HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4214 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 169  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 09 svi 2017, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
joe enter je napisao/la:
A pazi moralista što zameraju što je oženio osobu stariju 25 godina?? :rigam

Koliko znam , zakon ne zabranjuje nigde u Evropi a i celom svetu brak između ljudi gde je razlika u godina velika , kao što nije zabranjivalo ama baš nikad u istoriji.

Žensak populacija bi rekla "Svaka čast" njegovoj ženi kad je našla mladog i sposobnog muža , kao što većina muškaraca tapše kad oženi mladu piletinu.

Kad je jedan moj rođak oženio stariju od sebe 15 godina , svi moralisti iz sela su negodovali dok nije đed rekao svoje :"Šta vas briga koha je oženio i jel puno starija od njega , pa neće je kuvat". :zubati

Ne znam o kakvom mome moralizmu pises, ili o zabrani koju bih ja poduzeo.
Ja samo kazem, da treba mladu ozeniti ili imati u krevetu.
Tu naravno ima raznih varijacija, o kojima ne zelim da posebno raspravljam.
Muskarac 18-30, zenska od 18-40 itd.To nije tema u ovom slucaju.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 09 svi 2017, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
limpus je napisao/la:
Kakve su prognoze za parlamentarne izbore?


Oni sa france 24 misle da će socijalisti i republikanci podbaciti za nekoliko procenata u korist nacionalnog fronta :biceovodobro Okreni - obrni, niko neće imati apsolutnu većinu, pa će se kao i do sada praviti gomila trulih kompromisa i koalicija :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 10 svi 2017, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Bobovac je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:

A za ove, nad sudbinom Zapadne Evrope, zabrinute Balkance, zadržaću komentar za sebe.

UK i Francuska su debelo zaslužili sudbinu koja ih čeka. Vekovima da iskorištavaš pola planete domorodaca da bi razvijao svoju zemlju, pa si sad ti bogat zato što si pametan, a ne zato što si pljačkaš, a gledaš na mene sa visoka i misliš da sam siromašan zato što sam glup, a ne zato što nisam pljačkao. Ajde mrš, pet namaza dnevno, petkom džuma i žene ne smeju da upravljaju motornim vozilima i izlaze iz kuće bez muške pratnje. To vam je budućnost, i boli me *** ako vam se ne sviđa.


Daj ne lupetaj, eto nama će svima biti bolje kada Francuska propadne, kada cijela zapadna Europa kolabrira pod pritiskom Azijata i Afrikanaca. Nama će tada svanuti i na nas se to neće nimalo negaivno odraziti.
Srpska dumanja: -Nek crknu kada nisu bili na našoj strani 1990ih!!!! Nek cijeli svijet propadne!!!

Carmello Šešelj je napisao/la:
Postoji razlika između "Boli me *** za njihovu sudbinu." i "Radujem se i jedva čekam da ih zadesi ta sudbina."


Promenio sam mišljenje, sada me više ne boli ***, nego aktivno navijam za sve veću islamizaciju zapadne Evrope. Pa kada budu imali pobune i građanske ratove u svojim zemljama, onda će se malo baviti sobom, umesto nama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 10 svi 2017, 12:02 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nimalo mi ih nije žao. Kada je svaka žena u Francuskoj želela (i u većini slučaja i imala) kućnu pomoćnicu iz Alžira, onda je sve bilo super. Sada kada se vide posledice toga, sada je problem. Ma nemoj. Nek sada malo Afrikanci kolonizuju njih, šta fali?

A za ove iz UK me tek zabole. Dabogda svi postali Pakistanci.


A za ove, nad sudbinom Zapadne Evrope, zabrinute Balkance, zadržaću komentar za sebe.

UK i Francuska su debelo zaslužili sudbinu koja ih čeka. Vekovima da iskorištavaš pola planete domorodaca da bi razvijao svoju zemlju, pa si sad ti bogat zato što si pametan, a ne zato što si pljačkaš, a gledaš na mene sa visoka i misliš da sam siromašan zato što sam glup, a ne zato što nisam pljačkao. Ajde mrš, pet namaza dnevno, petkom džuma i žene ne smeju da upravljaju motornim vozilima i izlaze iz kuće bez muške pratnje. To vam je budućnost, i boli me *** ako vam se ne sviđa.


Pa lako je biti pošten kada nemaš uslova da budeš lopov. Srbi nisu bili u stanju da zadrže najbližu okolinu za koju su ratovali, a kamo li da izgrade onoliku imperiju. Nije baš da je za to dovoljna puka želja i nula pameti.
Svaka imperija je iskorišćavala stanovništvo na teritoriji koju je osvojila, ne samo Briti i Francuzi.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 10 svi 2017, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nimalo mi ih nije žao. Kada je svaka žena u Francuskoj želela (i u većini slučaja i imala) kućnu pomoćnicu iz Alžira, onda je sve bilo super. Sada kada se vide posledice toga, sada je problem. Ma nemoj. Nek sada malo Afrikanci kolonizuju njih, šta fali?

A za ove iz UK me tek zabole. Dabogda svi postali Pakistanci.


A za ove, nad sudbinom Zapadne Evrope, zabrinute Balkance, zadržaću komentar za sebe.

UK i Francuska su debelo zaslužili sudbinu koja ih čeka. Vekovima da iskorištavaš pola planete domorodaca da bi razvijao svoju zemlju, pa si sad ti bogat zato što si pametan, a ne zato što si pljačkaš, a gledaš na mene sa visoka i misliš da sam siromašan zato što sam glup, a ne zato što nisam pljačkao. Ajde mrš, pet namaza dnevno, petkom džuma i žene ne smeju da upravljaju motornim vozilima i izlaze iz kuće bez muške pratnje. To vam je budućnost, i boli me *** ako vam se ne sviđa.


Pa lako je biti pošten kada nemaš uslova da budeš lopov. Srbi nisu bili u stanju da zadrže najbližu okolinu za koju su ratovali, a kamo li da izgrade onoliku imperiju. Nije baš da je za to dovoljna puka želja i nula pameti.
Svaka imperija je iskorišćavala stanovništvo na teritoriji koju je osvojila, ne samo Briti i Francuzi.

Nije samo želja i nula pameti, nego geografski položaj. Zašto su sve zemlje koje imaju otvoren izlaz na Atlantik bile kolonijalne imperije? Kako to da se baš nijedna od njih nije suzdržala od pljačkanja?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 12 svi 2017, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2016, 10:56
Postovi: 889
Lokacija: Stockholm - Banja Luka
Emmanuel Macron je, onako mnogo objektivno, ipak ljepsi za gledati nego Marine Le Pen. ;)

_________________
“To write well and to speak well is mere vanity if one does not live well."

– Bridget of Sweden (1303-1373)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 12 svi 2017, 23:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Audrey je napisao/la:
Emmanuel Macron je, onako mnogo objektivno, ipak ljepsi za gledati nego Marine Le Pen. ;)



Pa i nije neka razlika... nakarada i on i ona...

slika





Puno je veća razlika on i žena. Zamisli, on se budi svako jutro pored ove prikaze. On svaku noć gura svoj jezik u njena usta... brrr!

slika

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 13 svi 2017, 04:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2016, 10:56
Postovi: 889
Lokacija: Stockholm - Banja Luka
Nisam ljubitelj zena (u tom smislu), tak da me uopce ne interesira njegov ukus u zenama. Meni je on daleko ljepsi za gledati nego Le Pen - cisto kao objekt. Marine Le Pen me izgledom podsjeca na Margaret Thatcher.

_________________
“To write well and to speak well is mere vanity if one does not live well."

– Bridget of Sweden (1303-1373)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 lip 2017, 00:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Novi teroristički napad u parizu... terorista je probao da aktivira bombu, kad mu to nije pošlo za rukom, čekićem je napao prolaznike... policija je uspela da ga neutrališe :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 23 lip 2017, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
https://www.facebook.com/MikeCernovich/ ... 874318229/

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 11 srp 2017, 01:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Dvojica belaca upucala 8 arapa ispred dzamije.
Počinje polako.Biće toga još.Bilo je pitanje vremena.Evropa će postati grobnica za 50 miliona muslimana.


https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4122360489

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 11 srp 2017, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Youtube ljevicari jedva docekali kao i ono sa gaženjem ispred djamije.Sace ovakve pojedince nazivati teroristi bez obzira sto nemaju organizaciju iza sebe a niti vjersku ideologiju.Bar ja pucam da je paranoja ili je neko od njih najeba od migranata!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 11 srp 2017, 23:52 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Bobovac je napisao/la:
Audrey je napisao/la:
Emmanuel Macron je, onako mnogo objektivno, ipak ljepsi za gledati nego Marine Le Pen. ;)



Pa i nije neka razlika... nakarada i on i ona...

slika





Puno je veća razlika on i žena. Zamisli, on se budi svako jutro pored ove prikaze. On svaku noć gura svoj jezik u njena usta... brrr!

slika



Nikad necu shvatiti ovakve stvari. I uopsteno ovaj trend na zapadu da si zenke nadju najmanje par godina mladje tipove. Muskarci su krivi za to stanje. Nit principa, nit ista.

A ovo gore..sta ja znam..valjda ljubav..sta li...neka bolesna, opsesivna, majcinsko-sinovska..vuce se, vele, jos od osnovne skole.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 25 lis 2017, 19:01 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Citat:
Sud naredio: Uklonite križ sa spomenika papi Ivanu Pavlu II.

Francuski vrhovni upravni sud u srijedu je naredio gradu u Bretanji da ukloni križ s 7,5 metara visokog spomenika bivšem papi Ivanu Pavlu II. koji stoji na gradskom trgu. Državno vijeće je donijelo odluku da kip poljskog pape podignutog 2006. u gradu Ploermelu ostaje na mjestu, no da se križ koji stoji na luku iznad spomenika treba ukloniti zbog strogog francuskog zakona o sekularizmu. Sam luk nije religijski simbol i također može ostati, odlučio je sud. Francuski zakon o razdvojenosti crkve i države iz 1905. zabranjuje postavljanje religijskih znakova ili simbola na javnim mjestima. Iznimke su mjesta štovanja, groblja i muzeji. Spomenik Ivanu Pavlu II. koji je bio čelnik Katoličke Crkve od 1978. do svoje smrti 2005. rad je ruskog kipara Zuraba Tseretelija, a Bretanja je tradicionalno uporište katolika u Francuskoj.


Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/sud-nar ... ii-1203401 - www.vecernji.hr


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 31 lis 2017, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
s one strane dinare je napisao/la:
Citat:
Sud naredio: Uklonite križ sa spomenika papi Ivanu Pavlu II.

Francuski vrhovni upravni sud u srijedu je naredio gradu u Bretanji da ukloni križ s 7,5 metara visokog spomenika bivšem papi Ivanu Pavlu II. koji stoji na gradskom trgu. Državno vijeće je donijelo odluku da kip poljskog pape podignutog 2006. u gradu Ploermelu ostaje na mjestu, no da se križ koji stoji na luku iznad spomenika treba ukloniti zbog strogog francuskog zakona o sekularizmu. Sam luk nije religijski simbol i također može ostati, odlučio je sud. Francuski zakon o razdvojenosti crkve i države iz 1905. zabranjuje postavljanje religijskih znakova ili simbola na javnim mjestima. Iznimke su mjesta štovanja, groblja i muzeji. Spomenik Ivanu Pavlu II. koji je bio čelnik Katoličke Crkve od 1978. do svoje smrti 2005. rad je ruskog kipara Zuraba Tseretelija, a Bretanja je tradicionalno uporište katolika u Francuskoj.


Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/sud-nar ... ii-1203401 - http://www.vecernji.hr

Pa vrijeme je da se taj zakon iz 1905 godine promjeni.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 20 svi 2018, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Woman to be jailed for 3 months in France for refusing to remove niqab

Published time: 17 May, 2018 13:23
Edited time: 18 May, 2018 08:14

A French court has handed a woman a six-month prison sentence for refusing a police officer’s request that she remove her niqab. The decision has sparked outrage in the French Muslim community.
The sentence follows the woman’s dramatic arrest in the southern city of Toulouse last month after she was stopped by police for wearing a full-face veil, which is illegal in France.

She allegedly showed a poor-quality photocopy of her identity card and refused to lift her veil to let the officers see her face. After numerous attempts to have her remove the veil, the woman began to scream for help.

The woman was placed under arrest and moved into a police vehicle. The police officers were then confronted by a group of approximately 30 people. Officers attempted to dispel the crowd using tear gas and by discharging their weapons. The incident is blamed for sparking furious riots in the city with more than a dozen cars burnt out over two nights of unrest.

The 37-year-old woman was handed the six-month sentence, with three months suspended, by the Toulouse Criminal Court on Thursday, FranceInfo reports. She was prosecuted for contempt, rebellion, and for making death threats against the police. She was also given a €100 fine and €1,000 in damages to be split between two police officers.

In the aftermath of her detention, the woman rejected the police version of events, saying the officers subjected her to insults. She also denied wearing the niqab, according to earlier reports.

The sentencing has provoked anger among the French Muslim community. The Islam&Info Facebook page, which has over 400,000 followers, posted a statement condemning the verdict. “She's the one who got molested by the police and we're condemning this mom to prison,” it said of the woman at the center of the case. “Islamophobic injustice is at all levels in France. May Allah protect her and facilitate her.”

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 03 lip 2018, 09:39 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Prica o obnovi proizvodnje piva s tisucu godina tradicije, u samostanu ciji je prethodnik naravno do temelja srusen od snaga antikrista u Francuskoj revoluciji. Nalazi se u danasnjoj Belgiji

Izvor: Vecernji list, 3.6.2018., Zoran Vitas, str. 30-32

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 31 kol 2018, 21:36 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Marcon izjavio kako Francuzi ne postoje i da je on Europljanin.

Potsjeca me na SFRJ gdje ispadalo kako Hrvati i Srbi ne postoje ili je to neka regionalna pripadnost, a da su svi Jugoslaveni.

Kojih li zabluda.

https://narod.hr/eu/macron-sokirao-i-na ... zi-i-danci

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 01 ruj 2018, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Raspizdio je Dance kad im u gostima rekao da Danci i danski jezik ne postoje. Eto na što su Brisel i EU spali. Takve jeftine pajace.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 10 ruj 2018, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Opet su "kulturno obogaćeni". Afganistanac nožem ozlijedio 7 osoba. Britanski par navodno jako teško ozlijeđen.
On je zaradio bar 6 djevica od allaha.

"Klinac" musliman migrant, malodoban. Dosta je vitalan za dijete.

Sad još jedan sa škarama nasumično napadao ljude. Koji im klinac, nije džuma petak.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 14 ruj 2018, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
BBC je napisao/la:
Opet su "kulturno obogaćeni". Afganistanac nožem ozlijedio 7 osoba. Britanski par navodno jako teško ozlijeđen.
On je zaradio bar 6 djevica od allaha.

"Klinac" musliman migrant, malodoban. Dosta je vitalan za dijete.

Sad još jedan sa škarama nasumično napadao ljude. Koji im klinac, nije džuma petak.

Za njih bi osim normalne kazne trebalo donijeti jos i da se nepovratno kastriraju, isto tako i zene koje su u vezi sa doticnim teroristima, tako da se taj lanac terora prekone.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 14 ruj 2018, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Islam nije seksualno prenosiva bolest.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 19 ruj 2018, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
BBC je napisao/la:
Islam nije seksualno prenosiva bolest.

Porodica je osnovna celija drustva i tamo se oni indoktriniraju, kastriranjem unistavas tu celiju i onemogucujes sirenje bolesti.
Ne sire se puno misionarenjem nego silom i presijom.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 01 lis 2018, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Francuska eksplodira pred našim očima zbog muslimana i migracije iz Afrike/Azije.

https://twitter.com/FrDesouche/media

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 01 lis 2018, 17:52 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4214 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 169  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 36 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO