HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 14:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 382 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ja ga taman pohvalio a on se povuče ko zadnja čkapi. :smijeh

Citat:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbegovic-ako-snsd-promijeni-ponasanje-spremni-smo-odustati-od-promjene-imena-rs-a/190124076

On je kazao da će apelaciju najvjerovatnije uputiti zastupnici SDA u Narodnoj skupštini RS-a, ali da ne može precizirati kada. Kako kaže, ostavit će prostora od pola godine da se promjeni odnos RS-a prema državi BiH, a SDA je spremna i da promijeni svoju odluku o apelaciji.


E moji Muslimani koji ste vi jadovi... Kako vas nije sramota braće koje se onako junački raznosi po pustinjama... Ni 24h niste izdržali...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 13:47 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Zanimljivo povukli se nakon priopćenja Hinzka, znao sam da ce ovako biti...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10122
Lokacija: Banja Luka
Iskren da budem , bio sam zbunjen potezima koje vuce Alijin Mali i SDA , kada je u pitanju Srpska. Izgledali su mi potpuno nesuvisli .
I mislim da sam skonto sta se desava .
Oni takvim potezima fingiraju nekakvu politicku borbu protiv Srpske , tako dobijaju glasove , vlast i sve sto ide uz nju ... a s druge strane dokazuju Muslimanima , da je srpska autonomija u BiH , olicena u Republici Srpskoj , fakat sa kojim se moraju pomiriti .
Mislim da ce i Hrvatska to shvatiti , iz svojih razloga .Zbog toga sto guranjem klipova u tockove srpske autonomije u BiH , odmaze vasu automiju , a i rizikuje da od Republike Srpske nastane zapadna Srbija , sto ne zeli ( mada mi nije jasno zasto )

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Diablo je napisao/la:
Zanimljivo povukli se nakon priopćenja Hinzka, znao sam da ce ovako biti...

Pre će biti da su dobili telefonski poziv iz one tvrđave u Sarajevu na koju je Mevlid svojevremeno pucao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
Nisam baš siguran da odustaje Bakir, ovaj rok od pola godine mi izgleda više taktički da ne ispadne radikal i huškač...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 14:15 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
korrisnik je napisao/la:
Ovo je sigurno I poruka Hrvatima eto Srbi imaju entitet pa opet nisu serbes sto bi rekli stari ljudi.
Svejedno mi mijenjali naziv ne mijenjali ali Srbi su prvi poceli Surovanjem sa Hrvatima, nije pametno na dva fronta "ratovati" iopet dobro je.
Eto cijepajte se, nu Milosa ja cudna hajosa, od Moskova puno prima grosa, Allah Allah sta ce biti od vlaha.
Ne treba dati Srbima selameta, daa mogu biti mirni sve dok je Dodik Covic sporazum u zraku.
Mijesanje u Federaciju je mijesanje u Republiku Srpsku.

Ovo je klasičan musliman, čitao sam forum dugo sa prebacivanjem i nisam pisao ali ovoga sam upamtio jer je do prije koji mjesec tvrdio da je Hrvat islamske vjeroispovijesti, tvrdio je da treba do Drine i da je ideologija današnje hrvatske loša jer ne želi primiti muslimane i da je gora od NDH a sad kao zamjeri Dodiku što ide sa Čovićem i što daje podršku institucijama u Federaciji.

Ovo je klasičan primjer takije, točno ovaj primjerak kao i oni na Klixu koji svakodnevno orgijaju kako će uništiti Hrvate ali se uzdaju u HV protiv Srba na Brčkom :D Postoji li nešto odvratnije na kugli zemaljskoj?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Diablo je napisao/la:
Povuć će se bošnjo, nema od apelacije nista...


Reći će da to moraju kroz Predsjedništvo, a tamo će ih veto blokirati. Kukavice su oni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 14:30 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Evo i najekstremniji turski konvertit Miro se oglasio, kaže da iza inicijative stoje stranci što znači da je "ispravna" i "pravedna" i da će inicijativa da se ustav proglasi neustavnim proći i da će potom RS postati izolovano ostrvo ako se ne bude pridržavala kršenja Ustava od strane Ustavnog suda BiH. :smijeh

http://ba.n1info.com/Vijesti/a311314/La ... rpske.html

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Evo telac se javio. Čini mi se da mu je žao što se on toga nije sjetio.

https://avaz.ba/vijesti/bih/452110/koms ... sda-i-snsd

Uglavnom, cijela priča od početka smrdi na borbu unutar bošnjačkog korpusa za vlast. Prvo je telac napdao RH za Pelješki sad ovi hoće ukidanje Srpske. Natječu se u radikalnosti ali to je za unutarbošnjačke poene.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
On "vjeruje".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Preletih malo forum klix muslimana...
Sinoć su se sasrali... pa preko noći razvijali vojne taktike... da bi jutros rasturali pravo... i eno ih sad kontaju kako da zapale Sarajevo...

No comment :smajl025
Aj sto im je politika od jutra do veceri nego im je i narod takav. Ja mislim da oni vise ne znaju ni šta hoće. Da ih hoće neko okupirati pa taman i Ćetnici najsrećniji bi bili. Strašno sa kim mi moramo živiti. Piši Bakire hapelaciju molim te.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Svi su tu kao nekada :zivili

Citat:
Dodik sa predsjednicima parlamentarnih stranaka iz Srpske (Pres na RTRS-u)

Za sada na sastanak su stigli potpredsjednik SNSD-a Nebojša Radmanović, predsjednik DNS-a Marko Pavić, predsjednik SP-a Petar Đokić, predsjednik Ujedinjene Srpske Nenad Stevandić, potpredsjednica DEMOS-a Spomenka Stevanović, predsjednik NDP-a Dragan Čavić, predsjednik SDS-a Vukota Govedarica, predsjednik PDP-a Branislav Borenović. te Obren Petrović i Boris Јerinić.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=324128

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 16:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7373
Ratovi ovdje nikada ne počinju u zimu. Naravno da je alijin mali odgodio za ljeto

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Nebula je napisao/la:
Ratovi ovdje nikada ne počinju u zimu. Naravno da je alijin mali odgodio za ljeto


Da za rat su potrebni mitinzi i ljudi na ulicama. :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 17:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
bobanovski je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Ovo je sigurno I poruka Hrvatima eto Srbi imaju entitet pa opet nisu serbes sto bi rekli stari ljudi.
Svejedno mi mijenjali naziv ne mijenjali ali Srbi su prvi poceli Surovanjem sa Hrvatima, nije pametno na dva fronta "ratovati" iopet dobro je.
Eto cijepajte se, nu Milosa ja cudna hajosa, od Moskova puno prima grosa, Allah Allah sta ce biti od vlaha.
Ne treba dati Srbima selameta, daa mogu biti mirni sve dok je Dodik Covic sporazum u zraku.
Mijesanje u Federaciju je mijesanje u Republiku Srpsku.

Ovo je klasičan musliman, čitao sam forum dugo sa prebacivanjem i nisam pisao ali ovoga sam upamtio jer je do prije koji mjesec tvrdio da je Hrvat islamske vjeroispovijesti, tvrdio je da treba do Drine i da je ideologija današnje hrvatske loša jer ne želi primiti muslimane i da je gora od NDH a sad kao zamjeri Dodiku što ide sa Čovićem i što daje podršku institucijama u Federaciji.

Ovo je klasičan primjer takije, točno ovaj primjerak kao i oni na Klixu koji svakodnevno orgijaju kako će uništiti Hrvate ali se uzdaju u HV protiv Srba na Brčkom :D Postoji li nešto odvratnije na kugli zemaljskoj?


Hrvati forumaši jesam li ja kad tvrdio da sam Hrvat?
Eto pitaj ih.
Dalje Ivane ložim te a ti se pališ ko hepo kockica.
Na kraju krajeva boli me briga za politiku BIH mala je to teritorija da bi se čovjek vezao za nju ali dobro je ognjište da bi ga se skroz odrekao, pa vagam, da bi takav bio kao što tvrdiš ja moram imati Dodika ili Čovića kao Srbi i Hrvati do sad od Bošnjaka pouzdanog nisam imao, u hajr kako god ispadne samo ne nadam se mnogo od bošnjačke politike.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Trenutna situacija.
Bakir se premišlja šta će.Pita se šta mu je ovo trebalo.
Incko kmeči.
Srbi se postrojili u vrstu i digli štitove.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
To je to.
Stav SVIH srpski stranaka je odrzavanje posebne skupstine o statusu RS ako Bakir podnese hapelaciju i US je uzme u razmatranje (ovo je novo).

Zajednička izjava stranaka iz RS-a o inicijativi SDA nakon sastanka u Banjoj Luci

Citat:
"Ukoliko inicijativa bude podnesena Ustavnom sudu BiH, a Ustavni sud je uzme u razmatranje, smatrat ćemo to kršenjem Dejtonskog mirovnog sporazuma i zatražiti održavanje posebne sjednice Narodne skupštine RS na kojoj ćemo donijeti odluku o statusu RS i prisustvu predstavnika u institucijama na nivou BiH. Pozivamo države garante Dejtonskog mirovnog sporazuma da spriječe ove aktivnosti i posljedice po teško uspostavljen mir", rekao je Dodik.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/zajedni ... /190124141

:zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 17:41 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
novovrijeme je napisao/la:
To je to.
Stav SVIH srpski stranaka je odrzavanje posebne skupstine o statusu RS ako Bakir podnese hapelaciju i US je uzme u razmatranje (ovo je novo).

Zajednička izjava stranaka iz RS-a o inicijativi SDA nakon sastanka u Banjoj Luci

Citat:
"Ukoliko inicijativa bude podnesena Ustavnom sudu BiH, a Ustavni sud je uzme u razmatranje, smatrat ćemo to kršenjem Dejtonskog mirovnog sporazuma i zatražiti održavanje posebne sjednice Narodne skupštine RS na kojoj ćemo donijeti odluku o statusu RS i prisustvu predstavnika u institucijama na nivou BiH. Pozivamo države garante Dejtonskog mirovnog sporazuma da spriječe ove aktivnosti i posljedice po teško uspostavljen mir", rekao je Dodik.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/zajedni ... /190124141

:zivili

Pošten i korektan stav. Ukoliko Ustavni sud uzme u razmatranje Bakirovu apelaciju, saziva se SKupština, koja ne bi odmah proglasila nezavisnost, nego bi verovatno usvojila odluku da će za RS usvajanje apelacije o nazivu RS od strane Ustavnog suda značiti suspenziju Ustava BiH i ukidanje ustavnog poretka BiH, nakon čega bi Skupština proglasila suverenost Republike Srpske na svojoj teritoriji i referendum o samostalnosti RS.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U bliskoj budućnosti RS se odvojila i spojila sa Srbijom.
Bakir Izetbegović: Dajem im 6 mjeseci da se predomisle i vrate.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Borenović i Govedarica nakon sastanka najekstremniji.
Dodik ih smiruje da ne idu tući Muslimane. :smijeh

Citat:
"Političke stranke iz RS-a su izašle sa zajedničkom izjavom, pratimo situaciju i pozivom sve da se vrate u ustavne okvire. Dok se ovo ne riješi, sa SDA ne treba razgovarati o formiranju vlasti. Stranka koja podriva ustavno uređenje i radi protiv RS-a, ne treba da ima ni potpredsjednika RS-a. Problem se treba nazivati pravim imenom, SDA je izazvala haos i preuzima odgovornost za političke procese. To je antidejtonsko i antiustavno djelovanje. RS je trajna, neupitna kategorija koju niko ne smije degradirati. Ovo što je SDA uradila znači da nisu željeli dobro ni Bošnjacima, ni Srbima, ni Hrvatima, ni ostalima koji žive u RS i FBiH", naglasio je Borenović.


Citat:
Predsjednik SDS-a Vukota Govedarica kazao je da treba biti razuman i odgovoran prema RS-u i njenom narodu te je upozorio da su ugroženi ustavna pozicija BiH, Dejtonski sporazum i Ustav RS naglasivši da su ga spremni braniti.

"Prizemnije razmišljanje od SDA i Bakira Izetbegovića govori da sam jučer bio u pravu. Oni misle da pravljenjem velikog problema mogu da riješe mali problem. Svakom mora biti jasno da bilo kakav vrsta koketiranja sa SDA neće donijeti dobro. Upozoravamo, svi naši naredni koraci zavist će od Bakira Izetbegovića i njegove družine koja je spremna da ruši Dejtonski sporazum", zaključio je Govedarica.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Ovi Izetbegovići su anti-talenti za politiku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 18:00 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Inzko ih isto posro :sega Bakiru bas ne ide ovih dana...

https://www.klix.ba/vijesti/bih/inzko-inicijativa-sda-o-imenu-rs-a-je-neodgovorna-i-kontraproduktivna/190124073

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Bakire nema povlačenja iza je Bosna! :smajl034

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
slika

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SDA će kroz Ustavni sud BiH preispitati naziv entiteta Republika Srpska
PostPostano: 24 sij 2019, 18:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
novovrijeme je napisao/la:
Borenović i Govedarica nakon sastanka najekstremniji.
Dodik ih smiruje da ne idu tući Muslimane. :smijeh

Citat:
"Političke stranke iz RS-a su izašle sa zajedničkom izjavom, pratimo situaciju i pozivom sve da se vrate u ustavne okvire. Dok se ovo ne riješi, sa SDA ne treba razgovarati o formiranju vlasti. Stranka koja podriva ustavno uređenje i radi protiv RS-a, ne treba da ima ni potpredsjednika RS-a. Problem se treba nazivati pravim imenom, SDA je izazvala haos i preuzima odgovornost za političke procese. To je antidejtonsko i antiustavno djelovanje. RS je trajna, neupitna kategorija koju niko ne smije degradirati. Ovo što je SDA uradila znači da nisu željeli dobro ni Bošnjacima, ni Srbima, ni Hrvatima, ni ostalima koji žive u RS i FBiH", naglasio je Borenović.


Citat:
Predsjednik SDS-a Vukota Govedarica kazao je da treba biti razuman i odgovoran prema RS-u i njenom narodu te je upozorio da su ugroženi ustavna pozicija BiH, Dejtonski sporazum i Ustav RS naglasivši da su ga spremni braniti.

"Prizemnije razmišljanje od SDA i Bakira Izetbegovića govori da sam jučer bio u pravu. Oni misle da pravljenjem velikog problema mogu da riješe mali problem. Svakom mora biti jasno da bilo kakav vrsta koketiranja sa SDA neće donijeti dobro. Upozoravamo, svi naši naredni koraci zavist će od Bakira Izetbegovića i njegove družine koja je spremna da ruši Dejtonski sporazum", zaključio je Govedarica.



:zubati

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 382 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 436 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO