HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 12 sij 2019, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Ilija Cvitanović za Dnevnik.ba: Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak

sij 11, 2019

"Ako me gospodin Kukić napada, to smatram napretkom zato što hrvatska javnost u BiH vrlo dobro zna tko je Slavo Kukić a tko Ilija Cvitanović", rekao je Cvitanović za Dnevnik.ba.

Slavo Kukić je gostovao u emisiji 'Kopča' na TV 1 gdje je kazao da je HDZ 1990 u HBŽ podržala HDZ BiH po pitanju izbora izaslanika u Dom naroda Parlamenta Federacije BiH zato što je HDZ 1990 bila ucijenjena.

Za komentar o tomu je li ucijenjen od HDZ-a BiH, pitali smo Iliju Cvitanovića, šefa HDZ-a 1990.

Cvitanović ističe da on nema čime biti ucijenjen.

"To što gospodin Kukić priča čista je glupost. Nisam ucijenjen i nemam čime biti ucijenjen. Odluku o podršku za popunjavanje Doma naroda Parlamenta FBiH donijeli smo zato jer se zalažemo za principe legitimnog predstavljanja. Ako me gospodin Kukić napada, to smatram napretkom zato što hrvatska javnost u BiH vrlo dobro zna tko je Slavo Kukić a tko Ilija Cvitanović", rekao je Cvitanović za Dnevnik.ba.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990): Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
PostPostano: 12 sij 2019, 16:06 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2018, 13:50
Postovi: 115
Amiđa je napisao/la:
Politicki anonimus, nesto kao marijo karamatic.


Mario Karamatić anonimus a Božo Skopljaković koji je dobio 100 glasova istaknuti član. Bošnjačka logika koja funkcionira u 23 posto protektorata. Siromašnijem dijelu da se razumijemo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990): Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
PostPostano: 12 sij 2019, 16:14 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Ilija Cvitanović i Dijana Zelenika mi djeluju jako suprotno u dosta toga te mi stvarno nije jasno kako je moguće da politički djeluju kroz istu stranku...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990): Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
PostPostano: 20 sij 2019, 13:18 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Stjepan Radić je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:
Politicki anonimus, nesto kao marijo karamatic.


Mario Karamatić anonimus a Božo Skopljaković koji je dobio 100 glasova istaknuti član. Bošnjačka logika koja funkcionira u 23 posto protektorata. Siromašnijem dijelu da se razumijemo



Nije 23 nego 32,74% a Skopljakovic je tisucu puta realniji i uljudniji nego populisticki megaloman i siritelj mrznje karamatic.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990): Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
PostPostano: 23 sij 2019, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Gospođo Zelenika jebi si mater. Zajedno sa tom svojom četvoricom imbecila.

Citat:
Cvitanović: S kim da potpisujem sporazume? S onima koji ne žele da Hrvati biraju svoje predstavnike!
VIJESTI
sij 22, 2019

"Svjesni ukupne političke situacije u kojoj se nalazi hrvatski narod, ne praveći se kao da se nije ništa dogodilo nakon proteklih izbora, kada je izabran nelegitiman član Predsjedništva BiH iz reda hrvatskog naroda, kada imamo jedan apsolutni nasrtaj na domove naroda sa ciljem formiranja nelegitimnog Kluba Hrvata, svjesni ukupnog položaja hrvatskog naroda, stranačka tijela, Središnji odbor i Predsjedništvo su ogromnom većinom glasova donijeli odluku da u nacionalnom bloku nastupamo sa onima koji su pobijedili na ovim izborima prema ostala dva naroda u BiH"

Ilija Cvitanović za Dnevnik: Ne zanima nas "dvostruki legitimitet", samo legitimitet hrvatskog naroda
Ilija Cvitanović, predsjednik HDZ-a 1990, gostujući u Danu uživo na N1 govorio je o sporazumu sa HDZ-om koji je nedavno potpisan.

Zašto ste se odlučili na suradnju sa HDZ-om?

"Svjesni ukupne političke situacije u kojoj se nalazi hrvatski narod, ne praveći se kao da se nije ništa dogodilo nakon proteklih izbora, kada je izabran nelegitiman član Predsjedništva BiH iz reda hrvatskog naroda, kada imamo jedan apsolutni nasrtaj na domove naroda sa ciljem formiranja nelegitimnog Kluba Hrvata, svjesni ukupnog položaja hrvatskog naroda, stranačka tijela, Središnji odbor i Predsjedništvo su ogromnom većinom glasova donijeli odluku da u nacionalnom bloku nastupamo sa onima koji su pobijedili na ovim izborima prema ostala dva naroda u BiH, prema međunarodnoj zajednici, sa ciljem promjena odnosa u BiH i ravnopravnog položaja hrvatskog naroda prema ostala dva naroda. Sporazum je potpisan zbog odgovornosti prema svom narodu, zbog trenutnih odnosa u BiH", kazao je Cvitanović za N1.

"Tko ima pravo odreći se ili špekulirati ili zabranjivati sporazum dvije najjače hrvatske stranke o nacionalnim temama, o problemima hrvatskog naroda, o nametnutoj izbornoj volji hrvatskom narodu i svemu onome što nije završeno. Vjerujte mi, zaplet je na vrhuncu, vjerujem da će rasplet nacionalnih pitanja se uskoro dogoditi u BiH i ne želim da HDZ 1990 i ja osobno budemo van tih tokova", poručio je Cvitanović.

Kažu da ste potpisali sporazum sa čovjekom kojeg ste najviše kritizirali. Sjećate li se šta ste sve govorili o Čoviću?

"Je li vi mislite da ja ne znam što sam govorio o gospodinu Čoviću, a prvenstveno o politikama HDZ u proteklih petnaestak godina? Jako dobro znam. Je li vi mislite da sam promijenio stav da ovim sporazumom amnestiramo politiku koja je suodgovorna za položaj hrvatskog naroda u BiH? Isto vi, gospodine Komšiću, jako dobro znate da je ta ista politika i taj isti gospodin dobio preko 80 posto hrvatskih glasova. Pa s kim bih ja to trebao razgovarati, s kim bih trebao potpisivati sporazume? S onima koji ne žele da Hrvati biraju svoje predstavnike ili sa onima koji se zalažu za separatizam BiH? Ne znam koja su vam mjerila i koji su vam kriteriji. Potpuno krivo postavljene teze, ne znam s kojim ciljem, šta hoćete reći? Samo da znate, jedini rezultat na razini 2014. godine je ondje gdje je bilo ime Ilije Cvitanovića. Ti se glasovi moraju poštivati. Ne znam što je cilj ovakvih pitanja, s kim sam trebao dogovarati nacionalne teme?".

Mnogi u vašoj stranci smatraju da ste se prodali. Jeste li, gospodine Cvitanoviću?

"To vam je jedno vrlo nekorektno pitanje, naravno da se nisam prodao, naravno da vjerujem u ovo što radim, a sve one koje ste pobrojali koji su nezadovoljni, očito imaju neke svoje razloge zašto su nezadovoljni. Odluke su donijela stranačka tijela, ovo je sporazum na nacionalnoj razini, programski sporazum. Ja ih ovim putem uvjeravam sve, nema utapanja HDZ-a 1990, mi imamo svoj identitet, ugradili smo ga i u sporazum u kojem govorimo o EU putu, NATO-u, opstanku Hrvata u BiH... Ovdje su sporazum potpisala dva politička subjekta. Ne znam otkud potreba da se pojedini mediji ovoliko bave, nije to najvažnija vijest, sporazum HDZ-a BiH i HDZ-a. Nismo isti, nismo se promijenili, a vidjet ćete u subotu. Žalostan sam što su i ovi izbori pokazali da Hrvati nemaju pravo na pluralizam u BIH. Nećete postaviti pitanje zašto drugi narod Hrvatima bira predstavnike?"

Jeste li se čuli sa Dianom Zelenikom u vezi ovog poteza?

Prije šest dana smo imali Središnji odbor u Tomislavgradu na kojem je bilo nazočno 75 ljudi među kojima je i Diana Zelenika. Bila je protiv potpisivanja koalicije do koje još uvijek nije ni došlo. Razgovarali smo i dali na glasovanje. Demokratska volja većine, 70 ruku je bilo za nastavak saradnje sa HDZ-om i ostalim strankama članicama HNS-a, pet je bilo protiv. Jamčim vam da radimo na jedan drugačiji način".

Dnevnik.ba

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990): Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
PostPostano: 23 sij 2019, 17:41 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
Zanimljivo je ovo sto Cvitanovic prica, o skorom raspletu. Vjerojatno je u kontaktu sa strancima...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990): Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
PostPostano: 22 lis 2019, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Da ne otvaram novu temu o Kukiću: https://www.zenicablog.com/tuzilastvo-u ... ve-kukica/

Kad si prodana duša kao što je i Škulj bio... Sve za pare i hanume...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990): Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
PostPostano: 22 lis 2019, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27110
Iliju treba pohvaliti. U pravom trenutku pokazao je dosljednost, a ne kao što su to
činili neki prije njega iz drugih manjih stranaka, stavljajući se u položaj muslimanskih
podguznih muha.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 23 svi 2020, 06:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68215
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 23 svi 2020, 09:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
Jedini razlog zbog kojeg se ustručavam dati glas Cvitanoviću je Zelenika. Tko nju uopće bira, zna li tko?

Inače, Cvitanoviću ne mogu naći loše izjave. Nazočnost Misi za Bleiburg je pokazala dosljednost.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 23 svi 2020, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
Naša Kvačica je napisao/la:
Jedini razlog zbog kojeg se ustručavam dati glas Cvitanoviću je Zelenika. Tko nju uopće bira, zna li tko?

Inače, Cvitanoviću ne mogu naći loše izjave. Nazočnost Misi za Bleiburg je pokazala dosljednost.


i meni je on jedina svijetla tocka u 90ci.
stranka pravi cirkus od sebe sa raguzom, zelenikom i slicnim. pogotovo mi smeta neorganiziranost, ima vise primjera kad neki opcinski ili zupanijski ogranak izleti sa nekom totalnom gluposti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 20 srp 2020, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
http://ba.n1info.com/Vijesti/a449184/Vo ... zbora.html

Diana Zelenika je napisao/la:
"Voljela bih da vidim test Dragana Čovića, sve će oni uraditi da ne bude izbora"


Zašto je ova sada napala Čovića, pobogu? U pravo vrijeme baš.
Ova rečenica u naslovu zvuči kao nešto izravno iz muslimanske kuhinje. I to još na N1/CNN.

Zaista se daje dojam kao da su Cvitanović i Zelenika iz dvije različite stranke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 20 srp 2020, 19:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ova baš navalila da bude sarajevska maskota.
Nije im jasno zašto je drže u Devedesetki samo im ruši rejting, jedino ako ne računaju na muslimanske glasove.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 20 srp 2020, 19:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
daramo je napisao/la:
Ova baš navalila da bude sarajevska maskota.
Nije im jasno zašto je drže u Devedesetki samo im ruši rejting, jedino ako ne računaju na muslimanske glasove.


Ona čim progovori jednu rečenicu odmah Devedesetka izgubi 1% glasova. Izgovori 2 rečenice izgubi 2%...

A glede muslimanskih glasova dobiće ko što je i general Budimir dobio.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 20 srp 2020, 19:57 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Dijana “Hippopotamus” Zelenika opet po narudzbi sluzbenog Sarajistana, na televiziji sluzbenog Sarajistana. Ostani tamo Dijana!

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 20 srp 2020, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Najcudnija i najbesmislenija stranka ikada...

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 20 srp 2020, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
PCM je napisao/la:
Dijana “Hippopotamus” Zelenika

=))

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 20 srp 2020, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
Hara je napisao/la:
Najcudnija i najbesmislenija stranka ikada...

Sanaderova stranka

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 21 srp 2020, 12:35 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Gazda je napisao/la:
Hara je napisao/la:
Najcudnija i najbesmislenija stranka ikada...

Sanaderova stranka


A kak su uopce prezivjeli Sanaderov pad? Nakacili se na muslimansku sisu?

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 22 srp 2020, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
Hara je napisao/la:
Gazda je napisao/la:
Sanaderova stranka


A kak su uopce prezivjeli Sanaderov pad? Nakacili se na muslimansku sisu?

I nisu preživjeli, ovo više nije ta stranka(to je možda još veći apsurd), HDZ 90ka je osnovana da bi Bozo Ljubić izbacio Čovića s čelnog mjesta HDZa BiH(to je bio idejni plan Sanadera), nakon što Ljubić nije uspio ta stranka je postala nepotrebna, no uspjeli su pojedinci kao Raguž pretvoriti tog političkog mrtvaca u nekog kvazi aktera koji je zapravo samo živio na konto glasova nezadovoljnih HDZom i Bosnjaka u slučaju da Komsic ne može biti kandidat, i usput su uspjeli uzet neke općine kao Rama i time su se uspjeli održati u politici i paralelno su izgradili kakvu takvu infrastrukturu, ne treba zaboraviti da je upravo HRS osnovan od strane njihovog kadra(90ke), dakle ta stranka je počela okupljati i neke ljude koji i nisu bili vezani uz prvotni projekt zato sam i rekao na početku da to de-facto nije više ista stranka.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 22 srp 2020, 11:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68215
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Devedesetki za prve godine postojanja treba podici spomenik jer su srusili Aprilski paket.

Nakon Ljubica stranku je preuzeo karijerist i budala Raguz, nakon cega je ista propala, no to je manje bitno, odradila je u povijesnom trenutku vazan posao.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 11 lip 2021, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 11 lip 2021, 17:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
Zaista najčudnija stranka. Od odličnog Ilije do čista katastrofa Dijane.

Čak bih je uzeo u obzir na izborima samo ne znam svakog kandidata koji je Ilija a koji je možda Dijana...

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 11 lip 2021, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Frka je nastala jer Martina preoprezno da ne naljuti muslimane linkala jedini članak u medijima koji govori "smrt 8 djece", "poginula u eksploziji". Ne ubijeni, nema spominjanja tzv armije bih, nema spominanja nacija.
Onda još više usrala kad se izvlačila na Čovićev Tweet da nije spomenuo abih. Jadna je, prejadna. Takvi ljudi su u biti uvijek nesretni u životu i stalno ih nevolje prate. Iako glumi i stvara privid da je sretna. Ako je nakon svega što je usrala i roditelji je se odrekli i ne primaju je u svoju kuću. Onda je jednostavno luda.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ilija Cvitanović (HDZ 1990)
PostPostano: 12 lip 2021, 11:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Naša Kvačica je napisao/la:
Zaista najčudnija stranka. Od odličnog Ilije do čista katastrofa Dijane.

Čak bih je uzeo u obzir na izborima samo ne znam svakog kandidata koji je Ilija a koji je možda Dijana...


Dijana je već davno napustila stranku. Špekulirali smo da se sprema na čelo Škorinog DP u BiH. Za sad još ništa, mada je moguće da čeka neku ponudu Muslimana ako se održe izbori 2022.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, nesorta, Robbie MO, Srpsčanin i 290 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO