HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1336 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako hoćete prebaciti na Politiku OK. Ako ne svejedno.

Tema na kojoj ćemo stavljati kakve sve gadosti i mržnju muslimani na raznim komentarima prosipaju protiv Hrvata i Srba.
Socijalne mreže, njihovi news portali, forumi, svejedno.....
Možda je to u njihovom društvu postalo normalno i mainstream ponašanje, ali kod druga 2 naroda to sigurno nije, niti će ikad biti.

Ako naletite na nešto zanimljivo stavite. Hvala.

Slobodna Bosna:
Citat:
Tvoja mama zna o kome se Tuircinu radi

Ustade Turcin, svlaci hlace
Babi doslo od srece da place
Ukaza se obrezani, to joj fali
Da ga lize, da ga bali

Svaki Turcin srpkinju zgrabi
Pa joj obrezanog duboko zabi
Urla ona i po stolu grebe
Dok je Turcin u pakas jebe

Secanje lepo ostade im ovo vece
Upamtise one kako Turcin mece
Djikani onda pocese da kmece
Jer od tada nemaju srece

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
FERRACHI
Prije 23h
Nek nama daju oruzje! Ne treba nam kolinda i njena pomoc. Mi cemo BiH ocistiti na svakom pedlju od srba a ne gdje i od hrvata

Citat:
RBiHseSEREnaRSiHB35
prije 4 sata 37 min
Ja bih ustašku stranku nazvao SHSI - svi hrvati su isti.......ustaša Božo se brine hoće li Vitez i travnik ući u zločinačku izdrkotinu hzhb, a uopšte ne pominje da bi bilo dobro da ideje o reaktivaciji zločinačke izdrkotine hzhb ne bude, jer je njeno nastajanje i postojanje osuđeno i presuđeno kao Udruženi Zločinački Poduhvat.........SMRT zločinačkoj izdrkotini hzhbUZP i svim hrvatima, hrvaticama i hrvatskoj djeci koji misle da ta izdrkotina treba da postoji

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Možete stavljati i komične nebuloze o Historiji.

Citat:
Mehmed Vuckic
Vama nema drugog izbora sa takvim ponašanjem nego se pokupite iza Beogradu dok vam je vreme prije vas je Klinton spasio asad neće vas moći spasiti niko Ovoje naša država akoje neprihvata kao svoju domovinu neka se seli iz Bosne

Citat:
Hajrudin Hedzic
pod hitno zabraniti tome USTASI DA ULAZI U bosnu a kamoli da smrad kjafirska pjeva.

Citat:
Rifat Mulalic
Oni brljaju godinama
A muslimani kad jedan put pocnu mesti vjerovatno do sudnjeg dana nece se oporaviti
Interesantno da oni to znaju bolje nego mnogi musliman da ce se desiti
in scha ALLAH

Citat:
Emir Efendić
Sve ćemo to mi ako Bog da u Dunav satjerati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
limamali
prije 15 sati 28 min
Mayku li ti sprcim cetnicku fasisticku. I tebi i svima koji pricaju tako kao ti. Ne bih da se ratuje, ali ako se zarati, budite uvjereni da cemo ovaj put mi vas klati na svakom koraku.

Citat:
Srbi_Smrde
jučer
srbi su pogan narod koji laze smrdi i kolje

Citat:
Necko Husović
tako je muamere samo pamtiti i poduciti omladinu sta je bilo i kad dodje vrijeme vratiti im dug sa kamatom.

Citat:
Dugi Istocnjak
Kazu da je ta televizija blizu glavnog puta negdje oko Alipasinog. Jedna mala kruskica iz auta bi to poravnala sa zemljom!

Citat:
Faris Mirela Cibukcic
Treba i crkve po Bosni rušiti

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Đemal Delić
A sta radi nasa kukavica od predsednika?? Bosna je drzava bosnjaka i nije neki srbski produzetak i nece ni biti..vucicu ********!!!

Citat:
Mehsud Mesinovic
Trebalo bi organizovati grupu i likvidirati sve zlocine...a sam kukakti i jaukati....Samo traziti i ubijati redom....

Citat:
Mevludin Osmanovic
pa vi narode sada primjetili da su svi mediji u BIH na strani cetnika zar nevidite kako ismijavaju nas muslimanski narod ja te *** tv i ne gledam vise

Citat:
Durak Memeti
Sve dok u Bosni ne pocnete likvidirati one sto su protiv svog naroda izdajice svoje vjere drzave i naroda nikad bosna mira nece imati

Citat:
Neko Plavic
Očito "dotičnoj" smeta sve što ima veze sa Islamom, ... ali njoj za utjehu uvijek može da odseli u "lijepu njihovu" !!!

Sefik Lemes
Znaci treba je zatjerat' u "lijepu njenu "

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Mehmedalija Dizdarevic
A kako je poklanim i silovanim bošnjakinjama kad gledaju njene genocidaše hrvate kako se slobodno šetaju po vitezu, kiseljaku, žepčui i hercegovni pod azilom fašističkog HDZa koji plaća istu tu njenu tv kis(seljak).

Citat:
Ell Medinn Konn
Kujo majorizorana.

Citat:
Admir Kardasević
Seli iz Sarajeva ako ti smeta.

Citat:
Fikreta Muratovic
Brisi iz Sarajeva sta cekas

Citat:
Mehmedalija Dizdarevic
kršćani? koljači, zločinci, u srednjem vijeku sudili svinjama dok su se muslimani bavili hirurugiom i astrologiom

Citat:
Mirza Hasic
Miss Kurva iz Amerika. Prodala se za pare. Deda Trump platio i dobio. Za ovu glupacu ivana cvjetkovic je to ravnopravnost. Jebat obadvije. Zasto ona smije ziviti u Sarajevu ? Raus Schlampe.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Alen Besic
Srbi su nastali visestoljetnim orgijanjem Turaka nad vlaskom i ciganskom populacijom Balkana.

Citat:
Edber Keba Brdarevic
Pa brate mili mozes i ti i tvoji igraci odmah da predjete u bilo koju ligu pa i u hrvatsku ko vas tjera da budete u B i H

Citat:
Irfan Kajic
Pa rodjen si tu mani se glume znas vrlo dobro sta je Mostar i vrlo dobro znas majmune da nikad nece biti tzv stolni grad Hrvata uzmite Grude tamo su vam uvijek bile ustase a Mostar ostavite na miru on je od onih ciji je uvijek i bio

Citat:
Bernad Dzigum
mostar je turski jos od hajrudina neimara

Citat:
Ekrem Selma Duranovic
Samo jedan covjek .jedan glas

Citat:
Muhamed Muhedin
Ustasa bio ustasa osto ....mostarcu ubijte *** ustasko
(O Blažu Sliškoviću)
Citat:
Senad Omerovic
Jure Kresic naprcim ti se djece u sred Neuma

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što su "BH fanatikosi" ? Neka međunarodna organizacija kojoj granice nisu bitne, ili skupina bošnjačkih nacionalista ?

Citat:
Denis Hodzic
Ti nisi sportista vec nacjonalista(fasista) jeboti svi BH fanatikosi mamicu izdajnicku.

Citat:
Sefkija Hasic
Jebo ti mater ustašku

Citat:
Musa Japalak
Jebem te baka jebem te listico

Citat:
Armin Zeljkovic
Jebem ti sve sveto sto volis jebemt ti babu i dedu majku i oca sina i cerku pod noz ti trebas a imas zgodan vrat za klanja

Citat:
Salko Klimentic
jebem li ti kolindu u guzicu

Citat:
Mirso Hamzic
Idiote uvjek si bio ustasa

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da razjasnim neke sitnice.
Ne bih se zajebavao sa ovim stvarima da već, od kad postoje Internet veze, muslimanski mediji nemaju prešutno prvilo da su ponosni na ovakav šovinizam protiv mog naroda. Nikad, nikad to nisu brisali, ne brišu, niti će brisati.

Onda sam sputan i preostaje mi samo jedna alternativa. Da te njihove ponosne komentare dam na uvid svim Hrvatima.
Razumijem ja da su to njihove interne stvari jačanja muslimana i da nikad ne popusti želja za osvetom i prolivanjem kafirske krvi. Ali konkretno to nije nimalo moj problem, niti problem ijednog Hrvata.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Fahrudin Memić
NEMA HRVATSKOG NARODA U BIH. IMAJU BOSANSKI KATOLICI I USTASE. SVAKA CAST HRVATIMA KOJI SU DOSELILI U BIH.

Citat:
Emin Becic
mamu ti jebem u usta

Citat:
Zijad Velic
ON JE ČOVJEK SA DVA LICA I NEKIM SLUČAJEM KAD BI MU SE PONUDILO MJESTO SELEKTORA BiH ONDA BI BIO NAJVEČI BOSANAC I HERCEGOVAC ZA DOBRE PARE TAKVI SU LATINI SAMO INTERES NJIH ZANIMA NAŽALOST TO JE TAKO.

Citat:
Amir Nedzibovic
idi u hrvatsku supak jedan

Citat:
Suvad Begic
Jebem ti mater ustasku haj u hrvasku

Citat:
Suad Duro
Smetljar I smrad kao I svi Ameri.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Ismar Bosna
Samo ukinuti dvojna drzavljanstva podhitno ili Bosansko ili put pod noge i uzimajte pasose koje zelite! A biti iz BiH i glasati za susjedne matične države van pameti!

Citat:
Sabina Smajic
Ukinuti dvojno drzavljanstvo i KRAJ USTASAMA.

Citat:
Jasko Okan
Miodrag Njezic ..Živiš ti u USRANOJ GUZICI . Tamo ti i jest mjesto .Štakore !!!! 500 godina jebačine pa ti sad razmisli ko je kopile . Štakore !!!! Smrdiš .. Fujjj

Citat:
Zakir Dzulovic
ČETNIKE I USTASE NA KOLAC.


Nije šovinizam (veći), ali turbo komičan.

Citat:
Elbisa Leko
Nazalost neko laze Papu pa prima covica i perica koji je zlo,da li Papa zna da je covic ukrao stadion Velezu i od covica prima dres , da li ima neko ko ce o politici covica obavjestiti Papu ,ne vjerujem da Papa ne zna s kom ima posla

Citat:
Tigar Ba
Čuj teroristi izašli iz kombija i mahali noževima. Ako su teroristi bili bi do zuba naoružani i ubijali sve redom a ne trčali uokolo i ako koga stignu nožem zakačiti. FAKE

Citat:
Andj Cile Andj
Milorad Mitrovic Sikter turčine srpski. Jebo ti kačavenda mater u šupak

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Admir Arnautović
Miodrag Njezic slusaj picko sta ti covjek govori. Ovo je BiH i ja je smatram svojom. Bosanac sam Musliman i ako ti se ne svidja trazi sebi neku tzv. Bolju zemlju ako je imas a nemas je. Dakle vrati dokumente ove drzave i idi bestraga. Ako si covjek vili svoj narod naravno...ili si ovo ili ono ili treci cetvrti. Ali nema pedlja nosenja miraza. Popusices mi kitu a znaces koliki mi je filtet jet se obrezujemo isto kao i Jevreji i zato nad je mnogo i bice nas bice picko


Islam über alles!

Citat:
Ferid Kadric
vucic je svinjoždereci kujin sin i pseto

Citat:
Emir Eka Nikocevic
Ma daj ne seri, stoko lazljiva.
Na hiljade ljudi je vec stradalo u Zvorniku, Bijeljini do kazana.. Selo Ravno ili tako nekako se zove sravnjeno sa zemljom 91 godine.
Ko ga je proglasio narodnim herojem, ko mu je dao odlikovanja? Daj mi taj podatak.... Samo lazete, lazete, i lazete....
Sram te bilo

Citat:
Amar Smajić
Koliko god da je srba protjerano, malo je.

Citat:
Ekrem Lalic
mater vam vlasku j...m pojednacni zlocin stavljte u ravan sa GENOCIDOM kolektivnim silovanjem klanjem logorima SVA VASA SMRDSKA VOJNA I POLITICKA ELITA OSUDENA ZA GENOCID I ZLOCINE NA CIJEM SE CELU NALAZI PRAVOSLAVNA CRKVA LAZ VAM JE SVETINJA NA NJOJ POCIVATE I ODGAJATE DJECU MRS STOKO VLASKA BESTIDNA.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vrlo teško pratiti njihove misli kad nakaradno razbacuju riječi. Kao da ih lopatom razbacuju. Prevelik bijes i frustracije, pa samo mlate po tipkovnici.

Citat:
Bajro Kamberovic
Kako ih nije sramota znaju oni dobro stasu uradili al sreca im je sto zrtve imaju sabur i niko nije se jos osvetio nit jednom zlocincu.

Citat:
Jasmin Dervisevic
U kojem vjeku zivite...pa kad bi tako svi po Drzavama u svjetu radili...djelili se kao sto vi mislite...treba vama koji tako razbijate Drzavu dobro po ledjima dati i kazniti da se pusite....tako kao kod nas nigdje ne zive,osim u nekim plemenima po Afriki...

Citat:
Muamera Bengir
Nacisti se sastali i sanjaju kako im je Isa spasio Isusa a ti nacisti mastaju o podjeli B&H .zsto ih je Isus kaznio sto su nevjernici i bacio na njih kletvu sto su Isusa razapeli a cigane blagosovio.

Citat:
Ebu Emir
ne raspravljajte se sa cetnicima bolesnim, nego se spremajte jer oni su spremni i ceka se samo zeleno svjetlo iz Brisela da se Bosna porusi. Bosnjaci !!! ignorisite vlahe bolesne, ignorisite ih- to im je gore i spremajte se da ih gruhnemo tamo odakle su i dosli, jer oni ne ZELE u Bosni da zive

Citat:
Amir Avdic
Te specijalne veze su u cinjenju genocida nad Bosnjacima u BiH. Samim tim srbija je agresor na BiH i treba *** suditi. Zivite u lazi a tako cete I krepati stoko zaostala genocidna.

Citat:
Firzet Talic
Pala vam je ta Krajina pasti će i srpska jer vam nije vjera čvrsta hahahaha

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Dingis Kan
Naravno da su zlostavljani,jer borave u ustaskoj drzavi. Tako i makedonci pizde su ih tukli majku vam jebem smrdljivu.

Citat:
Enis Tiro
Pa sta drugo ocekivati od fasisticke Hrvatske?
I u Srbiji je isto stanje!

Citat:
Nermin Mujezinovic
Ovo nikad nece prestat sve dok ljudi ne shvate da u Bosni ne zive Hrvati I Srbi.....vec Bosanci katolicke I pravoslavne vjere


Popis stanovništva je pokazao da ih ima 3.69% (zajedno sa svim drugim manjinama)

Citat:
Ferid Čaušević
Jedno trebaju svi da znaju i sa istoka i sa zapada a i oni u BiH koji su drugačijeg mišljenja - da dok postoje iskreni bosanci i hercegovci BiH će biti a svi oni kojima je ona tijesna, široki im puti , mogu ići ali da na graniciu operu obuću jer nesmiju iznijeti ništa na obući jer će vjerovatno u toj prašini iznijeti nečiju krv a koje je mnogo proliveno do sada. Svi protivnici BiH


Šefik je to ispravnije i iskrenije nazvao.

Citat:
Sefik Ridzal
Staje mladene vise ima cigana u Bosni i Hercegovini pa nedižu glas ko vi A vas problem je sto Muslimani imaju u Bosni i Hercegovini pa je ne podjeli ste ko hoce da Zagreb il Beograd bude glavni grad nek' se kupi

Citat:
Zumra Dudic
Kome se ne sviđa u BiH pasoš države koja mu se sviđa i put pod noge....Sretno

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Oni su jednostavno imbecili, 80% njih. I to sam velikodušan.

Citat:
Benjamin Zuban
TRI "KONSTITUTIVNA"NARODA + SEJDIĆ & FINCI = B O S A N C I;-(raznih vjera i običaja)...

Citat:
Jastreb Bijeli
U Bihacu 99 posto hrvati zaposljeni i to u najacim drzavnim firmama poput poste, telekoma, elektrodisribucije i budzet gradski,kantonalni zdravstvo malo i ima u privatnom sektoru i sumnjam da im pase Coviceva i Ljubiceva politika ima ih dosta koji su direktori javni poduzeca ili su na visokim funkcijama pa nek kaze Covic dasu ugrozeni zasticeni vise nego medvjed na Pljesavici.

Citat:
Šefik Šemsa Bašić
kome ne pase ova drzava neka bega sto dalje

Citat:
Biser Bosanski
BUDALE GENOCIDNE USTASKE


Hatidža će to nama lijepo objasniti.

Citat:
Hatidža Porča-Bezek
Zdenko Mamicu,Bosanci su ljudi i muslimani,odnosno Bosnjaci,katolici i pravoslavci,znaci Bosanci su svi građani koji su se rodili u BiH neovisno o vjeri.Tvoje Hrvatstvo niko ne pobija nego ti sam,kazes muslimani bogatstvo BiH,ne,vi ste bogatstvo BiH,vi manjinski narodi cinite jedan kolorit koji bi mogao bit primjer cijelom svijetu da je pameti ali ne,hoce svak svoju drzavu.Muslimani ne dominiraju nego ih je prirodno veci broj uvijek bio i bice mada se htjelo ovim ratom to promijenit pa nije uspjelo,stoga nemoj brkat kruske i jabuke,ne moze neko nestat da bi dao prostor nekom drugom,budi miran lijepo ti je,ako ti ne pase hajde u Hrvatsku i ja zivim u njoj ili negdje drugo i onda ces tek shvatit sta je Bosna i Hercegovina!

Citat:
Hatidža Porča-Bezek
Ja zivim u Hrvatskoj i izjasnjavam se kao Bosanka,islamske vjeroispovjesti,jednom rijeci muslimanka,eto,nema ja mislim nikakvih nejasnoca libo me gabri

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Armin Kadragic
Zdenko da nisi i ti 90' godište. Gdje si to pročito. Imal kakva referenca intelektualac. Da nisu hrvati i srbi bili begovi u osmansko doba?. Gdje si ba ti bio povjesničar prije? Hahah. Što ne mogu ovih ujica malih....

Citat:
Nihad Causevic
Pa bili smo svi Bošnjaci do unazad stotinjak godina, ali potpadoše mnogi pod propagandu Beograda i Zagreba...


"Bosanaca" 3.69% na popisu stanovništva. I manje jer su tu sve manjine.

Citat:
Ismar Bosna
Ajde to objasni ljudima koji su Bosanci a svime i svačim se predstavljaju samo ne onim sto jesu!

Citat:
Tigar Samartinka
Svi jesu Bosanci.Problem je u tome što se neki prave ENGLEZI U BOSNI.

Citat:
Alija Jusufovic
Još jednom nas nacionalisti staviše u TOR ali puno nas se osjeća kao Bosanac ili Hercegovac !

Citat:
Zekija Mulavdic
BOSANCI po naciji, j po vjeroispoviesti pravoslavci, katolici, muslimani, jevreji i kako god vise!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne mogu prosto vjerovati da i mene, hej mene koji to pratim, uspiju baš toliko iznenaditi koliko su ludi i prolupali. Izgleda da to iz godine u godinu klizi u sve veće ludilo, rapidno. Moglo bi objasniti moj šok i iznenađenje.
No, lako što su ludi da nisu agresivni i radikalni, to je problem sviju nas.

Citat:
Hatidža Porča-Bezek
Zdenko budi vanzemaljac matere ti samo vise stipu to hrvatstvo!

Citat:
Midhat Karat
NA NASU ZALOST OVA SKRIVENA ISTORIJA Imene je zainteresovala i ucim je vec 20 godina i uvjek to bude malo Amire i ovaj tvoj iskaz pa se osmjjehnu na ovo sve sta sam i sam govorio cak i sa borcima BiH a koi su se izborili za bosnjastvo zato dolazlo bi skoro do konflikta dok i oni to nisu svatili narod nemoze da svati zato sto su nam oprali mozak a niko o tome nije ni pricao pa zto ti zelim licno zahvaliti sto pomazes narod BOSNJAKA da izadjmo iz AMNEZIJE jos jednom Hvala Allahu Gospodaru svjetova

Citat:
Suad Smajic
Kad pravoslavci i katolici to shvate da smo mi svi Bosanci onda će biti bez problema jer to je kao kad bi mi Bošnjaci naprimjer rekli da smo Iračani ili bilo koja druga muslimanska država

Citat:
Jasmina Muranović Lepuzanović
Cast katolicima i pravoslavcima koji se izjasnjavaju kao Bosanci!! A ovim drugima poruka Lutate od 1860 godine tada ste pohlepom izgubili svoj nacionalni identitet..Vrijeme je da se ovce vrate u svoje stado

Citat:
Jasmina Muranović Lepuzanović
Tu vi demokratiju ponesite kad krenete u Hrvatsku isto se odnosi i na one za Srbiju..


Citat:
Amrudin Avdic
Bravo
To je najveći problem kod nas
Imamo narode koji tvrde da su nešto što nema veze za ovom državom ako se već tako izjašnjavaju neka onda idu preko granice i nek žive patriotizam
Ako si ovdje onda si Bosanac i ende
Kad svi kažu da su Bosanci e onda će da cvjeta

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Teško ovo ludilo objasniti i definirati. Puno čimbenika je tu, skoro 3 desetljeća jake propagande prošlo.
Ali eto mogu probati, ne košta ništa.

- Ubleharili su i takijali o "Bosancima", "Bosancima i Hercegovcima" punih 18 godina. I to ne blago, već puna brzina, svu energiju i svoju dušu u to varanje uložili.
- Popis pokazao da su lažovi i ništa drugo. Skoro svi muslimani u svom nacionalnom toru, 3.6% "Bosanaca", "Bosanaca i Hercegovaca" i Ostalih".
- Mislim da su ubleharili sa tim ne zbog nade da će Hrvati i Srbi pohrliti navijati za "zmajeve" i d amašu Varta zastavom. Već zbog njihovih želja da će zapad i OHR intervenirati u njihovu korist i ispunjavati im želje.
- Nažalost, od tih 18 godina dobar niz prvih godina su OHR i zapad upravo to i radili. I time samo intenzivirali njihovo ludilo i nacionalni ekstremizam.

- Danas su kao žrtva svojih medija, školstva, "elite", intelektualaca i političara zaglavili u toj ublehi i ne znaju jednostavno više iz toga izaći. Kao što možete vidjeti ovdje na komentarima. Pretjerano ispiranje mozga se dogodilo.

- Kad im Hrvat ili Srbin u komentarima skrenu pozornost da su to bedastoće i gube sebi vrijeme, reagiraju vrlo nasilno i sa sočnim psovkama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inače, nevezano za ovo. Skroz sam promijenio mišljenje o N1. Mislim da su rame uz rame sa klislamom u širenju međunacionalne mržnje, ako ne i bolji. Podržavam ih od neki dan, promijenio sam mišljenje.
Većina ovih komentara je sa njihove FB Page.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Aida Ada
Naravno gospodine,svaka ti cast kad pametno razmisljas,kako ce biti pravoslavac u bosni i hercegovini srbin ili katolik hrvat...


Liska čita puno knjiga. Ne znam ni što je htjela reći jer nema točke ni zareza. Kupus u glavi. Velež od nastanka bio bošnjački i koristio bosančicu ?

Citat:
Liska Akka
Uh Matane ti si konj kakve veze ima Velez od kad postoji sa bosnjakom i bosancicom sa citas malo knjiga Matane znao bi al knjiga je ta tebe prosto nemoguca stvar Matane ukrali ste Velezu stadion pa ti prkeljaj uvijaj pisi sta hos

Citat:
Juso Softic
Dragi Bosnjaci i Katolici, velezu je nanijeta velika nepravda! Velez po pravilu nije pripadao samo Bosnjacima nego svim narodima i narodnostima. Navijajte svi za koga hoćete ali fer i pošteno. Katolici grada Mostara trebali bi dopustiti Velezu da igra na svom stadionu zajedno sa Zrinjskim.

Citat:
smar Bosna
Čoviću ustaško ***! Licemjerna fukaro u kaputu koga ti farbas majmune? Pa tvoja se politika providi kao carape udarnik seljacino jedna! Misliš da ćeš podjeliti Bosnu kao komade torte hahaha e hoćeš al u kurcu!

Citat:
Mirza Ibrahimbegovic
Krmak odvratni nacionalista podmukli

Citat:
Midhat Bakalovic
Nabijem te na *** ustaso!

Citat:
Enver Mehic
Ti Dobro znaš kako su naše snage Armija BjH I naš voďa Alija bill ucijenjeni I spriječeni u nezaustavljivom pohodu do konačnog osloboďenja od strane Amerike koja je bila vaš spasilac a ti tu pišeš gluposti očito neznaš pravu Istinu !

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Elvir Bandić
Šta se ba preprete s četnicima. Njima je laž i zločin u krvi. Nema tu rasprave, samo u pamet braćo opet će oni na traktore a neće biti Klintona da ih spašava.


:laugh

Citat:
Kasim Ramić
kam pusta sreća dasi rikno hajvanu pljunijobi natebe krmak jedann prljaqvi uloijose od smrada smradu jedan

Citat:
Zijad Lendo
Fala Allahu što je fašistu opomenuo

Citat:
Ismar Bosna
A za koje teroriste se spremaju? Jel za Dodika i Covica koji otvoreno traže podjele i uništenje Bosne jel na te teroriste mislite! Trebate malo to bolje objasniti raji jer ima nas koji neznamo o kojim teroristima pričate! Zar ima u Bosni terorista? Pa gdje su i ako ih ima sto ih nehapsite i spasite nas od njihovog terora!

Citat:
Aida Mujo Čavčić
ako mislite da će vam papa pomoći da pocijepate BOSNU...e pa varate se ...Bolje mu je da vrati Bosansko blago otuđeno od kraljice Katarine koje se nalazi u seharama Vatikanskim...Zbog takvih i tih se radikaliziraju i ovi drugi i postaju opasni za mir...

Citat:
Aida Mujo Čavčić
DA JEST PAPA ALI NE I ZLOČINCI KOJE JE UGOSTIO....SAMO NEĆE PLAKATI SAMO BOŠNJAČKE MAJKE VEČ I OSTALE....PRILIKE U KOJIMA SE RATOVALO DEVEDESETIH I SAD SU DRUGAČIJE....MNOGO JE VIŠE ONIH KOJI BI NA OSNOVI ISKUSTAVA RATOVANJA ZADNJIH DESETAK GODINA PO BLISKOM ISTOKU IMALI I ZNALI ŠTA URADITI...NEMA VIŠE PRIJEDORA I HELIODROMA DA DESET NAORUŽANIH SVEŽE 3000 I POBIJE....

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Elbisa Leko
Da li Papa zna da je covic oduzeo stadion Velezu i ko je peric,neko je sakrio istinu a nasi politicari sute

Citat:
Skender Skendi Terzic Mustafi
a moj pap stace imati posla sa ovim lopovom covicem

Citat:
Damir Kasumovic
E budala majko draga Ucero vam papa a vi papi


Bože moj, zar ovo postoji !?

Citat:
Admir Tanovic
Ko da se ovaj Papa nije raspitao o Covicu. Vjerujte zna sta je jeo prije mjesec dana. Koliko ga je briga za Covica najbolje govori javni nedvosmisleni stav po pitanju Medjugorja. Mozda dodje i kaze jedinstvena BIH i tacka. Ko zna

Citat:
Fikret Subasic
Kakav sveti otac nemate pojma obični čovjek kao i ostali ljudi a samo je Allah naš gospodar s što se tiče Čovića i on puno se podigao mogao bi na nisko pasti

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Mirza Ibrahimbegovic
Fašista

Citat:
Esad Hadžić
Rvatsi U-znik U ofanzivi....

Citat:
Midhat Karat
DOCE ON ALI AKO SI MU OBECO DA CES MU SRUSITI MEDJUGORJE

Citat:
Ismar Bosna
Čoviću neće ti Franjo pomoći kad te iz BiH naguze!!!

Citat:
Rusmir Miro Begovic
jebo mu on gospodzu

Citat:
Ervin
Idi u Hrvatsku jebala te Herceg Bosna

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inače, ako vam nije jasno što se događa. U biti nikad nije prestalo iza rata ali sad je potpuno jasno.
Zbog ovakvih stvari je onaj rat počeo. I to se još uvijek nije rasčistilo, čak i puno gore postalo. 3 naroda su danas puno dalje na početnim stajalištima, nego su bila 1990 - 1991 godine.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimanski šovinizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 04 lip 2017, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Jastreb Bijeli
Zorane u BH cvjetaju ruze bolje nego u vasoj prezaduzenoj drzavi duzni ste i zrak koji udisete i bankort. I da znas za 20 godina hrvati ce biti manjina u Hrvatskoj spored srba i bosnjaka jebiga vi iseljavate a srbi i bosnjaci useljavaju cudime da niste jos ugrozeni u nasoj Hrvatskoj.

Citat:
Senad Mulaomerovic
joj kako bi volio da se sretim stobom da di dam herceg bosnu laješ keru i lajte i dalje ali dok god bošnjaka vi je nećete imati pa lajte koliko vam volja

Citat:
Unski Biser
Da je srece i pravde,karali bi Turci opet vase mame...

Citat:
Unski Biser
Mali fasistoidni,katolicki ekstremista,nisi svestan koliko si zaludjzn i zaveden.

Citat:
Armin Zeljkovic
Nabijem i tebe i herceg bosnu nakurac i matu bobana

Citat:
Armin Zeljkovic
Stavim vam kurcinu na tu ustasku zastavu

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1336 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, hoblatopla, iprodano, Salivator, Tomba17 i 284 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO