HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 10:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1295 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 52  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:10 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Carmello Šešelj je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
a zasto ne bi svi bili kao kanadski premijer ? njegovo odusevljenje je zarazno.

slika


On nije samo gay friendly, nego i feminista, kako je jednom izjavio. U svakom slučaju, pola Kanade, jedne od najliberalnijih ako ne i najliberalnije države na svetu ga smatra za degenerika i ovo će mu biti jedini mandat, najverovatnije.

Zašto ne možete vi kao predsednik Kanade? Zato što će gejevi da naprave transparent na kojem će biti munara sa docrtanim mudima, onda će vehabije da viknu tekbir i krenu u juriš, i policija će ili da stoji i štitovima se brani od kamenja ili da im polomi kosti. U svakom slučaju, očekujem jako zabavan šou.

Il zamisli da krenu mahat s vibratorima u obliku munare . Nebi ih Nato uspio zastitit :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
+1 opet nas justin.

slika

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Očekujem transparente: "Allah is gay".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Bolesni kršćani (2), katolicka crkva u Češkoj napravljena od ljudskih kostiju:

I sto sam ja s ovim slikama “dokazao” o kršćanima?


Privitak/ci:
B2CD6CAF-42E9-428C-9A27-0774CD8566B9.jpeg
B2CD6CAF-42E9-428C-9A27-0774CD8566B9.jpeg [ 55.5 KiB | Pogledano 2761 put/a. ]
FACDBA65-8BB5-4C3C-8830-3C99E63FB4FB.jpeg
FACDBA65-8BB5-4C3C-8830-3C99E63FB4FB.jpeg [ 98.85 KiB | Pogledano 2761 put/a. ]
732E67D3-22C3-4843-A799-31AB8B909C3E.jpeg
732E67D3-22C3-4843-A799-31AB8B909C3E.jpeg [ 253.14 KiB | Pogledano 2761 put/a. ]

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo
Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Carmello Šešelj je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
a zasto ne bi svi bili kao kanadski premijer ? njegovo odusevljenje je zarazno.

slika


On nije samo gay friendly, nego i feminista, kako je jednom izjavio. U svakom slučaju, pola Kanade, jedne od najliberalnijih ako ne i najliberalnije države na svetu ga smatra za degenerika i ovo će mu biti jedini mandat, najverovatnije.

Zašto ne možete vi kao predsednik Kanade? Zato što će gejevi da naprave transparent na kojem će biti munara sa docrtanim mudima, onda će vehabije da viknu tekbir i krenu u juriš, i policija će ili da stoji i štitovima se brani od kamenja ili da im polomi kosti. U svakom slučaju, očekujem jako zabavan šou.

Ne samo da je feminist nego je i veći musliman od stingera. Proganja kršćane, a s muslimanima moli u džamiji.

Kanada isto ošla u ***...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Robbie MO je napisao/la:
Bolesni kršćani (2), katolicka crkva u Češkoj napravljena od ljudskih kostiju:

I sto sam ja s ovim slikama “dokazao” o kršćanima?

Ispao si bjednik danasnjim brisanjem slika za koje znas da su stalna pojava u tim bolesnim paradama. Ovakve gluposti stare dosta godina te nece izvadit jer se ovo tvoje sa gay ideologijom ne moze nikako usporediti. Jel ti netko od nas namece ovakvo nesto kao sto zapadna bolesna ideologija agresivno nastupa sa svojim sadrzajem?? Zanimljivo uveo si cenzuru kakve nema ni na klixu, a protiv sarajeva se boris protiv iste...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
LGBT pokret voli muslimane više od kršćana, tako da sumnjam da će njih provocirat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Robbie MO je napisao/la:
Bolesni kršćani (2), katolicka crkva u Češkoj napravljena od ljudskih kostiju:

I sto sam ja s ovim slikama “dokazao” o kršćanima?


Gradili su crkvu na masovnoj grobnici iz doba velike kuge par stotina godina kasnije, pa odlučili da se kosti ne bace, nego iskoriste. Ne odgovaram na pitanje, samo kažem zašto je prvi sprat crkve od kostiju i lobanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Carmello Šešelj je napisao/la:
Da su gradili crkvu na masovnoj grobnici iz doba velike kuge par stotina godina kasnije, pa odlučili da se kosti ne bace, nego iskoriste. Ne odgovaram na pitanje, samo kažem zašto je prvi sprat crkve od kostiju i lobanja.


Pa vjerojatno je iskorišteno kao gradjevni materijal, moje pitanje je bilo je li trebam biti zabrinut sto mi je susjed katolik, da ne drži kosti od preminule majke zazidane u zidu za ukras.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Ovaj opis iz iskustva ili ??


ili ? pa iz iskustva tvoje uze i sire obitelji naravno. a odakle drugo ???

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
LGBT pokret voli muslimane više od kršćana, tako da sumnjam da će njih provocirat.


Znam. U Švedskoj neće da prolaze kroz njihove kvartove i ulice. Obazriv neki LGBTMSGHZ narod.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:27 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Ovaj opis iz iskustva ili ??


ili ? pa iz iskustva tvoje uze i sire obitelji naravno. a odakle drugo ???

Odgovor dostojan prosječnog bošnje. Respect :D

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Robbie MO je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Da su gradili crkvu na masovnoj grobnici iz doba velike kuge par stotina godina kasnije, pa odlučili da se kosti ne bace, nego iskoriste. Ne odgovaram na pitanje, samo kažem zašto je prvi sprat crkve od kostiju i lobanja.


Pa vjerojatno je iskorišteno kao gradjevni materijal, moje pitanje je bilo je li trebam biti zabrinut sto mi je susjed katolik, da ne drži kosti od preminule majke zazidane u zidu za ukras.


Mene bi bolelo uvo da mi komšija ima zazidan kostur u zidu kuće, osim ako kostur ne pripada osobi koju je ubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
BBC je napisao/la:
Znam. U Švedskoj neće da prolaze kroz njihove kvartove i ulice. Obazriv neki LGBTMSGHZ narod.


Isti su kao feministkinje, kojima je glavna ikona praktična muslimanka koja je žrtvi genitalnog sakaćenja rekla da joj treba isčupat vaginu zbog kritike na račun islama. I nikom ništa, ona i dalje heroina borbe za ženska prava, a ovu osakaćenu ko šljivi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 23:08 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Znam. U Švedskoj neće da prolaze kroz njihove kvartove i ulice. Obazriv neki LGBTMSGHZ narod.


Isti su kao feministkinje, kojima je glavna ikona praktična muslimanka koja je žrtvi genitalnog sakaćenja rekla da joj treba isčupat vaginu zbog kritike na račun islama. I nikom ništa, ona i dalje heroina borbe za ženska prava, a ovu osakaćenu ko šljivi.


Ta žrtva genitalnog sakaćenja takođe sebe naziva feministkinjom, tako da...

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Ta žrtva genitalnog sakaćenja takođe sebe naziva feministkinjom, tako da...


Ali ova što bi čupala vagine drma feminističkim pokretom i organizira masovne marševe žena protiv Trumpa i slično.

Velika većina tih boraca za ljudska prava drže do ideologije prema kojoj su lgbt osobe, muslimani, žene i svakave manjine žrtve bjelačkog, kršćanskog patrijarhata. I sad je njima prihvatljivo isticanje i veličanje svih tih manjinskih identiteta u borbi protiv bijele kršćanske patrijarhije. A isticanje bjelačkog kršćanskog identiteta je neprihvatljivo, jer su njegovi nositelji tobože privilegirani u odnosu na manjine. A borci za ljudska prava postoje da se bore protiv tih privilegija i uspostave tu neku frankenštajnsku jednakost.

I onda to manjine, a posebno muslimani, iskorištavaju za svoj interes. Oni koji iskreno vjeruju u te nazovi ideale služe kao korisne budale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 04 tra 2019, 23:38 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Ta žrtva genitalnog sakaćenja takođe sebe naziva feministkinjom, tako da...


Ali ova što bi čupala vagine drma feminističkim pokretom i organizira masovne marševe žena protiv Trumpa i slično.


Feministički pokret nije nikakva organizacija pa da njome drma Linda Sarsour.
Druga je stvar što je mediji forsiraju.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 05 tra 2019, 08:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24673
Lokacija: Heartbreak Hotel
Robbie MO je napisao/la:
Bolesni kršćani (2), katolicka crkva u Češkoj napravljena od ljudskih kostiju:

I sto sam ja s ovim slikama “dokazao” o kršćanima?



Pokazao si da su nekoć, stoljećima prije, postojali neki čudni kršćani.

Slike sa gay parada pokazuju da danas postoje neki čudni gayevi.


Razlika? U tomu što danas smiješ za te kršćane reći da su bili čudni, odvratni itd a za te današnje LGBT pripadnike ne smiješ reći da su čudni i odvratni. Ne daju ti, ne smiješ. Nema prostora ni za najmanju kritiku. Sveta krava, Tito i partija.

Duboko ljudska reakcija na to je viknuti - Car je gol!
Duboko ljudska reakcija je biti na strani onih koje svatko napada (npr crkva, obitelj) a ne biti na strani onih koji nadmoćno napadaju koristeći se svim prednostima i mehanizmima države i establišmenta (npr leftard agenda čiji je jedan od kamena temeljaca LGBT ideologija)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 05 tra 2019, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 vel 2019, 13:20
Postovi: 84
Ničija svijeća nije gorila do zore. Promoviranja homoseksualizma na zapadu je započelo s jačim utjecajima kulturnog marksizma od 60-ih godina nadalje, radi se o jednom od pokazatelja dekadencije umirućeg i apatetičnog društva koje je izgubilo svoju viralnost i snagu i taj trend neće trajati vječno. "Ljevičari" su ukrali pojamove "napredno" i "moderno" kako bi kontroliranjem jezika kontrolirali naše razmišljanje i stavljali nas u dihotomiju dobro-loše, ili si "moderan" i gutaš sva *** koja ti serviraju pod time ili si "nazadni primitivac". Nema apsolutno ništa niti modernoga niti naprednoga u gay brakovima, gay paradama, gay likovima u sitcomima, mjenjanju spolova i slično, ako išta radi se o anti-civilizacijskim pojavama koje narušavaju normativ nuklearne obitelji koji je baza i preduvjet svih uspješnih civilizacija u ljudskoj povijesti i osnovnu ljudsku biologiju i porive.

Sutra će baš micanje ******** iz javne sfere predstavljati "modernost" i "življenje u skladu s vremenom", a na razdoblje kad su ******** paradirali cestama sa dildačima pred djecom će se gledat ko na kidnapiranje mladenki u Srednjoj Aziji. Ja ću bit konzistentan i neću braniti nešto neobranjivo, svaka parada ponosa (ponosa na kaj, trpanje u dupe?) je nepoželjna.

_________________
https://en.wikipedia.org/wiki/Turkish_Croatia (Uskoro bez Turkish)

Pri morju, pri plavomu morju, kak senja je z kamena grad, tam želje navek mi letiju, tam pak bi se vrnuti rad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 05 tra 2019, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 vel 2019, 13:20
Postovi: 84
Robbie MO je napisao/la:

Pa ocito se neka prava uskracuju i ocito postoji netolerancija, cim se svi (99%) kriju. :neznam

U Zagrebu se 50% kriju i zato su posvuda vidljivi i svatko ima nekog gay/lezbijku frenda, clana obitelji/rodjaka ili barem poznanike. A slozit cemo se da je Zagreb nesto najbolje sto Hrvati imaju kao drustvo, i svaki grad se pokusava ugledati na Zagreb.


Ja sam iz Zagreba i to unatrag više generacija nego 90% stanovnika Gornjeg Grada, poznajem ne nekoliko nego cijelu hrpu gayjeva i lezbijki (od radnog mjesta i škole nemreš pobjeć) i kao netko tko ima dugu povijest sa njima mogu ti reći iz prve ruke i iskustva: To je jedan bolestan svijet i degeneričnost je magnet koji privlači još više degeneričnosti. Ako je standard ocjenjivanja grada tolerancija prema LBTQAWČŠĐŽ populaciji, onda nek nas prekrije Sava do vrha katedrale.

SVI, znači ne neki, ne nekoliko, ne većina, nego apsolutno SVI ******** su također i narokomani, promiskuitetni kao nešto iz filmova, žive nekim pokušajem Sex and the City lifestylea, drama queenovi i dosadne, jadne, materijalističke, plitke i povodljive osobe koji doslovno samo o kurcu misle. Nije slučajno da upravo među njima vlada 80% više svakakvih boleština nego među normalnom populacijom. Nije slučajno da imaju 70% veći postotak suicida. Nije čudno da imaju toliko kraći životni vijek. Nije njih društvo tlačilo stavilo na marginu iz čiste dosade nego ih je društvo počelo izbjegavat upravo zato jer JESU takvi po prirodi.

Bez ikakvih predrasuda sam im pristupio i na kraju sam predrasude sam razvio na temelju iskustva sa njima. I hvala bogu jer lakši mi je život sad kad sam službeni homofob pa mogu bez problema izbjegavati najgori šljam od ljudi samo tako da ih procjenim na temelju seksualne orijantacije.

_________________
https://en.wikipedia.org/wiki/Turkish_Croatia (Uskoro bez Turkish)

Pri morju, pri plavomu morju, kak senja je z kamena grad, tam želje navek mi letiju, tam pak bi se vrnuti rad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 05 tra 2019, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
zakaj ste kraj srca. lezbijke su sjajne mame. dvije mame, cetri sise. jedna mamica ce uvijek imati mlijeka da nahrani roka. roko ce odrasti na prirodnoj hrani, i moci ce da sisa do 5 godine. a mali roko kad odraste moci ce barem krisom da trpa mami koja ga nije rodila. to vam porucuje i francuska ambasada u zagrebu. to je cool i moderno. drama u obitelji.

slika

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 05 tra 2019, 11:09 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Ovo oko razvijenosti država u kojima je gay parada nema smisla, Hrvati su u ww2 išli raditi u nacističku Njemačku kako bi prehranili obitelj kao i nakon rata mnogi Hrvati, nisu im smetali rasni zakoni i gledali su samo profit.
Pa Amerika je do 70-ih imala rasne zakone za crnce, jedno vrijeme su bili imovina i mogao si ubiti crnca i ne odgovarati dok su tamo do 70-ih bili promatrani kao životinje. Svi su selili u tu državu.

Odnos Hrvata prema gay pridu je kao odnos Britanaca prema politici EU, Britanci su naučili dominirati pa zbog toga napuštaju ovu EU dok je vodstvo Hrvata stoljećima pušilo *** pa zbog toga i dopuštaju soroševskoj gamadi da ih gazi.

Inače usporedite samo rast Mađarske i jedne Hrvatske pod svim vladama, kako je moguće da se ta klerofašistička država tako razvija :D?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 05 tra 2019, 11:11 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
guzomir je napisao/la:
Ničija svijeća nije gorila do zore. Promoviranja homoseksualizma na zapadu je započelo s jačim utjecajima kulturnog marksizma od 60-ih godina nadalje, radi se o jednom od pokazatelja dekadencije umirućeg i apatetičnog društva koje je izgubilo svoju viralnost i snagu i taj trend neće trajati vječno. "Ljevičari" su ukrali pojamove "napredno" i "moderno" kako bi kontroliranjem jezika kontrolirali naše razmišljanje i stavljali nas u dihotomiju dobro-loše, ili si "moderan" i gutaš sva *** koja ti serviraju pod time ili si "nazadni primitivac". Nema apsolutno ništa niti modernoga niti naprednoga u gay brakovima, gay paradama, gay likovima u sitcomima, mjenjanju spolova i slično, ako išta radi se o anti-civilizacijskim pojavama koje narušavaju normativ nuklearne obitelji koji je baza i preduvjet svih uspješnih civilizacija u ljudskoj povijesti i osnovnu ljudsku biologiju i porive.

Sutra će baš micanje ******** iz javne sfere predstavljati "modernost" i "življenje u skladu s vremenom", a na razdoblje kad su ******** paradirali cestama sa dildačima pred djecom će se gledat ko na kidnapiranje mladenki u Srednjoj Aziji. Ja ću bit konzistentan i neću braniti nešto neobranjivo, svaka parada ponosa (ponosa na kaj, trpanje u dupe?) je nepoželjna.

Trotsky je za kulturne marksiste" pozitivac i napredan" a Staljin loš.

Meni je Staljin prihvatljivi samo zato što je bio za manje širenje sekte i više je bio nekakav feudalac nego pravi marksist.
Zapad danas prihvaća tu bolesnu ideologiju sve pod plaštom globalizma tj zapad je danas ono što je bio SSSR sa uništavanjem obitelji i devijacijama.
Upravo zbog toga i financiraju bivše komuniste u svim državama istočnog bloka kao i iste pokrete po zapadnim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 05 tra 2019, 11:19 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Ovo što se tiče toga da je Zagreb tolerantan prema "ksenofobnim" stanovnicima HRHB je također smiješno.
Centar Zagreba su doselili mješanci nakon ww2, sve sa Kozare koji su upali u stanove pobijenih purgera i njhova djeca veličaju Broza i tifusarsku ideologiju zbog toga što im je isti sve dao i zbog toga što nikad neće prihvatiti povratak imovine ili npr počast stotinama tisuća pobijenih.
Oni se ne osjećaju kao Hrvati i to je razumljivo pa ne podnose Hrvate iz drugih krajeva države a veći je problem što krajevi sa većinski doseljeničkom populacijom iz HRHB glasaju za tifusare što nam govori da se virus širi.
To treba sasiječi u korijenu, da bi nešto sasijekao prvo to trebaš uništiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 05 tra 2019, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Bliski istok calling.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1295 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 52  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 505 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO