HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 923 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 37  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27098
Nego vi ovu sliku oblijepite naokolo, razježati će se, ko Brzi Gonzales. :zubati

slika

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:32 
Online

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Amiđa je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
I nisam i ne trazim opcinu. A do godine cemo vidit kakve ce vijesti se pisat u ovo vrijeme. Na bobovac idite radite sta ocete, isli ste i ove godine prije. ALI pred crkvu vas lijepo molim da ne dolazite jer stvarno ce te bit krsteni u Trstionici.



Svaki covjek ima pravo na slobodno kretanje. To je osnovna zapadnouljudbena europska civilizacijska tekovina s kojom se tako cesto i zestoko volite povezivati. Ja, kao i ti ljudi, imaju pravo otici pred crkvu bez da se nad njima vrsi bilo kakvo nasilje. Kada bi neko na mene ili na moje poceo vrsiti taj egzorcizam, slomio bi mu noge i lice bi mu reorganizirao do te mjere da ga ni rodena mati ne prepozna. Bujrum.

Svako ima pravo kretanja, imam i ja pravo da udem tebi u stan jer je to moje pravo kretanja. Internet ratnik, prijeti, samo prijeti a ako ti je do akcije do godine u Kraljevoj Sutjesci, Bujrum.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:34 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
VUKsaJUGA je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:


Svaki covjek ima pravo na slobodno kretanje. To je osnovna zapadnouljudbena europska civilizacijska tekovina s kojom se tako cesto i zestoko volite povezivati. Ja, kao i ti ljudi, imaju pravo otici pred crkvu bez da se nad njima vrsi bilo kakvo nasilje. Kada bi neko na mene ili na moje poceo vrsiti taj egzorcizam, slomio bi mu noge i lice bi mu reorganizirao do te mjere da ga ni rodena mati ne prepozna. Bujrum.

Svako ima pravo kretanja, imam i ja pravo da udem tebi u stan jer je to moje pravo kretanja. Internet ratnik, prijeti, samo prijeti a ako ti je do akcije do godine u Kraljevoj Sutjesci, Bujrum.



Gdje si ti vidio prijetnju internet bojovnice 217 minhensko-vrankvurtske? Samo sam rekao kakve bi bile poslijedice po onome ko se usudi mene "krstiti".

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27098
A tko ostane, znate što je činiti. :zubati

novem je napisao/la:
Nego vi ovu sliku oblijepite naokolo, razježati će se, ko Brzi Gonzales. :zubati

slika

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Dobro ima onda i da Hrvati upadaju u džamijsku avliju pred namaz u vojnim odjelima i zastavama, sloboda kretanja.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Amiđa je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
I nisam i ne trazim opcinu. A do godine cemo vidit kakve ce vijesti se pisat u ovo vrijeme. Na bobovac idite radite sta ocete, isli ste i ove godine prije. ALI pred crkvu vas lijepo molim da ne dolazite jer stvarno ce te bit krsteni u Trstionici.



Svaki covjek ima pravo na slobodno kretanje. To je osnovna zapadnouljudbena europska civilizacijska tekovina s kojom se tako cesto i zestoko volite povezivati. Ja, kao i ti ljudi, imaju pravo otici pred crkvu bez da se nad njima vrsi bilo kakvo nasilje. Kada bi neko na mene ili na moje poceo vrsiti taj egzorcizam, slomio bi mu noge i lice bi mu reorganizirao do te mjere da ga ni rodena mati ne prepozna. Bujrum.


To pravo mu također nalaže da poštuje privatne posjede, ograđeno dvorište jasno pokazuje da je iza ograde nečije vlasništvo, u ovom slučaju vlasništvo crkve, kao što ograda okolo džamije jasno pokazuje da je iza vlasništvo islamske zajednice.

Nema nedozvoljenog ulaska na tuđi posjed.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27098
Citat:

KRALJEVA SUTJESKA DOŽIVJELA PREKRASAN POSJET: Grupa Antin Dayton iz Sarajeva kraljicu umotala u ljiljane sv. Ante!


Preostali, a nažalost i malobrojni, Hrvati u Kraljevoj Sutjesci, koji su iz tog mjesta protjerani od strane HVO-a i Tuđmanove politike, za što još nitko od HVO pripadnika nije optužen, ovih su dana bili oduševljeni, dolaskom veće skupine dobrih Bošnjana koja sebe naziva simpatičnim imenom “Antin Dayton” iliti Dayton Sv. Ante. Prepoznatljivi su po drevnim kršćanskim simbolima. Ljiljanima Sv. Ante koji su u Bosnu franjevačkim misionarstvom u doba jake bosanske državnosti doneseni iz Francuske. U to doba Bosna je bila jaka europska kraljevina. Padom pod Otomane pala je u 4 stoljeća medijskog mraka.

Sve TV stanice su ugašene, protjeran je Visoki predstavnik, zabranjeno je višestranačje, krenula je tiranija, a o broju pobijenih i protjeranih, genocidu koji su Otomani proveli može se samo nagađati jer kako su mediji bili zabranjeni ništa se o tome ne zna. Profesori historije smatraju da je Katarinin narod u Bosni i Humu doživio veći genocid od Armenaca. Na žalost Bosna i Hercegovina još uvijek nije donijela rezoluciju o osudi otomanskog genocida nad Armencima iako je Armenija, nakon oslobađanja balkanskih zemalja od Turaka ostala kao jedina kršćanska zemlja u okviru Otomanskog carstva.

Upravo Antin Dayton grupa radi na jačanju tog pozitivnog sjećanja na državnost Bosne i svaka im čast na tome.

Radi se o dragim i simpatičnim izučavateljma predotomanske, srednjovjekovne kršćanske i krstjanske povijesti Bosne, građanima BIH koje ne vole Erodganu naklonjene političke elite u Sarajevu, skupini koja je hrabro u čast i slavu kraljice Katarine, posljednje bosanske kraljice, porijeklom Humljanke, Hercegovke, žene koja je doživjela tragičnu sudbinu nakon pada njenog carstva u ruke krvniku i čija je kruna ostavljena u Rimu, nakon otomanske okupacije a djeca joj prodana u ropstvo Otomanske imperije.

Hrabra Antin Dayton grupa hodočastila je ovo svetište koje sve više postaje mjesto okupljanja svih građana BIH i htjeli su čak, iako nisu kršćani sudjelovati i na Svetoj misi. Šteta je što nisu. Drugi put trebaju.

Samo zahvaljujući nesvjesnosti mještana Hrvata nije došlo do općih zagrljaja, a ovdašnji su Hrvati te svećenici u Franjevačkom samostanu oduševljeni ovim činom i pomalo tužni što prisutni nisu stali skupa s njima za iste klupe.

Skupina nenajavljenih posjetitelja s desetak zastava s ljiljanima sv. Ante prošla je kroz kapiju Franjevačkog samostana i crkve sv. Ivana Krstitelja u Kraljevoj Sutjesci te se primakla u samostansko dvorište i pred samu crkvu izazvavši oduševljenje kod vjernika katolika koji su se baš u tim trenucima okupljali i spremali za svetu misu. Katolici su pohitali prema njima misleći da se radi o pripadnicima Armije BIH koja je 90-ih spašavala narod Sutjeske od agresorskih HVO jedinica. Nitko od HVO pripadnika koji je iseljavao narod Sutjeske ponavljamo – još nije optužen, i smiješno je da se privodi Posavljake a da HVO iz ovog kraja nitko ne optužuje za stradanje Hrvata Sutjeske.

Svećenici su tužni. Kažu: Mi smo vidjeli da oni žele biti s nama, i sudjelovati na toj svečanosti, ali se vidjelo da ih je malo sram. Drugi put neka slobodno sudjeluju na svetoj misi jer ovo je praznik svih nas. Svi smo mi djeca Katarinina i djeca sv. Ante. I drago nam je vidjeti da se Bošnjaci ne stide svojih korijena. Dobrodošli su a drugi put ćemo ih dočekati kolačima i sokićima.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Znaš ti dobro islamisto da je ovo zastrašivanje povratnika, dobro provjerena muslimanska metoda.
Zato se nemoj čudiri kad Hrvatima jednom prekipi pa počnu zastrašivati bošnjačke povratnike pred džamijama i vraćati istom mjerom.

Dokipit će nekada i sotinistima koji te hrane protestantskim kruhom jednom tvoj smrad, sve ima granicu pa tako i nečije strpljenje.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:51 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
ManInBlack je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:


Svaki covjek ima pravo na slobodno kretanje. To je osnovna zapadnouljudbena europska civilizacijska tekovina s kojom se tako cesto i zestoko volite povezivati. Ja, kao i ti ljudi, imaju pravo otici pred crkvu bez da se nad njima vrsi bilo kakvo nasilje. Kada bi neko na mene ili na moje poceo vrsiti taj egzorcizam, slomio bi mu noge i lice bi mu reorganizirao do te mjere da ga ni rodena mati ne prepozna. Bujrum.


To pravo mu također nalaže da poštuje privatne posjede, ograđeno dvorište jasno pokazuje da je iza ograde nečije vlasništvo, u ovom slučaju vlasništvo crkve, kao što ograda okolo džamije jasno pokazuje da je iza vlasništvo islamske zajednice.

Nema nedozvoljenog ulaska na tuđi posjed.



Aha, ako su ulazili u tudi posjed bez dozvole to treba svakako sankcionirati. Kao i judaiste sto bagerom preorise stare muslimanske mezare neki dan kod al-Aqsa dzamije u al-Qudsu.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:53 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
daramo je napisao/la:
Znaš ti dobro islamisto da je ovo zastrašivanje povratnika, dobro provjerena muslimanska metoda.
Zato se nemoj čudiri kad Hrvatima jednom prekipi pa počnu zastrašivati bošnjačke povratnike pred džamijama i vraćati istom mjerom.

Dokipit će nekada i sotinistima koji te hrane protestantskim kruhom jednom tvoj smrad, sve ima granicu pa tako i nečije strpljenje.



Hajde ba papista smiri se, sto se palis bespotrebno. Zastrasivanje povratnika je srpski specijalitet a ne bosnjacki. Ja, kao poduzetnik, sebe i svoje hranim vlastitim kruhom muslimanskim, kako je samo sladak, njam-njam. A svojim poreznim novcem hranim i manje sretne svedane protestante. I neka. To je moje muslimansko milosrde. Pozz

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Amiđa je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:

To pravo mu također nalaže da poštuje privatne posjede, ograđeno dvorište jasno pokazuje da je iza ograde nečije vlasništvo, u ovom slučaju vlasništvo crkve, kao što ograda okolo džamije jasno pokazuje da je iza vlasništvo islamske zajednice.

Nema nedozvoljenog ulaska na tuđi posjed.



Aha, ako su ulazili u tudi posjed bez dozvole to treba svakako sankcionirati. Kao i judaiste sto bagerom preorise stare muslimanske mezare neki dan kod al-Aqsa dzamije u al-Qudsu.


Pa nego što da su ulazili na posjed koji je vlasništvo vrhbosanske nadbiskupije, sve su uredno dokumentirali i objavili na svojim web i fb stranicama. Isti taj posjed nisu ni komunisti oduzeli, uzurpirali, ali eto neki antidejtonci tvrde da je to njihovo jer se u sklopu posjeda nalaze ostaci srednjovjekovnih historijskih građevina i spomenik kraljici Katarini koji podigoše katolici.

osim toga kraljicu ogrnuli pogrešnom zastavom.


Malo prije sam razgovarao sa prijateljicom koja radi kao pravnik u SIPI, kaže da tu ima elemenata za gonjenje, ali neko mora podnijeti prijavu.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 16:04 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
ManInBlack je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:


Aha, ako su ulazili u tudi posjed bez dozvole to treba svakako sankcionirati. Kao i judaiste sto bagerom preorise stare muslimanske mezare neki dan kod al-Aqsa dzamije u al-Qudsu.


Pa nego što da su ulazili na posjed koji je vlasništvo vrhbosanske nadbiskupije, sve su uredno dokumentirali i objavili na svojim web i fb stranicama. Isti taj posjed nisu ni komunisti oduzeli, uzurpirali, ali eto neki antidejtonci tvrde da je to njihovo jer se u sklopu posjeda nalaze ostaci srednjovjekovnih historijskih građevina i spomenik kraljici Katarini koji podigoše katolici.

osim toga kraljicu ogrnuli pogrešnom zastavom.


Malo prije sam razgovarao sa prijateljicom koja radi kao pravnik u SIPI, kaže da tu ima elemenata za gonjenje, ali neko pora podnijeti prijavu.


Koja bi po tebi bila prikladnija zastava za ogrnuce kraljice? Ja mislim da bi to trebala biti srpska zastava, obzirom da su Kosace srpski plemicki/vlastelinski rod.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Možda ona kojom se ogrnila na nadgrobnoj ploči.
Katarina može biti Srpkinja ili Bošnjakinja koliko ti Srbin, baštiniče katoličke medivial Bosne.

Sad nastaviti uživati u Alahovoj mani koju baca u Šveckoj.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Amiđa je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:

Pa nego što da su ulazili na posjed koji je vlasništvo vrhbosanske nadbiskupije, sve su uredno dokumentirali i objavili na svojim web i fb stranicama. Isti taj posjed nisu ni komunisti oduzeli, uzurpirali, ali eto neki antidejtonci tvrde da je to njihovo jer se u sklopu posjeda nalaze ostaci srednjovjekovnih historijskih građevina i spomenik kraljici Katarini koji podigoše katolici.

osim toga kraljicu ogrnuli pogrešnom zastavom.


Malo prije sam razgovarao sa prijateljicom koja radi kao pravnik u SIPI, kaže da tu ima elemenata za gonjenje, ali neko pora podnijeti prijavu.


Koja bi po tebi bila prikladnija zastava za ogrnuce kraljice? Ja mislim da bi to trebala biti srpska zastava, obzirom da su Kosace srpski plemicki/vlastelinski rod.


To jednostavno nije srednjovjekovna zastava i kao takva prije 1992 nije postojala, to što dobar dio muslimanske populacije u BiH misli da jeste je drugi par opanaka, koji govori da uopće nisu upućeni u porijeklo i nastanak te zastave.

Koja zastava, pa možda ona kojom je ogrnuta u rimskoj grobnici?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 16:17 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
daramo je napisao/la:
Možda ona kojom se ogrnila na nadgrobnoj ploči.
Katarina može biti Srpkinja ili Bošnjakinja koliko ti Srbin, baštiniče katoličke medivial Bosne.

Sad nastaviti uživati u Alahovoj mani koju baca u Šveckoj.


Cuj, a do jucer sam ti bio "srbomuhamedanac" s Majevice...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 16:19 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
ManInBlack je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:

Koja bi po tebi bila prikladnija zastava za ogrnuce kraljice? Ja mislim da bi to trebala biti srpska zastava, obzirom da su Kosace srpski plemicki/vlastelinski rod.


To jednostavno nije srednjovjekovna zastava i kao takva prije 1992 nije postojala, to što dobar dio muslimanske populacije u BiH misli da jeste je drugi par opanaka, koji govori da uopće nisu upućeni u porijeklo i nastanak te zastave.

Koja zastava, pa možda ona kojom je ogrnuta u rimskoj grobnici?


Zastava je navodno izasla iz dizajnerske kuce zvane hdz, stilizirani oblik srednjovjekovnog grba Kotromanica. Kotromanici su po vama hrvati a ljiljani katolicki simbol. Stoga ne vidim razlog za toliko zgrazavanje nad tom istom zastavom, sto je naposlijetku dovelo do izmjene i uvodenja ove danasnje s kojom se sprdate. Koja bi vama zastava odgovarala kao zastava BiH, a da predstavlja i vas i ostala dva naroda?

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Odakle ću ja znati šta si ti kad ni sam ne znaš dok ne pogledaš u šalabahter iz džamije i provjeriš.

Ponesi i ti koji cvijet našoj kraljici kad dobiješ upute iz džamije jel trebaš njoj ili el Fatihu Osloboditelju, ili kao svaki pravi Bošnjak ponesi dva buketa i dvije zastave ljiljušu i tursku, pa po potrebi da imaš.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Amiđa je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:

To jednostavno nije srednjovjekovna zastava i kao takva prije 1992 nije postojala, to što dobar dio muslimanske populacije u BiH misli da jeste je drugi par opanaka, koji govori da uopće nisu upućeni u porijeklo i nastanak te zastave.

Koja zastava, pa možda ona kojom je ogrnuta u rimskoj grobnici?


Zastava je navodno izasla iz dizajnerske kuce zvane hdz, stilizirani oblik srednjovjekovnog grba Kotromanica. Kotromanici su po vama hrvati a ljiljani katolicki simbol. Stoga ne vidim razlog za toliko zgrazavanje nad tom istom zastavom, sto je naposlijetku dovelo do izmjene i uvodenja ove danasnje s kojom se sprdate. Koja bi vama zastava odgovarala kao zastava BiH, a da predstavlja i vas i ostala dva naroda?



HDZ je predložio tu zastavu koju je dizajnirao Zvonimir Bebek u suradnji sa nekoliko stručnjaka uključujući i one koji nose muslimansko ime i prezime. Na njoj nije stilizirani grb, nego stilizirani štit. Grb Kotromanića sadrži i druge elemente osim štita.

Problemi:
- Zastava je usvojena bez prisustva Srba i uz manjak kvoruma. Ranije su SDA i SDS davali svoje prijedloge koji nisu prošli.
- Hrvati ovu zastavu ne mogu prihvatiti jer su ih proganjali, ubijali, zlostavljali nositelji iste. Isto bi se desilo da je na njoj šahovnica, križ ili bilo koje drugo obilježje. Kao što je svastika stari simbol sunca i religije, tako je danas oličenje zla.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Jesu bili "stručnjaci" u rangu onih koji su sastavljali današnju zastavu RH.
Nema se šta prihvatiti jer ovo nije zastava nego krpa (zastava ne može biti bijela) na koju je priljepljen plemićki obiteljski grb Kotromanića.
Tako Bošnjaci zahvaljujući "stručnjacima" postadoše jedini muslimanski narod na svijetu na čijoj je zastavi 6 stiliziranih križeva, pa to nema niti jedna katolička ili protestantska zemlja, čak i hamidžina Švecka ima na zastavi samo jedan.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
novem je napisao/la:
Nego vi ovu sliku oblijepite naokolo, razježati će se, ko Brzi Gonzales. :zubati

slika


Citat:
Poštovani, je li moguće da je mene kao muslimanku pozvao Isus Krist da povjerujem u njega kako to nalaze kršćanstvo, a ne kako to nalaže islam? Mislim to je nešto zadnje što sam mogla očekivati u svom životu. Odgojena sam u religioznoj obitelji, sa saznanjem da je islam jedini pravi put. Čak sam bila udana za muslimana iz S. Arabije te sam kao takva živjela jedno vrijeme u Mekki. Uvijek sam se pitala zašto sam morala neke stvari proći, a s Kristom sve mi nekako polako dobiva smisao. Molim vas da obratite pažnju kako sam bila na samom izvoru islama, a nikakav smisao nisam našla u svemu što se događalo. Ne bih vas opterećivala sada ali događale su mi se grozne stvari. Nešto se čudno događa sa mnom, počela sam mnogo čitati o Isusu Kristu, ne mogu da se oduprem tom pozivu, nešto je jače od mene. Ne smijem se nikome obratiti niti reći što se sa mnom događa, jer jedinu nagradu koju u islamu mogu dobiti za sve ovo što Vam pišem je odbacivanje. Prijezir, mržnju pa čak i ubojstvo. Molim Vas da odvojite malo Vašeg cijenjenog vremena, potreban mi je savjet ili mišljenje. S punim povjerenjem i poštovanjem čekam vaš odgovor. Bosanka


Poštovana, zahvaljujem na pitanju i javljanju. Ako pođemo od činjenice da je vjera nezasluženi dar Božji i da ga ne možemo na silu dobiti, uzeti ili zaraditi, onda je puno lakše razmišljati o njemu. Vaše pismo je za mene, jedno životno svjedočanstvo u kojem se očituje traganje za Bogom, ali i vlastitim identitetom. Bog od samih početaka stvaranja Svijeta želi da ljudi budu sretni. Ljudsku sreću ugrožava ljudska slabost i pojava grijeha. Osloboditelj od grijeha i vječne smrti jest Isus Krist, koji je zbog naših grijeha umro na križu i tako nas oslobodio od vječne smrti. Nadalje, Isusova poruka sadržana je i u rečenici Evanđelja u kojoj stoji da On želi da svi budemo jedno, te da idemo svijetom i propovijedamo radosnu vijest spasenja krsteći se u ime Jednoga Boga.
S obzirom da ste muslimanka i da bi eventualni prijelaz na vjeru Isusa Krista mogao biti poguban za vaš život, moj je savjet da se prepustite snovima. Snovi su oduvijek bili mjesto u kojem se Bog obraćao ljudima, oni su i mjesto slobode, budući da na njih ne možemo voljno utjecati. Čak i životne planove i podhvate nazivamo snovima, jer su nešto što želimo i za čime žudimo, a nismo sigurni hoće li se ostvariti. No, s vremenom će se pokazati što su značili snovi i znakovi, koje ste vidjeli. Nadalje, ako je vjera u Isusa Krista počela davati smisao vašemu životu i vi možete postati Kristova. Postoji krštenje željom. To krštenje željom je upravo za osobe poput vas, koje bi, ako bi primile krštenje vodom mogle biti odbačene ili ubijene. Naime, tko svjesno ili nesvjesno želi biti Kristov i krstiti se, a ne može, te nije poznavao Crkvu, već je pod djelovanjem i inspiracijom milosti iskreno tražio Boga i borio se da ispuni njegovu volju, bit će spašen čak i ako nije bio kršten.
Stoga, nastavite i nadalje čitati o Isusu Kristu, a za nejasnoće i pitanja stojim vam na raspolaganju.
Uz iskreni pozdrav!

fra Tomislav Glavnik


lagano nam raste fertilna baza. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 18:45 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Brzim gugliranjem prve recenice dosao sam do spoznaje da je to objavio markan 13 novembra sada vec davne 2013. godine.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
novem je napisao/la:
Nego vi ovu sliku oblijepite naokolo, razježati će se, ko Brzi Gonzales. :zubati

slika


Ponovo su postali ljudi, više nisu članovi majmunske i zlobne sekte.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 lis 2016, 06:43
Postovi: 882
Lokacija: Zadar / Bihac
BBC je napisao/la:
novem je napisao/la:
Nego vi ovu sliku oblijepite naokolo, razježati će se, ko Brzi Gonzales. :zubati

slika


Ponovo su postali ljudi, više nisu članovi majmunske i zlobne sekte.



Gledao sam dokumentarac prije mozda koji mjesec na njemackoj televiziji bas o ovome i protestantski svecenik je izjavio da je stanje prije ove imigrantske krize bilo takvo da su protestantske crkve bile prazne, tu i tamo koji starac na misi, a sada su pune, nema mjesta, da cak razmisljaju da uvedu u funkciju crkve koje su odavno prestale biti funkcionalne, vec su vise sluzile kao "turisticka atrakcija"

Istina je da dio njih to radi kako bi dobili lakse papire i kako ih nebi deportirali (u Iraku je na snazi zakon koji kaze da svatko ko predje sa Islama na drugu religiju ce biti smaknut - eto vidite koliki su to barbari).

U Bavarskoj je stanje bolje, crkve nisu toliko prazne (barem po selima, to znam iz prve ruke). Njihov problem je naravno sto njih 10 brace i sestara, ako ukupno imaju 3 unucadi je dobro. Znaci katastrofa, Adolfe vrati se, zajebo si stvar, trebao si jos 10 godina "pumpati" pa tek onda razmisljati o nekakvom ratu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Svoje nemamo, tuđe negiramo

slika

Udruženje građana sa blažim i težim poremećajima centara inteligencije u mozgu i vrtnih patuljaka Bosne i Hercegovine, (UHBTCIMIVP BiH) šire poznato kao Antidejton pokret, posjetilo je, prije nekoliko dana Kraljevu Sutjesku, gdje je, nakon upriličenih prigodnih incidenata, zabilježen sljedeći razgovor, a do kojeg smo došli zahvaljujući specijalnim informatorima.

Antidayton: Sklonse ba da prođemo.

Fra Stjepan Duvnjak: Vi ne možete proći ovuda, ovo je samostansko dvorište.

Antidayton: Ovo je ba Bosna i Hercegovina...


Fra Stjepan Duvnjak: Da, a u Bosni i Hercegovini postoje važeći zakoni o privatnom posjedu. Prema tome, ovo je i Bosna i Hercegovina i samostanski vrt, pa bih Vas stoga najljepše zamolio da to objasnite svojoj družini...hm... recimo političkih aktivista i produžite dalje uz naše najljepše želje da ne doživite neku nezgodu, kao npr. klizište, ili da, s obzirom na vaš osjećaj za orijentaciju ne zalutate nekuda u šumi, pa da budemo bili prisiljeni alarmirati gorsku službu spašavanja...

Antidayton: Ko je tebi ba dao pravo da meni ba kaźeś da ja ne mogu prić' ba sjediśtu mojih ba kraljeva i banova...

Fra Stjepan Duvnjak: Možete naravno ako se prethodno najavite. Imamo ovdje vrlo ljubaznog vodiča koji bi vam sve...

Antidayton: Ne treba meni vodić za moje naslijeđe...

Fra Stjepan Duvnjak: U tom slučaju će te morati prihvatiti da je i ova samostanska kapija vaše nasljeđe i da se kroz nju ne ulazi kao u to vaše Udruženje vrtnih patuljaka, ili gdje ste već navikli da tako ulazite.

Antidayton: Vi katolici će te naućit da ne pravite kapije na pogreśnim mjest'ma, a pogotovo ne uz dvorove naśih vladara...

Fra Stjepan Duvnjak: Ne smijemo ih praviti tamo gdje su ih ti "vaši" vladari pravili?

Antidayton: Ja ba, sklonse...

Fra Stjepa Duvnjak: Možda sam ostario i ne vidim više dobro, ali naša kapija nije u džamijskom dvorištu...

Antidayton: Mojne me ba zajebavat, naśi ba vladari kralj Tvrtko, kraljca Katarina... to je naśe ba, ima da naućite da nećete viśe vi imat sam pravo na to... đe, evo đe piśe da je ovdje nekako dvoriśte?

Fra Stjepan Duvnjak: Eno fino piše na tabli bosanskom ćirilicom, što bi se reklo bosančicom.

Antidayton: Ne znam ti ja to ćitat ba...
:smijeh

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kakanj - Kraljeva Sutjeska
PostPostano: 02 stu 2016, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27098

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 923 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 37  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO