HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 03:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 781 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 29 ruj 2016, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
BarackObama je napisao/la:
Zvornik je Podrinje ili Istočna Bosna ili istočna Srpska, kako ti god drago reći. Meni je apsolutno svejedno taman da taj kraj nazoveš Marsom. Za mene je to vukojebina. Vukojebina sa zaostalim Muslimanima i Srbima. Koliko smo mi Hrvati napredniji pokazuje i podatak da nikad nismo živjeli u tom vukojebinskom kraju.

Zvornik je ime dobio po zvoniku katoličke crkve, originalno se naselje zvalo Zvonik.
U srednjem vijeku je bio hrvatska župa Soli (dakle dio Tuzle). I dan danas tu imaš Hrvata (oko Tuzle)...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 30 ruj 2016, 01:38 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Ceha je napisao/la:
BarackObama je napisao/la:
Zvornik je Podrinje ili Istočna Bosna ili istočna Srpska, kako ti god drago reći. Meni je apsolutno svejedno taman da taj kraj nazoveš Marsom. Za mene je to vukojebina. Vukojebina sa zaostalim Muslimanima i Srbima. Koliko smo mi Hrvati napredniji pokazuje i podatak da nikad nismo živjeli u tom vukojebinskom kraju.

Zvornik je ime dobio po zvoniku katoličke crkve, originalno se naselje zvalo Zvonik.
U srednjem vijeku je bio hrvatska župa Soli (dakle dio Tuzle). I dan danas tu imaš Hrvata (oko Tuzle)...


Znam za zvornički franjevački samostan i preuređenoj džamiji te priču o srušenom zvoniku. Priča mi je poznata u potpunosti, ali je i kao sve drugo uzimam s dozom rezerve jer postoji još verzija o nastanku Zvornika. Ti logično kao Hrvat voliš čuti tu verziju i razumijem te ali ne znači da je točna i istinita jer postoje bar još 3 povijesne teze o nastanku Zvornika. Ali ne govorim sad o tom periodu prije 500 godina. Pa 1991. godine je bilo svega 76 Hrvata u općini Zvornik. Smiješno je govoriti o Podrinju općenito i vezati Hrvate za taj kraj. Osim tužne priče o Drinskim mučenicama. Tu nas nikad nije bilo. A o Tuzli nisam riječi rekao. Znaš na šta mislim kad govorim Istočna Bosna ili Podrinje. Definitivno ne na Tuzlu.

I poštedite me molim te hrvatstva ili srpstva ili još smješnije bošnjaštva u 1400 i nekoj godini na tom području. Nacije nastaju u 19. stoljeću na katoličkim, pravoslavnim i muslimanskim temeljima na ovim prostorima. Nikakvi Hrvati nisu živjeli u Zvorniku u to doba. Isto kao što Bošnjaci nisu nastali u "dvorskim odajama kralja Tvrtka ili bana Kulina" kako tvrdi mitoman Mustafa Imamović nego 1993. u Holiday Inu od strane Alije islamiste i one dvojice kvaziintelektualaca Tunje Filopića i Zulfikarpašića koji su furali taj turski sinonim za Bosance. O srpskim mitovima da ne govorim. Od tih priča sam relativno operiran.

Ali vratimo se temi. Zvornik = Vukojebina. Tako.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 30 ruj 2016, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
BarackObama je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Zvornik je ime dobio po zvoniku katoličke crkve, originalno se naselje zvalo Zvonik.
U srednjem vijeku je bio hrvatska župa Soli (dakle dio Tuzle). I dan danas tu imaš Hrvata (oko Tuzle)...

Znam za zvornički franjevački samostan i preuređenoj džamiji te priču o srušenom zvoniku. Priča mi je poznata u potpunosti, ali je i kao sve drugo uzimam s dozom rezerve jer postoji još verzija o nastanku Zvornika. Ti logično kao Hrvat voliš čuti tu verziju i razumijem te ali ne znači da je točna i istinita jer postoje bar još 3 povijesne teze o nastanku Zvornika. Ali ne govorim sad o tom periodu prije 500 godina. Pa 1991. godine je bilo svega 76 Hrvata u općini Zvornik. Smiješno je govoriti o Podrinju općenito i vezati Hrvate za taj kraj. Osim tužne priče o Drinskim mučenicama. Tu nas nikad nije bilo. A o Tuzli nisam riječi rekao. Znaš na šta mislim kad govorim Istočna Bosna ili Podrinje. Definitivno ne na Tuzlu.
I poštedite me molim te hrvatstva ili srpstva ili još smješnije bošnjaštva u 1400 i nekoj godini na tom području. Nacije nastaju u 19. stoljeću na katoličkim, pravoslavnim i muslimanskim temeljima na ovim prostorima. Nikakvi Hrvati nisu živjeli u Zvorniku u to doba. Isto kao što Bošnjaci nisu nastali u "dvorskim odajama kralja Tvrtka ili bana Kulina" kako tvrdi mitoman Mustafa Imamović nego 1993. u Holiday Inu od strane Alije islamiste i one dvojice kvaziintelektualaca Tunje Filopića i Zulfikarpašića koji su furali taj turski sinonim za Bosance. O srpskim mitovima da ne govorim. Od tih priča sam relativno operiran.
Ali vratimo se temi. Zvornik = Vukojebina. Tako.

Zvornik je danas vukojebina, prije nije bio.
Ako je Hrvatska do jebene Drine te i te godine, ako ljudi pričaju hrvatskim (šćakavskim dijalektom) onda su tamo jebeni Hrvati.
Uostalom https://hr.wikipedia.org/wiki/Pe%C4%8Du ... i_dijalekt a i ovo;
https://hr.wikipedia.org/wiki/Isto%C4%8 ... i_dijalekt
Okolica Pečuha, Virovitice i Kostajnica.

Što su stanovnici engleske u to doba ? Kada nastaje Engleska ?
Ista stvar i s Hrvatskom.
Uostalom većina današnjih nacija se drži starih granica kraljevstava.

Poljaci poljskog,
Česi češkog,
Slovaci su slaveni u Ugarskoj,
Bjelorusi su slaveni u Litvi,
Ukrajinci su slaveni u dijelu Litve koji je prepušten Poljacima,
Rusi su dio Kijevske Rus'i koji nije potpao pod Litvu,
Slovenci su Slaveni u SRCNjN
Hrvati hrvatskog,
Bugari bugarskog.

Samo za Srbe imaš seljenja;
na zapad, pod Otomanima, migracije i asimilaciju dijela domorodoca,
na istok, isto pod Otomanima, a i kasnije širenjem države na stare bugarske/torlačke zemlje
na sjever, isto pod Otomanima, na stare ugarske zemlje.

Muslimani su isto kao i bugarski pomaci, oseka otomanskog carstva sa svih strana, Makedonci su stvoreni 1945, a Crnogorci su potomci popravoslaveljnih Dukljana u šumamama oko Cetinja.

Kakvi jebeni Bošnjaci, kakva Bosna ?
Regionalno ime unutar hrvatskog kraljevstva...

Nacije ne padaju s neba, mora postojati neka povijest i kultura za to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 30 ruj 2016, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ja govorim istocnobosanski dijalekt, to jeste scakavicu i nimalo se ne razlikuje od govora mojih nekadasnjih srpskih komsija. Sta hoces reci, da su oni popravoslavljeni Hrvati? =))

U opstini je 1991. godine bilo sveukupno 106 Hrvata. Istina je da je tu nekada bila katolicka crkva i samostan. "Prva desetljeća 1500-ih su bila iznimno teška za katolike zvorničkog kraja. U Zvorniku se nalazio franjevački samostan i crkva. 1538. godine su ga Osmanlije srušile, a crkvu pretvorile u džamiju. Franjevci su napustili Zvornik ponijevši sa sobom čudotvornu sliku Majke Božje Zvorničke te se nastanili u Gornjoj Tuzli (Gornjim Solima) u samostan sv. Marije." Saksano s hrvatske wikipedije. Postoji lokalitet hrvatske njive kod Zvornika.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 30 ruj 2016, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Sve su vam te priče jako klimave.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 01 lis 2016, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Amiđa je napisao/la:
Ja govorim istocnobosanski dijalekt, to jeste scakavicu i nimalo se ne razlikuje od govora mojih nekadasnjih srpskih komsija. Sta hoces reci, da su oni popravoslavljeni Hrvati? =))

Bilo je i u Zagrebu doseljenih Srba koji su "prokajkali".
Bitan je broj, zar ne ?
Inače, ozrenski Srbi su šćakavci.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... kavian.png
Riječ je o seobi Vlaha pod Turcima i jednom od najranijih kolonizacija. Što se vidi po tome da su preuzeli lokalni dijalekt.
Možda su bili i hrvatskog podrijetla, pa ?
Amiđa je napisao/la:
U opstini je 1991. godine bilo sveukupno 106 Hrvata. Istina je da je tu nekada bila katolicka crkva i samostan. "Prva desetljeća 1500-ih su bila iznimno teška za katolike zvorničkog kraja. U Zvorniku se nalazio franjevački samostan i crkva. 1538. godine su ga Osmanlije srušile, a crkvu pretvorile u džamiju. Franjevci su napustili Zvornik ponijevši sa sobom čudotvornu sliku Majke Božje Zvorničke te se nastanili u Gornjoj Tuzli (Gornjim Solima) u samostan sv. Marije." Saksano s hrvatske wikipedije. Postoji lokalitet hrvatske njive kod Zvornika.

Nekad je cijeli kraj bio hrvatski, jbg.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 02 lis 2016, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
Svi smo mi Ademova djeca ili pak majmuni, kako kad. :smajl025

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 04 stu 2016, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Ne znam samo Ceha na osnovu čega ti baziraš tu priču o imenu grada odnosno o zvoniku katoličke crkve?

Jedna večerašnja.

slika

Inače, na osnovu popisnih podataka, broj Hrvata u Zvorniku praktično na istom nivou kao i 1991. godine.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 11 sij 2017, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 11 sij 2017, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
StoraB, šta to čujem u vezi Alumine? :)

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 11 sij 2017, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Nzm na što misliš, pojasni? :)

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 11 sij 2017, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Na ovo.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/republika_srpska/aktuelno.655.html:644019-Ulazu-20-miliona-u-projekte

:)

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 11 sij 2017, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Pričao sam ja već na nekim temama. Alumina je brate sad monopolista, dominira na evro tržištu, jedina firma iz Evrope koja joj je bila konkurencija se raspala. Sve što planiraju proizvesti u ovoj godini već su prodali. Američko,rusko, kinesko tržište... Kaplje para sa svih strana. Ove godine planiraju zaposlit do 200 novih radnika, one naredne još toliko...

Sve u svemu živnuli su dobro i vidjećemo kako će se stvari odvijati.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 02 ožu 2017, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 30 ožu 2017, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Sunčan dan u ZV

slika

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 09 tra 2017, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
“Dani otpora”: Zvornik je dokaz da je agresija na BiH krenula iz Srbije
http://bportal.ba/dani-otpora-zvornik-j ... iz-srbije/

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 09 tra 2017, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kakva crna agresija. Aj razguli seljak.
Nema od tog kruha i muslimanske 100% begovine. Valjda ste naučili za tih 25 godina.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 13 svi 2017, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
:zivili

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 19 svi 2017, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Podignuta optužnicu protiv Sakiba Halilovića i Elfete Veseli zbog ratnog zločina u Zvorniku

Tužilac Posebnog odjela za ratne zločine Tužilaštva BiH podigao je optužnicu protiv Sakiba Halilovića (1959) i Elfete Veseli (1960) zbog ratnog zločina na području Zvornika.

Optuženi se terete da su za vrijeme rata i oružanog sukoba između VRS i Armije BiH, u svojstvu komandanta voda (Sakib Halilović) i vojnika (Elfeta Veseli), pripadnice Diverzantskog voda Komande združenih jedinica Liplje, Kamenica, Oružanih snaga BiH, postupali suprotno pravilima međunarodnog humanitarnog prava kršeći odredbe Ženevske konvencije o postupanju sa civilima za vrijeme rata, te počinili ratni zločin nad maloljetnom žrtvom srpske nacionalnosti.

Navedeni se terete da su u ljeto 1992. godine, u blizini mjesta Kamenica kod Zvornika, optužena Veseli na izuzetno svirep način, hladnim oružjem, usmrtila dvanaestogodišnjeg dječaka srpske nacionalnosti, Slobodana Stojanovića, a optuženi Halilović izvršenje ubistva posmatrao iz neposredne blizine, ne sprečavajući je da izvrši ubistvo, a nakon toga propustio i nije preduzeo nužne i razumne mjere kako bi kaznio podređenog vojnika koji je izvršio ubistvo.

Optuženi se terete da su počinili: Sakib Halilović krivično djelo ratni zločin protiv civilnog stanovništva iz člana 173., stav 1., tačka c) u vezi sa članom 180. stav 2. KZ-a BiH, a Elfeta Veseli krivično djelo ratni zločin protiv civilnog stanovništva iz člana 173. stav 1. tačka c) istog Zakona.

Optužnica je proslijeđena na potvrđivanje Sudu BiH.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 19 svi 2017, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Klislam tipično džamijaški ne informira o svemu.
Ovaj dječak (11, godina) je poslije smrti imao:

- 6 zubi u gornjoj vilici izbijeni
- na trbuhu su mu nožem križ urezali
- isječen nožem po čitavom tijelu
- udaran u glavu
- kad su završili mučenje ubili ga metkom u slijepoočnicu.

"Antifašisti", kako ih Emir Suljagić voli zvati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 19 svi 2017, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Stravičan zločin.

Samo jedno u nizu srpske djece koja su ubijena na području Zvornika.

Prva žrtva rata na području ZV-a, bio je takođe Srbin iz Karakaja.

Bilo bi tih zločina još da nisu protjerani na vrijeme.

Ovom dječaku će se podići spomenik uskoro.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 28 ruj 2017, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 20 stu 2017, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Plahaju što još mogu i prebacuju se u Srbiju jer znaju da je svemu došao kraj.

Citat:
MUP Srbije intenzivirao istragu protiv Zorana Stevanovića, gradonačelnika Zvornika
piše: Slobodan Vasković


Zoran Stevanović, gradonačelnik Zvornika, u poslednjih mjesec i po dana više puta je privođen u Policijsku upravu Šabac, odjeljenje za privredni kriminal, gdje je saslušavan na okolnosti utaje poreza, pranja novca i zloupotrebe ovlašćenja u privredi.

Privođen je zbog sumnje da je sve navedene radnje izvršio na teritoriji Srbije, kao vlasnik i direktor firme “Steding” d.o.o. Loznica.

“Steding” je investitor stambeno-poslovnog objekta od preko 5.000m2, u ulici Gospodara Vučića br. 123, Vračar, Beograd, čija je procijenjena vrijednost preko 8 miliona evra.

Logično je pitanje otkud ovdašnjem lokalnom političaru osam miliona evra, još logičnije zašto taj novac nije uložio u Zvornik, grad koji vodi?!
Zato što je Zvornik “baza” iz koje se novac vadi i pere u Srbiji!

Interesantno je da Stevanovića firma, koja sa jedne strane ulaže osam miliona u izgradnju stambeno-poslovnog objekta u Beogradu, prema dokumentima katastrofalno posluje.

Iz finansijskih izvještaja, objavljenim od Agencije za privredne registre Republike Srbije, “Steding” ima kapital od samo 350 evra (?!), a gubitak u poslovanju za 2015. godinu u iznosu od 170.000 evra!!!

Finansijsko stanje nije ništa bolje ni u 2016. godini, kada je gubitak “Sedinga” iznosio oko 150.000 evra!!!

Bitno je naglasiti da je “Steding” u 2015. godini imao obrtna sredstva od 800.000 evra, koja proizilaze iz evidentnih zajmova vlasnika u iznosu od 900.000 evra; U 2016. godini obrtna sredstva iznose oko 1,7 miliona evra, koji proizilaze iz evidentnih zajmova vlasnika u iznosu od 1,4 miliona evra; Ostatak su dugovi iz poslovanja i dugovi za PDV.

Fokus krivične istrage organa gonjenja Srbije su upravo iznosi od 900.000 evra i 1,4 miliona evra koje Stevanović nije mogao ubaciti u firmu na zakonit način imajući u vidu ograničenja koja se odnose na sprečavanja pranja novca (banke provjeravaju svaku uplatu preko 15 hiljada evra).

Nadležno Tužilaštvo istražuje na koji način je Stevanović unio 2,3 miliona evra u firmu, kao i porijeklo ovih sredstava.

Što se, pak, tiče poslovnog gubitka “Stedinga”, on je posljedica malverzacija firme sa prodajom stanova, kako bi se izbjeglo plaćanje poreza Republici Srbiji: Nema logike da je prevejani Stevanović neracionalan i da prodaje stanove (po m2) jeftinije nego što je cijena izgradnje; Upravo to izaziva gubitak, te je jasno da preko “Stedinga” vara Republiku Srbiju.

Prema mojim izvorima, istraga protiv Stevanovića je obimna i nastavlja se i dalje, jer postoje brojna saznanja i dokumenti da je u svojoj karijeri "građevinskog investitora" radio slične prevare.

Stevanović je interesantan tužilaštvima i policijskim organima Srbije i zbog njegovog otvorenog ataka na tu državu, zbog činjenice da zvanični Beograd ulaže pet miliona evra u Republiku Srpsku, a značajan dio tog novca u Zvornik, gdje je Stevanović gradonačelnik.

Dok Srbija ulaže u Zvornik, Stevanović ulaže u sopstveni džep na račun budžeta Srbije.

Stevanović stoji iza Gordana Pavlovića, vlasnika firme “Pavgord”, i zajedno sa njim pokušava da, brojnim prevarama, neakonitostima i malverzacijama, otme i zvorničku “Aluminu”.

"Srbija gas" je jedan od povjerilaca "Alumine" i potražuje šest miliona KM, a Stevanović i u tom dijelu čini sve da nanese štetu Srbiji. (nastaviće se)

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 14 pro 2017, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Kardinal Puljić danas posjetio Zvornik. Između ostalog bilo govora i o izgradnji Katoličke crkve u budućnosti.

http://www.zvornikdanas.com/2017/12/kar ... -zvorniku/

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvornik
PostPostano: 15 pro 2017, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Kome ?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 781 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO