliko losi kao sto oni to misle. Mislim, ono, dovoljno je procitati prve odgovore na tvoju temu pa da ti bude jasno da radis sizifov posao. Od nekoga, za koga si "ostatak turskog okupatora" kojeg bi najbolje bilo pomesti s lica zemlje (pa onda izjavljivati kako to nije bio "bas genocid, vec samo zlocin"), traziti odgovore na pitanje sta ti zamjeraju iako ne vjerujes u Allaha, a kamoli da si islamista, je pomalo..ne znam..nije ni naivno, vec smijesno.

Velika glupost je, vojnički poraz 28. muslimanske divizije, nazivati zločinom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 11:37 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
"Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno"

Par riječi izvađenih i konteksta. No, za niskoumne neoboriv dokaz. :yes

Meni je neoboriv dokaz fizicki izgled kod vecine pripadnika tvog naroda, dok mi ovo sluzi kao sala :zubati :biceovodobro

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 11:48 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Diablo je napisao/la:
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Par riječi izvađenih i konteksta. No, za niskoumne neoboriv dokaz. :yes

Meni je neoboriv dokaz fizicki izgled kod vecine pripadnika tvog naroda, dok mi ovo sluzi kao sala :zubati :biceovodobro

Evo, ovako to ''izgleda'', kad ponestane argumenata ograničenoj osobi. :yes :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 12:10 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Meni je neoboriv dokaz fizicki izgled kod vecine pripadnika tvog naroda, dok mi ovo sluzi kao sala :zubati :biceovodobro

Evo, ovako to ''izgleda'', kad ponestane argumenata ograničenoj osobi. :yes :D

Uze mi rijec iz usta... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 04 stu 2019, 12:27 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 16:24
Postovi: 131
Diablo je napisao/la:
Prijatelj Tvoj je napisao/la:
Evo, ovako to ''izgleda'', kad ponestane argumenata ograničenoj osobi. :yes :D

Uze mi rijec iz usta... :zubati

Ljudi male pameti, rijetko se boje da ne budu dosadni. :zubati Odustajem. :zivili


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 536 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor, Naša Kvačica, Robbie MO, SarajkaDjevojka i 285 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO