HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 17:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4297 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 172  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 06 sij 2019, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Zeničanin Dario Mihajlović postao gradonačelnik gradića u Svedskoj.

Tata njegov Danko:

Citat:
Tesko je se prepoznati u zemlji pogresnog sistema gdje politicari svoju ulogu funkcija koriste u vlastite benefite, a vrlo malo energije ulazu za one koji su ih birali. Gledaj ovaj primjer. Za dvadesetak dana odrzat ce se svijetski kup u Nordiskim disciplinama u gradu gdje je moj sin gradonacelnik. On ce otvorit to takmicenje, i ja ga pitam moze li mi srediti par ulaznica. Kaze mi da moze, i posalje mi link gdje se kupuju ulaznice te mi naglasi da pozurim jer ce nestati karata. :) Zamisli kako bi to izgledalo kod nas. :) To ti sve govori o sistemu i kako politicari se ponasaju u tim sistemima.


_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 06 sij 2019, 15:34 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Amiđa je napisao/la:
Fake news. Ustanovljeno je da nije zarazen ebolom.

Nije ništa sramotno u tome ako je u Švedskoj izbila ebola. Vrlo je vjerojatno da Šveđani to nikada ne bi objavili javno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 06 sij 2019, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Junuz Djipalo je napisao/la:
Zeničanin Dario Mihajlović postao gradonačelnik gradića u Svedskoj.

Tata njegov Danko:

Citat:
Tesko je se prepoznati u zemlji pogresnog sistema gdje politicari svoju ulogu funkcija koriste u vlastite benefite, a vrlo malo energije ulazu za one koji su ih birali. Gledaj ovaj primjer. Za dvadesetak dana odrzat ce se svijetski kup u Nordiskim disciplinama u gradu gdje je moj sin gradonacelnik. On ce otvorit to takmicenje, i ja ga pitam moze li mi srediti par ulaznica. Kaze mi da moze, i posalje mi link gdje se kupuju ulaznice te mi naglasi da pozurim jer ce nestati karata. :) Zamisli kako bi to izgledalo kod nas. :) To ti sve govori o sistemu i kako politicari se ponasaju u tim sistemima.



Balkansko preseravanje i osjećaj inferiornosti.

Na zapadu se sve radi preko veza. Skoro nijedan moj posao nisam dobio čekajući u redu, ili aplicirajući sa konkurencijom zajedno, već preko veza prijatelja. Stanove sam dobivao preko veza i preko reda. (Zadnji primjer iz mog okruženja, državno sponzorirani stanovi. Za odprilike 0d 1/4 do 1/3 jeftinije stanarine od normalnih cijena. Liste čekanja ogromne i bez 3-5 godina čekanja ne dolaziš u obzir. Samo jedan kratki razgovor dvije osobe u 4 oka je bio dovoljan da se tih 3-5 godina čekanja zaobiđe.)

Primjer od prije nekoliko tjedana. Jedna osoba, nebitno koja, je dobar prijatelj sa liječnikom. I ne da je samo kod njega osoba dobila pregled termin preko reda. Već je on nazvao svog prijatelja i tu osobu uvalio preko reda na operaciju, doslovce za manje od 48 sati. Da, oni što su čekali u redu čekaju i dalje. Kao što bi i ova osoba čekala svoj red da liječnik nije dobar prijatelj.

Jedina razlika između Balkana je što ne smiješ platiti tu uslugu, ni novcem ni skupim poklonom. Ali slobodno smiješ uslugu vratiti protu-uslugom, nekad u budućnosti kad drugoj osobi zatreba.
I to je sve legalno i moralno. Dok ostane na tome da se ne plaća usluga. Možda saksija sa cvijećem dolazi u obzir, ili boca skupljeg pića. Preko toga ne vrijedi pokušavati platiti uslugu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 06 sij 2019, 22:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4423
Slazem se,balkansko preseravanje.
Seljacic!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 06 sij 2019, 22:34 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Evo jedna osobna, pijem sa rodjakom pivu na jezeru prije nego sto ce on nazad u njemacku, i prica on kako mu se kod nas sve zgadi kad ovako malo dodje, kako je u njemackoj sve uredno i sredjeno, tip top parkovi za setat i izvest djecu, nigdje smeca, nema kod svabe nereda, zna se, a ne ko u nas. Nakon 5 minuta popije pivu i zavrljaci limenku na sred marinovca. Priglupe licemjerne iskompleksirane seljacine sa dna kace eto sta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 07 sij 2019, 00:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4423
hahahahha ja bi ga prebio :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 07 sij 2019, 02:18 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
A sta ces budali, nije on jedini, vecina nase dijaspore su ta sorta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 07 sij 2019, 02:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4423
bar si mu trebo spustit "jel tako i u njemackoj"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 07 sij 2019, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58909
Lokacija: DAZP HQ
BBC je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Zeničanin Dario Mihajlović postao gradonačelnik gradića u Svedskoj.

Tata njegov Danko:



Balkansko preseravanje i osjećaj inferiornosti.

Na zapadu se sve radi preko veza. Skoro nijedan moj posao nisam dobio čekajući u redu, ili aplicirajući sa konkurencijom zajedno, već preko veza prijatelja. Stanove sam dobivao preko veza i preko reda. (Zadnji primjer iz mog okruženja, državno sponzorirani stanovi. Za odprilike 0d 1/4 do 1/3 jeftinije stanarine od normalnih cijena. Liste čekanja ogromne i bez 3-5 godina čekanja ne dolaziš u obzir. Samo jedan kratki razgovor dvije osobe u 4 oka je bio dovoljan da se tih 3-5 godina čekanja zaobiđe.)

Primjer od prije nekoliko tjedana. Jedna osoba, nebitno koja, je dobar prijatelj sa liječnikom. I ne da je samo kod njega osoba dobila pregled termin preko reda. Već je on nazvao svog prijatelja i tu osobu uvalio preko reda na operaciju, doslovce za manje od 48 sati. Da, oni što su čekali u redu čekaju i dalje. Kao što bi i ova osoba čekala svoj red da liječnik nije dobar prijatelj.

Jedina razlika između Balkana je što ne smiješ platiti tu uslugu, ni novcem ni skupim poklonom. Ali slobodno smiješ uslugu vratiti protu-uslugom, nekad u budućnosti kad drugoj osobi zatreba.
I to je sve legalno i moralno. Dok ostane na tome da se ne plaća usluga. Možda saksija sa cvijećem dolazi u obzir, ili boca skupljeg pića. Preko toga ne vrijedi pokušavati platiti uslugu.


Belgijanci za sebe kažu da su zemlja veza i to zato jer su mala zemlja i ljudi se znaju između sebe.

Veze postoje i vani u biznisu i gle čuda zovu se networking. To se čak i potiče.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 07 sij 2019, 13:06 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Eminencija je napisao/la:
bar si mu trebo spustit "jel tako i u njemackoj"


šuteći sam skupio bačene limenke u kesu i ubacio u gepek, mislim da je shvatio poruku, makar na minutu

dudu je napisao/la:
Belgijanci za sebe kažu da su zemlja veza i to zato jer su mala zemlja i ljudi se znaju između sebe.

Veze postoje i vani u biznisu i gle čuda zovu se networking. To se čak i potiče.


koga god znam po ovim njemačkim firmama bilo da je gazda naš ili švabo svi su tu preko neke veze i poznanstva, sve do jednog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 07 sij 2019, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I ovaj iz Junuzovog primjera je sredio sebi život preko veze i reda. Ta nije kad je bježao iz rata ostao u Mađarskoj ili Hrvatskoj, odmah do Zenice.
Već prešao čitavu Europu da se uvali na veću socijalu i plaćen stan.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 07 sij 2019, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
I ovaj iz Junuzovog primjera je sredio sebi život preko veze i reda. Ta nije kad je bježao iz rata ostao u Mađarskoj ili Hrvatskoj, odmah do Zenice.
Već prešao čitavu Europu da se uvali na veću socijalu i plaćen stan.


Drago mi je što me cijeniš. :D

Sad sam malo to proučio, imamo i puno jačih ljudi od tog lika, to je neko selo od 9k ljudi a i školovanje mu je nategnuto.

Koliko onda uspiju oni koji su baš jači?

Čitao sam malo komentare pa tvrde da su Šveđani super zadovoljni sa BiH imigrantima. Imaju ih oko 100k i manje su korisnivi soc. pomoći od Šveda i u prosjeku obrazovaniji od Šveda a kamoli drugih.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 08 sij 2019, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Junuz Djipalo je napisao/la:
BBC je napisao/la:
I ovaj iz Junuzovog primjera je sredio sebi život preko veze i reda. Ta nije kad je bježao iz rata ostao u Mađarskoj ili Hrvatskoj, odmah do Zenice.
Već prešao čitavu Europu da se uvali na veću socijalu i plaćen stan.


Drago mi je što me cijeniš. :D

Sad sam malo to proučio, imamo i puno jačih ljudi od tog lika, to je neko selo od 9k ljudi a i školovanje mu je nategnuto.

Koliko onda uspiju oni koji su baš jači?

Čitao sam malo komentare pa tvrde da su Šveđani super zadovoljni sa BiH imigrantima. Imaju ih oko 100k i manje su korisnivi soc. pomoći od Šveda i u prosjeku obrazovaniji od Šveda a kamoli drugih.



Naravno. Srbi, Hrvati i Bosnjaci spadaju medu najbolje integriranim u toj drzavi.

Pusti bbca, citajuci njega covjek bi pomislio da je Svedska pakao na zemlji.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 08 sij 2019, 20:10 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
s one strane dinare je napisao/la:
Evo jedna osobna, pijem sa rodjakom pivu na jezeru prije nego sto ce on nazad u njemacku, i prica on kako mu se kod nas sve zgadi kad ovako malo dodje, kako je u njemackoj sve uredno i sredjeno, tip top parkovi za setat i izvest djecu, nigdje smeca, nema kod svabe nereda, zna se, a ne ko u nas. Nakon 5 minuta popije pivu i zavrljaci limenku na sred marinovca. Priglupe licemjerne iskompleksirane seljacine sa dna kace eto sta.



S velikom tugom u srcu sam procitao ove redove. Pa gdje je tu nadaleko cuvena i poznata hrvatska zapadnoeuropska uljudba? S tom limenkom bacio je i nositeljstvo europskih vrijednosti niz vodu.

Osupnut sam.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 13 sij 2019, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Miracle, God bless. Švedska policija je po prvi put izašla u javnost, brzo, sa opisom osobe koja je pokušala silovati ženu.
- Svijetla kosa
- Priča Švedski bez stranog akcenta.

Majke ti koji lud eksperiment.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 sij 2019, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zbog privida lude "multi-kulti utopije" daju muslimanima da rade kao liječnici. Ovi pokažu neke falsifikate papire i to je to. Sad oko 90 male djece mora ponovo na vakcinu, jer ovaj jedan musliman nije znao dozirati.
Čak fakturirali bolnicu za muslimansko obrezivanje djece koja su okolo radili. I ovi im platili.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 03 vel 2019, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Low Level Jihad.
Čovjek invalid, vezan za stolicu. Mučili ga, rezali mu uši, palili ga, tukli ga satima po čitavom tijelu, da im otkrije gdje drži novac kojeg ne drži u kući.

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 09 vel 2019, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U sudnicama sude po sharia zakonima. Afganistanka dobila najblažu kaznu za višegodišnje premlaćivanje troje djece. Sudac doslovce rekao da uzima u obzir da u Afganistanu nije zabranjeno tući svoju djecu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 09 vel 2019, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6244
Lokacija: Izvan sebe
BBC je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Zeničanin Dario Mihajlović postao gradonačelnik gradića u Svedskoj.

Tata njegov Danko:



Balkansko preseravanje i osjećaj inferiornosti.

Na zapadu se sve radi preko veza. Skoro nijedan moj posao nisam dobio čekajući u redu, ili aplicirajući sa konkurencijom zajedno, već preko veza prijatelja. Stanove sam dobivao preko veza i preko reda. (Zadnji primjer iz mog okruženja, državno sponzorirani stanovi. Za odprilike 0d 1/4 do 1/3 jeftinije stanarine od normalnih cijena. Liste čekanja ogromne i bez 3-5 godina čekanja ne dolaziš u obzir. Samo jedan kratki razgovor dvije osobe u 4 oka je bio dovoljan da se tih 3-5 godina čekanja zaobiđe.)

Primjer od prije nekoliko tjedana. Jedna osoba, nebitno koja, je dobar prijatelj sa liječnikom. I ne da je samo kod njega osoba dobila pregled termin preko reda. Već je on nazvao svog prijatelja i tu osobu uvalio preko reda na operaciju, doslovce za manje od 48 sati. Da, oni što su čekali u redu čekaju i dalje. Kao što bi i ova osoba čekala svoj red da liječnik nije dobar prijatelj.

Jedina razlika između Balkana je što ne smiješ platiti tu uslugu, ni novcem ni skupim poklonom. Ali slobodno smiješ uslugu vratiti protu-uslugom, nekad u budućnosti kad drugoj osobi zatreba.
I to je sve legalno i moralno. Dok ostane na tome da se ne plaća usluga. Možda saksija sa cvijećem dolazi u obzir, ili boca skupljeg pića. Preko toga ne vrijedi pokušavati platiti uslugu.

Potpuno tacno. Takva iskustva imam i ja ovdje u Münchenu. A neka anliza koju sam ja prije par godina citao pokazuje da se dobri poslovi uopste ne ispisuju javno nego se iskljucivo popunjavaju preko veze.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 12 vel 2019, 15:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Opet počela intenzivnija paljenja vozila i nekretnina.
---------------

Muslimani koje trenutno sude za planiranje mega masakra civila. Dobro su to željeli. Pazi ti materijala.
I nakaradni švedski migracijski ured traži da ih ne protjeraju jer odakle su došli prijeti im maltretiranje. Ludo, luđe, najluđe, Švedska.

slika

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 16 vel 2019, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
- Lider druge najveće stranke pred kamerama priznao da imaju u prosjeku dnevno jedno masovno pucanje iz oružja u gang obračunima. Muslimani najviše, to je poznato već.

- Lider druge najveće stranke kaže da će "spasiti demokraciju u Europi".

- Državna TV kuća lamentira o kupovini ruža ženama za Valentinovo i koliko te ruže utječu na globalno zatopljenje.

Svi znaci potpunog nestanka jednog društva su odavno prisutni u Švedskoj.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 19 vel 2019, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
- Danci će izgleda odbiti da prime nazad svoje državljane ISIL borce.

- Šveđani će ih sve primiti nazad i "reintegrirati u društvo". Dati im puno više novca da se bolje i reintegrirano osjećaju. Par najjačih mass medija već ravnaju teren. Pa onda uleti vlada i kaže, ne bi mi ali vidite što neovisni mediji pišu. Švedski narod želi da ih reintegriramo nazad. Uvijek isti trik.

- Danci će za koji dan u parlamentu glasovati da se zatvori granica sa Švedskom. (Pregledi svih putnika i osobnih isprava)
Kažu da Šveđani više ne mogu kontrolirati kriminal u Švedskoj. Nisu se libili reći da je to zbog novih migranata, zadnji korak se suzdržali da ne kažu muslimani.

- Dobili su službenu obavijest da će im povisiti porez.
Sjećate se kad sam vam pisao što im je državna institucija analizirala i prognozirala ?
Svake iduće godine novih 2 milijarde € da bi mogli financirati migrante. Godina X = 2 milijarde €, godina Y = 4 milijarde €. godina Z = 6 milijardi €. I tako dalje sve dok su humanitarna sila svijeta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 19 vel 2019, 21:09 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
BBC je napisao/la:
- Lider druge najveće stranke pred kamerama priznao da imaju u prosjeku dnevno jedno masovno pucanje iz oružja u gang obračunima. Muslimani najviše, to je poznato već.

- Lider druge najveće stranke kaže da će "spasiti demokraciju u Europi".

- Državna TV kuća lamentira o kupovini ruža ženama za Valentinovo i koliko te ruže utječu na globalno zatopljenje.

Svi znaci potpunog nestanka jednog društva su odavno prisutni u Švedskoj.

Slucaji silovanja im nisu uopce prisutni u medijima, kazu nece njihovim objavljivanjem poticati rasizam u drzavi :D . Ti degenerici nista drugo i nisu zasluzili osim vlastitog nestanka...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 19 vel 2019, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Možeš zamisliti koja je to cenzura, autocenzura i ludi socijalni eksperiment koji im "socijal-demokrati" napravili. Kad im susjedna država u svom parlamentu glasuje hoće li im uvesti kontrole nad granicama zbog kriminala. A ovamo Šveđani mantraju da jedini oni u Europi ispravno gone stvari.

Ne može veći kontrast.

Inače, Norvežani imaju taj plan gotov i zaključan u sefu ministarstva. Kad zatreba, ako zatreba, poslaće ga za par sati u parlament i provesti kroz zakon. Samo ne kao kod Danaca pretresi i provjere sviju na granicama. Već armija na granice i totalno zatvaranje. Rekli su to već iz vrha norveške vlade, nije nagađanje. Niti ovi to kriju. Rekli više kao upozorenje Šveđanima da se probude. Švedski mediji to čak nisu ni prenijeli, autocenzura.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 19 vel 2019, 21:42 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
BBC je napisao/la:
Možeš zamisliti koja je to cenzura, autocenzura i ludi socijalni eksperiment koji im "socijal-demokrati" napravili. Kad im susjedna država u svom parlamentu glasuje hoće li im uvesti kontrole nad granicama zbog kriminala. A ovamo Šveđani mantraju da jedini oni u Europi ispravno gone stvari.

Ne može veći kontrast.

Inače, Norvežani imaju taj plan gotov i zaključan u sefu ministarstva. Kad zatreba, ako zatreba, poslaće ga za par sati u parlament i provesti kroz zakon. Samo ne kao kod Danaca pretresi i provjere sviju na granicama. Već armija na granice i totalno zatvaranje. Rekli su to već iz vrha norveške vlade, nije nagađanje. Niti ovi to kriju. Rekli više kao upozorenje Šveđanima da se probude. Švedski mediji to čak nisu ni prenijeli, autocenzura.

Divljak sa istoka siluje Svedjanku oni ga ne zatvore nego ga posalju na dodatno "educiranje" ako se isti pokaje i jos im ga bude zao hahahahhaha. Kazu kod njih je drugaciji mentalitet a mi smo tu da ga ispravimo. To je jednostavno bolestan narod kojem je suđena propast, sto mi je jako drago...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4297 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 172  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: VUKsaJUGA i 67 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO