HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 313 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
HHerceg je napisao/la:
Hrvati u BiH već desetljećima bježe od centralizacije i brisanja nacionalnog i uvođenju regionalnog identiteta? Zašto bi se onda pridružili nekakvom takvom savezu? :neznam


Tko kaže da bježimo od centralizacije?

U Mostaru smo tražili upravo centralizaciju.

Od centralizacije bježimo samo ako smo manjina. Ja se nadam u RH su Hrvati još uvijek većina. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Prolaznik je napisao/la:
Jedno je sigurno. Ako HB ne bi imala nikakve autonomije da sama određuje razinu nameta na svom teritoriju, za nju bi RH bila pogubnija od BiH.

Nije, super će se uklopiti.
S time da će se neke graice i izbrisati.
Orašje ide Županji, Odžak Brodu.
za Domaljevac, e znam...

Neum i Ravno će vjerojatno Dubrovniku, a i oko Imotskog bi se mogla granica mijenjati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Prolaznik je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Pa kako je onda USA najjača na svijetu a državetina sa 330 milijuna stanovnika?


SAD su većinu svoje povijesti bile labava konfederacija, poput Švicarske. Jako male i ograničene ovlasti su pripadale federalnoj razini.

Trend je nažalost povećanje ovlasti i potrošnje od strane federalne razine i to ima izuzetno negativan utjecaj.

Hrvatska ustrojena kao SAD ili Švicarska. Zajednička vojska i diplomacija, a sve drugo odvojeno. To je dobar koncept. Povoljan za svaku od saveznih država (Slavonija, Dalmacija...). Jer onda postoji konkurencija. Narod ne mora emigrirati da bi glasovao nogama. Lakše je preseliti se iz Dalmacije u Herceg-Bosnu nego u Njemačku.

Glupost, jedna je RH, ne njih 15.
Pogotovo ne po čudnim granicama.
Već vidim crvenu Rijeku s Istrom i pustom Likom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
Rika sv Vida je napisao/la:
Ako ti smetaju porezi, zalaži se da se smanje na razini Hrvatske.
Nikakve autonomije ne dolaze u obzir. Hrvatska ima jako loša iskustva s autonomašima. To su uvijek bili veleizdajnici koji su radili za interese stranaca i okupatora i koji su imali za cilj razbijanje Hrvata.
Od autonomaša u Dalmaciji koji su kasniije evoluirali u talijanske fašiste, do mađaronskih autonomaša u Slavoniji i današnjih autonomaša u Istri i Rijeci koji su potomci srba, jugoslavena i talijancina.
Nikakve autonomije i konfederacije ne dolaze u ozbir nikada. Hrvatska je mala zemlja i unitarna zemlja.Nikakve podjele neće bit. Što ti se u Hrvatskoj ne sviđa, zalaži se da se promijeni na razini Hrvatske. Autonomaši su kvislinzi uvijek bili i ostali.


To se može uraditi i iz drugog smjera, npr već imaju područja od posebne državne skrbi, koja imaju olakšice i kojima se pomaže.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:15 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Naša Kvačica je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Hrvati u BiH već desetljećima bježe od centralizacije i brisanja nacionalnog i uvođenju regionalnog identiteta? Zašto bi se onda pridružili nekakvom takvom savezu? :neznam


Tko kaže da bježimo od centralizacije?

U Mostaru smo tražili upravo centralizaciju.

Od centralizacije bježimo samo ako smo manjina. Ja se nadam u RH su Hrvati još uvojek većina. :zubati

Jesu li u EU Hrvati većina?

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 kol 2021, 12:49
Postovi: 505
Naša Kvačica je napisao/la:
Prolaznik je napisao/la:

Razvijeniji kraj može lakše podnijeti veće porezno opterećenje. Voda do grla u Splitu je voda preko glave u Travniku. Jer je prosječni poduzetnik i obrtnik u Travniku "niži".

Ovo je ujedno razlog zašto porezno haračenje teže pogađa Slavoniju od Istre.

Zašto Njemačka želi da sve članice Unije imaju iste poreze. Ne odgovara im da neke manje članice brže rastu temeljem nižih nameta.


O poreznom opterećenju bi se moglo razgovarati.

Više sam mislio na onaj dio o posebnim državama ili još gore posebnim vojskama. Država može biti samo jedna RH i vojska samo jedna HV.

A naravno da različite županije mogu imati različite gospodarske prilike, to je logično.


Da bi imao različito porezno opterećenje županije moraju imati zakonodavnu funkciju. Onda više nisu županije, već savezne države.

Nisu naravno samo porezi problematični, već čitav regulatorni sklop.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
I poznato je da ni jedan jedini autonomaš ne voli Hrvatsku i glavni i krajnji cilj im je odcjepljenje iako to nitko javno neće reć.
Eno onaj Šarović iz Rijeke koji je glavni u autonomaškoj stranci PGS u Rijeci je nakon potresa u Zagrebu izjavio da zašto bi Riječani porezom financirali sanaciju potresa u Zagrebu. Jel može tako nešto izjavit netko tko voli Hrvatsku??????
Kasnije je morao šutit kad je bio potres u Sisku i Petrinji jer se debelo obrukao i na izborima dobio manje glasova od inače koji su ionako bijedni.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
HHerceg je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Tko kaže da bježimo od centralizacije?

U Mostaru smo tražili upravo centralizaciju.

Od centralizacije bježimo samo ako smo manjina. Ja se nadam u RH su Hrvati još uvojek većina. :zubati

Jesu li u EU Hrvati većina?

Viš da drmamo eu-administracijom :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 kol 2021, 12:49
Postovi: 505
Rika sv Vida je napisao/la:
Ako ti smetaju porezi, zalaži se da se smanje na razini Hrvatske.
Nikakve autonomije ne dolaze u obzir.

Što ti se u Hrvatskoj ne sviđa, zalaži se da se promijeni na razini Hrvatske. Autonomaši su kvislinzi uvijek bili i ostali.


Unitarni centralizirani sustavi prirodno teže jačanju socijalističkih politika. Kao što je visoko porezno opterećenje.

Federalni ustroj je brana prodoru socijalističkih zamisli. Zbog konkurencije među federalnim jedinicama. Što su međusobno neovisnije, to je mehanizam konkurencije jači. Švicarska, SAD vs. Argentina u kojoj su savezne države kakti županije u RH - uhljebaonice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 18:23
Postovi: 3443
Prolaznik je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Pa kako je onda USA najjača na svijetu a državetina sa 330 milijuna stanovnika?


SAD su većinu svoje povijesti bile labava konfederacija, poput Švicarske. Jako male i ograničene ovlasti su pripadale federalnoj razini.

Trend je nažalost povećanje ovlasti i potrošnje od strane federalne razine i to ima izuzetno negativan utjecaj.

Hrvatska ustrojena kao SAD ili Švicarska. Zajednička vojska i diplomacija, a sve drugo odvojeno. To je dobar koncept. Povoljan za svaku od saveznih država (Slavonija, Dalmacija...). Jer onda postoji konkurencija. Narod ne mora emigrirati da bi glasovao nogama. Lakše je preseliti se iz Dalmacije u Herceg-Bosnu nego u Njemačku.

Samo će od toga zapadnjaci početi praviti nove nacije, pa će se te savezne države htjet odcijepiti.

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
Hrvatska je mala zemlja. Nikakva autonomija neće bit nigdje, kamoli Konfederacija saveznih država. Za takve prijedloge bi trebao u zatvor

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 kol 2021, 12:49
Postovi: 505
Rika sv Vida je napisao/la:
I poznato je da ni jedan jedini autonomaš ne voli Hrvatsku i glavni i krajnji cilj im je odcjepljenje iako to nitko javno neće reć.
Eno onaj Šarović iz Rijeke koji je glavni u autonomaškoj stranci PGS u Rijeci je nakon potresa u Zagrebu izjavio da zašto bi Riječani porezom financirali sanaciju potresa u Zagrebu. Jel može tako nešto izjavit netko tko voli Hrvatsku??????
Kasnije je morao šutit kad je bio potres u Sisku i Petrinji jer se debelo obrukao i na izborima dobio manje glasova od inače koji su ionako bijedni.


U pravu je. Zašto bi siromah iz Slavonije financirao obnovu stana bogatunu iz zagrebačkog centra? Što si nije osiguranje uplatio? Ako ne može sanirati neka proda stan. Moći će kupiti 10 kuća u Slavoniji. Čije vlasnike dere za obnovu.

Socijalizam je zlo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2020, 16:43
Postovi: 960
Ceha je napisao/la:
S time da će se neke graice i izbrisati.
Orašje ide Županji, Odžak Brodu.
za Domaljevac, e znam...

Neum i Ravno će vjerojatno Dubrovniku, a i oko Imotskog bi se mogla granica mijenjati.

Neum sigurno, a može i Ravno ka zaleđe. Šta misliš u vezi Imotskog?

_________________
Udio šizmatika u Hrvatskoj:
1921.-17%
2021.- 3%


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
Prolaznik je napisao/la:
U pravu je. Zašto bi siromah iz Slavonije financirao obnovu stana bogatunu iz zagrebačkog centra? Što si nije osiguranje uplatio? Ako ne može sanirati neka proda stan. Moći će kupiti 10 kuća u Slavoniji. Čije vlasnike dere za obnovu.

Socijalizam je zlo.



Zagreb najviše uplaćuje u državnu kasu od svih županija u Hrvatskoj, a u Slavoniji najviše općina ima status ''posebne državne skrbi'' kojima država dodatno upumpava novac.
Ta tvoja priča je smiješna da Slavonac uplaćuje Zagrebu nešto. Obrnuto je.
Ako ti sebično i pohlepno nebi pomogao siromašnijim hrvatskim krajevima porezom nisi Hrvat.
Da je Slavonija nekakva savezna država bi siromašnija bila nego što je sad.
Uostalom ne znam o ćemu ti lupetaš da će Hrvatska sisat financijski Hercegbosnu? Već i sad pomaže financijski masovno iako je u drugoj državi. Kad se pripoji Hrvatskoj će to bit najsiromašniji dio Hrvatske i još će više ulagat državnog novca tamo.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:32 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Kako će HercegBosanci propast kad ih Pereci počnu učit kako će ih država sve spasit. :placipicka

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
HHerceg je napisao/la:
Kako će HercegBosanci propast kad ih Pereci počnu učit kako će ih država sve spasit. :placipicka


Pa Hrvatska ih već sad spašava. Tko je npr izgradio bolnicu u Mostaru, tko je izgradio bolnicu u Novoj Biloj? Hercegbosanci, Mujo i Haso ili Hrvatska tj Hrvati iz Hrvatske porezom?
Naravno da su Hercegovci jako poduzetni. Poduzetni su i u Hrvatskoj ali to nema veze s ovim veleizdajničkim autonomaškim pričama.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:39 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Rika sv Vida je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Kako će HercegBosanci propast kad ih Pereci počnu učit kako će ih država sve spasit. :placipicka


Pa Hrvatska ih već sad spašava. Tko je npr izgradio bolnicu u Mostaru, tko je izgradio bolnicu u Novoj Biloj? Hercegbosanci, Mujo i Haso ili Hrvatska tj Hrvati iz Hrvatske porezom?
Naravno da su Hercegovci jako poduzetni. Poduzetni su i u Hrvatskoj ali to nema veze s ovim veleizdajničkim autonomaškim pričama.

Isti oni koji spašavaju Perecijance da ne izumru. Ili oni koji su vam osigurali da bar sa jednom zemljom imate vanjskotrgovinski suficit.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 18:23
Postovi: 3443
Nikakve autonomije nećemo. Svi Hrvati trebaju i hoće (dokaz su mnoge humanitarne večeri i sl.) pomagati jedni drugima.
Prvo će bit neću ja iz Osijeka onom iz Zagreba. Pa neću ja iz Broda onom u Osijeku, pa neću ja iz Babine Grede onom u Brodu dok se ne dođe do svak sebi.

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:44 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Oni u centru Zagreba ionako više ni manje nisu Hrvati. Koliko je ono % MOžemo osvojilo na lokalnim u Donjem Gradu?

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
Harezm je napisao/la:
Nikakve autonomije nećemo. Svi Hrvati trebaju i hoće (dokaz su mnoge humanitarne večeri i sl.) pomagati jedni drugima.
Prvo će bit neću ja iz Osijeka onom iz Zagreba. Pa neću ja iz Broda onom u Osijeku, pa neću ja iz Babine Grede onom u Brodu dok se ne dođe do svak sebi.


Naravno. To su Hrvati. Iz svih krajeva Hrvatske a i Hercegbosne je masovno stizala pomoć Sisku i Petrinji kad je bio potres. Svi kojima su kuće porušene su primljeni svuda po Hrvatskoj da žive dok se ne obnove njihove kuće koje će rado porezom(a i donacijom) svaki Hrvat platit da se obnovi. To su Hrvati. Ovakvi sebični, materijalistički i veleizdajnički likovi , autonomaši poput PPereca i Prolaznika nisu Hrvati. Eto odgovor na pitanje s naslova ove teme.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
Uostalom novac od poreza najviše ide na vojsku, policiju, zdravstvo, školstvo, vatrogasce i slično.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:50 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Rika sv Vida je napisao/la:
Harezm je napisao/la:
Nikakve autonomije nećemo. Svi Hrvati trebaju i hoće (dokaz su mnoge humanitarne večeri i sl.) pomagati jedni drugima.
Prvo će bit neću ja iz Osijeka onom iz Zagreba. Pa neću ja iz Broda onom u Osijeku, pa neću ja iz Babine Grede onom u Brodu dok se ne dođe do svak sebi.


Naravno. To su Hrvati. Iz svih krajeva Hrvatske a i Hercegbosne je masovno stizala pomoć Sisku i Petrinji kad je bio potres. Svi kojima su kuće porušene su primljeni svuda po Hrvatskoj da žive dok se ne obnove njihove kuće koje će rado porezom(a i donacijom) svaki Hrvat platit da se obnovi. To su Hrvati. Ovakvi sebični, materijalistički i veleizdajnički likovi , autonomaši poput PPereca i Prolaznika nisu Hrvati. Eto odgovor na pitanje s naslova ove teme.

Sebično je bit protiv obnove ljudima kojima kvadrat stana dođe 4000 eura. :smijeh

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Prolaznik je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
I poznato je da ni jedan jedini autonomaš ne voli Hrvatsku i glavni i krajnji cilj im je odcjepljenje iako to nitko javno neće reć.
Eno onaj Šarović iz Rijeke koji je glavni u autonomaškoj stranci PGS u Rijeci je nakon potresa u Zagrebu izjavio da zašto bi Riječani porezom financirali sanaciju potresa u Zagrebu. Jel može tako nešto izjavit netko tko voli Hrvatsku??????
Kasnije je morao šutit kad je bio potres u Sisku i Petrinji jer se debelo obrukao i na izborima dobio manje glasova od inače koji su ionako bijedni.


U pravu je. Zašto bi siromah iz Slavonije financirao obnovu stana bogatunu iz zagrebačkog centra? Što si nije osiguranje uplatio? Ako ne može sanirati neka proda stan. Moći će kupiti 10 kuća u Slavoniji. Čije vlasnike dere za obnovu.

Socijalizam je zlo.


Mislim da brkate, Europa daje pare i kad se priča o obnovi misli se na konstrukcijsku obnovu zgrada. I dalje će suvlasnici morat financirat ogroman dio obmove.

Zato se spominje tih 100 %. Da, nije najpoštenije ali jbg. Samo nela krenu jer će lova propast.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 kol 2021, 12:49
Postovi: 505
Rika sv Vida je napisao/la:
U Slavoniji najviše općina ima status ''posebne državne skrbi'' kojima država dodatno upumpava novac.


Misliš da su te općine generatori razvoja?

Upravo obrnuto. To su uhljebaonice. Od kojih stanovnik općine nema koristi. Pumpanje novaca u njih služi stranci na vlasti. Kupovina glasova, financiranje članstva. To im je jedina svrha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je Hrvat, a tko nije?
PostPostano: 19 ruj 2021, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 kol 2021, 12:49
Postovi: 505
Harezm je napisao/la:
Nikakve autonomije nećemo. Svi Hrvati trebaju i hoće (dokaz su mnoge humanitarne večeri i sl.) pomagati jedni drugima.
Prvo će bit neću ja iz Osijeka onom iz Zagreba. Pa neću ja iz Broda onom u Osijeku, pa neću ja iz Babine Grede onom u Brodu dok se ne dođe do svak sebi.


Jedno je dobrovoljna pomoć potrebitima. A nešto sasvim drugo državna otimačina i preraspodjeljivanje. Koje u najvećoj mjeri završi u a) dubokim džepovima b) stranačkim džepovima c) kupovina glasova.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 313 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, iprodano, Naša Kvačica, Nebula i 259 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO