HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 448 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 12:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
ManInBlack je napisao/la:
Trenutno najperspektivniji politicar iz reda BH Hrvata je Lana Prlic (SDP), sve ostalo je talasika

i ja sam tako mislio, vec sam je vidio kao hrvatskog clana predsjednistva na izborima 2022., kad ono jedva uspjela se uvaliti u parlament, u par glasova joj bilo. pomalo i sramotno za nekoga tko je potpredsjednik stranke. ocito joj ne prolazi pateticna prica kod bosnjackog naroda


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8080
Lokacija: Na rubu egzistencije
ManInBlack je napisao/la:
Trenutno najperspektivniji politicar iz reda BH Hrvata je Lana Prlic (SDP), sve ostalo je talasika

Iz reda Hrvata... :smijeh

A od predstavnika?

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Graničar Jozo je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Trenutno najperspektivniji politicar iz reda BH Hrvata je Lana Prlic (SDP), sve ostalo je talasika

Iz reda Hrvata... :smijeh

A od predstavnika?


Nazalost istinski predstavnici Hrvata ne postoje.

Nagledao sam se od 90te do danas tzv. predstavnika koji unistavaju nacionalne projekte kroz sustavnu pljacku BiH i HR pojedinacno i skupa. Samo u kraju iz kojega poticem unistili su u toj pljacki sva drustva sa HR predznakom, bio sam svjedokom pljacke vrlovrijedne donacije vlade RH, koja je odmah po prelasku granice prodana. Sustavna pljacka od nekadasnjeg predsjednika mladezi HDZBiH i njegovog pomocnika, sustavna pljacka od nekadasnjeg predsjednika fbih i saborskog zastupnika koji u svom mandatu niti jednom nije uzeo rijec niti napravio nesto za hrvate bih... a da ne govorim o njihovim jaranima i talovima.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Diablo je napisao/la:
Osobno protiv Čovića nemam ništa i smatram ga jednim od najvećih lisaca balkana al ta organizacija mi se zgadi kada vidim neke nize razine nad kojima on ima moc. Postoji jos jedna teorija da svim procesima upravlja Milijan Brkic pa i samim Covketom al to je vec visa matematika. Kao nasljednika vidim Ivu Lučića ili Ninu Raspudića, a ovi gore navedeni jednostavno nemaju moć uma da se suprostave buducim politikama...


Nije Čović nikakav lisac, u čemu se uopće ogledala ta lukavost?! Slažem se da je lumen u odnosu na neke HSP krkane (HDZ-u u BiH konkurencija dolazi samo sa desnice), ali ne vidim neke strateške ili taktičke poteze na osnovu kojih bih zaključio da je lukav.

Milijan Brkić definitivno ne upravlja HDZ-om BiH, on je tek naknadno uključen uglavnom kao logistička ispomoć za registriranje glasača iz RH (i nije se nešto proslavio).

I pogrešno je rezoniranje da viša razina ima moć nad nižim razinama. Upravo je moguće obratna situacija gdje šef organizacije ovisi od podrške jednog kruga jačih igrača unutar i van stranke (od kojih neki recimo nisu na visokom položajima formalno).

Svima bih preporučio ovaj genijalni uradak https://en.wikipedia.org/wiki/The_Dictator%27s_Handbook koji još nema prijevod na hrvatski. Tek nakon čitanja i razumijevanja kako se dolazi do vlasti, kako se vlast konsolidira i održava u sustavima od diktatorskih i demokratskih je moguće reći nešto pametno. I tek onda se vidi zašto je npr zazivanje nekih javnih ličnosti (profesora, "intelektualaca" i "analitičara") promašeno i deplasirano.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
neretvanin je napisao/la:
Dr. Zoran Tomić ima kapacitet za nasljednika. Inače meni Čović nije problematičan nego klošaro-uhljebi oko njega tipa Borjana, Mila, Nevenko i ostala premrežena gamad.


Vidi moj upis iznad ovoga. Čak i najmoćniji diktatori ovise od podrške uskog kruga ljudi, tako da oni s kojima si okružen uglavnom nisu stvar slobodnog izbora nego naslijeđeno ili iznuđeno stanje.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ajde nek nisam jedini koji to govori. Čović je faca ali dosadio brate. Što god da je mislio napravit disad je mogao.

Čavara je mislim isto prešao 50. Jest da naš narod to ne voli ali trend je imati na čelu suprotne tipove od velikih vođa, čvrstih ruka. Merkel, May, Macron djeluju bezopasno mada nema razloga da budu manje moćni od Putina.

To mi se čini važnije od regije iz koje dolazi. Retorički jako žensko, bez repova rata i komunizma. Što joj mogu?

Borjana je takva ali je isto možda malo prestara.

P.S. vidi BBC nije popizdio...


Čavara je tip koji mora za sobom bacati petarde da bi ga se uopće registriralo. Nimalo inspirirajući i nepoznatih kvaliteta. Također, određeni ljudi kojima imam razloga vjerovati su iznijeli neke zanimljive optužbe za koruptivne radnje.

Borjana je pametna i sposobna (apelacije, procedura, često Čoviću mora nešto objašnjavati što je npr nama jednostavno), no vuku se neki repovi oko korupcije (njen muž, Livno Bus šta li, ne znam dovoljno o tome, ali je dovoljno opskurno da ne mislim da je izmišljeno od Sarajeva).

Moj favorit je Lidija Bradara.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:12 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 511
useless je napisao/la:
carles je napisao/la:
Molim te ne govori u mnozini. Siguran sam da vecina HBovaca (i ja) sanja pripajanje RH kad tad. Je eto nekome je interesantna BiH. Ma boli me k.... za nju da imamo 100 posto vlasti sta ce mi. Dabogda krepala



Neces naci na ovom forumu nikoga sa takvim stajalistem. Daleko je bolje imat entitet u bih u kojem odlucujes o skolstvu, zdravstvu, energetskoj politici, porezima, policiji itd., nego se utopit u sivilo hrvatske.

Ovako imas priliku prerast u ozbiljnu i kompaktnu malu zajednicu, sve je na tebi. A u hrvatskoj moras slusat pernare, bernardice, indexe i sl. pizdarije.

Da, ovdje je med i mlijeko a u Hrvatskoj je sivilo. Boze dragi svasta se moze ovdje cuti.

Hrvatska kakva god bila, je Monte Carlo za ovo ruglo ovdje. A da ne pricamo o sentimentu. Valjda je i on vazan. Bar meni. Stid me reci nekom strancu kad me upita odakle sam.
Ne mogu vjerovat da ima Hrvat koni preferira bilo kakvu vrstu BiH u odnosu na RH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Većinom pozitivni komentari o vlasniku Violete na klixu https://www.klix.ba/biznis/privreda/vla ... /190124025 . Bošnjaci percipiraju Hrvate u BiH kao uspješne gospodarstvenike.

Petar Ćorluka stvara novu vrijednosti i takvi likovi kod mene uvijek imaju prolaznu ocjenu. Osobno bi volio da su vladajućima alternativa likovi poput Ćorluke, Mirka Grbešića, iza kojih postoje nekakvi rezultati i koji šire optimizam i poduzetnički duh.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Svarog je napisao/la:
Ne bih da se petljamo , nismo mi Muslimani pa da vam ''pomazemo'' oko izbora vasih presjednika , ali ,da li vam je bas sad momenat za tako nesto ?

PS.
I malo podsjecanja , vrijedi pogledati :001_smile

Prvi predsjednik HDZ BiH , dr Davor Perinovic ..



Perinoviću moram biti zahvalan jer mi je zašio ovu moju tintaru kad je pukla ko lubenica. No, liječnici u politici su katastrofa, ne znam nijednog dobrog primjera (izuzev Bože Petrova, ali on je psihijatar šta li već).

Smjena Perinovića da bi ga zamijenio Kljujić je bila greška, ali mislim da je motivacija bila ta što je Perinoviću majka bila Srpkinja (navodno), što je procijenjeno za nezgodno s obzirom na vremena koja su dolazila?!

Ja ne vidim ništa negativno u tome da Čović odstupi već sutra, a mislim da ni on ne bi mogao jasno artikulirati po čemu bi hrvatska pozicija bila gora da je zadnje desetljeće na njegovoj poziciji bio bilo tko iz HDZ-a. Jedino bih mu priznao nešto kada bi dokazao da je on idejni tvorac apelacije za Mostar i Dom Naroda, ali koliko znam on s tim nije imao veze, osim konačnog aminovanja.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:21 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Ministry of Sound je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ajde nek nisam jedini koji to govori. Čović je faca ali dosadio brate. Što god da je mislio napravit disad je mogao.

Čavara je mislim isto prešao 50. Jest da naš narod to ne voli ali trend je imati na čelu suprotne tipove od velikih vođa, čvrstih ruka. Merkel, May, Macron djeluju bezopasno mada nema razloga da budu manje moćni od Putina.

To mi se čini važnije od regije iz koje dolazi. Retorički jako žensko, bez repova rata i komunizma. Što joj mogu?

Borjana je takva ali je isto možda malo prestara.

P.S. vidi BBC nije popizdio...


Čavara je tip koji mora za sobom bacati petarde da bi ga se uopće registriralo. Nimalo inspirirajući i nepoznatih kvaliteta. Također, određeni ljudi kojima imam razloga vjerovati su iznijeli neke zanimljive optužbe za koruptivne radnje.

Borjana je pametna i sposobna (apelacije, procedura, često Čoviću mora nešto objašnjavati što je npr nama jednostavno), no vuku se neki repovi oko korupcije (njen muž, Livno Bus šta li, ne znam dovoljno o tome, ali je dovoljno opskurno da ne mislim da je izmišljeno od Sarajeva).

Moj favorit je Lidija Bradara.

Bradara je većini nepoznat teren,klasicni birokrata, osoba bez imalo karizme tj utjecaja na mase samom svojom pojavom.Vecina je smatra Covicevom podguznom muhom, nesto slicno kao Brnabicka Vucicu. Najbolji izbor za Hrvate bih bi bila Željana Zovko ili Ivo Lučić (ovisi s koje strane gledate). Ako nam je prvi interes sto bolje pozicioniranje u europskim institucijama onda bi nam Zovko odgovarala, a ako nam je bitna borba u ovoj zabokrecini, obicnom toru onda je to sigurno Ivo Lučić...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
s one strane dinare je napisao/la:
Nino i lucic, raguz i karamatic, volio bih bilo koga od njih vidit na takvoj poziciji, ali ne cini mi se to realno

Znaci cavara ili neko zensko da je bar lipo za gledat dok prodaje ublehe, a i bili bi napredniji tako sto kazete :D

Covic je davno trebo otic al ne zbog nekih ceremonija vec zbog aprilskog paketa sto je robbie objasnio, nakon toga nije imao vise sta radit na takvoj poziciji.


Nino - salonski filozof (pokaži mi primjere gdje se netko takav nametnuo i dokazao).

Lučić - Stari špijun...to prolazi samo u Rusiji

Raga - Nek mi oprosti, ali bi diplomati pomislili da kormilo preuzeo neki skinhead :D

Karamatić - Razbacivati se onakvom retorikom je moguće samo kad iza sebe imaš bezuvjetnu potporu Srbije i Rusije kao Dodik. Mi nemamo takav luksuz. No, neka ostane takav kakav je...neprihvatljiva je situacija gdje je Čović, jedan blijedi, umjereni, floskulaško-dosadni eurobirokrat proglašavan za najvećeg ekstrema (jer nije bilo nikoga žešćeg ko bi nastupao sa pravih pozicija).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Diablo je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Čavara je tip koji mora za sobom bacati petarde da bi ga se uopće registriralo. Nimalo inspirirajući i nepoznatih kvaliteta. Također, određeni ljudi kojima imam razloga vjerovati su iznijeli neke zanimljive optužbe za koruptivne radnje.

Borjana je pametna i sposobna (apelacije, procedura, često Čoviću mora nešto objašnjavati što je npr nama jednostavno), no vuku se neki repovi oko korupcije (njen muž, Livno Bus šta li, ne znam dovoljno o tome, ali je dovoljno opskurno da ne mislim da je izmišljeno od Sarajeva).

Moj favorit je Lidija Bradara.

Bradara je većini nepoznat teren,klasicni birokrata, osoba bez imalo karizme tj utjecaja na mase samom svojom pojavom.Vecina je smatra Covicevom podguznom muhom, nesto slicno kao Brnabicka Vucicu. Najbolji izbor za Hrvate bih bi bila Željana Zovko ili Ivo Lučić (ovisi s koje strane gledate). Ako nam je prvi interes sto bolje pozicioniranje u europskim institucijama onda bi nam Zovko odgovarala, a ako nam je bitna borba u ovoj zabokrecini, obicnom toru onda je to sigurno Ivo Lučić...


Griješiš glede Bradare, ona ima nevjerojatnu inteligenciju i parlamentarnu i ustavnu proceduru u malom prstu. To je najjači mogući temelj, a ostalo se može izbrusiti.

Ni Željana niti Kolinda mi nikad nisu dale dojam istinski inteligentne i prefrigane osobe, više klasične odlikašice koje bubaju štivo ali ne baš sposobne za snalaženje u dinamičnim i stresnim situacijama gdje nema prostora za grešku (a tu se baš brilijantno dokazala Bradara - ko je detaljno pratio one proceduralne manevre sa Puzigaćom :smijeh ...jedna od najbrilijantnijih taktičkih pobjeda u parlamentu).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Skautirao sam fenomenalnog kadra - ima sve što sam nabrojao u uvodu, iz srednje Bosne je, uspješan gospodarstvenik i diplomat, engleski bolji od hrvatskog, potpuno na ispravnoj političkoj liniji, ali ga nažalost nisam uspio uvjeriti (ispričavao sam se što ga uopće pitam takvo što).

Tragično je da su najkompetentniji likovi u branšama gdje bi prešaltavanje u politiku njima predstavljalo ogroman novčani gubitak, i ogromno izlaganje stresu i drugim neugodnostima. Tako da ostaju ljudi koji su uglavnom životni političari.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:40 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Karizma kao argument je totalno precjenjena. Pa kakvu karizmu imaju Covic ili Bakir ?! Nikakvu realno pa glavno kolo vode godinama. Bitno je samo da je ozbiljan kapacitet i da nije kompromitiran(a). To su moja dva kljucna zahtjeva s obzirom da nam je baza izuzetno mala (400-500.000 ljudi).

Budemo li cekali i trazili “gospodina Savrsenog” mozemo odmah gasit svjetla.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
PCM je napisao/la:
Karizma kao argument je totalno precjenjena. Pa kakvu karizmu imaju Covic ili Bakir ?! Nikakvu realno pa glavno kolo vode godinama. Bitno je samo da je ozbiljan kapacitet i da nije kompromitiran(a). To su moja dva kljucna zahtjeva s obzirom da nam je baza izuzetno mala (400-500.000 ljudi).

Budemo li cekali i trazili “gospodina Savrsenog” mozemo odmah gasit svjetla.


Baš je karizma nama najvažnija jer bez karizme i bez nekog iskoraka, nečega novog ćemo ostati prikovani za izlaznost od 50%.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ministry of Sound je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Karizma kao argument je totalno precjenjena. Pa kakvu karizmu imaju Covic ili Bakir ?! Nikakvu realno pa glavno kolo vode godinama. Bitno je samo da je ozbiljan kapacitet i da nije kompromitiran(a). To su moja dva kljucna zahtjeva s obzirom da nam je baza izuzetno mala (400-500.000 ljudi).

Budemo li cekali i trazili “gospodina Savrsenog” mozemo odmah gasit svjetla.


Baš je karizma nama najvažnija jer bez karizme i bez nekog iskoraka, nečega novog ćemo ostati prikovani za izlaznost od 50%.


Mislim da se varas 100%. Izlaznost ima vrlo male veze s tim, skoro nikakve.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 14:55 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
carles je napisao/la:
useless je napisao/la:


Neces naci na ovom forumu nikoga sa takvim stajalistem. Daleko je bolje imat entitet u bih u kojem odlucujes o skolstvu, zdravstvu, energetskoj politici, porezima, policiji itd., nego se utopit u sivilo hrvatske.

Ovako imas priliku prerast u ozbiljnu i kompaktnu malu zajednicu, sve je na tebi. A u hrvatskoj moras slusat pernare, bernardice, indexe i sl. pizdarije.

Da, ovdje je med i mlijeko a u Hrvatskoj je sivilo. Boze dragi svasta se moze ovdje cuti.

Hrvatska kakva god bila, je Monte Carlo za ovo ruglo ovdje. A da ne pricamo o sentimentu. Valjda je i on vazan. Bar meni. Stid me reci nekom strancu kad me upita odakle sam.
Ne mogu vjerovat da ima Hrvat koni preferira bilo kakvu vrstu BiH u odnosu na RH


Ti uopce nisi shvatio o cemu pricam. Govorim o potencijalu da se nesto napravi kad bi postojao hrvatski entitet u kojem imas kontrolu nad svim sta sam nabrojao. Ne bi imao nikakve veze ni s muslimanima, ni sa srbima, a samo si formalno dio bih.

Ti bi u hrvatskoj bio samo nova zupanija koja ne kontrolira nista.

Vecina Hrvatske ti losije stoji od zapadne hercegovine, ne znam o kakvom ti monte carlu pricas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ministry of Sound je napisao/la:
Tragično je da su najkompetentniji likovi u branšama gdje bi prešaltavanje u politiku njima predstavljalo ogroman novčani gubitak, i ogromno izlaganje stresu i drugim neugodnostima. Tako da ostaju ljudi koji su uglavnom životni političari.


Pa općenito je tako. 90 % nas ovdje ne bi u politiku. Previše bi izgubili. Zar da se mislim hoće li mi dijete doći iz škole?!

Tražio sam klip gdje Bradara govori engleski. Nisam našao.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 15:20 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Ministry of Sound je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Bradara je većini nepoznat teren,klasicni birokrata, osoba bez imalo karizme tj utjecaja na mase samom svojom pojavom.Vecina je smatra Covicevom podguznom muhom, nesto slicno kao Brnabicka Vucicu. Najbolji izbor za Hrvate bih bi bila Željana Zovko ili Ivo Lučić (ovisi s koje strane gledate). Ako nam je prvi interes sto bolje pozicioniranje u europskim institucijama onda bi nam Zovko odgovarala, a ako nam je bitna borba u ovoj zabokrecini, obicnom toru onda je to sigurno Ivo Lučić...


Griješiš glede Bradare, ona ima nevjerojatnu inteligenciju i parlamentarnu i ustavnu proceduru u malom prstu. To je najjači mogući temelj, a ostalo se može izbrusiti.

Ni Željana niti Kolinda mi nikad nisu dale dojam istinski inteligentne i prefrigane osobe, više klasične odlikašice koje bubaju štivo ali ne baš sposobne za snalaženje u dinamičnim i stresnim situacijama gdje nema prostora za grešku (a tu se baš brilijantno dokazala Bradara - ko je detaljno pratio one proceduralne manevre sa Puzigaćom :smijeh ...jedna od najbrilijantnijih taktičkih pobjeda u parlamentu).

Kako mi znamo da je Lidija bila glavni igrac u proceduralnim manevrima sa Puzigaćom? Moguce i da je dobila naredbe iz centrale kakve korake da uradi. Jednostavno ti sva ova prica pije malo vode...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Diablo je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Griješiš glede Bradare, ona ima nevjerojatnu inteligenciju i parlamentarnu i ustavnu proceduru u malom prstu. To je najjači mogući temelj, a ostalo se može izbrusiti.

Ni Željana niti Kolinda mi nikad nisu dale dojam istinski inteligentne i prefrigane osobe, više klasične odlikašice koje bubaju štivo ali ne baš sposobne za snalaženje u dinamičnim i stresnim situacijama gdje nema prostora za grešku (a tu se baš brilijantno dokazala Bradara - ko je detaljno pratio one proceduralne manevre sa Puzigaćom :smijeh ...jedna od najbrilijantnijih taktičkih pobjeda u parlamentu).

Kako mi znamo da je Lidija bila glavni igrac u proceduralnim manevrima sa Puzigaćom? Moguce i da je dobila naredbe iz centrale kakve korake da uradi. Jednostavno ti sva ova prica pije malo vode...


Morat ćeš mi vjerovati na riječ. I Borjana i Lidija su inteligentije od Čovića.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 15:42 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Ministry of Sound je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Kako mi znamo da je Lidija bila glavni igrac u proceduralnim manevrima sa Puzigaćom? Moguce i da je dobila naredbe iz centrale kakve korake da uradi. Jednostavno ti sva ova prica pije malo vode...


Morat ćeš mi vjerovati na riječ. I Borjana i Lidija su inteligentije od Čovića.

Ne prolazi mi glavom da ti vjerujem vec da si usko povezan sa Lidijom,od koje mozda imas i neku korist. Sve u svemu Hrvatski narod trenutno nema politicara koji bi ostvario interese svog naroda. Mozda je rjesenje sazivanje HNS-a jednom tjedno u kojem bi se vodila rasprava o "dnevnoj" politici te o odgovorima na istu. Od 100 budala ce uvijek ispasti neka pametna ideja koju izabrani politicari mogu primjeniti...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 15:48 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Mislim da bi vam idealno legao krkan karamatic. Vecina vas je krkanski nastrojena. Ne pali tu covic i njegovi maniri bijelorukavicki uglancani.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 15:54 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Amiđa je napisao/la:
Mislim da bi vam idealno legao krkan karamatic. Vecina vas je krkanski nastrojena. Ne pali tu covic i njegovi maniri bijelorukavicki uglancani.

Nisi ti ovdje za nekog misljenja, vise za ismijavanja dragi amiđa

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Velika šteta što Boriša Falatar nije (politički) Hrvat, to je na tragu onoga što je potrebno, mada nemam pojma o njegovoj snalažljivosti, prefriganosti, smislu za logistiku i upravljanje ljudima. Ipak je najvjeronatnije da bi takav završio kao i Tim.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 26 sij 2019, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Na osnovu čega si zaključio da je Mario Karamatić krkan? Tipično mahalaško krezubo ismijavanje ljudi koje smatraju nižim bićima jer su mahalaši u nekoj kasabetini rođeni.

Doduše Ere često i jesu sirovine, dovoljno je vidjeti Rojsa. No, Posušje je grad za hrvatske prilike u BiH velik, čisto hrvatski k tome. Nije nimalo čudno što nakon Mostara najviše mladih snaga dolazi iz Posušja.

Mario i Zriki, a upoznao sam ih, ne zaostaju po uglađenosti, obrazovanosti, ponašanju i za zagrebačkom gradskom škvadrom. Dapače.

Mario je doduše, kao ex HVO vojnik, čvrst i britak u stavovima što ga eliminira od potrebnog za ono što tražimo ali samo treba ovako nastaviti. Ima svoje mjesto.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 448 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Patriota i 287 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO