HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 17:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 08 lip 2013, 12:08 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3485
SarajkaDjevojka je napisao/la:
jednu utjehe !



Drž'te se Gospodine! :crying




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 09 lip 2013, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12340
BANJALUKA - Izvršni sekretar SNSD-a Rajko Vasić podnio je ostavku na ovu funkciju, koju je predsjednik SNSD-a Milorad Dodik danas prihvatio.

"Pošto se moje ime i dužnost u stranci posljednjih dana u javnosti nastoji iskoristiti za nanošenje štete Savezu nezavisnih socijaldemokrata, juče sam predsjedniku SNSD-a Miloradu Dodiku podnio ostavku na funkciju izvršnog sekretara, a predsjednik je jutros ostavku prihvatio", navodi se u Vasićevom saopštenju.

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik je kazao u petak da SNSD nema ništa sa stavom izvršnog sekretara te stranke Rajka Vasića u vezi sa studentskim protestima u Banjaluci i kvalifikacijom studenata iznesenim na njegovom privatnom blogu.

- To je njegov privatni stav, koji nije korektan i fer. Pogrešno je to identifikovati sa stavom SNSD-a - kazao je Dodik.

Vasić je na svom blogu studente nazvao "kopiladima" i "instruisanim statistima u probi masovnih scena".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 09 lip 2013, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Lebowski je napisao/la:
BANJALUKA - Izvršni sekretar SNSD-a Rajko Vasić podnio je ostavku na ovu funkciju, koju je predsjednik SNSD-a Milorad Dodik danas prihvatio.

"Pošto se moje ime i dužnost u stranci posljednjih dana u javnosti nastoji iskoristiti za nanošenje štete Savezu nezavisnih socijaldemokrata, juče sam predsjedniku SNSD-a Miloradu Dodiku podnio ostavku na funkciju izvršnog sekretara, a predsjednik je jutros ostavku prihvatio", navodi se u Vasićevom saopštenju.

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik je kazao u petak da SNSD nema ništa sa stavom izvršnog sekretara te stranke Rajka Vasića u vezi sa studentskim protestima u Banjaluci i kvalifikacijom studenata iznesenim na njegovom privatnom blogu.

- To je njegov privatni stav, koji nije korektan i fer. Pogrešno je to identifikovati sa stavom SNSD-a - kazao je Dodik.

Vasić je na svom blogu studente nazvao "kopiladima" i "instruisanim statistima u probi masovnih scena".



Neeeeee ! :placipicka

Čika R0000jkane Sarajevo je uz tebe !

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 09 lip 2013, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Pravda za Vasića! :pistolji


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 09 lip 2013, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Rajkoooo Srbineeee Sarajevoooo je uz tebeee !

Rajko je s nama.Sad samo mi na forumu uzivamo u njegovim tekstovima !

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 09 lip 2013, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Vasić je čak i za Dodika bio isuviše ekstreman pa sam ja ovakav razvoj situacije i očekivao.

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 09 lip 2013, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Vasić je klovn, ko ga jebe.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 09 lip 2013, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Citat:
Vasić je Dodikova zrtva prema SDS-u i studentima odnosno biračima.Trebalo je reagirati da bude zadovoljan Bosić, kasnije kad se digla hajka zbog Vasićeve burne reakcije, zrtvovao ga je progonom iz stranke.To je jedina istina.

Studenti zadovoljni, Bosić takodje.




Ovo je istina ?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 09 lip 2013, 16:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24635
Lokacija: Heartbreak Hotel
slika

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 10 lip 2013, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Bobovac je napisao/la:
slika


Evo od Dodika jedna :


Rajko, Rajko, Rajko

Kad sam sreo druga svog
prijatelja jedinog
najsrecniji bese dan
jer ne bejah vise sam

Pesma nas je tesila
sudba nam se smesila
ali vihor sudbe zle
od mene ga odvede

Ej Rajkooooooo
Rajko, Rajko, druze moj
Rajko, Rajko, druze moj
da li cujes jecaj moj

U tami sad zivim sam
ko ugasen suncev plam
jer ti si otisao
bolji zivot nasao

Ali ipak nadam se
i zovem te vrati se
vrati mi se Rajko ti
sudbine smo iste mi

Ref. 2x

Rajko, Rajko
Rajko, Rajko, Rajko

[/quote]

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 28 lip 2013, 21:56 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3485
:palacgore2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 30 lip 2013, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2013, 19:27
Postovi: 257
Lokacija: Mannheim
On prvo nije gospodin.

_________________
Oj Alija, još uvijek si glavni, obrezanog ti duva narod pravoslavni!



slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 30 lip 2013, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Citat:
САРАЈСКИ УЈГУРИ ПРОТИВ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ СРПСКЕ :zubati

Постоје, у свијету, разне фудбалске репрезентације. Затворске, на примјер. Женске. Репрезентације Дебелих. Мршавих. У Вашој Држави је проблем за витални национални интерес то што је неко поменуо да би Репрезентација Српске одиграла неку ревијалну утакмицу са Репрезентацијом Србије. Коју води Синиша, па и није нека репрезентација.

А недајбоже да би се захтијевало институционализовање Репрезентације Српске.

Не љутим се на Сарај, и тај Отомански Тоз Котлине, када Србе зове Агресорима, Геноцидашима, Окупаторима, Силоватељима, Четницима. У страху су велике очи.

Али ме избацује из шина што Сарајево Србе сматра изузетно глупим.

Република Српска има своје Држављанство. Има све своје државне институције. Има свој Устав.

Да ли мислите да су Срби толико глупи да мисле да немају право на Фудбалску, или неку другу, Репрезентацију.

Уопште није питање да ли ће то нека фифа, пипа, неки други курчић, или еуфа, допустити.

Људи из Фудбалског Савеза Републике Српске морају да формирају Репрезентацију Српске. Па макар била виртуелна. И имала виртуелног селектора. Нека се састају на чају у Требињу, Бијељини, Бањалуци, Приједору, Градишци, у мојој Модричи, свуда гдје се игра фудбал.

Иначе, који ће нам курац Фудбалски Савез.

Јебо Савез без Репрезентације.

Фудбал, поред знања, кондиције, исправних предњих укрштених лигамената, захтијева и нешто муда.

Izvor: http://vasicrajko.blogspot.com/

Zadovoljstvo je čitati tog čovjeka bez dlake na jeziku. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 28 sij 2015, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Citat:
Ponovo Vasićeva kritika vlasti Srpske

Novi blog – nova analiza Rajka Vasića. Ovaj put još oštrija. Sve glasnije priče da u SNSD-u mnogo toga ne štima, ponovo su izašle na vidjelo. To što će se društvene mreže smatrati javnim prostorom, Rajko Vasić nazvao je sužavanjem pameti.

slika

Vasić je otvoreno prozvao MUP, ne štedeći na kritikama, a cijelu priču o Zakonu o javnom redu i miru nazvao je - amaterskom. Za vlast Srpske je imao jasne poruke.

''Vlast koja donosi zakone koji se ne mogu prmjenjivati i provesti, ruši samu sebe i nije za vlast. Vlast koja se boji proširenog javnog prostora i nije za vlast. Vlast koja ne umije da objasni i pobije afere koje uzbuđuju javnost, bilo to u pivnici ili na mreži i nije za vlast'' – napisao je, između ostalog, Rajko Vasić.

Vasić je pobrojao činjenice zbog kojih se internet, odnosno, sloboda govora, ne može podvesti pod Javni prostor. Pomoć zatražena od OEBS-a je, za njega je pogrešan potez. Javnost RS mora sama da rješava svoje probleme. Kao i narodni poslanici, napisao je nekadašnji izvršni sekretar SNSD-a u obrazoženju analize Zakona o javnom redu i miru.

''Cijelo društvo je pred novim izazovima. Oni koji misle da se sve može regulisati zakonima, doći će vrlo brzo do zakona o sezoni lova, npr. na novinare'' – napisao je Vasić na svom blogu.

Na oštre riječi Rajka Vasića ovaj put nema odobravanja i podrške od Igora Radojičića. Zato je reagovao Nebojša Radmanović. Vasića naziva svojim drugom, ali njegove analize ne smatra najboljim, niti dovoljno jakim da poremete odnose u SNSD-u.

''Odnosi unutar SNSD-a su dobri, na viskom nivou i ne moze nikakav akt da uzdrma moćnu partiju kao što je SNSD'' – rekao je predsjednik IO SNSD-a Nebojša Radmanović.

U narednih 10-ak dana će zasjedati i najvažniji stranački organi. Prema tvrdnjama Nebojše Radmanovića, na sjednicama Izvrsnog i Glavnog odbora neće biti rasprave o tome što je Rajko Vasić pisao na blogu.

Prema našim izvorima iz krugova bliskih SNSD-u, proteklog vikenda doslo je do verbalnog sukoba izmedju Igora Radojičića i Milorada Dodika, koji je, kako tvrde izvori, bio na ivici fizickog obracuna.

''Nema sukoba, ne postoje. Bar ih ja ne vidim'' - rekao je Radmanović.

Igor Radojičić za sada ćuti. Posljednji put je viđen u javnosti na proslavi Savindana u OŠ Sv. Sava na Laušu, dok se na svetosavski prijem potpredsjednika NSRS Nenada Stevandića, nije odazvao.

Za subotu je zakazana sjednica Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka, na kojoj će se raspravljati o izbornim rezultatima, pa se može očekivati i njegovo konačno obraćanje javnosti.

(BN TV)

Opširnije večeras u Dnevniku 2 od 19:30h

Izvor: http://www.rtvbn.com/331784/Ponovo-Vasiceva-kritika-vlasti-Srpske

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 31 sij 2015, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 tra 2012, 19:51
Postovi: 1490
Citat:
Podržao Rajka: Petar Luković


Citat:
Nakon što je godinama pažljivo čitao e-novine, Rajko Vasić počeo je da drugačije razmišlja; pre nekoliko nedelja je, kao prvi iz SNSD, zahtevao da Mile Dodik podnese ostavku, a koliko juče napisao je tekst pod naslovom „Proširenje pojma javno mjesto jeste suženje zdrave pameti“ povodom predloga severnokorejskog Zakona koji direktno uvodi cenzuru na društvenim mrežama! Redakcija e-novina totalno podržava Vasića: ili što bi rekli u jednom filmu „ovo je početak jednog velikog prijateljstva“...


Izvor: http://www.e-novine.com/entertainment/e ... -sebe.html


Citat:
„ovo je početak jednog velikog prijateljstva“...
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 04 pro 2015, 18:36 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Red patetike, floskuletina i ubleha. Skupili se Bosnjakomrsci divaniti kako ce syebati BiH i Bosnjake. :yawn





Jadnik izblijedio.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 04 pro 2015, 20:57 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3485
Ja bih rado pogledala gospodina Rajka, makar se radilo o punih sat vremena, ali nemam vremena. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 06 pro 2015, 19:25 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 00:24
Postovi: 154
Lokacija: Drkam na džamije i svšim hodži u usta
Amidza je napisao/la:
Skupili se Bosnjakomrsci

Kako možeš mrziti nešto što ne postoji? :evotigana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 05 stu 2016, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 tra 2012, 19:51
Postovi: 1490
Gospodin Rajko Vasić posvetio kolumnicu Đoletu. :001_huh


https://www.youtube.com/watch?v=CrwMadFlQaE

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 12 sij 2019, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Što bi s ovim shizofrenikom?

Dodik ga šutnuo a nigdje nije prispio. Ili ga Dodik nije šutnuo nego samo maknuo u pozadinu?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 12 sij 2019, 14:50 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Mali mis mekinjas se nesto usutio...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 22 pro 2019, 05:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Gosn. Rajko opleo ostro po svojim drugovima. :thumbup

slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodin Rajko Vasić
PostPostano: 22 pro 2019, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Odavno ga citam na Twiteru, ali iskreno nisam ga jos procitala. Poznat po komentarima ,,S neba pa u rebra,, bio bi jedan od najboljih aforisticara u RS da nije previse politicki obojen. Doduse, nesto se u posljednje vrijeme povlaci, cesto vaze i preispituje i sebe i druge. Mijenja se. Umoran je od nametanja svoje vizije drzave Republike Srpske. Nije mi cak ni jasno kakvu ulogu ima sada u SNSD-u i da li je uopste ima? Mislim da je poceo da djeluje ,,samostalno,, pa pomislim cesto da plese po zici, a nije vise ni tako mlad, pa bi mogao da se posklizne.
Sve u svemu zanimljiv je, brz u dosjetkama, ima komunikacijske vjestine, svojim sarkazmom vise upozorava, nego sto zabavlja, zna i preci granicu, provocirati, ali ga nesto ne zanimaju reakcije na njegov tekst, vec imam utisak da zabavlja sam sebe.
Sto se tice njegove umjetnosti, ne kuzim one njegove skulpture. Sve mi lice jedna na drugu. Mislim da ih on samo kuzi. A kada smo kod umjetnosti ,,pecenja,, rakije, sto navodi kao jos jedan svoj talenat, od 100 000 kojih posjeduje, e, tu mu vec mogu povjerovati.
A, da, svidja mi se i to sto je u toku danasnjice, sto ide u korak s vremenom, sto je socijalno aktivan, sto nije usporio ili odustao od zivljenja.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO