HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 08:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šalju mi mailove da im opet doniram. Imaju me na listi jer prije puno godina jednom to jesam uradio. Dok sam bio naivan.
Zadnjih godina izbjegavam bilo što gdje je Amerikanac vlasnik ili CEO. Sve uzmem strogo sa rezervom.

Da vas ne davim, ukucajte u Google "Philip Cross".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Posalji mu zahtijev da te skine sa liste. Tako i meni stizali mailovi od onog za piramide u Visokom. :zubati

Ja se jednom prijavio za obavjestenja onako kad ono cesto mi stizao njihov newsletter. Zavrsio sa tako sto sam jednom prilikom odjavio pretplatu na internet i tako i mail adresa od provajdera ugasena. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1445
Jimbo Wales, vlasnik i osnivač wikipedije, je javno podupro jugoslavene i četnike koji vandaliziraju sadržaje o hrvatskom jeziku u tvrdnji da hrvatski jezik ne postoji i zbog njega je sve što ima veze s njim zamijenjeno srpskohrvatskim a sve hrvatske institucije se prikazuju kao fašističke i nevjerodostojne u bilo kakvim raspravama a isto vrijedi i za hrvatske suradnike. Ono što je zanimljivo jest činjenica da je hrvatski jezik bio ispravno predstavljen niz godina a onda su najvjerojatnije srbijanski plaćenici počeli svoju političku agendu a ovo malo *** im je to odobrilo. Neka se on i njegova vikipedija gone u pičku materinu i naravno da im ne treba dati ni kune nego im hrvatska država treba opaliti golemu tužbu koja će ih bankrotirati. Da naše tajne službe rade svoj posao ovo bi odavno bilo riješeno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68095
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
BBC je napisao/la:
Šalju mi mailove da im opet doniram. Imaju me na listi jer prije puno godina jednom to jesam uradio. Dok sam bio naivan.
Zadnjih godina izbjegavam bilo što gdje je Amerikanac vlasnik ili CEO. Sve uzmem strogo sa rezervom.

Da vas ne davim, ukucajte u Google "Philip Cross".


I ja sam dao neku simboličnu siću, iz zahvalnosti za jedinstven skup gotovo neiscrpnih informacija ( Wikipedija je generalno super stvar, pogotovo van društvenih tema direktno vezanih za politiku), pa su me spammali svake godine da ponovim donaciju.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68095
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Vladimir RUS je napisao/la:
Posalji mu zahtijev da te skine sa liste. Tako i meni stizali mailovi od onog za piramide u Visokom. :zubati

Ja se jednom prijavio za obavjestenja onako kad ono cesto mi stizao njihov newsletter. Zavrsio sa tako sto sam jednom prilikom odjavio pretplatu na internet i tako i mail adresa od provajdera ugasena. :D


Dnevna obavjestenja o najnovijim otkricima Osmanagica i napretku otkopavanja piramide?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68095
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Treba napraviti listu članaka vezanih za BiH Hrvate koji fale.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68095
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
mirv je napisao/la:
Jimbo Wales, vlasnik i osnivač wikipedije, je javno podupro jugoslavene i četnike koji vandaliziraju sadržaje o hrvatskom jeziku u tvrdnji da hrvatski jezik ne postoji i zbog njega je sve što ima veze s njim zamijenjeno srpskohrvatskim a sve hrvatske institucije se prikazuju kao fašističke i nevjerodostojne u bilo kakvim raspravama a isto vrijedi i za hrvatske suradnike. Ono što je zanimljivo jest činjenica da je hrvatski jezik bio ispravno predstavljen niz godina a onda su najvjerojatnije srbijanski plaćenici počeli svoju političku agendu a ovo malo *** im je to odobrilo. Neka se on i njegova vikipedija gone u pičku materinu i naravno da im ne treba dati ni kune nego im hrvatska država treba opaliti golemu tužbu koja će ih bankrotirati. Da naše tajne službe rade svoj posao ovo bi odavno bilo riješeno.


Nadji mi na Britannici clanak o srpskom jeziku. Nema ga.

Ne vidim ja tu neku zavjeru, mada sigurno kod nekih "aktivista" ima i politicke motivacije, ali to je sve skupa nebitno za znanstvene cinjenice. Wikipedija je znanstvena enciklopedija, a lingvistika je znanstvena disciplina gdje bi trebali vrijediti objektivni a ne politicki ili proizvoljni kriteriji.

Činjenica je da su hrvatski i srpski lingvisti u 19. stoljeću, od vrlo bliskih govora i dijalekata kojima govore Hrvati i Srbi, napravili još bliži standardni jezik, koji je skoro potpuno identičan. Zar su Britanci, ili Wikipedija za to krivi??? Oni samo zapažaju ustanovljene činjenice. Koju god postavis razumnu donju granicu za matematicko razlikovanje dva jezika (recimo brojanje istih i razlicitih rijeci, te listu istih, slicnih i totalno razlicitih gramatickih pravila), hrvatski i srpski jezik ce pasti na tom testu.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Robbie MO je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Posalji mu zahtijev da te skine sa liste. Tako i meni stizali mailovi od onog za piramide u Visokom. :zubati

Ja se jednom prijavio za obavjestenja onako kad ono cesto mi stizao njihov newsletter. Zavrsio sa tako sto sam jednom prilikom odjavio pretplatu na internet i tako i mail adresa od provajdera ugasena. :D


Dnevna obavjestenja o najnovijim otkricima Osmanagica i napretku otkopavanja piramide?

Tako nesto. Mislim da sada vise znam o njegovim piramidama nego o egipatskim. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1445
Robbie MO je napisao/la:
mirv je napisao/la:
Jimbo Wales, vlasnik i osnivač wikipedije, je javno podupro jugoslavene i četnike koji vandaliziraju sadržaje o hrvatskom jeziku u tvrdnji da hrvatski jezik ne postoji i zbog njega je sve što ima veze s njim zamijenjeno srpskohrvatskim a sve hrvatske institucije se prikazuju kao fašističke i nevjerodostojne u bilo kakvim raspravama a isto vrijedi i za hrvatske suradnike. Ono što je zanimljivo jest činjenica da je hrvatski jezik bio ispravno predstavljen niz godina a onda su najvjerojatnije srbijanski plaćenici počeli svoju političku agendu a ovo malo *** im je to odobrilo. Neka se on i njegova vikipedija gone u pičku materinu i naravno da im ne treba dati ni kune nego im hrvatska država treba opaliti golemu tužbu koja će ih bankrotirati. Da naše tajne službe rade svoj posao ovo bi odavno bilo riješeno.


Nadji mi na Britannici clanak o srpskom jeziku. Nema ga.

Ne vidim ja tu neku zavjeru, mada sigurno kod nekih "aktivista" ima i politicke motivacije, ali to je sve skupa nebitno za znanstvene cinjenice. Wikipedija je znanstvena enciklopedija, a lingvistika je znanstvena disciplina gdje bi trebali vrijediti objektivni a ne politicki ili proizvoljni kriteriji.

Činjenica je da su hrvatski i srpski lingvisti u 19. stoljeću, od vrlo bliskih govora i dijalekata kojima govore Hrvati i Srbi, napravili još bliži standardni jezik, koji je skoro potpuno identičan. Zar su Britanci, ili Wikipedija za to krivi??? Oni samo zapažaju ustanovljene činjenice. Koju god postavis razumnu donju granicu za matematicko razlikovanje dva jezika (recimo brojanje istih i razlicitih rijeci, te listu istih, slicnih i totalno razlicitih gramatickih pravila), hrvatski i srpski jezik ce pasti na tom testu.


Ta tzv. znanstvena wikipedija je pri raspravi o hrvatskom jeziku odbacila sve argumente službenih hrvatskih institucija kao nevjerodostojne i fašističke, da ne kažem endehaške, a ako te zanimaju pojedinosti otiđi na hrvatsku inačicu pa ih priupitaj što se sve događalo, imat ćeš što pročitati. Usput će ti pokazati kako je do sada već bilo nekoliko pokušaja ukidanja i same hrvatske wikipedije, nedavnih i politički motiviranih a usko povezanih uz Kordićkine sastanke po "regionu" gdje promiče jezični jugounitarizam financiran od stranih zaklada. Hrvati na engleskoj wikipediji, uz suglasnost Džimba koji se osobno uključio u raspravu, ne smiju pisati o hrvatskom jeziku inače ih se blokira. Znači, kada bi netko želio postaviti navode iz stručne literature kojima sam ja u našoj zadnjoj raspravi dokazao da tvoje srpskohrvatske tvrdnje nemaju znanstvenu podlogu to bi bio fašizam i pisanje besmislica. Također, ukinut je hrvatski rječnik na wiktionaryju i sada imamo srpskohrvatski rječnik sa nogometom, svibnjom, mimohodom i sličnim riječima na ćirilici. To je kao znanstveno a znanstveni radovi hrvatskih jezikoslovaca i ustanova nisu. To je čista politika, to je politička odluka vlasnika projekta Džimba Vejlsa, po Vuku, a jedina mjesta gdje nisu uspjeli napraviti svoju lažnu inačicu povijesti su službeni jezici EU i RH gdje moraju spomenuti da postoji barem ime "hrvatski jezik" inače bi izbrisali i to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21182
Hr.wiki se još drži.
Engleska je otišla u kuki.
Inače, tamo ima gro pr-a. Probajte promijeniti članke o kraljevskoj familiji, pa ćete vidjeti koliko će promjena trajati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 23 svi 2018, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Robbie MO je napisao/la:
Treba napraviti listu članaka vezanih za BiH Hrvate koji fale.


1. Clanak pod naslovom Herceg-Bosna

Nije isto sto i HRHB jer ona vise ne postoji sluzbeno, ali H-B kao hrvatski etnicki teritorij postoji.

Ako ima clanak o npr. Kurdistanu, onoj madjarskoj regiji u Rumunjskoj (koja sluzbeno ne postoji u smislu ter. organizacije) itd., zasto ne i zaseban clanak o H-B.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 24 svi 2018, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad oni o Hrvatima. Lijepo.
Nek je čitava Wikipedia false, samo da o Hrvatima ispravno piše.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 24 svi 2018, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Opet mi poslao mail. Neću ga filtirati i blokirati jer se osjećam bitan kad me mole za novac. Skoro kao Davor kad ga mole za PRAVDU. :laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 24 svi 2018, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Opet mi poslao mail. Neću ga filtirati i blokirati jer se osjećam bitan kad me mole za novac. Skoro kao Davor kad ga mole za PRAVDU. :laugh

I on nas'o kojoj crkvi ce se molit'. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 27 svi 2018, 09:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nožete izmjeniti naslov u nešto zajendičko, zgodnije.

Još jedna US firma, US vlasnik, US CEO. CIA podružnica i produžena ruka "US exceptionalism" i dominacije u svijetu.

Citat:
Twitter is treating Bulgarians tweeting in Cyrillic like Russian bots

People are having their accounts suspended and tweets hidden for the crime of using a different alphabet
By Vlad Savov@vladsavov May 22, 2018, 1:16pm EDT

A week ago, Twitter announced it would become more aggressive in pursuing trolls on its service, a move which seems to have had some unforeseen consequences, judging by the present upheaval in the Bulgarian Twitter community. An increasingly large and unhappy number of people have had their Twitter accounts suspended and messages filtered out of conversations, apparently for the offense of merely tweeting in Cyrillic.

Though the trigger for an account to be suspended hasn’t been specifically established, the prevailing hypothesis — based on users’ experience — appears to be that mentioning @YouTube or any other major account in Cyrillic will get one in trouble. Perversely, even if the initial tweeter isn’t affected, the chances of being suspended for anyone replying to such a tweet in Cyrillic are even higher. This problem has afflicted people with accounts dating all the way back to 2009, some of which have multiple thousands of followers. While I’ve been able to verify the experience primarily of Bulgarian users, this blight on Cyrillic Twitter use definitely appears to extend beyond just that community.

Citat:
Michael Tracey

@mtracey
According to Twitter’s criteria, a user is declared to have “links” to the Russian government if it “frequently tweets in Russian”


Why is this happening? The most likely explanation is that Twitter has ramped up its algorithms for weeding out Russian bots and trolls, and since Russians use Cyrillic, the very use of the alphabet is being treated as a red flag. Except, you know, Bulgarians invented the Cyrillic script. It’s used in a bunch of Slavic countries outside Russia, and even within Russia, not everyone is actually a troll.

Citat:
El señor más maduro
@VSchwarz
In @Twitter HQ:
‘OMG, we have so many Russian bots! Gotta stop them! But how?!’
‘Hm, they use Cyrillic...’
‘Oh? So start hidin tweets in Cyrillic!‘
‘But...’
‘Just do it!’
‘Done.’
‘Nice!.. Beer?’
(FUN FACT: Cyrillic is official script in >15 countries that are not Russia)


Innocent users are able to recover their accounts reasonably quickly after a suspension, but then Twitter still treats them like digital outcasts, showing “tweet unavailable” messages when they respond to a conversation thread and also muting them from sending notifications to others. If you want to know what the term “shadow banning” refers to, well, it’s basically this sort of treatment. It’s especially troublesome because when someone affected by it reaches out to Twitter’s support and help services, they’re told that their account isn’t banned and everything is fine. Except their friends can’t receive any notifications from them or see their contributions to group conversations.

Citat:
злояда феминистка-киселяк
@ltinuviel
20 May
Replying to @handzhiev and 2 others
Ми не мога да се изкажа. Може би вече не?
Има и други

Sensum ☯️
@vonegat
Дам... може би търсеният ефект е някои диалози да изглеждат монолози#tweetunavailable pic.twitter.com/TQhK5kCLjy


When reached for comment, Twitter took two days to respond with the following:

“We’re looking into this issue and will take any needed steps to resolve it, while continuing to take actions to enforce our terms of service and combat malicious networks of spam and automation.”

Ironically, even as it has grown into a functional customer service portal for many third-party companies to collect customer feedback, Twitter itself remains a profoundly unresponsive company and service provider. People without checkmarks already tend to feel unheard and neglected by Twitter, and this present episode only serves to bolster that impression.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 27 svi 2018, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tako to danas funkcionira. Rusija se mora prikazivati crnjom i crnjom, bijelo-crno, good vs axis of evil, da se opravda možebitni budući vojni napad na Rusiju. Gospodarstvene sankcije ruskom narodu, jednoj suverenoj državi što bi nekad davno bila direktna objava rata, (ne Putinovim prijateljima) su već opravdali.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 27 svi 2018, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Srecom pa mene spijunira drugi i mnogo popularniji Twitter koji jos nije zabranio cirilicu. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 27 svi 2020, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Već dugo vremena zaobilazim da čitam političke, religiozne i povijesne teme na Wikipedia. U zadnje vrijeme sam uhvatio sam sebe kako zaobilazim sve što piše tamo. Ničemu više ne možeš vjerovati.
Kad ta armija radikalnih editora ostane u dokolici onda se razmile po svim člancima. Jednom kreneš sa tim i to je ovisnost, kao Heroin.
To sranje mi uopće više nije izvor nikakvih informacija.

Wikipedia Is Badly Biased
https://larrysanger.org/2020/05/wikiped ... ly-biased/

(To je blog od jednog od bivših osnivača Wikipedia)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 28 svi 2020, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
BBC je napisao/la:
Već dugo vremena zaobilazim da čitam političke, religiozne i povijesne teme na Wikipedia. U zadnje vrijeme sam uhvatio sam sebe kako zaobilazim sve što piše tamo. Ničemu više ne možeš vjerovati.
Kad ta armija radikalnih editora ostane u dokolici onda se razmile po svim člancima. Jednom kreneš sa tim i to je ovisnost, kao Heroin.
To sranje mi uopće više nije izvor nikakvih informacija.

Wikipedia Is Badly Biased
https://larrysanger.org/2020/05/wikiped ... ly-biased/

(To je blog od jednog od bivših osnivača Wikipedia)


Proširi to na društvene nauke. Slično iskustvo, ali odavno čitam o svemu iz nekoliko izvora.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 06 lip 2020, 19:37 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2839
Baš sam provjerio koliko su članci o mom kraju pokriveni fotografijama. Od naselja u Dubrovačko-neretvanskoj županiji, 142 imaju, a 92 nemaju fotografiju u članku na Wikipediji. Na području bivše Dubrovačke Republike, 92 naselja imaju sliku, 71 naselje nema. U ostatku županije, Korčula i neretvanski kraj, 50 naselja ima fotografiju, 21 naselje nema. U općini Ravno pet naselja ima sliku, a 49 naselja nema. U općini Neum 9 naselja ima fotografiju, a 18 naselja nema. Još uvijek puno mjesta nema fotografiju uopće na svemreži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 07 lip 2020, 03:26 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Ah ta wikipedia,kojom se hvali moja rodbina u USA da su im djeca naprednija i pametnija jer čitaju wikipediu,a prestali su čitati knjige :smajl049 .
Elem na wikiju primjetim,tendenciozne naslove.
Kad je god neki podatak o nekoj biljci endimičnoj vrsti,nekom jelu,nekoj životinji gdje obitava obavezno se napiše Kosovo,a izostavi Srbija. =))
Stvarno su šega. Ko da im je Hilari urednik sajta. Samo nikako da napišu da je južna strana Kopaonika danas obična golet i da je šuma sa endemičnim vrstama tu zbrisana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 24 lis 2023, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13190

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 29 stu 2023, 15:53 
Offline

Pridružen/a: 12 srp 2023, 10:55
Postovi: 4
Lutorčina je napisao/la:
Ah ta wikipedia,kojom se hvali moja rodbina u USA da su im djeca naprednija i pametnija jer čitaju wikipediu,a prestali su čitati knjige :smajl049 .
Elem na wikiju primjetim,tendenciozne naslove.
Kad je god neki podatak o nekoj biljci endimičnoj vrsti,nekom jelu,nekoj životinji gdje obitava obavezno se napiše Kosovo,a izostavi Srbija. =)) casino slotovi
Stvarno su šega. Ko da im je Hilari urednik sajta. Samo nikako da napišu da je južna strana Kopaonika danas obična golet i da je šuma sa endemičnim vrstama tu zbrisana.

Pa, Wikipedia je zajednički projekt i sadržaj se često mijenja. Možda je to zbog autora članka ili politike uređivanja. Jeste li razmišljali o doprinosu ili ispravljanju informacija za koje smatrate da su netočne?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Wikipedia
PostPostano: 29 stu 2023, 16:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24479
Lokacija: Heartbreak Hotel
Xtrance je napisao/la:
Wikipedia je zajednički projekt i sadržaj se često mijenja. Možda je to zbog autora članka ili politike uređivanja. Jeste li razmišljali o doprinosu ili ispravljanju informacija za koje smatrate da su netočne?



Izvinite, jeste li vi možda ChatGP?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO