HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36802 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538 ... 1473  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 ruj 2018, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Čisto da se registrira, tema nije obrisana, nego je brisačinom spama pala na 4 stranicu.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 ruj 2018, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Eto novinar ostao duzan novac, pa ga nalupao decko zbog duga, slucaj nema nikakvu politicku pozadinu, reko ja =))

Citat:
Lukač: Uhapšen jedan od napadača na Kovačevića, slučaj nema političku pozadinu

Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač rekao na vanrednoj konferenciji za novinare je da je uhapšen jedan od napadača na novinara Vladimira Kovačevića.

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=309791

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 ruj 2018, 15:10 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Nema neizvjesnosti kad je riječ o rezultatima izbora u Republici Srpskoj.
http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=309905

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 ruj 2018, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Počelo je

https://www.dnevnik.ba/vijesti/neki-kin ... o-medijima

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 ruj 2018, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Sve interesantnije....onaj što je pretukao novinara


Marko Čolić je sinoć uhapšen. Nezvanično saznajemo uhapšen je na jednom graničnom prelazu kada je krenuo u Njemačku na zakazani meč. Prema našin informacijama za ovaj meč se, slučajno ili ne, pripremao u Bokserskom Klubu ''Hektor'' iz Laktaša. Zanimljivo je da je Klub ’’Hektor’’ pod palicom Predraga Stankovića, inače, sina Budimira Stankovića koji je kum Milorad Dodika. Na njegovom fb profilu piše da je zaposlen u Klinici za rehabilitaciju dr Miroslav Zotović. Policiji je poznat od ranije

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 12 ruj 2018, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Udri druže plavi, pa makar i po glavi :zivili

Citat:
Lukač: Policija neće dozvoliti bilo kakvo "dešavanje ulice" u Srpskoj

Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač potvrdio je da postoje informacije da u toku predzborne kampanje i nakon izbora u Srpskoj može doći do nekih neželjenih situacija, te poručio da će policija spriječiti svakoga ko bude pokušao bilo šta silom i na neprimjeren način da uradi

"Svi koji misle da mogu nešto da rješavaju ulicom u velikoj su zabludi i samo se zanose. To ne treba ni da pomisle, a ne da pokušaju jer postoje zakoni koji se moraju poštovati i niko ne može sebi uzeti za pravo da ugrožava nečiji život, imovinu, institucije... i to policija neće dozvoliti.
Na bilo koji, pa makar i početni znak 'dešavanja ulice' ili nasilja policija će reagovati i provesti zakonom predviđene mjere, takva lica uhapsiti i procesuirati. Ne preporučujem nikome da tako nešto pokuša jer to može da dovede samo do neželjenih problema za sve nas u Republici Srpskoj, kojoj to apsolutno nije potrebno", naglasio je Lukač u intervjuu Srni.

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=309999


Malo su se zajebali i poletili ...

:rigam


Citat:
Opozicija u kampanju uključila pokret Pravda za Davida

Okupljanje grupe građana “Pravda za Davida” sinoć je proteklo u znaku dolaska lidera opozicionih stranaka SDS-a i PDP-a. Dolazak Vukote Govedarice, Branislava Borenovića, Igora Crnatka, Adama Šukala i Draška Stanivukovića na Trg Krajine pratila je kamera agencije koja radi kampanju opoziciji, i ubrzo je na internetu ubjavljen spot

I pored činjenice da je grupa "Pravda za Davida" mjesecima objavljivala da je nestranačka i da ih ne zanima politika, sinoćnje okupljanje je prošlo u znaku upravo toga.

Skupu su se pridružili lideri opozicije, aktivno učestvovali u skupu i ikonografiji, ali vrlo brzo pokazali i pravu namjeru - spot koji je pušten na društvenim mrežama.

Ostaje pitanje - ko koga koristi u ovoj priči: opozicija tragičan slučaj ili grupa "Pravda za Davida" opoziciju?
Јedno su svi zaboravili-izborna kampanja je počela.

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=310020

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 12 ruj 2018, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
LakePlacid je napisao/la:
Lukač: Policija neće dozvoliti bilo kakvo "dešavanje ulice" u Srpskoj

Apsolutno, gospodine ministre unutrašnjih poslova Republike Srpske.




LakePlacid je napisao/la:
Opozicija u kampanju uključila pokret Pravda za Davida


A da uključite i moj palamar? Nije da se hvalim, ali valjao bi vam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ruj 2018, 00:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika


Znači Bošnjaci iz Srpske + dijaspora, zombirani idioti iz tzv. Pravde za Davida, glasači tzv. sds koji i dalje misle da se radi o SDS, prateće kombi stranke i moj palamar. To je otprilike snaga tzv. "Saveza za pobjedu" na predstojećim izborima. Gospođica Sara kaže da bi Bošnjaci iz Srpske kao i njihova dijaspora mogli biti jezičak na vagi. Ja npr. mislim da bi to mogao biti moj palamar. Kad se ekipa uzvere na njega i osmotri stanje na terenu, pobjeda je skoro zagarantovana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ruj 2018, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Hahaha poglupa Sarafina, glupa na svakom forumu, ali bas do daske, pazi ti njoj logike samo da se registruje na forum sa mailom NVO za koju radi i piše po tim istim forumima, kipi iz nje naprosto NVO spika i šema ali i glupoća i naivnost, nemoguce ne primjetiti, od tada je i nema na ovom forumu dok na klixu i dalje gladi muda braći Šimić i njihovom NVO kolegi , inace njenom NVO el prezidenteu do prije dvije godine, izgleda ni k*** ni udaja joj nisu pomogli da se smiri ...

Pazi ti njoj logike samo, kao da muslimani nece glasati za svoje predstavnike u Srpskoj i kao da imaju "viska" glasova da glasaju za Srpske predstavnike, pa i za predsjednika Srpske labrnju Salkića, a želja im naravno da rade Srbima u Srpskoj ono sto su nekada Hrvatima radili sa Komsicem u Federaciji, sto se tice nazovi drzavnog nivoa Dodik je ipak mnogo mnogo jači igrac nego Cvijanovićka 2014. i tu definitivno nema nikakve dileme, Cvijanovićka tada i danas dvije razlicite politicke licnosti u odnosu na snagu i kapacitet

Takodjer po Banja Luci i Bijeljini Jelena Krivić aktivista SZP-a odnosno SDS-a iz reda mladih "kupuje" muslimane i rome za 50KM i prehrambene pakete Crvenog krsta Republike Srpske na cijem je celu Djoko Mihajlovic iz Bijeljine blizak lokalnom SDS-u, naravno sve uredno prijavljeno nadležnim

:smajl034

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ruj 2018, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Opet gluposti...Sarajka ne radi ni u kakvoj NVO...vidiš zavjere gdje ih i nema.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ruj 2018, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ne mozes znati vise od mene, ako kazem da radi onda radi, na forum klix se registrovala sa sluzbenim mailom NVO organizacije iz Sarajeva, sto vam je i prezentirano ovdje na forumu pa ste izbrisali i banovali me na 7.dana, jedino gdje mogu zgrijesiti jeste da je radila, odnosno da joj NVO vise nije primarni poslodavac, nebi sad da pricu vodimo oko nje, inace doticna poznata imenom i prezimenom u tančine, i tim bi zavrsio pricu oko isfrustrirane

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ruj 2018, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ajmo još diplomatske sankcije nametnite ovom protektoratu da ugodjaj bude potpun ... :smijeh

Kakva šamarčina zvanicnom Sarajevu i tkzv. SZP-u ...


Citat:
Lavrov otkazao posjetu BiH

Ministar inostranih poslova Rusije Sergej Lavrov obavjestio je ministarstvo inostranih poslova BiH da odlaže do daljnjeg svoju posjetu BiH, saznaje Srpska Kafe iz izvora bliskih MIP-u.

Lavrov ne želi da putuje dok ne dobije spisak nepoželjnih državljana Rusije za koji imaju informacije da postoji u BiH.
Nije isključeno, kako saznajemo da Lavrov isplanira samo dolazak u Banjaluku krajem septembra.

Do tada bi trebalo da bude pojašnjena cijela situacija i sa zabranom ulaska ruskog književnika Zahara Prilepina u BiH.

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=310169

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ruj 2018, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
LakePlacid je napisao/la:
Ne mozes znati vise od mene, ako kazem da radi onda radi, na forum klix se registrovala sa sluzbenim mailom NVO organizacije iz Sarajeva, sto vam je i prezentirano ovdje na forumu pa ste izbrisali i banovali me na 7.dana, jedino gdje mogu zgrijesiti jeste da je radila, odnosno da joj NVO vise nije primarni poslodavac, nebi sad da pricu vodimo oko nje, inace doticna poznata imenom i prezimenom u tančine, i tim bi zavrsio pricu oko isfrustrirane


Taj nekakav AIESEC nije NVO, ali samo govorim jer su mi smiješne te forumske intrige. Ljudi koji nešto vrijede i znače ne gube vrijeme na forumima (to vrijedi za sve nas).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 ruj 2018, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Malo se informiši o nekim stvarima prije nego pocnes pisati o istim, i to ne onako povrsno vec malo detaljnije, AIESEC je registrovana kao NVO, po zakonu to jedino i mogu biti, kao studentska organizacija imaju niz nazovi odjela kojima se bave, glavni cilj im je da "vrše pozitivan uticaj na društvo", krajnije ljevičarska organizacija koja je u Rusiji na crnoj listi NVO organizacija kojim se u potpunosti zabranjuje ili im se ipak sužava prostor za rad i djelovanje, u BIH mimo studenata imaju i 9. aktivnih uposlenika koji svaki mjesec uredno primaju plaću, zanimljivo zar ne, za takvu jednu obicnu nazovi studentsku organizaciju ...

Posto vidim da se sjecas sta sam pisao prije par mjeseci, onda se sjecas sigurno i dva pomenuta maila na klix forumu koja sam ovdje spominjao od kojih jedan ima naziv "banjalucki otpor" i koji se registruje na pomenuti forum u trenutku kada doticna pokrece temu o Davidu Dragicevicu, a oba maila zanimljivo sa slubenom domenom AIESEC-a, mislim da je dovoljno, to sto ti nju znas a ona tebe i imate mutually assured destruction kako si naveo jedne prilike je druga stvar, i sto je ocito "pazis", ali tu sam ja, opste je poznato da se na netu moze sve naci, na jedan sasvim legalan nacin, pa i sto se tice foruma, ne moras biti administrator foruma da bi vidio neciju ip. adresu, mail ili ulicu iz koje kucka :smajl054

Da još napomenem da su im glavni finansijeri u BIH USAID i fond za otvoreno drustvo iz Sarajeva ili ti ga Soroš, te da su isti predvodili JMBG proteste u Sarajevu 2013., a da su im bivsi clanovi gle čuda jedan Darko Brkan i jedna Aida Ajanović

Ili si totalno naivan ili neces iz ovog ili onog razloga da vidis, jbg moj fah pa znam mnogo o ovome, sta ću, nije do tebe ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 ruj 2018, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Ovi iz SDS-a Cvijanovićki broje krvna zrnca..
Interesantno.. djed Hrvat

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 ruj 2018, 09:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vasković već napao jednog od odvjetnika. Klasika, apsolutna klasika. Tako je lako predviditi njihove buduće poteze. Odvjetnik Tomić je saučesnik u ubojstvu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 ruj 2018, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Demokratija je kao droga. Drogu možeš da koristiš u svrhu liječenja psihičkih poremećaja a možeš i da se valjaš u blatu sa špricom u veni ili da je diluješ da bi se drugi valjali u blatu.
Taj odurni bloger Vasković upravo to radi. Koristi slobodu pisane riječi da bi lagao, tovario, podmetao, obmanjivao, podsticao na nemir i nasilje itd.
Kao što je dileru mjesto u prdekani, mislim da je i taj Sorošev klošar zreo za nju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 ruj 2018, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА


Zamišljam Bošnju kako razvlači ćunu na Davorovu žvaku kako je Lukač ( glava MUP Srpske) klao Bošnjake u ratu i da je ratni zločinac i taman da izbaci drkicu, krene priča o Republici Srpskoj kao državi za koju se Davor borio. Nastavi on njega razvlačiti i dalje ali ne ide, koljena već bole a mali sve mekši i manji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 ruj 2018, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
pzd svakako spada u temu: "dešavanja u RS" (bar se meni čini tako), ali smijemo li komentarisati pzd dešavanja? jer, s obzirom da je tužilaštvo dalo zapisnike o saslušanjima svjedoka davorovim advokatima, na tu temu ćemo imati dosta za komentarisati. ne vjerujem da će advokati uskratiti uvid davoru u iskaze svjedoka, a znamo kako on cijeni mišljenje suprotno njegovom.

pitam na vrijeme, da ne bude opet neki problem :001_huh

i pozdrav svima :winkiss


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 ruj 2018, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Pozdrav, draga gospođice.
Kako je dobro vidjeti vas opet, staviti ruke na vaša ramena.
Ma šalim se :D

Tzv. PzD je neodvojivi dio predstojećih izbora i spada u sam špic aktuelnih dešavanja u Srpskoj već mjesecima, tako da ne vidim razloga zašto bi tu tematiku neko smatrao nevažnom za ovu temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 ruj 2018, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
i ja tako mislim, pogotovo zato jer je dio kampanje opozicije, ali možda administratori misle drugačije?

uostalom, vidim da se rasprave vode sasvim razumno bez zna se koga i bez zatrpavanja tema BN linkovima. možda se i on uozbiljio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 ruj 2018, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Elhamdulillah, tako je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 ruj 2018, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
LakePlacid je napisao/la:
Malo se informiši o nekim stvarima prije nego pocnes pisati o istim, i to ne onako povrsno vec malo detaljnije, AIESEC je registrovana kao NVO, po zakonu to jedino i mogu biti, kao studentska organizacija imaju niz nazovi odjela kojima se bave, glavni cilj im je da "vrše pozitivan uticaj na društvo", krajnije ljevičarska organizacija koja je u Rusiji na crnoj listi NVO organizacija kojim se u potpunosti zabranjuje ili im se ipak sužava prostor za rad i djelovanje, u BIH mimo studenata imaju i 9. aktivnih uposlenika koji svaki mjesec uredno primaju plaću, zanimljivo zar ne, za takvu jednu obicnu nazovi studentsku organizaciju ...

Posto vidim da se sjecas sta sam pisao prije par mjeseci, onda se sjecas sigurno i dva pomenuta maila na klix forumu koja sam ovdje spominjao od kojih jedan ima naziv "banjalucki otpor" i koji se registruje na pomenuti forum u trenutku kada doticna pokrece temu o Davidu Dragicevicu, a oba maila zanimljivo sa slubenom domenom AIESEC-a, mislim da je dovoljno, to sto ti nju znas a ona tebe i imate mutually assured destruction kako si naveo jedne prilike je druga stvar, i sto je ocito "pazis", ali tu sam ja, opste je poznato da se na netu moze sve naci, na jedan sasvim legalan nacin, pa i sto se tice foruma, ne moras biti administrator foruma da bi vidio neciju ip. adresu, mail ili ulicu iz koje kucka :smajl054

Da još napomenem da su im glavni finansijeri u BIH USAID i fond za otvoreno drustvo iz Sarajeva ili ti ga Soroš, te da su isti predvodili JMBG proteste u Sarajevu 2013., a da su im bivsi clanovi gle čuda jedan Darko Brkan i jedna Aida Ajanović

Ili si totalno naivan ili neces iz ovog ili onog razloga da vidis, jbg moj fah pa znam mnogo o ovome, sta ću, nije do tebe ...



Slušaj SNSD-BOOTU, javno te pozivam da objaviš moj e mail i ime i prezime.
Administrator ga zna.
Ne bude li se poklapalo s tvojim lažima, za objavu Vladinog identiteta zaslužio si trajni ban.
Za objavu mog, ne tražim ban od administracije, nego ako si čovjek kao što tvrdiš "samobaniraćeš se sam s formuma" SNSD-OVSKI smetljaru. Ok dil?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 ruj 2018, 15:42 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Gospodine Vlado ja bi se zabrinuo na vašem mjestu da me neka bula brani, isto vrijedi i za Mektića.

Mislim Aga je za Jednu i Jedinu nedjeljivu ali vi gospodine ste iznad toga!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
SarajkaDjevojka je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Malo se informiši o nekim stvarima prije nego pocnes pisati o istim, i to ne onako povrsno vec malo detaljnije, AIESEC je registrovana kao NVO, po zakonu to jedino i mogu biti, kao studentska organizacija imaju niz nazovi odjela kojima se bave, glavni cilj im je da "vrše pozitivan uticaj na društvo", krajnije ljevičarska organizacija koja je u Rusiji na crnoj listi NVO organizacija kojim se u potpunosti zabranjuje ili im se ipak sužava prostor za rad i djelovanje, u BIH mimo studenata imaju i 9. aktivnih uposlenika koji svaki mjesec uredno primaju plaću, zanimljivo zar ne, za takvu jednu obicnu nazovi studentsku organizaciju ...

Posto vidim da se sjecas sta sam pisao prije par mjeseci, onda se sjecas sigurno i dva pomenuta maila na klix forumu koja sam ovdje spominjao od kojih jedan ima naziv "banjalucki otpor" i koji se registruje na pomenuti forum u trenutku kada doticna pokrece temu o Davidu Dragicevicu, a oba maila zanimljivo sa slubenom domenom AIESEC-a, mislim da je dovoljno, to sto ti nju znas a ona tebe i imate mutually assured destruction kako si naveo jedne prilike je druga stvar, i sto je ocito "pazis", ali tu sam ja, opste je poznato da se na netu moze sve naci, na jedan sasvim legalan nacin, pa i sto se tice foruma, ne moras biti administrator foruma da bi vidio neciju ip. adresu, mail ili ulicu iz koje kucka :smajl054

Da još napomenem da su im glavni finansijeri u BIH USAID i fond za otvoreno drustvo iz Sarajeva ili ti ga Soroš, te da su isti predvodili JMBG proteste u Sarajevu 2013., a da su im bivsi clanovi gle čuda jedan Darko Brkan i jedna Aida Ajanović

Ili si totalno naivan ili neces iz ovog ili onog razloga da vidis, jbg moj fah pa znam mnogo o ovome, sta ću, nije do tebe ...



Slušaj SNSD-BOOTU, javno te pozivam da objaviš moj e mail i ime i prezime.
Administrator ga zna.
Ne bude li se poklapalo s tvojim lažima, za objavu Vladinog identiteta zaslužio si trajni ban.
Za objavu mog, ne tražim ban od administracije, nego ako si čovjek kao što tvrdiš "samobaniraćeš se sam s formuma" SNSD-OVSKI smetljaru. Ok dil?


Nisam ti ja kriv sto si neuka i sto te nisu dodatno obucili i naucili nekim stvarima, ima dosta stvari koje nisu za foruma a po kojim nikada vise nebi usla ni na jedan forum, ako do sada nisi svatila odakle vjetar puše neces nikada, sto je mozda i bolje za takve kao ti ...

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36802 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538 ... 1473  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 242 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO