HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 291 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Sve polako isplivava na povrsinu.

Citat:
Govedarica isključio Vasića iz SDS-a

BANJALUKA - Predsjednik SDS-a Vukota Govedarica isključio je iz članstva Kostadina Vasića zbog teže povrede stranačkog Statuta, iznošenja u javnost neistina i dezinformacija i nanošenja ozbiljne štete interesima SDS-a, saopšteno je iz ove stranke.

Iz SDS-a navode da je Vasić u jučerašnjoj izjavi, koju su prenijeli određeni elekronski mediji i portali, iznio niz neistina i dezinformacija protiv interesa SDS-a i njenih visokih funkcionera Dragana Mektića, Mladena Bosića i Aleksandre Pandurević.

U saopštenju se ističe da su nedopustivi Vasićevi istupi u javnosti, koji su "identični onima koje vlast godinama koristi kada lažno otpužuje SDS".

"Takvi istupi predstavljaju grubo kršenje Statuta i Disciplinskog pravilnika SDS-a i neće biti tolerisani, i kao takvi predstavljaju podršku vlasti", navodi se u saopštenju.

Potpredsjednik SDS-a Kostadin Vasić izjavio je juče Srni "da je iz Srbije stigao zahtjev da se izrazi jedinstvo svih relevantnih političkih subjekata u Srpskoj, ali da to sprečava grupa funkcionera u SDS-u koju predvode Dragan Mektić, Mladen Bosić i Aleksandra Pandurević koji rade po nalogu stranih obavještajnih službi".

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/G ... S-a/504960


Citat:
Vasić: Ne može mene Govedarica isključiti bez dokaza

BANJALUKA - Kostadin Vasić kaže da je dobio obavještenje da je isključen iz SDS-a i da nije iznenađen tim nastupom.

"Zato što sam kršio Statut, ondosno iznosio neistine kako oni kažu, ali uopšte nisu provjerili da li su to neistine. Ja i dalje tvrdim i može da se dokaže da su Dragan Mektić, Mladen Bosić, Aleksandra Pandurević strani obavještajci koji ruše SDS i RS i zaduženi su za to. Vjerovatno će se to u nekom narednom periodu dokazati, ali ovo je nastavak gubitničke politike Mladena Bosića koji očigledno vodi stranku, a ne Vukota Govedarica koji je rekao da će podnijeti ostavku, pobijedio ili izgubio neće biti predsjednik SDS-a, ali očigledo je da sam ja udario njih tamo gdje ih najviše boli", rekao je Vasić za ATV.

Kaže ako Glavni odbor potvrdi ovu politiku on i neće da bude dio te stranke.

"Ako Glavni odbor SDS i Skupština SDS potvrdi ovakvu gubitničku politiku Mladena Bosića, odnosno Govedarice i ove grupe ljudi koji su zaduženi da devastiraju SDS onda meni i nije mjesto zajedno sa njima, jer ja sam čovjek koji je stvarao SDS i RS i Vojsku RS zajedno sa borcima i svima ostalima. Ako oni ovu grupu novopočenih Srba žele podržati sa srećom im bilo svima", poručuje Vasić.

Vasić kaže da dolazi na sutrašnji Glavni odbor stranke sa oko 500 ljudi iz regije Birač.

"Na glavni odbor ja sigurno dolazim, možda sa 500 ljudi sa regije Birač, jer sam ja posalo sa regije Birač zaključke koje kaže da Predsjedništvo SDS i predsjednik Vukota Govedarica i glavni Izborni štab treba da podnesu neopozivu ostavku i da Glavni odbor rukovodi strankom do stranačkih izbora i da učestvujemo u razgovorima i pregovorima sa svim relevantnim subjetkima koji su ostvarili rezultat u RS i BiH i izgleda da je njih to najviše zabolilo jer oni imaju nalog od stranih obavještanih službi, da ni po koju cijenu ne pregovaraju ni sa kim i da zagovaraju određene stvari koji se dešavaju u RS. A da su se zavadili i sa patrijarhom i sa SPC i Vučićem i svim mogućim ljudima u BiH i ovo je upozorenje svim članovima da koji budu mislili kao ja, kako će završiti", poručuje Vasić.

On kaže da njega Govedarica ne može isključiti iz stranke po nalogu Bosića, jer se kaže ništa nije dokazalo.

"Ne može mene Govedarica isključiti, po nalogu Mladena Bosića, jer se nije dokazalo. Ja tvrdi da su ovo strani obavještajci i da rade za obavještajne službe i da ruše RS i SDS, a on kaže da sam ja prekršio. On nema dokaža. On je iskoristio svoje statutarno pravo, a ja to ne poštujem", rekao je Vasić.

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/V ... aza/504969


Izgleda da im je sutra dan D. Ili padaju izdajnici iz SDSa ili pada SDS.
Sami su sebe otkrili ko su i sta su. Potpredsjedik stranke je samo potvrdio ono sto Dodik govori i sto je mog zakljuciti svako ko malo prati politiku.
Ako su izdajnici bili u vrhu SDSa onda je jasno da je isti slucaj i u ostaku SZP.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
SDS se raspao odavno već. ne ostanu li sada kompaktni, pa makar i ovakvi kakvi jesu, teško da će opstati bilo kako. a to je najvjerovatnija mogućnost kako mi se čini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 16:58 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
novovrijeme je napisao/la:
Sve polako isplivava na povrsinu.

Citat:
Govedarica isključio Vasića iz SDS-a

BANJALUKA - Predsjednik SDS-a Vukota Govedarica isključio je iz članstva Kostadina Vasića zbog teže povrede stranačkog Statuta, iznošenja u javnost neistina i dezinformacija i nanošenja ozbiljne štete interesima SDS-a, saopšteno je iz ove stranke.

Iz SDS-a navode da je Vasić u jučerašnjoj izjavi, koju su prenijeli određeni elekronski mediji i portali, iznio niz neistina i dezinformacija protiv interesa SDS-a i njenih visokih funkcionera Dragana Mektića, Mladena Bosića i Aleksandre Pandurević.

U saopštenju se ističe da su nedopustivi Vasićevi istupi u javnosti, koji su "identični onima koje vlast godinama koristi kada lažno otpužuje SDS".

"Takvi istupi predstavljaju grubo kršenje Statuta i Disciplinskog pravilnika SDS-a i neće biti tolerisani, i kao takvi predstavljaju podršku vlasti", navodi se u saopštenju.

Potpredsjednik SDS-a Kostadin Vasić izjavio je juče Srni "da je iz Srbije stigao zahtjev da se izrazi jedinstvo svih relevantnih političkih subjekata u Srpskoj, ali da to sprečava grupa funkcionera u SDS-u koju predvode Dragan Mektić, Mladen Bosić i Aleksandra Pandurević koji rade po nalogu stranih obavještajnih službi".

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/G ... S-a/504960


Citat:
Vasić: Ne može mene Govedarica isključiti bez dokaza

BANJALUKA - Kostadin Vasić kaže da je dobio obavještenje da je isključen iz SDS-a i da nije iznenađen tim nastupom.

"Zato što sam kršio Statut, ondosno iznosio neistine kako oni kažu, ali uopšte nisu provjerili da li su to neistine. Ja i dalje tvrdim i može da se dokaže da su Dragan Mektić, Mladen Bosić, Aleksandra Pandurević strani obavještajci koji ruše SDS i RS i zaduženi su za to. Vjerovatno će se to u nekom narednom periodu dokazati, ali ovo je nastavak gubitničke politike Mladena Bosića koji očigledno vodi stranku, a ne Vukota Govedarica koji je rekao da će podnijeti ostavku, pobijedio ili izgubio neće biti predsjednik SDS-a, ali očigledo je da sam ja udario njih tamo gdje ih najviše boli", rekao je Vasić za ATV.

Kaže ako Glavni odbor potvrdi ovu politiku on i neće da bude dio te stranke.

"Ako Glavni odbor SDS i Skupština SDS potvrdi ovakvu gubitničku politiku Mladena Bosića, odnosno Govedarice i ove grupe ljudi koji su zaduženi da devastiraju SDS onda meni i nije mjesto zajedno sa njima, jer ja sam čovjek koji je stvarao SDS i RS i Vojsku RS zajedno sa borcima i svima ostalima. Ako oni ovu grupu novopočenih Srba žele podržati sa srećom im bilo svima", poručuje Vasić.

Vasić kaže da dolazi na sutrašnji Glavni odbor stranke sa oko 500 ljudi iz regije Birač.

"Na glavni odbor ja sigurno dolazim, možda sa 500 ljudi sa regije Birač, jer sam ja posalo sa regije Birač zaključke koje kaže da Predsjedništvo SDS i predsjednik Vukota Govedarica i glavni Izborni štab treba da podnesu neopozivu ostavku i da Glavni odbor rukovodi strankom do stranačkih izbora i da učestvujemo u razgovorima i pregovorima sa svim relevantnim subjetkima koji su ostvarili rezultat u RS i BiH i izgleda da je njih to najviše zabolilo jer oni imaju nalog od stranih obavještanih službi, da ni po koju cijenu ne pregovaraju ni sa kim i da zagovaraju određene stvari koji se dešavaju u RS. A da su se zavadili i sa patrijarhom i sa SPC i Vučićem i svim mogućim ljudima u BiH i ovo je upozorenje svim članovima da koji budu mislili kao ja, kako će završiti", poručuje Vasić.

On kaže da njega Govedarica ne može isključiti iz stranke po nalogu Bosića, jer se kaže ništa nije dokazalo.

"Ne može mene Govedarica isključiti, po nalogu Mladena Bosića, jer se nije dokazalo. Ja tvrdi da su ovo strani obavještajci i da rade za obavještajne službe i da ruše RS i SDS, a on kaže da sam ja prekršio. On nema dokaža. On je iskoristio svoje statutarno pravo, a ja to ne poštujem", rekao je Vasić.

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/V ... aza/504969


Izgleda da im je sutra dan D. Ili padaju izdajnici iz SDSa ili pada SDS.
Sami su sebe otkrili ko su i sta su. Potpredsjedik stranke je samo potvrdio ono sto Dodik govori i sto je mog zakljuciti svako ko malo prati politiku.
Ako su izdajnici bili u vrhu SDSa onda je jasno da je isti slucaj i u ostaku SZP.

I jedan i drugi scenario je dobar za RS.Bolje bi bilo da se SDS vrati tamo gde mu je i mesto,da se oteraju Govedarica,Mektic i Pandurevicka.Ako ne da se pocepa i da veci deo-zdravo tkivo-se pridruzi patriotskoj koaliciji i da se izoluje izdajnicka struja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Iz avgusta. Možda i pogodim.

Agathonikos je napisao/la:
A što se same teme tiče jer vidim da smo se udaljili od nje, sadašnjost je takva da Srbi majoriziraju pola BiH i imaju i jak politički uticaj u FBiH a za budućnost ćemo vidjeti.

Imamo problem sa par šupaka u našim redovima, Mektić and company ali mislim da će biti oduvani a možda se desi i raspad SDS-a koji će se razložiti na zdravo tkivo koje se vraća korjenima i luzere koji će možda osnovati i pokoju kombi strančicu ili NVO udrugu. To su moja neka neobavezujuća polupredviđanja, nešto što mi zvuči ostvarljivo i nimalo se ne bih iznenadio kad bi se takvo nešto i desilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 19:02 
Offline

Pridružen/a: 08 srp 2009, 20:37
Postovi: 1818
Koga god muslimanski mediji pocnu hvaliti kao bolju opciju za njihove interese, to je medijski poljubac smrti za doticnu stranku.

Gore nego 10 najvecih skandala.

Imamo sada vec bar 6-7 primjera, i nijedan izuzetak od pravila. Zato su mi urnebesno komicne kampanje medijskog "podrzavanja" odredjenih opcija koje se vise svidjaju Muslimanima. Doslovce se odlucuju unistiti reputaciju tih opcija, time da ih hvale. :zubati

_________________
Federacija BiH: Sveto rimsko carstvo hrvatskog naroda


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa je, istina. One stranke koje žele glasove i moć, a ne mogu imati muslimanske glasove, moraju provocirati muslimane. Da se muslimanskim medijima zgadi i sama pomisao da ih hvale.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 20:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Rezultatima izbora umanjeni SDS se jos i cijepa?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Posvađali se neki iz vrha stranke sa Mektićem.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Sumnjam da ce raspasti . Niti mislim da bi to bilo dobro za Srpsku .
Ali da ce morati okrenuti list , hoce .
Jbte ,stranka koja je stvarala Srpsku , zarad vlasti , postala opozicija Srpskoj.
Bili su spremni narod okrenuti jedne na druge . Srecom , nisu nasli nikog bitnog , ko bi ih u tome podrzao . Osim (mozda) Muslimana, ali oni nisu bitni.
Ovako , ovo je samo jos jedno poglavlje u odrastanju nase mlade drzave , Republike Srpske .
Vjerujem da ce rezultati izbora u RS biti brzo implementirani , na svim nivoima u RS , da ce Dodik zauzeti svoju kotu u Zapadnom Sarajevu , a onda cemo gledati sta se desava dole , i gdje smo mi u svemu tome.
PS.

Idealno bi bilo , da Mile u nekom djelu svog mandata saopsti...''Ispunio sam svoj zadatak - BiH vise nema''..
Aj jbga , mislim da jos nije zrelo. Polako. :kava

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Što kažu ko počne za Sarajevo igrati i zaslužuje da završi na smetljištu. Tu mislim na pojedince, ne stranku.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Ko vodi SDS mene čudi da se već nisu raspali.
Imaju još šanse da opstanu ako se riješe ***,Mektića,i Pandurevićke.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 27 lis 2018, 21:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Pandurevickin dečko je iz Sarajeva? To mnogo toga objašnjava.

Zato je i navalila da ide u “zajedničke institucije” da može radit u Sarajevu, čak i kad je SDS izgubio prošle izbore.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 28 lis 2018, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Mehtića i BN pustio niz vodu. Voditeljka ga u vise navrata podjebava a on ko dijete na tuti, nije mu jasno sta se desava. :smijeh
Uzivajte.


_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 28 lis 2018, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Pristalice Vukote Govedarice protive se saradnji SDS i SNSD

slika

http://www.rtvbn.com/3927198/pristalice ... sds-i-snsd

:smijeh
Planirali proteste protiv Dodika a sad protestvuju jedni protiv drugih.

Ovo je za nauk kako prolaze izdajice svog naroda.
Duuugi niz godina nece nikom nesto slicno pasti na pamet.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 28 lis 2018, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Ovi me podsjećaju na one iz serije "smogovci".

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 28 lis 2018, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Smio bih se kladiti da ti papčići nemaju veze sa SDS već im je sekta PzD dala po 10 KM da malo odglume nezadovoljne levate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 28 lis 2018, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Delegacija iz Doboja napustila sjednicu. Doboj je drugo najvažnije uporište SDS-a nakon Bijeljine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 28 lis 2018, 18:16 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Raspad je neminovan izgleda


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 28 lis 2018, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A zbog čega zajedaju ?
I jel to, ako već glasuju, po statutu stranke zakonito ?

Pazi Šarovića, malo sa ovima malo sa onima. Svaki dan drugo mišljenje. Koja pizda i oportunist.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 28 lis 2018, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Ovi su pukli ko kokice

https://www.atvbl.com/vijesti/republika ... 28-10-2018


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 11 stu 2018, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
I SDS Sarajevsko-romanijske regije (Sarovic, Sonja Karadzic, Bjelica, Babalj) zeli stranacke vanredne izbore i ulazak u vlast sa SNSDom. :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 11 stu 2018, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Uzalud vam trud sviraci. Ne raspada se stranka tako lako, a narocito ne SDS koja je stozerna stranka. Osin toga, imao je SDS i gore krize pa je opet pobjedjivao jer pobjedjivao je i poslije odlaska Karadzica, sankcija itd. i pobjedjivace. Ovo je maciji kasalj za SDS jer i nakon toliko nedaca, SDS je za petama SNSD-u sto govori o tome da je stranka izuzetno jaka. Ja bih se vise brinuo za SNSD koji sem Dodika nema nikakvu drugu jaku prednost, a i svima je jasno da cim Dodik izgubi izbore, zavrsice kao Silvio Berluskoni. To je samo pitanje dana kada ce se desiti, dakle ne i da li ce se desiti zato gospodo SNSD-ovci uzivajte dok jos mozete jer kad ode Dodik, ode i SNSD koji ce se, nakon Dodika, raspasti u nekoliko stranaka i propasti kao DS u Srbiji, dok SDS uprkos tome sto je nekoliko stranaka nastalo od SDS-a, isti i dalje za petama SNSD-u, a sto potvrdjuje Vukota Govedarica. To upravo govori o snazi koju ta stranka ima kod naroda. Neka se SNSD-ovci pripreme za ono sto ce se desiti nakon odlaska Dodika koji je ujedno jedina jaka karika SNSD-a koja gura sve druge no cim ode jaka karika, citava ta stranka ce pasti kao kula od karata. Srecom, SDS kao stozerna stranka, i vise nego dokazano je da opstaje. To je snaga koju SNSD nema i to je ono sto ce od SNSD-a napraviti ono sto je prvobitno i bio, stranka jednog covjeka, a koja zavisi od harizme istog pa dokle traje, traje.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 11 stu 2018, 22:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Vladimire a koji ti SDS podrzavas?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 11 stu 2018, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
:sega
mislim da si ga sad zbunio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad SDSa
PostPostano: 11 stu 2018, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
I SNSD i SDS, PDP, DNS, SP su nase...za njih glasaju stanovnici Srpske .
Pobjede oni , koji od naroda dobiju najvise glasova . Zadnjih prilicno godina pobjedjuje SNSD , ali ko zna ,mozda ce SDS pobjediti na sledecim izborima . Uopste ne iskljucujem da se i to moze desiti .
Mislim da su te stranke potrebne politickom zivotu Srpske .
Moja malenkost je nekad glasala za SDS , nekad za SNSD, zavisi ..

Ocu reci , nije to Zvezda ili Partizan , pa da budemo ostrasceni i iskljucivi..
PS.
Nije u redu da se zbog politickih stavova stvara dioba u narodu , da se hvatamo za vratove . Nego na izborima olovku u ruke , glasaj .. ko pobjedi on je cetiri godine glavni ..i ceraj dalje .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 291 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Hagresor, Naša Kvačica i 277 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO