HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36813 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526 ... 1473  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Vladimir RUS je napisao/la:


Potvrdio Vaskovic sa svojim imaginarnim ekspertima ... :smijeh

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako odrastao čovjek može nuditi Vaskovićev blog kao nešto relevantno i istinito.
Gdje nekim ljudima godine prolaze. I zašto nemaju kapacitet da uče u životu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
LakePlacid je napisao/la:
Potvrdio Vaskovic sa svojim imaginarnim ekspertima ... :smijeh

Potvrđujem i ja njegovu bolesničku hiperopsjednutost Dodikom a niti sam psiholog niti prihijatar a niti imam tim eksperata oko sebe kao što ih ima taj opsjednuti i dobro plaćeni degenerik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Jednostavno, ne postoji narod na svijetu koji nema svoje zombije koje možeš navući na foru, kao što je ta fora sa lažnim suzama za pokojnom noćnom skitnicom kojeg te budaletine hoće da predstave nekakvim herojem, nekakvim uzorom kojeg svi trebamo slijediti, a da budaletine uopšte ne ulaze u suštinu priče a suština je gore u nekoliko navrata napisana. Najprije priča o "Srbskoj časti" i MUP RS kao Dodikovima eskadronima smrti, pa onda priča o "Noćnim vukovima", pa kad su vidili da se ljudi uopšte ne trzaju na te fore, skontali su da su emocije puno efikasnije od drobljenja o Dodikovim eskadronima smrti, pa su zaigrali na kartu roditeljskih emocija jer prethodne žvake o tim eskadronima smrti su totalno ispušili kao što će na kraju ispušiti i ove. Biće tu još budala koji će se primiti s obzirom da su uključili i emocije u svoj spektar pokušaja a roditeljske su možda i najjače emocije, ali daleko od dovoljnog broja budala da bi ostvarili cilj.

Znači još ćemo neko vrijeme gledati te budaletine sa trga i njihovu fejsbuk podršku, jer šta je obojena revolucija bez fejsbuk podrške, a onda će krahirati kao što su krahirali i s pričom o "Srbskoj časti i sl" koje ni Muslimani balvan Mehtić više ne spominje jer su umjesto masovnog primanja na to a kojem su se očigledno nadali, dobili kardan u usta kao što će ga dobiti i sa ovom najnovijom žvakom o pokojnoj noćnoj skitnici i njegovom vješto iskorištenom ocu koji i sam djeluje kao da je na igli.

A ti zombiji sami sebe najbolje opisuju sa unosima koji su sami sebi svrha, kao i ova Dodikova nazadna vlast sto je sama po sebi svrha zarad ispunjavanja nekih svojih hireva i svojih zabluda pa makar i po cijeni unistenja svog vlastitog naroda sto cini Dodika i sadistom koji vec godinama ocigledno voli da uziva u mucenju svog vlastitog naroda i to po principu jedan dio naroda drzati na birou za zaposljavanje, jedan dio otjerati u inostranstvo, a jedan dio zaposliti po raznim javnim mjestima kako bi vodja imao odredjenu armiju svojih sljedbednika koja bi tapsala dragom vodji dok isti unistava Republiku Srpsku od Novog Grada do Trebinja.

Ura za Vodju! Zivio nam Vodja 1000 godina i partija crvena! :D

Uz tebe dragi nas Vodjo, do posljednjeg gradjanina RS. :smajl010

No nema veze, dok je Dodika bice i ovaca za sisanje jer jedno dolazi sa drugim. Gdje su ovce, tu je i Dodik. Ja znam da na osnovu sisanja ovaca Dodik moze biti cobanin i 1000 godina samo ne trebas biti ni pametan niti nista, da bi pokrao drzavu i pokradenim novcem kupovao glasace. Tako bi i amebemogle vladati svijetom. To nije politicka lojalna konurencija vec poiticka korupcija za koju ce (izmedju ostalog i za to) Dodik kad-tad odgovarati. Samo je pitanje mjeseca ili cak dana kada ce se to i desiti.

Osim toga nije njemu dzaba Amerika dala sankcije. Ima tu nesto, njegova muljanja. malverzacije itd. U svemu oni najvjerovatnije imaju uvid i znaju sigurno vise nego MUP RS mada i isti znaju koliki je Dodik kriminalac samio ne mogu da se oglase iz vec poznatih razloga (ministar Dragan Lukac koji je pitbul terijer nakaradnog Dodikovog totalitaristickog rezima koji u zadnje vrijeme i jede svoju djecu).

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:


Potvrdio Vaskovic sa svojim imaginarnim ekspertima ... :smijeh

Kakvi su da su, bolji su od Dodikovih sa sve partijskim policijskim komesarom Lukacem. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 23:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Kako odrastao čovjek može nuditi Vaskovićev blog kao nešto relevantno i istinito.
Gdje nekim ljudima godine prolaze. I zašto nemaju kapacitet da uče u životu.

U pravu si, mnogo je relevantnije sta Bosnje sa portala Klixa ili pak Facebooka kazu. ;)

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Potvrdio Vaskovic sa svojim imaginarnim ekspertima ... :smijeh

Potvrđujem i ja njegovu bolesničku hiperopsjednutost Dodikom a niti sam psiholog niti prihijatar a niti imam tim eksperata oko sebe kao što ih ima taj opsjednuti i dobro plaćeni degenerik.

Istina boli. Da je vise Vaskovica Dodik nebi smio ni u cenifu bez racuna za kupljeni toalet papir. :zubati

Nazalost malo je takvih pa Vodja moze slobodno da krade na svakom cosku iugradjujeu svaku mogucu javnu nabavku i to visestruko. Doduse moze koliko hoce, ali ne i dokle hoce.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ti blento mali nemas nikakvu argumentovanu raspravu, da objasnis ili obrazlozis zasto je sagovornik kojeg citiras u krivu, bitno je samo da ides u kontru, i da imas kontra stav onoga sto citiras, kriv, Dodik, Lukač, SNSD hu ha i to ti je sadrzina svih postova, nista interesantno da se procita kod tebe, i iskreno ne znam kako su ti dopustili da od 2009. budes dio ovog foruma sa takvim načinom ucestvovanja u diskusijama ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Smarač čak i ne primjećuje da se na njegovo zombiranje na temu nove antiMUP RS žvake u koju je već odavno uključen a kojoj je dosljedan kao kakav Himzo iz Teočaka i ne osvrćem niti ga komentarišem. To je kao kad bih ušao u priču o npr. filosofiji Fridriha Ničea sa balvanom tipa Mehtić. Kume, zombiraj ti i dalje, u meni teško da ćeš više naći nekog ko će ti odgovarati na to tvoje mozgoisprane napise koje stalno ponavljaš, ponavljaš, ponavljaš i ponavljaš do te mjere da bi se i pomenutom balvanu smučilo kad bi ih po ko zna koji put čitao, čitao, čitao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 svi 2018, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
U strahu su kratke noge, a fotelja klimava. :zubati =))


koga? čega?

stanje u Srpskoj komentariše covjek iz Srbije koji nije politicar u Srpskoj niti je aktivan na bilo koji drugi nacin, ti si uslijed udaraca u glavu i nalijetanja na volej vjerovatno zaradio unutrasnje hematome na mozgu, od toga ti isti otice i vjerovatno zbog toga imas ozbiljne probleme, uz svu ostalu dijagnozu koju sam ti ustanovio, a nije da ne diganosticiram dijagnoze takvima kao ti barem jednom sedmicno, pogotovo onda kada pokusavaju prevariti, slagati ili lažni dokaz Muslimani ...

Borac VRS sa Sarajevskim huliganima i sinom Besima Mujanovica komadantom tkzv. armije bih iz zvornika i ujedno svjedokom u odbrani optuzenih za zlocine nad Srpskim civilnim stanovnisvom na podrucju Zvornika 1992. (slucaj ubistva dječaka Slobodana) ...

slika

Nije ni Dodikova teroristicka paravojna sekta tkzv. "Srbska cast" nastala u RS, vec iz te iste Srbije pa ih uprkos tome Dodik koristi za promociju sebe kao velikog Srbina i patriote. Zalim samo sto mu i EU nije lupila sankcije s obzirom na to da je Dodik najveci kocnicar BiH na putu ka EU, on i Izetbegovic, nezna se ko je veci kocnicar od te dvojice raspalih politicara, a evo Dodik ocigledno manipulise i sa takozvanim intelektualcima iz Srbije sto govori o tome da Vodja preko svojih placenika pokusava da na sve strane da utice na javno mnjenje.

Sto se tice dijagnoze doticnog LakePlacida preporucujem mu da posjeti sto prije Jagomir ili neku drugu sarajevsku kliniku psihijatrskog tipa zarad lijecenja ukoliko je jos u stanju da svoje moze sanirati ili popraviti da bude manje ostecen u samu membranu svoga mozga, ako ga ima, a ako ga nema onda nikom nista, no pain, no brain. Nije neka steta. Ostaje ti samo da lazes i radis ono za sta mene optuzujes, a ti to radis, a sto je vidljivo i na ovom primjeru.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 00:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Ti blento mali nemas nikakvu argumentovanu raspravu, da objasnis ili obrazlozis zasto je sagovornik kojeg citiras u krivu, bitno je samo da ides u kontru, i da imas kontra stav onoga sto citiras, kriv, Dodik, Lukač, SNSD hu ha i to ti je sadrzina svih postova, nista interesantno da se procita kod tebe, i iskreno ne znam kako su ti dopustili da od 2009. budes dio ovog foruma sa takvim načinom ucestvovanja u diskusijama ...

A ti biseru citavo ovo vrijeme imas argumente, sve vrvi od argumenata kao da ih je sam Dodik licno pisao. Ne zna se sta je veci argument: da li da je opozicija izdajnicka ili da je finasira Soros i tako u krug. Red izdaje, red Sorosa pa malo zacini sosom od patriotizma da cora dobije specijalan miris i ukus. :001_rolleyes

Na to se svodi Dodikova politika unazad nekoliko godina. Dodik je sa Bosnjaka presao (i) na Srbe kada je u pitanju jalova rasprava za malu i naivnu djecu tako da.mene cudi kako to da tebi administracija nije lupila najmanje nekoliko minusa s obzirom na to da si veoma lose poceo svoje pocetno forumsko iskustvo na ovom forumu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:
Slabo to nešto u Sarajevu. Kažu bilo ih oko 2000. Davor mislio da će ga dočekati kao U2.

Normalno. Koji će im racku ta iskorištena budaletina u Sarajevu kad im je mnogo zanimljiviji u Banjaluci. Još kad bi se to malo omasovilo, pa krenula lupanja i paljevine, pa se umješali ovi sa strane itd. To oni očekuju od njega a ne njegove hepeninge, koncerte i izigravanje gurua po Šeheru koji bi tom slijepcu i onom ko stoji iza njega samo naštetili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Vallahi, dosta i od mene na ovu temu. Jeste da je fenomenološki ova šaka ispranih veoma zanimljiva kao pojava ali ipak ne toliko da bismo temu pretvarali u temu o njima.

Lahku noć pućanstvo, uz jednu lijep fotkicu za kraj.




slika


Dodikovi koljači


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Smarač čak i ne primjećuje da se na njegovo zombiranje na temu nove antiMUP RS žvake u koju je već odavno uključen a kojoj je dosljedan kao kakav Himzo iz Teočaka i ne osvrćem niti ga komentarišem. To je kao kad bih ušao u priču o npr. filosofiji Fridriha Ničea sa balvanom tipa Mehtić. Kume, zombiraj ti i dalje, u meni teško da ćeš više naći nekog ko će ti odgovarati na to tvoje mozgoisprane napise koje stalno ponavljaš, ponavljaš, ponavljaš i ponavljaš do te mjere da bi se i pomenutom balvanu smučilo kad bi ih po ko zna koji put čitao, čitao, čitao.

Filozof ne shvata da je sada oko 1 sat poslije ponoci i da je uveliko vrijeme za spavanje no ocigledno ne moze cim ga je ovo toliko pogodilo toliko da je danas se raspisao kao od majke rodjen i to na temu pokusaja nadmudrivanja i to uprkos cinjenici da sam mu tezu o Bosnjacima koji su toboze prisutni na Facebook grupi u Velikom broju pokazao da ih ima znatno manje nego Srba od kojih su uz to najprisutiji banjalucki Srbi sto mozda samo dodatno govori koliko sam ga veceras politicki nokautirao i diskvalifikovao. :D

Gospodin Aga izgleda gubi zivce? Ono kada lovac postane lovina. :smijeh

A sto se tice Dodika, ne briniti za istog gosn. Aga, njemu robija ne gine.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 00:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Zato će brčanski moron dežurati cijelu noć, po običaju. Aj glupi, laku noć i tebi i nemoj šta zamjeriti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 00:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Slabo to nešto u Sarajevu. Kažu bilo ih oko 2000. Davor mislio da će ga dočekati kao U2.

Normalno. Koji će im racku ta iskorištena budaletina u Sarajevu kad im je mnogo zanimljiviji u Banjaluci. Još kad bi se to malo omasovilo, pa krenula lupanja i paljevine, pa se umješali ovi sa strane itd. To oni očekuju od njega a ne njegove hepeninge, koncerte i izigravanje gurua po Šeheru koji bi tom slijepcu i onom ko stoji iza njega samo naštetili.

Dzaba vam ti jeftini trikovi kada je i vrapcima na grani jasno da se steze obruc oko kriminalca i diktatora Dodika te stoga samo je pitanje dana kada ce ga SIPA pomovo pozvati na informativni razgovor zarad prikupljanja sto vise podataka prije nego sto ga uhapse i strpaju u jedan od najbolje cuvanih zatvora te stoga bude koristan drzavi na jedan za kriminalce poput njega najjadekvatniji nacin, a to je medju osudjenicima koji po kisi na njivi vade krompir.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Vallahi, dosta i od mene na ovu temu. Jeste da je fenomenološki ova šaka ispranih veoma zanimljiva kao pojava ali ipak ne toliko da bismo temu pretvarali u temu o njima.

Lahku noć pućanstvo, uz jednu lijep fotkicu za kraj.




slika


Dodikovi koljači

Ko li mi te cuva, samo raja zna. :laugh

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 00:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Zato će brčanski moron dežurati cijelu noć, po običaju. Aj glupi, laku noć i tebi i nemoj šta zamjeriti.

Jok ti ces. Ajde ziv mi bio moj ograniceni brate i nemoj da ista zamjeris ako te nazovem majmuncinom samo takvim. :laugh

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 00:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 09:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Koncert gospodina Davora (Dragičević) u Sarajevu, dne 15. maj 2018.





Zarar prknu moj Davore. Šta bi tek bilo da si naplaćivao karte, ne bi ti ni dva ćoeka došla. Ceca bi slila bar 100 hiljadarki, a tebi ne dođoše ni tri autobusa fanova.
Jopetujem, puno si im zanimljiviji u Banjaluci nego u Sarajevu. Još kad bi krenuo s lupanjem i paljevinom, makljažom s mupovcima. Većeg hađije od tebe ne bi bilo i nema dvorane ili zelene površi u Sarajevu koju ne bi mogao ispuniti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 10:18 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Čudo da nije one drečave patike obuo u šeher saraju.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
slika

:zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Jedna Vlada, dvije verzije

slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 svi 2018, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
David Dragicevic kad je bio mali

slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 18 svi 2018, 08:43 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 511
Evo ako zanemarimo sve činjenice i ''činjenice'' oko ovog slučaja. Jedna stvar koja mi, kao roditelju, upada u oči je da je ponašanje ovog oca bolesno. Jer, zamišljam da nedajbože izgubim svoje dijete, pa jbt raspao bi se, trebalo bi mi minimalno godina dana tugovanja sam sa sobom u 4 zida, ne bi mogo nikoga vidit, a kamoli pričat s nekim, a i to je malo vremena. A ovaj cijelo vrijeme javno nastupa i govori. Pa nešto tu smrdi. Još nešto, kao roditelj, ja se ne bi ponosio sa djetetom koje koristi drogu i alkohol, i još to tako isticati u javnosti s ponosom. Pa stani malo pajdo, šta si ti radio ovih 20 godina, di si bio, di je odgoj??!!

Logika nalaže da je ovaj Davor kur.ac od roditelja, a smrt sina (drogeraša i sitnog dilera i kradljivca) želi masno iskoristit i naplatit, a u tome mu pomažu dežurni oportunisti koji gledaju svoj interes (rušenje nekog njima neodgovarajućeg čovjeka).

Žalosno sve to skupa, katastrofa.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36813 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526 ... 1473  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica i 283 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO