HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 22:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ] 

Gledate li seriju Lud, zbunjen, normalan?
Da 47%  47%  [ 15 ]
Ne 53%  53%  [ 17 ]
Ukupno glasova : 32
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 08 tra 2013, 17:50 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1295
Rado gledana serija,kad imam vremena.
Čombe najjači lik ubjedljivo.

mario_cro je napisao/la:
Šta je Milan Pavlović po nacionalnosti? Zna li tko ? Malo sam googlao al nemogu naći ništa konkretno.

Srbin.Brat mu je Iguman Manastira Žitomislići,Danilo Pavlović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 08 tra 2013, 18:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2013, 12:28
Postovi: 520
Upozorenja: -1
Čuj onog, Mustafa se obrukao ovom ulogom. Gdje ti živiš, bog te.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 08 tra 2013, 23:04 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2505
Lokacija: United States Of Balkan
Meni su svi super, i zao mi sto je Milan otisao...Onaj Navojec mi je bezze..
Combrero rules :zubati

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 22 ožu 2014, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
POZNATI hrvatski i bosansko-hercegovački glumac Ante Vican umro je u četvrtak navečer u staračkom domu u Grudama gdje je proveo posljednjih nekoliko godina života, a njegovo tijelo bit će pokopano u rodnim Vinjanima Gornjim kod Imotskog, objavili su u subotu tiskani mediji u Mostaru.

Ante Vican, koji je umro u 88. godini, jedan od najvećih glumaca ovih prostora, vlasnik indeksa zagrebačke Akademije dramskih umjetnosti pod rednim brojem dva - i to jer se broj jedan nije ni izdavao. Bio je prvi diplomirani glumac zagrebačke Akademije dramskih umjetnosti kod čuvenog Branka Gavelle, prenose mediji.

Nakon diplome 1954. godine postao je član Narodnog pozorišta Mostar, odakle je službeno otišao u mirovinu 1990. godine. No i nakon toga je nastavio raditi u Pozorištu, a od 1993. i u Hrvatskom narodnom kazalištu Mostar.

Ostvario je brojne uloge u TV serijama i filmovima, uz koje i glavnu u filmu "Prskosna delta" Vesne Ljubić.



Umro je lik druga Ante iz serije,naš veliki glumac.
Jedno vrijeme sam ovdje u potpisu držao njegov tekst iz epizode kad je sa Izetom i družinom razbio cijelu kafanu :''Jebat ćemo im majku majčinu.''
R.I.P. Ante

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 22 ožu 2014, 17:47 
Offline

Pridružen/a: 15 sij 2014, 23:38
Postovi: 1165
kiler je napisao/la:
POZNATI hrvatski i bosansko-hercegovački glumac Ante Vican umro je u četvrtak navečer u staračkom domu u Grudama gdje je proveo posljednjih nekoliko godina života, a njegovo tijelo bit će pokopano u rodnim Vinjanima Gornjim kod Imotskog, objavili su u subotu tiskani mediji u Mostaru.

Ante Vican, koji je umro u 88. godini, jedan od najvećih glumaca ovih prostora, vlasnik indeksa zagrebačke Akademije dramskih umjetnosti pod rednim brojem dva - i to jer se broj jedan nije ni izdavao. Bio je prvi diplomirani glumac zagrebačke Akademije dramskih umjetnosti kod čuvenog Branka Gavelle, prenose mediji.

Nakon diplome 1954. godine postao je član Narodnog pozorišta Mostar, odakle je službeno otišao u mirovinu 1990. godine. No i nakon toga je nastavio raditi u Pozorištu, a od 1993. i u Hrvatskom narodnom kazalištu Mostar.

Ostvario je brojne uloge u TV serijama i filmovima, uz koje i glavnu u filmu "Prskosna delta" Vesne Ljubić.



Umro je lik druga Ante iz serije,naš veliki glumac.
Jedno vrijeme sam ovdje u potpisu držao njegov tekst iz epizode kad je sa Izetom i družinom razbio cijelu kafanu :''Jebat ćemo im majku majčinu.''
R.I.P. Ante

:sad :sad :closedeyes :sleep :no
R.I.P.

_________________
Pozovi i pomozi,budi covjek,ne mlati praznu slamu,djeluj.
BH Telekom 090-231-032
Mtel 1458
HT Eronet 092-890-830
Za pomoc RS iz Srbije 2161
Srbija 1003
Hrvatska 060-90-11


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 22 ožu 2014, 18:01 
Offline

Pridružen/a: 15 sij 2014, 23:38
Postovi: 1165
bumbar92 je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Nadarević je ozbiljan glumac i u ovoj seriji se uglavnom profanira jer tu ni nema glume, samo preglumatavanja, ali nije jedini koji zbog para to radi u današnje vrijeme, tako da mu ne zamjeram previše.


kad god naletim na ovu seriju ili u reklami ili šaltanju uvijek neko kreveljenje, galama,...Mustafa se dobro obrukao sa ovom ulogom, ali prašta mu se jer je kesa otanjila, a jesti se mora.

De cuti majke ti,cuti bolan.....Cuj Mustafa se obrukao,pogledaj par epizoda pa nesto pricaj....
Ova serija,dolazi u rang legendarnih serija tipa Zikina dinastija,Povratak otpisanih,Bolji zivot.....
Dobro,ti i dalje gledaj Bibin ducan,Nasa mala klinika,Zauvijek susjedi,ili ove tursko/indijske pogani,,,nek ti je sa srecom....

_________________
Pozovi i pomozi,budi covjek,ne mlati praznu slamu,djeluj.
BH Telekom 090-231-032
Mtel 1458
HT Eronet 092-890-830
Za pomoc RS iz Srbije 2161
Srbija 1003
Hrvatska 060-90-11


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 19 svi 2014, 19:22 
Online

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2843
Cijela je serija iako dobro odglumljena, pogrješno percipirana. U jednoj epizodi kaže se da Izet Fazlinović ima 56, u drugoj 66 godina. U jednoj epizodi Damir mu odvraća nakon što hvali svoj doprinos u Drugom svjetskom ratu: "Koliko si im'o godina, tri. " "U ljubavi i ratu godine nisu bitne. " U drugoj Damir glumi Izeta u prisjećanju na Rat, a Izet naravno i izgleda da ima 20-ak godina. Ako je Izet sudjelovao aktivno u ratu onda bi morao imati skoro 90, a ne skoro 70 godina. Izet u jednoj epizodi slavi 48. godišnjicu mature, znači onda mora imati 66 godina. Izet se s Đurom Ubiparipom prisjeća kako su 1944. zarobili četnike. Onda bi Izet morao biti rođen oko 1921. godine i 2011. imati 90 godina. Međutim serija naglo ide u budućnost i vidimo Džebru u dobi od 7 godina. Znači kad Džebra ima 7 Izet mora imati 97 godina. Znači 97-godišnji Izet (gdje ste vidjeli 97-godišnjaka koji izgleda kao Mustafa Nadarević?) kaže u jednoj epizodi Damiru da misli živjeti najmanje dok Džebra ne ode u penziju, znači 170-ak godina. Mustafa Nadarević rođen je 1943. godine. Folcika je u jednoj seriji 65., a u drugoj 68. godište. Spominje se da je Faruk zadnji put bio na putu '78., a u nekoj drugoj kaže se Zaostrog '85, pa Jahorina '84. U svakoj se doima da Faruk ima 40-ak godina, a negdje se spominje preko 50. Dinu piše na grobu da je rođen 1965., a za Čombeta se kaže da je rođen 1970. Ako je Faruk bio loš učenik, kako je mogao ići u gimnaziju? Kaže u jednoj epizodi kako je neka osoba s njim išla u osnovnu i u gimnaziju. Izet kaže u jednoj epizodi: "Pa ja sam se snaš'o u Moskvi '68, kamoli ne ću u ovoj selendri. " U drugoj kaže da nije bio u inozemstvu od 1969. kad je bio u Moskvi. U jednoj novijoj epizodi Izet kaže kako je neke hlače kupio u Rimu 1973. Ulica je u jednoj epizodi Zlatana Ivaniševića 32, u drugima Zlatana Ivaniševića 10. Izet i Đuro kad otkrivaju Čombeta dolaze do saznanja da je Čombetov otac Jovan Čmar imao samo jednog sina Dragana (poslije mijenja ime u Zoran, ali opet nakon toga u jednoj epizodi Mentoru kaže da se pravo zove Dragan). Kasnije saznajemo da je Čombetova majka Fadila imala sedam muževa i da Čombe ima dva polubrata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 20 svi 2014, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Svaka čast na zapažanjima, eto te ko Dustin Hoffman u Rain Man.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 20 svi 2014, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Evo mojeg mišljenja - meni balkanske "humoristične" serije jednostavno nisu smiješne, pa tako niti "Lud, zbunjen, normalan", dali je to zbog kulturoloških razlika ili generacijskog jaza, neznam, no većini mladih u RH su domaće humoristične serije sve, samo ne smiješne i zabavne.

Jedino Srbi tu i tamo znaju napraviti neku solidniju komediju (film), ovo ostalo je više-manje tuga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 20 svi 2014, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 15 sij 2014, 23:38
Postovi: 1165
Crni Božo je napisao/la:
Evo mojeg mišljenja - meni balkanske "humoristične" serije jednostavno nisu smiješne, pa tako niti "Lud, zbunjen, normalan", dali je to zbog kulturoloških razlika ili generacijskog jaza, neznam, no većini mladih u RH su domaće humoristične serije sve, samo ne smiješne i zabavne.

Jedino Srbi tu i tamo znaju napraviti neku solidniju komediju (film), ovo ostalo je više-manje tuga.

Ovu seriju gledaju svi,sigurno je najbolja serija na EX-YU prostoru zanjih 15 godina.
Slazem se za Srbe.

_________________
Pozovi i pomozi,budi covjek,ne mlati praznu slamu,djeluj.
BH Telekom 090-231-032
Mtel 1458
HT Eronet 092-890-830
Za pomoc RS iz Srbije 2161
Srbija 1003
Hrvatska 060-90-11


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 20 svi 2014, 13:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
panteri je napisao/la:
Crni Božo je napisao/la:
Evo mojeg mišljenja - meni balkanske "humoristične" serije jednostavno nisu smiješne, pa tako niti "Lud, zbunjen, normalan", dali je to zbog kulturoloških razlika ili generacijskog jaza, neznam, no većini mladih u RH su domaće humoristične serije sve, samo ne smiješne i zabavne.

Jedino Srbi tu i tamo znaju napraviti neku solidniju komediju (film), ovo ostalo je više-manje tuga.

Ovu seriju gledaju svi,sigurno je najbolja serija na EX-YU prostoru zanjih 15 godina.
Slazem se za Srbe.


Hrvatske nove serije su čisto sranje. To se može gledati jedino ako si u samici. :D

Ali ova serija LZN je ipak nešto solidinije od prosjeka, ima dobrih epizoda. Naročito u određenim fazama serijala, ove najnovije epizode nisam ni ja gledao.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 12 stu 2014, 13:40 
Online

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2843
Da dopunim popis uočenih uglavnom krupnih grješaka.

Cijela je serija iako dobro odglumljena, pogrješno koncipirana. U jednoj epizodi kaže se da Izet Fazlinović ima 56, u drugoj 66 godina. U jednoj epizodi Damir mu odvraća nakon što hvali svoj doprinos u Drugom svjetskom ratu: "Koliko si im'o godina, tri. " "U ljubavi i ratu godine nisu bitne. " U drugoj Damir glumi Izeta u prisjećanju na Rat, a Izet naravno i izgleda da ima 20-ak godina. Ako je Izet sudjelovao aktivno u ratu onda bi morao imati skoro 90, a ne skoro 70 godina. Izet u jednoj epizodi slavi 48. godišnjicu mature, znači onda mora imati 66 godina. Izet se s Đurom Ubiparipom prisjeća kako su 1944. zarobili četnike. Onda bi Izet morao biti rođen oko 1921. godine i 2011. imati 90 godina. Međutim serija naglo ide u budućnost i vidimo Džebru u dobi od 7 godina. Znači kad Džebra ima 7 Izet mora imati 97 godina. Znači 97-godišnji Izet (gdje ste vidjeli 97-godišnjaka koji izgleda kao Mustafa Nadarević?) kaže u jednoj epizodi Damiru da misli živjeti najmanje dok Džebra ne ode u penziju, znači 170-ak godina (u jednoj epizodi kaže kako mu je otac 108. doživio). Mustafa Nadarević rođen je 1943. godine. Folcika je u jednoj seriji 65., a u drugoj 68. godište. Spominje se da je Faruk zadnji put bio na putu '78., a u nekoj drugoj kaže se Zaostrog '85, pa Jahorina '84. U svakoj se doima da Faruk ima 40-ak godina, a negdje se spominje preko 50. Dinu piše na grobu da je rođen 1965., a za Čombeta se kaže da je rođen 1970. Ako je Faruk bio loš učenik, kako je mogao ići u gimnaziju? Kaže u jednoj epizodi kako je neka osoba s njim išla u osnovnu i u gimnaziju. Izet kaže u jednoj epizodi: "Pa ja sam se snaš'o u Moskvi '68, kamoli ne ću u ovoj selendri. " U drugoj kaže da nije bio u inozemstvu od 1969. kad je bio u Moskvi. U jednoj novijoj epizodi Izet kaže kako je neke hlače kupio u Rimu 1973. Ulica je u jednoj epizodi Zlatana Ivaniševića 32, u drugima Zlatana Ivaniševića 10. Izet i Đuro kad otkrivaju Čombeta dolaze do saznanja da je Čombetov otac Jovan Čmar imao samo jednog sina Dragana (poslije mijenja ime u Zoran, ali opet nakon toga u jednoj epizodi Mentoru kaže da se pravo zove Dragan). Kasnije saznajemo da je Čombetova majka Fadila imala sedam muževa i da Čombe ima dva polubrata. Prilikom Dinina sprovoda netko kaže da brat Refko koji dolazi 30 godina živi u Zagrebu, a u nekoj kasnijoj epizodi Refko priča Čombetu kako je dobio papire za Hrvatsku nakon što se učlanio u HVO, a od tada sigurno nije moglo proći 30 godina. Izet navodno nije bio u inozemstvu od 1969. u Moskvi, pa je kupio hlače u Rimu 1973., pa je bio u Libiji 5 dana kad je Faruk otvarao studio. Izet se jako ljuti kad mu jedna žena pred Samirom kaže da mu ne bi dala 85 godina, 87 najviše, a zapravo mu je dala kompliment jer ako je bio partizan ima još puno više godina. I još mi nešto nije razvidno. Kako se Čombetova mama zove Fadila Čmar ako joj je to prezime od prvog muža, zašto nije uzela svoje djevojačko ili od zadnjeg muža i kako se onda i Kufe preziva Čmar zar on ne bi trebao uzeti prezime od svog oca a ne od Čombetovog. I nakon što je promijenio ime u Zoran Čombe se svakome (Mentoru) predstavlja kao Dragan i na svim priznanjima koja kupi sa zidova studia pri zatvaranju piše Dragan.

Ima puno toga. Ali ne treba baš značiti da su se radnje prvih sezone događale u vrijeme kad su snimane. To bi jedino objasnilo dosta toga. Uz to što je u tim prvim sezonama uz folciku, sve druge izgledalo kao da je iz 80-ih. A ne može ni Džebra u godinu dana odrasti za 6-7 godina.

Enes se zapravo preziva Hađiedhemćumurović, a on bi uvijek govorio Hađiedhemćumrović. A u epizodi kad prokišnjava krov, Enes i Milorad dođu u Izeta, nakon što mu Milorad kaže: "Otkad si ti predsjednik kućnog savjeta, kuća se raspada!" Onda Izet kaze "Milorad je ispod mene!" A u epizodi kad dođe Đuro Ubiparip, Izet mu kaže: "Ono đubre onaj smrad Milorad, on živi gore na petom." A najzanimljivije je kad prva Damirova djevojka u seriji, dođe na vrata u njih, pa se svidi Faruku, i kasnije nakon što je Izet prestraši i potjera nožem, Izet mu kaže sram te bilo moš joj otac biti, a Faruk njemu kaže: "A mama je bila dvadeset godina mlađa od tebe, pa si je u grob otjero". A razlika između Faruka i Izeta je nekih 20 godina, koliko je onda Izetova žena Ranka imala kad je rodila Faruka, 2-3 godine?

Sjećam se da je Jakov govorio za Izeta, Pravi Izet ne diše. Inspektor ga je pitao, A gdje živi taj tvoj Izet Fazlinović? -U Zlatana Ivaniševića negdje oko broja 10. Onda Šefika nakon što je Izet dobio srčani udar ili nesto slično u epizodi u kojoj mu dođe biološki otac, u toj epizodi Šefika zove hitnu i kaže da je adresa Ivaniševića 32. I razni glumci, koji u nekim epizodama imaju jedna zanimanja i imena, a u drugim su skroz nove osobe. I kad se otvorio San Remo, u početku se navodno zvao Woodstock, epizoda kad je došao Feta, i kad su u studiju pili i prisjećali se tih dana, u sceni kad Feta kaže idem u južnu Ameriku, svirat salsu, u pozadini umjesto Woodstock pise San Remo. I npr. Dini je na grobu pisalo da je umro 2010., a u ovoj novoj sezoni kad je Kufe sanjao da je umro piše 2013, a to je bilo u 3. sezoni, i tad Džebra uopće nije postojao, i kako da on onda u 2013. ima 7 godina, kad 2010. nije ni postojao?

I u ovim novima Faruk kaže da nije letio 20 godina, a nedavno mu je Damir uplatio putovanje u Pariz dva dana zrakoplovom. Kad Burek zaželi vidjeti Izeta Faruk kaže da to nije nikakav problem, Zlatka Ivaniševića 31. U prethodnim epizodama je 10 ili 32. Skroz su se diskreditirali kad je Zuhra u prvoj uopće epizodi Nagib Nizbrdica, a u ovim najnovijim Bahro Burek. Barbaru glume dvije različite žene koje ni ne sliče niti imaju sličan glas.

Svakako previše grješaka. Međutim, ta serija nikako ne može biti realna. Nemoguće je u stvarnom životu iznenada progovoriti talijanski (Faruk) ili biti udaren zvučnikom po glavi pa od glupog čovjeka postati pametan (Dino, Refko).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 12 stu 2014, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Meni ja ta serija žešće sranje , ono baš za ukus seljaka sa brdovitog balkana.

Kad sam video Mustafu da se onako krevelji i da je on onakav nekome smešan znao sam da je serija žešći treš.

Meni je Mustafa Nadarević vrhunski glumac , ali mi je smešan i komičan kao klinička smrt , tj.hoću reći da njega sa humorom ne mogu povezati ama baš nikako.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 12 stu 2014, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Mustafa Nadarević mi je tako odvratan u toj seriji, mada ni ovako nisam gotivio tog glumca i slažem se sa Joe-om da se krevelji.
Sa druge strane onaj sarajevski šupak Emir sa onim dugačkim prezimenom je jedan od najboljih glumaca (nevezano za tu seljačku seriju), šteta što je loš kao čovek.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 12 stu 2014, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Imate nove sezone sad 8 sezona.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 12 stu 2014, 22:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
joe enter je napisao/la:
Meni ja ta serija žešće sranje , ono baš za ukus seljaka sa brdovitog balkana.

Kad sam video Mustafu da se onako krevelji i da je on onakav nekome smešan znao sam da je serija žešći treš.

Meni je Mustafa Nadarević vrhunski glumac , ali mi je smešan i komičan kao klinička smrt , tj.hoću reći da njega sa humorom ne mogu povezati ama baš nikako.


Smiješni su kad se ne trude puno i kad se opuste a ako vidiš glumu nije to to i ne valja što se krevelji baš.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 12 stu 2014, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Bobovac je napisao/la:
panteri je napisao/la:
Ovu seriju gledaju svi,sigurno je najbolja serija na EX-YU prostoru zanjih 15 godina.
Slazem se za Srbe.


Hrvatske nove serije su čisto sranje. To se može gledati jedino ako si u samici. :D

Ali ova serija LZN je ipak nešto solidinije od prosjeka, ima dobrih epizoda. Naročito u određenim fazama serijala, ove najnovije epizode nisam ni ja gledao.


Meni je onda serija Larin izvor toliko išla na živce da nisam mogao i gledati toliko počenete dobro sa serijama a onda u sredi "španjolska safunjara" i dosadiše.
A da ne spominjem Zoru Dubrovačku i ona se svela na safunjaru.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 12 stu 2014, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Blitz je napisao/la:
Mustafa Nadarević mi je tako odvratan u toj seriji, mada ni ovako nisam gotivio tog glumca i slažem se sa Joe-om da se krevelji.
Sa druge strane onaj sarajevski šupak Emir sa onim dugačkim prezimenom je jedan od najboljih glumaca (nevezano za tu seljačku seriju), šteta što je loš kao čovek.


Loš je što kritikuje Kusturicu i Dodika :D
Ima čovjek svoj stav i šta me briga.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 12 stu 2014, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Ja kad god prebacim vidim Mustafu kako se krevelji. Inače složna braća su 100 puta bolja od ove serije.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 04 pro 2015, 20:33 
Online

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2843
U jednoj od najnovijih epizoda prvo neka ženska u kavani San Remo odfrkne Faruka kad sazna da živi s ocem, a onda Faruk neku drugu žensku slaže da je stan njegov (Izet živi u njega) i iskoristi što mu je ona povjerovala. Na kraju epizode ona saznaje da je stan Izetov jer Izet pokaže svoje ime na računima. Međutim, nije li stan ustvari Marijin jer ga je Marija bila kupila? Još jedna amaterska grješka. Prezime Fazlinović stvarno postoji koliko sam čuo, a ostala prezimena u seriji (Šarafova, Mova, Čmar, Burek, Nizbrdica) posve su nerealna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 04 pro 2015, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Katastrofa su ove nove sezone.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 04 pro 2015, 21:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ateist je napisao/la:
Još jedna amaterska grješka. Prezime Fazlinović stvarno postoji koliko sam čuo, a ostala prezimena u seriji (Šarafova, Mova, Čmar, Burek, Nizbrdica) posve su nerealna.


Nije točno, ta prezimena postoje... Postoji i Burek, i Čmar, i Nizbrdica... Čuveni Nagib Nizbrdica! :D

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 06 pro 2015, 19:22 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 00:24
Postovi: 154
Lokacija: Drkam na džamije i svšim hodži u usta
Ateist je napisao/la:
Međutim, nije li stan ustvari Marijin jer ga je Marija bila kupila?

Izet ga je kupio nazad od Marije, kad je bila ona fora tko će poslati veću tikvu (ako se ne varam), pa je Izet pokupio lijepe novce i tako je na kraju otkupio nazad svoj stan. Samo ne znam kad je to bilo, prije te epizode sa laganjem ženske ili poslije. Mislim da prije, ali nisam siguran.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 24 pro 2018, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Engleska Wikipedia proglasila Mustafu Nadarevica mrtvim i odredila mu datum kad je umro i smrt prevario, a supruga mu umrla iste godine kad se i rodila, jos pritom uspjela je u najranijem mogucem djetinjstvu da se uda. :zubati

slika

Jao sta je ovo braco moja mila?! :sega

Jos pritom pedofil i Ustasa. :laugh

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lud, zbunjen, normalan
PostPostano: 22 stu 2020, 18:41 
Online

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2843
Umro je Mustafa Nadarević, bez njega seriju sigurno ne će više snimati.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO