HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1775 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 71  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 09:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad sa ovom idoitarijom #MeVeryStupidToo i da muškarac više ne smije ni pogledati ženu. Planiram prestati gledati i filmove i serije. Hollywood (i šire) je doomed, gotova stvar. To samo treba bagerima poravnati i dati nekoj normalnijoj državi da ima dominaciju u filmovima. Japanu.

Već su počeli sa totalnim politički korektnim ulizivanjem (već odavno ali sad su direktni). Zadnji film sa Kate Winslet politički korektno crnac i bijelkinja (obrnuto bi valjda izazvalo šok i skandal neviđenih razmjera). Uz to Kate Winslet je u filmu fotograf i za račun The Guardiana slika neo-Nazis po svijetu.

Znam da je film ali i serije su ista stvar, neće biti nikakve razlike.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 11:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
A i ja i zadnje vrijeme 3x promislim prije nego što odlučim pogledati nešto.
Bježeći od političke korektnosti razvio se i Game of Thrones. Bježi se u neke druge svjetove i paralelne realnosti. Čak ni Vikings n nisu bili imuni. Radi diversity su morali ubaciti i pokojeg kineskog stanovnika srednnovjekovne Skandinavije.
Kad samo pomislim na novi Star Wars ili najnovije Zvjezdane Staze...užas.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 11:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Jeste uleti bome i Kineskinja među Norsmene.
Prošla sezona kad su se prvi put pojavili muslimani valjao sam se na komičan prikaz u kojem su oni samo mirni trgovci i vjernici koje divlji Skandinavci kolju u džamiji.

Ove sezone sam se iznenadio, imali su čak hrabrosti muslimanskog emira Ziyadata Allaha prikazati kao ljudoždera.
Ne samo to nego prikazati muslimanske dvorske kuhare kao vrsne stručnjake za ljudsko meso od kojih spremaju delicije i raspravljaju koji je dio najbolji za gulaš.

Ovoj sezonu bi dao ocjenu 8 uspjeli su sačuvati seriju bez Ragnara.

Zvjezdane Staze su čista promocija melting pota i lgbt zajednice, dođe i prvi homo poljubac.
Zažmirio sam na sve to samo radi priče o sukobu s Klingoncima, odlično prebacivanje na Empire, iznenađujuće dobro.
Sve u svemu seriju vrijedi pogledati ako se može zažmiri na propagandu u pozadini i klišeje o fašizmu i rimskom carstvu.

Što se tiče Star Treka po meni ocjena 7

Ako ništa barem reklama za hrvatske prozvode i domaću pamet.
Ona četkica za zube koju homo golubčići koriste u više scena je hrvatsko-švedski proizvod.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 11:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ministry of Sound je napisao/la:
Star Trek Discovery je 9/10.

Altered Carbon mislim 8/10, mada sam tek napola sezone. Netflix nemilo troši i ulaže u vlastitu produkciju.


Zapazio sam ovu seriju na Exodusu da je u vrhu, vidim da ima i solidne ocjene, prošla prepourka za Stranger Things ti je bila pogodak vidjet ćemo i ovo, iako mi već sci fi preko glave.

Odgledao prvu epizodu amazonove serije Britannia, loše skroz, za ovakve povijesne serije ipak treba imati dobar proračun a i znati odraditi, ni približno Vikinzima ili Posljednjem Kraljevstvu.
Hajde sve to nego i tu guraju onoj britanski humor i sprdanje s keltskim domorocima.
Druidi drogirani luđaci, žene keltskih prinčeva ševe obdareni bretonski pojačivači genoma.
Kao šlag na tortu tu je u centru crni rimski vojnik iz Numidije koji jedini ne izdaje svoje bijele kolege dezertere.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
daramo je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Star Trek Discovery je 9/10.

Altered Carbon mislim 8/10, mada sam tek napola sezone. Netflix nemilo troši i ulaže u vlastitu produkciju.


Zapazio sam ovu seriju na Exodusu da je u vrhu, vidim da ima i solidne ocjene, prošla prepourka za Stranger Things ti je bila pogodak vidjet ćemo i ovo, iako mi već sci fi preko glave.

Odgledao prvu epizodu amazonove serije Britannia, loše skroz, za ovakve povijesne serije ipak treba imati dobar proračun a i znati odraditi, ni približno Vikinzima ili Posljednjem Kraljevstvu.
Hajde sve to nego i tu guraju onoj britanski humor i sprdanje s keltskim domorocima.
Druidi drogirani luđaci, žene keltskih prinčeva ševe obdareni bretonski pojačivači genoma.
Kao šlag na tortu tu je u centru crni rimski vojnik iz Numidije koji jedini ne izdaje svoje bijele kolege dezertere.


Pogledaj još epizoda Britannie , serija je dobra , a prva epizoda nije reprezantna.

Druidi jesu bili drogirani ludaci kojima se sve zasnivalo na žrtvovanju jer su oni bili zapravo pravi vladari.
Žrtvovanje ljudi je bilo normalno po celoj Evropi ali mnogi u to nisu hteli verovati, kao i fenomen seksa i braka koji je bio dijametralno drugačiji od ovog današnjeg

U čemu je problem sa rimskim crncem iz Numidije kad je to istorijski fakat a ne PC-budalesanje i guranje nečeg što nije bilo?!

Po DNK analizi kostiju rimskih grobova , samo u Sremskoj Mitrovici i Viminacijumu preko 50% uzoraka je poreklom sa bliskog istoka , u Britaniji je slično , dok rimski vojnci na bliskom istoku su bili uglavnom Evropljani(belci).

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
žene keltskih prinčeva ševe obdareni bretonski pojačivači genoma.
++++++++

Keltski narodi se nebune na ovo hahaha.
Kraljevsto nebesko je laža malo žešča!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
joe enter je napisao/la:
daramo je napisao/la:

Zapazio sam ovu seriju na Exodusu da je u vrhu, vidim da ima i solidne ocjene, prošla prepourka za Stranger Things ti je bila pogodak vidjet ćemo i ovo, iako mi već sci fi preko glave.

Odgledao prvu epizodu amazonove serije Britannia, loše skroz, za ovakve povijesne serije ipak treba imati dobar proračun a i znati odraditi, ni približno Vikinzima ili Posljednjem Kraljevstvu.
Hajde sve to nego i tu guraju onoj britanski humor i sprdanje s keltskim domorocima.
Druidi drogirani luđaci, žene keltskih prinčeva ševe obdareni bretonski pojačivači genoma.
Kao šlag na tortu tu je u centru crni rimski vojnik iz Numidije koji jedini ne izdaje svoje bijele kolege dezertere.


Pogledaj još epizoda Britannie , serija je dobra , a prva epizoda nije reprezantna.

Druidi jesu bili drogirani ludaci kojima se sve zasnivalo na žrtvovanju jer su oni bili zapravo pravi vladari.
Žrtvovanje ljudi je bilo normalno po celoj Evropi ali mnogi u to nisu hteli verovati, kao i fenomen seksa i braka koji je bio dijametralno drugačiji od ovog današnjeg

U čemu je problem sa rimskim crncem iz Numidije kad je to istorijski fakat a ne PC-budalesanje i guranje nečeg što nije bilo?!

Po DNK analizi kostiju rimskih grobova , samo u Sremskoj Mitrovici i Viminacijumu preko 50% uzoraka je poreklom sa bliskog istoka , u Britaniji je slično , dok rimski vojnci na bliskom istoku su bili uglavnom Evropljani(belci).


=))

Problem je u tome da nismo budale i da nam to vrijeđa pamet.
Imao si i slikovnicu britanska obitelj za vrijeme rimljana pa su rimljani crnci.
Jucer su i crnca prabritanca predstavili,kao da mi neznamo marksiste i njihove bolesti.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 12:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Dobro ali providno je da su svi oko njega bijelci dok se fokus stvara na crnog Rimljanina, ja ne primjeti više crnaca u garnizonu osim njega.
Nije ni to problem koliko ovo pokušaj guranja britanskog humora, čak i gluma u seriji.
Hajde sve bi to čovjek pregorio nego još ubace i elemente fantastike, ipak sam očekivao nešto u stilu Vikinga ili Spartaka pa sam ostao razočaran, možda seriji pustim još jednu šansu ali vidim da nema baš neke blistave ocjene, imdb 6,5.

Ništa bolje nisu prošao niti Sumrak templara.

S druge strane preporod sci fi serija uz Altered Carbon i Counterpart dobre ocjene a vidim da je na Exodusu pri vrhu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046




Ispada da su uvik bili crnci dok nisu anglosasi došli.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 12:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
joe enter je napisao/la:
Pogledaj još epizoda Britannie , serija je dobra , a prva epizoda nije reprezantna.

Druidi jesu bili drogirani ludaci kojima se sve zasnivalo na žrtvovanju jer su oni bili zapravo pravi vladari.
Žrtvovanje ljudi je bilo normalno po celoj Evropi ali mnogi u to nisu hteli verovati, kao i fenomen seksa i braka koji je bio dijametralno drugačiji od ovog današnjeg

U čemu je problem sa rimskim crncem iz Numidije kad je to istorijski fakat a ne PC-budalesanje i guranje nečeg što nije bilo?!

Po DNK analizi kostiju rimskih grobova , samo u Sremskoj Mitrovici i Viminacijumu preko 50% uzoraka je poreklom sa bliskog istoka , u Britaniji je slično , dok rimski vojnci na bliskom istoku su bili uglavnom Evropljani(belci).


Ma nije da mi baš to primarno smeta ali serija mi baš izglada kao fantasy sprdnja.
Druide so cool prikazali ali ostalo je čisto sprdanje s domorocima.

To ti miješaš malo tamnije bijelce s Bliskog Istoka i sjeverne Afrike dakle Berbere i Semite s Negro Afrikancima, nikakvih zabiljeških da su u rimskim legijam služili crnci, nešto sumnjam.
Današnji Berberi su potomci Numidijaca.

Da ne spominjem germanske rune kod Kelta, pentagrame, keltska žena masakrira desetak do zuba naoružanih i oklopljenih rimskih vojnika itd.
Ne samo to nego Rimljani se iskrcaju na plažu i šeću Britanijom bez značajnijeg otpora.

Serijala je imala stvarno odličan potencijal i odličnu pozadinu, baš sam se veselio nekoj povijesnoj seriji s ovakvom temom.
Ali eto neću odustati na prvoj epizodi, pogledam još malo pa presudim.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
daramo je napisao/la:
Dobro ali providno je da su svi oko njega bijelci dok se fokus stvara na crnog Rimljanina, ja ne primjeti više crnaca u garnizonu osim njega.
Nije ni to problem koliko ovo pokušaj guranja britanskog humora, čak i gluma u seriji.
Hajde sve bi to čovjek pregorio nego još ubace i elemente fantastike, ipak sam očekivao nešto u stilu Vikinga ili Spartaka pa sam ostao razočaran, možda seriji pustim još jednu šansu ali vidim da nema baš neke blistave ocjene, imdb 6,5.

Ništa bolje nisu prošao niti Sumrak templara.

S druge strane preporod sci fi serija uz Altered Carbon i Counterpart dobre ocjene a vidim da je na Exodusu pri vrhu.


Ne,nisu oko njega svi belci već većina izgleda nešto kao mi sa Balkana i sa bliskog istoka , što jeste bio slučaj.
Crnci su bili ređi u rimskoj vojsci i upravo je to dobro prikazano u seriji.

Meni su elementi fantastike pravo osveženje upravo zato što nisu jako naglašeni već se svode zapravo na halucinacije i predviđanja budućnosti što u stvari odlično predstvalja taj svet plemena iz toga doba.
U Vikinzima kroz sve sezone se uvek nađe neki elementi fantastike , jer taj svet Vikinga,Kelta,..prikazati bez fantastike bi bilo suhoparno i totalno bezveze jer taj svet i jeste bio takav o čemu svedoči i činjenica da je sve što znamo o njima predstavljeno kroz fantastički svet mitova i legendi , a praviti totalno realnu rekonstrukciju života bi bio veliki promašaj za igranu seriju ili film.

Sam zapis Tacita govori o ludim druidima koji žrtvuju ljude ko blesavi , i o tome kako su se Rimljani plašili Britanije i tih Kelta upravo zbog fantastike,magije,bogova,.....

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 13:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Pa jel serija bolja poslije?
Prvu epizodu sam stvarno jedva odgledao i to u dva komada.
Prvom epizodom su baš ubili u pojam.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
daramo je napisao/la:
Ma nije da mi baš to primarno smeta ali serija mi baš izglada kao fantasy sprdnja.
Druide so cool prikazali ali ostalo je čisto sprdanje s domorocima.

To ti miješaš malo tamnije bijelce s Bliskog Istoka i sjeverne Afrike dakle Berbere i Semite s Negro Afrikancima, nikakvih zabiljeških da su u rimskim legijam služili crnci, nešto sumnjam.
Današnji Berberi su potomci Numidijaca.

Da ne spominjem germanske rune kod Kelta, pentagrame, keltska žena masakrira desetak do zuba naoružanih i oklopljenih rimskih vojnika itd.
Ne samo to nego Rimljani se iskrcaju na plažu i šeću Britanijom bez značajnijeg otpora.

Serijala je imala stvarno odličan potencijal i odličnu pozadinu, baš sam se veselio nekoj povijesnoj seriji s ovakvom temom.
Ali eto neću odustati na prvoj epizodi, pogledam još malo pa presudim.


Dokle god su dorpili Rimljani robovi su odatle stizali kao i legionari , tako da jeste bilo crnaca u rimskim legijama ali su bili u velikoj manjini jer Rimljani nius doprli do delova gde su crnci većinsko stanovništvo sem Gornjeg Egipta,Sudana,Etiopije,...gde je uvek bio crnaca(manje ili više).

Rune su opšte evropsko pismo a ne samo germansko , o čemu svedoči i mnogi spisi da su ih i Sloveni imali.
A to što ih pripisujemo Germanima je iz čistog razloga što ih je najviše sačuvano(preko 90%) kod Skandinavaca i njihovih ratničkih kasti.

Što se tiče žena koje seku ratnike ko snoplje je naravno budalasto , ali bar ima malu istinu iza toga , a to je da su postojale žene-kraljice i ratnice.
Najpoznatiju ćeo verovatno upozanti u sledećoj sezoni Britannie , Budika.
Ali ona svakako nije ubijala 10 legionara pre doručka.

Rimljani su se slobodno šetali jer tako govori zapis Tacita , a Tacit takođe daje opis kad je gotovo 100 godina pre ove invazije na oblai keltski ratnici dočekali Julija Cezara a njegova vojska se uplašila tih ludaka i tih silnih magija.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 13:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
daramo je napisao/la:
Pa jel serija bolja poslije?
Prvu epizodu sam stvarno jedva odgledao i to u dva komada.
Prvom epizodom su baš ubili u pojam.


Pogledaj pa ćeš videti , ja je preporučujem , ali to je samo moje subjektivno mišljenje naravno.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8100
Evo jedna odlična serija, čekam i drugu sezonu, Mercedesom po raji bi bilo kao opis
ali zapravo je mnogo više i bolje.
http://www.imdb.com/title/tt4354880/?ref_=nv_sr_1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 09 vel 2018, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
i_jopet je napisao/la:
Evo jedna odlična serija, čekam i drugu sezonu, Mercedesom po raji bi bilo kao opis
ali zapravo je mnogo više i bolje.
http://www.imdb.com/title/tt4354880/?ref_=nv_sr_1


Pogledao sam i odlična serija , i mislimda ima par forumaša sličnog karaktera kao glavni lik doduše bez mercedesa. :zubati

Inače glavni lik koji gazi ljude glumac Harry Treadaway je pljunuti košarkaš Slovenije Goran Dragić. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 10 vel 2018, 00:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
daramo je napisao/la:
Pa jel serija bolja poslije?
Prvu epizodu sam stvarno jedva odgledao i to u dva komada.
Prvom epizodom su baš ubili u pojam.

Kako se zove serija?

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 11 vel 2018, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Narcos Sezona 3 - Ocjena 7.5/10

To je ujedno i kraj kolumbijske priče. Sezona 4 prelazi u Meksiko.

Manhunt: Unabomber - Ocjena 6.5/10...može se pretrpjeti 8 epizoda, mada su barem 2 epizode izgubljene na osobne probleme jednog od FBI agenata (mislio neizostavan dio priče, no taj agent je hibrid nekoliko stvarnih likova, pa posve nepotrebno). Ima tu i materijala za ljubitelje teorija zavjere, nisam imao pojma da je Kazincki na faksu bio podvrgnut ispiranju mozga.



Film, Wind River, 8/10...vrhunska kinematografija i režija (isti likovi koji su odradili Sicario).


_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 11 vel 2018, 14:58 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Ministry of Sound je napisao/la:
Film, Wind River, 8/10...vrhunska kinematografija i režija (isti likovi koji su odradili Sicario).



jak mi je taj glumac sa naslovnice, morat ću pogledat kad daješ osmicu, nisam odavno dobra filma vidio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 12 vel 2018, 12:30 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
jeben film, daj još koji ministre, ova scena je najjača



Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 12 vel 2018, 13:08 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
znači wind river, sicario, hell or high water, topčina filmovi
nuder imade i nastavak



Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 18 vel 2018, 18:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Zvjezdane Staze završetak sezone mlak, iako je serija dobra, po meni ocjena 8.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 19 vel 2018, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Pogledat cu i kraj ali nije to šta su bile predhodne.Prije se covjek naježi kad pocinje epizoda voyagera ili deep spacea a discovery se tjera da pogleda do kraja.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 17 tra 2018, 16:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nova serija Ridleya Scotta, zaista odlična i za svaku preporuku.

Teror (The Terror)


Serija prati britansku pomorsku ekspediciju u potrazi za sjeverozapadnim prolazom (sredina 19. st.)
Inače snimana je i na Pagu, serija je mješavina horora i trilera.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TV Serije
PostPostano: 19 tra 2018, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
koja beštija ih hvata?

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1775 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 71  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO