HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 09:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 25 lip 2018, 11:33 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
tako je ukrajinac, i onda kažu židovi su izabrani narod, jok, ja kažem hrvati su


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 25 lip 2018, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Čilić-Ćorić finale Wimbledona 2018...
Hrvatska u finalu Mundijala 2018...
Zrinjski u play-offu Europske lige? :eek

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 lip 2018, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Njemački mediji o Hrvatskoj: To je najbolja sportska zemlja u svijetu – u čemu je tajna

http://fenix-magazin.de/njemacki-mediji ... -je-tajna/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 lip 2018, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
slika

Hrvati, jedni od retkih belih hrišćanskih naroda koji podržavaju ISIL i šiptarski kalifat.

p.s. dobro ne samo Hrvati već i poneki hrvatski Ciganin.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 lip 2018, 17:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24633
Lokacija: Heartbreak Hotel
To nije islamistički već nacionalistički znak.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 lip 2018, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa nije šija nego vrat.
Bošnjaci nisu islamska nacija, nego nacija islama.

Sve je to deo zelene transferzale.

Mene samo čudi koliko dobar deo Hrvata, neću da generalizujem i da kažem svi, ali dobar deo Hrvata, mada to su pretežno Hrvaćani, mogu biti toliki kompleksaši i srbofobi i islamofili.

Ne mogu da zamislim u Srbiji, osim pripadnika jedne minorne stranke koju vodu Šešelj, dakle kao kod vas pravaši, da neko toliko bude zlurad, iskompleksiran i nabijen mržnjom prema Srbiji.

Čak su i hrvatski igrači pevali Tompsonove antisrpske pesme. Dakle ne pričam o Tompsonovim ljubavnim pesmama kojih ima verovatno dosta, nego baš o onim antisrpskim.

Čemu to ljudi ? Imate svojo Kosovo u Hercegovini, a borite se za islamsku državu.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 lip 2018, 17:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24633
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ima vas Srba puno iskompleksiranih, vidim ja. Boli vas poraz protiv Švico-Šiptarije. Mi vam za to nismo krivi. Pjevajte i vi u svlačionici nakon pobjede što god hoćete, zaboli nekog patka.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 lip 2018, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Ima iskomplesiranih, ali daleko manje. Pa koji vaš predsednik bi rekao da navija uvek za Hrvatsku kada igra protiv islamske države BiH, odnosno koji bi rekao da navija za Srbiju kada igra protiv isil BiH ?

Mene ne boli poraz, čak šta više ja u tome vidim nešto lepo i korisno, a to jačanje islamofobije, ali nije trebalo da neki Hrvati budu mirodjija u tome.
Meni lično je islamofobija važnija od nekog sportskog uspeha, jer da se ja pitam ne bi ni bilo profesionalnog sporta, osim ako nije u pitanju promocija nacije, vere, rase ili neke zajedničke nadnacionalne vrednosti, tipa recimo slovenskih ili paganskih tradicija.

Pazi ja sam čak i navijao za Hrvatsku, a oni u svlačinici pljuju po Srbima, to je bolesno čoveče ... ali ja opet ne želim da generalizujem.
Nisu se slikali sa Tompsonom, on je pevač koji uvek može da se krije iza svog repertoara koji je u 99% normalan, niti bi nekome smetalo da su pevali neke njegove normalne pesme.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 lip 2018, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
Koga boli briga što prokleti region kao navija za Hrvatsku, nitko ih to nije tražio niti itko želi njihovu potporu, dok je Hrvatska bila pod jugoslavenskom okupacijom hrvatske reprezentacije nisu smjele niti postojati a kamoli se natjecati. Jedva smo se, i to unatoč policijskoj državi, izborili za nekoliko nastupa u Banovini Hrvatskoj i onda imali pravu međunarodnu afirmaciju u NDH dok je trajala a 1990. je taj "region" činio sve da se ne odigraju nove utakmice sa SAD i Rumunjskom i ismijavala se i sama zamisao o hrvatskoj reprezentaciji. Naravno da se zato slavi pobjeda uz Čavoglave, Hrvati su ustaše, domobrani i dragovoljci a ne partizani i jugoslaveni i vjerujem da je to ogorčenje zbog Čavoglava najljepši šlag na tortu hrvatske pobjede protiv Argentine. Ustvari, ova regionska jugosrpska *** su "navijala" za nas iz istog razloga zašto su im "braća" Grci i Rusi - da nekako postanu dio te pobjede, odnosno ruske moći i grčke povijesti. Marš i vi novi lažni navijači Hrvatske i onaj dopingirani Džoković, pljujemo na vašu ispruženu ruku. Nismo se odvajali da sad zajedno navijamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 lip 2018, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
mirv, pa i mi smo bili pod jugoslovenskom okupacijom i to ste nam još nametnuli kao vodju vašeg Josipa Broza Tita, pa čak i onaj partizan u UN što stoji sa raširenim pesnicama (znaš fotku) je vaš Hrvat, Stjepan Filipović, koga su naši četnici uhapsili dok je divljao po Srbiji i predali ga saveznicima odnosno Nemcima.

Ako smo mi lažni navijači koji možemo sa tobom da razgovaramo bez prevodioca i imamo iste slovenske korene, da li ste vi Hrvaćani pravi navijači kada podržavate šiptare i ISIL koje niti razumete, niti sa njima imate bilo šta zajedničko ?

Pa ako ste se odvajali da ne bi zajedno navijali, zašto navijate za šiptarski ISIL ?

Ponekad se zapitam, zašto vi pojedini kojih ima dosta, ne napustite hrvatsku katoličku crkvu i predjete na islam kao bošnjačke Muslimani, jer Vatikan nije priznao tzv. Kosovo, Vatikan je saveznik Srbije u borbi protiv islamizacije.
Mnogo bi bolje prošli kao Muslimani, jer više ništa ne bi imali zajedničko sa Srbima i ostalim Slovenima, baš kao što su naš zajednički slovenski identitet napustili današnji takozvani Bošnjaci.

Drugi jedini način da pobegneš od hrvatskih odnosno slovenskih korena je da odeš na zapad i da se asimiluješ u tudji narod, možda je to dobro za sebe, nasledi mržnju tog novog naroda, ako je ima ... a ako je nema izmisli novu.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 lip 2018, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
Blitz je napisao/la:
mirv, pa i mi smo bili pod jugoslovenskom okupacijom i to ste nam još nametnuli kao vodju vašeg Josipa Broza Tita, pa čak i onaj partizan u UN što stoji sa raširenim pesnicama (znaš fotku) je vaš Hrvat, Stjepan Filipović, koga su naši četnici uhapsili dok je divljao po Srbiji i predali ga saveznicima odnosno Nemcima.


Ne, taj tzv. NOP je bio sastavljen do 1943. skoro isključivo od Srba iz Krajine i današnje RS. Početak tog ustanka je u Srbu, čisti četnički ustanak pod krinkom petokrake a oni koji su doveli tog Tita, tko god on bio, su vaša ljubljena Crvena Armija i SSSR. Svaku sekundu komunističke vlasti dobili su od Moskve a kad je ta potpora izostala onda je HV riješio stvari u svoju korist. Pitaj Putina zašto ti je Rusija dovela komunizam u Srbiju, ne nas.

Blitz je napisao/la:
Ako smo mi lažni navijači koji možemo sa tobom da razgovaramo bez prevodioca i imamo iste slovenske korene, da li ste vi Hrvaćani pravi navijači kada podržavate šiptare i ISIL koje niti razumete, niti sa njima imate bilo šta zajedničko ?

Pa ako ste se odvajali da ne bi zajedno navijali, zašto navijate za šiptarski ISIL ?


Razgovarati bez prevoditelja mogu i sa Slovencima a i s Makedoncima i Bugarima, a pomoću umjetnog jezika slovia sa svim Slavenima. Razlog zbog kojeg možeš jednostavnije razgovarati s Hrvatima nego s drugima je što tvoja država i akademija još izrađuju srpskohrvatski rječnik s oko 20% hrvatskih riječi u njemu i što tvoja država danas namjerno pohrvaćuje srpski jezik kao dio nove srpske politike posrbljivanja u stilu sve je to naše, srpsko. A Šiptare podržavamo jer vam čine isto ono što ste vi namjeravali s Kninom, Ninom i Solinom - kradu vam "kolevku". Što ste namijenili nama dogodilo se vama i naravno da smo zlurado sretni zbog toga. Zanimljivo kako je sada nepravedno što strana etnička većina uzima kolevku i srce, a nije bilo tako u Kninu, je li?

Blitz je napisao/la:
Ponekad se zapitam, zašto vi pojedini kojih ima dosta, ne napustite hrvatsku katoličku crkvu i predjete na islam kao bošnjačke Muslimani, jer Vatikan nije priznao tzv. Kosovo, Vatikan je saveznik Srbije u borbi protiv islamizacije.
Mnogo bi bolje prošli kao Muslimani, jer više ništa ne bi imali zajedničko sa Srbima i ostalim Slovenima, baš kao što su naš zajednički slovenski identitet napustili današnji takozvani Bošnjaci.


Ne postoji hrvatska katolička crkva, postoji samo Katolička crkva koja je ista u Brazilu, Španjolskoj, Hrvatskoj i Filipinima i mi smo u njoj od samog početka pa nema potrebe da ju napuštamo. Ali da Hrvati prijeđu na pravoslavlje prvi logičan korak bi bio da HPC zabrani djelovanje SPC na svojem ozemlju i da svi pravoslavci u Hrvatskoj, dakle svi stanovnici, obvezatno idu isključivo u HPC i to bi se moralo osigurati i oružjem ako treba. SPC u pravoslavnoj Hrvatskoj ne bi smjela postojati.

Blitz je napisao/la:
Drugi jedini način da pobegneš od hrvatskih odnosno slovenskih korena je da odeš na zapad i da se asimiluješ u tudji narod, možda je to dobro za sebe, nasledi mržnju tog novog naroda, ako je ima ... a ako je nema izmisli novu.


Hrvati ne bježe od svojih korijena, Hrvati su čudo od naroda koji je kao bezpismen došao na prostor križanja dvaju velikih antičkih uljudbi i ovladao trima pismima, sačuvao svoj jezik i slavensko naslijeđe, sačuvao i najviše tragova stare slavenske vjere, stvorio prve danas izvorno očuvane slavenske natpise, opstao kao narod unatoč mnogim organiziranim pokušajima asimilacije i uništenja od vrlo moćnih država i ti si se sad kao bivši saveznik tih islamista našao nama Hrvatima propovijedati što bi mi a što ne bi... Bolje se brini o tome što su ti Kraljević Marko i Mehmed Paša Sokolović šehidili za Allaha, inna lillahi wa inna ilayhi raji'un. Mi smo slavenski ponos ali vi tzv. braća Slaveni niste nikakva braća, vi ste ista *** kao i Germani i Romani s istim namjerama a dobili ste i dobit ćete isti tretman kao i oni i ubuduće kada se počnete ponašati poput njih. Batina ima dva kraja.

I da ne zaboravim, tvoj narod ima oko 35% gena haplogrupe I koji dolaze iz područja koje je bilo poznato kao Bijela Hrvatska a nimalo onih koji su u Lužičkim Sorbima što znači da su ti današnji Srbi imali predke koji su došli na "naše prostore" kao Hrvati. Kad već volite govoriti o tome kako smo svi jedan narod. Drugih 20% su haplogrupa E srodna Albancima s Kosova. Želim vam ugodno histeriziranje diljem europskih laboratorija, braćo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 27 lip 2018, 17:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Citat:
Ne, taj tzv. NOP je bio sastavljen do 1943. skoro isključivo od Srba iz Krajine i današnje RS. Početak tog ustanka je u Srbu, čisti četnički ustanak pod krinkom petokrake a oni koji su doveli tog Tita, tko god on bio, su vaša ljubljena Crvena Armija i SSSR. Svaku sekundu komunističke vlasti dobili su od Moskve a kad je ta potpora izostala onda je HV riješio stvari u svoju korist. Pitaj Putina zašto ti je Rusija dovela komunizam u Srbiju, ne nas.

Hahahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahahahahahaa

Čuj čuj, partizani organizovali četnike na ustanak hahahahhahahahaaha ... pa je l mnogo Hrvata veruje u ove budalaštine.
Pa znaš li ti išta o popu vojvodi Djujiću koji je organizovao četnike tamo kod vas ? Pa sami vaši Krajišnici kažu da su partizani činili razna zlodela i da su ih ubijali.
Ne mogu da verujem do koje mere ti možeš da prosipaš neke bolesne nebuloze.

Dalje, da li ti znaš da je i Titova Jugoslavija bila zapadni projekat, tačnije projekat Engleza i S.A.D. ?

Ti si apsolutno neobrazovan i neinformisan.

O Putinu i komunizmu, neću ni da govorim, to je tek neznanje, jer više socijalizma ima na zapadu gde država izdržava neradnike i deli socijalu, nego u Rusiji, gde je surovi kapitalizam i gde nema izležavanja dok iz državne sise kaplje para.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 08 srp 2018, 08:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6233
Lokacija: Izvan sebe
Rusija ima popravni, morala se vratiti na najcrnji oblik kapitalizma.
Kasnije ce se izgraditi rusija, gdje ce ljudi moci dobijati socijalnu potporu od koje ce moci zivjeti.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 26 kol 2018, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Veoma malo mi se svida toliko, koliko ideja "Dinaric-Nordic Union" iliti drugom rijec prava "zapadna civilizacija"

Zlatko Dalic and Heimir Haldgrimmson
slika


P.S :za moderatore, jesam shvatio sto vama nije svida, nista od toga nije pisem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 29 kol 2018, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Robbie MO je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ko da su fudbal i rukomet jedini sportovi na svijetu. :D


Rukomet je u 90% zemalja egzotični sport, a i u Hrvatskoj 90% ljudi ne zna osnovna pravila.



dobar sport. rvatima svaka cast u tome u psolednje skoro dve decenije. mi smo ih tukli u tome devedesetih. setimo se onog prvog susreta i desetak razlike... ali sada, oni imaju kud i kamo bolju skolu, ulaganja, tajming, buducnost... svaka cast, oni su top 4 u svetu.

mi smo zaspali u tome sto je najvise razlog ekonomije i raspada totalnog.

slovenci? pa kad bi samo janezi igrali u sportu za naiconalnu reprezentaicju, jasno je da bi bii na nuli.
ono u kosarci je pravoslavni srpski gen . dragic - doncic luka

ostalo buranija prosecna jedva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 29 kol 2018, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
hrvati nisu za kosarku. vreme srpskog gena u drazenu, je proslo. kukoč radja perasovic i jos po ko su ipak bili nedovoljni za divca danilovica djordjevica paspalja bodirogu ...

posle i pre toga je smesno i govoriti. pogotovo posle. oni kubure sa tim kompleksom umisljanja da su neko u kosarci ida mogu kao srbi recimo sto je daleko od pameti pa onda iamju ova silna tamburanja od ceha i ostalih anonimusa u evropi koji su naucli da igraju...

i onda im kriv svako a po najvise prosecni igraci koji nikada nece biti stvoreni za prave visine...

bojanu bogdanovicu cast. izuzetaka ima ali jedna lasta ne cini prolece.

kada rese taj rvatski kompleks onda ce moci realno da sagledaju i kosarku, i pocnu da uce...od komsija naravno. pa od koga drugog. imaju drugu naicju u svetu u tom sportu koaj je jedina pobedila drim tim.

nije to sramota. mi eto mozemo fudbal da prepisemo. da nasi idioti od trenera malo krenu novom tehnologijom za rzaliku od one stare , vrati nazad loptu cekaj da prodje vreme...

i da nam igraci imaju bar deo patriotskog naboja poput rvati. pa da umesto splavova ginu za srbiju.

ali mislim realno da rvati ni blizu nisu tolki krlajevi u fudbalu kao srbi u kosarci. nije to ni za poredjenje.

stoga basketaru u ruke, i organizujte jedan forumaski turnir, pa cistu i tu na osnovu amterske rekreacije vam pokazemo staj e srpski gen za basket tri na tri.
ili cete pak dva na dva , jebe vas ono tri :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 07 pro 2018, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
https://youtu.be/JtnG0ltQo1Y

Mirko crocop jedan iz najbolij i zanimlivi borac u povijesti. Fantastično.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 07 pro 2018, 14:30 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 09 pro 2018, 00:22 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 10 pro 2018, 16:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4350
Ancient Order je napisao/la:
Njemački mediji o Hrvatskoj: To je najbolja sportska zemlja u svijetu – u čemu je tajna

http://fenix-magazin.de/njemacki-mediji ... -je-tajna/

U nacionalizmu a i genetskoj predispoziciji!
Znaci u svemu onome sto zapadnjake prvo treba išamarat da se sjete :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 10 pro 2018, 16:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4350
Blitz je napisao/la:
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa nije šija nego vrat.
Bošnjaci nisu islamska nacija, nego nacija islama.

Sve je to deo zelene transferzale.

Mene samo čudi koliko dobar deo Hrvata, neću da generalizujem i da kažem svi, ali dobar deo Hrvata, mada to su pretežno Hrvaćani, mogu biti toliki kompleksaši i srbofobi i islamofili.

Ne mogu da zamislim u Srbiji, osim pripadnika jedne minorne stranke koju vodu Šešelj, dakle kao kod vas pravaši, da neko toliko bude zlurad, iskompleksiran i nabijen mržnjom prema Srbiji.

Čak su i hrvatski igrači pevali Tompsonove antisrpske pesme. Dakle ne pričam o Tompsonovim ljubavnim pesmama kojih ima verovatno dosta, nego baš o onim antisrpskim.

Čemu to ljudi ? Imate svojo Kosovo u Hercegovini, a borite se za islamsku državu.


Nacija islama je nije tute vec u meriki!
Muhamed Ali je bijo u naciji islama !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 10 pro 2018, 17:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4350
Blitz je napisao/la:
Ima iskomplesiranih, ali daleko manje. Pa koji vaš predsednik bi rekao da navija uvek za Hrvatsku kada igra protiv islamske države BiH, odnosno koji bi rekao da navija za Srbiju kada igra protiv isil BiH ?

Mene ne boli poraz, čak šta više ja u tome vidim nešto lepo i korisno, a to jačanje islamofobije, ali nije trebalo da neki Hrvati budu mirodjija u tome.
Meni lično je islamofobija važnija od nekog sportskog uspeha, jer da se ja pitam ne bi ni bilo profesionalnog sporta, osim ako nije u pitanju promocija nacije, vere, rase ili neke zajedničke nadnacionalne vrednosti, tipa recimo slovenskih ili paganskih tradicija.

Pazi ja sam čak i navijao za Hrvatsku, a oni u svlačinici pljuju po Srbima, to je bolesno čoveče ... ali ja opet ne želim da generalizujem.
Nisu se slikali sa Tompsonom, on je pevač koji uvek može da se krije iza svog repertoara koji je u 99% normalan, niti bi nekome smetalo da su pevali neke njegove normalne pesme.


Nikoga u svlacionici nezanimate!
Nije nas briga sta vama smeta,bavite se svojim poslovima.U hrvatskoj se srbiju spominje samo kad vucic nesta provali.Tompsona slusamo na svoj racun a ne na vaš pa nije ti ovo zajednicka drzava!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 10 pro 2018, 17:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4350
Ancient Order je napisao/la:
https://youtu.be/JtnG0ltQo1Y

Mirko crocop jedan iz najbolij i zanimlivi borac u povijesti. Fantastično.

I najpristojnijih pri ulasku u ring :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 11 pro 2018, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ponekad se pitam jesu li naše antife, orjunaši i jugonostalgičari zaista zaslužili ovako ružnu godinu. Toliko niskih udaraca, toliko klerofašizma pa čak i običnog sadizma u 300 i nešto dana. Nije lako Igoru Mandiću kad pola milijuna ljudi izađe na ulice pozdraviti Vatrene koji igraju za Hrvatsku, državu koja je po njemu potpuno nepotrebna i izmišljena, koja u stvarnosti uopće ne postoji jer je jedina Hrvatska bila ona nastala u Jajcu, Bihaću i u šumi. Međutim i on zna da čovjek ne mora baš biti kokoš da bi znao koje je jaje mućak. Pa čak i onda kad je jaje iz Jajca...
...
Kad je to ”desničarsko” i ”kamenjarsko orgijanje” napokon prošlo i država ponovno ”progresivno” prodisala baveći se stvarima koje su bitne za običnog malog čovjeka (kao što su Istanbulska konvencija i Marakeški kompakt) iznenada je ponovno, kao strašilo, iza ugla iskočio Davis Cup, momčadsko prvenstvo svijeta u tenisu, športu koji je u partizanima bio potpuno zanemaren i pomalo tretiran kao buržoaski.

Sve dok se naš Joža nije jednog dana naslikao u dugačkim hlačama s teniskim reketom u ruci okrenuvši ga prema zemlji simbolički naglasivši da je zemlja sve. Možda su upravo zbog Maršalove davne poruke Francuzi odlučili da finale s nama igraju na zemlji. I bez obzira što naši momci ne plaćaju porez u Hrvatskoj, prekoračiše Francuze “k'o plitki potok“ te postadoše prvaci planeta u tenisu. Je li potrebno ponavljati sve što je potom slijedilo od pjesme “koga smeta, Hrvatska je prvak svijeta“, do dočeka na Jelačićevom trgu, sa zastavama, uz euforiju i oduševljenje puka. Nitko tada nije ni spomenuo bratstvo i jedinstvo, Igora Mandića i njegovu neprežaljenu Jugu, te raznorazne druge luzere koji na dnevnoj bazi pljuckaju po Hrvatskoj. Svi su oni opet proživljavali ”dugu mračnu
noć...


Ako su vam sve lađe potonule, sjetite se petokolonaša nakon uspjeha naših športaša


Ovdje ću malo parafrazirati Veselka Tenžeru koji je jednom otprilike napisao sljedeću misao: ako su vam sve lađe potonule, ako vas je supruga napustila, ako ste ostali bez posla, ako vas ovrhom izbacuju iz stana,ako ne možete ništa pogoditi na kladionici (dod.a. :laugh )… ne očajavate. Sjetite se samo antifa, jugovića, orjunaša i hrvatskih petokolonaša i kako je njima nakon svakog uspjeha hrvatskih športaša. Vaše muke i vaš jad ne mogu se usporediti s njihovim jalom i jadom zbog hrvatskih uspjeha.

Usput rečeno, najveći hrvatski novinar nikada nije bio član HND-a...




Zvonimir Hodak,direktno.hr

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati - pobjednicka nacija
PostPostano: 04 ruj 2019, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Meni bude toplo oko srca kad orjunaši cvile zbog svakog hrvatskog uspjeha.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 24 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO