HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1011 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 22 ožu 2010, 17:13 
Offline

Pridružen/a: 04 stu 2009, 14:05
Postovi: 472
Lokacija: Bihać
Bihac-Krajina je napisao/la:
zrinki_frank je napisao/la:
Kako je samo ružna ova Žubetova zgradurina.... po gabaritima totalno odudara od ambijenta..
Ko u samo dade dozvolu.. garant je podmazao malo


Meni je bas mocna, samo sto ne pasu ove kucice pored uz njih. :zubati

Usput sto su obrisane druge tri slike?

naravno da se o ukusima ne raspravlja..
nekome je i kič vrhunac arhitekture ili umjetnosti.. nebitno..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 18:30 
Offline

Pridružen/a: 19 ruj 2009, 11:35
Postovi: 3997
Blagoslovljen početak izgradnje zgrade KŠC u Bihaću

U prisustvu velikog broja uzvanica, predstavnika i gostiju iz javnog, vjerskog i političkog života BiH, susjedne Republike Hrvatske i Njemačke , te građana Bihaća, danas je prigodnom svečanošću obilježen početak radova na novoj zgradi Katoličkog školskog centra „Papa Ivan Pavao II“ – Škola za Europu.

Ovaj kulturni i historijski događaj za Bihać u svom obraćanju pozdravili su mnogi, među kojima i Generalni konzul Republike Hrvatske sa sjedištem u Banja Luci, gospodin Frano Piplović, gospodin Herbert Šedler u ime njemačke organizacije“Renovabis“, gospićko-senjski biskup Mile Bogović, banjalučki biskup, Počasni građanin Bihaća i monsinjor Franjo Komarica, predsjednica FBiH Borjana Krišto, te načelnik Općine Bihać, mr. Hamdija Lipovača.

Govoreći o značaju ovog projekta za Bihać, načelnik Lipovača je kazao, kako je ovo još jedan uspjeh ljudi koji su za evropski Bihać i ravnopravnost svih naroda i građana u BiH. Obraćajući se biskupu banjalučkom, monsinjoru Franji Komarici, Lipovača je poželio da Katolički školski centar u najskorije vrijeme nastavi sa radom u ovom zdanju koje će biti izgrađeno nesebičnom podrškom prijatelja.

Tokom blagoslova gradilišta i kamena temeljca, monsinjor Komarica se još jednom zahvalio gradu i građanima Bihaća, te svima koji su dali podršku izgradnji zgrade KŠC „ Papa Ivan Pavao II“ – Škola za Europu u Bihaću.

Monsinjor Komarica je i ovom prigodom istaknuo posebnu ulogu znanja i nauke u životu čovjeka, naglašavajući njihovo jedinstvo sa vjerom koja oplemenjuje dušu čovjeka.

slika slika

http://www.biscani.net/vijest.php?ID=17356

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 18:32 
Offline

Pridružen/a: 19 ruj 2009, 11:35
Postovi: 3997
slika slika slika

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 20:23 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 20:43
Postovi: 306
Lipovaca,poznati "uvlakac" u anuse svih mogucih domacih i stranih seratora i prodavaca magle...kakav ljigavac fuj...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GLusVOAzJ0c


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 20:31 
Offline

Pridružen/a: 04 stu 2009, 14:05
Postovi: 472
Lokacija: Bihać
Beton je napisao/la:
Lipovaca,poznati "uvlakac" u anuse svih mogucih domacih i stranih seratora i prodavaca magle...kakav ljigavac fuj...

moraš ti svaku lijepu vijest pokvariti... samo sam tvoj komentar čekao..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 20:50 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 20:43
Postovi: 306
zrinki_frank je napisao/la:
Beton je napisao/la:
Lipovaca,poznati "uvlakac" u anuse svih mogucih domacih i stranih seratora i prodavaca magle...kakav ljigavac fuj...

moraš ti svaku lijepu vijest pokvariti... samo sam tvoj komentar čekao..

Sta je lijepa vijest??? Jel da je moj tata ,tvoga brata j... iza vrata?Sta treba CNN prenijeti vijest da se Lipovaca po ko zna koji put uvlaci u pakashe "svestenstvu" svih boja...ma hajde molim te ides mi na zivce i ti i ovaj "prodavac magle" pod pseudonimom "Bihac" koji pokusava ovdje levatima prikazati Bihac kao neki shatro "otvoreni grad" a to je cisto sranje a to znas i ti i ovaj "Bihac"

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GLusVOAzJ0c


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 20:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Trenutno je neki spor u tijeku između Lipovače i neke islamske obrazovne organizacije, kao hoće ovi neku školu a ovaj im to kao ne da. Imate li vi Bišćani nekih informacija oko toga.
Pišem to zato jer to pitanje rješava jedan kolega a kaže da je zapetljano. Pa eto, ako tko zna pravu istinu pomogli bi pobjedi pravde i pravne države. ;)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 20:55 
Offline

Pridružen/a: 04 stu 2009, 14:05
Postovi: 472
Lokacija: Bihać
Beton je napisao/la:
zrinki_frank je napisao/la:
moraš ti svaku lijepu vijest pokvariti... samo sam tvoj komentar čekao..

Sta je lijepa vijest??? Jel da je moj tata ,tvoga brata j... iza vrata?Sta treba CNN prenijeti vijest da se Lipovaca po ko zna koji put uvlaci u pakashe "svestenstvu" svih boja...ma hajde molim te ides mi na zivce i ti i ovaj "prodavac magle" pod pseudonimom "Bihac" koji pokusava ovdje levatima prikazati Bihac kao neki shatro "otvoreni grad" a to je cisto sranje a to znas i ti i ovaj "Bihac"

idi bre u tri pičke meterine bezobrazne


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 20:58 
Offline

Pridružen/a: 04 stu 2009, 14:05
Postovi: 472
Lokacija: Bihać
Bobovac je napisao/la:
Trenutno je neki spor u tijeku između Lipovače i neke islamske obrazovne organizacije, kao hoće ovi neku školu a ovaj im to kao ne da. Imate li vi Bišćani nekih informacija oko toga.
Pišem to zato jer to pitanje rješava jedan kolega a kaže da je zapetljano. Pa eto, ako tko zna pravu istinu pomogli bi pobjedi pravde i pravne države. ;)

spor je oko islamskog pedagoškog fakulteta koji je izgrađen nelegalno na općinskom zemljištu (dok je vladala SDA) prije desetak godina, e sad lipovača traži da se plati zemljište te desetogodišnja renta ili prijeti uklanjanjem nelegalno izgrađenog objekta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 20:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Zahvaljujem.
Teško da može tražiti rentu za 10 godina, ipak takve tražbine zastare nakon godine dana. Jedino cijenu zemljišta...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 21:00 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 20:43
Postovi: 306
Bobovac je napisao/la:
Trenutno je neki spor u tijeku između Lipovače i neke islamske obrazovne organizacije, kao hoće ovi neku školu a ovaj im to kao ne da. Imate li vi Bišćani nekih informacija oko toga.
Pišem to zato jer to pitanje rješava jedan kolega a kaže da je zapetljano. Pa eto, ako tko zna pravu istinu pomogli bi pobjedi pravde i pravne države. ;)


Ja ti mogu samo reci da je sve moguce od ovog "oportuniste" Lipovace ,on je vlah prijepodne ,poslijepodne kaurin ,a u aksham turcin,svaka mu kapa moze na vugla ...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GLusVOAzJ0c


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 21:03 
Offline

Pridružen/a: 04 stu 2009, 14:05
Postovi: 472
Lokacija: Bihać
Beton je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Trenutno je neki spor u tijeku između Lipovače i neke islamske obrazovne organizacije, kao hoće ovi neku školu a ovaj im to kao ne da. Imate li vi Bišćani nekih informacija oko toga.
Pišem to zato jer to pitanje rješava jedan kolega a kaže da je zapetljano. Pa eto, ako tko zna pravu istinu pomogli bi pobjedi pravde i pravne države. ;)


Ja ti mogu samo reci da je sve moguce od ovog "oportuniste" Lipovace ,on je vlah prijepodne ,poslijepodne kaurin ,a u aksham turcin,svaka mu kapa moze na vugla ...

ma napravi si temu o klipovači pa ga pljuj do mile volje.. ili idi na tamo ''onaj'' forum imaš takvih tema pun kua


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
zrinki_frank je napisao/la:
spor je oko islamskog pedagoškog fakulteta koji je izgrađen nelegalno na općinskom zemljištu (dok je vladala SDA) prije desetak godina, e sad lipovača traži da se plati zemljište te desetogodišnja renta ili prijeti uklanjanjem nelegalno izgrađenog objekta


Ovaj bi izgleda dobro došao u Sarajevu a mogao bi loma i u Zenicu navratit, za one tri saudijske... :zubati

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 30 ožu 2010, 21:32 
Offline

Pridružen/a: 04 stu 2009, 14:05
Postovi: 472
Lokacija: Bihać
zrinki_frank je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Trenutno je neki spor u tijeku između Lipovače i neke islamske obrazovne organizacije, kao hoće ovi neku školu a ovaj im to kao ne da. Imate li vi Bišćani nekih informacija oko toga.
Pišem to zato jer to pitanje rješava jedan kolega a kaže da je zapetljano. Pa eto, ako tko zna pravu istinu pomogli bi pobjedi pravde i pravne države. ;)

spor je oko islamskog pedagoškog fakulteta koji je izgrađen nelegalno na općinskom zemljištu (dok je vladala SDA) prije desetak godina, e sad lipovača traži da se plati zemljište te desetogodišnja renta ili prijeti uklanjanjem nelegalno izgrađenog objekta

a ovi sad kukaju mole i kume da se dug oprosti.. kako nemaju para, kako je došao taj neki arap, prešao 3000 km i došao u neki grad za koga nije ni čuo te donirao par miliona da se to izgradi... a ovaj sad ne može da oprosti dug.. blabala..

a kad je došao taj donator na otvor toga lik se okrenuo i otišao... vidio čovjek da fali čitav kat :sega
zavrnuli ljudi miliončić u izgradnji i ''zaboravili'' jedan kat :yes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 01 tra 2010, 05:13 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2010, 23:43
Postovi: 85
Koliko ja vidim s početka radova na KŠC otišli smo na islamski centar.Ja bih prvo nešto o KŠC-u. Na blagoslovu kamena temeljca Hamdija Lipovača je po svom starom običaju održao govor prepun laži i licemjerja.Kao Biskupe mi smo uspjeli....pa ima nekih Hrvata medju vama ovdje koji hoće dijeliti hrvatski narod a potom Hrvate i Bošnjake ali on to neće dozvoliti....itd.Iz proračuna grada Bihaća prošle godine za KŠC je izdvojio nula KM.Za ovu godinu je rekao da će dati ako "bude para".Već je ustaljeno mišljenje medju katolicima Bihaća da će se Hamdija možda kandidirati i za pomoćnog biskupa Banjo Lučkog.Sat vremena nakon ručka sa uzvanicama pozvanim za KŠC odlazi u islamski cenatr i stavlja ahmediju na glavu.Jedino kod pravoslavnih svećenika ne prolazi lako jer mu za sat vremena ne može narasti brada.Što se tiče islamskog centra-kako to da Lipovača nije prije postavio pitanje dozvole za gradnju i rente?Pa on je načelnik Bihaća od 2004.god i to je morao znati.Možda je to sad zbog izbora i zbog toga što mu hodže više ne daju potporu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 01 tra 2010, 05:40 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2010, 23:43
Postovi: 85
Kad smo već kod rodjendana grada Bihaća onda moram naglasiti da su neki pokušali obilježiti ga pod motom torta-lenta i Bil Klinton.Torta je bila i slike ste vidjeli.Lentu nosi Lipovača na svečanoj sjednici općinskog vijeća(po ugledu na predsjednika Tudjmana)što izgleda komično.A na svečanoj sjednici od voditelja programa doznajemo da je ove godine Bihać ostao bez počasnog gradjanina jer gospodin Bil Klinton nije mogao doći zbog potresa na Haitiju i srčanih tegoba.Razgovarao sam sa nekoliko vijećnika OV i svi su mi rekli da o tome pojma nemaju jer su sulužbeni kandidati na općinskom vijeću bili gosp.Senad Šepić i gosp. Batko voditelj na OBN televiziji a nisu prošli jer "nisu dovoljno kvalitetni". Ali dobro,slijedeće godine će valjda doći i Bil Klinton.Bilo bi dobro da nam Bihać-Krajina posta pismo koje je Bil Klinton uputio Lipovači pa da ga malo prokomentiramo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 01 tra 2010, 18:27 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 20:43
Postovi: 306
ZEGAR je napisao/la:
Koliko ja vidim s početka radova na KŠC otišli smo na islamski centar.Ja bih prvo nešto o KŠC-u. Na blagoslovu kamena temeljca Hamdija Lipovača je po svom starom običaju održao govor prepun laži i licemjerja.Kao Biskupe mi smo uspjeli....pa ima nekih Hrvata medju vama ovdje koji hoće dijeliti hrvatski narod a potom Hrvate i Bošnjake ali on to neće dozvoliti....itd.Iz proračuna grada Bihaća prošle godine za KŠC je izdvojio nula KM.Za ovu godinu je rekao da će dati ako "bude para".Već je ustaljeno mišljenje medju katolicima Bihaća da će se Hamdija možda kandidirati i za pomoćnog biskupa Banjo Lučkog.Sat vremena nakon ručka sa uzvanicama pozvanim za KŠC odlazi u islamski cenatr i stavlja ahmediju na glavu.Jedino kod pravoslavnih svećenika ne prolazi lako jer mu za sat vremena ne može narasti brada.Što se tiče islamskog centra-kako to da Lipovača nije prije postavio pitanje dozvole za gradnju i rente?Pa on je načelnik Bihaća od 2004.god i to je morao znati.Možda je to sad zbog izbora i zbog toga što mu hodže više ne daju potporu.


Drago mi je da si provalio najveceg ljigavca i "uvlakaca" u cijeloj BIH :palacgore1

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GLusVOAzJ0c


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 01 tra 2010, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
zrinki_frank je napisao/la:
a kad je došao taj donator na otvor toga lik se okrenuo i otišao... vidio čovjek da fali čitav kat :sega
zavrnuli ljudi miliončić u izgradnji i ''zaboravili'' jedan kat :yes

:sega

Je li neko uspio skužit što je stvarna svetinja u ovim našim država, ja je još nisam uspio naći...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 01 tra 2010, 22:59 
Offline

Pridružen/a: 19 ruj 2009, 11:35
Postovi: 3997
ZEGAR je napisao/la:
Kad smo već kod rodjendana grada Bihaća onda moram naglasiti da su neki pokušali obilježiti ga pod motom torta-lenta i Bil Klinton.Torta je bila i slike ste vidjeli.Lentu nosi Lipovača na svečanoj sjednici općinskog vijeća(po ugledu na predsjednika Tudjmana)što izgleda komično.A na svečanoj sjednici od voditelja programa doznajemo da je ove godine Bihać ostao bez počasnog gradjanina jer gospodin Bil Klinton nije mogao doći zbog potresa na Haitiju i srčanih tegoba.Razgovarao sam sa nekoliko vijećnika OV i svi su mi rekli da o tome pojma nemaju jer su sulužbeni kandidati na općinskom vijeću bili gosp.Senad Šepić i gosp. Batko voditelj na OBN televiziji a nisu prošli jer "nisu dovoljno kvalitetni". Ali dobro,slijedeće godine će valjda doći i Bil Klinton.Bilo bi dobro da nam Bihać-Krajina posta pismo koje je Bil Klinton uputio Lipovači pa da ga malo prokomentiramo.


Romane otkud ti na forumu? :zubati Ove HDZ devetesetke i zeleni se i ovdje okupili, aaaaaa :sega Uvijek dobro suradjuju :aleale

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 01 tra 2010, 23:04 
Offline

Pridružen/a: 19 ruj 2009, 11:35
Postovi: 3997
Junuz Djipalo je napisao/la:
zrinki_frank je napisao/la:
a kad je došao taj donator na otvor toga lik se okrenuo i otišao... vidio čovjek da fali čitav kat :sega
zavrnuli ljudi miliončić u izgradnji i ''zaboravili'' jedan kat :yes

:sega

Je li neko uspio skužit što je stvarna svetinja u ovim našim država, ja je još nisam uspio naći...


Svetinja je dobiti sto vise dzabice, tako to nasi zeleni (GREENPEACE) rade, ma sta je sprat Medrese NISTA, dodijelili sebi lijepo drzavno zemljiste (1,5mil. KM) na kojem je Arap napravio Medresu, kad je cuo da je MAHOM :smajl007 nestao sprat covjek ni korak na bosansku zemlju vise nije koracio. :ucelo

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 01 tra 2010, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Svojedobno sam imao neke Jordance u IPTF-u u kući, izdao im kuću neko vrijeme u Ze.

Ljudi cijelo vrijeme vrtili glavom.

E jebeš državu koju Jordanci gledaju kao zaostalu i ludu...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 02 tra 2010, 20:25 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2010, 23:43
Postovi: 85
Bihac-Krajina je napisao/la:
ZEGAR je napisao/la:
Kad smo već kod rodjendana grada Bihaća onda moram naglasiti da su neki pokušali obilježiti ga pod motom torta-lenta i Bil Klinton.Torta je bila i slike ste vidjeli.Lentu nosi Lipovača na svečanoj sjednici općinskog vijeća(po ugledu na predsjednika Tudjmana)što izgleda komično.A na svečanoj sjednici od voditelja programa doznajemo da je ove godine Bihać ostao bez počasnog gradjanina jer gospodin Bil Klinton nije mogao doći zbog potresa na Haitiju i srčanih tegoba.Razgovarao sam sa nekoliko vijećnika OV i svi su mi rekli da o tome pojma nemaju jer su sulužbeni kandidati na općinskom vijeću bili gosp.Senad Šepić i gosp. Batko voditelj na OBN televiziji a nisu prošli jer "nisu dovoljno kvalitetni". Ali dobro,slijedeće godine će valjda doći i Bil Klinton.Bilo bi dobro da nam Bihać-Krajina posta pismo koje je Bil Klinton uputio Lipovači pa da ga malo prokomentiramo.


Romane otkud ti na forumu? :zubati Ove HDZ devetesetke i zeleni se i ovdje okupili, aaaaaa :sega Uvijek dobro suradjuju :aleale

Sa svim dobronamjernima treba suradjivati bez obzira na boju.Ti bi to trebao znati.Osim toga,jesi li siguran da se radi o Romanu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 02 tra 2010, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 19 ruj 2009, 11:35
Postovi: 3997
ZEGAR je napisao/la:
Bihac-Krajina je napisao/la:

Romane otkud ti na forumu? :zubati Ove HDZ devetesetke i zeleni se i ovdje okupili, aaaaaa :sega Uvijek dobro suradjuju :aleale

Sa svim dobronamjernima treba suradjivati bez obzira na boju.Ti bi to trebao znati.Osim toga,jesi li siguran da se radi o Romanu?


Pretpostavljam :palacgore1

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 03 tra 2010, 14:34 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2010, 23:43
Postovi: 85
Rasprava nam polako ide u off.Zbog toga se može dobiti upozorenje a možda i ban.Predlažem da se vratimo temi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bihac
PostPostano: 05 tra 2010, 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
ZEGAR je napisao/la:
Rasprava nam polako ide u off.Zbog toga se može dobiti upozorenje a možda i ban.Predlažem da se vratimo temi.


Pretpostavljam da si iz Zegara :neznam moja baka je rodom iz Dobrenice a deda sa Lohovskih brda :klanjam

Bihac mi je uvjek bio zanimljiv i ljep grad i nikad se nisam mogla nagledati najljepse rijeke na svijetu "Une" :palacgore1 vidjela sam u zivotu svakakvih rijeka po svijetu ali boje Une nepostoje nigdje.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1011 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO